Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 115, kokku 166 EsimeneEsimene ... 1565105113114115116117125165 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 281 kuni 2 300, kokku 3319
  1. #2281

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Miks absurd, kõik staked on ju nii olnud kui rikub reegleid, peab maksma kogu raha tagasi. See ei ole väike summa, et teen mis tahan ja nagu paistab, pole yle BR mängimine ainus rikkumine siin. Loomulikult on investorite teha ja nõuda siin palju nad oma raha tagasi tahavad aga minu arust see osaline tagastus ei tohiks yldse jutuks olla.

  2. #2282
    Räme Fish Kasutaja Milvi avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Turku/Finland
    Postitusi
    11

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    See on absurd, nii jäik ei saa olla. Olen siin teemas küll kõrvaline, kuid mulle meeldis Imre pakutud lahendus. Alternatiivina võiks sealt stake summast välja jätta kõik "ebamõistlikud turniirid" ja teha kokkuvõtte stake alla läinud turniiridest ja neist järgi jäänud rahast. GL kõigile osapooltele.
    Miks ei saa nii "jäik" olla? Või siis miks ei peaks olema? Kas staketav on andnud investoritele kasvõi ühe põhjuse olla vastutulelik? What goes around, comes aroud...

    See polnud siin puhtalt mingisugune pullitegemise üritus, vaid inimesed andsid talle 5000€ oma raha. Ja anti seepärast, et teda usaldati. Nüüd on usaldus selgelt kaotatud, pluss staketava enda ilmselge jäikus (graafikuid ei näita, täiendavaid selgitusi ei jaga) ning tahtmatus ja suutmatus olukorda lahendada.

    Kõike alati ei peagi sõna sõnalt kirja panema, kehtib elementaarne eetikakoodeks (vbla mõni on nii Kunn, et talle ei kehti??) ja alati kehtivad ka seadused, mis siin riigis on kehtestatud. Stake teema avamisega sõlmiti invetorite ja Madise vahel leping ning juba eelnevalt on toodud kenasti punktide haaval välja, mis viisil on staketav ebaeetiliselt või väidetavalt kohati lausa seaduse vastaselt tegutsenud.

  3. #2283

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    PN-i foorumist:

    Voiks olla nii, et ME võitjale antakse immuunsus...

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Lowry poolt : 10.06.12 at 12:11

  4. #2284

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Sellise suhtumisega inimesele ei saagi järelandmisi teha, kuidagi tuleb õpetada ning maa peale tagasi tuua.

    Kui iga tema postitusest ei pritsiks sellist ülbust, oleks investorid ka kindlasti leebemad ning jõuaks ehk tagasihoidlikumale kokkuleppele, kui seda on stake täies ulatuses tagasimaksmine.

    Oleks enda rahad sees, nõuaks interessi.

  5. #2285
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Täna vähemalt on lootust, et ta tuleb selgitusi jagama. Iga pühapäev update ju :D

  6. #2286

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas heido24 Vaata postitust
    .loodan ainult et sa oma isa ärisid selle diiliga persse ei keera !!!!!!
    peale EMV võitu oli delfis õnnitlejate hulgas ka selliseid:

    http://sport.delfi.ee/news/pokker/uu...com=1&s=1&no=0


  7. #2287
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas kn5 Vaata postitust
    peale EMV võitu oli delfis õnnitlejate hulgas ka selliseid:

    http://sport.delfi.ee/news/pokker/uu...com=1&s=1&no=0

    See ei puutu asjasse ja selle probleem on lahendatud. Ütlen seda, kuna olin ka temaga samas projektis. Töötajad ei tahtnud lihtsalt aru saada, et riik kompenseerib neile selle saamata jäänud palga ära ja veel kolmekordselt.

  8. #2288

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Kindlasti muutus eksitavaks, mul on kahju, et ma ta siia hetkel kisun, kuid rääkisin käsperiga pargis lives oma stakest ja ütlesin et mul ca 2-3k alles ala mega kahju, et ma ei saa mängiad 100seid enam jne. Ta ütles, et see on normaalne ja võid mängida ikka. Ma ei aja seda kuidagi tema süüks, kuid antud hetkel ma jälgin average buy ini anyway siis ma mõtlesin ,et ju see ongi normaalne, miks ma ei peaks seda siis mängima.
    Ma just äsja kuulsin, et noorhärra olevat minult saanud soovituse 109+R turnasid crushima minna. Foorumirahvale ja eriti stake'ijatele siinkohal selgituseks, et Madise poolt kirjeldatud kujul ei ole meievahelist vestlust kindlasti toimunud. Madis - hoidsin siin mõnda aega pöialt, et sa oma jamad suudad kiiresti ära klaarida. Sul läks see äsja palju raskemaks. Ma arvan, et mingi paarisaja euro pärast oleksin ma oluliselt vähem mures kui selle pärast, et mind enda mahhinatsioonides alibina üritasid kasutada.

  9. #2289

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Varsti meie staar kahetseb, et rahasid kohe alguses täies mahus tagasi ei maksnud. Jama läheb iga hetkega üha suuremaks ning pinnale kerkib uusi valesid.

  10. #2290

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Minul ei olnud selle stakega mitte mingisugust seost. AGA praeguseks on tekkinud seos kogu Eesti pokkerikommuunil, kuna pokker on niigi paljude inimeste jaoks midagi kahtlast ja hämarat siis EI ole vaja, et keegi sellele veel lisaks halba varju heidaks. Kujutage ette, suvalise Jüri või Mari reaktsiooni kui ta loeb uudist, et EESTI MEISTER on kahtlustatav pettuses kui ennem oli äkki isegi võimalus, et ühel päeval proovib ta ka ise kätt, siis kuna juba Eesti meister on "kahtlane" siis enam tal kahjuks pokkerimaailma asja pole, kuna kes teab kuidas teda seal võib-olla petetakse..

    Meie KÕIGI parimates huvides on, et see asi laheneks võimalikult ruttu ja VIISAKALT ja see kuidas see asi laheneb on juba vähem oluline.

  11. #2291

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas raidov Vaata postitust
    Minul ei olnud selle stakega mitte mingisugust seost. AGA praeguseks on tekkinud seos kogu Eesti pokkerikommuunil, kuna pokker on niigi paljude inimeste jaoks midagi kahtlast ja hämarat siis EI ole vaja, et keegi sellele veel lisaks halba varju heidaks. Kujutage ette, suvalise Jüri või Mari reaktsiooni kui ta loeb uudist, et EESTI MEISTER on kahtlustatav pettuses kui ennem oli äkki isegi võimalus, et ühel päeval proovib ta ka ise kätt, siis kuna juba Eesti meister on "kahtlane" siis enam tal kahjuks pokkerimaailma asja pole, kuna kes teab kuidas teda seal võib-olla petetakse..

    Meie KÕIGI parimates huvides on, et see asi laheneks võimalikult ruttu ja VIISAKALT ja see kuidas see asi laheneb on juba vähem oluline.

  12. #2292

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Lowry Vaata postitust
    PN-i foorumist:

    Voiks olla nii, et ME võitjale antakse immuunsus...

    ( Click to show/hide )
    nii võiks küll olla... ega sa mind stakeida ei taha? :D

  13. #2293
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Miks mul on tunne, et need sõbrad, kes tema kaitseks postitavad ei tea ka kõike. (näiteks chipdumpingust, oleks ju absurdne arvata, et te siiamikaksiku kombel tema külge liimitud olete).

  14. #2294
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tervist,
    kirjutan nüüd algusest peale loo, mis selle stakega juhtunud on. Liiga palju on siin jutte, mis ei vasta tõele ning tahaks selles kohas panna kõik reaalse ühte teksti kokku.
    Kogu diili algus ning sellelaadne esimene post:
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post394688
    Hiljem oli enne projekti algust bankrolli suurendus tuhande võrra.
    Copides eraldi siia ümber reeglid ja nõudmised mõlemale osapoolele:
    ----------------------------------------------------------------------
    Stake missioon:
    *Piisavalt suur bankroll talumaks suurt MTTde variatsiooni nagu näha viimase stake graphilt ja mis summadesse see ulatuda võib.
    *Mängin kõike mis ise tahan aga mõistuse piires obv arvan, et siin pole täpsemaid reegleid vaja kõik usaldavad mu mõistust ikka. (Ehk standard MTTd nagu eelmine stake + SnGd, ainuke asi mida ei mängi on cash (kui mega gigasinisuurtvaaaala just ei näe) )
    *Kestvus ? Kõik oleneb, minu silmis oleks normaalne paar kuud VÄHEMALT. Kui tuleb mõni hit ka vahepeal võib nö dividende välja võtta :P.
    *Palju ma mängin ? Just as much as i would like to. Ei mängi üle, väsinud peaga jne. On vaja firmaga ka tegeleda, kuid see ei võta kogu mu aega. (mainin, kuna osad ootavad mu standard 3k+ MTT kuid nagunii:P)
    *Stakeback + Profit 50/50

    Minupoolsed nõudmised investorile:
    *Ei hakka vinguma, kui raha on kuid kinni isegi kui roll on kasvanud 50% or something. Et mängida suuremaid mänge stabiilsemalt on vaja ka suuremat rolli.
    *Ma ei vaja lisa pinget sellega, kui räägitakse rolli suurusest kui näha, et jooksen mõnusalt alla EV (nagu viimane stake, pole vaja sõna võtta kui variatsiooni ei mõista)
    *Ehk investorile, kes mõistab MTT maailma ja on nõus long run investeeringut tegema. Sellist nii max EVga stake projekti ma pole veel siinsetes foorumites imo näinud.
    ----------------------------------------------------------------------
    Nendele diili reeglitele polnud mitte üks ainus inimene kah vastu ning kõik sai alguse.

    Raha peale kandmine (näha auditist http://www7.pokerstars.com/reports/L...0607053953.zip pw:tere)
    Muidugi ei saanud kõike korraga kuna limiidid olid peal. Algusest näeb, et kuupäeval 12.jaanuar 7:40/42 AM tulid summad 200/280 ning kogu balance tuli kokku 4920€. Viimane 80€ tuli hiljem. On näha vanast teemast ka postitusi, kus kasutaja teavitab oma makse hilinemisest. Tema raha laekus 16.jan 11:59 AM. See katab ja lõpetab nüüd probleemid, et kogu summa pole kontol terve aeg olnud.

    Enne algust - Ei ma pole postitanud graafikuid ainult oma "upswingidest" ja "kuumadest päevadest". Üldiselt üldse vähe graafikuid näha siin foorumis enne tuumasõda. Mul on kahju, et kui minust arvati olevat selline "kaotav degen gambler" nagu hetkel välja tuleb siis miks lubati üldse staket alustada ja inimesed sellest oma vahenditega osa võtsid. Minu väide alguse kohta, kus ma ütlesin antud projekti kohta "Max EV long run stakeamentz printingzgzgz jms" oli tõsi. Ma ei ole Eestis avalikult näinud suuremate võimalustega pikaajalist projekti. Arvatavasti ka see kutsus investoreid rahast pimestatuna panustama vabade reeglitega hobusele. Täiesti inimlik ja normaalne ning antud aja minu piiratud raha võimalustega ei olnud kahjuks võimalik seda ise üldse rahastada. Järgi mõeldes oleks võinud natuke aega oodata ja oleks see projekt siin üldse alustamata jäänud.

    Mängu periood - Ei minu EMV võit ei viinud sellise ülbuseni online mängude suhtes nagu siin arutatakse. Jah tähistamine ning terve perioodi vältel erinevad reisid/live ning ka kolimine mõjutasid volüümi. Täiesti normaalne ning lubatud. Ei olnud seatud mängude/tundide arvu iga kuu mida pean mängima. Tulenevalt reeglite vabadusest ei näinud ma probleemi mängida oma "keskmise sisseostu" süsteemi järgi, mida olen jälginud terve elu (mis siis kõige hullemal hetkel oli 1 turniir 4x kõrgem kui mu keskmine sisseost, ehk ca 25 keskmisega mängitud 109 turniir). Shotte peab võtma ning kui see rolli jäädavalt ja püsivalt suurelt ei kahjusta ... siis ei näinud mina selles probleemi.
    Ehk antud projekti raames ei olnud fikseeritud jäik 100x sisseostu või ei või seda turniiri mängida. Sellised reeglid on minul aga kõigi mu enda mängijatega (Kellest üks on ka antud projekti investor Fikuuu, kes saab seda kinnitada). Olen üllatunud, et selliste reeglitega diil üldse edasi lasti. See oli küll aasta alguses, kuid tundub ebareaalne igale osapoolele, et sellise põhimõtteliselt ilma reegliteta diili me nüüd saame rahulikult ilma probleemideta lõpetada.

    Olevik - Teie upitatud hüpotees kasutaja HotAmy1985 ning minu konto bännimine ja rahade kinni jäämine saidile Pokerstars. Kinnitan, et konto(d) kinni ei lähe ja midagi ei juhtu. Miks peaks teine isik kannatama sellepärast, et teie olete antud hüpoteesi püstitanud. Ei lükka ümber fakti, et ma ei ole teadlik antud konto omanikust. Olles elus püüdnud coachida kõiki inimesi oma ümber on see ka selline faas (Hulleminigi seotud kontosid on kellega elatud (mängitud sama IPga) kuid ja kuid koos, kas see peaks tähendama nende ja minu bännimist ning võimalikku pettust ?) . Siin oli mingi käsi, kus oli näha vist paari BB shove KQga EPlt ja teise antud jutus oleva kasutaja poolt calli AQga. Kui see pole standard pokker olen saanust kõigest valesti aru. Kui keegi oskab mulle öelda, kuidas ma saan Poker Tracker 3.13.5 betaga filtreerida käed antud kasutaja vastu olen more than happy to kõik need siia panema. Kahe kasutajaga korraga mängimine ? Sellise asjaga jääks ju insta vahele ning bännitaks mõlemad kontod mõtlemata. Kui sellist asja teekski peaks ikka päris debiilik olema, kui sa hakkad seda nii väikestes turnades ehk 180manides omavahel all in minema. Sa kaotad ainult enda equityt ning teise suurem stack ei tee tasa ühe mängija väljakukkumist. Selline loogika lükkab antud süüdistuse juba ümber ja plaan ei ole kasumlik ning teeb su enda elu raskemaks. Mõistan kui ma oleks teinud rämedas koguses 1 vs 1 SnGsi ning kaotanud raha ainult ühele inimesele oleks siin midagi haisvat lahti. Ei ole sellist asja absoluutselt teinud ja selline "chipdumping" eriti veel turniirides on alusetu süüdistus ja lihtsalt verekoerte otsing uue probleemi järgi.

    Foorumist ma põgenenud pole. Kuid jah käisin Tallinnas mängimas. Ammu piletid jällegi olemas. Veel debiilsem oleks 2x110 eur maha viskamine ja stake osaline katkestamine, et saaksin siinsete enamasti asjasse mitte puutuvate inimestega juttu puhuda. Kuid tulevikus kindlasti antud foorumiga ei taha enam tegemist teha. Ma poleks arvanud, et paljud inimesed keda respectisin ning hindasin kainet mõistust lähevad siin hundikarja teooriatega kaasa ning venitavad sääsest jõehobu kokku. Sellega ei soovi enam tegemist teha ja vabatahtlik life-bani soovin siit kindlasti. Valesti tõlgendamist on siin ikka nii massiivselt olnud. Mul poleks aega kõigile trollimis postidele vastatagi ja nagu näha minu esitatud lauseid enamasti ei loetagi või, kui tundub liiga realistlik heidetakse kõrvale ja/või leitakse uus asi mille kallal norida.

    Siin tabelis näete projektis osalenute investorite % ning sulgude taga olev + tähendab, et stake hetkeline väärtus on tagasi kantud ning OK, et mõlema poolne lepitus leitud ja asi korras.
    1234.44€ - 0,8% = 9,87
    Jay - 12% (swed)+ OK
    DaBeat 12% (12%swed++)
    Fikuuu 9,6% (mb)+
    Imre Leibold 9,6% (seb)+
    Chris - 8% (swed)+ OK
    Raaids 8% (6%mb++, 2%seb++)
    Tõnis L 8% (swed)+ OK
    reits23 8% (seb++)
    SimbaM 5,6% (swed++,1,6%?)
    heiks29 4,8% (swed++)
    Mcdyess - 4% (mb)+
    OuMaiGaad - 4% (mb++)
    Flipmachine - 4% (swed++)
    Timz0333 - 2,4% (mb)+

    Maksimum homseks (11.06.12) õhtuks olen kõigile investoritele kirja saatnud ning hetkeväärtusega projekti rahad on saadetud.

    Pakun siis ka teistele peale Jay/Chrisi/Tõnise kellega antud diil juba tehtud +50% hetkeväärtusele. Saate sellele minupoolsele kompromissile mõelda järgmise pühapäevani (17.06.12). Kui selleks ajaks ma pole investorilt saanud oma kirjale vastust. Nõustub ta homme õhtuks kättesaadava stake hetkeväärtusega ja ei soovi sellele lisaks +50%. See kompromiss tasandab teie arust üle rolli mängitud turniirid ning leevendab siinse vestluse käigus pingeid. Toon jälle esile diili reeglid millega kellegil polnud probleeme alles lõpuni kui miinus oli liiga kaua kestnud ning oli vaja oma raha eest võitlema hakata. Olen antud probleemist rääkinud juba kümnete inimestega IRL ning minu hetkel pakutavat ekstra 50% kohta öeldakse jube mõttetu ning rangete reeglite puudumisele ei ole ma kohustatud midagi juurde maksma. Eriti tugevalt seisid sellele vastu ühe väiksema kasiino reksid, kellel peaksid elus olema kogemused igasuguste selliste probleemidega. Kellelt mul veel antud ajas lahendust küsida, kui siin foorumis on suurem osa saanud asjast aru valesti ning arvamus juba keeratud nagunii.


    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post435857
    Hea post mis pandud kirja paremini kui minu hetke mõttemaailm seda võimaldab. See, et ta minu sõber on mis siis ? Raha oli tal projektiga ikkagi seotud. Post on neutraalne ning paneb äkki isegi hundikarja teistmoodi mõtlema. Proovige järgi ...
    Kahjuks sekkub asjasse liialt inimesi kellel pole asjaga mingit seost. See, et ma tänu sellisele suhtumisele siit foorumist ka olen vahete-vahel ise ülbelt rääkinud ei puutu nö tagastamisse absoluutselt. Kui kõik oleks rääkinud rahulikult ja inimlikult ei oleks me hetkel selliste suurte suhteprobleemidega. Avalikult ei ole soovi siin foorumis enam probleemi lahendada. Nagu näha ei vii see kuhugi ja kaevatakse uusi mõttetuid oletusi välja. Selline post peaks nüüd ka asjast kõige kaugemal olevale inimesele tegema selgeks mis oli ja mis on. Ning ilmselgelt projekt ei jätku avalikult.

    Pikema vastusega läks natuke aega, kuid antud tekst on mitmete poolt enne avaldamist läbivaadatud ja kinnitatud kaine mõistusega tekstiks, mis seletab reaalset olukorda. Paluks see kaasa mõeldes läbi lugeda ning siis mõistate olukorda.

    Madis Erit

  15. #2295

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    looool, õhk ftw. Loodan et leidub piisavalt investoreid, kes viitsivad pokkeri aususe jaoks võidelda ja ei nõustu mingisuguse halfass 50% pakkumisega.

  16. #2296

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    aga henri ütles, et sellist vestlust ei toimunud. toimus siis?

  17. #2297

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Imo oleks vaja ainult ühele küsimusele vastata: seoses tema postitatud graafiktuega? Kuidas saab tema postitatud graph olla põhimõtteliselt 1:1'le hotamy graphiga (mida ta väidab et ei ole tema oma)? Kas meelega postitatud kellegi teise inimese andmed või siis 2nd account, muud varianti ei saa ju olla ?

    Teine probleem imo on oma epic graphide varjamine ning kui see ilmsiks tuli oli epic graphidest asjad väga kaugel .. sulaselge valetamine jällegi?

    ma ei tea, mina investor ei ole ja rohkem sõna ei võta, kuid mingi epic huiamine siin käib ..

  18. #2298
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Sa ei vastanud mitte ühelegi esile kerkinud küsimusele

  19. #2299
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Olevik - Teie upitatud hüpotees kasutaja HotAmy1985 ning minu konto bännimine ja rahade kinni jäämine saidile Pokerstars. Kinnitan, et konto(d) kinni ei lähe ja midagi ei juhtu. Miks peaks teine isik kannatama sellepärast, et teie olete antud hüpoteesi püstitanud. Ei lükka ümber fakti, et ma ei ole teadlik antud konto omanikust. Olles elus püüdnud coachida kõiki inimesi oma ümber on see ka selline faas (Hulleminigi seotud kontosid on kellega elatud (mängitud sama IPga) kuid ja kuid koos, kas see peaks tähendama nende ja minu bännimist ning võimalikku pettust ?)
    Mu mõistus ei küündi sellisest tekstist arusaamiseni, aga kas sa väidad siin sisuliselt, et postitasid kellegi teise graafiku enda nimel siis?

  20. #2300

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    jep sulaselge vale kui näidatakse oma sõbra või iseenda teise starsi konto graphi ja öeldakse, et see on kõik saidid kokku peale starsi...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES