Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 83

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Mõni elektriga rohkem kursis olev tegelane. Mul selline teema, et saunas pirn andis saba, aga süsteem selline kena nõukaaegne. Vahetasin pirni ära ja ei lähe põlema, aga hõõgub ainult. Võtsin teise vana pirni teisest pesast ja see töötab ilusti. Testeriga kontrollin ja vool tuleb sisse.

    Oskab keegi pakkuda mis teema on, mingi antiikne trafo on ka seinas, äkki sellest.
    ( Click to show/hide )


    pokkerifoorum pole päris õige koht, aga igasugu ehitusfoorumid suht uimased, enne jõuab 2 korda elektrik käia :D

  2. #2
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Mõni elektriga rohkem kursis olev tegelane. Mul selline teema, et saunas pirn andis saba, aga süsteem selline kena nõukaaegne. Vahetasin pirni ära ja ei lähe põlema, aga hõõgub ainult. Võtsin teise vana pirni teisest pesast ja see töötab ilusti. Testeriga kontrollin ja vool tuleb sisse.

    Oskab keegi pakkuda mis teema on, mingi antiikne trafo on ka seinas, äkki sellest.
    ( Click to show/hide )


    pokkerifoorum pole päris õige koht, aga igasugu ehitusfoorumid suht uimased, enne jõuab 2 korda elektrik käia :D
    Kui läbi trafo vool sinna pistikusse tuleb, siis pinge madalam arvatavasti. Mul suvilas on ka saunas miski nõukaaegne süsteem loodud ja pesuruumis ja laval on 12V. Paraku selliseid isendeid väga ei liigu enam, vähemalt mina ei leidnud ja ühendasin autopirni asemele.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES