Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 15 EsimeneEsimene ... 21011121314 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 290
  1. #221
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Vale vastus.
    Kuidas nii?

  2. #222
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Nvm, ma olen ise fish.

    Ma ei lasknud enne Stovest käsi läbi ja tuleb välja, et AKs; AKo vs QJs on 62%-38% olukord ning TT vs QJs 53%-47%.

  3. #223

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Nvm, ma olen ise fish.

    Ma ei lasknud enne Stovest käsi läbi ja tuleb välja, et AKs; AKo vs QJs on 62%-38% olukord ning TT vs QJs 53%-47%.
    Tuleb välja? well pretty ovb ju.
    kui QJ hitib TT vastu, on TT ainult 2outi rehittida, kui QJ hitib AK vastu siis AK 6outi, sellejaoks küll nüüd stovet pole vaja ju?

  4. #224
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas valgelendur Vaata postitust
    Tuleb välja? well pretty ovb ju.
    kui QJ hitib TT vastu, on TT ainult 2outi rehittida, kui QJ hitib AK vastu siis AK 6outi, sellejaoks küll nüüd stovet pole vaja ju?
    +1

  5. #225
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas valgelendur Vaata postitust
    Tuleb välja? well pretty ovb ju.
    kui QJ hitib TT vastu, on TT ainult 2outi rehittida, kui QJ hitib AK vastu siis AK 6outi, sellejaoks küll nüüd stovet pole vaja ju?
    Ma kirjutasin üleeelmise postituse ilma korralikult järele mõtlemata ning pelgalt peale vaatamise tulemusena. Sellest hoolimata biidin (erinevalt Wolferkist) siiski kenasti mänge, niiet pole väga probleemi.

  6. #226
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    HAHAHA fab

  7. #227

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Kuna siin tundub olevat confirmitud mitte level, siis üritan ühe korra siiski maailma parandada.

    Wolferk, palun loobu mõttest, et pokker on easy income ja väljapääs sinu jaoks. Sul lihtsalt puudub selleks vastav mindset ja arusaam mängust ning praeguses olukorras tundub, et sul ei ole ka erilisi väljavaateid olukorra parandamiseks. Sulle on väljaspool levelit räägitud siin ja teistes teemades puhast kulda nii pokkerist, pokkeriteooriast kui pokkerimängijale vajalikust mindsetist – a) sa ei võta seda kuulda ning b) sa lihtsalt ei saa sellest aru. Sellest tulenevalt on paratamatu reaalsus, et sul puudub lihtsalt piisav aines saamaks inimeseks, kes teenib oma elatusallikad pokkerist. Seda võib olla valus kuulda, kuid see on reaalsus... Mida varem sa seda tunnistad seda parem on sulle endale. Ja siinkohal ma räägin seda isiklikust kogemusest - mida varem sa loobud endale loodud pettekujutelmast, seda parem on sulle endale. Eelnev ei tähenda, et pokker ei või jääda su hobiks või tulevikus ka n.ö. süsteemiväliseks lisanduvaks teenistuseks, kuid see ei saa kunagi sinu peamiseks sissetuleku allikaks.

    Vaata palun siin foorumis ringi. Inimesi, kes teenivad sinupoolt mainitud summasid on käputäis, ülejäänud on lihtsalt pokkerihuvilised kommuuniliikmed, kelle jaoks pokker on mõnus ajaviide ja hobi, mis vahest toob sisse ka lisateenistuse.
    Seega, otsi endale töö, taga kindel sissetulek ning kui tõesti pokker meeldib, siis loe ja aksepteeri siinsete liikmete ütlusi. Need ei tule õhu pealt... Kui soovid tõesti mängida, siis ainus teadaolev lollikindel loogika (vähemalt mina ei tea mitte ühtegi teist edukat pokkerimängijat, kes on teistsugustel alustel läbi löönud) on alustada nl 2 piisava bankrolliga (nt 40 BI). Kui näitad seal kasumit, siis tõused ülesse, kui ei, siis arenda oma mängu või lepi sellega, et sa lihtsalt ei biidi pokkerit. Usu mind, selle fakti konstanteerimises ei ole midagi halba. See ei defineeri sind inimesena ega ka sinu suutlikkust mõnel teisel erialal.

    p.s. once and for all. loobu oma kuramuse maniakiteooriast. Kui see nii oleks, siis eranditult iga vend siin foorumis prindiks nagu hotcoca hiiteris. Kui kogu see teema peaks olema level, siis nali on minu kulul. Kui ei, siis oma mõttelaadiga jätkates ei lõpeta sa hästi.

    edu!

  8. #228
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    A+ post.

  9. #229
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Kummardus karupojale.

    Nagu mul vanema ikka ütleb: Annaks jumal nüüd ometi...

  10. #230
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    WP karu, imo, kui see post ka lihtsalt üle lastakse, siis case closed...

  11. #231
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    ütle ... edasi, et ta võib jalga puhata

    edit: LOLOL

    http://www.youtube.com/watch?v=PVxpfU1X5yc
    http://www.saarepeedi.edu.ee/index.php?id=54 vaadake 2006 lendu :D:D:D

    Wolferk kumb teist pudi on?
    Viimati muudetud -andres- poolt : 20.03.13 at 21:41

  12. #232
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?


  13. #233

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    sooovitan seda sulle, sellega saad kindlasti kiirelt rikkaks ..

    http://www.beevivo.com/kuidas-ma-tee...ri-barcelonas/

  14. #234
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Vaata palun siin foorumis ringi. Inimesi, kes teenivad sinupoolt mainitud summasid on käputäis, ülejäänud on lihtsalt pokkerihuvilised kommuuniliikmed, kelle jaoks pokker on mõnus ajaviide ja hobi, mis vahest toob sisse ka lisateenistuse.
    Kus ma tean, kes siin foorumis on elukutselised ja kes hobimängijad? Kus ma seda näha saan, kui palju keegi päevas, kuus, aasta teenib? Paljud selle foorumi elukutselised pokkeriprod ilmselt teenivad tuhandeid Eurosid kuus, kui mitte nädalas.Huvitav oleks ka teada, kui mitu tundi keegi päevas mängib, millistel panustel, kui mitmes lauas korraga, millises pokkeritoas ja kui palju keegi teenib mingi aja jooksul? Kui kaua olete juba pokkerit mänginud ja kui palju selle aja jooksul teeninud? Milliste panustega laudades alustasite mängimist ja kui kaua läks aega, et liikuda kõrgematele panustele?

    Kui paljud(kes?) teist tööl(mis töö?) käivad, palju te sellega kuus teenite? Kui palju jääb aega pokkeri mängimiseks ja palju te sellega teenite? Ja miks te tööl käite? Kas elukutselise pokkerimängijana ei teeniks kümneid kordi rohkem?

  15. #235
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Enamus vist käivad tööl isegi, aga statistikat loomulikult pole selle kohta, lihtsalt eeldus.

  16. #236

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Kus ma tean, kes siin foorumis on elukutselised ja kes hobimängijad? Kus ma seda näha saan, kui palju keegi päevas, kuus, aasta teenib? Paljud selle foorumi elukutselised pokkeriprod ilmselt teenivad tuhandeid Eurosid kuus, kui mitte nädalas.Huvitav oleks ka teada, kui mitu tundi keegi päevas mängib, millistel panustel, kui mitmes lauas korraga, millises pokkeritoas ja kui palju keegi teenib mingi aja jooksul? Kui kaua olete juba pokkerit mänginud ja kui palju selle aja jooksul teeninud? Milliste panustega laudades alustasite mängimist ja kui kaua läks aega, et liikuda kõrgematele panustele?

    Kui paljud(kes?) teist tööl(mis töö?) käivad, palju te sellega kuus teenite? Kui palju jääb aega pokkeri mängimiseks ja palju te sellega teenite? Ja miks te tööl käite? Kas elukutselise pokkerimängijana ei teeniks kümneid kordi rohkem?
    miks kõik ei ole kosmonaudid?

  17. #237

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Kus ma tean, kes siin foorumis on elukutselised ja kes hobimängijad? Kus ma seda näha saan, kui palju keegi päevas, kuus, aasta teenib? Paljud selle foorumi elukutselised pokkeriprod ilmselt teenivad tuhandeid Eurosid kuus, kui mitte nädalas.Huvitav oleks ka teada, kui mitu tundi keegi päevas mängib, millistel panustel, kui mitmes lauas korraga, millises pokkeritoas ja kui palju keegi teenib mingi aja jooksul? Kui kaua olete juba pokkerit mänginud ja kui palju selle aja jooksul teeninud? Milliste panustega laudades alustasite mängimist ja kui kaua läks aega, et liikuda kõrgematele panustele?

    Kui paljud(kes?) teist tööl(mis töö?) käivad, palju te sellega kuus teenite? Kui palju jääb aega pokkeri mängimiseks ja palju te sellega teenite? Ja miks te tööl käite? Kas elukutselise pokkerimängijana ei teeniks kümneid kordi rohkem?
    samad küsimused tekivad ... kohta..?
    Viimati muudetud -andres- poolt : 20.03.13 at 21:41

  18. #238
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Kus ma tean, kes siin foorumis on elukutselised ja kes hobimängijad? Kus ma seda näha saan, kui palju keegi päevas, kuus, aasta teenib? Paljud selle foorumi elukutselised pokkeriprod ilmselt teenivad tuhandeid Eurosid kuus, kui mitte nädalas.Huvitav oleks ka teada, kui mitu tundi keegi päevas mängib, millistel panustel, kui mitmes lauas korraga, millises pokkeritoas ja kui palju keegi teenib mingi aja jooksul? Kui kaua olete juba pokkerit mänginud ja kui palju selle aja jooksul teeninud? Milliste panustega laudades alustasite mängimist ja kui kaua läks aega, et liikuda kõrgematele panustele?

    Kui paljud(kes?) teist tööl(mis töö?) käivad, palju te sellega kuus teenite? Kui palju jääb aega pokkeri mängimiseks ja palju te sellega teenite? Ja miks te tööl käite? Kas elukutselise pokkerimängijana ei teeniks kümneid kordi rohkem?
    ment oled või?

  19. #239
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Mõtlesin, et loen ka selle esimese pośtituse läbi aga no krt, tõesti ei viitsi.

  20. #240

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Ja miks te tööl käite? Kas elukutselise pokkerimängijana ei teeniks kümneid kordi rohkem?
    Ma lugesin kusagilt artiklist, et Lionel Messi ja teised elukutselised jalgpallurid teenivad kümneid ja sadu miljoneid. Miks sa nii tagasihoidlikult lähened, võta siis juba suurem siht kui plaan niikuinii üleöö imelihtsalt mega rikkaks saada!
    Skeem on lihtne on pall ja on värav, üks tuleb teise sisse lüüa, vahest on vastasmeeskonnas maniakid, kes üldse kaises pole, lahmivad niisama, nende vastu on eriti lihtne!

    Kamoon mees, mine tööle! Isegi kui sa suudaks pokkeriga teenida (mida ma siiani loetu põhjal ei usu), jäävad need summad aastalõikes naeruväärselt väikseks. Lõpeta lugemine ja tuttavate kuulamine, et aga see mees ju võitis nii ja naa palju!

    Kui sul on olemas kindel sissetulek millest elada, väiksemgi perspektiiv elus kuhu pürgida, siis hakka alustuseks poole kohana hobina mängima lootuses natuke lisaraha teenida.
    Ja järeldusi tehakse pokkeri väga pikas perspektiivis, unusta oma lihtsalt tulnud (õnnega saadud) 1000 eur

Lehekülg 12, kokku 15 EsimeneEsimene ... 21011121314 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES