Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 36, kokku 37 EsimeneEsimene ... 2634353637 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 701 kuni 720, kokku 734
  1. #701
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Millega enam ei saa väga hästi hakkama, on nibulate niigi üli tightide rangede kõrgemasse otsa pidevalt jooksmine. Seni ikka nii olnud et pohhui see KK vs AA või las olla see set vs set, vahetame käed ära ja läheb sisse enivei,
    Kirjelduse järgi vaadates tundub, et sa way overstackid nendes olukordades. KKga 5b callimine on in theory most cases suht marginal ja close to BE, mis siis veel nibulatest rääkida.

  2. #702

    Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

    Ouch, EV graph meenutab nende tüüpide graafikut, kes ACR-s PLO-d mängivad ja ei saa aru, et alla EV jooks tuleneb bottide vastu mängimisest, kes mitme kasutajaga ühes lauas istuvad.

  3. #703

    Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

    Tsitaat Algselt postitas musaire Vaata postitust
    Lugesin ka lehekülje läbi. Isutab mängima. Pole ise tükk aega mänginud.

    Kui nibul biidib 2-4bb/100, siis kui suurelt need täitsa pädevad mängijad biidivad?
    Võib-olla tasuks ka nibulaks hakata?
    Winrate suht võimatu öelda. Nibulal on lagi suht madal. Samas, mängija, kes väga palju õppinud ja BTN vs Blinds first openerina/defenderina teab lihtsustatud GTO-d ja iganädalaselt spotte jooksutab ja räigelt bumhundib kaheksal erineval saidil võib 15bb/100 winrate ka näidata.

  4. #704

    Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

    Ma olen ka räme "nibul" blue line player ja see mindset on 10 aastaga nii sisse juurdunud, et suht võimatu lahti saada sellest, vahet pole, mis formaati parasjagu mängid. Näiteks isegi, kui tean, et mingi komboga peab bluffima mingis olukorras, siis tihtipeale tundub see nii ebaloomulik, et lihtsalt ei tee seda (psühholoogiliselt umbes, et "yea right, blufi jh seda türaregi top pairi pealt maha spotis, kus playerpool stationib" ja siis kui once in a blue moon teed selle play ja saad snapped, siis on insta räme tilt "sest ma teadsin ju, et never bluff").

    Muidu see mindset/strateegia sai alguse kunagi ammu-ammu full ringis, kus teatud spottides kõik stackisid ära KK+. Tuli vaid tulla selle peale, et ise stackida samades spottides ära AA+ ja siis sa juba "ownisid" neid. Kuna bluffimine paljudes spottides oli suht non-factor (kuna fr ranged olid nii tugevad, siis naturaalseid bluffe väga-väga paljudes spottides polnud ja siis keegi ei bluffinudki kunagi), siis laienes see strateegia suht igasse olukorda. Pidi oma ranged vaid natuke tugevemaks tuunima, kui õppevideote ja foorumite jms trend, ja siis ei saanud sa pmst kunagi "coolered" vaid "coolerdasid" kõiki teisi rege, kes kunagi ei adjustinud. Bottom setid muutusid get-it-in asemel calldowniks, paljud teised käed muutusid 3betist flatiks või 4betist call 3betiks jne. Enda statse sai väheke kompenseerida sellega, et kuskil lp ja steal spottides 3bettisid ja 4bettisid vähe rohkem ja siis su overall statsid ei eristunud playerpoolist. Väga vähesed regid adjustisid sellise lähenemise vastu ja see töötas päris pikka aega (ja most likely töötab ka tänapäeval mängudes, mida on sinise joonega võimalik beatida).
    Viimati muudetud donkament poolt : 14.11.18 at 14:04

  5. #705

    Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

    Nibul olemine pole häbiasi. Muide, ma mõtlesin ise alguses täpselt samamoodi, et ebaloomulik spot ja ei suuda bluffida, aga siis kui sain aru, et rundownid ei favouri vastast ja overbet sizingud arsenali tõmbasin, siis saan nii folde kui random "see ju bluff" calldowne vs vana strateegia kõvasti rohkem. FR oli ajuvaba indeed, thin valuebetid ja null loomingulisust. Vanast ajast mäletan, et Benabadbeat ja Pontylad olid mõlemad täiega kurvist ees midstakes mängijad, kes suutsid 10bb+ stabiilselt pumbata väga tänapäevase mängustiiliga, aga enamasti olid regularid täiesti tavaliselt nibulad, kes ei saaks praegustes mängudes oma kitsaste rangedega mingit actionit.

  6. #706
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

    Tsitaat Algselt postitas musaire Vaata postitust
    Lugesin ka lehekülje läbi. Isutab mängima. Pole ise tükk aega mänginud.

    Kui nibul biidib 2-4bb/100, siis kui suurelt need täitsa pädevad mängijad biidivad?
    Võib-olla tasuks ka nibulaks hakata?
    Minu jaoks FRis suure sample peale 5bb+ winrate tähendas 'not bad' näoilmet ja eraldi märgistust, NL25 ja NL50 ei ole ka 6-7bb väga suur haruldus. Tundub et 6maxis on vähemalt NL25s nii et nibul saab ka 5bb kätte, ja pädevatel olen 8-9bb isegi kohanud. Samas on nii, et NL25 nibul ru järgi vaadates NL50 ei biidi. Ootan huviga ise 50sse jõudmist, et näha kuidas seal olukord on.

    Ma ise üldiselt elan ikka selle järgi, et kui midagi teed, tee hästi. Endale sellest ei piisa, et veeretame regudega blinde ja elame fishi raha pealt. Competitivie aspect või nö teistest parem olemise vajadus on mulle tugevalt kõige rohkem vaimselt pakkuvam asi pokkeri juures ja kui liinitöö peale minna tahaks/vajaks, siis nibula ametist on kindlasti väga palju paremaid variante olemas.

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Kirjelduse järgi vaadates tundub, et sa way overstackid nendes olukordades. KKga 5b callimine on in theory most cases suht marginal ja close to BE, mis siis veel nibulatest rääkida.
    Ma päris nii ei mängi KK-d nagu aastal 2012, et raise/3bet/4bet no matter what. Never ei pane ennast olukorda, kus 4betin teades et villain jätkab ainult AA-ga(mis ei ole full ringis teab mis haruldus). Seega enamus kunne mis pre sisse läheb, olen ise shoveja rollis ja siis ka üritan veenduda et ok oleks. A la Sergei avab CO-lt, ma SB 3bet, Sergei 4betib ja mul snap ru lahti, pos kaupa statid ette ja vaatan, et kas seal nüüd on midagi peale AA ka. AGA üldiselt täiesti nõus, et nibula vastu on nii KK pre, ja üldse kõik non-nutsiga stackimis olukorrad marginaalsed at best(eriti need kus tema shoveb), kus midagi võita väga ei ole, aga kaotad üli palju kui vähegi optimistlikumalt callima hakkad ja pööran nendele spottidele alati ekstra palju tähelepanu.

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    Ma olen ka räme "nibul" blue line player ja see mindset on 10 aastaga nii sisse juurdunud, et suht võimatu lahti saada sellest, vahet pole, mis formaati parasjagu mängid. Näiteks isegi, kui tean, et mingi komboga peab bluffima mingis olukorras, siis tihtipeale tundub see nii ebaloomulik, et lihtsalt ei tee seda (psühholoogiliselt umbes, et "yea right, blufi jh seda türaregi top pairi pealt maha spotis, kus playerpool stationib" ja siis kui once in a blue moon teed selle play ja saad snapped, siis on insta räme tilt "sest ma teadsin ju, et never bluff").

    Muidu see mindset/strateegia sai alguse kunagi ammu-ammu full ringis, kus teatud spottides kõik stackisid ära KK+. Tuli vaid tulla selle peale, et ise stackida samades spottides ära AA+ ja siis sa juba "ownisid" neid. Kuna bluffimine paljudes spottides oli suht non-factor (kuna fr ranged olid nii tugevad, siis naturaalseid bluffe väga-väga paljudes spottides polnud ja siis keegi ei bluffinudki kunagi), siis laienes see strateegia suht igasse olukorda. Pidi oma ranged vaid natuke tugevemaks tuunima, kui õppevideote ja foorumite jms trend, ja siis ei saanud sa pmst kunagi "coolered" vaid "coolerdasid" kõiki teisi rege, kes kunagi ei adjustinud. Bottom setid muutusid get-it-in asemel calldowniks, paljud teised käed muutusid 3betist flatiks või 4betist call 3betiks jne. Enda statse sai väheke kompenseerida sellega, et kuskil lp ja steal spottides 3bettisid ja 4bettisid vähe rohkem ja siis su overall statsid ei eristunud playerpoolist. Väga vähesed regid adjustisid sellise lähenemise vastu ja see töötas päris pikka aega (ja most likely töötab ka tänapäeval mängudes, mida on sinise joonega võimalik beatida).
    Super post, kõik makes sense ja nii ongi. Juurdumise koha pealt ka õigus, sellepärast hakkasingi nibulaid eraldi märgistama et suht raske on nende vastu muidu oma väljakujunenud loogilisest mänguplaanist kõrvale kalduda, et rohkem võita/vähem kaotada. Nende vastu on mingid eraldi põhitõed, mis tuleb sisse harjutada(nibul ei abuse sind kui sa liiga palju foldid, nibul ei hakka sind maha barreldama kui keskmise sd value ette checkid, nibul võib vabalt setiga üli wet boardil 3 tänavat ck-callida jms)

  7. #707
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

    Tsitaat Algselt postitas Pokkeripro99 Vaata postitust
    Nibul olemine pole häbiasi. Muide, ma mõtlesin ise alguses täpselt samamoodi, et ebaloomulik spot ja ei suuda bluffida, aga siis kui sain aru, et rundownid ei favouri vastast ja overbet sizingud arsenali tõmbasin, siis saan nii folde kui random "see ju bluff" calldowne vs vana strateegia kõvasti rohkem. FR oli ajuvaba indeed, thin valuebetid ja null loomingulisust. Vanast ajast mäletan, et Benabadbeat ja Pontylad olid mõlemad täiega kurvist ees midstakes mängijad, kes suutsid 10bb+ stabiilselt pumbata väga tänapäevase mängustiiliga, aga enamasti olid regularid täiesti tavaliselt nibulad, kes ei saaks praegustes mängudes oma kitsaste rangedega mingit actionit.
    3-4bb tänapäeval NL25+ ei olegi häbiasi ja on täitsa ok tulemus, aga ükski siin postitajatest ei ole kindlasti keegi, keda mina nibula alla liigitaks. Üks asi on see kui sa mõistad, et kitsad ranged, ebaloomulikud spotid jne, teine asi on see kui ei julge middle seti raiseda, sest äkki tal on top set. Et nibula kultuurist paremat aimu saada, soovitan minna kohta, kuhu ajale jalgu jäänud nibulad oma õnnetu eksistentsi viimaseid hetki veetma lähevad. Ehk avage paar NL2 fr zoomi lauda, kui oled veits rohkem fr kunagi mänginud ja notede fail alles on, siis kindlasti näeb palju tuttavaid märgistatud nägusid ja chatti stiilis 'i fak your mother' ja 'suka pidaras'.

  8. #708

    Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

    Kuld, lihtsalt kuld. Tänan, et nibulate hinge-elu ja kultuuri täpsustasid. Kohta, kus nibulad oma viimaseid õnnetuid eksistentsi hetki veedavad. Im dead. :D

  9. #709

    Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Competitivie aspect või nö teistest parem olemise vajadus on mulle tugevalt kõige rohkem vaimselt pakkuvam asi pokkeri juures ja kui liinitöö peale minna tahaks/vajaks, siis nibula ametist on kindlasti väga palju paremaid variante olemas.
    Tundub hea suhtumine.
    Mõistan toda soov parim olla aspecti. Ise olen hinnaguliselt 97% pokkerikätest (8 miljon +) mänginud multi-table SNG või turniiridel. Teine koht on paha koht.
    Just nendesamuste, enamuses turbo, SNG'de kogemuse tõttu, kus stäkid põhilise osa ajast 10-30BB, ei kujuta ette et saaks ise hakkama pre KK foldimisega ja post-flop kolmikutega ka kehvad lood.
    100BB diip läheb mega tilti.

    Tore oleks siin päevikus selliseid raskete foldidega hand historeid näha (vanemaid postitusi pole uurinud).

  10. #710
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

    Üldiselt eriline kunnide pre foldija siiski ei ole. Nagu öeldud, olukorras kus ma ei saa 5betti callida, pigem lihtsalt flatin 3beti. Väga suuri probleeme see ei tekita, sest pole olemas ausamat inimest kui 3bet potti mängiv nibul.

    Selles mõttes on see olukord, mida enne kirjeldasin(nibul avab, ma blindilt 3bet, ta 4bet) suht mõtlema panev, sest kunne ma seal foldida siiski ei taha, aga OOP teistmoodi mängida ka mitte. AK ja QQ näiteks lähevad üsna tihti mucki.

    Aga eks tuleb ikka ette, hiljuti oli selline olukord:

    ( Click to show/hide )


    Panen ühe seti ka:

    ( Click to show/hide )


    Aastate tagant meenub veel üks käsi legendaarse seminibula OhCanada vastu. Ta EP avab, ma 3bet, vaal coldcallib ja OC 4betib. Panin maha suht rahulikult. Sai vaala AQs vastu sisse oma ässad ja plot twist: vaal hittis royal flushi. Igati äge käsi ja siiani selgelt meeles:D
    Viimati muudetud Cypher0 poolt : 16.11.18 at 14:15

  11. #711

    Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

    Tõesti rasked foldid.
    Eelkõige selle tõttu, et ise kipuks vastast ülehindama, või noh mingeid leveleid sinna peas juurde heietama - et nt. kui vastase kohta hea suur sämpel ja ta tight, siis mõtleks, et noh nii suur sämpel tal ja st. palju mängitud juba et nüüd järsku arenenud ka juba ja range laiem - või siin konkreetselt KK käe puhul et kaks fishi veel potis kes juba 9BB coldcallinud et nende vastu nibul mõtleks ka laiemalt suruda - olgugi et jah, poole stäki suuruselt 5betiks ta ilmselt vaid AA-ga.

    Jah, sämpel vastase kohta ja stattide interpreteerimine tõeliselt olulisel kohal.

    Nojah, kui ta range oleks QQ+, siis ka fiftikas. Kui neid fishe 9BBga sees poleks.
    Teagi kuidas rake ja antede puudumine fiftikaid mõjutab, pole cashiga harjund.

  12. #712
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

    Nibulatega normaalne mängida, kõik toksivad vaikselt oma kaarti ja fish tehakse ruttu tühjaks. Ajudele käivad need worldbeaterid, kelle ainuke eesmärk elus näib olevat fishide potist välja squeezimine ja mingi 15bb/100 reiki makstes regware pidada.

  13. #713
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

    Tsitaat Algselt postitas musaire Vaata postitust
    Tõesti rasked foldid.
    Eelkõige selle tõttu, et ise kipuks vastast ülehindama, või noh mingeid leveleid sinna peas juurde heietama - et nt. kui vastase kohta hea suur sämpel ja ta tight, siis mõtleks, et noh nii suur sämpel tal ja st. palju mängitud juba et nüüd järsku arenenud ka juba ja range laiem - või siin konkreetselt KK käe puhul et kaks fishi veel potis kes juba 9BB coldcallinud et nende vastu nibul mõtleks ka laiemalt suruda - olgugi et jah, poole stäki suuruselt 5betiks ta ilmselt vaid AA-ga.

    Jah, sämpel vastase kohta ja stattide interpreteerimine tõeliselt olulisel kohal.

    Nojah, kui ta range oleks QQ+, siis ka fiftikas. Kui neid fishe 9BBga sees poleks.
    Teagi kuidas rake ja antede puudumine fiftikaid mõjutab, pole cashiga harjund.
    Igati loogilised mõtted, mis teooria koha pealt peavad paika küll. Aga sibulast teeb tõelise nibula just see, et ta ei adjusti(ei kohanda oma range'i dead money pärast) ja ta ei arene(kui oma limiidis enam hakkama ei saa, liigub alla ja võimalusel lisab laudu ja volüümi, sp ongi nl2-nl10 fr rõvedalt venekeelset hatechatti ja nibulaid täis). Kui osata tema algelisest lähenemisest aru saada ja ennast tema asemele panna, siis on need foldid üsna kerged. Muidugi veidi debiilne on pre kulutada pool timebanki per spot, et välja arvutada kas ta range on QQ+, AK või KK+, AK aga no mis teha, käib asja juurde.

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Nibulatega normaalne mängida, kõik toksivad vaikselt oma kaarti ja fish tehakse ruttu tühjaks. Ajudele käivad need worldbeaterid, kelle ainuke eesmärk elus näib olevat fishide potist välja squeezimine ja mingi 15bb/100 reiki makstes regware pidada.
    Dunno, mulle ka ei sobi see 'flatime et fishi sees hoida' strat, et vaatame neljakesi floppi ja kes suurema seti hitib, saab vaala raha omale. Squeezin suht sama rangega mis muidu, kui fish sees. Mul muidugi see probleem ka, et absoluutselt ei oska ilma initsiatiivi omamata mängida ja kaob kergesti kontroll käe üle, samas leian et see on palju väiksema variatsiooni ja vähemalt sama suure wr-ga lähenemine, change my mind:)

    Ei tea mida regwar antud kontekstis tähendab, aga laudu alustades olen ka alati valmis mängima ükskõik kelle vastu. Väga palju on mäng tänu sellele arenenud ja aidanud jõuda kohta, kus ma enda limiitides ei tunne ühegi regi puhul, et jääks tema vastu mängides hätta vms.

  14. #714

    Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust

    Dunno, mulle ka ei sobi see 'flatime et fishi sees hoida' strat, et vaatame neljakesi floppi ja kes suurema seti hitib, saab vaala raha omale. Squeezin suht sama rangega mis muidu, kui fish sees. Mul muidugi see probleem ka, et absoluutselt ei oska ilma initsiatiivi omamata mängida ja kaob kergesti kontroll käe üle, samas leian et see on palju väiksema variatsiooni ja vähemalt sama suure wr-ga lähenemine, change my mind:)
    Need "kohad" mis sul rasked tunduvad on just need, kus hakkab WR pritsima kui asjast aru hakkad saama. Kui sulle tunduvad need rasked, siis ilmselt on need rasked ka teistele.

    Üldiselt näidete pealt tundub low-stakes full ring ikka päris debiilne koht. Ei usu, et ise biidiks - liiga suur calling station.

  15. #715

    Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

    Ma imestan üldse, et FR veel pakutavate mängude seas alles endiselt. Mõtlesin, et kui HU lauad ära kaotati, siis FR aeg ka peagi käes. Ma oleks ka ilmselt räme calling station, aga samas olen kuulnud, et FR-s polegi aeg väga edasi läinud ja erine vs 2014 eriti. Või lihtsalt talking out of my ass.

    See A95sss raise reg vs reg on nii debiilne lüke, et peaaegu solvav vs hero... eriti sizing. Mis flushidega nibula vastu seal callida? 76/87ss viskaks ka mucki vist, okse. Nad ei suudaks ever seal 98s (3 combot ainult) nii loominguliselt mängida. JJ-KK diamondiga ka välistatud, sest see oleks isegi nibula squeeze ranges suure tõenäosusega. Juhul kui ei ole, siis mingit loomingulisust ikka ei eeldaks. Aga see sizing ütleb juba ära, et tegu ei ole arenva mõtlemisvõimega pokkerimängijaga.

  16. #716
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

    Seda olen isegi imestanud, et Stars FR-i kinni pole pannud. Samas tänu seating scriptidele tekkinud '8 nibulat + 1 fish' per laud olukord on neile suht profitable kuna fishi raha keerleb kauem reigimasinas ringi enne kui rublades välja kantakse.

    Lol, nibula sizingud väärivad ka kindlasti eraldi peatükki. Ja solvav on tõesti kui avad CO-lt 2.5bb ja mingi 14/11 laksib lampi 11bb peale. Tra kes ma olen su arust et ma su ässad seal kinni maksan. Postflop ka isegi kui neil on raising range, mis sisaldab nii made hande kui (semi)'bluffe', siis tänu sizingu valikule enamasti saladuseks ei jää, kumb parasjagu on.

    Week 40:


    Tunde: 29.85/31

    Esimene nädal karjääri jooksul, kui ainult 6maxi mänginud. Hetkel enamjaolt NL16 kohanenud ja tsipa NL25 ka. Hoopis teine mäng ikka, aga tundub et saab asja küll.

  17. #717
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

    dolla dolla bilzz m8

  18. #718
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    dolla dolla bilzz m8
    ( Click to show/hide )


    Week 41:



    Hours: 38.00/32

    Vaikselt hakkab pilt selginema ja seni tundub et 6maxi kolimine oli õige otsus. Päris 100% mugavalt ennast kõikides spottides ei tunne ja veidi kulub aega, et aru saada kuidas keskmine 6m reg mõtleb võrreldes fr-ga, aga vähemalt NL25 veel midagi väga hullult kukalt kratsima panevat pole kohanud.

    Veidi üllatas, et mõtleva 6m regi winrate on way suurem kui mõtleva fr regi oma. NL25 top winnerid näitavad kohati mingi 8-11bb/100, fr kellelgi midagi vähegi samaväärset ei meenu. Ei tundu nende mänguplaan ka midagi eriti müstilist, pigem aggro bumhunt ja väga solid abc pokker. Lauad saab kiiremini käima ka, ainult enamus tuleb ise alustada kui seating scripti ei oma kuna rec playeri istudes on vähem kui sekundiga laud täis ja 10+ playerit waitlistis. Ise scripti ei kasuta.

    Nädalavahetusel proovisin tiba NL50 ka, mis väga hästi ei õnnestunud. Edasi viskas NL25 ka korraliku fr jooksu ja kergelt ajas tilti. Nv on ikka jube raske bad runi ajal grindida, potid lähevad tihti suureks ja no ei taha õigele poole tulla. Suurim mindset leak on ka hakata peale 5-6bi 'swingi' mingit imelikku weak-tight(weak-loose?) ebakindlat mängu tegema, mis tihti eirab igasugust kätteõpitud loogikat. Ja ma ei saa sellest enne aru ka, kui pärast graphi vaadates et opsti, mingi paari tunniga 10bi kuskile ära foldinud, nüüd midagi logiseb. Õnneks on süsteem paigas ja lappimine käib kiiresti.

    Nibulad on ka täiesti pildis endiselt ja teevad huumorit oma tryhard fingers crossed liinide ja sizingutega:

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    Hero (MP) ($35.87)
    CO ($11.05)
    Button ($31.42)
    SB ($25.10) - Standard vene ime, flopi overall check-raise 4%
    BB ($25)
    UTG ($5.07)

    ( Click to show/hide )

  19. #719

    Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Nibulad on ka täiesti pildis endiselt ja teevad huumorit oma tryhard fingers crossed liinide ja sizingutega:

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    Hero (MP) ($35.87)
    CO ($11.05)
    Button ($31.42)
    SB ($25.10) - Standard vene ime, flopi overall check-raise 4%
    BB ($25)
    UTG ($5.07)

    ( Click to show/hide )
    Ilma kõikide stattide ja selgeltnägemise võimeteta, see teie kahepoolne mäng tundub game theory optimal'ist päris kaugel. Kas seal foldides tõesti ära abjuusitud ei saa?
    Mis selle vastase üldised pre statid olid ja kui paljude käte pealt?

    Omades mitte õrna aimugi kuidas need nibulad pre mängivad, siis kas nende range'ides on seal ka XT, JJ ja QQ ja kuidas nad neid mängiks?
    Minul on ette tulnud vene stationeid, kes vaatavad flopi ära (teevad kindlaks et "ohutu") ja flopil muutuvad JJ-ga agroks või hakkavad suvalise T-ga paugutama seal. Aga see kogemus on turniirilauast.

    Tundub et ma saaks ikka tugevalt ownitud kolmikute poolt nendes mängudes...

  20. #720
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

    Nibula vastu võib gto endale sisse istuda, st pole pointi balanceda ja olla unexploitable range'i vastu, milles puuduvad blufid. JJ, QQ ja TK+ võivad põhimõtteliselt olla küll, aga neid mängib full ringi nibul täpselt nii, et cr flop to $2.8x, c-c turn ja river. FD võib ka olla, sellega cr flop to $2.8x, bet 1/2 pot turn ja river oleneb sellest kas hitib või mitte. Veidi kahtlusi tekitavad asjaolud, et ma ei tea veel kas 6m nibul mõtleb samamoodi selles spotis kui fr oma ja kas antud kodaniku näol on 100% tegemist nibulaga, kuna pole piisavalt historyt, aga kättesaadava info põhjal olen suht veendunud et nii on ja foldiga rahul.

    Üldiselt on nii, et ma jagan kogu non-fish populatsiooni kolmeks - võitev reg, be/kaotav reg ja nibul. Igaühte neist märgistan ja profilen eraldi ja igaühe vastu mängin erinevalt vastavalt sellele, milline on minu arusaam nende mõttekäigust. Nibula vastu on kõige lihtsam - suht safe on eeldada, et ta ei blufi ega bluffcatchi peaaegu kunagi. Võitva regi vastu on natuke raskem, sest ta leiab loogilised kohad üles, kus bluffida/bluffcatchida Ülearu metat ei tee ja reg vs reg väga ei tõmble. Kaotava regi vastu on kõige raskem, sest ta teab et vahel peab bluffima/bluffcatchima, aga ta teeb seda tihti ebaloogilistes ja ettearvamatutes kohtades. Meeldib 'vastu mängima' hakata kui pinda käia.

    Neist kolmest on nibul ainuke, kelle vastu KK sellel flopin foldin ja no regrets.

    Muidu kõik ranged hoian enamvähem balanced nii palju et need kes seda oskavad, mind väga nähtavalt abuseda ei saaks. Muus osas eriline gto mees ei ole ja lasen rohkem tunde järgi:)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES