Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 17, kokku 40 EsimeneEsimene ... 7151617181927 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 793
  1. #321

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    hahahaha, ma arvasin, et midagi sellist siit välja kujuneb.

  2. #322
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Laas kus oled?
    [YOUTUBE]jtjBXwwT2xE[/YOUTUBE]

  3. #323
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Kasutaja "Muckyourcards" samuti ära kadunud ligi 1 kuu. :(

    Stakesin teda $150-ga.

  4. #324

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Meelis Vestla ,

    pokerstars : tristan00
    full tilt : MtristanV
    foorumis : tristano00

    Steikisin teda ühe korra 300ks mänguks, tegime foorumisse ka vastava teema. Tema tahtis diili varem lõpetada ja saime kokkuleppele. Rahad sain ilusti kätte ja kõik oli korras.

    Pea nädal hiljem küsis ta minult uut steiki, seekord jäi teema foorumisse tegemata, kuna ise ta ei viitsinud eriti ja ma ka vajadust ei näinud. Steigi suuruseks oli 500$ ja msnis sai kokku lepitud et kõik tingimused on samad, mis esimese steigi puhul. Steik jagunes kahe toa vahel, starsi ja tildi. Mingil määral hoidsin silma peal, et kuidas läheb, mingit pettust ei kartnud. Lõpuks hakkas raha otsa saama ja hakkasime otsi kokku tõmbama. Siis vaatasin juba sharkscopeist ja OPR-st ta tulemusi ja et kas kõik ikka klapib. ~100$ oli puudu. Esialgu ajas vastu et kõik korras ja lihtsalt kaduma läinud mõned turniirid vms. Palusin saata tal starsi historyst pildi, millele ta kategooriliselt vastu oli. Hiljem tunnistas et oli 57$ välja kandnud (summa ei pruugi täpne olla). Samuti oli mänginud 55$ turniiri mis oli vastuolus kokkulepitud reeglitega. Ise sain teada sellest kõigest juuni lõpus. Kuna eelmine steik läks probleemiteta ja tean teda ka päris elus, siis ei tahtnud teda kohe petturiks tembeldada. Kokkulepe jäi, et maksab mulle steigi terves ulatuses tagasi (mida nägid ette ka reeglid). Kuna sellist summat tal kohe võtta polnud, siis saime kokkuleppele et maksab 100$ kuus. Siiani on aga asjad niimoodi läinud, et mina olen saanud temalt 250 krooni ( + postituse ajal saadetud 15$). Samas kui tema on saanud käia live turniiridel, mille sisseost on täpselt selles suurusjärgus, mis ta mulle kuus maksma peaks. Käis ta APAT-il ja triobet livel, mille sisseost oli 1100.-


    Toomas Hunt,

    pokerstars : tuneunes

    Ka teda tean päris elus. Foorumis tal kasutajat minu teada pole. Sai teda steigitud 2,2$ 180 man turbo sng-dele starsis. Algsumma oli 220$. Kuna päris kindel temas polnud siis ei andnud talle esialgu midagi. Lõpuks oli aga ülevalpool mainitud Meelis nõus teda nö käendama, et kui tema keerab diili perse, siis Meelis maksab selle kinni. Selleks ajaks olin juba üpris kindel Meelises ja usaldasin teda. Esialgu läks kõik nii nagu pidi ja kõik oli korras. Varsti aga enam ta ei mänginud ja oli kadunud. Ühendust saades ja öeldes et kannaks tagasi rahad keeldus ta seda tegemast. Lõpuks tunnistas, et tal pole enam neid rahasid.

    Igastahes rahad tal mingiks ajaks tekkisid, hittis paar turnat jne. Viimasel triobet livel sai 2.koha ja 16 000.- Praeguseks on öelnud mitmed ajad, mil ära maksab, kui alati tuleb "midagi vahele".

    Miks küsin üldse mingitki raha Toomaselt, kui Meelis peab mulle maksma? Sest Toomasel on reaalselt olemas see raha, Meelisel aga arvatavasti mitte. + Toomas on mulle ka stake väliselt võlgu.


    Praeguse seisuga võlgneb Meelis mulle 670$ ( osa Toomase võlga ja steiki summa ) ja Toomas 260$ ( varasem võlg ja stake ). Sellel, miks need summad just sellised on, pole vist eriti tähtsust. Mõlemad teavad neid ja kumbki pole vastu vaielnud.


    Mingi abi ma siit vaevalt saan. Ei taotlegi seda. Moraali lugemist samuti ei vaja. Sain oma õppetunni Skrundaga, kuid kahjuks liiga hilja, sest selleks ajaks olid juba uued jamad alguse saanud.

    Kuna mõlemad käivad ka aegajalt live turniiridel, siis loodan, et vähemalt osa selle foorumi liikmeid, kes nad ära tunnevad, kohtlevad neid ka vastavalt.
    Samuti loodan, et keegi ei satu peale minu enam mingite jamade otsa seoses kahe eelpool nimetatud isikuga.

  5. #325

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    käin tihti lives ja tunnen nägupidi nad ära. Toomas oli TB livel mu kõrval lauas kohe.
    kui nad asju korda ei aja, siis võin järgmine kord piinlikust küll tekitada.

  6. #326
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tristan00 ju kõvasti mängis ja pani tulemusi üles. Ei mäleta kas siia või PN-i. Ma PN-is soovitasin ka kunagi steikimislepingut (praktikas ntx kasumi jaotamise leping jms) teha, aga siis saadeti mind eesotsas xpeeepx-iga perse.
    Steikijate oma viga, et tagumenti ei kindlustata, jahutakse midagi suulisest lepingust jne aga reaalselt kui tahad täitmisele suunata seda, siis paberil leping märksa vettpidavam.
    Viimati muudetud adam_q poolt : 08.09.10 at 10:04

  7. #327
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas reigo Vaata postitust
    Meelis Vestla ,

    pokerstars : tristan00
    full tilt : MtristanV
    foorumis : tristano00

    Steikisin teda ühe korra 300ks mänguks, tegime foorumisse ka vastava teema. Tema tahtis diili varem lõpetada ja saime kokkuleppele. Rahad sain ilusti kätte ja kõik oli korras.

    Pea nädal hiljem küsis ta minult uut steiki, seekord jäi teema foorumisse tegemata, kuna ise ta ei viitsinud eriti ja ma ka vajadust ei näinud. Steigi suuruseks oli 500$ ja msnis sai kokku lepitud et kõik tingimused on samad, mis esimese steigi puhul. Steik jagunes kahe toa vahel, starsi ja tildi. Mingil määral hoidsin silma peal, et kuidas läheb, mingit pettust ei kartnud. Lõpuks hakkas raha otsa saama ja hakkasime otsi kokku tõmbama. Siis vaatasin juba sharkscopeist ja OPR-st ta tulemusi ja et kas kõik ikka klapib. ~100$ oli puudu. Esialgu ajas vastu et kõik korras ja lihtsalt kaduma läinud mõned turniirid vms. Palusin saata tal starsi historyst pildi, millele ta kategooriliselt vastu oli. Hiljem tunnistas et oli 57$ välja kandnud (summa ei pruugi täpne olla). Samuti oli mänginud 55$ turniiri mis oli vastuolus kokkulepitud reeglitega. Ise sain teada sellest kõigest juuni lõpus. Kuna eelmine steik läks probleemiteta ja tean teda ka päris elus, siis ei tahtnud teda kohe petturiks tembeldada. Kokkulepe jäi, et maksab mulle steigi terves ulatuses tagasi (mida nägid ette ka reeglid). Kuna sellist summat tal kohe võtta polnud, siis saime kokkuleppele et maksab 100$ kuus. Siiani on aga asjad niimoodi läinud, et mina olen saanud temalt 250 krooni ( + postituse ajal saadetud 15$). Samas kui tema on saanud käia live turniiridel, mille sisseost on täpselt selles suurusjärgus, mis ta mulle kuus maksma peaks. Käis ta APAT-il ja triobet livel, mille sisseost oli 1100.-


    Toomas Hunt,

    pokerstars : tuneunes

    Ka teda tean päris elus. Foorumis tal kasutajat minu teada pole. Sai teda steigitud 2,2$ 180 man turbo sng-dele starsis. Algsumma oli 220$. Kuna päris kindel temas polnud siis ei andnud talle esialgu midagi. Lõpuks oli aga ülevalpool mainitud Meelis nõus teda nö käendama, et kui tema keerab diili perse, siis Meelis maksab selle kinni. Selleks ajaks olin juba üpris kindel Meelises ja usaldasin teda. Esialgu läks kõik nii nagu pidi ja kõik oli korras. Varsti aga enam ta ei mänginud ja oli kadunud. Ühendust saades ja öeldes et kannaks tagasi rahad keeldus ta seda tegemast. Lõpuks tunnistas, et tal pole enam neid rahasid.

    Igastahes rahad tal mingiks ajaks tekkisid, hittis paar turnat jne. Viimasel triobet livel sai 2.koha ja 16 000.- Praeguseks on öelnud mitmed ajad, mil ära maksab, kui alati tuleb "midagi vahele".

    Miks küsin üldse mingitki raha Toomaselt, kui Meelis peab mulle maksma? Sest Toomasel on reaalselt olemas see raha, Meelisel aga arvatavasti mitte. + Toomas on mulle ka stake väliselt võlgu.


    Praeguse seisuga võlgneb Meelis mulle 670$ ( osa Toomase võlga ja steiki summa ) ja Toomas 260$ ( varasem võlg ja stake ). Sellel, miks need summad just sellised on, pole vist eriti tähtsust. Mõlemad teavad neid ja kumbki pole vastu vaielnud.


    Mingi abi ma siit vaevalt saan. Ei taotlegi seda. Moraali lugemist samuti ei vaja. Sain oma õppetunni Skrundaga, kuid kahjuks liiga hilja, sest selleks ajaks olid juba uued jamad alguse saanud.

    Kuna mõlemad käivad ka aegajalt live turniiridel, siis loodan, et vähemalt osa selle foorumi liikmeid, kes nad ära tunnevad, kohtlevad neid ka vastavalt.
    Samuti loodan, et keegi ei satu peale minu enam mingite jamade otsa seoses kahe eelpool nimetatud isikuga.
    Bännisin Tristano eluks-ajaks, selliseid vendi meie foorumisse vaja ei ole.

  8. #328
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Laas kus oled? Võlg ~ triple up.
    Arutame laasi asja ja vaatame, mis meie temaga peale hakkame. Kas sul tema kontaktid on olemas?

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Kasutaja "Muckyourcards" samuti ära kadunud ligi 1 kuu. :(

    Stakesin teda $150-ga.
    Mingit tõestust on? Tead eesnime/perenime? Lao kõik lagedale.

  9. #329
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Arutame laasi asja ja vaatame, mis meie temaga peale hakkame. Kas sul tema kontaktid on olemas?



    Mingit tõestust on? Tead eesnime/perenime? Lao kõik lagedale.
    võlasumma niisama kerkib, ühepoolselt? back to the 90s.

  10. #330
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    võlasumma niisama kerkib, ühepoolselt? back to the 90s.
    Kas need mitte ei olnud K. Laasi enda sõnad?

  11. #331
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    tra sellele laasi ahvile võiks niisama juba turpi kütta.

  12. #332
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mingit tõestust on? Tead eesnime/perenime? Lao kõik lagedale.
    MSNi logid teises arvutis, mis asub 250km eemal, 2 nädala pärast saan ehk infi.

  13. #333
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Andke Laasile aega. Poiss ilmselt veel Soomes rügab tööd, et võlgasid maksta. Pealegi ta lasti ju ise ka üle. Muidugi aeg on päris pikale veninud, aga arvan ta maksab ikkagi ära. Ei tundu petturina.
    Selle tristano kohta meenub mulle midagi kunagi pokernewsi foorumist. Seal oli tal ka mingi jama mingisuguste rahadega. Et pole päris puhas poiss ka varem olnud.

  14. #334
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
    Andke Laasile aega. Poiss ilmselt veel Soomes rügab tööd, et võlgasid maksta. Pealegi ta lasti ju ise ka üle. Muidugi aeg on päris pikale veninud, aga arvan ta maksab ikkagi ära. Ei tundu petturina.
    Selle tristano kohta meenub mulle midagi kunagi pokernewsi foorumist. Seal oli tal ka mingi jama mingisuguste rahadega. Et pole päris puhas poiss ka varem olnud.
    Sorry aga see, et teda ülelasti ei ole mitte mingi argument. Teiseks minu andmetel on ta turniire igapäev mänginud, foorumis ei ole aga 8-ndast augustist saadik käinud.

  15. #335
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    võlasumma niisama kerkib, ühepoolselt? back to the 90s.
    Laas ise ütles, et iga päev lisandub $10 ja ei ole kordagi öelnud, et nüüdsest see enam jõus ei ole seega kerkib jah ja kahepoolselt.

  16. #336

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
    Andke Laasile aega. Poiss ilmselt veel Soomes rügab tööd, et võlgasid maksta. Pealegi ta lasti ju ise ka üle. Muidugi aeg on päris pikale veninud, aga arvan ta maksab ikkagi ära. Ei tundu petturina.
    Selle tristano kohta meenub mulle midagi kunagi pokernewsi foorumist. Seal oli tal ka mingi jama mingisuguste rahadega. Et pole päris puhas poiss ka varem olnud.
    Arvan, et 5 minutit minu poolt antud steigi tagasi kandmiseks peaks ta ikka aega leidma.

  17. #337
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Üllatav, kui palju pettureid lagedale tuuakse. On ikka tüübid. Laasi case puhul usun/loodan tõesti, et ära maksab, tundus tõesti selline vagur lambuke .

  18. #338

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Laas kus oled? Võlg ~ triple up.
    Codecci, sul ei ole mõtet lasta võlal edasi kasvada, see ainult vähendab tõenäosust, et sa midagi sellest üldse näed või et ta kunagi eesti pokkeriringkondades ennast näole annab. Paarisaja taalase võla eest üle $1k sisse nõuda oleks ka moraalselt kohane vaid Jõulisele Gennadile. Tüüp oli ikkagi mingil määral lootustandev ja päris värvikas kuju, tahaks teda kunagi foorumis jälle näha.

    Ma päris kindel ei ole, aga ka seadustes peaks olema kusagil kirjas, et võla intress ei tohi ületada võlasummat. Kui sa otsustaksid, et Laas peaks maksma kahekordse võlasumma, oleks see minu meelest päris mõistlik. On korralik lootus, et tüüp ära maksab ja oleks ka piisav karistus nii julgelt välja antud lubaduse eest.

  19. #339
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Busted!

    Tho ma pole teda MSN'is päris tükk aega näinud ( võib-olla pole lihtsalt tähele pannud )...

  20. #340

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    tahaks ka teada kus härra laas pesitseb:D pole võlgu ega midagi , aga lihtsalt huvitab. saime nagu päris hästi läbi aga nüüd juba poolest suvest täiesti kadunud. niiet kui kellelgi head infi siis jagage

Lehekülg 17, kokku 40 EsimeneEsimene ... 7151617181927 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES