Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 89
  1. #41
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mis su venna kogemus pokkeriga siiamaani muidu on?
    Ei saanud küsimusest täpselt aru aga loodan, et suudan vastata. Full ringi on mänginud 10NL ja 20NL mitukümmend tuhat kätt minu tabeli järgi. Mänguga jäi break-even, kasum tuli rakebackist. Eriti midagi ei õpetanud, pm. andsin kätte ainult lingid.

  2. #42
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ei saanud küsimusest täpselt aru aga loodan, et suudan vastata. Full ringi on mänginud 10NL ja 20NL mitukümmend tuhat kätt minu tabeli järgi. Mänguga jäi break-even, kasum tuli rakebackist. Eriti midagi ei õpetanud, pm. andsin kätte ainult lingid.
    Jep seda tahtsingi teada. Olen ise ka proovinud paari inimest pmst nullist HU bumhunteriks teha, aga siiani olen ebaõnnestunud, samas pole seda võtnud täie pühendumusega a'la igapäevaselt kontrollinud kuidas tal läheb, live sessid jne. Kindlasti on see tehtav enamiku inimeste puhul kui oled valmis vaeva nägema ja väga huvitav saab olema kõrvalt jälgida progressi

  3. #43
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Jep seda tahtsingi teada. Olen ise ka proovinud paari inimest pmst nullist HU bumhunteriks teha, aga siiani olen ebaõnnestunud, samas pole seda võtnud täie pühendumusega a'la igapäevaselt kontrollinud kuidas tal läheb, live sessid jne. Kindlasti on see tehtav enamiku inimeste puhul kui oled valmis vaeva nägema ja väga huvitav saab olema kõrvalt jälgida progressi
    Praeguste õpilastega on mul vedanud, sest kõikidel on juba muude mängude kogemused olemas ja need on väga sügavad. Täiesti nullist. Ma mõtlen siis inimene, kes on ainult telekast pokkerit vaadanud ja kogemus on vääääga väikene. Hmm.. Teda ma ei julgeks kindlasti õpilaseks võtta. Kõige enne laseksin tal siis endaga töötada, et tekikiks miski sample, kust hakata lõngakera arutama ja see paneks teda ka mõistma, et kas ta ikka tahaks pokkeriga edaspid itegeleda või mitte.

    Arvan ka seda, et headsupi on kõige lihtsam inimestele õpetada, sest erinevalt full-ringist või 6maxist on ainult üks vastane, üks positsioon ehk peame koondama oma energia ainult ühele vastasele ja põhimõtteliselt kahele positsioonile. Muude mängude puhul on muutujate arv lihtsalt nii suur, et õpilasele, kellele puuduvad kogemsued on kole raske kogu teemat selgeks teha vaid seal loeb pigem tema mäng ja otsimine vigu tema mängust, mitte ehitama seda nullist.

    Üleüldse pean ütlust "algajad alustagu full-ringist, sest see on kergeim mäng" on täiesti vale. Mängijad peaksid alustama mängust, mis neile meeldib ja minu arvates full-ring on keerulisem kui HU. 6maxi kohta ma ei oska öelda aga kindlalt ka keerulisem kui HU. Sest absoluutselt pead sa mõtlema, kes on sinu ees ja kes on sinu taga. Mis on tema stäkk, mis on tema "statid"? Samuti pead arvestama, et kes on sinu taga. Sa ei saa callida tihti kui keegi alati squeezeb või sa ei saa avada 3x, kui taga on 4 shortiet. Samuti pead hakkama arvestama nende "positsiooni" tundlikusega. See on kõigest preflop.

    Postflop tekib erinevaid situatsioone. HU potid OOP, IP. Mway potid samuti OOP ja IP ning nüüd pead leidma parima viisi oma käe mängimiseks, kus pead ka arvestama iga vastasega. Üks infokillu mitte nägemine vib maksta sulle palju-palju raha. HU-s täpselt sama, et kui ei pane midagi tähele jääb raha saamata või kaotad raha aga seal on kõigest üks muutuja, seal on ainult HU pot, seal oled sa kas OOP või IP. Seal on kas vastane agro või passivine, kas ta on loose või tight jne jne.

    Kui suudad ühte vastast jälgida siis võiks liikuda järgmisele levelile: multitableda või siis proovida "õnne" full-ring/6max mängudes ,kus tänapäeva edu seisneb heas winrates massmultitabledes. Muud moodi suht mõttetu mäng.

  4. #44
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Aga mis mäng mindseti poolest kõige kergem algajale on? Algajatel on ju nn 'lastehaigused' põdemata. :P

  5. #45
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    HUSNG-d on imo kindlasti raskem algajale õpetada kui FR nittimist, sest seal on ranged nii laiad ja algajatel suht raske mängida enamus käsi õigesti. Lisaks koguaeg effective stacki muutmised ja väga lai valik erinevaid vastaseid, kelle vastu tuleb erinevalt adjustida jne jne.

    Hakkasin ka tegelema coachimisega hiljuti. Õpilased on mõlemad juba ennast pokkeris piisavalt tõestanud, et ma viitsiksin nendega tegeleda. Ei kujutaks ette seda peavalu, kui peaks coachima kedagi täiesti nullist. Mõtlen, et kas teha ka tunnipõhist coachimist, aga eriti vist eestalased ei viitsi maksta $100-150/hrs sellise asja eest ja alla selle nagunii ei viitsiks vist. Sinu $50/h tundub ikka väga hea pakkumine ja imestan, kui sul ei oleks pikka järjekorda FR vendasi.

  6. #46
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tõesti tore näha, et korralikud pokkeriprod erinevaid mänguformaate coachivad, aga jube kahju, et mõni kõva esindaja 6maxi suhtes midagi pakkunud pole (huvilisi oleks kindlasti k.a ise). Kunagi ammu vist oli Estpatrickul ka mingi coaching tunnitasuga, ei tea kas see kehtib siiani jne....

  7. #47
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    HUSNG-d on imo kindlasti raskem algajale õpetada kui FR nittimist, sest seal on ranged nii laiad ja algajatel suht raske mängida enamus käsi õigesti. Lisaks koguaeg effective stacki muutmised ja väga lai valik erinevaid vastaseid, kelle vastu tuleb erinevalt adjustida jne jne.

    Hakkasin ka tegelema coachimisega hiljuti. Õpilased on mõlemad juba ennast pokkeris piisavalt tõestanud, et ma viitsiksin nendega tegeleda. Ei kujutaks ette seda peavalu, kui peaks coachima kedagi täiesti nullist. Mõtlen, et kas teha ka tunnipõhist coachimist, aga eriti vist eestalased ei viitsi maksta $100-150/hrs sellise asja eest ja alla selle nagunii ei viitsiks vist. Sinu $50/h tundub ikka väga hea pakkumine ja imestan, kui sul ei oleks pikka järjekorda FR vendasi.
    HUSNG on kindlasti keerulisem, kuna stäkid ja blaindid pidevalt muutuvad ning seoses sellega ka ranged. Lisaks ei saa vastast valida ja tõenäoliselt ka variatsioon suurem.

  8. #48
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    318

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Praeguste õpilastega on mul vedanud, sest kõikidel on juba muude mängude kogemused olemas ja need on väga sügavad. Täiesti nullist. Ma mõtlen siis inimene, kes on ainult telekast pokkerit vaadanud ja kogemus on vääääga väikene. Hmm.. Teda ma ei julgeks kindlasti õpilaseks võtta. Kõige enne laseksin tal siis endaga töötada, et tekikiks miski sample, kust hakata lõngakera arutama ja see paneks teda ka mõistma, et kas ta ikka tahaks pokkeriga edaspid itegeleda või mitte.

    Arvan ka seda, et headsupi on kõige lihtsam inimestele õpetada, sest erinevalt full-ringist või 6maxist on ainult üks vastane, üks positsioon ehk peame koondama oma energia ainult ühele vastasele ja põhimõtteliselt kahele positsioonile. Muude mängude puhul on muutujate arv lihtsalt nii suur, et õpilasele, kellele puuduvad kogemsued on kole raske kogu teemat selgeks teha vaid seal loeb pigem tema mäng ja otsimine vigu tema mängust, mitte ehitama seda nullist.

    Üleüldse pean ütlust "algajad alustagu full-ringist, sest see on kergeim mäng" on täiesti vale. Mängijad peaksid alustama mängust, mis neile meeldib ja minu arvates full-ring on keerulisem kui HU. 6maxi kohta ma ei oska öelda aga kindlalt ka keerulisem kui HU. Sest absoluutselt pead sa mõtlema, kes on sinu ees ja kes on sinu taga. Mis on tema stäkk, mis on tema "statid"? Samuti pead arvestama, et kes on sinu taga. Sa ei saa callida tihti kui keegi alati squeezeb või sa ei saa avada 3x, kui taga on 4 shortiet. Samuti pead hakkama arvestama nende "positsiooni" tundlikusega. See on kõigest preflop.

    Postflop tekib erinevaid situatsioone. HU potid OOP, IP. Mway potid samuti OOP ja IP ning nüüd pead leidma parima viisi oma käe mängimiseks, kus pead ka arvestama iga vastasega. Üks infokillu mitte nägemine vib maksta sulle palju-palju raha. HU-s täpselt sama, et kui ei pane midagi tähele jääb raha saamata või kaotad raha aga seal on kõigest üks muutuja, seal on ainult HU pot, seal oled sa kas OOP või IP. Seal on kas vastane agro või passivine, kas ta on loose või tight jne jne.

    Kui suudad ühte vastast jälgida siis võiks liikuda järgmisele levelile: multitableda või siis proovida "õnne" full-ring/6max mängudes ,kus tänapäeva edu seisneb heas winrates massmultitabledes. Muud moodi suht mõttetu mäng.
    mõnus ülevaatlik lähenemine pokkerile. ise sain pokkeri nakkuse ühelt oma sõbralt.
    pool aastat ei saanud midagi praktiliselt aru ja ei pühendunud õppimisele ka.
    aasta aega tegin FR for fun ja isu sai täis. Nüüd on soov reaalselt raha teenima
    hakata pokkeriga. Töö käib.

  9. #49
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Kuu aega õpilased olnud ja nüüd lisan siia pisikese kokkuvõte.

    Mõlemad alustasin 50NL ja liikusin kuu keskpaiku 100NL. Plaan on mõlema õpilase puhul, et vähemalt augusti lõpuks on neil mingigi sample 200NL-is ja HILJEMALT septemberi lõpuks peavad nad 200NL olema. Reaalsuses tahaks näha, et vähemalt üks õpilane juba selle kuu jooksul oleks 200NL ning tõenäoliselt see ka juhtub.

    Õpilasel A on hetkel downswing külas, B-l upswing aga tõenäoliselt toimub lähitulevikus korrektuur. Graafikutelt, mis kohe postitan on näha, et nad käivad sisseostude järgi täpselt samat sammu. Edu neile! Täna liitus ka kolmas õpilane ja tema graafikuid näeme alles augusti lõpus.

    Õpilane A:

    ( Click to show/hide )


    Õpilane B:
    ( Click to show/hide )

  10. #50

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Well done ranka!

  11. #51

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    väga ilusad graafikud! Mis sa arvad, kaua sul praeguste õpilaste koolitamisega aega läheb, et millal sa oleksid nõus uusi võtma 1000eur variandiga? Või on sul mingi kilomeetrine järjekord uksetaga juba :) igatahes see 1000eur pakett tundub igati mõistlik

  12. #52
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas Maigah Vaata postitust
    väga ilusad graafikud! Mis sa arvad, kaua sul praeguste õpilaste koolitamisega aega läheb, et millal sa oleksid nõus uusi võtma 1000eur variandiga? Või on sul mingi kilomeetrine järjekord uksetaga juba :) igatahes see 1000eur pakett tundub igati mõistlik
    1000eur varianti enam kahjuks ei eksiteeri aga kuna ei ole uusi slotte siis ei tea veel õiget hinda. Õpilaste kohta niipalju, et õpilane X jõudis juba 200NL ning nüüd viimastel päevadel tuli $1200 downswing külla. Liikus tagasi 100NL (rolli on küll 200NL jaoks) aga kuna ta ei ole harjunud veel nii suurte summadega siis otsustasime, et mängib 100NL kuniks võidab 2-3BI ja siis uuesti üles 1-2BI stoplossiga kuniks downswing on läbi. Õpilane Y mängib 100NL ja kaotas kuu alguses pea kahe päevaga $1000. Aga noh heads-up on selline nagu ta on, võlgu ei salli, raha võitis tagasi ja praegu sõuab pärituult ning paari buy-ini pärast liigub ka esimest korda 200NL.

    See ongi nii naljakas ja samas õiglane, et mõlemad õpilased liiguvad põhimõtteliselt ühte sammu. Vahest on üks sammukese ees, teinekord taga aga üldpildis samal joonel. Seega kui kõik läheb hästi siis selle kuu lõpuks peaksid nad 200NL mängima. Samm-sammul 'kaugenen' neist s.t. et lasen neil järjest iseseisvamalt mängida, sest kunagi peavad nad üksinda hakkama saama. Seega sweatimissesse jääb järjest harvemaks ja ainult juhtudel, kui neil 'tilt' (sellist sõpra või mentorit on kõigil HU-s vaja, kui sa old tildis aga vastas deep fish siis oleks hea kui keegi mängu jälgib) või väga 'trouble' vastane.

    Coachingu loen lõppenuks nende puhul siis kui mõlematel on 400NL roll olemas ja sealgi shotid võetud ning rahaga harjunud. Edaspidi on nad võitvad mängijad ning minu teadmised on otsas, et neid õpetada ja siis jätkub tavapärane HU mängijate sõprussuhe, kus sweatitakse, arutatakse käsi ja jagatakse mõtteid.

  13. #53

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    kehtib 20bi brm?

  14. #54
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    kehtib 20bi brm?
    Ainult shoti võtmisel.

  15. #55

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    kahju, et ei eksisteeri seda 1000eur varianti enam, see oleks kindlasti väga hea investeering :)

  16. #56
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Ta ei saa seda pakkuda, milfid lõhuvad ukse maha.

  17. #57
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ta ei saa seda pakkuda, mirfid lõhuvad ukse maha.
    FYP

  18. #58
    Räme Fish
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    austraalia
    Postitusi
    15

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    v6taks isegi paketi kohe kui peaks koht vabanema.

  19. #59
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Kas 100€ on hetkel 1h hind ning kas paketi asju plaanid veel teha?

  20. #60
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Paketi hinda ei oska veel öelda, miinimum €2000. Oleneb kõik nüüd ka sellest kuidas järgnevad ~30 päeva lähevad. Mida paremini, seda kallim on pakett. Tunnitasu on hetkel €100 aga sedagi plaanin tõsta.

    Lisaks võib-olla hakkame pakkuma tasulisi kohti Skype õppetuppa. Hind ei ole veel selge, asjaosalisteks on siis mu õpilased ja mina. Aga see eeldab rohkem tööd ja tasutauuringut, kuna see ei ole läbulaager.

Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES