Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 5 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 86
  1. #21

    Re: privadori omahanurgake.

    Ma sain aru,et ma Holdemi pedesid ei biidi cashis ja läksin Omaha peale üle. PLO 50 ja PLO100. Rõvedalt swongine on see mäng, rõvedalt. Risti7-ga arutasime, ta 2+2 enamvähem kõik teemad omaha kohta läbi lugenud. Ütles et ka kõige suurematel võitjatel on esinenud 50 buyiniseid swonge. Samas kui on upswing, siis ei jõua naeru kinni hoida kuidas pappi peale pritsib. Närvikava peab paigas olema (obv. mul ei ole :)) ja BR managmendist kinni pidades peaks kuldne mäng olema. Ikkagi oma ajusid on vaja kasutada, trackerist pole pooltki nii palju kasu kui Holdemis.
    Aga raamat peaks varsti välja tulema ja võin kinnitada oma sõnadeag, et Omaha osa on hea. Algajad hakkavad hoopis teistmoodi mängust aru saama. Oleks 4 aastat tagasi keegi mängu niimoodi selgeks õpetand... aind omal nahal tunda saanud.
    Aga kes kavatseb Omahat mängima hakata, sellele väike soovitus: Seadke sittur valmis, sest anaalsond tuleb sügav ja võimas!

  2. #22
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: privadori omahanurgake.

    Keegi teab millal see raamat välja tuleb? Selesuhtes, et selle taha küll nüüd seisma ei taha jääda, et oodata milllal see raamat välja tuleb.
    Ma tean, et 2+2 kui ka lihtsalt Googeldades leiab tonnide viisi materjali, aga see kõik inglise keeles ja tahest tahtmata suudab inimene oma emakeeles infot paremini salvestada (vähemalt minu puhul) seega just tahaks saada hetkel mingit basicut, et endale põhi selgeks teha.

  3. #23
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: privadori omahanurgake.

    Tsitaat Algselt postitas mkva Vaata postitust
    Keegi teab millal see raamat välja tuleb? Selesuhtes, et selle taha küll nüüd seisma ei taha jääda, et oodata milllal see raamat välja tuleb.
    Ma tean, et 2+2 kui ka lihtsalt Googeldades leiab tonnide viisi materjali, aga see kõik inglise keeles ja tahest tahtmata suudab inimene oma emakeeles infot paremini salvestada (vähemalt minu puhul) seega just tahaks saada hetkel mingit basicut, et endale põhi selgeks teha.
    Ega pokkeris (nagu väga paljudel muudel aladel, IT näituseks) ei ole muud moodi võimalik, peab inglisekeelseid materjale lugema, mingil hetkel tekib harjumus ja kaob blokk ära, et infot ei omanda. Kodumaises keeles erialakirjanduse lootma jäädes oled ruttu kuses, Eesti ikkagi.

    mkva, pole ikka oma formaati leidnud? husng, hu cash, 6-max, nüüd Omaha...

  4. #24
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: privadori omahanurgake.

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust

    mkva, pole ikka oma formaati leidnud? husng, hu cash, 6-max, nüüd Omaha...
    Kõik nimetutest meeldivad mulle. Omahat olen ka natuke mänginud, kuigi tean, et ma ei jaga mängust midagi. Ainuke millest pika kaarega eemale hoian on FR..

    E: Ja kas see on patt, et pole ühele asjale pidama jäänud? :)
    Viimati muudetud mkva poolt : 03.03.10 at 14:07

  5. #25

    Re: privadori omahanurgake.

    Svenza rääkis palju ära ja tõesti, PLOs on ikka kohati räiged swingid. +-5bi 1 sessi jooksul on köömes. Ise olen Primas ca 3aastat ainult shorthanded omahat mänginud ja suurim downswing on olnud ca 60 buyini -seda mis see teeb mindsetile ei soovitaks vist isegi oma vaenlasele mitte. Kindlasti oli oma osa ka tildil, kuna mul on kohati sellega probleeme, aga ikkagi. Kuna üldjuhul on edge´d suht väikesed kui nuppe pannakse siis ongi tulemuseks meeletu variatsioon.

    nagu Priva ees juba mainis, siis on tõesti mäng võrreldes paari aasta tagusega kordades raskemaks läinud, kuigi aegajalt ikka satuvad vennad laudadesse kes gutshoti püüavad kui mastid/majad juba maas. Samas on viimastel kuudel tunda, et MASU on hilinemisega ka pokkerilaudadesse jõudnud - uut verd (loe jõuluvanasid) ei tule peaagu et üldse peale, vähemalt mitte PLO 200/400.

  6. #26
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: privadori omahanurgake.

    Tsitaat Algselt postitas mkva Vaata postitust
    E: Ja kas see on patt, et pole ühele asjale pidama jäänud? :)
    I mean no disrespect :)

  7. #27
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: privadori omahanurgake.

    Tsitaat Algselt postitas mkva Vaata postitust
    Kõik nimetutest meeldivad mulle. Omahat olen ka natuke mänginud, kuigi tean, et ma ei jaga mängust midagi. Ainuke millest pika kaarega eemale hoian on FR..

    E: Ja kas see on patt, et pole ühele asjale pidama jäänud? :)
    küsi lenC 'ilt, ta elukutseline mänguvahetaja

  8. #28

    Re: privadori omahanurgake.

    Tsitaat Algselt postitas mkva Vaata postitust
    Keegi teab millal see raamat välja tuleb? Selesuhtes, et selle taha küll nüüd seisma ei taha jääda, et oodata milllal see raamat välja tuleb.
    Peaks mais tulema. 100% ei saa garanteerida though.

  9. #29
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: privadori omahanurgake.

    Ma leian, et kuna ma tahan, mulle meeldib mängida erinevaid mänge siis see tuleb long runis ainult mulle kasuks. Nagu öeldakse, et kui sa oskad HU'd hästi siis sa tuleb palju kergemini toime ka 6max või FR'is siis samtui on ka PLO'ga, et kui seda osata siis samuti ka su silmaring laieneb. Ja no muidugi PLO's on kordi enam käekombinatsioone mis kindlasti tasapisi treenib su tähelepanuvõimet ja võime panna just NLHE'is vastaseid kergemini rangede peale etc.
    Vabandan, kui nüüd segane tuli. Aga see minu arvamus igatahes.

    E: Ja muidugi ka see, et PLO kohta on way vähem infot ja õpetust, kui NLHE kohta. Enamus kes ikka alustavad mängist ja jäävad püsima mängima, need lasevad NLHE. Seega sellest võib järeldada, et PLO lauad (i guess kuni NL50 vb isegi NL100) on softimad, eriti kuni NL50 sest paljud lihtsalt ei jaga mida nad teevad..
    Viimati muudetud mkva poolt : 03.03.10 at 15:35

  10. #30

    Re: privadori omahanurgake.

    Umbes nagu, et vahepeal peaks olema silmaarst, see aitab nägemist parandada, siis korstnapühkija, sest hoiab lõõrid puhtana ja siis veel advokaat, et osata enda huvide eest seista kohtus ja seda kõike seepärast, et saada paremaks KEEVITAJAKS.

  11. #31
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: privadori omahanurgake.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Üsna swingine on see graafik ju :D
    jah kui minna 1/2 PLO-st otse 5/10 ja 10/20

  12. #32
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: privadori omahanurgake.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Umbes nagu, et vahepeal peaks olema silmaarst, see aitab nägemist parandada, siis korstnapühkija, sest hoiab lõõrid puhtana ja siis veel advokaat, et osata enda huvide eest seista kohtus ja seda kõike seepärast, et saada paremaks KEEVITAJAKS.
    Imo sa ajad praegu paska suust välja. No offence.

  13. #33
    Bännitud Kasutaja speedi avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    T;M
    Postitusi
    295

    Re: privadori omahanurgake.

    no muruntau sa panid ikka täiesti lampi praegu.

  14. #34

    Re: privadori omahanurgake.

    none taken, aga jään enda juurde, et mu jutus siiski point on olemas.

  15. #35
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: privadori omahanurgake.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    none taken, aga jään enda juurde, et mu jutus siiski point on olemas.
    Ma ütlen, et su jutus on shitty point. Ja kui sa siiski vastupidist arvad, siis lase aga käija ja kirjuta..

  16. #36
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: privadori omahanurgake.

    No ühe mängu valimine imo õigem rahateenimise seisukohalt. Saada ühes mängus väga heaks toob rohkem raha sisse kui saada 5-s mängus keskpäraseks/heaks. Kui ma valin kuidas raiskan 1000h - kas 1000h NLHE HU õppimisele, või 200h NLHE HU, 200h NLHE 6-max, 200h MTT-d, 200h PLO 6-max ja 200h 7-card Stud, siis rahalisest vaatevinklist 1-ne variant parem obv.

  17. #37

    Re: privadori omahanurgake.

    kui keegi meist üldse bulshitti ajab, siis oled see sina.

    Kaks stsenaariumit: Juku valib endale ühe kindla mänguviisi, teeb selle kallal kõvasti tööd ja saab kahe-kolme kuuga seda normaalselt biitima, nii et teenib mitmekordset Eesti keskmist palka.

    Jaan ei oska valida endale ühtegi meelepärast stiili, teeb foorumisse postitusi stiilis "jou, andke mulle päris algajatele mõeldud materjale" ja nii pool aastat jutti. Saab ühes BE mängijaks ja siis liigub järgmise mänguvariandi juurde

    Poole aasta pärast on Juku respekteeritud pokkerimängija, Jaan teeb foorumisse järgmise "algajate materjale plz!".

    Kumb on parem mängija?

    Sry for OT

  18. #38
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: privadori omahanurgake.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    kui keegi meist üldse bulshitti ajab, siis oled see sina.

    Kaks stsenaariumit: Juku valib endale ühe kindla mänguviisi, teeb selle kallal kõvasti tööd ja saab kahe-kolme kuuga seda normaalselt biitima, nii et teenib mitmekordset Eesti keskmist palka.

    Jaan ei oska valida endale ühtegi meelepärast stiili, teeb foorumisse postitusi stiilis "jou, andke mulle päris algajatele mõeldud materjale" ja nii pool aastat jutti. Saab ühes BE mängijaks ja siis liigub järgmise mänguvariandi juurde

    Poole aasta pärast on Juku respekteeritud pokkerimängija, Jaan teeb foorumisse järgmise "algajate materjale plz!".

    Kumb on parem mängija?

    Sry for OT
    Ai, see oli valus praegu

  19. #39
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: privadori omahanurgake.

    Sry muruntau, aga sa ajad ikka oma sitta edasi.
    1. Keegi pole rääkinud, et saada kiiresti milleski heaks.

    Kui lugeda codecci viimast postitust, siis see on hästi põhjendatud ja sealt loed välja miks on ühe kindla mängu oskamine hea ja ma ei vaidle vastu.

    Aga muru ei põhjenda mulle elusees ära, et kuidas on -EV õppimine erinevaid mänge (kui välja arvatud vajadus kiiresti profitit näidata)

  20. #40
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: privadori omahanurgake.

    -EV on erinevaid mänge siis õppida kui sa ühtegi ei biidi.

Lehekülg 2, kokku 5 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES