Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 145 1231151101 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2882
  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Nii, poisid ja tüdrukud.
    Tänasest siis digimuutub mu blogi siis päevikuks. Kui homme tööjuures mahti saan, siis katsun esimesse posti ka mingi enesetutvustuse moodi asja kirja saada.

    Täna piirdun harjumuspärase ja traditsioonilise päevakokkuvõttega. Traditsiooniline ja harjumuspärane on ka see, et päev läks pekki.

    Tulemus -0.55 E

    Enim kaotanud käsi:

    Vastane: 8 kätt ja 50/0


    €0.01/€0.02 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG alex10272010 (€2.03)
    UTG+1 JIATI (€0.86)
    MP1 blleetharn (€3.31)
    MP2 danielo012 (€1.05)
    CO Nozzu (€2.04)
    BTN aleks1234670 (€1.79)
    SB babeco313 (€0.65)
    BB med326 (€2)

    Pre-Flop: (€0.03, 8 players) Nozzu is CO Q Q
    4 folds, Nozzu raises to €0.08, 1 fold, babeco313 calls €0.07, 1 fold

    Preflop: Nagu ikka

    Flop: 9 K 3 (€0.18, 2 players)
    babeco313 checks, Nozzu bets €0.12, babeco313 calls €0.12

    Flop: Noh, üks vastane, checkib, siin polegi nagu teist varianti kui c-bet. Tõenäoliselt olen ju ees kah.

    Turn: 10 (€0.42, 2 players)
    babeco313 checks, Nozzu bets €0.48, babeco313 goes all-in €0.45

    Turn: Et vastane mind flopil check-callis mitte ei raisenud, siis kunni peale teda ei pane. Pigem sai äkki üheksale pihta. Et ta jälle checkib ja masti ja kaheaugu reatõmme on maas ei viitsi ma siin kauem nuputada ja annan talle võimaluse nupud sisse lükata. Lükkabki.

    River: 2 (€1.35, 2 players, 1 all-in)

    ( Click to show/hide )



    Enim võitnud käsi:

    Vastane: 16 kätt 69/19

    €0.01/€0.02 No Limit Holdem
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Nozzu (€2.51)
    UTG+1 vahdeani (€2.72)
    MP Sylvi333 (€1.29)
    CO JoseMelga (€0.80)
    BTN carco82 (€2)
    SB icemaddog (€2.04)
    BB alex10272010 (€2.11)

    Pre-Flop: (€0.03, 7 players) Nozzu is UTG K K
    Nozzu raises to €0.12, 2 folds, JoseMelga calls €0.10, 3 folds

    Preflop: Et lauas oli juba surnud raha, tõstsin pre-flopis vähe kõrgemalt.

    Flop: 9 J 8 (€0.25, 2 players)
    Nozzu bets €0.20, JoseMelga calls €0.20

    Flop: Üks vastane laual on tõmme. Tuleb ülepaari kaitsta ja väiksemalt paarilt valuet võtta.

    Turn: 2 (€0.65, 2 players)
    Nozzu bets €0.50, JoseMelga goes all-in €0.47

    Turn: Lisaks reavõimalusele ka mastitõmme maas ja vastane on short-stack. Teen tallegi asja lihtsaks. Ka tema callib.

    River: 5 (€1.62, 2 players, 1 all-in)

    ( Click to show/hide )


    Nagu näha, ei õnnestu mul tuult tiibadesse saada. Rapsid kaks tundi neljal laual ja selle asemel, et kasumit teenida, lõpeb päev ikka miinuses. Mitte küll suures, aga ikkagi miinuses.

    Oleks juba aega taas võitma hakata.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 12.02.13 at 08:28

  2. #2
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Esimeses võib turni järgi ka checkida, pot kontrolli mõttes.Tahad kaotada keskmiste kätega vähem ja suurtega võita rohkem.
    Ta ei pruugi riveril shoveda, mis vähendab su kaotusi ja samas annad talle ka bluffimisvõimaluse.
    Ja see, et ta sind ei checkraise või ei donka flopil, ei tähenda tingimata, et tal kunni ei ole.
    Viimati muudetud ROTT RUUDI poolt : 24.11.11 at 08:29

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ma olen tähele pannud jah, et ma kipun turni üle mängima. Kui olen OOP, siis ei julge chekkida, kartes et vastane hakkab sellepeale lammutama ja kui vastane checkib siis hakkan ise lammutama ja üritan teda kohe potist välja bettida.

  4. #4
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kuidas naisega suhted on?

  5. #5
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Ma olen tähele pannud jah, et ma kipun turni üle mängima. Kui olen OOP, siis ei julge chekkida, kartes et vastane hakkab sellepeale lammutama ja kui vastane checkib siis hakkan ise lammutama ja üritan teda kohe potist välja bettida.
    Antud käes olid sa IP ja kui ta callis ühe tänava mitte väga drawisel boardil, siis oleks mõteks keskmise käega pot väike hoida.
    Hea seegi, et sa oma leake märkad, katsu nende põhjal mängu muuta ka.
    Algajate TAG-ide puhul ongi põhi leak see, et ollakse turn ja river liiga agressiivsed.
    Üsna kasulikud on videod kus coachid uurivad algajate leake hemi statside põhjal.

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
    Antud käes olid sa IP ja kui ta callis ühe tänava mitte väga drawisel boardil, siis oleks mõteks keskmise käega pot väike hoida.
    Hea seegi, et sa oma leake märkad, katsu nende põhjal mängu muuta ka.
    Algajate TAG-ide puhul ongi põhi leak see, et ollakse turn ja river liiga agressiivsed.
    Üsna kasulikud on videod kus coachid uurivad algajate leake hemi statside põhjal.
    Vot ma olen veel selles suhtes natuke topakas algaja TAG, et riveril saab mul julgus otsa. Vaatan, kui häbi ära ei tapa, võin õhtul paar piinlikku kätt postitada oma repertuaarist, kus ma riveril olen lihtsalt value võtamta jätnud.

  7. #7
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    peete82, naisega on praegu (vahe)rahu :) Ta hüvitas mulle tekitatud majandusliku kahju ja mina üritan edaspidi enda järgi nõusid pesta ja vähem tubakat maha pudistada vms. :)

  8. #8
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    peete82, naisega on praegu (vahe)rahu :) Ta hüvitas mulle tekitatud majandusliku kahju ja mina üritan edaspidi enda järgi nõusid pesta ja vähem tubakat maha pudistada vms. :)
    Ole naisele teenäitajaks pokkerimaailma ja kõik probleemid kaovad. Muidugi nõusid võiksid ikkagi pesta.

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Turni checkiks kindlasti järgi. Ega seal eriti käsi pole millelt valuet saad(kuigi vastase stack on thin, aga turni kaart completes väga palju käsi mis fishi ranges on). Üritaks saada selles käes nii odavalt showdownile kui võimalik, kui betid, siis eriti nõrgematelt sa küll valuet ei saa.

  10. #10
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Oeh, ta on kõrvalt näinud kui okkaline see pokkerimängija elu on ja ei taha sellele teele astuda. Suudaks ma talle näidata, et tegelikult on võimalik pokkeriga rohkem kui kaks doltsi õhtu jooksul teenida, siis mine tea... :D

  11. #11
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Turni checkiks kindlasti järgi. Ega seal eriti käsi pole millelt valuet saad(kuigi vastase stack on thin, aga turni kaart completes väga palju käsi mis fishi ranges on). Üritaks saada selles käes nii odavalt showdownile kui võimalik, kui betid, siis eriti nõrgematelt sa küll valuet ei saa.
    Tundub mõistlik. Aga ma vaatasin, et nii väike stäkk, et ok, kui mina chekin ja tema panustab, siis ega ma ei saa ju maha visata. Oleks callinud ja riveriks oleks tal ikkagi kogu stäkk sees olnud.
    Ehk siis ma siin vusserdasin natuke soovitusega, et kui on näha, et su stäkk mingis kahtlases olukorras nii ehk nii sisse läheb, siis on mõtekam ise shoveda, lootuses, et vastane äkki sellepeale maha viskab. Ainult, et jah, praegu polnud ju minu stäkk mängus vaid vastase oma :) Nii, et ses suhtes läks veits nihu.

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Sa oma lifetime graafikut ei viitsi näidata?

  13. #13
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Sa oma lifetime graafikut ei viitsi näidata?


    oleks ka huvitatud :)

  14. #14
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ta kunagi blogisse postitas selle imo.

  15. #15
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Sa oma lifetime graafikut ei viitsi näidata?
    Mul on mingi oktoobrikuine graph(seesama mis blogis oli nagu tähelepanelikud lugejad märkisid :) ), kus on kõik sel aastal, ehk siis vist alates septembrist mänmgitud käed.



    Lifteme andmed on laiali erinevate arvutite ja andmebaaside vahel nii, et neid mul raske kokku kraapida. Triobeti mingit esimest 60 daala mis sai läbisegi mingite boonustega ja freerollidega kokku kraabitud ei ole üldse kusagil andmebaasides kuna ma ei saanud HeM-i esiti seal tööle.

    A noh, ilmselt olen omadega enam-vähem nullis.

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    A selline küss, et keegi selle Pokerstrategy SideKicki süsteemi on tööle saanud kombinatsioonis PokerStars ja NOD32?

  17. #17
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ei tea millest räägid, aga pokerstrategist fulltilti ja everesti olen küll raha saanud.

  18. #18
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ei, ei, ma räägin sellest: http://www.pokerstrategy.com/forum/t...readid=152253]

    Minu meelest päris fun lisaväärtus. Aga paraku mul ei funka

  19. #19
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Anyway
    Tänase päeva kokkuvõte.
    Oleks võinud ikka väga bro päev olla. Kõigis laudades jooksis mäng kenasti ja rahhi muudkui voolas :) Kui ainult üks käsi, kus ma tegelikult ees olles nupud sisse sain, lõpptulemust tublisti nudinud ei oleks.

    Siiski, üle tõsiselt pika aja päev, millega võib rahule jääda. +3.11 (EV:4.52)

    Siit siis see kole ja ebaõiglane käsi:
    Vastane: 80 kätt 45/14

    Preflop: Et sain kunnidega nii palju callereid ja ühe väikse raisegi, mõtsin, et mis seal ikka, korjan parem juba enne floppi surnud raha kokku ja piisab mulle sellestki. A üks semu otsustas ikkagi callida.

    Flop andis lootust ja vedas juba irve näole aga no ei - ei võinud käsi vastu pidada.

    €0.01/€0.02 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG cwllike (€2.64)
    UTG+1 Nozzu (€2.03)
    MP1 JOLAS21 (€2.13)
    MP2 Pollotronic (€0.84)
    CO alex10272010 (€2.17)
    BTN toxab (€1)
    SB B0SSA87 (€1.98)
    BB csiki76 (€2.43)

    Pre-Flop: (€0.03, 8 players) Nozzu is UTG+1 K K
    1 fold, Nozzu raises to €0.08, 1 fold, Pollotronic calls €0.08, alex10272010 calls €0.08, 1 fold, B0SSA87 calls €0.07, csiki76 raises to €0.14, Nozzu goes all-in €2.03, Pollotronic folds, alex10272010 folds, B0SSA87 folds, csiki76 calls €1.89

    Flop: 8 9 6 (€4.30, 2 players, 1 all-in)

    Turn: A (€4.30, 2 players, 1 all-in)

    River: 4 (€4.30, 2 players, 1 all-in)

    Final Pot: €4.30
    Nozzu shows a pair of Kings
    K K
    csiki76 shows a pair of Aces
    Q A

    csiki76 wins €4.09 (net +€2.06)

    Nozzu lost €2.03
    Pollotronic lost €0.08
    alex10272010 lost €0.08
    B0SSA87 lost €0.08

    Aga on ikka vahe küll minu jaoks, kas NL2 või NL5. Ses mõttes, et siin 100BB kaotus mind higistama või hambaid kiristama ei pannud. Isegi vererõhk ei tõusnud.
    Ja noh, mul oli hea meel, et ta mind preflopis callis nõrgema käega. Pealegi, tunnike hiljem tegin ma selle sama tüübi tühjaks. Paraku oli tal siis alles ainult mingi 80 senti. A noh, asi seegi.


    Enim võitnud käsi:

    Vastane: 46 kätt 31/7

    €0.01/€0.02 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG kutscher265 (€1.06)
    UTG+1 huehue678637 (€3.13)
    MP1 numego (€1.08)
    MP2 blleetharn (€2)
    CO MMARSAI (€1.93)
    BTN Nozzu (€2)
    SB alex10272010 (€1.96)
    BB DazedBy (€2)

    Pre-Flop: (€0.03, 8 players) Nozzu is BTN 5 5
    kutscher265 calls €0.02, 3 folds, MMARSAI calls €0.02, Nozzu calls €0.02, 1 fold, DazedBy checks

    Preflop: Ma ei tea, kaks limperit ees, tundus mõistlikum oma viitega järgi limpida.

    Flop: 5 2 6 (€0.09, 4 players)
    DazedBy checks, kutscher265 checks, MMARSAI checks, Nozzu bets €0.06, DazedBy folds, kutscher265 folds, MMARSAI calls €0.06

    Flop: Masti ja mingi kaudne reatõmme maas. Ei siin sa oma setiga slowtada. Saan calli. Tõenäoliselt mastitõmbe või ülekaartidega.

    Turn: 7 (€0.21, 2 players)
    MMARSAI checks, Nozzu bets €0.20, MMARSAI raises to €0.44, Nozzu raises to €1.20, MMARSAI goes all-in €1.85, Nozzu calls €0.65

    Turn: Mnjah, lisaks mastitõmbele muutus reatõmmegi suht reaalseks. No ei saa ma siin oma setiga järgi chekkida ja vastasele tasuta kaarti anda. Aga kaitsta on vaja ja tõmmetelt valuet võtta. Poti jagu sisse. Check-raise vastaselt. Okoo...Aga mina ta rida uskuda ei taha. Tõstan veelkord ja seon ennast niipalju potiga, et saan omakorda tema tõste ära callida. Kui tal ka on rida, siis on mul veel outse.

    River: 2 (€3.91, 2 players, 1 all-in)

    ( Click to show/hide )

  20. #20
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    EI. ja kohe päris kindel EI.

Lehekülg 1, kokku 145 1231151101 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES