Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 5, kokku 5
  1. #1
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Imre & Kassikese Blogi | Himos 2

    Kullake on suusareisist kena kokkuvõtte ära teinud, lisan vaid mõned isiklikud tähelepanekud. 1. Mägedes kulub arusaamatult palju õlut. Rohkem kui kuumal suvepäeval aiatöid tehes. Ärasõidueelsel päeval alkoholiletis tiirutades kaalusin 24×0,33 ja 24×0,5 kasti vahel. Otsustasin mõistagi viimase kasuks, sest väikse õllega ei jõua janune mees diivanile mahagi istuda, enne kui tuleb uue järele minna. Ja [...]

    Loe edasi ›››

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Imre & Kassikese Blogi | Himos 2

    öhöhhööö.. see juba vana tõde.. et nädalaseks suusatripiks söögivarustuse ostmine on suurusjärk 35euri nägu.. aga joogipoolise peale kulub vähemalt 3-4x rohkem.. pesuehtsa amatöörist lauapedena ma ei saa jätta märkimata, et Kassike võiks juhendaja õpetusel ka lumelauda proovida.. üksinda ja ilma mingi teooriata pole seda mõtet üritada.. peale sinikate ja valu nii ei saa midgai.. aga juhul kui paar põhitõde juba selged, siis mina näiteks juba samal esimesel päeval tulin alla radadest kuhu ma suuskadega poleks eluilmaski julgenud minna.. suuska ma igatahes ei kavatse enam kunagi alla panna..

  3. #3
    Räme Fish
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    21

    Re: Imre & Kassikese Blogi | Himos 2

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    öhöhhööö.. see juba vana tõde.. et nädalaseks suusatripiks söögivarustuse ostmine on suurusjärk 35euri nägu.. aga joogipoolise peale kulub vähemalt 3-4x rohkem.. pesuehtsa amatöörist lauapedena ma ei saa jätta märkimata, et Kassike võiks juhendaja õpetusel ka lumelauda proovida.. üksinda ja ilma mingi teooriata pole seda mõtet üritada.. peale sinikate ja valu nii ei saa midgai.. aga juhul kui paar põhitõde juba selged, siis mina näiteks juba samal esimesel päeval tulin alla radadest kuhu ma suuskadega poleks eluilmaski julgenud minna.. suuska ma igatahes ei kavatse enam kunagi alla panna..
    Ei tea, laud ei kutusnud kuigivõrd. Need algajamad olid seal ikka rohkem käpuli ja istuli kui püsti.

  4. #4
    Grand Prix Pokkeritoa Esindaja
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    99

    Re: Imre & Kassikese Blogi | Himos 2

    Mulle tundus ka laud teoorias jube seksikas, aga mäenõlval vaadates, kuidas laudurid hüplesid nagu hülged kuival maal läks isu kiirelt ära :)

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Imre & Kassikese Blogi | Himos 2

    Esimesed 2 päeva on lauda raske sõita. Pärast seda on kulgemine juba väga mõnus. Üldiselt, kellele ema, kellele tütar

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES