Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 19 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 379
  1. #21

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Juba vaatasin, et nii kiiresti leian endale coachi, aga võta näpust.
    -andres- raisk

    Lisaks veel, et kui keegi mu kasutaja nimest järeldab, et tegu on selle "väheste juustega" härrasmehega olympicust, siis ta eksib :)

  2. #22
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Kui kellelgi on aega, tahtmist ja viitsimist NL50HU-ga aidata, siis PM!

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Priito Vaata postitust
    Lisaks veel, et kui keegi mu kasutaja nimest järeldab, et tegu on selle "väheste juustega" härrasmehega olympicust, siis ta eksib :)
    hahhaha, mu esimene mõte oli see kohe :D:D

  4. #24
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Pmst võin ise pakkuda coachi 0 - 20$ bi-des hu sng-des.
    Tegelikult ma pole küll suurem asi coach aga ehk saan kuidagi aidata väikse tasu eest.
    Vaatan üle hand history ja uurin mis probla võib olla.
    PM

  5. #25

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Otsin coachi 6maxi jaoks. Keskkond peaks olema Pokerstars, sest seal on alles first deposit boonus vabastamisel. Limiit nl10-50
    Siiani olen nüüd Fullring NL25 mees olnud, aga fullring on liiga niti keskkond ja 6max tundub huvitav
    Praegu käsil raamat The Poker Bluepring by Aaron Davis and Tri Nguyen.

    Endal roll olemas. 40bi nl50 jaoks, aga ilmselt tahaks siiski madalamalt alustada, et tunnetus kätte saada ja siis edasi liikuda.

    Võin öelda, et olen päris hea õpilane ja tahan kindlasti coachist viimast võtta.

    Kui keegi ongi huvitatud, siis tasustamise ja ülejäänud teema lepime juba isiklikult kokku.

  6. #26

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tervist, olen tõsiselt kinni ennast tõmmanud, ei oskagi kust alustada. Mängin 6MAX

    Põhimõtteliselt on asi selline, et ostin korralike saavutustega Coachi endale, kes aitaks mind august välja. Limiidiks oleks NL10 alguses, puudu natuke veel NL25. Pikemat aega polnud mingit probleemi NL10, siis hakkas kõik allamäge minema. Tunnen nagu ei olekski midagi õppinud. Loen 2+2 foorumit. Vaatan CR videosid (leian, et need on väga head) Oman HEMI ja uurin sealt endal mängu, vaatan üle paremaid ja halvemaid käsi jms. Kõik tundub nii vale.

    Ühesõnaga, kui keegi soovib pühendada aega õpetamisele (vaatab HH üle, teeks mõned sessid koos, annaks näpunäiteid millele tähelepanu pöörata) andke teada.
    Tasus lepime kokku. Mängin FTP.

    http://www.2shared.com/photo/yg0vn-yJ/Capture.html
    Viimati muudetud SALMOSA poolt : 07.05.10 at 18:58

  7. #27
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Pakun coachingut sobivale kandidaadile, vajadusel ka bankrolli kui leian õige inimese. Huvi korral palun saata ennast tutvustav põhjalik kiri PM-iga ning sinna lisada ka järgnevate testide tulemused täies mahus.

    http://www.testq.com/career/quizzes/show/121
    http://www.humanmetrics.com/cgi-win/JTypes2.asp


    Juhul kui kandidaat ei vasta kriteeriumitele, kuid siiski soovib saada nõuandeid on alati võimalik jõuda kokkuleppele.

    Olen ~10bb/100 winner kuni NL200.
    http://yfrog.com/f/jkgraphhjj/

  8. #28
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    esimene on mingi konksuga test?

  9. #29

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Pakun coachingut sobivale kandidaadile, vajadusel ka bankrolli kui leian õige inimese. Huvi korral palun saata ennast tutvustav põhjalik kiri PM-iga ning sinna lisada ka järgnevate testide tulemused täies mahus.

    http://www.testq.com/career/quizzes/show/121
    http://www.humanmetrics.com/cgi-win/JTypes2.asp


    Juhul kui kandidaat ei vasta kriteeriumitele, kuid siiski soovib saada nõuandeid on alati võimalik jõuda kokkuleppele.

    Olen ~10bb/100 winner kuni NL200.
    http://yfrog.com/f/jkgraphhjj/
    Wow, mehed, see on parim pakkumine, mis mulle eesti foorumites silma on hakanud. Haarake nüüd härjal sarvist, kes te ei biidi NL25 ja NL50. Endal käis jõnks seest läbi, aga kuna ma tegelikult ju biidin viimase 100k käe põhjal oma limiiti küll, siis üritan ise edasi punnida. Samuti kardan, et ei vasta su kriteeriumitele. Seda IQ testi proovisin lahendada ja seal NASA küsimuse juures jooksis juhe kokku ära. Proovin õhtul uuesti :)
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 01.07.10 at 10:41

  10. #30
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Yeah. Hakkasin IQ testi tegema ja avastasin, et kõik vastused on interneeduse avarustes olemas :(
    Väga ahvatlev pakkumine on.

  11. #31
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Enamuste IQ testide vastused on internetiavarustes olemas ja/või on küsimused vanad ja kulunud. Tegin oma peaga, sest mulle ei meeldi endale valetada ja need mata/loogikaasjad suudan nagunii timebankita testides ise välja mõelda. Pokkeris omale valetada on ikka päris karm...

    Aga noh hea, et sellele tähelepanu juhiti imo.

  12. #32
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    kloonike ae.. otsid pigem õpilast kes plaanib proplayeriks hakata ja kes tegeleb pokkeriga maitea ca 100h kuus ja tõsiuskselt.. või lihtsalt õpilast? mis tasemel õpilast otsid.. alustad NL10 regiga või suva kus limiidis parasjagu mängib?

    küsimused seepärast sellised, et ise NL100 regi kaks viimast kuud, aga pokker on siiski pigem hobi, ehk kuus mingi 30-40h tegelen ja mitte väga regulaarselt.. samas pakkumine on võimas ja ei tahaks maha magada...

  13. #33
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    tegin k6ik 40 ära... ja siis ytleb.. logi sisse et reulte näha.. ffs... wasted 25 min of my life

  14. #34

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Sass Vaata postitust
    tegin k6ik 40 ära... ja siis ytleb.. logi sisse et reulte näha.. ffs... wasted 25 min of my life
    raiska lisa 3min ja rega ära, vastus tuleb ette

  15. #35
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    kloonike ae.. otsid pigem õpilast kes plaanib proplayeriks hakata ja kes tegeleb pokkeriga maitea ca 100h kuus ja tõsiuskselt.. või lihtsalt õpilast? mis tasemel õpilast otsid.. alustad NL10 regiga või suva kus limiidis parasjagu mängib?
    Pigem esimene variant. Palun rohkem PM-e mitte saata, 12 kandidaati hetkel ja peaaegu 1 "diil" olemas. Kui see diil läbi, siis vaatan edasi.

  16. #36

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    kesse õnnelik sind coachiks sai ?

  17. #37

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Vajaks coachi psühholoogilises osas. Mul on kohutav anger managment, tildi kiirendus 0-st 100-ni on alla 3 sekundi. Lähen rämedalt närvi tühiste asjade pärast ja see viib omakorda paljud sessioonid persse. Tahaks õppida rahulikult, keskendunult mängima 2-3 tunni pikkuseid sesse, ilma et naabrid vahepeal politsei peaks kutsuma või klaverist pooled klahvid välja kukuvad. EPT Tallinn ka tulekul varsti, selleks ajaks tahaks, et mindset oleks korras ja suhtumine 100% tõsine ja kontsentreeritus maksimumi peal. Igasugused nõuanded teretulnud. Või pean päris psühholoogi poole pöörduma?


    P.S. Ei ole nali!

  18. #38

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Vajaks coachi psühholoogilises osas. Mul on kohutav anger managment, tildi kiirendus 0-st 100-ni on alla 3 sekundi. Lähen rämedalt närvi tühiste asjade pärast ja see viib omakorda paljud sessioonid persse. Tahaks õppida rahulikult, keskendunult mängima 2-3 tunni pikkuseid sesse, ilma et naabrid vahepeal politsei peaks kutsuma või klaverist pooled klahvid välja kukuvad. EPT Tallinn ka tulekul varsti, selleks ajaks tahaks, et mindset oleks korras ja suhtumine 100% tõsine ja kontsentreeritus maksimumi peal. Igasugused nõuanded teretulnud. Või pean päris psühholoogi poole pöörduma?


    P.S. Ei ole nali!
    üks psühholoog ütles mulle, et tema juures käis nõustamisel elukutseline pokkerimängija, kes oli pikka aega elatist teeninud pokkeriga. Tal oli ka siia-sinnan õustamist vaja:P Mängija oli öelnud ,et vihkab pokkerit väga, aga see toob rohkem sisse kui enamus tööd nii et...ta tahab seda teha raha pärast

  19. #39
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    mind ennast aitab tihti see et teadvustan endale, et düüd, minul oli parem käsi, tema oli see kes s*tema käega kaasa tuli, lihtsalt seekord lakkis, suva et nii tihti, ma ju tegelt tahangi, et sellised jorsid mind maha callivad oma sitaga.

    Mõttes korrutan seda endale mitu korda ja püüan leida veel kõrvale mingit positiivset mõtet, kas pokkerivaldkonnast või mujalt.

  20. #40
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Vajaks coachi psühholoogilises osas. Mul on kohutav anger managment, tildi kiirendus 0-st 100-ni on alla 3 sekundi. Lähen rämedalt närvi tühiste asjade pärast ja see viib omakorda paljud sessioonid persse. Tahaks õppida rahulikult, keskendunult mängima 2-3 tunni pikkuseid sesse, ilma et naabrid vahepeal politsei peaks kutsuma või klaverist pooled klahvid välja kukuvad. EPT Tallinn ka tulekul varsti, selleks ajaks tahaks, et mindset oleks korras ja suhtumine 100% tõsine ja kontsentreeritus maksimumi peal. Igasugused nõuanded teretulnud. Või pean päris psühholoogi poole pöörduma?


    P.S. Ei ole nali!
    www.deucescracked.com -> Tommy Angelo -> Eightfold Path to Poker Enlightenment

Lehekülg 2, kokku 19 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES