Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9
  1. #1

    NL50 99-ga first hand 3b pot

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) ($68.85)
    BB ($50.00)
    Nagu pealkirjas mainitud, siis esimese käega tegu. Peaks pre 4b panema , sest inimesed harrastavad suht tihti 1. käel 3b panna oop, või callime ja hoiame sitema sees? Mõtteid?
    Preflop: Hero is SB with 9, 9
    Hero bets $1.25, BB raises $4, Hero calls $3

    Flop: ($9) 4, 7, 4 (2 players)
    BB bets $6.75, Hero raises $15, BB calls $8.25

    Turn: ($39) K (2 players)
    BB checks, Hero checks

    River: ($39) A (2 players)
    BB bets $30.50, Hero folds

    Total pot: $39

    Fine ?

  2. #2

    Re: NL50 99-ga first hand 3b pot

    as played : shove turn, turn betiks pole ruumi ja pealegi sa ju raisid flopi sellejaoks, et stackid sisse saada ju, K aitas teda ainult siis kui ta floatis seal KJ,KQ,AK + sa saad sitematelt paaridelt calli vahel
    kuna esimene käsi , siis paneks kindlasti 4b, sest mida kiiremini me saame käe, millega vastast 4b for value, seda kiiremini areneb meie aggro imidz + see ka , et esimesel 4b on ju kurikuulus bluffi maik ja ta võib vabalt not beliverit teha ja 5b bluff shoveda seal(pre)
    Viimati muudetud rynno poolt : 10.02.11 at 18:31

  3. #3

    Re: NL50 99-ga first hand 3b pot

    Pre 4b tundub nüüd normaalsemana jah, aga turn shove korral ta callib ainult paremaga," sitemad paarid " shoveks siis juba flopis, turnis nad kohe kindlasti enam ei calli.

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: NL50 99-ga first hand 3b pot

    Mul ka mingi aeg taoti esimeste kätega 3bete, aga viimasel ajal kohtan seda huvitaval kombel väga harva. Ma hulluks ei läheks seal ja calliks 3beti nagu tegid. Ma arvan, et flopil tõstsid natuke liiga vähe. Ma oleks mingi 17.5 pannud. Siis oleks tal callida raskem olnud. Turni oleks shovenud kah. Muidu iga vähegi mõtlev vastane paneb riveris nuppe ja oled lõhkise küna ees :)

    Tsitaat Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
    Pre 4b tundub nüüd normaalsemana jah, aga turn shove korral ta callib ainult paremaga," sitemad paarid " shoveks siis juba flopis, turnis nad kohe kindlasti enam ei calli.
    Turni shove on juba käe kaitsmise jaoks vajalik imo. Sest kui checkid, siis ta kütab riveril prolly.
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 10.02.11 at 18:47

  5. #5

    Re: NL50 99-ga first hand 3b pot

    kui sa arvad, et sa oled flopis ees ja raisid for value, et stackid sisse saada, siis K ei aidanud eriti tema rangei.
    Viimati muudetud rynno poolt : 10.02.11 at 18:54

  6. #6
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: NL50 99-ga first hand 3b pot

    Ma flopi calliks, sest nii dry board. 4b vajalik pole ja as played, turn ja river on good.

  7. #7
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: NL50 99-ga first hand 3b pot

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Turni shove on juba käe kaitsmise jaoks vajalik imo. Sest kui checkid, siis ta kütab riveril prolly.
    Seda me tahamegi ja any other river peale A oleks sweet call.

  8. #8
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: NL50 99-ga first hand 3b pot

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ma flopi calliks, sest nii dry board.
    Aga kas sellega ei pane ennast raskesse olukorda, kui turnil tuleb ülekaart ja vastase käes on initsatiiv?

  9. #9

    Re: NL50 99-ga first hand 3b pot

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Aga kas sellega ei pane ennast raskesse olukorda, kui turnil tuleb ülekaart ja vastase käes on initsatiiv?
    ei pane. ma pigem rr sellistel floppidel agrode vastu, kes tulevad veel over the top ja shovevad seal KQ/AT+

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES