Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 15 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 290
  1. #21
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    142

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Kui tähti ühekaupa kokku veerima peaks, siis oleks vast jah raske.

  2. #22
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    OP modeks palun !

  3. #23
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    x
    Viimati muudetud WeThePeople poolt : 18.03.13 at 16:59

  4. #24
    FPP Pro Kasutaja saugakarel avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Value Town
    Postitusi
    288

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?


  5. #25
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Väga solvav on, et te mind sedasti süüdistate ja halvustate.Kas te tõesti arvate, et mul ei oleks paremat teha, kui foorumis leveldamas käia??!! See ei ole mingi level!!! Ja ma ei mõnita kedagi(erinevalt teist).Ja ma ei ole midagi küsinud turniiride kohta.

    Ma küsisin, et milline on kõige tulusam strateegia rahalaudades võitmiseks(et mis strateegiat te kasutate?) On see Ranka tabel või midagi muud.Ma olen kogu aeg arvanud, et kõige parem ohutum strateegia on ainult "monsterite"(10-AA) mängimine ehk siis tight mängustiil.Paljud mängijad ilmselt mängivad nii.Ma otsisin just Internetist, et kas mõni sait soovitab sellist mängustiili.Ei leidnud ühtegi sellist.Kõik pokkerikoolid(PokerStrategy,Triobet pokkerikool jne) õpetavad, et nii algajate, kui ka edasijõudnute jaoks on parim mängustrateegia tight-agressive.Kas te kasutate sama strateegiat ja kas sellel põhineb ka "Ranka tabel"? Mul on lihtsalt jäänud aastate-tagusest ajast kinnisidee, kui üks mu endine klassikaaslane õpetas mind natuke,et ma mängiksin ainult tugevaid kaarte(10-AA).Ütles, et nende kaartidega peab/võib tõsta ja et ülejäänud kaardid peaksin alati foldima ning ei limpida ei tohi kunagi.Ise ta olevat samuti nii mänginud.Ta ütles ka seda, et võin mängida vaid AA ja KK, kui tahan et riske veelgi vähendada.Ta oli/on samuti tihe selle foorumi, PokerStrategy külastaja/postitaja.Samuti luges hoolega pokkeriraamatuid.Ma ei kujuta ette, miks ta siis üli-tight mängustiili järgi mängis, kui foorumid ja terve Internet õpetab, et parim mängustrateegia on tight-agressive mängustiil(ma oletan,et pokkeriraamatud õpetavad sama)??!! Samuti oli ta mingi välismaa profimängijaga suhelnud ja too oli teda õpetanud ja heaks kiitnud sellise mängustiili(üli-tight), nagu ta mängib.Ma tõesti ei kahelnud klassikaaslase jutus, kuna ta rääkis seda nii usutavalt.Ja ma olen üldiselt mänginud tight stiilile kohaselt(fishide vastu olen mänginud loosemalt).Aga ma tõesti ei kujuta ette, kes talle ütles, et üli-tight stiil on kõige parem.Ei tahaks uskuda, et ta selle jama minu jaoks lihtsalt välja mõtles.Aga eks ma uurin ta käest esimesel võimalusel järgi.Igastahes Internet väidab küll, et tight-agressive on kõige õigem mängustiil...ja ma usun seda, sest põhjendused olid täiesti loogilised.

    Kui ma millestki valesti aru sain, siis palun parandage...aga ei ole vaja mind leveldajaks või retardiks vms kutsuda.Et mis mängustiilis teie mängite? Tight-agressive("Ranka" tabel) järgi? Kui kaua päevas mängite ja kui paljudes laudades korraga(kuidas on võimalik nii paljudes laudades korraga mängida) Ja kuidas nimetatakse väga kinnist mängijat, nagu mu endine klassikaalslane(mängib ainult 10-AA või koguni ainult KK-AA)?

  6. #26
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Millist meetodit / strateegiat piigid kasutama, et pokkeriga võimalikult Palju JA kiiresti Raha Võida? Ilmselt kohta vaata Same KEEMIATÖÖSTUS / Strateegia, MIDA teie (Eesti pokkeriprod) JA Karin Sepp (maailmakuulsad JA Maailma rikkaimad / edukaimad) profimängijad kasutate?

    Kas teie JA nemad järgite Interneti ühenduse-pokkeri rahalaudades Dünaamiline "Ranka tabelit" (MIS kohta ilmselt ülemaalimsest laialt levinud õppematerjal, millele kohta Lihtsalt Eesti tuntud pokkeripro järgi Nimetus pandud JA Tema Enda sõnadega ülemaailmselt tuntud JA Kasulikud pokkeritõed Ära selgitatud)? Kas "Ranka Tabel" (JA SELLE õpetused) kohta kõige kasulikum EI levinuim KEEMIATÖÖSTUS, MIDA elukutselised profimängijad järgivad 6 - ,9-ja 10.-kohalistes laudades mängides?

    "Ranka tabeli" järgi piigid ENNE Floppi tõstma paljude keskpäraste JA nõrkade kaartidega (arvestades positsiooni). Aga minu arust edasi Tool liigsete riskide võtmine, Kuna keskpäraseid (keskmised pocketid, kaks erinevat pildikaarti) JA nõrke kaarte (Madalad pocketid, kaks erinevat madalat kaarti, perse nõrga / keskpärase kikkeriga) kaarte mängides võib Palju Raha kaotada.Palju Kindlam on ju mängida Vaid tugevaid kaarte (10-AA). JA et nende tugevate kaartidega KA Midagi teenida, tuleb mängida laudades, Kus Moni kala näeb edasi (kõrge keskmine pot) . Tsitaatides mängida nitistes laudades (Kus ühtegi fishi näeb EI OLE), siis teenib Vaid hea õnne korral JA teenimine võtab Palju kauem aega.Aga nittidega mängimisel kohta muidugi Same Suur tõenäosus kaotada.Ei nae mötet mängida seisavad kõrvuti mängijate (nittide) VASTU, KES ootavad Vaid tugevaid JA Väga tugevaid kaarte.Sellisel juhul peaksin mängima ainult KK JA AA, et OMADA nittide VASTU tugevat eelist JA võimalust nende käest Raha võita.Probleem AGA selles, et siis, Tsitaatides ma lõpuks saangi AA voi KK, edasi tõenäosus väike, et Moni nitt üldse floppigi vaatama läheb, rääkimata minu TOSTE callimisest.Selliste vastaste VASTU mängimine on ju ajaraisk JA Suure tõenäosusega KA raharaisk.Ei SAA ARU, kuidas paljud mängijad üldse viitsivad sedasi korraga pikka aega mängida (hobimängijad, ei liferid?) Järjest pikka aega rahalaudades mängimisel kohta mötet ainult siis, Tsitaatides, Suur tõenäosus Raha Võida ... AGA HEA mängija (nitt) Jaoks kohta teiste seisavad kõrvuti mängijate (nitid) käest Raha võitmise tõenäosus ainult umbes 50%, sest nad panevad Raha Mangu samuti Vaid tugevate kaartidega.Kui mängija aasta donk (mängib KA keskmisi kaarte, EI "loe" vastaseid EGA arvesta nende mängustiili, võtab liigseid riske), siis edasi ta
    võitmise tõenäosus nittide VASTU väike.Fishi tõenäosus nittide JA donkide VASTU Võida kohta muidugi tunduvalt väiksem.Nad tavaliselt isegi EI proovi Hästi mängida EGA Raha võita.Nad EI Vali eriti, MIS kaarte nad mängivad EGA mõtle KA SELLE PEALE, kas vastasel võivad tugevamad kaardid OLLA . Nad mängivad ainult mängulusti PäRAST JA annavad teistele mängijatele vabatahtlikult raha.Neid fishe nimetatakse maniakkideks.

    Mina isiklikult olengi otsinud mängimiseks Vaid Kõrge keskmise potiga laudasid (6-JA 9-kohalised), Kus keskmise Poti suurus edasi vähemalt bassein Laua maksimaalsest sisseostu summast.Poole sisseostu Summa suuruse potiga lauad EI OLE Küll kuigi fishised, AGA Juba suhteliselt mängitavad.Kahjuks suurem OSA ajast selliseid laudasid Triobetis (ilmselt KA Mujal) EI ole.Ja kala lauas tavaliselt Kaua EI OLE (kõigest mõned minutid). Siiski Olen Moni HARV Menetlused leidnud KA Väga Kõrge keskmise potiga Laua, Kus keskmine pott olnud isegi suurem, Tsitaatides Laua maksimaalse sisseostu summa.Selline Laud Saab tekkida muidugi ainult siis, Tsitaatides lauas kohta Raba kala näeb JA TA läheb IgA (VOI peaaegu IgA) käega all-inn.Mida suuremate panustega lauad, Seda harvem selliseid fishe (maniakke) nendes laudades mängib.Micro limiitides ( 2 JA 4 EUR sisseostud) mängivad fishid muidugi sagedamini, AGA Olen ükskord rämedat fishi (maniakki) näinud isegi max. 200 EUR sisseostuga lauas.Mõnikord Olen isegi Mone rämeda fishiga (maniakiga) samasse Lauda saanud.Muidugi Pariisi Raskele selliseid fishe "püüda". PEALE SELLE, et Kadedus kohta kõrgematel panustel Väga Harva ... fishine Laud kohta tavaliselt Tais ja head mängijad naljalt Välja Tulla EI taha.Tavaliselt kohta muidugi kala näha, KES kõige rutem lauast Välja tuleb.

    Lihtsalt Tanu fishistele laudadele õnnestus MUL Detsembris (alustasin pokkeriga elatist teenima) Kuu ajaga Võida umbes 1300 Eurot.Algul Küll bankrolli järgi EI mänginud.Läksin filiaal OMA Raha (100 Eurot) NL100 mängima.Sain Mone minutiga 100 Eurot juurde.Kusjuures EI olnud isegi fishine Laud (keskmine pott umbes 45). Aga sain AA JA vastasel OLI 1010 Ning Maksis ilusti kinni.Ja NII MA AEG-ajalt tasapisi võitsin.Nii kõrgetel (minu jaoks) panustel eriti EI mänginud.Tavaliselt mängisin nl20. Ja mänguajad Olid IgA päev varieeruvad.Mõni päev mängisin Paar tundi, Moni päev ainult mõned minutid.Mõni üksik päev jai isegi vahele.Kuna ma mängisin ainult fishide VASTU, siis olenes KÕIK sellest, Tsitaatides tihti laudades fishe oli.Ja sageli ma EI kontrollinud kah laudasid piisavalt tihti (tegelesin muude asjadega). Aga sellepoolest piisas sellest, et mängisin pokkerit Vaid keskmiselt 1 tund päevas (30 tundi Kuus), Kuna ma mängisin Vaid siis, Tsitaatides OLI fishiseid laudasid (keskmine pott vähemalt bassein Laua keskmisest sisseostu summast).

    Aga Jaanuaris Valjus ASI täielikult kontrolli alt.Mängisin Mone päeva jooksul mõned korrad fishistes NL100 laudades JA kaotasin mitmeid kordi AK ENNE Floppi AA JA KK pocketite VASTU all-in minnes umbes 300 Eurot.200 Eurot kaotasin teistes olukordades.Mängisin varem kah AK, AGA tavaliselt Oli edu toonud ("mündivise" Voi vastasest ees). Aga Jaanuaris Laks ASI NII kohutavalt.Läksin paari tunniga (mitme päeva jooksul) vähemalt 3 KORDA minu AK vastase AA voi KK pocketi VASTU ENNE Floppi kõik-in.Jõhker ebaõnn, et MUL Tuli NII Palju AK, Tsitaatides monel vastasel Samal ajal AA voi KK käes.Ma EI SAA sellest KA ARU, MIKS MA pidin AK üldse mängima, Veel vähem ENNE Floppi all-in minema vastaste VASTU, Kelle Kohtla MUL EI olnud piisavalt Informatsiooni?! Isegi rämeda fishi (maniaki) oleks mistahes, millise 2 erineva kaardiga (isegi AK) all-in minek küsitav, sest sellisel juhul edasi ENNE Floppi vastase suvaliste kaartide võitmise tõenäosus parimal juhul ainult 67%. Mõned päevad peale? 500 eurot kaotust Algas Triobetis SNG Campaign, Kus jagati SNG mängijatele 22 eurot väärtuseid pileteid.Kuna meeles vaata Campaign mingil põhjusel ahvatles, siis hakkasingi SNG `sid mängima.Lootsin, et EHK võidan SNG-Dega Raha Tagasi (MIS rahalaudades olin kaotanud ). Samuti tundus Tasuta piletite boonuse ahvatlev.Aga paari päevaga selgus, et otsus SNG mängima hakata, OLI täielik viga.SnG mängijate Tase kohta üldiselt Väga hea.Kuigi ma püüdsin SNG `sid võimalikult Hästi mängida, EI toonud pea Maandumiseks üldse edu.Hoopis vastupidi.Ma mängisin võimalikult Kõrge sisseostuga (20,30 Eurose sisseostuga) SNG `sid JA Raha Kadus Väga kiiresti.Tasuta pileteid Tuli kah loodetust vähem (umbes 100 SNG Kohtla ainult 1 Tasuta 22 Eurose väärtusega pilet). Sain Küll kokku 2 Tasuta piletit ( 22 22 Eurot), AGA kaotasin Enda rahalaudadest ülejäänud 500 Eurot + piletite Summa ikkagi ära.See OLI jõhker Viga, et ma SNG `sid üldse mängima hakkasin, Kuna mängijate Tase hülgetoodete Tugev JA kasumit nendega teenida ON VÄGA raske.Igastahes Mone päevaga Olin rahalaudades 1000 Eurot Maha mänginud.Enne Seda olin Küll Mingi 300 Eurot Triobetist Välja võtnud, AGA Tool OLI MUL Juba Ära kulutatud.Masendus OLI NII Suur, et 1000 Eurot Olin Ära kaotanud (liigne riskeerimine + ebaõnn + SNG `d), Kuna MUL EI OLE kunagi varem NII suurt Raha olnud.Ei mänginud enam vähemalt kuu aega, Kuna EI olnudki millegi EEST mängida.

    Veebruari keskpaiku hakkasin uuesti mängima.Mängisin muidugi ainult fishistes rahalaudades, et võimalikult Lihtsalt Raha teenida.Nädal aega Tagasi leidsin UHE räige fishi (maniaki), KES mängis NL100 JA NL200 laudades (vahetas laudasid). Mul õnnestus Tema Lauda (NL100) saada.Maniakk Laks peaaegu IgA KÄSI ENNE Floppi kõik-in.Mõne üürikese Minuti PäRAST Tuli MUL A10.Fish Laks muidugi Jälle kõik-in.Kuna KÕIK Karin Sepp Olid foldinud, läksin A10 all-in, Kuna teadsin, et fishil kohta TÄIESTI suvalised kaardid.Õnneks alased olidki mõlemad kaardid minu mõlematest kaartidest madalamad (tal OLI 3 JA 7). Siiski OLI MU võidutõenäosus ainult 67%, MIS EI OLE piisavalt hea, et oleks tasunud riskimist ... eriti arvestades Seda, et ma panin bassein OMA filiaal rahast (MUL ainult 200 Eurot kokku oligi) sellise riski peale.Paraku läkski NII, et oht EI tasunud ära.Maniakk hittis 7, AGA mina EI hittinud midagi.Ostsin Küll kohe ülejäänud 100 Euroga uuesti sisse, AGA maniakk Laks Mone "KÄSI" hiljem Juba lauast minema. Mul EI tulnud SELLE Lühikese ajaga ühtegi head Katt, millega võinuks fishi VASTU mängida.Natukese Aja PäRAST Laks TA NL200 Lauda JA jagas pitsat Raha edasi teistele mängijatele.Kahjuks MUL EI õnnestunud maniakiga samasse lauda enam SAADA (ükski hea mängija niipea lauast Välja EI tulnud JA Koha vabanedes OLI UKS tüüp minust Kiirem SELLE hõivamisel). Mõnekümne Minuti PäRAST OLI kala KA tollest lauast läinud JA Rohkem ma EI OLE Teda kusagil mängimas näinud.

    Millist meetodit / strateegiat piigid kasutama, et pokkeriga võimalikult Palju JA kiiresti Raha Võida? Kas näha Same KEEMIATÖÖSTUS / Strateegia, MIDA teie (Eesti pokkeriprod) JA Karin Sepp (maailmakuulsad JA Maailma rikkaimad / edukaimad) profimängijad kasutate? (Ainult Ranka Tabel?) Ja kas näed Same Strateegia, MIDA Maailmakuulsad Välismaa profimängijad rahalaudades kasutavad?
    Mina igastahes failisin isegi A10 JA AK (korduvalt). Sellepärast enam 2 erinevat kaarti mängida EI tahagi, et isegi fishi VASTU kohta Võidu tõenäosus (ENNE Floppi) ainult 67%. Aga Ranka tabeli järgi peaksin ma ometi tõstma isegi Veel nõrgemate kaartidega.Miks NII? Ma Olen võtnud selliseid riske JA vajavad tihti Palju kahju toonud.Ma EI OLE Ranka tabeli järgi mänginud, sel Samal põhjusel, et näha tundub Liiga riskantne.Kui isegi AK NII Palju kahju toonud edasi, siis MIKS peaksid Veel kehvemad kaardid edu Tooma?
    Kas näha, Tsitaatides ma Mangin ainult 1010-AA JA ülejäänud kaardid foldin, edasi siis NII vale.See on ju tunduvalt riskivabam strateegia.Ja MIKS Moni Inimene SIIN foorumis edasi pidada nimetanud fishiks? Kuidas ma Saan kala OLLA, Tsitaatides ma Mangin ainult 1010-AA?! NII mängivad ju pea mängijad (nitid).
    Mitmes lauas te korraga mängite JA Tsitaatides Kaua päevas?
    Mina Mangin Triobeti pokkeritoas JA ainult fishistes laudades (Kus keskmise Poti suurus edasi vähemalt bassein Laua max.sisseostu summast)? Ja Mangin tavaliselt 1-2 lauas korraga, Kuna tavaliselt fishiseid laudasid korraga Rohkem EI ole.Päevas Mangin keskmiselt 0,5-2 tundi päevas.
    Kas minu mängustrateegia / KEEMIATÖÖSTUS kohta PARIM, et Võida võimalikult kiiresti JA Palju Raha (Ja võimalikult Väikese riskiga)? Tsitaatides Mitte, siis vaikseid kohta? Tsitaatides, siis MIDA täpselt ma peaksin Enda Mangus muutma JA MIDA Olen valesti teinud?


    Tänud!

  7. #27
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    kinnine mängija on nit.
    wolfrek, saad aru, et kui sa mängid 6 mängijaga lauas, kes mängivad ainult TT-AA on see 2,3% kõigist kätest. arvuta välja, kui tihti seda juhtub. Ehk siis kui mina mängin 90% käsi ja sina mängid 2,3% käsi ja ma tõstan preflop koguaeg, siis kui tihti sa foldid? Ja kui sa raised, foldin mina ära. mängime sada kätt, mis arvad, kumb rohkem teenib?

  8. #28

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    ........
    Ja kuidas nimetatakse väga kinnist mängijat, nagu mu endine klassikaalslane(mängib ainult 10-AA või koguni ainult KK-AA)?
    Piiper

  9. #29
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Nädal aega Tagasi leidsin UHE räige fishi (maniaki), KES mängis NL100 JA NL200 laudades (vahetas laudasid). Mul õnnestus Tema Lauda (NL100) saada.Maniakk Laks peaaegu IgA KÄSI ENNE Floppi kõik-in.Mõne üürikese Minuti PäRAST Tuli MUL A10.Fish Laks muidugi Jälle kõik-in.Kuna KÕIK Karin Sepp Olid foldinud, läksin A10 all-in, Kuna teadsin, et fishil kohta TÄIESTI suvalised kaardid.Õnneks alased olidki mõlemad kaardid minu mõlematest kaartidest madalamad (tal OLI 3 JA 7). Siiski OLI MU võidutõenäosus ainult 67%, MIS EI OLE piisavalt hea, et oleks tasunud riskimist ... eriti arvestades Seda, et ma panin bassein OMA filiaal rahast (MUL ainult 200 Eurot kokku oligi) sellise riski peale.Paraku läkski NII, et oht EI tasunud ära.Maniakk hittis 7, AGA mina EI hittinud midagi.Ostsin Küll kohe ülejäänud 100 Euroga uuesti sisse, AGA maniakk Laks Mone "KÄSI" hiljem Juba lauast minema.

  10. #30
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    :(

  11. #31

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Piiper
    Lol. Andis kunagi ekspordikorraldust mulle ja nii vähe kui pargis käinud olen, siis enamus ajast tiirutab ringi seal.

  12. #32
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Mingeid ime stiile ei ole olemas, et kiiresti rikastuda cashis.
    Kõik on töö ja tundide tulemus.

    Kui sa tunnike päevas ennast laudades sügad ja üldse enda mängu ei analüüsi, ega rohkem ei süvene siis ei hakka kunagi midagi tulema.
    Ja kui sul juba siuke pealkiri on siis juba by deafult mängid sa halvasti ja teed money oriented mitte long term otsuseid.

  13. #33
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Piiper
    Piiper sai me teise päeva üle 100k stakiga. Siis ma mõtlesin, küll, et mitu aa ta pidi saama ja ka valuet:P

  14. #34

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Piiper sai me teise päeva üle 100k stakiga. Siis ma mõtlesin, küll, et mitu aa ta pidi saama ja ka valuet:P
    yep, sama siin. veel mõtlesin, et mitu korda pidid noored üle-agrod tema 3-beti 4-bettima ja 5bet shipi peale foldima, et aru saada, et vastas ei ole nendega samasugune tegelane.

  15. #35
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    hubane puuk

  16. #36
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    kinnine mängija on nit.
    wolfrek, saad aru, et kui sa mängid 6 mängijaga lauas, kes mängivad ainult TT-AA on see 2,3% kõigist kätest. arvuta välja, kui tihti seda juhtub. Ehk siis kui mina mängin 90% käsi ja sina mängid 2,3% käsi ja ma tõstan preflop koguaeg, siis kui tihti sa foldid? Ja kui sa raised, foldin mina ära. mängime sada kätt, mis arvad, kumb rohkem teenib?
    Ma saan nüüd aru jah.Aga sõber ütles, et ta teenib nii(nitise mängustiiliga).Ise ta ennast muidugi nitiks ei nimetanud.Peab ennast heaks pokkerimängijaks.Aga tegelikult ju ei ole.Ütles, et fishid maksavad tõsted kinni.Olevat paari kuuga päevad läbi Full Tilt`is mängides rahalaudades 3000$ teeninud.Kuidagi vähe, arvestades seda, et ta päevad läbi mängis.Miks ta siis loosemalt ei mänginud.Kuidas on võimalik, et tüüp loeb pokkeriõpetusi, foorumeid, pokkeriraamatuid, aga mängib ikka halvasti(nitiselt)??? Internetis on ju igal pool selge sõnaga öeldud, milliseid kaarte tuleb vastavalt positsioonile mängida ja et kõige parem(tulusam) mängustrateegia on tight-agressive.Ja peale selle, et sõber ise räige nitt on, õpetas ta oma väärastunud nitist mängustrateegiat ka minule.Grrrr, ma ei ole sõbra mõjutuste tõttu siis mitte kunagi hästi mänginudki(kuigi fishide ja maniakkide pealt olen mõnikord teeninud päris hästi).Mul on vist aeg õiges stiilis(tight-agressive) mängima hakata."Ranka" tabeli järgi peab siis mängima või? Ilmselt kõik siin foorumis kasutavad mängimisel "Ranka" tabelit?

    Mingit suhet oskate öelda, mitu korda rohkem teenivad tight-agressive(pokkeriprod?) mängijad samadel panustel mängivatest nittidest rohkem?
    Viimati muudetud Wolferk poolt : 20.03.13 at 20:02

  17. #37

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?


  18. #38
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Ma olen selles teemas millegipärast liiga kaua aega raisanud.

  19. #39

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    pühendunud tüüp, pole midagi öelda...

  20. #40
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust

    Mingit suhet oskate öelda, mitu korda rohkem teenivad tight-agressive(pokkeriprod?) mängijad samadel panustel mängivatest nittidest rohkem?

Lehekülg 2, kokku 15 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES