Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 52

Teema: Pokerflat

  1. #21
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokerflat

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    arvestades mu töökohta ja palka ja karjäärivõimalusi on mul selliseks otsuseks eelnõudmised suured.. ma pean stabiilselt 5 kuud järjest näitama kasumit $5k-$10k kuus.. siis alles lähen ülemuse juurde koos allkirjastatud paberiga:-)
    No siis pole sul ju midagi taga nutta:)

  2. #22
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Pokerflat

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    No siis pole sul ju midagi taga nutta:)
    no lihtsalt.. kes ei tahaks vahelduseks ja kogemuse mõttes kuskil välismaal villas elada.. teiste omasuguste grinderitega koos pokkeriteooriat õppida ja areneda ja pidu panna?

  3. #23
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokerflat

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    no lihtsalt.. kes ei tahaks vahelduseks ja kogemuse mõttes kuskil välismaal villas elada.. teiste omasuguste grinderitega koos pokkeriteooriat õppida ja areneda ja pidu panna?
    This 100x.
    See villa pildi seeria ajab mul igakord motivatisooni põhja :D.
    Kõva oleks suvel sõprade pundiga sinna minna ja paar kuud veeta.
    Elame näeme

  4. #24
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: Pokerflat

    Üks täiesti reaalne huviline olemas, healjuhul ca. paari nädalapärast veel. Otsustasime et võtame villa, seega ootaks ühte inimest veel.

  5. #25
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Pokerflat

    Sellise vinge kohaga on see asi, et võib peo lainele tõmmata. Teiesugused tõsised grinderid tõenäoliselt ei lase end nende pisiasjadel häirida, aga ma mõtlen, et kui ma elaks Hispaanias villas ja kord peotsükklisse tõmbaks, siis vist ei tuleks volüümist küll midagi välja. :D Lihtsalt nuts ilm, rand, baller koht ja lahedad inimesed, no ei suudaks vastu panna, aga noh, mul vb pole seda pokkerigrinderi tugevat iseloomu ka ja lähen liiga kergesti asjadega kaasa. :P

  6. #26

    Re: Pokerflat

    Jutuvendi ja +10 tüüpe on alati terve põõsatäis. Ajalugu on aga näidanud, et kirjuta ja paku palju tahad (vt Tai teemat), lõpuks istud oma mõisas ikka üksinda (vt mind). Eestlane lihtsalt ei julge.

    Tõenäoliselt oleks uuest aastast taas variant, kuid natuke tuleb kodus asjatada.

  7. #27
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Pokerflat

    Väga asjalik pakkumine Pokult igatahes. Huvilistest vist puudu ei tohiks tulla. GL!

  8. #28

    Re: Pokerflat

    jup! Mina olen juba nimekirjas + ässitan oma sõpra keldrimeest praegu!

  9. #29
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: Pokerflat

    Tundub jah et piisav arv inimesi on koos, hetkel siis kui k2snal tuleb ka sõber, siis 4 tõsist grinderit. Ehk võtame mingi suurema villa jms. Eks lähipäevil selgub kes kindel kes mitte. Praegu igaljuhul siis seltskond koos. VB tuleks siis hiljem kui kõik kohal eraldi päevik teha mis toimub :D:D

    Igaljuhul kui keegi huvitatud veel ja oma punt on, siis võib vabalt aidata alates lennukipiletite bronnimisega, vastutuleku kuni korteri/villa üürimiseni välja kõigega.

  10. #30
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokerflat

    küsiks, kas on võimalik teile talvel külla tulla? praegu eestis liiga palju asju, muidu tuleks insta sinna. aga umbes 2 aasta pärast peaks vaba aega olema küll.

  11. #31
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest Kasutaja macroTilt avatar
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    629

    Re: Pokerflat

    haha, hea teema.
    minge muidugi, mis seal ikka 2x m6elda. pean silmas siis neid, kel pole t66d/kooli/muid olulisi kohustusi. keel on samuti lihtne, kuid jah... seda tuleb ikka 6ppida.
    aga too "tsykkel", haha, ma usun samuti, et sul saab seal raske "grindida" olema :D

    miski nl50 mees v6ib rahumeeli homme pileti osta. elu on odav siin. kohati odavam kui eestis (mis ma olen kuulnud teie hindade kohta). 2 cents.

    REALITY: 80% inimesi elab sissetulekuga 1000 euri per kuu (POPULATION 40 MILJONIT)

    gl!
    Viimati muudetud macroTilt poolt : 02.09.10 at 15:16

  12. #32
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: Pokerflat

    Tsitaat Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
    haha, hea teema.
    minge muidugi, mis seal ikka 2x m6elda. pean silmas siis neid, kel pole t66d/kooli/muid olulisi kohustusi. keel on samuti lihtne, kuid jah... seda tuleb ikka 6ppida.
    aga too "tsykkel", haha, ma usun samuti, et sul saab seal raske "grindida" olema :D

    miski nl50 mees v6ib rahumeeli homme pileti osta. elu on odav siin. kohati odavam kui eestis (mis ma olen kuulnud teie hindade kohta). 2 cents.

    gl!
    Mida barcelona mees teab lõunaranniku eluolu kohta, sa külmeta enda põhjapoolusel edasi:D

    Ei tnx, elu on odav ja NL50 biitimisega saab siin ballalt elada küll.

    küsiks, kas on võimalik teile talvel külla tulla? praegu eestis liiga palju asju, muidu tuleks insta sinna. aga umbes 2 aasta pärast peaks vaba aega olema küll.
    Las me algul saame seltskonna kokku ja mingi villa üüritud jne, ma ei tea ju veel kes tulevadki, et teiste eest rääkida ei saa, aga minul ei oleks sellevastu midagi

  13. #33

    Re: Pokerflat

    Tsitaat Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
    haha, hea teema.
    minge muidugi, mis seal ikka 2x m6elda. pean silmas siis neid, kel pole t66d/kooli/muid olulisi kohustusi. keel on samuti lihtne, kuid jah... seda tuleb ikka 6ppida.
    Keel lihtne - don't think so, eestlaste jaoks ikkagi totaalselt võõras keel.

    Ise just keele pärast jätan automaatselt välja sellised riigid nagu Hispaania (jm Euroopa riigid, kus inimesed on totaalselt umbkeelsed).

    Aga kaalun taas kolimist mõnda ingliskeelsesse riiki (umbes aasta pärast), kõige tõenäolisemalt ikkagi UK-sse, kuigi Malta poleks ka välistatud.

  14. #34
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: Pokerflat

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Keel lihtne - don't think so, eestlaste jaoks ikkagi totaalselt võõras keel.

    Ise just keele pärast jätan automaatselt välja sellised riigid nagu Hispaania (jm Euroopa riigid, kus inimesed on totaalselt umbkeelsed).

    Aga kaalun taas kolimist mõnda ingliskeelsesse riiki (umbes aasta pärast), kõige tõenäolisemalt ikkagi UK-sse, kuigi Malta poleks ka välistatud.

    Costa del Sol piirkond on enamjaolt ingliskeelne, kuna siin suur suur osa elanike on inglasi + turistipiirkond + gib on ligidal, mis on inglise koloonia. Mina saan siin vabalt hakkama ainult inglisekeelega

  15. #35

    Re: Pokerflat

    Tsitaat Algselt postitas Poku Vaata postitust
    Costa del Sol piirkond on enamjaolt ingliskeelne, kuna siin suur suur osa elanike on inglasi + turistipiirkond + gib on ligidal, mis on inglise koloonia. Mina saan siin vabalt hakkama ainult inglisekeelega
    Siis see piirkond võib isegi mõeldav olla. Ja Barcelonas ka ehk saaks hakkama inglise keelega mingil määral.

    Samas see turismipiirkond Tenerifel, kus kevadel sai käidud, oli peamiselt saksakeelne
    Viimati muudetud erplander poolt : 02.09.10 at 16:00

  16. #36

    Re: Pokerflat

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Jutuvendi ja +10 tüüpe on alati terve põõsatäis. Ajalugu on aga näidanud, et kirjuta ja paku palju tahad (vt Tai teemat), lõpuks istud oma mõisas ikka üksinda (vt mind). Eestlane lihtsalt ei julge.

    Tõenäoliselt oleks uuest aastast taas variant, kuid natuke tuleb kodus asjatada.
    Juba tükk aega tahtnud Taisse minna. Kui Hispaania trip läbi saab, siis järgmise aasta alguses (ca aprill/mai?) oleks tulija

  17. #37

    Re: Pokerflat

    niih üks koht ilmselt vabaneb, sest minu sõber hakkas huiama ja ütles, et ta ei teagi, kas ta viitsib tulla, seega mina ei hakkaks tema kohta kinni hoidma.

    Kui keegi tahab tulla, siis andku pokule märku!

  18. #38
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Pokerflat

    Niih, lugesin selle topicu läbi ja oleks mõned omapoolsed märkused anda. Läksin kevadel samamoodi poku juurde hispaaniasse, suure huraaga nagu k2snakalle siin plaanib minna. Kõik tundus superlux ja ainult paki asjad ja sõida. Kohele jõudes oli kõik nii nagu peab, ainult, et 3 inimese asemel mis algul sai mulle öeldud, elas selles korteris kuhu läksime naisega ees juba 7 inimest. ehk siis 9 kokku. ok elame üle. möödus nädal. internet jamas nii mis koliseb, kuigi oli lubatud stabiilne internet. ma ei ajanud taga mingit ülimat kiirust, aga seal ei olnud võimalik isegi pokkeit mängida 5 min juuksul oli 3-4 katkestust, mängisin heads uppi sellel ajal ja no pljat kui pool stacki sees ja siis katkestus tuli siis oli ikka jama küll kui näed et sul nuts ja vastane liigub sisse aga sa ei saa mitte midagi teha ja foldib su käe. ok pidime saama parema neti kohe-kohe. saimegi nn püsiühenduse. aga selgus et see samasugune sitt ja pask. tuli teise nädala lõpp kui ma seal viibisin. siis ühel hetkel ei olnud enam elektrit majas. pesema pidi külma veega ja süüa teha üldse ei saanud. mõned päevad läksid mööda ning ilmus poolakast korteri omanik, kes kutsus kõik korteris elanud isikud kokku ja seletas lahti mis seal toimub. selgus, et poku oli seal elanud kuskil 3 kuud varem ja oli maksmata jätnud osa üürist ja ka komunaalarveid ei olnud tasunud, ning omanik soovis saada oma võlgasi tagasi + siis ühte kuud üüri ette et vältida elektrikatkestust uuesti(omanikul tekkis umbusaldus ilmselt). Sellega seoses pakkisime me naisega asjad ja läksime oma teed. Otsisime hotelli ja elasime seal ülejäänud aja kuni leidsime sõbraliku eesti pere kes meile soodsalt oma korteri ühe korruse rentis. vähemalt sain ma hotellides ja seal korteris korralikult mängida, katkestusi tuli nädalas vb korra, aga sai tööd teha korralikult. Kokkuvõta oli see, et plaanitud reisi maksumuse hind tõusis tänu hoteelidele ja seiklustele umbes 10 korda, aga sain samas targemaks, et ei tasu kõiki võõraid inimesi 100% usaldada. Samuti kui korteri üürist rääkida, siis poku ütles mulle et me peame tasuma kahe peale naisega 300 eurot kuu, selle sees kõik olemas korralik internet jne. ma olin sellega päris ja vastu ei vaielnud, kui ka selgus et seal majas elab kokku koos meiega 9 inimest ja omanik küsib kokku 600 eurot+komunaalid. ehk siis meie kahekesti naisega maksime pm poole sellest kõigest. Kuna enne sinnalendu oli tehtud diil mis tundus mulle sel hetkel vägagi mõistlik siis ma sellele vastu vaidlema ei hakanud. Kõrghooaja(mis on sealkandis juuli-august) lõppedes saab 2 toalise korteri ranna äärde odavamalt kui 500 eurot. Seal on kõik kallis ainult hooajal, muul ajal on seal elu üliodav. Hetkel midagi rohkemat korraga pähe ei raksata, aga kindlasti on asju mis hetkel kiiruga ei meenunud. Seega poisid kes suure huraaga sinna sõitma hakkavad, mõelge enne kaks-kolm korda, kui seda ikka teete. Kellelgi konkreetseid küsimusi lõune-hispaania elu ja olu kohta siis pm mulle. Olin seal üle 3 kuu ning sai ikka korralikku elukooli:)

    gl kõigile

  19. #39
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: Pokerflat

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Niih, lugesin selle topicu läbi ja oleks mõned omapoolsed märkused anda. Läksin kevadel samamoodi poku juurde hispaaniasse, suure huraaga nagu k2snakalle siin plaanib minna. Kõik tundus superlux ja ainult paki asjad ja sõida. Kohele jõudes oli kõik nii nagu peab, ainult, et 3 inimese asemel mis algul sai mulle öeldud, elas selles korteris kuhu läksime naisega ees juba 7 inimest. ehk siis 9 kokku. ok elame üle. möödus nädal. internet jamas nii mis koliseb, kuigi oli lubatud stabiilne internet. ma ei ajanud taga mingit ülimat kiirust, aga seal ei olnud võimalik isegi pokkeit mängida 5 min juuksul oli 3-4 katkestust, mängisin heads uppi sellel ajal ja no pljat kui pool stacki sees ja siis katkestus tuli siis oli ikka jama küll kui näed et sul nuts ja vastane liigub sisse aga sa ei saa mitte midagi teha ja foldib su käe. ok pidime saama parema neti kohe-kohe. saimegi nn püsiühenduse. aga selgus et see samasugune sitt ja pask. tuli teise nädala lõpp kui ma seal viibisin. siis ühel hetkel ei olnud enam elektrit majas. pesema pidi külma veega ja süüa teha üldse ei saanud. mõned päevad läksid mööda ning ilmus poolakast korteri omanik, kes kutsus kõik korteris elanud isikud kokku ja seletas lahti mis seal toimub. selgus, et poku oli seal elanud kuskil 3 kuud varem ja oli maksmata jätnud osa üürist ja ka komunaalarveid ei olnud tasunud, ning omanik soovis saada oma võlgasi tagasi + siis ühte kuud üüri ette et vältida elektrikatkestust uuesti(omanikul tekkis umbusaldus ilmselt). Sellega seoses pakkisime me naisega asjad ja läksime oma teed. Otsisime hotelli ja elasime seal ülejäänud aja kuni leidsime sõbraliku eesti pere kes meile soodsalt oma korteri ühe korruse rentis. vähemalt sain ma hotellides ja seal korteris korralikult mängida, katkestusi tuli nädalas vb korra, aga sai tööd teha korralikult. Kokkuvõta oli see, et plaanitud reisi maksumuse hind tõusis tänu hoteelidele ja seiklustele umbes 10 korda, aga sain samas targemaks, et ei tasu kõiki võõraid inimesi 100% usaldada. Samuti kui korteri üürist rääkida, siis poku ütles mulle et me peame tasuma kahe peale naisega 300 eurot kuu, selle sees kõik olemas korralik internet jne. ma olin sellega päris ja vastu ei vaielnud, kui ka selgus et seal majas elab kokku koos meiega 9 inimest ja omanik küsib kokku 600 eurot+komunaalid. ehk siis meie kahekesti naisega maksime pm poole sellest kõigest. Kuna enne sinnalendu oli tehtud diil mis tundus mulle sel hetkel vägagi mõistlik siis ma sellele vastu vaidlema ei hakanud. Kõrghooaja(mis on sealkandis juuli-august) lõppedes saab 2 toalise korteri ranna äärde odavamalt kui 500 eurot. Seal on kõik kallis ainult hooajal, muul ajal on seal elu üliodav. Hetkel midagi rohkemat korraga pähe ei raksata, aga kindlasti on asju mis hetkel kiiruga ei meenunud. Seega poisid kes suure huraaga sinna sõitma hakkavad, mõelge enne kaks-kolm korda, kui seda ikka teete. Kellelgi konkreetseid küsimusi lõune-hispaania elu ja olu kohta siis pm mulle. Olin seal üle 3 kuu ning sai ikka korralikku elukooli:)

    gl kõigile
    Jah, aga jätsid paljud asjad mainimata, k2snakallega ja sm112 räägin ise need asjad selgelt läbi ja kui vaja siis küsivad ka sinult üle.
    Ei vaidle vastu, et meil läksid seal asjad nihu ja sa tead ka et asjad päris nii polnud, nagu sa siin kirjutad, seal oli palju asju. nt andsime inimestele öömaja kuna neil polnud kuskil magada 2heks nädalaks (puualla ei saada ju) ja nad pidid selle eest maksma, jätsid selel tegemata, ühtekokku mind lasti seal korralikult üle mitme isiku poolt ja maksin enda tasukst ca ma ei tea mitme inimese üüri, mida pole tagasi saanud ega ei saagi nähtavasti ja siis ilmus välja mingi elektriarve ei te mis aega tagasi (mida ma polnud näinudki) ja nii see läks, ma ka ei jõudnud ca 5te inimest üleval pidada, endalgi rasked ajad. Sa tead samahästi kui mina, et üür oli mul makstud + ka kommunaalid mida ma teadsin, absoluutselt ei võta süüd endale.

    Ja sinuees on mul tõesti häbi et nii läks. Aga sa tead - see polnud plaanitud.

  20. #40
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Pokerflat

    korteri ühe korruse rentis.
    balla

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES