Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 22
  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Kas netipakkuja sakib?

    3 tk alles, sain just full house, kui:

    ( Click to show/hide )


    kui ühendus taastus, siis:
    ( Click to show/hide )


    well done, fuckin netprovider. kiri juba saadetud, kohe helistan ka neile.

  2. #2

    Re: Kas netipakkuja sakib?

    No mis neil ikka teha. Raha sa vaevalt saad. Pokkerit mängides on hea kui alati varuinternet käepärast võtta. Mul 3g netipulk olemas kui peaks vaja minema.

  3. #3

    Re: Kas netipakkuja sakib?

    Njah ega siin midagi erilist teha pole, netipakkujat vaevalt su "gämblimine" ja kahjunõue huvitab. Kui ikka tõsisemalt mängid, siis lausa peab alati teine netijuhe või -pulk käepärast olema.

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Kas netipakkuja sakib?

    kahjunõue kahjunõudeks, aga krt kuidas ajas närvi.

  5. #5

    Re: Kas netipakkuja sakib?

    See on mõnus tunne jah - been there. Endal läks ühendus kolmekesi finaallauas olles enne riverit kui HU monsterpot'i oli veel viimased kopikad sisse lükata, mõlemal vastasel paar BB alles. Seal pole midagi teha, teenusepakkujaga suhtlemisega raiskad ainult oma aega, võibolla maandad veits mülisemisega tilti ainult. Neil suht pajekas mingi gämbleri õnnetus. Ükskord rääkisin ühe Elioni poisiga, kui mitmendat korda mängude ajal ühenduse kaotasin ja ega see nende asi pole. Soovitas tagavaraühenduse muretseda.

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Kas netipakkuja sakib?

    mul terve õhtu tilbendas ühendus (nii pool minutit kadunud), aga kõige olulisemal kohal, kui pidi FH saabudes turnis bettima, kadus 20 minutiks:)

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Kas netipakkuja sakib?

    igal endast lugupidaval MTT'de playeril on varuühendus ka olemas.

  8. #8
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Kas netipakkuja sakib?

    Valus.Eriti veel kui sellise koha peal netiühendus ära kaob.Midagi ära ka lõhkusid.

  9. #9

    Re: Kas netipakkuja sakib?

    varem oli starmann. suht stabiilselt ebastabiilne ühendus oli kesklinnas.
    nüüd ca aasta elion olnud ja pole ühtki pikemat katkestust ega jama olnud selle aja jooksul.
    starmanniga oli ka kunagi 1 seik, kus olime 3kesi finaallauas järgi.
    mul 200k, teistel 1M ja 1,4M.
    raha umbes 1. 2000$, 2.1400$. 3.900$.
    ühendus kadus ja kui 15min pärast tagasi oli, siis olin 2. jäänud. vastased olid omavahel kokku läinud 44 vs AA, 4 8 J flopist.
    sitast olukorrast tuli parim lahendus.... :)

  10. #10
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Kas netipakkuja sakib?

    kas Elisa Mint on tõesti nii hea, nagu reklaam pajatab? Kas võib vana teenusepakkuja nahhuj saata ja ainult Mintiga (või muu samaväärsega) möllata 24/7, või on kuskil catch sees?

  11. #11

    Re: Kas netipakkuja sakib?

    Catch on selles et üks on püsiühendus ja teine on mobiilne internet. Vahest saad vast isegi aru? Kui Elisa mast on umbes, siis kõnedel on prioriteet. Tõmmatakse sinu ots kinni ja korras ja ühendus katkeb.

  12. #12
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Kas netipakkuja sakib?

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    kas Elisa Mint on tõesti nii hea, nagu reklaam pajatab? Kas võib vana teenusepakkuja nahhuj saata ja ainult Mintiga (või muu samaväärsega) möllata 24/7, või on kuskil catch sees?
    no sulle vist on võõrad näiteks FPS mängud.. või mporgid, kus keegi näiteks ei mängi isegi mitte üle wifi, sest ka wifis tuleb aegajalt mingeid lagge või paketikadusid sisse... ammugi me siis räägime üle suurte alade liikuvat wireless ühendusest..

  13. #13
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Kas netipakkuja sakib?

    ma elan viimsis, kuhu elioni püsika tirimine maksab 10k, seetõttu seni piirdunud baltmaxiga. pole hardcore pokrimängija ka, aga eks mingi kindlama ühenduse peale peab mõtlema.

  14. #14
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Kas netipakkuja sakib?

    Kui ma vanasti kodus KÕUga mängisin, siis ma hakkasin pigem lõpuks ennast vihkama, et ma selle ühendusega üritasin mängida, mitte ei läinud enam niivõrd teenusepakkuja peale närvi, sest neil polnud anyway midagi teha.

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Kas netipakkuja sakib?

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Kui ma vanasti kodus KÕUga mängisin, siis ma hakkasin pigem lõpuks ennast vihkama, et ma selle ühendusega üritasin mängida, mitte ei läinud enam niivõrd teenusepakkuja peale närvi, sest neil polnud anyway midagi teha.
    no kõu kasutab vananenud tehnoloogiat ja sealt polegi midagi oodata.. kiirused ja kindlus madal.. uued emti elioni ja tele2 asjad kasutavad uusi mobiilivõrkusid jms.. asi hoopis teine tera.. tehke vahet.. Kõud pakkus ka mitte telekommunikatsioonifirma vaid Eesti Energia..

  16. #16
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Kas netipakkuja sakib?

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    no kõu kasutab vananenud tehnoloogiat ja sealt polegi midagi oodata.. kiirused ja kindlus madal.. uued emti elioni ja tele2 asjad kasutavad uusi mobiilivõrkusid jms.. asi hoopis teine tera.. tehke vahet.. Kõud pakkus ka mitte telekommunikatsioonifirma vaid Eesti Energia..
    Kui KÕU välja tuli, oli see mul kodus ainuke võimalus internetiks, suht täpselt kirjutasin ju vanasti teiseks või kolmandaks sõnaks oma postis.

    Nüüd elan linnas ja probleeme anyway pole.

  17. #17

  18. #18

    Re: Kas netipakkuja sakib?

    Mindi ja teiste mobiili operaatorite neti ühendusele ainult lootma ei tasu jääda, kuna seda ei saa nimetada püsiühenduseks, ühel hetkel kõik ok, siis samas stabiilselt esineb 10-20 sek katkestusi või vahel pole pool päeva netti. Aga häda korral ajavad asja ära küll. Endal elioni kaabel ja sellele lisaks netipulk+ mobiilioperaatori kõnbekaardid vajadusel ühepäevapiletiga neti kasutamiseks. Netipulk kasulik ka seepärast, kui nt pead kuskil pikemalt kedagi ootama (nt naist ostukeskusest), siis hea autos läpaga € juurde genereerida

  19. #19
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Kas netipakkuja sakib?

    Tsitaat Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
    Netipulk kasulik ka seepärast, kui nt pead kuskil pikemalt kedagi ootama (nt naist ostukeskusest), siis hea autos läpaga € juurde genereerida
    Teete võistlust, et kas sina suudad kiiremini raha teenida kui tema kulutada?

  20. #20
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Kas netipakkuja sakib?

    see on juba eos kaotatud võistul ju....

    Aga varu ühendus peab küll olema kui MTT-sid mängid

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES