Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 74

Teema: 6-max cash

  1. #41
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: 6-max cash

    Sellise arengu puhul oleks vanade postide lugemine puhas rõõm ja tujutõstev tegevus. Loed kuidas pokkerihai Provoker küsis "mis paska te siin ajate?" või veelgi kõvem kiskja Virukunn tahtis teada "SimbaM, ise ka aru saad mis räägid?" ja mõtled...kus need mehed nüüd on? :D
    Aga räägi parem kuidas see GG on? Või muud aasia omad? Sa mängid Eesti alt või pääseb sinna ainult kuidagi nihverdades ja kuidas rahaliikumised käivad?


  2. #42

    Re: 6-max cash

    Hahahaha! Võib-olla tõesti. Hetkel siiski arvan, et tunneks pigem piinlikust :D Pull on see, et ma ise peaaegu üldse ei mäleta, et midagi sellist öeldi. Ego oli liiga kõrge vist aga no paras tattnokk ka veel tol ajal - tegelikult mängis ju ema.

    GG on super software kui välja arvata need lambi freezed (vähemalt kui mina seal mängisin). Siis pidi clienti restartima. Suht annoying bug oli see, kurtsin ka, võib-olla nüüd parandatud. Tourney Leaderboard on täiesti nuts, superkerge tõmmata vähemalt see min 500$ boonus ära, RB on mega, Tournasi grindides iga päev teeb vabalt selle max taseme ära. Eesti lipu all mängisin ja, paar üksikut oli veel. Pull on see, et depo on otse panka ja withdraw saab ka otse panka teha nagu starsis ja muudel litsentseeritud saitidel. Kindlasti väga nuts koht kus turnasi mängida, VÄÄÄGA soft field, nüüd neil igapäevased 5k$ turnad ka vist. Niiet jah rolli peab olema, et seal mingi korraliku volüümiga mängida ma vaatan praegu mu AVG BI on 44$. Cash oli suhteliselt tight ja üritasin eemale hoida, RB grinderid koos suht. Naljakaid liigutusi nägi ikka aeg-ajalt aga üldiselt on kõvasti paremaid saite (isegi nagu Unibet).
    Ma ei tea palju seal nüüd eestlasi ka on, aga kindlasti soovitan kõigile turnagrinderitele.

    Sorri kui mu jutt väga imelik lugeda vms ma ei viitsi kirjakeelt parandada ja panen rohkem messengeri stiilis.

    E: Lisaks veel rolli pealt, et neil pühapäeviti oli vist mingi 300$ HT tourney, et see annab veel ekstra ülevaate mis kandis see roll peaks olema :D Ja igapäevaselt oli pidevalt 100$ HT ja Turbod.
    Viimati muudetud SimbaM poolt : 15.12.18 at 08:59

  3. #43

    Re: 6-max cash

    https://gyazo.com/7d184e277f12f7f144697717d3a9b64b

    Siuke vaal oli just lauas et õudne, iga käsi AI ja vana pidas JULMALT kaua vastu, PT4 ütles, et vend oli 2.4k$ üle EV.

  4. #44

    Re: 6-max cash

    https://gyazo.com/21422052494c9c19b36eb3b8689a79f4

    Paar üpris suurt viga sai tehtud aga player pool oli superlahja täna. Hea jooks ka.

    E: Keeruline veel öelda mis see WR 200s olla võiks aga hetkel 16200 kätt roughly ja WR 7bb/100, EV 10.5bb/100. Vaatab mis seis 100h pärast on.
    Viimati muudetud SimbaM poolt : 17.12.18 at 20:40

  5. #45

    Re: 6-max cash

    Ajaliselt korraliku volüümi viimasel ajal pannud. NL500 shot nagu ainuke asi mis praegu nii julmalt pushib mind. Tänane sess 6BI auku. Couldn't care less. Mingi 5BI 100 käega auku ja siis järgmised 5h +/-1BI kõikumine :)

    Mingid siuksed käed enamasti ka

    Hand Information
    , 2 BB (6 handed).
    Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

    Table Information
    Seat: 1 Player 1 ($251.46)
    Seat: 3 Player 3 ($57) Dealer
    Seat: 5 Hero ($239.1) Small Blind
    Seat: 6 Player 6 ($381.96) Big Blind
    Seat: 8 Player 8 ($253.22)
    Seat: 10 Player 10 ($249.75)
    Dealt to Hero


    Preflop (Pot:3)
    Player 8 FOLD
    Player 10 RAISE $6
    Player 1 FOLD
    Player 3 FOLD
    Hero RAISE $23
    Player 6 FOLD
    Player 10 CALL $16

    Flop(Pot: $48)


    Hero CHECK
    Player 10 BET $46
    Hero CALL $46

    Turn(Pot: $140)


    Hero CHECK
    Player 10 ALL-IN
    Hero ALL-IN
    Player 10 RETURN $10.65

    River(Pot: $490.85)


    Showdown:
    Hero MUCKS

    Player 10 SHOWS

    Player 10 wins the pot: $490.85

  6. #46
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: 6-max cash

    Tsitaat Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
    Hahahaha! Võib-olla tõesti. Hetkel siiski arvan, et tunneks pigem piinlikust :D Pull on see, et ma ise peaaegu üldse ei mäleta, et midagi sellist öeldi. Ego oli liiga kõrge vist aga no paras tattnokk ka veel tol ajal - tegelikult mängis ju ema.

    GG on super software kui välja arvata need lambi freezed (vähemalt kui mina seal mängisin). Siis pidi clienti restartima. Suht annoying bug oli see, kurtsin ka, võib-olla nüüd parandatud. Tourney Leaderboard on täiesti nuts, superkerge tõmmata vähemalt see min 500$ boonus ära, RB on mega, Tournasi grindides iga päev teeb vabalt selle max taseme ära. Eesti lipu all mängisin ja, paar üksikut oli veel. Pull on see, et depo on otse panka ja withdraw saab ka otse panka teha nagu starsis ja muudel litsentseeritud saitidel. Kindlasti väga nuts koht kus turnasi mängida, VÄÄÄGA soft field, nüüd neil igapäevased 5k$ turnad ka vist. Niiet jah rolli peab olema, et seal mingi korraliku volüümiga mängida ma vaatan praegu mu AVG BI on 44$. Cash oli suhteliselt tight ja üritasin eemale hoida, RB grinderid koos suht. Naljakaid liigutusi nägi ikka aeg-ajalt aga üldiselt on kõvasti paremaid saite (isegi nagu Unibet).
    Ma ei tea palju seal nüüd eestlasi ka on, aga kindlasti soovitan kõigile turnagrinderitele.

    Sorri kui mu jutt väga imelik lugeda vms ma ei viitsi kirjakeelt parandada ja panen rohkem messengeri stiilis.

    E: Lisaks veel rolli pealt, et neil pühapäeviti oli vist mingi 300$ HT tourney, et see annab veel ekstra ülevaate mis kandis see roll peaks olema :D Ja igapäevaselt oli pidevalt 100$ HT ja Turbod.
    Kuidas see RB seal töötab muidu, kas peab läbi mingi lingi registreerima või nagu Partys, et mängid ära ja saad oma raha kätte igal juhul?

  7. #47

    Re: 6-max cash

    Huvi pärast küsin, see viimane KK käsi. Kui mängiksid anon playerpoolis ja eeldad, et villaini puhul tegu regulariga, kellega historyt pole (ilma HUD-ta sait, kasutajanime võimalik muuta tihti ala unibet etc), siis mis su turn call-off range selles samas spotis oleks?

  8. #48

    Re: 6-max cash

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Kuidas see RB seal töötab muidu, kas peab läbi mingi lingi registreerima või nagu Partys, et mängid ära ja saad oma raha kätte igal juhul?
    See on miski lotosüsteem et keerutad ratast peale igat taset ja siis saad teada palju saad, average on olemas küll, aga suht ränk variance seal kõrgemate tasemete juures tho. Pikemas perspektiivis kindlasti okei aga short term suht luck. Aga muidu mingeid boonus punkte jne lahti ei pea grindima et saad straight cashi kontole.



    Tsitaat Algselt postitas Pokkeripro99 Vaata postitust
    Huvi pärast küsin, see viimane KK käsi. Kui mängiksid anon playerpoolis ja eeldad, et villaini puhul tegu regulariga, kellega historyt pole (ilma HUD-ta sait, kasutajanime võimalik muuta tihti ala unibet etc), siis mis su turn call-off range selles samas spotis oleks?
    Suht keeruline niimoodi öelda, kuna ma splitin flopis ikka üpris palju sellisel boardil SB vs HJ. Ma arvan, et ta siuke väga overpair heavy oleks. Vo paar ATs ja QJs tüüpi käsi ka sees, millel blocker valuet. Üldiselt väga keeruline koht kuna HJ päris korralik range advantage.

    E: võiks tegelt Piost läbi lasta aga tundub veits irrelevant ja väga harva juhtuv spot.

  9. #49

    Re: 6-max cash

    Päris huvitav check-back. Tundub veits nitty.

    Hand Information
    , 2 BB (5 handed).
    Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

    Table Information
    Seat: 1 Player 1 ($189)
    Seat: 3 Player 3 ($262.25) Dealer
    Seat: 5 Player 5 ($201) Small Blind
    Seat: 6 Hero ($261.18) Big Blind
    Seat: 8 Player 8 ($367.3)
    Dealt to Hero


    Preflop (Pot:3)
    Player 8 FOLD
    Player 1 FOLD
    Player 3 RAISE $7
    Player 5 FOLD
    Hero CALL $5

    Flop(Pot: $15)


    Hero CHECK
    Player 3 BET $9.5
    Hero CALL $9.5

    Turn(Pot: $34)


    Hero CHECK
    Player 3 BET $23
    Hero RAISE $60
    Player 3 CALL $37

    River(Pot: $154)


    Hero CHECK
    Player 3 CHECK
    Showdown:
    Player 3 SHOWS

    Hero MUCKS

    Player 3 wins the pot: $154

  10. #50

    Re: 6-max cash

    KK spoti kohta olid mul täpselt samad mõtted.

    See viimane käsi on imelik, kui villain ei suuda mõelda nõrgemaid käsi millelt calli saab ja ei näe enda ranges samas spotis bluffe, siis checkback loogiline. See river on ka üks halvemaid mitte paarduvaid rivereid shovemiseks antud käega. Ma checkin ka samas spotis piinlikult tihti, ei tea kas see on tugev leak.

  11. #51

    Re: 6-max cash

    Ma arvan, et see on üpris suur leak vähemalt midstakes ja madalamal. Liiga harva trapitakse riveril, paljud ei tule selle pealegi. Ülidselt ikka betitakse riverit top valuega. Kui tuleb check siis K-high flush on 100% bet. Ma arvan et mitte suurelt aga 1/3 makstakse peaaegu alati kinni ja harva tuleb X/R (kui just mingi korralik mõtlev reg vastas pole). Ja kui tuleb X/R siis probs peab ikka maha callima kuigi väga meeldiv see muidugi pole. Vähemalt selle komboga - blockime FH-se jne.
    Imo ei saa alati vaadata kas on bluffe või ei, sest ikka üllatavalt tihti pole kui sa just VÄGA hea mängija pole.

    E: Võin korralikult sokkida ka, keegi targem võib kommida oma arvamust. Või üldse keegi teine võib oma aravamust ka kirjutada.

    E2: Ja kui keegi tihedamalt käsi arutada tahab või niisama nutta oma halva jooksu üle siis miski discordi teema võiks ju teha?
    Viimati muudetud SimbaM poolt : 21.12.18 at 20:44

  12. #52

    Re: 6-max cash

    Discord on super idee. Ma oleks in.

  13. #53
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: 6-max cash

    Väga loogiline checkback ju. Preflopi psb ja boardi arvestades sul ei saagi sisuliselt nõrgemat masti olla ja peale seda kummalist turni raise oled sa vastaselt enamvähem kõik blufid ka elimineerinud, nii et mingi poisiga callimine oleks raha põletamine su poolt. Kogu see olukord haiseb tegelikult nii tugevalt "persse ma turnis nihukese miniraise tegin, nüüd pean jälle checkraisema et kogu stack oma QTga kätte saada" järgi, et ma oleks lootuse käe võitmise suhtes kaotanud juba.

  14. #54

    Re: 6-max cash

    Tunri ch-r on kehva jah, kujuta nüüd ette, millega vastane turni barreldab, eriti kui sa omad veel risti ässa, pm sa elimineerid vastaselt need vähesed blufid mis tal on ja isoleerid end range vastu, kus sa oled totaalselt crusched. Kui sul on notes, et vastane betib turni laialt for free sd, siis ei ole see kõige hullem.

  15. #55

    Re: 6-max cash

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Väga loogiline checkback ju. Preflopi psb ja boardi arvestades sul ei saagi sisuliselt nõrgemat masti olla ja peale seda kummalist turni raise oled sa vastaselt enamvähem kõik blufid ka elimineerinud, nii et mingi poisiga callimine oleks raha põletamine su poolt. Kogu see olukord haiseb tegelikult nii tugevalt "persse ma turnis nihukese miniraise tegin, nüüd pean jälle checkraisema et kogu stack oma QTga kätte saada" järgi, et ma oleks lootuse käe võitmise suhtes kaotanud juba.

    Tsitaat Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
    Tunri ch-r on kehva jah, kujuta nüüd ette, millega vastane turni barreldab, eriti kui sa omad veel risti ässa, pm sa elimineerid vastaselt need vähesed blufid mis tal on ja isoleerid end range vastu, kus sa oled totaalselt crusched. Kui sul on notes, et vastane betib turni laialt for free sd, siis ei ole see kõige hullem.
    Jooksutasin PIOst läbi, AJo üks valikuid low freq X/R turnis, ja checkback võib loogiline olla, aga ta optimaalne pole. Vastast täpselt ei mäleta ja statse pole ka. Isoleerimise mõttes on küll veits halvasti jah tunnistan kuna nut advantage on tal, aga ometi mul palju käsi mida riveris tahaks for stacks mängida.
    Turn sizing on exploitative, made handidega suuremalt. (parim vabandus mille taha pugeda tean)

    Aga tegelt tänud tagasiside eest. Ja aktiivsuse :)

  16. #56

    Re: 6-max cash

    imo check on std play, autopilootides snap checkiks ise ka suht kiirelt. bettimine reaalsuses prolly parem exploidina, kuna siin kyll imo playerid kunagi balanced pole ja suht aint give-upivad, samas sdv käsi, mis vbolla callivad, saab neil riveris olla. 1/3 tho oleks suht suur sizing spoti jaoks, kus suht 0 bluffi. 1/4-1/5 oleks parem imo

  17. #57
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: 6-max cash

    Oleks ka käpp kui discord vms käima läheb:)

  18. #58
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: 6-max cash

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    imo check on std play, autopilootides snap checkiks ise ka suht kiirelt. bettimine reaalsuses prolly parem exploidina, kuna siin kyll imo playerid kunagi balanced pole ja suht aint give-upivad, samas sdv käsi, mis vbolla callivad, saab neil riveris olla. 1/3 tho oleks suht suur sizing spoti jaoks, kus suht 0 bluffi. 1/4-1/5 oleks parem imo
    Huvi pärast, et mis stakesi ise mängid ja mis winratega?

  19. #59

    Re: 6-max cash

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Huvi pärast, et mis stakesi ise mängid ja mis winratega?
    ausalt öeldes pole umbes aasta eriti tõsiselt midagi enam mänginud (v.a hypereid/spinne aasta algul). vahepeal, kui zoomis donganud, siis üldised playerpooli readid paistavad olevat üsna muutumatud (st liinid mis alati yhele või teisele poole väga kaldu).

  20. #60
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: 6-max cash

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    ausalt öeldes pole umbes aasta eriti tõsiselt midagi enam mänginud (v.a hypereid/spinne aasta algul). vahepeal, kui zoomis donganud, siis üldised playerpooli readid paistavad olevat üsna muutumatud (st liinid mis alati yhele või teisele poole väga kaldu).
    Kui sa isegi ei mängi, rääkimata NL200st, kus see käsi mängitud on, siis miks sa ülima meelekindlusega täielikku jama kirjutad?

Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES