Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 65
  1. #21
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Olen kasutanud nii vastavat softi, kui ka lasknud endale vastava softi teha. Mõnikord olen kasutanud mitut softi korraga, kui nad suudavad erinevaid asju leida.
    Tuleb tunnistada, et see teema ajas endalgi tuju peale seda värki uurida.
    Leidsin palju lehti, kus peab mingit ilmatuma summat maksma, et näha neid Sure Bete.
    Kas ise ka maksad (investeerid?) sellise teenuse eest ja kui palju?
    E:+ Kelle kaudu on mõtekas liituda sportsbet saitidega, kui üldse sellel mingit vahet on?
    Viimati muudetud TaistoJ poolt : 30.07.12 at 22:22

  2. #22

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Kas betting kontorid kisama ei hakka kui pidevalt kontole sisse-v2ljakandmine toimub (nemad peavad teatavasti fee maksma tehingutelt) v6i on tavaliselt extra fee kui kuus yle n korra withdrawal teha? Kuidas yldse see rahade saitide vaheline liikumine on sul korraldatud, kas nt netelleri/moneybookersi cashback on ka arvestatav teenistus?

  3. #23
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Kas antud tegevus on selles vallas kuidagi ebaeetiline ka? Umbes nagu pokkerilauas collusion.


    Tean sportsbettingust sama palju kui siga lennuõnnetusest, huviprst küsin lihtsalt.

  4. #24
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Kas antud tegevus on selles vallas kuidagi ebaeetiline ka? Umbes nagu pokkerilauas collusion.


    Tean sportsbettingust sama palju kui siga lennuõnnetusest, huviprst küsin lihtsalt.
    Umbes nagu kasiinodes kaartide lugemine,keelatud ei ole aga banni saad...

  5. #25
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Tuleb tunnistada, et see teema ajas endalgi tuju peale seda värki uurida.
    Leidsin palju lehti, kus peab mingit ilmatuma summat maksma, et näha neid Sure Bete.
    Kas ise ka maksad (investeerid?) sellise teenuse eest ja kui palju?
    E:+ Kelle kaudu on mõtekas liituda sportsbet saitidega, kui üldse sellel mingit vahet on?

    Tahtsin just umbes sama küsida. :P

  6. #26
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Kas antud tegevus on selles vallas kuidagi ebaeetiline ka? Umbes nagu pokkerilauas collusion.

    Tean sportsbettingust sama palju kui siga lennuõnnetusest, huviprst küsin lihtsalt.
    Arbitraazi võrdle blackjackis kaardide lugemisega. Ebatäpsetele bookide (reeglina väikesed) jaoks arbijad tähendavad kahjumit.

  7. #27
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Kas ma saan õigesti aru, et saidid saavadki neid arbijaid kindlaks teha ainult selle järgi, et panustavad suuri summasid perioodiliselt suht lambiasjadele? Selles mõttes, et sa ju ühel saidil panustad ainult ühele poolele.

    Ja teine küsimus on, et kuna ma sain aru, et arbijate kasum tuleb mingite väikeste saitide tegevuse (tegevusetuse) arvelt, siis kui palju neid eri saite sul näiteks selle aasta jooksul juba käigus on olnud?

  8. #28
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Mis on su rekord arbis st % ja (eeldan et betid läksid läbi)

    Kas vahest on kahju ka arbist, kui need nt, et ühel pool on tugev value trade(samas arbimisega annad sa turule tagasi)

    Mis on su max limiidid triobetis, pafis?

    Kui palju on nn force majore. Kui arbimisega teenid 1%+ siis võib juhtuda, et sa ei suuda 2 poolt korraga panustada(1 pool on koefe muutnud), b sait paneb scammi. St võidad vähe, kui oled pasas siis kaotad korraga palju

    Kui palju sa kasutad ühe osapoolena betfairi(paremad koefid aga pead teenustasu maksma)
    Viimati muudetud privador poolt : 31.07.12 at 00:13

  9. #29

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Üle väga pika aja üks väga huvitav teema! Ise ei jaga asjast põhimõtteliselt muffigi, aga üritan regzide sõnad kõrvataha panna.

    GL whip!

  10. #30

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Tuleb tunnistada, et see teema ajas endalgi tuju peale seda värki uurida.
    Leidsin palju lehti, kus peab mingit ilmatuma summat maksma, et näha neid Sure Bete.
    Kas ise ka maksad (investeerid?) sellise teenuse eest ja kui palju?
    E:+ Kelle kaudu on mõtekas liituda sportsbet saitidega, kui üldse sellel mingit vahet on?
    Jah, kasutan arbitraaži võimaluste leidmiseks softi. Olen kasutanud mitmeid erinevaid, kõige kallim on olnud 150 naela kuus, kõige odavam 19 eurot kuus, kusjuures see kõige odavam oli sigahea teenus. Keskmiselt olen teenuse eest maksnud kuskil 100 euri kuus.

  11. #31

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Tsitaat Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
    Kas betting kontorid kisama ei hakka kui pidevalt kontole sisse-v2ljakandmine toimub (nemad peavad teatavasti fee maksma tehingutelt) v6i on tavaliselt extra fee kui kuus yle n korra withdrawal teha? Kuidas yldse see rahade saitide vaheline liikumine on sul korraldatud, kas nt netelleri/moneybookersi cashback on ka arvestatav teenistus?
    Kui piisavalt suur bankroll on, siis ei pea pidevalt sisse-välja kandma. Minu praktika on olnud, et nendest kontoritest, mis välja kandmise peale kisama ei hakka või kellel withdrawal feesid ei ole, siis sealt kannan iga esmaspäev osa välja. Likviidsuse tagamise eesmärgil. Cashbacki teenistuse üle pole eraldi arvet pidanud.

  12. #32

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Kas antud tegevus on selles vallas kuidagi ebaeetiline ka? Umbes nagu pokkerilauas collusion.


    Tean sportsbettingust sama palju kui siga lennuõnnetusest, huviprst küsin lihtsalt.
    Mul oli sel teemal ükskord huvitav vestlus ühe Eestis tuntud bookie traderiga. Tema väitis samamoodi, et ma panustan ebaeetiliselt, kuna võtan alati parimaid oddse, ega ole seetõttu "tõeline" gämbler. Ja nemad väidetavalt pakuvad oma teenust ainult tõelistele gämbleritele.

    Mitte, et mul bookiede vastu midagi oleks, kuid jutt, et arbitraaž on ebaeetiline on bookie suust küll selgelt silmakirjalik. Bookied eeldavad, et mängija võtab riski, samal ajal kui nemad ise mingit riski ei võta, kuna nende kasum tekib koefitsientidele lisatud marginaalist, mitte sellest, et nad positsioone võtavad. See on minu take selle teema eetilisusest.

  13. #33

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Tsitaat Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
    Kas ma saan õigesti aru, et saidid saavadki neid arbijaid kindlaks teha ainult selle järgi, et panustavad suuri summasid perioodiliselt suht lambiasjadele? Selles mõttes, et sa ju ühel saidil panustad ainult ühele poolele.

    Ja teine küsimus on, et kuna ma sain aru, et arbijate kasum tuleb mingite väikeste saitide tegevuse (tegevusetuse) arvelt, siis kui palju neid eri saite sul näiteks selle aasta jooksul juba käigus on olnud?
    Jah, bookied profileerivad panustajaid, paljud kasutavad selleks vastavat softi. Kindlasti on kriteeriumiteks ka panuste suurus, panuste tegemise aeg ning muu betting patternit iseloomustav teave.

    Kasum ei pruugi tulla väikeste saitide tegevusetuse arvelt. Parimad bookied arbimise jaoks võivad olla ka suured ja tuntud, kuid kelle juures üldiselt kaua panuseid piiramata vastu ei pea.

  14. #34

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Mis on su rekord arbis st % ja (eeldan et betid läksid läbi)

    Kas vahest on kahju ka arbist, kui need nt, et ühel pool on tugev value trade(samas arbimisega annad sa turule tagasi)

    Mis on su max limiidid triobetis, pafis?

    Kui palju on nn force majore. Kui arbimisega teenid 1%+ siis võib juhtuda, et sa ei suuda 2 poolt korraga panustada(1 pool on koefe muutnud), b sait paneb scammi. St võidad vähe, kui oled pasas siis kaotad korraga palju

    Kui palju sa kasutad ühe osapoolena betfairi(paremad koefid aga pead teenustasu maksma)
    Kahjuks läks varasemate aastate statistika koos kõvakettaga õhtale, aga suurimad kasumid protsentuaalselt näiteks jalgpallis on olnud kuskil 12-15% per tehing. Muude sündmuste või spordialade peale ennustamisel võib ka suuremaid kasumeid ette tulla.

    Jah, value osas olen arvutusi teinud ning kui poleks arbiga tagasi andnud, siis oleks ikkagi plussis. Samas ma ei ole eriti riskialdis inimene, seega value betting suurte panustega pole ehk my cup of tea. Üldiselt, kui mind mõne bookie juures limiteeritakse mingite väiksete summade peale, ütleme kuni 20-30 eurot bet, siis panustan max bet ja võtan value ning teist poolt ei sulgegi. See on minu valulävi.

    Trios max win oli viimati ca 20 eurot, PAF-is oli vist 15 ringis.

    Jah, võib ette tulla, et ei suuda mõlemaid pooli sulgeda. Üldiselt saab sellisel juhul võtta koefitsiendi kuskilt mujalt, või võtta koefitsient livebettingus või pöidlad pihku :). Pärast mängu panuste tühistamist pole mul endal ette tulnud, kuigi tean, et juhtub ka Eestis.

    Betfairi kasutasin vanasti palju, kuid nüüd enam eriti mitte, kuna Betfairis ei pruugi olla sageli piisavalt likviidsust soovitud koefitsientide peale ning teiseks, on ka kasumlikumaid viise tehing teostada, kui lay Betfairis. Ise kasutan Betfairi madalate koefitsientidega lay tarbeks, maksimeerides ühe poole kasumi, jättes teisele poole nulli.

  15. #35

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Kas sa ainult arbid või kasutad ka muid tehnikaid panustamisel. Esialgses Q&A-s mainisid ,et oled ka muude vormidega kokku puutunud. Kui oled, äkki saaksid veidi lähedamalt seletada, mis on muud moodused sportsbettingu biitimisel.

    Kuna rääkisid max beti panemisest ja nende erinemisest tubati, siis tekib sealt shortterm variatsioon. Kas see üldse on tuntav või teed niipalju bette ,et seda pole märgatagi.

  16. #36

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Mis spordiennustus saite kasutad ? Milliseid julged soovitada ?

  17. #37

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Tsitaat Algselt postitas Keldrimees Vaata postitust
    Kas sa ainult arbid või kasutad ka muid tehnikaid panustamisel. Esialgses Q&A-s mainisid ,et oled ka muude vormidega kokku puutunud. Kui oled, äkki saaksid veidi lähedamalt seletada, mis on muud moodused sportsbettingu biitimisel.

    Kuna rääkisid max beti panemisest ja nende erinemisest tubati, siis tekib sealt shortterm variatsioon. Kas see üldse on tuntav või teed niipalju bette ,et seda pole märgatagi.
    Ise olen enamasti kas arbinud või väikeste panustega value bette võtnud. Viimatinimetatute valikul lähtun sisuliselt sellest, mida soft ette annab. Kuna arbitav koefitsient on turu keskmisest oluliselt kõrgem, siis eeldan, et see koefitsient on tol hetkel value. Siin foorumis on kindlasti inimesi, kes value bettingut minust paremini valdavad, seega võivad nemad ka sõna sekka öelda :)

    Sportsbettingu biitimine eeldab üldjuhul teadmisi sündmusest, millele panustad. Ehk, biitimiseks pead sa kas teadma turust paremini või leidma koefitsiente, mis on turu keskmisest oluliselt paremad. Kui sooviks on aga sportsbettinguga raha teenida nii, et sündmusest midagi ei tea, siis on ka mitmesuguseid vähem klassikalisi meetodeid. Üks, mida veidi nuusutanud ka olen, on nn clocki beatimine livebettingus.

    Lühidalt tähendab see seda, et panustad livebettingus teades teistest turuosalistest enne, kas mingi sündmus on toimunud või mitte. Praktikas peab selleks olema kas ilgelt kiire telepilt või feed või siis pead ise võistlusel kohal olema ja sealt lives panustama. Aastaid tagasi oli see väga lihtne, kuna Betfair kasutas panustamisel maksimaalselt viie sekundi delayd, kuid targad inimesed suutsid seda beatida ja börsilt, ehk teistelt mängijatelt, kellel sellist eelist polnud seeläbi raha ära korjata. Olen mõned korrad ise ka lives proovinud aastaid tagasi, töötas küll.
    Viimati muudetud whippit poolt : 31.07.12 at 17:15

  18. #38

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Tsitaat Algselt postitas neeme Vaata postitust
    Mis spordiennustus saite kasutad ? Milliseid julged soovitada ?
    Oleneb otstarbest. Eestis litsentsi omavad toad on okei ning kui oled lihtsalt pühapäevamängur, siis võib sealt mõnikord häid koefitsiente leida. PAF mulle enam ei istu, kuna nad on väga kiired oddse updatema ning marginaal on küllaltki suur.

    Kui on soovi väiksema marginaaliga saite kasutada, siis Pinnacle ja aasia kontorid on kohad, kuhu vaataks. Ehk ka Betfair, kuigi algne commission 5% on minu maitsele veidi liiast.

  19. #39
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Kuidas on võimalik neid lühendeid, mida need safe bet lehed kasutavad, endale selgeks teha?
    ala : DNB1? FBQAT? neid on veel. Üleüldse on neid mänge kuidagi raske leida, any tips?
    Algul ei saanud aru mis WFB on. Olen muidugi sportsbetile väga võõras ka.

  20. #40

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Äkki oskad nimetada 2-3 välismaa saiti, kus on kõrged koefid ja mis sobib ideaalselt mõne panuse tegemiseks pühapäevaennustajale (va Pinnacle ja Betfair). Oleks hea olla kursis mõne toaga, kus ei röövita inimesi (nt Triobet oma koefidega)

Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES