Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 65
  1. #41

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Kuidas on võimalik neid lühendeid, mida need safe bet lehed kasutavad, endale selgeks teha?
    ala : DNB1? FBQAT? neid on veel. Üleüldse on neid mänge kuidagi raske leida, any tips?
    Algul ei saanud aru mis WFB on. Olen muidugi sportsbetile väga võõras ka.
    DNB1 on draw-no-bet võistkonnale 1. Triobetis on selle asja nimi näiteks moneyline, kui ma õigesti mäletan. FBQAT on minu jaoks võõras termin. Mängude leidmiseks on kõige mõistlikum vastavat teenust kasutada, käsitsi otsimiseks peab veidi kogemust olema.

  2. #42

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Äkki oskad nimetada 2-3 välismaa saiti, kus on kõrged koefid ja mis sobib ideaalselt mõne panuse tegemiseks pühapäevaennustajale (va Pinnacle ja Betfair). Oleks hea olla kursis mõne toaga, kus ei röövita inimesi (nt Triobet oma koefidega)
    Triobet on suhteliselt keskmise marginaaliga tuba, ei ütleks, et seal röövitakse.

    Kui soovid madala marginaaliga bettimist, siis pead tahes tahtmata asian handicapid endale selgeks tegema. Kui euroopa stiilis koefitsientidele bettimisega piirduda tahad, siis pakub Pinnacle ka neid, küllaltki vähese marginaaliga. Aasia kontorites on 1X2 stiilis koefitsientidele üsna kõrge marginaal, kuid asian handicapid on Pinnaclest sageli paremadki. Sellist kontorit, mis pakuks samal ajal madalaid marginaale ja oleks mõeldud pühapäevaennustajatele, mul kahjuks pähe ei tule, kuna selline ärimudel ei tundu eriti mõistlik. Pühapäevaennustajatel on koefitsientidest sageli suva ja raha loobitakse suvalistele numbritele, seega pole bookiel vaja marginaali vähendamisele rõhuda.

  3. #43
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Tsitaat Algselt postitas whippit Vaata postitust
    Mängude leidmiseks on kõige mõistlikum vastavat teenust kasutada, käsitsi otsimiseks peab veidi kogemust olema.
    Mis teenuse nimi oleks, et otsida? või oskad mingit kindlat soovitada?

  4. #44
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Kui palju sul on saite, kus sa aktiivselt tegutsed. Palju on saite, kus sul nt raha pole sees ja pead depoma nt et. Paljudest saitidest oled pidanud loobuma (ala maxbet väike vms) Kui sul triobetis ja pafis 15 eur maxwin siis pm need saidid sinu jaoks out?

    Kas seoses olümpiaga on nüüd rohkem "tööd" häid arbi võimalusi?

    Mida arvad üldiselt saitide turvalisuse kohta? Olen lugenud palju foorumeid, kus nt palju probleeme saitidega, aga enamus on siiski nn bonus-probleemid. Nt ise kasutan vahest SBR-forumit ja olen ka kasutanud D- tubasi, aga väljamakse olen saanud alati kõigis teha. Et kas asi polegi nii hull ja mängijad ei loe tihit bonuse reegleid?

  5. #45
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Mind hakkas teema huvitama ja tegin 2 google searchi, teise searchiga leidsin http://www.arbhunters.co.uk/ - yay or nay? Kui on soov oma bankrolli investeerida arbimisse, kust kohast oleks parim alustada?

  6. #46
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Võid googeldada Sure Bet Software vms siis peaks leidma päris asjalike programme selle jaoks..
    Ise ka kunagi proovinud tegeleda selle värgiga, aga ei suutnud leida piisavalt suurt BRi, et see asi käima panna.

    Btw. Olen kunagi kohanud saite mille 1 kuu liikmestasu on olnud kuni 30 000$ mis pakuvad 30%-50% Arbe... so sick!
    Ehk mingid skämmerid vms.. kui aega siis ükspäev otsin need lehe üles ja annan lingi. Võis siis ehk on Whippit teadlik ja suudab sada kinnitada, et arbide pakkujad võivad selliseid summasi küsida.

    Good Luck

  7. #47
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Tegelikult peaks olema realistlik. Saite on palju, aga limiidi muutused on kerged tulema. Mul on piisanud esimesest betist, kus koef oli turust parem ja muudeti max bet 1-ks. Olen uurinud ka scannered. Osad pakuvad minged mõttetuid teenuseid wannabe bettijatele millel pole üldse +EV põhja. Ma tahaks ise näha kuda 10k+bettdega arbijad mängivad ja neid saite, kes seda läbi lasevad!
    Küll aga ma maksaks valuebet teenuse eest, kus mingi ala ekspert teaks backroundi. Nt kuidas te panustaksite, kui olümpia eel on kuulda kõlakaid, et Kanter on heitnud trennis nt 70+ purakaid v keegi teine on supervormis v keegi on saanud mingi vastiku kõhuviiruse
    See info oleks palju väärtuslikum, sest saad suure rahaga peale lennata

  8. #48

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Mis teenuse nimi oleks, et otsida? või oskad mingit kindlat soovitada?
    Olen kasutanud erinevatel aegadel OddsandBets, Arbexpert, Arbitrage Pro, Rebelbetting. Osasid neist ei pruugi enam eksisteerida, kuid Arbitrage Pro oli omal ajal väga hea, kuigi ka väga kallis, Rebelbetting on selline mainstream teenus, mida väga palju kasutatakse.

  9. #49

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Kui palju sul on saite, kus sa aktiivselt tegutsed. Palju on saite, kus sul nt raha pole sees ja pead depoma nt et. Paljudest saitidest oled pidanud loobuma (ala maxbet väike vms) Kui sul triobetis ja pafis 15 eur maxwin siis pm need saidid sinu jaoks out?

    Mida arvad üldiselt saitide turvalisuse kohta? Olen lugenud palju foorumeid, kus nt palju probleeme saitidega, aga enamus on siiski nn bonus-probleemid. Nt ise kasutan vahest SBR-forumit ja olen ka kasutanud D- tubasi, aga väljamakse olen saanud alati kõigis teha. Et kas asi polegi nii hull ja mängijad ei loe tihit bonuse reegleid?
    Aktiivsete saitide arv sõltub bankrollist, maksimaalselt olen hoidnud nii 20 korraga töös, kuid kui bankroll on väiksem, siis piirdun nii kümnega. Loobuma olen pidanud väga paljudest, mõnest ka mitu korda. Praegu puhkan tööst, kuid eeldan, et olümpial tekib päris häid arbimise võimalusi, kuna pole mainstream bookiede jaoks.

    SBR on ameerika saitide poole kaldu, ega ole Euroopa marketi osas kõige täpsem. Boonuste probleemides on tavaliselt mängijad ise süüdi, kui üritavad liiga labaselt abuseda. Kui suuri summasid liigutada, siis tasub ennast muidugi iga päev kursis hoida, et ega kuskil mingeid probleeme pole ilmnenud.

  10. #50

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Mind hakkas teema huvitama ja tegin 2 google searchi, teise searchiga leidsin http://www.arbhunters.co.uk/ - yay or nay? Kui on soov oma bankrolli investeerida arbimisse, kust kohast oleks parim alustada?
    Nay. Mul pole usku teenustesse, mis teavitavad sind e-mailiga. See võis 10 aastat tagasi töödata, kuid tänasel päeval jääb selgelt aeglaseks. Samuti näitab see, et tüüpidel pole tõenäoliselt oma mootorit, vaid tõenäoliselt scrapevad arbe kellegi teise teenuse juurest ja saadavad selle kohta maile. Või on tegemist mõne tõsise teenusepakkuja kõrvalprogrammiga.
    Viimati muudetud whippit poolt : 05.08.12 at 16:20

  11. #51

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Tsitaat Algselt postitas Cheating Vaata postitust
    Võid googeldada Sure Bet Software vms siis peaks leidma päris asjalike programme selle jaoks..
    Ise ka kunagi proovinud tegeleda selle värgiga, aga ei suutnud leida piisavalt suurt BRi, et see asi käima panna.

    Btw. Olen kunagi kohanud saite mille 1 kuu liikmestasu on olnud kuni 30 000$ mis pakuvad 30%-50% Arbe... so sick!
    Ehk mingid skämmerid vms.. kui aega siis ükspäev otsin need lehe üles ja annan lingi. Võis siis ehk on Whippit teadlik ja suudab sada kinnitada, et arbide pakkujad võivad selliseid summasi küsida.

    Good Luck
    see 30k asi on eeldatavalt skämm.

  12. #52

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Aga kuidas nende kontoritega hakkama saada mis eesti kasutajaid vastu ei võta. Nendes pole vist teha midagi. Noh olen küll mõelnud et paneks mingid valeandmed ja skrilli maksete jaoks võiks mingi aeg ehk see variant töödata ka aga kui booki hakkab dokumente tahtma siis on ikkagi läbi. Ka lugesin kuskilt parem kui arbprogramm jookseb ühel arvutil ja panuseid teed teisel sest kihlveokontorid jälitavad ka arbereid. Siiani olen leidnud siis bookid mis ei lase Eestist ligi on 24Bet 24Poker Abcislands Bet24 Betbyrne Betsafe Betgameday Betdsi Bet770 Centrebet Easybets Meridianbet Sportbook Sportbetcomau Titanbet Unibet Vivarobet. Stanjames ja Marathonbetil on panuselimiit ja Bet3000 Digibet ning Starteambetil ei saa üksikpanuseid teha. 5Dimesil ja Parimatchil ei saa eurot kasutada ja Interwetteni väljamakse on pank ning Fonbetil on väljamaksetega piirangud. Olen seda SRB lehte ka scammide suhtes vaadanud aga jah see ei hõlma ka kõiki kontoreid et teab keegi veel selliseid scammalertide lehti mis rohkem bookisi kontrolliksid.
    Viimati muudetud aivo poolt : 06.08.12 at 23:04

  13. #53
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Selge see, et trackimine käib, mida täpselt trackitakse .. aga sellest, et nüüd erinevate ip`de ja arvutite pealt sellest jääb ka väheks kui asja laiakaliibriga ajada. Arbimise maskeerimiseks on omad nipid nii IT küsimustes, ja eriti oluline on see muudes küsimustes! Info liigub bookide vahel like its nothing. Teinekord kirjutan sellest pikemalt.

  14. #54
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Tsitaat Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
    Selge see, et trackimine käib, mida täpselt trackitakse .. aga sellest, et nüüd erinevate ip`de ja arvutite pealt sellest jääb ka väheks kui asja laiakaliibriga ajada. Arbimise maskeerimiseks on omad nipid nii IT küsimustes, ja eriti oluline on see muudes küsimustes! Info liigub bookide vahel like its nothing. Teinekord kirjutan sellest pikemalt.
    oh boy ! cant wait !
    tahaks teada, kuidas arbe maskeeritakse.
    bette toksivad arberid sisse niikuinii manuaalselt. tahaks teada, kuidas scrapereid, kui need on eraldi arvuti peal, tuvastatakse?
    kui oled oma RandomBook123-s 100/200/500-se (ei tea millised limiidid on, aga ballpark) beti ära teinud, siis lükkad 2€-se kombo lisaks ja arvad, et oled kameeleon ning pärast ei saa trader aru, et sa tabasid rogue line'i ?

    note endale : hommikul esimese asjana ostan popkorni

  15. #55

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Tsitaat Algselt postitas aivo Vaata postitust
    Aga kuidas nende kontoritega hakkama saada mis eesti kasutajaid vastu ei võta. Nendes pole vist teha midagi. Noh olen küll mõelnud et paneks mingid valeandmed ja skrilli maksete jaoks võiks mingi aeg ehk see variant töödata ka aga kui booki hakkab dokumente tahtma siis on ikkagi läbi. Ka lugesin kuskilt parem kui arbprogramm jookseb ühel arvutil ja panuseid teed teisel sest kihlveokontorid jälitavad ka arbereid. Siiani olen leidnud siis bookid mis ei lase Eestist ligi on 24Bet 24Poker Abcislands Bet24 Betbyrne Betsafe Betgameday Betdsi Bet770 Centrebet Easybets Meridianbet Sportbook Sportbetcomau Titanbet Unibet Vivarobet. Stanjames ja Marathonbetil on panuselimiit ja Bet3000 Digibet ning Starteambetil ei saa üksikpanuseid teha. 5Dimesil ja Parimatchil ei saa eurot kasutada ja Interwetteni väljamakse on pank ning Fonbetil on väljamaksetega piirangud. Olen seda SRB lehte ka scammide suhtes vaadanud aga jah see ei hõlma ka kõiki kontoreid et teab keegi veel selliseid scammalertide lehti mis rohkem bookisi kontrolliksid.
    Nendes pole teha midagi, pole mõtet valeandmete andmisega riskida, kuna dokumente peab esitama niikunii. Ei näe vahet sellel, et proge jookseb ühes arvutis ja panused tulevad teisest, kuna bookie ei saa kuidagi teada, et sa proget jooksutad. Võib-olla muidugi, kui progel on built in browser, siis on ehk mingi trackimine selle kaudu võimalik. Viimati kui kasutasin siis Bet3000 ja Digibet polnud minimum triples, ainult osad marketid olid.

  16. #56

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Ma pean kõige suuremaks riskifaktoriks erinevaid reegleid erinevates bookides aga mis spordialal ja millisel marketil see risk kõige väiksem üldse on kas jalgpallis 1x2? Kõige rohkem erinevaid reegleid on vist tennises aga ka hokis base ja basketballis.
    http://bet-xsystem.com/index.php/en/betting-rules.html
    Aga kas on veebis kuskil sellist otsingut et sisestad näiteks panustamise tüübi mingil alal siis sisestad bookid ja programm ütleb siis kas on nendel bookidel sellel alal ja panustamise variandil panustamise reeglites erinevusi või mitte. Tasulistes alert programmides on kindlasti see funktsioon olemas aga on mingit free varianti ka.
    Viimati muudetud aivo poolt : 12.08.12 at 10:32

  17. #57

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Tsitaat Algselt postitas aivo Vaata postitust
    Ma pean kõige suuremaks riskifaktoriks erinevaid reegleid erinevates bookides aga mis spordialal ja millisel marketil see risk kõige väiksem üldse on kas jalgpallis 1x2? Kõige rohkem erinevaid reegleid on vist tennises aga ka hokis base ja basketballis.
    http://bet-xsystem.com/index.php/en/betting-rules.html
    Aga kas on veebis kuskil sellist otsingut et sisestad näiteks panustamise tüübi mingil alal siis sisestad bookid ja programm ütleb siis kas on nendel bookidel sellel alal ja panustamise variandil panustamise reeglites erinevusi või mitte. Tasulistes alert programmides on kindlasti see funktsioon olemas aga on mingit free varianti ka.
    Teenused sageli annavad märku, kui on arb on mixed rules. Näiteks tennises on vähemalt neli erinevat varianti reeglitest, kui mäng peaks retiremendi pärast pooleli jääma. Nüüd mingit sellist veebipõhist tasuta asja ma ei tea, mis tooks reeglite erinevused välja. Pakun, et sellisel otsingul poleks eriti ka mõtet, kui pole just tegemist mingi tasulise teenusega.

  18. #58

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Aga tead mõnda teenust peale Arbsurferi mis free triali pakub või siis paremaid protsente triali ajal kui AS. Kirjutasid ka et kasutasid 19 kuutasuga teenust mis see on kas mõni nendest.
    http://www.sportsarbitrageguide.com/components/alerts

  19. #59

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Üldiselt on sellega nii, et mainstream ei ole kõige paremad teenused, ma üritan pärast googeldada, kui ise aktiivselt tegelesin veel, siis kõige parem koht oli mingi 500€ kuus, sinna sai vist 48h triali ( ilmselgelt ma huiasin seda trialit nii kaua, kuni enam ei lasknud Eesti IPga üldse teha) nende osalise accessiga trial oli parem kui teiste paid service.. ja need kellel on kõige paremad scraperid jne ilmselt ei müü neid ja paljud kes müüvad koorivad ise ennem koore ära

  20. #60

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas whippit

    Tsitaat Algselt postitas aivo Vaata postitust
    Aga tead mõnda teenust peale Arbsurferi mis free triali pakub või siis paremaid protsente triali ajal kui AS. Kirjutasid ka et kasutasid 19 kuutasuga teenust mis see on kas mõni nendest.
    http://www.sportsarbitrageguide.com/components/alerts
    Free trialit peaksid kõik pakkuma, kui küsida viitsid. Seda 19 eurost enam ei kahjuks ei eksisteeri. Soovitan kõigist free triali võtta ja sealt valida, mis su maitsele paremini sobib. Võib-olla mõistlik võtta korraga ka mitu, siis saad pildi ette, milline neist teenustest kiirem on. Kiirus loeb :)

Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES