Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 148, kokku 164 EsimeneEsimene ... 4898138146147148149150158 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 941 kuni 2 960, kokku 3263

Teema: Sportsbetting

  1. #2941

    Re: Sportsbetting

    Interwetten on minu jaoks kõige ulmem urgas. Neil oli mingi kala ühe tennise mängu koefiga kunagi ammu koef oli 260 aga oleks pidanud olema kõvasti madalam :D Panin siis 1€ selle peale :D Konkreetselt 1€!!! Ja pärast seda betti, mis oli esimene seal ever ja läks õigesti oli minu max bet 5€ :D:D:D

  2. #2942

    Re: Sportsbetting

    Interwetteniga pole praegu eestlastel mõtet liituda, sest minu teada enam ei teenindata meid. Vähemalt selline seis oli ca 4 kuud tagasi.

  3. #2943
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    terve turg eriti inglise bookied on väga paranoilised. Pm olen kuulnud, et kasutatakse progresi, mis vaatavad, et kui oled turu parima hinna neilt võtnud, siis oled pm alert. Nii, et piisab ka paarist kaotusest kontol, et banni saada...
    Lisaks vahendavad bookied kas-e kohta infi, mis on kas. ting. rikkumine jne...
    Ühesõnaga tahetakse tyype, kes panustavad turu kõige sitema hinnaga, igasuguseid parlay-si jne

    Olen kindel , et inimesed lähevad targemaks(isegi vaalad), kes pole nõus jubeda spreadiga bettima.
    Viimati muudetud privador poolt : 20.08.12 at 19:58

  4. #2944
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    Dear Mrxxxi,

    Your StanJames.com username is - xxx.

    All Stan James accounts are reviewed on a regular basis by our Trading team, and due to betting patterns on this account the decision has been made to close it.

    I would make you aware that this decision has been made at the highest level and will not be reversed. Any open bets will be honoured, and any outstanding balance will be returned to you via your normal withdrawal method.

    Kind regards,

    John.

    The Stan James Team.
    ...

  5. #2945

    Re: Sportsbetting

    Paistab, et sõnasin ära...
    Aga iseenesest Paddy Power, mida ma mõnda aega kasutanud olen pole mind veel ära blokkinud. Seal kohati ka leidub häid oddse.

  6. #2946

    Re: Sportsbetting

    Inglise turul võtab huvitaval kombel kõigilt actionit WillHill. Neil oli seal juhtkonnas muutus ning uus boss soovis, et kõik panustajad, isegi sharpid saaksid mingi raha Hillsis peale, kuna see sharpide bännimine pidi kogu industry mainele halvasti mõjuma. Isiklikult on mul seal küll limiit juba aastaid kuskil 500 euri max wini juures, kuid see on oluliselt kõrgem kui ülejäänud UK bookiede juures.

  7. #2947
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    Minu arust, need toad, kes bannivad on idikad. Pangu kasvõi minbetiks 5 euri. Nad saavad sharkidelt turu kohta nii odavat infot(eeldades ,et mõned siiski betivad seal). Isegi vaalad pole lollid, kui kuulevad, et kuskil x-toas on probleeme vms
    Lihtsalt sel stanjames-l jt pole varsti ühtki klienti. Mõtlen mille eest need managerid ja ajud seal palka saavad?

  8. #2948

    Re: Sportsbetting

    Arvan, et SJ määrab limiite ja sulgeb kontosid selle järgi, millisest riigist on panustaja pärit. Usutavasti on Brittidel seal palju suurem maxbet by default ning nende kontosid suletakse palju hiljem. Tänapäevase SJ-ga on mul kogemus selline, et tund pärast konto avamist saabus kiri konto sulgemise kohta. Põhjusena nimetati seda, et Eesti pole nende sihtturg.

  9. #2949

    Re: Sportsbetting

    Ütlesite et betvictor blokkis ära aga kaua ta andmeid oma andmebaasis hoiab selles mõttes et kui proovida mingi aja pärast uuesti sinna konto teha.

  10. #2950
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas aivo Vaata postitust
    Ütlesite et betvictor blokkis ära aga kaua ta andmeid oma andmebaasis hoiab selles mõttes et kui proovida mingi aja pärast uuesti sinna konto teha.
    Tõenäoliselt lifetime. Ei näe ühtegi põhjust, miks peaks andmeid kustutama, kui just pankrotiäärel firma ei ole, kes ei jõua serveri kettaruumi eest maksta :)

  11. #2951

    Re: Sportsbetting

    99% kordadest saad uue meili aadressiga uue konto teha, aga ilmselt on sellest kasu ikkagi vähe, sest kui esimene kord blokiti ära siis blokitakse uuesti... See tööstus on nii suur, et ilmselgelt panevad nad palju rõhku ka enda "kaitsmisele".

  12. #2952

    Re: Sportsbetting

    Homme tuleb siis meistriliigas Viljandi-Paide mida ka tv6 üle kannab viitsib keegi clock beati katsetada siis börsil vaatasin et betfair ja smarkets pakuvad seda mängu

  13. #2953

    Re: Sportsbetting

    flora-levadia mängu 4:5 seisu koef oli 3000.
    keegi tegelane pani 0,15€ sinna, nagu fb seinal näha.
    küsimus selline, kas 3k koef on reaalne? mulle tundub, et eesti Meistriliigas on kõik võimalik ja see tundub nagu hea diil......
    a la võrdsed tiimid 3k koef, üks väga tugev outsideri vastu 2k koef miski 6:3 skoorile jms......

  14. #2954
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    küsimus selline, kas 3k koef on reaalne? mulle tundub, et eesti Meistriliigas on kõik võimalik ja see tundub nagu hea diil......
    see on midagi, mida on väga raske analüüsida.
    aga palju negatiivseid külgi on:
    variatsioon on tohutu(peaksin veel ekstreemsemat sõna kasutama imo), sa ei pruugigi hittida seda longshotti, kui valele poolele juhtud.
    tahaksid tõesti näiteks aasta euro-euro haaval auku panna, lootes one time-i?
    see mõte juba tekitaks külmavärinad.

  15. #2955

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    flora-levadia mängu 4:5 seisu koef oli 3000.
    keegi tegelane pani 0,15€ sinna, nagu fb seinal näha.
    küsimus selline, kas 3k koef on reaalne? mulle tundub, et eesti Meistriliigas on kõik võimalik ja see tundub nagu hea diil......
    a la võrdsed tiimid 3k koef, üks väga tugev outsideri vastu 2k koef miski 6:3 skoorile jms......
    lol what?!?!?!
    sick

    pane see pilt siia :D

  16. #2956

    Re: Sportsbetting

    Triobetis: 24.08 21:45 Evian Thonon Gaillard FC - Lyon 3.55 3.25 2.07


    Mix Lyonil nii kõrge koef ?

  17. #2957
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Sportsbetting

    Sest, tegemist on Prantsuse liigaga . Pisut ülepingutades võib öelda, et täiesti metsast tulnud sats võib ka liiga kinni panna. Samas eelmine hooaeg lõpetas Evian 9ndal kohal, pole see Lyoni võidu koef ülemäära kõrge midagi. Montpellier, kes tiitli võitis eelmine hooaeg, lõpetas üleeelmine hooaeg 14ndal kohal.

  18. #2958

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    lol what?!?!?!
    sick

    pane see pilt siia :D
    https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...39041829_n.jpg

    Tra..ajuvaba. Promotrikk pole v..JAH KINDLASTI mõni vend paneb just sellisele mängule Levadia-Flora 5:4..**** küll...oleks mingi muu mäng, siis kahtleks vähem :D

  19. #2959

    Re: Sportsbetting

    lol.... teistpidi, päris kass vaadata, et võit on ainult 450€ :D

  20. #2960
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: Sportsbetting

    Et mul midagi kahe silmavahele ei jääks, küsin siit üle -Millised bookid pakuvad "Time of First Goal Bette"

    Eelistatult Erinevate ajalise mõõtmetega(see, kus parimad koefid polegi nii oluline). Something is up.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES