Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 15, kokku 15

Teema: Limit holdem

  1. #1
    Julm Donk Kasutaja Don lukken avatar
    Liitus
    Jan 2014
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    74

    Limit holdem

    Küsimus siis laiale ringile,keegi mängib/on mänginud ?Kas tasub sinna aega üldse kulutada ehk kas on võimalik kasumit ka näidata?Ilmselt kordades aeglasemalt ja vähem kui nl ,kuid samas peaks ka downswingid kordades väiksemad olema?Tänud ette.

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: Limit holdem

    Tsitaat Algselt postitas Don lukken Vaata postitust
    Küsimus siis laiale ringile,keegi mängib/on mänginud ?Kas tasub sinna aega üldse kulutada ehk kas on võimalik kasumit ka näidata?Ilmselt kordades aeglasemalt ja vähem kui nl ,kuid samas peaks ka downswingid kordades väiksemad olema?Tänud ette.
    Heads-Up Limit siis ainult.

  3. #3

    Re: Limit holdem

    https://www.highstakesdb.com/profile...s/$CAMMlN.aspx

    mingi Eesti user paneb normilt HS 6maxis

  4. #4

    Re: Limit holdem

    limit mõttetu rake trap ju, eriti hu limit, mis on 100% gto solved. Saad bottide vastu mängida prolly aint.

  5. #5
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Limit holdem

    High-stakesis teenimiskohti kindlasti leidub, aga madalamal peaks rake suht unbeatable olema.

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: Limit holdem

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    limit mõttetu rake trap ju, eriti hu limit, mis on 100% gto solved. Saad bottide vastu mängida prolly aint.
    Normal jutt Sul ju. HU ei ole reg vs reg mäng, vaid ikka bumhunt ja näita siis mulle neid fishe, kes käivad lahendatud mänguga mängimas. Dumat nado, ne brõgat.

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: Limit holdem

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    High-stakesis teenimiskohti kindlasti leidub, aga madalamal peaks rake suht unbeatable olema.
    linke

  8. #8

    Re: Limit holdem

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Normal jutt Sul ju. HU ei ole reg vs reg mäng, vaid ikka bumhunt ja näita siis mulle neid fishe, kes käivad lahendatud mänguga mängimas. Dumat nado, ne brõgat.
    näita mulle pigem fishe, kelle vastu saaksid actionit. Praegu küll sitt aeg tõesti, aga kõikide limiitide lõikes jookseb starsis aint 2 hu lauda. Camperite/jooksvate laudade suhe mingi 1/40. no limitis küll sarnane, aga vähemalt mänge jookseb rohkem ja zoom on ka.

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: Limit holdem

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    näita mulle pigem fishe, kelle vastu saaksid actionit. Praegu küll sitt aeg tõesti, aga kõikide limiitide lõikes jookseb starsis aint 2 hu lauda. Camperite/jooksvate laudade suhe mingi 1/40. no limitis küll sarnane, aga vähemalt mänge jookseb rohkem ja zoom on ka.
    Millest sa nüüd räägid ? Sina rääkisid solved mängust, mina bumhundist.

    Teeme nüüd puust ja punaselt - sa siis väidad, et fishi limit HU-s ei saa biitida ning ka tema jaoks on mäng solved? (see, kas mänge on või mitte on täiesti ebaoluline)

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Limit holdem

    Bumhuntida on ikka võimalik, aga sellel pole väga mõtet kui kvartalis korra actionit saab.

  11. #11

    Re: Limit holdem

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Millest sa nüüd räägid ? Sina rääkisid solved mängust, mina bumhundist.

    Teeme nüüd puust ja punaselt - sa siis väidad, et fishi limit HU-s ei saa biitida ning ka tema jaoks on mäng solved? (see, kas mänge on või mitte on täiesti ebaoluline)
    ma pole ju mitte kuskil väitnud, et fishi ei saa hus beatida (see sõltub ju sinu edge vs fish - rake). Ma lihtsalt väitsin seda, et kui op tahab HUs saada actionit suvalisel ajamomendil, siis on äärmiselt tõenäoline, et mingit edge ta ei leia, kuna sisuliselt on mäng solved. Isegi kui poleks solved, peaks teoorias edged olema üliväikesed, kuna betsized on konstantsed (erinevate betsizede olemasolu on ju põhiline faktor, miks no-limit profitable on ja raske lahendada). Eriti mängudes, kus rake mängib olulist rolli (st micro ja low stakes).

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: Limit holdem

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    ma pole ju mitte kuskil väitnud, et fishi ei saa hus beatida (see sõltub ju sinu edge vs fish - rake). Ma lihtsalt väitsin seda, et kui op tahab HUs saada actionit suvalisel ajamomendil, siis on äärmiselt tõenäoline, et mingit edge ta ei leia, kuna sisuliselt on mäng solved. Isegi kui poleks solved, peaks teoorias edged olema üliväikesed, kuna betsized on konstantsed (erinevate betsizede olemasolu on ju põhiline faktor, miks no-limit profitable on ja raske lahendada). Eriti mängudes, kus rake mängib olulist rolli (st micro ja low stakes).
    Sa räägid HU-st? Ma räägin ka suht teise-mehe-maast, sest ise ei ole FL HU-d mänginud, aga olen näinud ikka väga võimsaid graafikuid FL HU-s. Nimesid ei mäleta, aga toona hakkas isegi peokunn korra FL HU-d mängima, kui üks Bodogi vend täielikult crushis.

    Muiduigi PF ja Postflop stratt oli vennal ikka väga huvitav - 100% avada, 100% cbettida ja mäng hakkas alles turnist. winrate oli 34bb/100 ja mitmeid sadu tuhandeid käsi.

  13. #13

    Re: Limit holdem

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sa räägid HU-st? Ma räägin ka suht teise-mehe-maast, sest ise ei ole FL HU-d mänginud, aga olen näinud ikka väga võimsaid graafikuid FL HU-s. Nimesid ei mäleta, aga toona hakkas isegi peokunn korra FL HU-d mängima, kui üks Bodogi vend täielikult crushis.

    Muiduigi PF ja Postflop stratt oli vennal ikka väga huvitav - 100% avada, 100% cbettida ja mäng hakkas alles turnist. winrate oli 34bb/100 ja mitmeid sadu tuhandeid käsi.
    juba paar aastat tagasi oli LIMIT holdemis CBET turnis tehtud panus, floppi pannaksegi 100% anyway :)

    Imo saab limitis skilliga palju rohkem vehkida, sest AK vs QQ filppe kunagi ei toimu, lihtsalt laudu pole jah kus mängida, aga kui on siis pangad on pidevalt suuremad, rake-i maksad ajas oluliselt rohkem, aga RB ka seega kiirem kogunema

    Aastaid tagasi kui oli vaja boonuseid saitidel lahti mängida oli asendamatu formaat

  14. #14
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Limit holdem

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    linke
    jama-dharma imo aastaid üks suurimaid winnereid (ja munne grimmereid ka) olnud ja 2015 jätkuvalt midagi teenib:


    Vs näiteks NL suurimad winnerid 2015 (peale summade vaata ka kätearve):

  15. #15
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Limit holdem

    HSDB ei ole eriti hea sait, kust NLHE resulte vaadata. FWIW OTB on see aasta 750k up NLHEs.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES