Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 42 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 832
  1. #1
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

    :)

  2. #2
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    :)
    congrats!

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

    Mängud nii palju kõvemaks muutunud, et kui vaatasin 2010 tehtud NL 50 õppevideot siis tekkis konkreetselt "Ema anna padruneid" tunne. Nii ei biidiks NL5 ka enam, sic

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Mängud nii palju kõvemaks muutunud, et kui vaatasin 2010 tehtud NL 50 õppevideot siis tekkis konkreetselt "Ema anna padruneid" tunne. Nii ei biidiks NL5 ka enam, sic
    Tegelikult pole see olukord nii hull midagi. NL25 on tänapäeval võimalik veel Ranka tabeli järgi biitida. Mitte just väga korraliku win-rate'iga, aga pre-rb on võimalik kasumisse jääda. Suur osa mikrogrindereid proovivad laudades kontseptsioone rakendada, mis eeldab mõtleva vastase vastu mängimist (range balanseerimine jne) ja siis hädaldatakse, et: "Õpin päevad läbi, aga graafik on ikka BE, mikrolimiidid on nii rasked". Samal põhjusel ei suudaks ma ise ilmselt $1.5 HTHUSNG'sid biitida (isegi kui kõrge rake välja arvata) ja teeksin liigutusi mis kõrgemal töötaksid, aga mikros mitte.

  5. #5

    Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Tegelikult pole see olukord nii hull midagi. NL25 on tänapäeval võimalik veel Ranka tabeli järgi biitida. Mitte just väga korraliku win-rate'iga, aga pre-rb on võimalik kasumisse jääda. Suur osa mikrogrindereid proovivad laudades kontseptsioone rakendada, mis eeldab mõtleva vastase vastu mängimist (range balanseerimine jne) ja siis hädaldatakse, et: "Õpin päevad läbi, aga graafik on ikka BE, mikrolimiidid on nii rasked". Samal põhjusel ei suudaks ma ise ilmselt $1.5 HTHUSNG'sid biitida (isegi kui kõrge rake välja arvata) ja teeksin liigutusi mis kõrgemal töötaksid, aga mikros mitte.
    Ranka tabeli järgi võimalik nl100k ka beatida, lihtsalt siis oleneb asi post-flop oskusest

  6. #6
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Tegelikult pole see olukord nii hull midagi. NL25 on tänapäeval võimalik veel Ranka tabeli järgi biitida. Mitte just väga korraliku win-rate'iga, aga pre-rb on võimalik kasumisse jääda. Suur osa mikrogrindereid proovivad laudades kontseptsioone rakendada, mis eeldab mõtleva vastase vastu mängimist (range balanseerimine jne) ja siis hädaldatakse, et: "Õpin päevad läbi, aga graafik on ikka BE, mikrolimiidid on nii rasked". Samal põhjusel ei suudaks ma ise ilmselt $1.5 HTHUSNG'sid biitida (isegi kui kõrge rake välja arvata) ja teeksin liigutusi mis kõrgemal töötaksid, aga mikros mitte.
    Pigem siis valed liigutused õpitud ja pole selgeks tehtud, kelle vastu rakendada mida ja millal jne.

    Anyway,

    FRANKIEEEEEEEEEEEEEEEE

  7. #7
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

    Mida üks Silverstar, kuus ligi 2,5k FPP teeniv fish peaks tegema Starsis nende FPP-dega, et saada võimalikult suur rakeback %?
    Kas kõige mõtekam osta neid väikseid boonuseid? mängida 210FPP->11$ satikaid? Osta särke kokku ja müüa 10euri tükk osta.ee-s maha?

    Aidake :(

  8. #8
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

    Amazon.uk kinkekaartid. 5500 FPPd 50 GBP kaart. Müüd ebay.co.uk-s maha.

    E: kas õige on kaartid või -kaardid.
    Viimati muudetud estdonk poolt : 03.02.13 at 14:21

  9. #9
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

    kunagi olid mingi 170FPP 20players 6 get tickets to 11$ mingile turnale, turnad.. neid sai lastud, easy to cash. Pärast vahetad turna dollarit cashiks

  10. #10

    Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

    T$ cashiks vahetada imo atm kyll ei saa ..

  11. #11
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

    õigus jah.. transferit pole enam
    aga no siis HU sng ja teed turna doltsidest veel double cash :D

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

    IMO see fpp-de eest ja turnadollarite eest mängimine et saada seda nö. rakebackina kätte on eksitav. Variatsioonist olete kuulnud? Oleks transfer, siis saaks turnadollarid otse kätte rahana.

  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!


    Originally Posted by maton808
    Ave stake 59c, how could you not move up. Or are there guys in the Democratic Rep of Congo grinding the 50c games and living like rockstars?

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!


  15. #15
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

    oi see dessantvarjuga hüppamine on haige, jalaluud nii kergelt murduma...
    keegi kunagi rääkis et seal on laskumiskiirus mingi 5m/s

  16. #16
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

    Millisel Tartu meestejuuksuril hinna-kvaliteedi suhe kõige parem on?

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

    Oh seda mindsetti küll. Hea, et tänu boonusele breakevenisse tõmbasin. Johhaidi. Oli vaja 200bb stackiga flattida eks - no tundus hea mõte antud momendil ja siis sellega TPTK ai tõmmata. Obv ma hittisin one outer top pairi, just nii nagu vaja ja obv mul oli peas mingi haige lünk, mis sei lasknud mul foldida ei pre, ega ka post, nii maa peal, kui ka laua all, shuffle up and deal.
    Turnal lasin ka early positionist viitega ai- tubli töö. Õnneks see polnud sunday million ja ma võin rahulikult edasi vegeteerida. Kui ma ainult teaks mismoodi sette foldida full ringis... Või siis üldse mitte setmineda? Või silmad kinni pigistada ja tuimalt set vs set kaotada pidevalt? Ok ma saan aru, et bottom set no good, but 99 hilise positsiooni tõstja vastu? bad beat? Am i losing my mind? Tüüp Serbiast flatib 45o flop tuleb AK4, (nuts) ma betin pea poti, et fishil ei tekiks mingeid ideid, kuid ei ta callib, tõmbab omale turni 4-ja (ainuke võimalik kaart turni tegelikult, kui aus olla) ning callib ohates ka minu riveri all ini.
    Mul oleks vaja kerge suurpuhastus mindsetile teha, nii et tõmbaks kogu selle eesoleva info ära, et saaks selge peaga jätkata. Format c: d: jne.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 04.02.13 at 03:43

  18. #18
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Millisel Tartu meestejuuksuril hinna-kvaliteedi suhe kõige parem on?
    Erki Meestejuuksur on solid kuna seal töötab korraga 4-8 juuksurit ja seega ooteaeg tavaliselt olematu ja saad kiiresti lõigatud.

  19. #19
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Oh seda mindsetti küll. Hea, et tänu boonusele breakevenisse tõmbasin. Johhaidi. Oli vaja 200bb stackiga flattida eks - no tundus hea mõte antud momendil ja siis sellega TPTK ai tõmmata. Obv ma hittisin one outer top pairi, just nii nagu vaja ja obv mul oli peas mingi haige lünk, mis sei lasknud mul foldida ei pre, ega ka post, nii maa peal, kui ka laua all, shuffle up and deal.
    Turnal lasin ka early positionist viitega ai- tubli töö. Õnneks see polnud sunday million ja ma võin rahulikult edasi vegeteerida. Kui ma ainult teaks mismoodi sette foldida full ringis... Või siis üldse mitte setmineda? Või silmad kinni pigistada ja tuimalt set vs set kaotada pidevalt? Ok ma saan aru, et bottom set no good, but 99 hilise positsiooni tõstja vastu? bad beat? Am i losing my mind? Tüüp Serbiast flatib 45o flop tuleb AK4, (nuts) ma betin pea poti, et fishil ei tekiks mingeid ideid, kuid ei ta callib, tõmbab omale turni 4-ja (ainuke võimalik kaart turni tegelikult, kui aus olla) ning callib ohates ka minu riveri all ini.
    Mul oleks vaja kerge suurpuhastus mindsetile teha, nii et tõmbaks kogu selle eesoleva info ära, et saaks selge peaga jätkata. Format c: d: jne.
    A joo. Kohtan sind tihti laudades, märgistatud mul kui giga-vaal ja kommentaariumis kirjas: Nagu lapselt kommi ära võtmine.

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

    hahahahah spewmonkey on haige tegelane. aircont nussib toas, siis läks alla sõimama kohe. siis ikka korda ei tehtud läks paljalt alla, et **** aitab küll.

Lehekülg 1, kokku 42 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES