Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 14 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 273
  1. #21

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Minu arvates pole asi niivõrd selles, et pokker pole praeguseks hetkeks veel täielikult ära lahendatud (v.a. HU SNG/HU CAP, LHE, äkki mingid draw mängud) vaid pigem küsimuses kas on kasulik oma aega ja energiat selle alla panna versus palgatöö tegemine. Vastus on jaatav juhul kui oled kindel, et suudad paar aastaga nii 100-250k kokku grindida, sest see on suhteliselt minimaalne vajalik summa edasi investeerimiseks (isegi kui korralikult diversifitseerida ja optimiseerida ei oska, siis iga sektori populaarsemaid väärtpabereid võttes tõmbab kuus keskmiselt nii 1-1.25% tootlust välja). Kui haridus ja potentsiaalne tagavaratöökoht on olemas, siis võib loomulikult asja veidi kergekäelisemalt võtta, aga mingi keskharidusega NL25 grinder olles kes iga kuu $1.5k teenib, on ilmselt üks halvimaid valikuid sest igasugune tagala puudub ning piisavalt palju ei saa kõrvale ka panna, et ettenägematuid sündmuseid korralikult üle elada.
    *NL25 grinder* - never. Kui ma peaks langema tagasi NL25, ma ei quitiks ever oma igapäevatööd. Ja tõenäoliselt ei teeks pokkerit ka enam, sest volüümi palju vaja teha seal.
    Mõtleks elukutseliseks saamisele alles siis, kui võidaks NL100-200s soliidse wr'ga.

  2. #22

    Re: Sügise offtopic 2016


  3. #23
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Minu arvates pole asi niivõrd selles, et pokker pole praeguseks hetkeks veel täielikult ära lahendatud (v.a. HU SNG/HU CAP, LHE, äkki mingid draw mängud) vaid pigem küsimuses kas on kasulik oma aega ja energiat selle alla panna versus palgatöö tegemine. Vastus on jaatav juhul kui oled kindel, et suudad paar aastaga nii 100-250k kokku grindida, sest see on suhteliselt minimaalne vajalik summa edasi investeerimiseks (isegi kui korralikult diversifitseerida ja optimiseerida ei oska, siis iga sektori populaarsemaid väärtpabereid võttes tõmbab kuus keskmiselt nii 1-1.25% tootlust välja). Kui haridus ja potentsiaalne tagavaratöökoht on olemas, siis võib loomulikult asja veidi kergekäelisemalt võtta, aga mingi keskharidusega NL25 grinder olles kes iga kuu $1.5k teenib, on ilmselt üks halvimaid valikuid sest igasugune tagala puudub ning piisavalt palju ei saa kõrvale ka panna, et ettenägematuid sündmuseid korralikult üle elada.
    "Vastus on jaatav juhul kui oled kindel, et suudad paar aastaga nii 100-250k kokku grindida, sest see on suhteliselt minimaalne vajalik summa edasi investeerimiseks"

    100-250k Eurot paari aastaga. Mida siis üldse edasi investeerida, kui grindides nii müstiliselt palju teenib??? ???? 100 000 Euroga võib rahumeeli elu lõpuni nt. normaalses üürikorteris elada. Villat ja eralennukit küll lubada endale ei saa selle raha eest, aga see luksus ei tee anyway kedagi õnnelikumaks. Sa ise oled mingi ärahellitatud miljonär, et sellist juttu üldse puhud?


    "mingi keskharidusega NL25 grinder olles kes iga kuu $1.5k teenib, on ilmselt üks halvimaid valikuid sest igasugune tagala puudub ning piisavalt palju ei saa kõrvale ka panna, et ettenägematuid sündmuseid korralikult üle elada."

    TAGALA puudub?? Wtf?? Ma teenin lihttööga 450-600€ kuus. Kus mu f*****g tagala on ??? No sinu jutu järgi pole 1500 € mingi raha, siis 500€ kuupalk kõlbab ainult p***e pühkimiseks??

    "Kui ma iga kuu 1500€ teeniksin, saaksin sellest ilma igasuguste probleemideta 1000€ kõrvale panna ja see on vägagi piisav, et mingid X ootamatud sündmused(mida sa sellega üldse mõtled?) üle elada...arvestades, et olen nooremana totaalses vaesuses elanud...ja kurivaim ikka elan. Ennäe imet! ????????????

    Igastahes väga üleolev ja ärahellitatud arusaam sul elust. Aga ju see on siis rahakate inimeste seas levinud suhtumine nn. halli töölismassi suhtes. ????

  4. #24

    Re: Sügise offtopic 2016

    Wolferk kas said stake kätte?

  5. #25
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas BentleyFlyingSpur Vaata postitust
    Wolferk kas said stake kätte?
    Ah seda juttu ma üldse ei usu.

  6. #26
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Minu arvates pole asi niivõrd selles, et pokker pole praeguseks hetkeks veel täielikult ära lahendatud (v.a. HU SNG/HU CAP, LHE, äkki mingid draw mängud) vaid pigem küsimuses kas on kasulik oma aega ja energiat selle alla panna versus palgatöö tegemine. Vastus on jaatav juhul kui oled kindel, et suudad paar aastaga nii 100-250k kokku grindida, sest see on suhteliselt minimaalne vajalik summa edasi investeerimiseks (isegi kui korralikult diversifitseerida ja optimiseerida ei oska, siis iga sektori populaarsemaid väärtpabereid võttes tõmbab kuus keskmiselt nii 1-1.25% tootlust välja). Kui haridus ja potentsiaalne tagavaratöökoht on olemas, siis võib loomulikult asja veidi kergekäelisemalt võtta, aga mingi keskharidusega NL25 grinder olles kes iga kuu $1.5k teenib, on ilmselt üks halvimaid valikuid sest igasugune tagala puudub ning piisavalt palju ei saa kõrvale ka panna, et ettenägematuid sündmuseid korralikult üle elada.
    Suht USA-based jutt tundub, kus CV gap on metsik probleem. Omal kogemust pole, aga tuttavatega suheldes Eestis eriti suur probleem minu teada pole kui mõneaastane auk CV-s.

    Elukutseliseks (neti)pokkerimängijaks hakkamine tundub halb valik neile, kel soov korralikult karjääri elus teha. Kulutad head aastad oma elust hukule määratud elukutse skillide omandamiseks mis eriti kuskile üle ei kandu. Samas kui sa oled juba mingi lihttööga settlinud, pole eriti variante kuskil karjääriredelil tõusta jne siis sellest suurt midagi ei muutu kui paar aastat kasvõi $1.5K või väiksema sissetulekuga online pokkerit lased.

    Ambitsioonikate inimeste jaoks on ka sellistel tingimustel vast hea variant nagu sa kirjutasid, et inimesed kes võimelised mõne aastaga hea raha kokku ajama ja teevad seda nö "kähkuka" projektina - kähku sisse, rahakott siia ja kähku välja ning suunduvad parematele jahimaadele. Aga mingisuguseid pikaajalisi plaane seoses netipokkeriga tundub hetke kliimaga arvestades ikka päris retarded teha.
    Viimati muudetud Codecci poolt : 23.09.16 at 00:54

  7. #27

    Re: Sügise offtopic 2016

    Codecci, olen üldiselt nõus Sinu jutuga. Kui pole haridust, siis ei aeruta nn "päriselus" niikuinii kuhugile. Kui sa end just kätte ei võta. Samas julgen kahelda, et inimene, kel pole haridust, viitsib enesele ka pokkerit selgeks teha. On erandeid nagu Branson, kes ehitas hea vaistu ja raske tööga terve impeeriumi. Ja seda ilma hariduseta.

    Ja veelkord toonitan, et IT alal pole vahet, kas see gap on sul kuu või 2 aastat. Paljud ettevõtted lasevad nt oma progejad/disainerid/süsadminnid aastaks Austraaliasse matkama või Filipiinidele rändama, ning palkavad hiljem tagasi. Okei, IT valdkond areneb kiiresti, aga vundamentaalsed oskused ja teadmised leiavad alati kasutust.
    Pluss enamus IT inimesi on nagunii harjunud end toimuvaga kursis hoidma. Muidu ei saaks selles valdkonnas lihtsalt töötada.

    Kõik on elu jooksul tehtud valikutes kinni. Kui mul poleks haridust ja 6-aastast töökogemust selles valdkonnas, ma ei julgekski sellist sammu teha. Sest mis siis, kui pokker ei toodagi enam? Tagala PEAB olema.

    Ja Wolferki jutule tahaks kommentaariks lisada, et "elu lõpuni üürikorteris kuidagi elamine" ei ole näiteks minu stiil. Ma tahaks reisida, end ja tulevasi järglasi harida, ja neile ka midagi jätta.
    Viimati muudetud fl0p poolt : 23.09.16 at 09:34

  8. #28
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    "Vastus on jaatav juhul kui oled kindel, et suudad paar aastaga nii 100-250k kokku grindida, sest see on suhteliselt minimaalne vajalik summa edasi investeerimiseks"

    100-250k Eurot paari aastaga. Mida siis üldse edasi investeerida, kui grindides nii müstiliselt palju teenib??? ???? 100 000 Euroga võib rahumeeli elu lõpuni nt. normaalses üürikorteris elada. Villat ja eralennukit küll lubada endale ei saa selle raha eest, aga see luksus ei tee anyway kedagi õnnelikumaks. Sa ise oled mingi ärahellitatud miljonär, et sellist juttu üldse puhud?


    "mingi keskharidusega NL25 grinder olles kes iga kuu $1.5k teenib, on ilmselt üks halvimaid valikuid sest igasugune tagala puudub ning piisavalt palju ei saa kõrvale ka panna, et ettenägematuid sündmuseid korralikult üle elada."

    TAGALA puudub?? Wtf?? Ma teenin lihttööga 450-600€ kuus. Kus mu f*****g tagala on ??? No sinu jutu järgi pole 1500 € mingi raha, siis 500€ kuupalk kõlbab ainult p***e pühkimiseks??

    "Kui ma iga kuu 1500€ teeniksin, saaksin sellest ilma igasuguste probleemideta 1000€ kõrvale panna ja see on vägagi piisav, et mingid X ootamatud sündmused(mida sa sellega üldse mõtled?) üle elada...arvestades, et olen nooremana totaalses vaesuses elanud...ja kurivaim ikka elan. Ennäe imet! ????????????

    Igastahes väga üleolev ja ärahellitatud arusaam sul elust. Aga ju see on siis rahakate inimeste seas levinud suhtumine nn. halli töölismassi suhtes. ????
    100k eest elad sa üürikorteris elu lõpuni vaid juhul kui kodu asub kusagil Kapa-Kohilas. Edasi investeerimine on vajalik kasvõi selleks, et inflatsioonist üle olla. Kui sul näiteks raha lihtsalt seisab kodus, siis on see 10 aasta möödudes umbes 20% vähem väärt.
    Kui sa just mustalt tööl ei käi, siis sinu palgale lisanduvad ka ju näiteks ravikindlustus ja pension, mis tuleks pokkerit mängides ise juurde teenida. Lisaks on sul olemas mingi oskus millega sa vajaduse korral kohe uuesti tööle saad minna. Lisaks jällegi, ma ei tea kus sa elad, aga €500 eest tänasel päeval Eesti suuremates linnades läheb ikka võrdlemisi raskeks. Tartu näitel, siis üürikorterite absoluutne miinimum on mingi €100 kuus, enamik keskpärasemaid kortereid jäävad sinna €250-€350 vahele. Lisaks läheb toidu alla ka vähemalt €150 kuni €250 kus alumine pool on ikka korralik nuudli-dieet. Kui hakata juurde arvestama, et äkki tahaks vahepeal väljas käia või endale midagi osta, ei jäägi midagi järgi.
    Ettenägematute sündmuste puhul mõtlen seda, et kui pokkeriga iga kuu mingi x summa raha teenid ja selle elamiseks välja kannad, mis teed siis kui ühel hetkel näiteks 3 kuud downswingis oled?

  9. #29
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    Re: Sügise offtopic 2016

    Hobiks sobib väga hästi , lisaraha ja mingi hetk saad olympicus kõik punase peale panna

  10. #30

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Hobiks sobib väga hästi , lisaraha ja mingi hetk saad olympicus kõik punase peale panna
    Soovitan koguda pikemalt ja peale seda kõik punasele panna. Mida suurem summa, seda väärtuslikum duubeldus.

  11. #31
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas BentleyFlyingSpur Vaata postitust
    Soovitan koguda pikemalt ja peale seda kõik punasele panna. Mida suurem summa, seda väärtuslikum duubeldus.
    Naisele pakkusin et müüks korteri maha ja paneks nr.10 peale

  12. #32

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Hobiks sobib väga hästi , lisaraha ja mingi hetk saad olympicus kõik punase peale panna
    YOLO
    Btw kas keegi on kunagi mõelnud, miks mobiilitarvikute poe nimi on YOLO? I'm baffled igal juhul.

  13. #33
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    Re: Sügise offtopic 2016

    Eino tegelt tahaks enamvähem BR et vahest live käia ja chill , siiski +ev tegevus , 20€ turna , 150€ joogid + 25-50€ taksoga koju , oleneb kas suudad takso numbrit valida või pead maja eest võtma


    Fun fact : peale 15 red bulli viinaga enam pokkerit ei biidi ja cash on halb idee
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 23.09.16 at 13:02

  14. #34

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Fun fact : peale 15 red bulli viinaga enam pokkerit ei biidi ja cash on halb idee
    Tested by a trained professional?

  15. #35
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas fl0p Vaata postitust
    Tested by a trained professional?
    Ennem olympicusse sisse ei astu kui suust retarded juttu ei tule
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 23.09.16 at 13:09

  16. #36

    Re: Sügise offtopic 2016

    Oh wow.
    Viimati muudetud fl0p poolt : 23.09.16 at 15:39 Põhjus: tiltisin

  17. #37

    Re: Sügise offtopic 2016


  18. #38
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Sügise offtopic 2016

    Tsitaat Algselt postitas fl0p Vaata postitust
    Seda juttu räägitakse imho 3, kui mitte 4 aastat vähemalt. Sellest ajast peale, kui pokkeriga tutvust tegema hakkasin pm. Ongi hea, kui head mängijad jalga lasevad - rohkem fishe minusugustele hulludele :)

    Praegu tehaksegi samme, et pokkerisse kui oskustepõhisesse mängu kaasata võimalikult palju gamblereid. Igas saidis ja networkis ponnistatakse selle nimel kõvasti. Lisaks USA hakkab ka vaikselt taas mängima, venelased mängida ei või. Tundub, et pigem soodne aeg uuesti alustamiseks (kes kunagi katki jätsid).

    Minu eesmärk on mitte uskuda prohvetlikke arvamusi, et pokker sureb välja. Selle asemel keskendun arenemisele. Pole ju paha kas või aasta-kaks mitte kellast kellani tööle ronida, vaid selle asemel reisida, maailma näha. Ülikoolis käia ja midagi uut õppida. Minu hirmu tuleviku ees vähendab võib-olla ka asjaolu, et olen õppinud ja töötanud IT erialal. Tolles valdkonnas töö otsa ei saa :)
    Räägitakse, aga ka tehakse. Prod-prodeks, aga mängijate arv on vähenenud ning kogu süsteem redelil allapoole liikunud. Ühele sissemakstud dollarile tõuseb konkurents aasta-aastalt ja kuna ka oskuste vahe järjest väheneb, siis see osa jaguneb järjest võrdsemalt ära.

  19. #39
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Sügise offtopic 2016

    Offtopicusse siis ka offtopicut. Ma palun allkirja anda kanepi legaliseerimisele. Mul ei ole kanepi vastu mingit huvi, olen elus mõned korrad teinud, viimane kord ma ei teagi, aastaid tagasi. Pigem ei meeldi, aga kanepituru reguleerimine on kindlat ainuõige otsus, sest seda tehakse anyway, aga konservatiivse lähenemisega võidame me kõik.

    http://ajaviide.ee/kanepi-legaliseerimine-eestis/

    Seal on siis pikk jutt, aga kui ei viitsi lugeda, siis allkirja saab anda:https://rahvaalgatus.ee/topics/059ea...4-44b808ecb8f4

    Kui 1000 allkirja täis, siis võtab riigikogu selle arutlusele. Hetkel on paarsada allkirja puudu, aga selle saab täis. Siinkohal, kui sul ID-kaart olemas ja lugeja ka, siis on see nobrainer otsus teha paar klikki. Pokkerimängijad peaksid aru saama, et see oleks pidanud juhtuma varem.

    Võid arvata, et allkirja andmine ei muuda midagi. Muudab ja mida rohkem allkirju saame (sellepärast olengi siin) seda kiiremini ja rohkem muutub. Nii, et vutt-vutt ja allkiri alla. Isegi Pastilaa paneks (võin selle peale kihla vedada) ja ma arvan, et ta on selle foorumi kõige intelligentsem liige :P Pahvakust rääkimata ...

    Aa ja muidugi algsource: http://www.elver.ee

  20. #40
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Sügise offtopic 2016

    tehtud! intelligentsi osas halvad uudised - olen savu teinud vahepeal ja see langenud. metsapull, taipupole on kaugel ees. taipupole paneb lausa hullu - sai vahepeal ülikooli rektoriks vms.

Lehekülg 2, kokku 14 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES