Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 40 EsimeneEsimene ... 4567816 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 793
  1. #101
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    "hasarmängukohustus" ehk hasartmäng+kohustus sõnad vähemalt minu loogikas ei ühildu hästi ;D

  2. #102
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    jep jep, mul lihtalt jäi see nagu kõrva kuskilt

    tänud täpsustamast!

  3. #103

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Nagu näha siis oli Arnis Vähi jälle tegutsemas ja keegi sai üle tõmmatud. Ehk teeks mõni heal tasemel pokkerimängija kogu Eestile teene ja õpetaks väikese Arnise kasvõi NL10 biitima :D Oleks rahu majas...

  4. #104
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Arnis peaks vb algul FreeRolle(Puhtamuidu raha vedeleb) mängima ja siis kindlasti selle Party Pokeri Promo "Saa $50 TASUTA" ära kasutama...võimalik,et tal see Diil juba kindlasse kohta paigutatud.
    :D

  5. #105

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Päris nimi: Meelis Vestla
    Kasutaja nimi: tristano00
    MSN: shnider@hot.ee
    Võlgneb siis mulle 600 ehk nüüd juba 1000 EEKi (ise lubas 5. veebruar rohkem maksta, kuna ***** mänginud).

    Pmst siis läksime Viljandist Pärnu viimasele Madise korraldatud turnale ca 2 kuud tagasi. Autos oli üks koht vaba, siis pidi mini Siim ka tulema, aga tal polnud raha ja ta lubas Starsis kanda, kuna mul endal Starsis kontot ei ole, siis kandis Meelisele ja Meelis pidi selle mulle välja võtma/ülekandma nädala jooksul. Siis hiljem kuu hiljem lubas 600 eest maksta 1000. pole seda teinud. Tõestuseks on ilmselt 2 tüüpi võtta ja msni logi, kui kedagi huvitab.

  6. #106
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    issand jumal, igast võõraste tüüpide käest tuleb võtta ettemaks absoluutselt alati.

  7. #107

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    issand jumal, igast võõraste tüüpide käest tuleb võtta ettemaks absoluutselt alati.
    no ega ta nüüd päris võõras ka ei olnud

  8. #108

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Mr.Kylm
    Päris nimi: Meelis Vestla
    Kasutaja nimi: tristano00
    MSN: shnider@hot.ee
    Võlgneb siis mulle 600 ehk nüüd juba 1000 EEKi (ise lubas 5. veebruar rohkem maksta, kuna ***** mänginud).

    Pmst siis läksime Viljandist Pärnu viimasele Madise korraldatud turnale ca 2 kuud tagasi. Autos oli üks koht vaba, siis pidi mini Siim ka tulema, aga tal polnud raha ja ta lubas Starsis kanda, kuna mul endal Starsis kontot ei ole, siis kandis Meelisele ja Meelis pidi selle mulle välja võtma/ülekandma nädala jooksul. Siis hiljem kuu hiljem lubas 600 eest maksta 1000. pole seda teinud. Tõestuseks on ilmselt 2 tüüpi võtta ja msni logi, kui kedagi huvitab.
    Toksisin ta nime googlise ja tulemused ei olnud head. Ta on ka ametlikult võlglane:
    46. Meelis Vestla - 38807266015 - Dominus Inkasso OÜ - 8977.40 krooni
    Rohkem infot:
    http://www.ametlikudteadaanded.ee/in...1&teade=937561
    Ja veel üks:
    30. Meelis Vestla - 38807266015 - Bigbank AS - 2250.00 kr
    http://www.ametlikudteadaanded.ee/in...1&teade=908050

  9. #109

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    E
    Tsitaat Algselt postitas olympus999
    Toksisin ta nime googlise ja tulemused ei olnud head. Ta on ka ametlikult võlglane:
    46. Meelis Vestla - 38807266015 - Dominus Inkasso OÜ - 8977.40 krooni
    Rohkem infot:
    http://www.ametlikudteadaanded.ee/in...1&teade=937561
    Ja veel üks:
    30. Meelis Vestla - 38807266015 - Bigbank AS - 2250.00 kr
    http://www.ametlikudteadaanded.ee/in...1&teade=908050
    Et siis eespool olev pokkeri võlg on nö "mitteametlik" või? Võlg on võlg mis vahet seal on ,mis tyypi ta on.
    Samas ei näe ma mitte mingit põhjust lahata inimeste muid võlgasid pokkeriprode foorumis. Pead ennast vist julmaks Sherlock Holmsiks vist. Iga loll oskab googlisse tähti sisse trükkida..

  10. #110

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas pafka666
    E
    Et siis eespool olev pokkeri võlg on nö "mitteametlik" või? Võlg on võlg mis vahet seal on ,mis tyypi ta on.
    Samas ei näe ma mitte mingit põhjust lahata inimeste muid võlgasid pokkeriprode foorumis. Pead ennast vist julmaks Sherlock Holmsiks vist. Iga loll oskab googlisse tähti sisse trükkida..
    Post oli tehtud info mõttes. Jah, see konkreetne võlg on mitteametlik!
    Ma muide ei teadnud jah, et sa oskad googlise tähti trükkida.
    Peace.

  11. #111
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Haapsalu
    Postitusi
    320

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas pafka666
    Iga loll oskab googlisse tähti sisse trükkida..
    Kui iga loll kes kellelegi võlgu annab oskaks googlisse tähti trükkida oleks selliseid mureteemasi palju vähem.

  12. #112

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Toots_x
    Kui iga loll kes kellelegi võlgu annab oskaks googlisse tähti trükkida oleks selliseid mureteemasi palju vähem.
    Nagu ma ütlesin, olem ta gaa lives mänginud u. aasta ja on selle koha pealt soliidne tüüp tundunud, aga ets kae.

  13. #113
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Minge palun OT teemasse oma laenu ja muude teemadega, mis siia ei puutu.

  14. #114

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Sai tehtud coachimis diil kasutajaga kotkas1000.
    http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=2815
    Muutsime natukene diili punkte, limiit nl10 ja esimesed 300$ pooleks.
    Kui ta sai umbes 100$ täis, siis ta ütles(kotka enda sõnad kopeeritud messengeri logifailist):"mänguga on hästi läinud
    aga nüüd on mu "päris" tööga asjalood niimoodi, et ei ole enam kahjuks aega edaspidi pokkeriga tegeleda.
    Vähemalt järgmised 2 kuud kindlasti mitte".
    Ja seoses sellega ta pakkus välja, et lõppetame diili ja ta annab mulle 50$. Olin nõus.
    Pool nädalat hiljem vaatasin PTR-st ta graafikut ja olin üllatunud, ta siiani mängib pokkerit ja kasum on tublisti üle 300$ diili sõlmimise ajast. Seega ta võlgneb mulle 100$, mida ta keeldub maksmast. Tema arvab, et ma sain väärilise tasu kätte ja see töö ei ole rohkem väärt.

    pokerstarsi kasutaja: kotkas1000

  15. #115
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Kui Te lõpetasite diili ära ja sa said oma $50 kätte, millega sa olid tol hetkel nõus siis sinu süüdistused on täiesti alusetud.

  16. #116

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui Te lõpetasite diili ära ja sa said oma $50 kätte, millega sa olid tol hetkel nõus siis sinu süüdistused on täiesti alusetud.
    Me lõppetasime diili ära sellepärast, et ta ütles, et ta edaspidi rohkem ei mängi. Ei ole mõttet ju diiliga edasi minna, kui ta ei mängi, kasum ei suurene. Minu arvates, sai diil lõppetatud valedel tingimustele, kui mitte otsesel valetamisel.

  17. #117
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas olympus999 Vaata postitust
    Me lõppetasime diili ära sellepärast, et ta ütles, et ta edaspidi rohkem ei mängi. Ei ole mõttet ju diiliga edasi minna, kui ta ei mängi, kasum ei suurene.
    See põhjus on täiesti ebaoluline, kui Te just muudmoodi kokku ei leppinud. Lõpetasite diili ära - mõlemad osapooled olid nõus. Said oma raha kätte ja sellega diil lõppes.

    Kui kotkas oleks kaotanud nüüd $200 ja ta oleks nüüd küsinud sult $100 tagasi, kas sa oleksid andnud? Ei oleks, sest diil sai ju läbi.

  18. #118

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    See põhjus on täiesti ebaoluline, kui Te just muudmoodi kokku ei leppinud. Lõpetasite diili ära - mõlemad osapooled olid nõus. Said oma raha kätte ja sellega diil lõppes.

    Kui kotkas oleks kaotanud nüüd $200 ja ta oleks nüüd küsinud sult $100 tagasi, kas sa oleksid andnud? Ei oleks, sest diil sai ju läbi.
    Võtan kellegi coachicks endale ja kui piisavalt infot saanud, aga kasum on veel minimaalne. Siis ütlen talle, et sorry, aga mul vaja tööga tegeleda ja pokkeriga ei saa tegeleda, kas saaks diili lõppetada ja teeks hetke kasumi pooleks? Oletame, et ta nõus ja ma valetan. Mängiksin peale seda edasi rõõmsa näoga temalt saadud info abiga :) Kas mina ei oleks milleski süüdi?
    ma ei mõista. Kas see ei oma tähtsust, et diil sai lõppetatud valedel tingimustel, see tähendab, et ta võis mulle lihtsalt valetada.
    Aga kui ranka endale ikka kindlaks jääb, siis palun kotkalt vabandust ja palun võtke see maha siit :)

    EDIT: mõtlesin ringi, vabandada siin küll õige pole. Mõtlesin, et olen hea inimene ja tulen talle vastu, ei hakka tervet 150$ nõudma, kui ta soovis diili lõppetada ja raisk, headus maksab kätte.
    Viimati muudetud olympus999 poolt : 14.02.10 at 22:04

  19. #119
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Siis sa oleksid pidanud kokku leppima, et juhul kui mängid edasi siis pead ikka loovutama kasumist. Kuna Te nii ei leppinud kokku siis mis sul siin nõuda on? Mina siin mitte mingisugust pettust ei näe, kuna diil lõpetati mõlema osapoole nõusolekul.

  20. #120

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Siis sa oleksid pidanud kokku leppima, et juhul kui mängid edasi siis pead ikka loovutama kasumist. Kuna Te nii ei leppinud kokku siis mis sul siin nõuda on? Mina siin mitte mingisugust pettust ei näe, kuna diil lõpetati mõlema osapoole nõusolekul.
    kas sa siis ei mõista, et diil lõppetati tingimusel, et ta ei mängi enam edasi 2 kuud vähemalt. Mida ta rikkus.
    Ma copy-pastisin selle enda postitusse, kus ta seda ise ütles.

Lehekülg 6, kokku 40 EsimeneEsimene ... 4567816 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES