Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 40 EsimeneEsimene ... 5678917 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 793
  1. #121

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Ranka, mõtle nüüd natukene.
    Tegemist on ikkagist ju pettusega. Kui teine pool ütleb, et sorry, ma ei saa enam diili edasi teha, sest naine sünnitas. Ja nüüd investor tuginedes ainult sellele infole, otsustab sisi teisele poolele vastu tulla ja ära lõpetada, siis see on pettus, kui teine osapool andis väärat informatsiooni. Võin sulle isegi tuua mõned seaduseparagrahvid, kui tahad. Tegemist ikkagist võlaõigusliku kokkuleppega.

  2. #122

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas masterpupept Vaata postitust
    Ranka, mõtle nüüd natukene.
    Tegemist on ikkagist ju pettusega. Kui teine pool ütleb, et sorry, ma ei saa enam diili edasi teha, sest naine sünnitas. Ja nüüd investor tuginedes ainult sellele infole, otsustab sisi teisele poolele vastu tulla ja ära lõpetada, siis see on pettus.
    Tänud toetuse eest, ma ise mõtlen samamoodi!

  3. #123

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Lisaks omalt poolt täpsustuseks paar rida:

    Otsisin tõesti coachi, kuna ei saanud BE staatusest pikka aega välja iseseisvalt. Oma abi pakkus olympus999, kellega tegimegi antud diili. Me jõudsime teha 2 sessiooni, millest teine läks olympus999 sita netiühendse tõttu (Kõu) suures osas aia taha. Siis selgus, et sõidan 10.02.2010 välisriiki tööle ja seoses sellega ei ole mul enam tulevikus aega pokkeriga tegeleda ja sellele oma aega pühendada. 6.02.2010 rääkisin loo olympus999-le ära ja pakkusin väljaoma arust vägagi mõistliku tasu tehtud töö eest, 50$. Olympus999 oli sellega nõus ja ma tasusin temale selle. Sellega meie diil lõppes. Kuna aega ärasõiduni veel oli, siis obv ma mängisin pokkerit edasi. Mõne aja pärast olympus999 arvas, et olen teda huijanud ja tahab minult nüüd 100$ veel saada lisaks :O Arvasin, et diili lõppedes ma võin teha, mida tahan oma vaba ajaga aga võta näpust - pokkerist oleksin pidanud eemale hoidma.
    Niimoodi rida-realt lugedes meie kirjavahetust on sul sisuliselt isegi õigus, aga ma ei pea seda lihtsalt ÕIGLASEKS kuna mina maksan ikkagi coachimise teenuse eest, mida ma kahjuks eriti ei jõudnud tarbida. Mille eest olympus999 raha tahad saada, sellest ma aru ei saa. Selline tunne nagu mingi SMS laenukontoriga ajaks asju - ise oled süüdi, kui "lepingut" sõna-sõnalt hoolega läbi ei lugenud ja nüüd maksa. Inimlikud kokkulepped paistab, et rolli ei mängi.

    Lõpp läks segaseks, aga looodan, et mu mõte on küigile aru saadav.

    PS. coachimise koha pealt on olympus999 väga hea ja selle 1,5 sessiga, mis me teha jõudsime, sain oma mängu üksjagu paremaks.

    PPS. mitte, et see asjasse puutuks, siis teatud asjaolude kokkulangemisel ei ole ma siiani eestist lahkunud ja mängin pokkerit edasi, kuni sõidan minema. Eeldatavasti järgmise nädala lõpul.
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 14.02.10 at 22:18

  4. #124
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas olympus999 Vaata postitust
    kas sa siis ei mõista, et diil lõppetati tingimusel, et ta ei mängi enam edasi 2 kuud vähemalt. Mida ta rikkus.
    Ma mõistan seda ja ma saan selles suhtes su murest ka aru, et külmalt lasti sind üle. Aga kuna sa lisatingimusi ei pannud (vähemalt sa ei ole neist maininud) siis sul ei ole õigust enam ta rahale ja üleüldse kuidas sa mõtlesid kontrollida, et ta reaalselt ka kaks kuud eemal on.

  5. #125

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Kotkas1000, miks alles nüüd sellised faktid ilmnevad, et minu netti ühendus oli probleem jne? Sa ei ole sellest mulle sõnagi öelnud.
    kahjuks jah kõu ei võimaldanud mikogod, aga suhelda sai läbi mikri. Coachimis kvaliteedist sa ei ole mulle sõnagi öelnud, oleks võinud kohe rääkida, et ei sobi jne.
    Viimati muudetud olympus999 poolt : 14.02.10 at 22:19

  6. #126

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma mõistan seda ja ma saan selles suhtes su murest ka aru, et külmalt lasti sind üle. Aga kuna sa lisatingimusi ei pannud (vähemalt sa ei ole neist maininud) siis sul ei ole õigust enam ta rahale ja üleüldse kuidas sa mõtlesid kontrollida, et ta reaalselt ka kaks kuud eemal on.
    Polnud plaanis kontrollida, ma uskusin teda. Aga kui ma nägin PTR ka graafikut, siis jäi kohe mulje, et tal ei olnud plaanisgi lõppetada mängimist. Kas ülelaskmine ei ole pettus?

  7. #127

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas olympus999 Vaata postitust
    Kotkas1000, miks alles nüüd sellised faktid ilmnevad, et minu netti ühendus oli probleem jne? Sa ei ole sellest mulle sõnagi öelnud.
    Lihtsalt mainin asjaolu, et meie teine sess ei olnud "täisväärtuslik". Sellest on ka eelnevalt juttu olnud, kui ma ei eksi. Aga see ei ole nüüd küll põhjuseks, miks see diil lõppes.

  8. #128

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Minu arust ei oma tähtsust ei aeg ega sesside arv, vaid tulemus. On ka näha, et su mäng paranes peale seda. Kui me oleks teinud 30 minti tööd ja tulemus oleks sama olnud, siis õiglane tasu oleks 25$ olnud?

  9. #129

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Kahe normaalse inimese vahel oleks selline kokkulepe olnud igati ok jah minu arust.

  10. #130

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Kahe normaalse inimese vahel oleks selline kokkulepe olnud igati ok jah minu arust.
    Minu arust on sul coachimisest väga vale arusaam. Info maksab, mitte tund.

    Edit: Natukene tõlgendasin valesti ennast. Pidasin silmas meie coachi. Meil konkreetselt oli tehtud diil olenevalt tulemusest. See tähendab, kui ma sinust kasumis mängijat ei tee, ei saa palka. Kui teen, saan raha. Siin pole tunni palgaga midagi seotud. Mina võtsin riski, raha mitte saada enda töö eest.
    Viimati muudetud olympus999 poolt : 14.02.10 at 22:58

  11. #131
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    epic teema. saan m6lemast osapoolest isegi t2iesti aru.
    ei oska kindlat seisukohta v6tta. aga 2kki peaks seda arutelu
    j2tkama kuskil mujal, see v6iks ikkagi olla veidi konkreetsem teema,
    kus on l6plikud otsused tehtud ja "petturite nimekiri" vms

  12. #132

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas olympus999 Vaata postitust
    Minu arust on sul coachimisest väga vale arusaam. Info maksab, mitte tund.
    Kus see kirjas on? 2+2 foorumis enamus coache näiteks pakuvad oma teenust ikkagi tunnihinde alusel. Aga see hakkab jälle asja tuumast eemale valguma.

  13. #133

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas olympus999 Vaata postitust
    Minu arust on sul coachimisest väga vale arusaam. Info maksab, mitte tund.

    Edit: Natukene tõlgendasin valesti ennast. Pidasin silmas meie coachi. Meil konkreetselt oli tehtud diil olenevalt tulemusest. See tähendab, kui ma sinust kasumis mängijat ei tee, ei saa palka. Kui teen, saan raha. Siin pole tunni palgaga midagi seotud. Mina võtsin riski, raha mitte saada enda töö eest.
    esiteks sa ei saa kindel olla, et sa tegid temast võitva mängija. teiseks sa said ju $50 enda kulutatud aja eest. kolmandaks sa ei saa seada inimesele piiranguid tema tuleviku suhtes. ta ju ütles, et põhirõhk läheb nüüdsest töötamise peale ja seega ei saa ennast 100% diilile pühendada, see ei tähenda, et ta ei võiks peale tööpäeva lõppu õlli libistada ja selle kõrvale 4 lauda toksida.
    neljandaks: epic ettepanek imo

  14. #134

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    bankrollide peale flipid? see kes võidav, see on parem ja sellel on õigus .. good imo

  15. #135

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas olympus999 Vaata postitust
    headus maksab kätte.
    Alati maksab kätte.

    edit: Kuigi teema võiks ära tappa ennast ja võiksite PM-ida edasi seda teemat või msnis rääkida.
    Mis mõte siin sellel avalikul draamatsemisel on?
    Nagu lebovend ütles, võiks see olla konkreetsete otsuste teema, dissimiseks ja gossipiks võiks olla mingi teine teema kui vajadus on..
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 15.02.10 at 10:41

  16. #136

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Tsitaat Algselt postitas Helmps Vaata postitust
    esiteks sa ei saa kindel olla, et sa tegid temast võitva mängija. teiseks sa said ju $50 enda kulutatud aja eest. kolmandaks sa ei saa seada inimesele piiranguid tema tuleviku suhtes. ta ju ütles, et põhirõhk läheb nüüdsest töötamise peale ja seega ei saa ennast 100% diilile pühendada, see ei tähenda, et ta ei võiks peale tööpäeva lõppu õlli libistada ja selle kõrvale 4 lauda toksida.
    neljandaks: epic ettepanek imo
    Loe nüüd uuesti läbi. Ta selge sõnaga ütles, et ta edaspidi 2 kuud ei TEGELE enam pokkeriga. Mitte mingist põhirõhust ei olnud seal juttugi. Teiseks, ennem oli ta breakeven, vaata nüüd tema graafikut, ta on võitev mängija hetkel.

  17. #137
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Ma saan samuti mõlemast poolest aru, aga lisan ühe märkuse: mingi respekt võiks ikka oma õpetaja suhtes olla, et päris näkku ikka ei sülita, eks? Leppige ära palun, väiksed summad ja pole mõtet tülli minna sellise asja pärast, veelgi vähem üksteist petturiks sõimama hakata. Ma olen ise ka teistelt abi saanud käte analüüsimisel ja jõudumööda ka abi andnud (st pole kellelegi kunagi ära öelnud, kui tõesti on küsitud). Samas pole nagu kunagi raha selle eest tahtnud küsida ja eks ole ka kogu selle foorumi üks peamisi eesmärke üksteist tasuta nõuga aidata. Ärgem nüüd niiiiiii eestlased ka ole :)

  18. #138

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3360

    jätkame teemaarenust selles teemas. Moded võiksid siit selle jura ära kustutada.

  19. #139
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Ma ise olin loll, aga mis teha. Nüüd targem

    4-5 päeva tagasi kui üks hommik ärkasin oli keegi Oliver mind MSNi lisanud. Rääkis et on foorumist kasutaja speedi. Kui küsisin, et miks lisas, ütles umbes nii, et ah lambist, iga, ala teinekord hea lihtsalt juttu ajada. Uurisin foorumist veidike kasutaja tausta, kõik tundus OK olevat. Mul oli toohetk just veidike cashi vaja ja pakkusin talle diili, et ma annan talle starsi 20 taala pandku mulle swedi 200.- EEK. Ta oli nõus. Ütles et teeb arvutile restardi, siis teeb ülekande ära. Kandsin enne seda talle raha starsi ära. Nlii läks vast mööda 30 min enne kui ta msni tuli. Ütles et ta ei saagi millegipärast ülekannet teha swedi, kannab mulle raha starsi tagasi ja kandis ka. Isegi taala peale.

    Reede ööse küsis ta raha uuesti. Kuni laupäeva õhtuni maksimaalselt kella 18.00ni. Algul küsis 4 taala ja 10 min pärast 12 juurde. Mina vana loll andsin ka. Ma oleks juba esimest kokkupuutest aru saama, et tegu pole usaldusväärse inimesega, aga nojah, mis teha.
    Anyway Laupäeva hommikul/päeval küsis ta veel 10-15 taala. Siis ma enam ei andnud talle midagi. Lubas kõik õhtu kuueks kinni maksta. See kui ta sai selle 16 taala, siis lasin ma tal endale PS-i saata.

    Nagu näha jäi meil diil, et ta maksab veidike peale ka. Ise pakkus välja selle.
    Laupäeval teda kordagi MSNis ei näinud. Õhtu korra helistasin, aga telfi vastu ei võtnud. õöse tuli msni, küsisin kus raha on ja miks telfi ei vasta, siis ütles et magas ja teeb kohe ülekande ära. EI miskit. Eile õhtu helistasin korra veel võõra numbri pealt, võttis telfi vastu ja ütles, et kui koju siis teeb ülekande ära. Max tunni jooksul pidi minema.
    Arvata võis et ei miskit. Seega tegemist petturiga. Keda on siin foorumis ka steigitud ja tal nii mõnigi diil hetkel pooleli. Mind see 15 taala maha ei löö, aga hoolitsen selle eest, et selline huiar saaks karistuse. Mingismõttes paras mulle, ise olin puruloll tegelt, aga noh mis seal ikka.

  20. #140
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Kui asi nii, siis kõik samuti kes te stake pakute, olge hoolikad, sest see sama kasutaja on alati üks esimesi kes seda lunib ja palub.

Lehekülg 7, kokku 40 EsimeneEsimene ... 5678917 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES