Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 14 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 270
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    PokkeriProd.com vajab abi!

    Tervist!

    Jutt lühike. Tahame saiti täiustada aga vaakum peas. Nüüd kõik ideed siia välja, mis peaks muutma. Samuti palun toetage/tehke maha teiste ideid, sest nii saame täpsema pildi, mida rahvas tahab.

    Absull kõik ideed! Absull KÕIK! Kas foorum peaks uuenema, kas blogid eraldi, kas pealehel midagi muutma, mis uudiseid pealehel, mida foorumis muutma, mis reegleid muutma (vähem trolli), kas tegema privaatfoorumeid ainult õpihimulistele meestele jne jne. ABSULL KÕIK IDEED, MIS ON TEHTAVAD JA TEOSTAVAD!!!! ABSULL KÕIK!

    Siis küsimus ka. Oleme saanud mitmeid pakkumisi reklaamile ja need summad ei ole teps mitte väikesed. Nädala eest tilguks mõne pakkumise puhul viiekordne summa aga oleme siiani öelnud ei, sest meie saidi poliitika on olla reklaami vaba ja neutraalne. Pakume välja idee - kas võtame vastu reklaami ja kui võtame, kuidas jaotame raha! Mina ise näeks olukorda nii, et 10% reklaamituludes meile, 90% foorumile ja kui mõtlen foorumile siis foorumile. Näiteks vilguks kuu aega kuskil miski bänner ja bännerituludest 5 OPEM Main eventi meistrikate piletit foorumikasutajatele.

    Aga reklaamiga ma tahaks ikkagi mõistlikuks jääda. Kui võtame siis võtame ainult usaldusväärsetelt tubadele (ala Unibet, FTP, TrioBet, Stars jne). Miskid urka T6 stiilis tüüpi toad ei tuleks kõne allagi isegi kui pakuks hirmuäratavaid summasid.

    Minu enda otsus reklaamile on ja jääb, EI. Ei meeldi vilkuv bänner (v.a. kui seda saaks välja ja sisselülitada kasutajate settingutest aga noh sellega reklaamimüüja vist nõus ei oleks) aga otsustate Teie.

    Kordan sajandat korda - kirjutage siia seda, mida tahate näha PokkeriProd.com saidil (foorum/pealeht) aastal 2010 ja kõik mis on tehtav, mis kogub rahva seas populaarsust teeme ka ära.

    TODO NIMEKIRI:
    • Live Turna
    • Challenged (tunnid, käemängud vms)
    • Coaching
    • Päevikutele ligipääsu saamisec kitsendus
    • Uued skinnid
    • Äkki võimalik new posts all mingeid teemasid/alafoorumites no new poste näidata
    • Reputatsioon paremaks (ala miks on halb rep, näha kommentaare miks! või hoopis ainult saaks strateegai alafoorumis või strateegiale eraldi rep!)
    • Avaleht
    • Privaatfoorumid coachitavale/coachijatele. Teised sõna võtta ei saa, küll aga lugeda.
    • Rohkem rõhku õppimisele (leida motivatsiooniskeem)
    • foorumi kronoloogia
    • pokkerikool korralikumaks!
    • kui tuleb reklaam, siis rahade jagamine korralikuks!
    • blanket stakemiseks
    • kokkutulekud
    • HH-del täpsem tiitli kirjeldus, et paremini leida arhiivides
    • Eesti keelne foorum
    • Täpsustavad menüüd.
    • alafoorumisse modesid

  2. #2

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Võiks olla igakuine challenge, kas siis 200h/kuus, max käte arv jne.
    Võiks olla mingi coaching, kasvõi organiseeritud mingid grupid iga mängu jaoks.
    1 kord aastas mingi ühine LIVE turna.

    Banner oleks ok, raha võikski eelmainitud asjade peale kulutada.

  3. #3

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    coaching+1

    Banneritest nii palju, et kui nad mööda ekraani ringi ei sõida nagu kuskil elu24s siis ei häiri ja ja rahvas kellele tõesti ei meeldi, siis mozillal peaks olema mingisugune add-on mis need kõrvaldab, võin ka eksida.

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    arvestades, et brauseriks mul Firefox ja Adblock plugin on ka olemas, siis päises olev reklaam mind ei häiriks ja võib seal olla küll kui osa sellest bänneri tulust läheks foorumirahva ürituste või turnade vms katteks.. samas teisest küljest on ju ka uhke tunne olla selline kõva foorum, et ei allu kapitalistlikule provokatsioonile ja elame ainult puhtalt kommuuni ja strateegia nimel..

    kuidagi peaks hoogustama seda, et trollimise asemel inimesed aitaksid üksteist strateegiaga või käte kommenteerimisel vms.. kirjutaks ja analüüsiks käsi ja tooks huvitavaid nüanse välja.. kasvõi näiteks midgai laadset kus ranka oma baasi analüüsis ja tõi välja statitsika milliste flopide puhul kui palju cbetisid läks läbi ja palju mitte... mingi motivatsiooniskeemi peaks leidma.. sh siis videode tegemine jms..
    Viimati muudetud Rage poolt : 03.12.10 at 13:09

  5. #5

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Mul selline mõte, et kas ei võiks teha foorumiliikmete päevikute alateemale kitsendust, et ei oleks nähtav külastajatele ja algajatele kasutajatele? Audiklubi foorumis näiteks on uuel kasutajal vaja ühte tuntud foorumiliiget soovitajaks, et saada ligipääs foorumiliikmete autode alateemasse (vahepeal oli audi nr.1 varaste lemmik). Kune meie foorumis on päevikute sisuks tihti selline delikaatne teema nagu sissetulek, siis turvalisuse kaalutlustel oleks see mõistlik minu meelest.


    EDIT: reklaambänner ei häiri.

  6. #6

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Et see võiks siiski olla teaching forum, siis mingi osa võiks olla igakuisele kätemängule jms, mis aitavad mängijal areneda.

  7. #7
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Totaalselt teemaväline foorum delete ja tegeletakse ainult pokkeriga :)

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Võiks olla igakuine challenge, kas siis 200h/kuus, max käte arv jne.
    Võiks olla mingi coaching, kasvõi organiseeritud mingid grupid iga mängu jaoks.
    1 kord aastas mingi ühine LIVE turna.

    Banner oleks ok, raha võikski eelmainitud asjade peale kulutada.
    Aga kuidas motiveerida rahvast osalema nendel challengelt? Nii oleks tehtav, et ma võiksin võtta selle oma õlgadele, teha teemad ära ja koguda osaelajtelt raha ning pärast siis see tagasi jagada nendele, kes challenge ära tegid. Umbes nagu 2p2-s. Või parem idee? Live turna on tehtav, olen ise selle peale mõelnud ja teeme selel ka ära.

    Siis coaching? Kuidas? Kas sa mõtled, et näitkes teeme oma lehele coachingu alarubriigi/foorumi ja iga mängija, kes tahab saada coachiks oleks seal lehel?

    Väga head ideed, läksid todo listi. Bännerite puhul vastan allpool

    Tsitaat Algselt postitas Ski Vaata postitust
    coaching+1

    Banneritest nii palju, et kui nad mööda ekraani ringi ei sõida nagu kuskil elu24s siis ei häiri ja ja rahvas kellele tõesti ei meeldi, siis mozillal peaks olema mingisugune add-on mis need kõrvaldab, võin ka eksida.
    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    arvestades, et brauseriks mul Firefox ja Adblock plugin on ka olemas, siis päises olev reklaam mind ei häiriks ja võib seal olla küll kui osa sellest bänneri tulust läheks foorumirahva ürituste või turnade vms katteks.. samas teisest küljest on ju ka uhke tunne olla selline kõva foorum, et ei allu kapitalistlikule provokatsioonile ja elame ainult puhtalt kommuuni ja strateegia nimel..

    kuidagi peaks hoogustama seda, et trollimise asemel inimesed aitaksid üksteist strateegiaga või käte kommenteerimisel vms.. kirjutaks ja analüüsiks käsi ja tooks huvitavaid nüanse välja.. kasvõi näiteks midgai laadset kus ranka oma baasi analüüsis ja tõi välja statitsika milliste flopide puhul kui palju cbetisid läks läbi ja palju mitte... mingi motivatsiooniskeemi peaks leidma.. sh siis videode tegemine jms..
    Bannerite kohta niipalju, et mina üle ühe ei tahaks näha ja seda üleval keskel. Foorumil on üks tore lisa "Notice Manager", kuhu saaks panna bänneri ja kõrval on punane rist (sama koht kus hetkel PP.com artutelu punasel). Kui ristile vajutad kaob notice ära ja enam seda tollele sisseloginud kasutajale ei tule. See oleks minu arvates parim variant :)

    Motivatsiooni küsimus on mul endal ka täpselt sama. Hetkel mul ühtegi skeemi pakkuda välja ei ole aga äkki kellegil teisel on?

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Mul selline mõte, et kas ei võiks teha foorumiliikmete päevikute alateemale kitsendust, et ei oleks nähtav külastajatele ja algajatele kasutajatele? Audiklubi foorumis näiteks on uuel kasutajal vaja ühte tuntud foorumiliiget soovitajaks, et saada ligipääs foorumiliikmete autode alateemasse (vahepeal oli audi nr.1 varaste lemmik). Kune meie foorumis on päevikute sisuks tihti selline delikaatne teema nagu sissetulek, siis turvalisuse kaalutlustel oleks see mõistlik minu meelest.

    EDIT: reklaambänner ei häiri.
    See päevikute kitsenduste mõte on hea ja läheb ka hetkel todo listi. Aga päevikute kohta küsides niipalju, et kas päevikud ei tekita foorumis "lisaspmmi" ja trollimist? Kui nad oleks eraldi (vbulletin blogs) siis äkki hakkaks rohkem pokkeri-strateegia teemad välja paistma?

    Igastahes su idee läks ka todo listi.

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Et see võiks siiski olla teaching forum, siis mingi osa võiks olla igakuisele kätemängule jms, mis aitavad mängijal areneda.
    Põhmõtteliselt siis sama idee nagu challenge vms? Lisan käemängu taolised ideed ka challenge juurde sulgudesse.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Totaalselt teemaväline foorum delete ja tegeletakse ainult pokkeriga :)
    Ma arvan, et see suretaks foorumi välja, sest OT seob mängijaid. Liiga kuiv pokkerijutt tundub igav. Võin olla vale tho.

  10. #10

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Mind ka reklaam ei häiriks.
    Aga midagi lihtsat, uus skin äkki?

  11. #11
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Reklaami ei taha, kuigi selle rahaga saaks ilmselt nii mõndagi põnevat teha (turniiripileteid kasutajatele, ühisüritusi, kullatud karika foorumi HU turniiri võitjale jms lihtsamat).

    Natukene kasutu on reputation kastike kasutaja nime all, sest see ei anna mingit adekvaatset infot. Punane või roheline tuluke ei ütle midagi kasutaja postide kvaliteedi kohta, siin on neid punaseid küll, kes on lihtsalt radikaalsemalt sõna võtnud, aga samas on postid head ja sisutihedad.

    Mingi selline feature võiks olla, et kui ma ei taha nupule "new posts" vajutades näha mingi kindla teema uusi postitusi, siis saaks selle teema maha keerata.

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
    Mind ka reklaam ei häiriks.
    Aga midagi lihtsat, uus skin äkki?
    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Reklaami ei taha, kuigi selle rahaga saaks ilmselt nii mõndagi põnevat teha (turniiripileteid kasutajatele, ühisüritusi, kullatud karika foorumi HU turniiri võitjale jms lihtsamat).

    Natukene kasutu on reputation kastike kasutaja nime all, sest see ei anna mingit adekvaatset infot. Punane või roheline tuluke ei ütle midagi kasutaja postide kvaliteedi kohta, siin on neid punaseid küll, kes on lihtsalt radikaalsemalt sõna võtnud, aga samas on postid head ja sisutihedad.

    Mingi selline feature võiks olla, et kui ma ei taha nupule "new posts" vajutades näha mingi kindla teema uusi postitusi, siis saaks selle teema maha keerata.
    Lisasin todo listi sellised märkmed:
    a) uued skinnid
    b) Äkki võimalik new posts all mingeid teemasid/alafoorumites no new poste näidata
    c) Reputatsioon paremaks (ala miks on halb rep, näha kommentaare miks!

    TODO listi näeb ka esimeses postituses

  13. #13

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Natukene kasutu on reputation kastike kasutaja nime all, sest see ei anna mingit adekvaatset infot.
    Lisaks see kaaluikoon. Pask.

  14. #14
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Reklaamidest niipalju, et mind ei häiriks see. Seda enam, et foorumiga kaasnevad ju kulutused ka ning neid vaja tagasi teenida. Teine osa reklaami tuludest võiks jaguneda
    a)garanteeritud auhinnafondiga foorumi privaatturniirid või siis foorumi meistrivõistlused vms.
    b)nn coachingu või õppegrupi eestvedaja tasuks. variante selleks leian hetkel kaks erinevat. Live sess coachi poolt ning foorumlased saavad seda jälgida ning küsimusi esitada. Suht keeruline teostada kui osalejaid on palju aga alati võib enne grupid moodustada. Teine variant oleks, et coach teeb enda mängust video ning saab selle eest tasu. Video õigused peaks jääma foorumile ning mina teeks seda nii, et videod ei oleks alla laetavad ning nähtavad ainult browseris ja foorumiliikmetele.

    Kindlasti tuleks mingitmoodi suunata kasutajaid rohkem strateegia foorumitesse. Õppegruppidele privaatfoorumid ei ole ka paha idee kui konkreetne õppeprogramm ning aeg on paigas. Kui aeg täis siis võib teha avalikuks ning arhiveerida.

  15. #15

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    jep reklaam v6iks olla kui osa tulust l2heks foorumirahvale promode korraldamiseks, lehe sisulisele arendusele, heategevuseks vms. aga 1 kampaania korraga, muidu läheks tõesti liiga kommertslikuks.

  16. #16
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Minul pole midagi selle vastu, kui mõistlikus koguses usaldusväärseid reklaame. Olen ise ka otsapidi veebimeedias sees, saan täiesti aru, et igal saidil on kulud nii rahas kui ajas, mida on vaja katta. Pigem on üllatav, et siiamaani reklaam on täiesti eemale hoitud. Eks ta muidugi sellepärast on, et siinne foorum pole algselt tehtud tegijatele palgateenimiseks.
    Kui sellest reklaamist veel tõuseks täiendav kasu foorumile endale, olgu selleks siis mingid uued promod vms, siis andke ainult minna!

    Seda kartust nagunii pole, et PP muutuks samasuguseks nagu PN, mille avalehelt on keeruline leida sisu, mis EI OLEKS kuidagimoodi makstud promo.

    Mida muuta/lisada:

    Sellest olen varemgi rääkinud, et avalehe kujundus tahab kindlasti facelifti, praegune on moraalselt vananenud. Selleks on laias maailmas olemas ohtralt valmis Wordpressi kujundusi, mis on tehtud sellisteks väiksemate/erialaste portaalide jaoks.

    Ideaalis meeldiks mulle lugeda avalehelt midagi huvitavamat kui pelgalt identseid pressiteateid, aga see eeldaks, et keegi teeks regulaarlselt ajakirjaniku tööd: intervjuud, ülevaated, probleemi tõstatamised jne. Maheaatom PN-s tegelikult tegeleb sellega kenasti, aga noh, tema on seal ka ametis, PP kedagi selleks ilmselt palkama ei hakka ja eeldada, et ranka ja tigrano oma aega selle peale veel lisaks kulutaks, oleks küll ülearu nõutud.

    Wellid on väga head teemad olnud (ranka, codecci), vot seda algatust ma kiidan kahel käel! Õpetlikud ja muidu huvitavad lugemised.

    Privaatfoorumid oleks väga tore, saaks hea töövahendi coachimisprojektideks!

    Jällegi küsimus, kes ja miks seda tegema peaks, aga Pokkerikooli sisu tahaks siin kaasajastamist, see pool on juhuslikuks jäänud. Mitmed artiklid, mis on tegelikult hädavajalikud algajatele, on natuke vananenud, ikkagi 2 aastat tagasi kirjutatud, isegi mitmeid illustreerivaid pilte enam ei eksisteeri. Äkki Ranka tabel II? Tegelikult ma mõtlen näiteks HUDi artiklit, kus on seletatud, mis mingi number tähendab jne.
    Ise mäletan, et lugesin aasta tagasi korduvalt ranka kirjutatud lugusid bankrollist, analüüsist, limiitidest, eluloost jne. See oli palju huvitavam ja harivam kui foorumiteemadest ivade noppimine.

    Sisust on näha, et 2008. aastal oli foorumitegijatel ka paras tuhin peal, mille käigus tehti palju kasulikke asju, aga ilmselgelt oli sellega kaasnev ajakulu nii suur, et ei jaksanud seda joont pidevalt hoida. Tigrano tehtud videod on muidugi väga tubli töö!

    Igatahes, minu arvates on see foorum ju ellu kutsutud eelkõige pokkerimängijate ühendamiseks ja koos pokkeri õppimiseks, seetõttu arvan, et peamise kvaliteedihüppe annaks just Pokkerikooliga tõsine tegelemine, mitte niiväga mingi kujundus või uudiste mitmekesisus.

    Väga lihtne on siin foorumis iga päev niisama aega surnuks lüüa, iga päev midagi uut POKKERI kohta õppida... võibolla natuke keerulisem. Kuigi see teema võib ka ekraani ja tooli vahel olev probleem olla.

    Ega vist mõistlik liitumistasu, et saada regulaarselt uuenevale Pokkerikoolile ligi, poleks ka mingi motivatsioon tegijatele, arvestatavat sissetulekut see ju ei annaks, et sellele nii palju aega kulutada... Tüüpiline häda, et tegijatel on alati nii palju teha, et pole aega õpetada

    Lühidalt minu nägemus ja soovunelm:
    • mõistlikul hulgal reklaami on täiesti mõistetav ja ok
    • avalehele uus kujundus ning rohkem originaalsisu
    • privaatfoorumid coachimiseks
    • regulaarsemalt uuenev Pokkerikool, üleüldiselt suurem rõhk õpetamisele-õppimisele


    P.S. otsisin, aga ei leidnud linki, mis kujul need vBulletini blogid välja näeks (mäletan, et sellest on varem juttu olnud) Võibolla tõesti aitaks foorumi ja blogide eraldamine, et strateegifoorumid paremini välja tuleks.

  17. #17

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    küll natuke ebaoluline, aga võiks isegi olla selline asi nagu foorumi enda blog, ehk siis ajalugu. like kust oleks hea kronoloogiliselt vaadata, kuidas ja millest foorum välja arenenud, ala kuskilt algasid käemängud, toimus pp suveturniir, mindi üle uuele softile, pp foorum sai eesti üldkasutatuimaks ja suurimaks foorumiks.. lihtsalt mõte

  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Mingi repi süsteemi mis töötab käte arutlemise teemas. Vastavalt siis kvantiteedile.

  19. #19
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Tsitaat Algselt postitas antnx Vaata postitust
    Mingi repi süsteemi mis töötab käte arutlemise teemas. Vastavalt siis kvantiteedile.
    Kusjuures ma mõtlesin samalaadset asja, aga ei tulnud vettpidavat süsteemi kohe pähe.

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    reklaami teemal:
    kui ma 6igesti aru saan, siis 2p2s on hetkel 2 reklaami. Ja need ei h2iri mind. St, bannerid on tglt nagu uued skinid, alguses on perhaps v66ras, aga mingist hetkest on asi nagu "normaalne". Nii et kui ei ole sellist asja, nagu keegi eelpool mainis, et bannerid hyppavad ringi, h22litsevad ja mingi selline kammajaa, siis minugi poolest v6iks neid kasv6i 5 tykki olla.

    Summadest r22kides, siis 10k eeki on t2iesti arvestatav summa imho. Ja v6ikski enda jaoks panna mingi kindla alamm22ra, mis summast enam alla ei langeks, EVER. Ja see alamm22r v6iks t2itsa vabalt olla n2iteks teile tulnud pakkumistest k6ige kallim v6i kalliduselt teine.

    mis selle rahaga teha? ehehe. kes siis rahaga midagi teha ei oskaks
    samas, paljud oskavad rahaga midagi m6istlikku teha? mina ei n2eks erilist m6tet sellel, et teeme freerolli nyyd selle 9k eegu peale, parooli saate n2ed siit alateemast vms. Sest asi l6ppeks ikka sellega, et me m2ngiks seal pnewsist p2rit haterite ja l2tlaste ja brasiillaste vastu. Et kui teha mingeid turniire, siis rangelt piirata inimeste arvu, kes sinna saavad, lisada neid turkale manuaalselt, valida v2lja mingi kindla kriteeriumi j2rgi, keda freerollile/added PPga turkale lasta, ala Foorumi Aasta Tiitlite v6itjad saaksid omavahel madistada. Nii aasta parima postitaja kui ka aasta h2lvik vms. V6i hoopis koguda seda raha ja teha 2011 aasta l6pus kogu raha peale yks selline suurem J6uluturniir? V6i annetate yldse k6ik selle 90% igakuiselt sinna kuhu tahate :). P2ris head promo saaks pokker eestis imho. V6i siis jah, ´teha neid live yritusi, kus inimene tuleb kohale, maksab mingi turkabuyini, aga rake(koha yyr + korraldamise vaev vms?) on juba coverdatud reklaamist tulnud rahast. ning kui yle j22b, pakute bonaquat ja tasuta banaani.
    Ma kujutan ette, et v6tta see otsus vastu ja lubada reklaami v6ib m6juda egole halvasti ammuantud lubaduse t6ttu mitte reklaamida, aga ma soovitan soojalt t6siselt kaaluda seda asja.

    k2em2ng:
    see on see millest see foorum alguse sai, see on see miks ma olin yldse yks esimesel kuul regajatest. Mulle meeldis see v2ike adrekas, et TOP3 saab mingi 6llerahakese ning ma tunnen, et k2em2ng arendas mingil m22ral minu pokahskili. sydantsoojendav oleks j2lle sellist vana traditsiooni n2ha.

    t2pit2htede ignoreerijad:
    jah, need numbrite kasutajad t2htede asemel ja postituste mitteformattijad peaks 2ra b2nnima.

Lehekülg 1, kokku 14 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES