Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 38
  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Leveldamine (?) ja trollimine (?) foorumis

    Mina kui suht kauaaegne (samas küllaltki passiivne) selle foorumi kasutaja vaatan murelikul pilgul tulevikku, mis sellest foorumist saamas on.

    Nimelt hakkab mulle silma üha rohkem "leveldamist" ja "trollimist" erinevates teemades ja asjaliku nõu andjaid on üha vähem. Isegi kui keegi veel viitsib võtta teemasid tõsiselt, siis see asjalik nõu kaob ära leveldamise ja trollimise vahele. Nii, et päris algaja, kes siin foorumis midagi küsib või teemasid sirvib, ei oska kindlasti vahet teha "leveldamisel" ja õige nõuandel.

    Seega paneks moderaatoritele südamele, et minu arvates tuleks rohkem ohjeldada asjalikes teemades mõttetute postide tegijaid.

    Silma hakkab teatud kontingent, kelle eesmärgiks on igasse teemasse kasvõi :D või lolllll lisada, et postituste arv iga päevaga suureneks.

  2. #2

    Re: Leveldamine (?) ja trollimine (?) foorumis

    lol :D

  3. #3
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Leveldamine (?) ja trollimine (?) foorumis

    Kahe otsaga asi, kui me hakkasime neid ebakvaliteetsete postitustega inimesi ajutiselt bannima, siis saime me selle eest sõimu, et liiga kergekäeliselt bane jagame, et "rikume selle mõnusa õhkkonna ära" ja whatnot. Mingi hetk otsustasime lihtsalt enam mitte nii agressiivselt sekkuda.

    Isiklikult olen muidu täitsa nõus, ideaalis võiks olla asi nii, et strateegiafoorumites lollide naljade tegemine peaks olema tugevalt taunitav ja offtopicu subfoorumit peaks minimaalselt modereerima, igalpool mujal ma vaataks, et mingit üksteisele ära panemist ei oleks, aga kui on hea nali ja see kellegi meie kasutajate kulul ei ole, siis ma ei näe, et see mingi hull probleem oleks.

    Modede foorumis pole sellest teemast küll hiljuti räägitud, aga vaatan, et ranka läks strateegiafoorumites üsna kurjaks nende trollimiste peale, et ta peaks minuga suht ühel nõul olema ja mingi algus on asjale tehtud :)

  4. #4
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Leveldamine (?) ja trollimine (?) foorumis


  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Leveldamine (?) ja trollimine (?) foorumis

    Hahahahaha :D

  6. #6

    Re: Leveldamine (?) ja trollimine (?) foorumis

    No Ranka õnneks on võtnud väga normaalse suhtumise jah strateegiateemade risustamise osas.
    Selle üle on küll hea meel.

  7. #7
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Leveldamine (?) ja trollimine (?) foorumis

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Kahe otsaga asi, kui me hakkasime neid ebakvaliteetsete postitustega inimesi ajutiselt bannima, siis saime me selle eest sõimu, et liiga kergekäeliselt bane jagame, et "rikume selle mõnusa õhkkonna ära" ja whatnot. Mingi hetk otsustasime lihtsalt enam mitte nii agressiivselt sekkuda.

    Isiklikult olen muidu täitsa nõus, ideaalis võiks olla asi nii, et strateegiafoorumites lollide naljade tegemine peaks olema tugevalt taunitav ja offtopicu subfoorumit peaks minimaalselt modereerima, igalpool mujal ma vaataks, et mingit üksteisele ära panemist ei oleks, aga kui on hea nali ja see kellegi meie kasutajate kulul ei ole, siis ma ei näe, et see mingi hull probleem oleks.

    Modede foorumis pole sellest teemast küll hiljuti räägitud, aga vaatan, et ranka läks strateegiafoorumites üsna kurjaks nende trollimiste peale, et ta peaks minuga suht ühel nõul olema ja mingi algus on asjale tehtud :)
    ega kohe siis banima ei pea.
    imo suhtumist on vaja muuta.

    btw sain eile 2+2 sellise sõnumi:
    Dear variatsioon,

    You have received an infraction at Two Plus Two Poker Forums.

    Reason: Hotlinking
    -------
    Don't hotlink.
    -------

    This infraction is worth 5 point(s). Reaching a total of 100 points will result in a ban from the forums. Serious infractions may never expire.

    Original Post:
    http://forumserver.twoplustwo.com/62.../#post17335124
    Quote:
    [IMG]hotlinked green tea.jpg[/IMG]
    Two Plus Two Poker Forums

  8. #8
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Leveldamine (?) ja trollimine (?) foorumis

    Nõustun OP-ga. See foorum liigub väga kiirelt selles suunas, et varsti pole enam levelite ja offtopicu hulgast võimalik kasulikku infot mõistliku aja jooksul leida.

    Arvan, et aasta tagasi oli minu jaoks huvitava/kasuliku info osakaal ca. 50%. Täna võib-olla 10-20%. See tähendab, et timewaste on tõusnud 2.5-5 korda.

    Nimesid nimetamata, kui on näha, et teemas on viimane postitus mõnelt konkreetselt kasutajalt, siis ei viitsi isegi kontrollida enam, kas äkki sel korral on midagi muud peale "+1", ":D" või "lol" tüüpi üllitise.

    Keelamisega on raske, pigem võiks rahvas ise aru saada. Kui mõni kohe üldse ei saa, siis võib viisakalt ütelda. Moderaatoritel on ka muud teha kui kustutada ja karistada.

  9. #9

    Re: Leveldamine (?) ja trollimine (?) foorumis

    Modedel ja adminnidel on "Delete" nupp kõikide postituste juures. Kasutage seda julgemalt ja vajadusel PM kasutajale põhjusega, miks see kinga sai. Ühesõnaliste postide korral pole isegi seda vaja.

    2+2 on isegi leebe kants. Teen endale CotW 2009 teemadest konspekte ja pooled postitused on stiilis "tore postitus, õhtul loen läbi ka". TY teemast saan aru ja see on hea aga tüütu on ikkagi. Osades kohtades on eraldi TY funktsionaalsus külge aretatud, et teemat risustama ei peaks aga see on muu muusika.

  10. #10
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Leveldamine (?) ja trollimine (?) foorumis

    Rahumeelne hing nagu ma olen, vägivalda ei poolda, aga mõne mehe poste lugedes tekkib vastupandumatu soov selle isiku sõrme ja käeluud tellisega nii katki taguda, et ta iialgi enam mingit keltsa foorumisse trükkida ei saaks...

  11. #11

    Re: Leveldamine (?) ja trollimine (?) foorumis

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Rahumeelne hing nagu ma olen, vägivalda ei poolda, aga mõne mehe poste lugedes tekkib vastupandumatu soov selle isiku sõrme ja käeluud tellisega nii katki taguda, et ta iialgi enam mingit keltsa foorumisse trükkida ei saaks...
    wow, that bad?
    Viimati muudetud mcbethk poolt : 10.03.10 at 20:03 Põhjus: lol :D

  12. #12
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: Leveldamine (?) ja trollimine (?) foorumis

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Rahumeelne hing nagu ma olen, vägivalda ei poolda, aga mõne mehe poste lugedes tekkib vastupandumatu soov selle isiku sõrme ja käeluud tellisega nii katki taguda, et ta iialgi enam mingit keltsa foorumisse trükkida ei saaks...
    See on kõigest internet, m'kay

  13. #13

    Re: Leveldamine (?) ja trollimine (?) foorumis

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Rahumeelne hing nagu ma olen, vägivalda ei poolda, aga mõne mehe poste lugedes tekkib vastupandumatu soov selle isiku sõrme ja käeluud tellisega nii katki taguda, et ta iialgi enam mingit keltsa foorumisse trükkida ei saaks...

    asoh.

  14. #14

    Re: Leveldamine (?) ja trollimine (?) foorumis

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Moderaatoritel on ka muud teha kui kustutada ja karistada.
    Noh, selle jaoks nad ju et ongi ametis. Või on see puhtalt ilus olemise amet?

    Low-flow'le linki kah, mis muuseas igati ka moderaatorite eluga kokku läheb :) http://xkcd.com/386/

  15. #15
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Leveldamine (?) ja trollimine (?) foorumis

    Mida suurem on meie järjest kasvav foorumi seltskond seda raskem on korda luua ja pole lihtsalt võimalik igat trolli jne koguaeg noomida või lõpmatuseni bännida.

    Inimene peab lihtsalt ise aru saama, et see on vale ja teised peaks olema lihtsalt eeskujuks enda käitumisega, siis küll neil ükskord koitma hakkab.

    Soovitus lihtne, ärge pange selliseid postitajad väga tähele, käituge nagu nad poleks postitanud ja lugege ridade vahelt asjalikke soovitusi nendelt keda te usaldate ja tunnete, et need mehed teavad millest räägivad, sest nad ka ise beadivad teemat.

  16. #16

    Re: Leveldamine (?) ja trollimine (?) foorumis

    Imo on selge, et kui isegi "trollimise keelamise" teemas ei suuda mõni mees ennast kontrollida ja kipub vägisi leveldama siis näitab see seda, et moded võik tõesti natukene karmimat kätt rakendada.
    Sõrmeluid murdma ei pea ja pakkun ei PM adminnilt peaks 90% juhtudel väga hästi toimima.

  17. #17
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Leveldamine (?) ja trollimine (?) foorumis

    Tsitaat Algselt postitas Sebastian_du Vaata postitust
    Imo on selge, et kui isegi "trollimise keelamise" teemas ei suuda mõni mees ennast kontrollida ja kipub vägisi leveldama siis näitab see seda, et moded võik tõesti natukene karmimat kätt rakendada.
    Sõrmeluid murdma ei pea ja pakkun ei PM adminnilt peaks 90% juhtudel väga hästi toimima.

  18. #18
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Leveldamine (?) ja trollimine (?) foorumis

    liiga palju on vingumist, nädalavahetuse ööseti liiga paljud hakkavad täispeaga monolooge jaurama.

    igasse teemasse sitta ei tasu postitada (vt eelmist posti). osadel on siin palju vaba aega - we get it. teistel on aega vähem ja ei viitsi seda paska läbi lapata

  19. #19
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Leveldamine (?) ja trollimine (?) foorumis

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Soovitus lihtne, ärge pange selliseid postitajad väga tähele, käituge nagu nad poleks postitanud ja lugege ridade vahelt asjalikke soovitusi nendelt keda te usaldate ja tunnete, et need mehed teavad millest räägivad, sest nad ka ise beadivad teemat.
    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Arvan, et aasta tagasi oli minu jaoks huvitava/kasuliku info osakaal ca. 50%. Täna võib-olla 10-20%. See tähendab, et timewaste on tõusnud 2.5-5 korda.
    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    osadel on siin palju vaba aega - we get it. teistel on aega vähem ja ei viitsi seda paska läbi lapata
    Tolmuahv ja ok2aa võtsid suht hästi kokku mõtte, mida ma silmas pean. Mina käin erinevates foorumites selleks, et seal võimalikult kiirelt ja effektiivselt infot hankida. Samuti jagada seda teistele. Kui aga kasulikku infot tuleb iga lehekülje pealt luubiga taga ajada ja filtreerida välja igasugu leveleid, siis on asi suht nutune.

    Kuna olen ise modena toimetanud, siis tean kui töömahukas ja tänamatu tegevus see on, aga mingid piirid peaksid siiski paigas olema, et säilitada foorumi esialgne funktsioon, mitte http://naistekas.delfi.ee/foorum/

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Leveldamine (?) ja trollimine (?) foorumis

    Tsitaat Algselt postitas ActionJackson Vaata postitust
    Modedel ja adminnidel on "Delete" nupp kõikide postituste juures. Kasutage seda julgemalt ja vajadusel PM kasutajale põhjusega, miks see kinga sai. Ühesõnaliste postide korral pole isegi seda vaja.

    2+2 on isegi leebe kants. Teen endale CotW 2009 teemadest konspekte ja pooled postitused on stiilis "tore postitus, õhtul loen läbi ka". TY teemast saan aru ja see on hea aga tüütu on ikkagi. Osades kohtades on eraldi TY funktsionaalsus külge aretatud, et teemat risustama ei peaks aga see on muu muusika.
    Kustutamine ei ole lahendus vaid mõttetu türannlik tsensuur.

    Üldiselt suurimad trollid on millegipärast kõige respekteeritumad kasutajad (s.h. ka mina aga ma suudan jääda päevikutesse ja OT-sse :P) ning rahvas ise toidab neid tsiteerides nende poste kui lahedad, naljakad, vaimukad vms. nende trolling postid siin on. Seega minu järeldus on, et rahvale meeldib trollimine, pullitamine ja mullitamine. Kui Teile see ei meeldiks siis seda jama ei tehtaks! Vaadake kasvõi seda teemat.

    Strateegiateemades leveldamine/trollimine ei tule kõne allagi ja seetõttu olen seda piiranud ning tulevikus hakkan seda veel karmimalt piirama ja seekord enam mitte nii titelikult ja leebelt.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES