Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 5 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 89
  1. #21
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas hrlohe Vaata postitust
    see variant oleks vist normal et 50$ tunnise mängu eest ja edasi $50/h arutamise eest, aga kindlasti tahaks siis ranka vastu sp mängida, et pärast näha olukordi tema seisukohast video näol, kui rankale see sobiks ofc, vb väike lisavaev see video käima panna ja seda jagada, usun et ta tuleks vastu selle koha pealt. raha tagasikandmine oleks ok küll kui see mängu ei muuda ja rahad väga lihtsalt sisse ei lähe.

    pastilaa: ranka vastu sp, et tema selle coachi siia pakkus ja ilmselt oskab iga oma liigutust, mis minus küsimuse tekitaks, põhjendada. see võiks olla selline mäng kus tekiks palju ebastandartseid olukordi. sellepärast temaga mängida tahangi, et arvan, et tal on piisavalt pädevust, kuidas sa aru ei saa. Ma üritan lihtsalt sellest coachist maxi võtta. igatahes tahaks 1h mängida, pärast olukorrad läbi arutada ja video ise uuesti läbi vaadata, aga kogu see teema koos reigiga läheks mulle 200$ ilmselt, mõtlen kas käin selle raha välja.
    klaaspro: see oleks siis vist ok kui rohkem käsi oleks ja mingi challenge teema, et ranka ma biiiidin sind ja maksan sulle 3x usd kui võidad, siis ta ei saaks ju teoreetiliselt keelduda sest limiit tema jaoks väike ja oddsid on nii head + ma teen longrun -ev otsuseid(millepärast ma seda coachi ju tahangi). 1h jooksul mängib jooks nats liiga suurt rolli et mingit ülemängimist/paremust määrata ja see oleks mulle sp väga riski bisness. isegi kui tahaks proovida, ei saaks sellega nõus olla. (bankrollmanagement)

    muruntau: +1
    Aa lisaks üks halb asi on sellel. Olen mänginud video eesmärgil sõprade vastu (kus mõlemad teevad videot) ja kui puudub eelnev kogemus siis on need kõik videod perse läinud. Ei tehta enam enam OMA mängu vaid üritatakse olla siis trikid või hoopis üle või alahinnatakse vastast. Seepärast õppevideona võib see olla üpriski mitte hariv ja rohkem enteritanemtnvalue. Lisaks veel see, et kui sa tead, et mängid for play money siis kaob raha effekt ära.

    Soovitaks sellist varianti ainult mängijatele, kes ei ole kunagi HU-d mänginud ja ei oska adjustida anyway. Siis on suht "tasuta" õpe.

  2. #22
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    okei see oleks väga super imo. oled selle video teemaga nõus, et teeme mõlemad videod ka, mul oleks sellest palju abi. ja keda sa vahendajaks tahad keda mina ka usaldada saaksin?

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    aga teeme need videod ära, tee vähemalt sina video, mina suudaks enda a-geimi teha ma usun, sulle ei tohiks probleem olla

  4. #24
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    ma olen üsna kindel ikka et ma tahan seda coachi, pean praegu minema, aga võtan private messiga ühendust ja räägib täpsemalt millal sulle sobiks

  5. #25
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Vastan messagele tõenäoliselt homme, hiljemalt esmaspäevaks.

  6. #26
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Alates tänasest on mu coaching tund €100 - full ring ja heads-up mängudele. Samuti pakun €1000 paketti, kus ma õpetan mängija täielikult välja. Ma ei hoia tagasi mite midagi ja räägin täpselt, kuidas ja miks ma teen ning kindlasti usinalt coachingsesse. Alguses pöörame tähelepanu teooriale ja hiljem iseseisvale praktikale, kuhu vahele tulevad ka sessioonid.

    Kui oled õppimisvõimeline ja on olemas pokkerialgteadmised (just mõisted cbetid, 3betid, HEM-i kasutamisoskus) siis need tulevad kindlasti kasuks ning kui on natukenegi nutti siis HU mängudes 5-11PT/BB on garanteeritud. Lisaks kui oled mõistlik vend, kellele tõesti meeldib õppida ja mitte ei vahi suu lahti siis jõuad samale tasemele kui mina mõne kuuga ja edaspidi saame arutada käsi kui juba mängiaj vs mängija, mitte õpilane vs õpetaja.

    Kui ei ole õppimisvõimeline ja arvad, et ma panen sulle teadmised pähe "niisama" siis ei soovita võtta seda €1000 paketti.

    PS! Investeering tasub kindlasti ära. Kui natukenegi volüümi panete siis €1000 peaksite teenima esimese 3 kuuga tagasi. Ja rõhutan, et ma ei hoia mitte midagi tagasi, mitte midagi. Mul on saladusi, mida ma ei ole mitte kunagi avalikult öelnud ja muidugi ma ei hakka ka rõhutama, et "oh see oli see saladus". See tuleb ise välja kui standard õppejuures.

    Aa ja kui elate Tallinnas siis coaching sessid võivad toimuda isegi lives, et saada parem ettekujutus, kuidas asi käib. Jah - headsupis on väga palju ka "out-of-table" mängu.

  7. #27
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    nojah aga 1000EUR(või siis 100 eur/h) on ikka 100NL ja alla vennale minuarvates veits overkill. Või arvab keegi teisiti?

  8. #28
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    nojah aga 1000EUR(või siis 100 eur/h) on ikka 100NL ja alla vennale minuarvates veits overkill. Või arvab keegi teisiti?
    heategevust tehakse teistes valdkondades.

  9. #29
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    heategevust tehakse teistes valdkondades.
    Täpselt nii. Tasuta võikusid ei ole olemas ja tõesti kui mina oleksin see vend, kes tahaks coachi ma võtaks selle vastu. Kui pärast seda coachi ikka ei ole rahul siis ütleks see raha mulle, et pokker ei ole minu jaoks. Kui "õnnestub" siis sama raha toob tagasi väga kiirelt.

  10. #30
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    See vb privaatne info aga palju üldse nt alla nl50 coachi võetakse?

  11. #31
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    See vb privaatne info aga palju üldse nt alla nl50 coachi võetakse?
    Ikka.

  12. #32
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    nojah aga 1000EUR(või siis 100 eur/h) on ikka 100NL ja alla vennale minuarvates veits overkill. Või arvab keegi teisiti?
    Mine uuri 2+2 või mistahes foorumites võitvate mängihate hindu. NL100 saad hea venna tunnid HEAL juhul $125-150/h. enamus tõelisi bosse võtavad külmalt $200+. Mis sinu arvamus siin loeb nüüd? Siin foorumis coachingu hinnad on HEATEGEVUS niigi teistele kaasmaalastele. Gtfo ja Rankale GL!

  13. #33

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    nojah aga 1000EUR(või siis 100 eur/h) on ikka 100NL ja alla vennale minuarvates veits overkill. Või arvab keegi teisiti?
    Coachimise vaatamine ainult kuluna on väga vale arusaam coachingust. Coachingut tuleb vaadata puhtalt kui investeeringut, investeeringut enda teenimisvõimesse. Kui nüüd vaadata €1k puhtalt kui kuluna võib see tõepoolest madalama limiidi mängijale overkill tunduda, aga kui vaadata seda investeeringuna, mis toob end tagasi 2-3 kuuga, on asi hoopis teine.

    Tegelikkuses on raske leida rohkem tasuvat investeeringut kui investeerimine enda pokkeriskilli. Deposiiti panemine toob tagasi aastas nt 3%, aktsiaturg keskmiselt 10%, väikeettevõtluses vahest leiab mõne nišhi, kus on ka võimalik +100% ROI'd saada, aga see on ka pigem jõhker erand ja ajutine kui midagi garanteeritut ja kindlat. Pokkeri coachi võtmine aga tasub väga tihti ära juba ühe kuuga, mis teeb aastaseks ROI'ks kui (ainult lihtintressiga võtta, aga pigem võiks isegi liitintressiga võtta) 1200%. Ok, nii head investeeringut ka väga tihti ei saa, aga suures enamuses tasub coach ära juba 2-3 kuuga, nii et võib võtta keskmiseks ROI'ks coachi puhul 500% p.a. See on 50x parem kui aktsiad ja 150x parem kui deposiit. Nii et kui inimene ei taha panna raha enda coachimise alla aga tahab panna seda deposiidile teeb ta majanduslikust vaatepunktist pika perspektiivi suhtes VÄGA SITA otsuse.

    Nt ma ise olen võtnud endale eesmärgiks panna 20% enda pokkeri sissetulekust coachi alla, aga ideaalis peaks see protsent veel kõrgem olema, eriti madalamate limiitide mängijatel. Sügisest panengi suurema % väga tõenäoliselt. Tegelikult kavatsen ka kirjutada pikema teksti teemal pokkeri coach kui investeering, sest sellest saadakse ikka väga valesti aru vaadates kui tagasihoidlikult seda kasutatakse.

  14. #34

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Coachimise vaatamine ainult kuluna on väga vale arusaam coachingust. Coachingut tuleb vaadata puhtalt kui investeeringut, investeeringut enda teenimisvõimesse. Kui nüüd vaadata €1k puhtalt kui kuluna võib see tõepoolest madalama limiidi mängijale overkill tunduda, aga kui vaadata seda investeeringuna, mis toob end tagasi 2-3 kuuga, on asi hoopis teine.

    Tegelikkuses on raske leida rohkem tasuvat investeeringut kui investeerimine enda pokkeriskilli. Deposiiti panemine toob tagasi aastas nt 3%, aktsiaturg keskmiselt 10%, väikeettevõtluses vahest leiab mõne nišhi, kus on ka võimalik +100% ROI'd saada, aga see on ka pigem jõhker erand ja ajutine kui midagi garanteeritut ja kindlat. Pokkeri coachi võtmine aga tasub väga tihti ära juba ühe kuuga, mis teeb aastaseks ROI'ks kui (ainult lihtintressiga võtta, aga pigem võiks isegi liitintressiga võtta) 1200%. Ok, nii head investeeringut ka väga tihti ei saa, aga suures enamuses tasub coach ära juba 2-3 kuuga, nii et võib võtta keskmiseks ROI'ks coachi puhul 500% p.a. See on 50x parem kui aktsiad ja 150x parem kui deposiit. Nii et kui inimene ei taha panna raha enda coachimise alla aga tahab panna seda deposiidile teeb ta majanduslikust vaatepunktist pika perspektiivi suhtes VÄGA SITA otsuse.

    Nt ma ise olen võtnud endale eesmärgiks panna 20% enda pokkeri sissetulekust coachi alla, aga ideaalis peaks see protsent veel kõrgem olema, eriti madalamate limiitide mängijatel. Sügisest panengi suurema % väga tõenäoliselt. Tegelikult kavatsen ka kirjutada pikema teksti teemal pokkeri coach kui investeering, sest sellest saadakse ikka väga valesti aru vaadates kui tagasihoidlikult seda kasutatakse.
    Puhas kuld!!!

  15. #35
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Mine uuri 2+2 või mistahes foorumites võitvate mängihate hindu. NL100 saad hea venna tunnid HEAL juhul $125-150/h. enamus tõelisi bosse võtavad külmalt $200+. Mis sinu arvamus siin loeb nüüd? Siin foorumis coachingu hinnad on HEATEGEVUS niigi teistele kaasmaalastele. Gtfo ja Rankale GL!
    No sorry sai pea kohe näkku kargama.
    Mai ole tõesti kursis vb hinnakirjaga ja tõesti arvasin, et 100 eur on natuke palju, ntx nl50 mängijale kasvõi aga ok.

  16. #36
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    ranka võtaks omale coachiks igakell, nendes vanades videodes jne oskas väga hästi kõike seletada ja lahti rääkida jne, aga micromehena poleks mul 10$/h-gi maksta

  17. #37
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    404

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Micromehed ostke mõni korralik pokkeriraamat ja saate ka varsti rankat coachiks võtta.

  18. #38
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    mul üks nuts raamat tänu millele ma coachin aravatavasti varsti hoopis Rankat :).

  19. #39
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    mul üks nuts raamat tänu millele ma coachin aravatavasti varsti hoopis Rankat :).
    Ootan huviga. Tõenäoliselt €1000 pakett on nüüdseks välja müüdud. Kellega MSN/Skype olen rääkinud need teavad. Üle 3-4 inimese ei jõuaks anyway võtta.

    Vend on huvitatud natuke pokkerist. Kunagi mängis aga vist hakkab taas kirg kasvama. Tal teadmised nullilähedased, reedel Pärnus räägin temaga põhjalikumalt ja on plaan ka temast teha etalon, kes tõestab, et see pakett on seda raha väärt. Aa ja kui mingil puhul peaksin failima (õpilane arvab, et see ei ole seda raha väärt) siis olen nõus €1000 ka tagasi maksma. Aga olen 100% kindel, et nende õpilastega, kellega rääkisin MSN seda ei juhtu never.

    Annan teada kui uued spotid paketile vabad.

  20. #40
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ootan huviga. Tõenäoliselt €1000 pakett on nüüdseks välja müüdud. Kellega MSN/Skype olen rääkinud need teavad. Üle 3-4 inimese ei jõuaks anyway võtta.

    Vend on huvitatud natuke pokkerist. Kunagi mängis aga vist hakkab taas kirg kasvama. Tal teadmised nullilähedased, reedel Pärnus räägin temaga põhjalikumalt ja on plaan ka temast teha etalon, kes tõestab, et see pakett on seda raha väärt. Aa ja kui mingil puhul peaksin failima (õpilane arvab, et see ei ole seda raha väärt) siis olen nõus €1000 ka tagasi maksma. Aga olen 100% kindel, et nende õpilastega, kellega rääkisin MSN seda ei juhtu never.

    Annan teada kui uued spotid paketile vabad.
    Mis su venna kogemus pokkeriga siiamaani muidu on?

Lehekülg 2, kokku 5 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES