Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 10 EsimeneEsimene ... 78910 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 199
  1. #161
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: MicroMillions VII niit

    Tsitaat Algselt postitas 8GRN Vaata postitust
    Ära vaata mitu postitust mul siin konreetses foorumis on, vaid vaata peeglisse.
    Jah me kõik teame, et oled hetkel enim teeninud (kuid mitte teeniv) eestlasest pokkerimängija ja kindlasti ka oskad seda mängu ja pappi teenida, aga minu silmis oled sa inimesene kaotanud igasugusegi lugupidamise, mis varem oli . Süda läheb pahaks lugeda sellist arrogantset teksti pea kõikjal. Sinu jaoks eksisteerib ainult Sinu arvamus ja vale arvamus. Kui sa tõesti oled nii intelligentne ja laia silmaringiga inimene, nagu Sa seda koguaeg üritad ikka ja jälle demonstreerida, siis palun hakka seda ükskord ka tõestama.
    "The highest result of education is Tolerance" H.Keller.

  2. #162

    Re: MicroMillions VII niit

    8GRN kaitseks, siis endal oli ka:
    Fun on vahest ka pokkerilaua teises rollis olla, vaadata kuidas kutid paari soti pärast vingerdavad ja ennast seetõttu lõpubossideks peavad.
    lugedes selline väike tunne nagu tüüp käiks endise lastekodu lapsena pärast vanemate leidmist lastekodus ilma vanemateta laste üle naermas, aga no ilmselgelt on see lihtsalt müüri veidi konkreetsemast eneseväljenduse stiilist tulenev ning mingit halba tooni või ülbust ta seal vaevalt omas.

    8GRN-le siis.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 22.07.14 at 23:46

  3. #163

    Re: MicroMillions VII niit

    Tsitaat Algselt postitas 8GRN Vaata postitust
    Ära vaata mitu postitust mul siin konreetses foorumis on, vaid vaata peeglisse.
    Jah me kõik teame, et oled hetkel enim teeninud (kuid mitte teeniv) eestlasest pokkerimängija ja kindlasti ka oskad seda mängu ja pappi teenida, aga minu silmis oled sa inimesene kaotanud igasugusegi lugupidamise, mis varem oli . Süda läheb pahaks lugeda sellist arrogantset teksti pea kõikjal. Sinu jaoks eksisteerib ainult Sinu arvamus ja vale arvamus. Kui sa tõesti oled nii intelligentne ja laia silmaringiga inimene, nagu Sa seda koguaeg üritad ikka ja jälle demonstreerida, siis palun hakka seda ükskord ka tõestama.
    "The highest result of education is Tolerance" H.Keller.
    Ma ei ürita siin populaarsusvõistlust võita ja mu toon võib vahest olla nagu ta on. See foorum sai loodud pokkerimängu arendamiseks. Strati osas nõu võib anda kuidas EV'd maksimeerida, aga kui kogu suhtumine on natuke kummaline (mm'i leaderboardi tähtsaks pidamine) ja see välja tuua, siis on tegu ülbamisega? mm'i leaderboardi tähtsaks pidamine näitab see mängija on oma EV suurendamisest väga kaugel ja selle lekke parandamine on palju rohkem +ev kui mitukümmend kätt stratti. Pole mingi minu arvamus või tõene arvamus jura, see on objektiivne paratamatus.

    Ma ei ürita siin väita midagi sellist, et mm'i turniirid mõttetud oleks vms. Vastupidi, väga hea value'ga turniirid on. Lihtsalt leaderboard ja selle nimel 2 nädalat unetut nolifemist on mõttetu.

  4. #164

    Re: MicroMillions VII niit

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    8GRN kaitseks, siis endal oli ka:

    lugedes selline väike tunne nagu tüüp käiks endise lastekodu lapsena pärast vanemate leidmist lastekodus ilma vanemateta laste üle naermas, aga no ilmselgelt on see lihtsalt müüri veidi konkreetsemast eneseväljenduse stiilist tulenev ning mingit halba tooni või ülbust ta seal vaevalt omas.

    8GRN-le siis.
    Võimalik et ei väljendanud end kuigi täpselt. Elukutselisi mängijaid on väga erinevaid. Osadel on vägagi professionaalne suhtumine, sellistele kaotaks laivis raha iga kell, nt H Käsperi table talki on väga mõnus kuulata. Samas on väga palju semidecent wannabe rekse, kes suhtuvad kaotavatesse mängijatesse lausa vaenulikult, oh, saime fishi raha kätte, raibe tõmbas ära jälle tüüpi jutuga. Isegi mõni muidu decent mängija mõnitab lauas teisi kui need ei võta piisavalt optimaalset või piisavalt fäänsit liini. Mõni karjatab üle maja kui võidab pool bi. Hobimängijalt seda võiks oodata ja oleks täitsa fine, võita üritava mängija puhul tekib küll wtf olukord. Mõni peab end järgmise taseme mõtlejaks juba kui oskab oodata AQ+, TT+ range käsi. Selliste juttu on lausa piinlik kuulata lauas, ei tahaks rohkem koos mängida, nad on kahjulikud mängule.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 23.07.14 at 08:24

  5. #165

    Re: MicroMillions VII niit

    muruga nõus.
    olen ka üle pika aja nüüd mõned turniirid teinud.
    mind ei häiri tegelased, kes tahavad päikeseprillidega mängida vms. samas kui käib pidev "strateegia" jutt teemadel ranged, rangede balansseerimine, 3bet-4bet, leveldamine jms kodaniku poolt, kes just callis mu 3x 3beti oop 20bb deep 23s-ga, siis luban endale ühe hääletu väikese muige.
    samuti asi, mis ärritab, on tegelased, kes ei oska kaotada. tõmmati ära, siis tõmmati. saa üle, kedagi ei huvita
    Kui ei oska teistele edu soovides lauast lahkuda, siis vähemalt võiks proovida vaikides ära minna.
    Lisaks - kõik kes muru teavad, siis ta on lives alati viisakas ja vaikne olnud. muidugi ma ei tea, kas hommikul cashis sassis olles ka aga arvan küll :D
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 23.07.14 at 08:57

  6. #166
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: MicroMillions VII niit

    brrr hilo pl eile napilt fl jäin välja

    Miks ma mängin? Mulle meeldib kohutavalt nn võistuslik element
    Ei loe kas sa paned turniiri kinni v teenid finaalalua kohti-loeb konstantne cashimine ja punktide andmine tundub suht õiglane

    Scoop ja wcoop leaderboardil on juba selgelt väikene poolne finaallaudade mõju juures, sest turniire lihtsalt vähem v siis kõige haiglasemad on mingid nt eesti rankingusüsteemid, kus sisulsielt ME võitja saab juba 0 cashiita ka leaderboardis vähemalt 3 koha vms
    Ja see tekitab veidi adrealiini või arvate, et ma vägistan ennast masohistlikkel kaalutlustel-ei sest see on fun

    Kahju, et eestist pole eriti leaderboardi peale mängijaid ei scoop ega wcoop raames

  7. #167

    Re: MicroMillions VII niit

    Viimasele OT teemale lisaks, et laivis peaks antama välja igaõhtust T. Paloveri nimelist kõige rohkem segaduses (maakeeli M'ima) reksi auhinda. Eks olen ise ka vahest natuke patustanud, aga püüan vähemalt normaalselt kõigisse suhtuda. See on obv ka +ev, aga peaks niisama ka mõistlik olema, lihtsalt inimlikust aspektist.

    Hiljuti just nägin legendaarset Kloun7't laudades iga kaotatud ja võidetud käe pärast vastastega jagelemas, äkki teeb ka kammbäki?

  8. #168

    Re: MicroMillions VII niit

    TCOOP ja WCOOP on ligikaudu $50k investeering et olla üldse konkurentsis. Ise ei tunne end mugavalt panna selline summa ühe festivali alla ja ~80% välja müüa on ka pointless. Mitu nädalalt hullu panna nagu Tour de France'i rattur ei tundu ka hea variant, eurooplastele on ajakava ka kehv, peaks ärkama kusagil 4-5 paiku pärastlõunal et A mängu suuta lõpuni mängida. Rankingu tagaajamine on üldiselt -ev tegevus ka võrreldes alternatiividega, nt oma std grindikava järgi mängimisega võrreldes. Rankingud on nagu RB pro turniiridel, ainult et turniiridega pole mingit pointi rb pro olla, variatsioon on liiga suur selle jaoks.

    Edit: TCOOPi asemel mõtsin obv SCOOP'i. TCOOP on nuts.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 23.07.14 at 12:06

  9. #169
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: MicroMillions VII niit

    tcoop bi kokku läheb 8k+2k highroller vist-täitsa jõukohane sulle v mis...


    Turniididest väga raske on mängida hud-i põhjal ja aru sada , kes on mingisugune rex ja lambitont. Tahaks rohkem rexe survestada ja lambitondie vastu väärtust võtma minna

    Näide: 40 kätt vip/pf isegi suht ok ja isegi ideaalne fulli kohta mingi 10-15 vahel. Ja.... siis ta avab utg-lt K7o!!!! Seega minu algne visoon nitisest mõtlevast mängijast sai purustatud. Peab tunnistama et kohati on raske mängida eriti veel shordina

  10. #170
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 684

    Re: MicroMillions VII niit

    Ma hirnun oma ette kui lives/netis regular fishi sõimab ja õpetama hakkab :D

  11. #171
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: MicroMillions VII niit

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma hirnun oma ette kui lives/netis regular fishi sõimab ja õpetama hakkab :D
    Sa ikka oskad valel ajal vales kohas olla, aga igaks juhuks ütlen et proovi nüüd järgi mõelda ja aru saada, et see on üks hullemaid asju mida 'regular' lauas teha saab. Kui vähegi aega ja viitsimist on, siis ise võtan sellises olukorras chatis kiirelt rec playerit pooldava seisukoha.

  12. #172

    Re: MicroMillions VII niit

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Lisaks - kõik kes muru teavad, siis ta on lives alati viisakas ja vaikne olnud. muidugi ma ei tea, kas hommikul cashis sassis olles ka aga arvan küll :D
    Jah, olen nõus. Olen ka ise teda lives mitmeid kordi näinud ja samas lauas istunud ning siis on tõesti teistsuguse inimesena tundunud.

    Vb on lihtsalt kuidagi jäänud selline mulje temast siin internetis, kuid eks ta on sellele ka ise piisavalt alust andnud just selliste sõnavõttudega nagu paar posti üleval pool "lõpubossidest" jms.
    Viimased postid aga juba solid.

  13. #173

    Re: MicroMillions VII niit

    Hetkel täiesti mõttetu siin sõimata kedagi, et temal õigus ja temal mitte. 1 asi on selge, et Privadoril (ise ei tunne) teadmisi ja tahet on aga kahjuks hetkel tegeleb sisuliselt "pudelikorkide korjamisega", kuigi võiks pudeleid korjata.

  14. #174
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 684

    Re: MicroMillions VII niit

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Sa ikka oskad valel ajal vales kohas olla, aga igaks juhuks ütlen et proovi nüüd järgi mõelda ja aru saada, et see on üks hullemaid asju mida 'regular' lauas teha saab. Kui vähegi aega ja viitsimist on, siis ise võtan sellises olukorras chatis kiirelt rec playerit pooldava seisukoha.
    Ma olen vait ja vaatan kino edasi :D

  15. #175
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: MicroMillions VII niit

    tüüpiline mm käsi
    http://www.boomplayer.com/en/poker-h...822_A55004916A
    üritatakse "kaval" olla ja siis flopis muututakse agroks:)

  16. #176
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: MicroMillions VII niit

    viiest neli cashi.. lõpus ei taha kuidagi enam minna.
    http://www.boomplayer.com/en/poker-h...696_02FEDFE24F


    EDIT: kuuest viis
    Viimati muudetud bi0hazard poolt : 24.07.14 at 20:04

  17. #177
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: MicroMillions VII niit

    easy teed siis 100 eventi ja võtad kergelt 50 cashi

    situatsioon 4500CASH/5500 JÄRGI MP AVAB mul stack 20bb, alla average, leian btn-lt JJ. MP avab...
    Eeldan et MP avab 20%. Ma ei tea kas rankingu arvestuses üldse shove siis hea on JJ-ga
    Kui palju shove annab mulle EV-d reaalselt et riskida enda välja kukkumisega. Foldides tuleks ilmselt kindel cash
    Vot selles koha pole kindel eriti, sest mõnus pole kui BB callib KK-ga ja uus turka lahti!
    Viimati muudetud privador poolt : 24.07.14 at 21:00

  18. #178

    Re: MicroMillions VII niit

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    easy teed siis 100 eventi ja võtad kergelt 50 cashi

    situatsioon 4500CASH/5500 JÄRGI MP AVAB mul stack 20bb, alla average, leian btn-lt JJ. MP avab...
    Eeldan et MP avab 20%. Ma ei tea kas rankingu arvestuses üldse shove siis hea on JJ-ga
    Kui palju shove annab mulle EV-d reaalselt et riskida enda välja kukkumisega. Foldides tuleks ilmselt kindel cash
    Vot selles koha pole kindel eriti, sest mõnus pole kui BB callib KK-ga ja uus turka lahti!
    JJ foldi, koRJA oma mincash 20 daala mine poodi osta 7 õlut.

  19. #179
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: MicroMillions VII niit

    Ming meta game käib siin.

  20. #180
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: MicroMillions VII niit

    ???????????????????????????

Lehekülg 9, kokku 10 EsimeneEsimene ... 78910 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES