Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 9 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 169
  1. #41

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Trios ju buddykat teha ei saa, ma sinuasemel võtaks selle raha endale ajakulu eest, mida sa nägid võla kättesaamiseks.

    Aga teata sinna goldenjob.ee, et mingi pettus on käsil. Või noh, see kodukas oli juba nii kahtlane, et neile ei teatakski, ühtegi nime ega midagi.

  2. #42
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!


  3. #43

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    On olemas jah, aga Eestlastele on see eelmisest kuust mittetoimiv.

  4. #44
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Trios ju buddykat teha ei saa, ma sinuasemel võtaks selle raha endale ajakulu eest, mida sa nägid võla kättesaamiseks.

    Aga teata sinna goldenjob.ee, et mingi pettus on käsil. Või noh, see kodukas oli juba nii kahtlane, et neile ei teatakski, ühtegi nime ega midagi.
    Lol jep.

    MEIST -> Rahulolevad kliendid

    KONTAKT -> E-mail: quality.price@yahoo.com

    BLOGI -> LORES IPSUM

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam ante tellus, ullamcorper sed gravida iaculis, pulvinar eget dolor. Fusce mollis euismod sapien, eu dapibus lacus adipiscing in. Vestibulum purus nunc, adipiscing ac mollis a, placerat a lacus. Quisque a lacus ac neque laoreet consequat sed id felis. Etiam dignissim vehicula sagittis. Ut pellentesque dui in [...]

    wtf is this shit? :D

  5. #45
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Ära kanna midagi ära. Googelda oma konto numbrit vms. Äkki ta müüs midagi ja lasi raha kanda sinu kontole ning nüüd sa kannad raha edais vms.

  6. #46

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
    Täna juhtus huvitav asi. Mees tuli msni ja ytles, et kas ta mulle 13€ võlgu, ytlesin, et jah. Mees ytles, et kannab mulle 30€ ja, et ma teeks talle 17€ buddy transferi triosse, et tal jälle kuu limiit täis vms. Täna siis vaatan ongi +30€ AGA

    saatja: GOLDENJOB OÜ
    selgitus: CK Summer Unisex 50ml. Garry Männiste.Hind koos postikuluga.

    Selle järgi tundub, et tegi jälle kellelegi tynga v mis?

    jutt sellest threadist:

    http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/11013-Petis-!?p=432155#post432155
    Üldiselt ma soovitaks selle papi tagasi kanda, sest hiljem saad ise selle eest sita kaela. Imo venna plaan selline, et scammis järjekordselt kedagi, laseb toote eest raha otse sinu arvele/nimele saata, ja hiljem kui maksnu hakkab oma kaupa otsima (eeldan selgituse järgi, et tegu mingi lõhnatootega) oled sina justkui scammer.

    E: suure tõenäosusega pole goldenjobil ja sellel võlgnikul mingisugust seost peale selle, et see goldenjobi vend on järgmine scammi ohver.
    Viimati muudetud Marek K. poolt : 31.05.12 at 14:30

  7. #47

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Selle venna skämmid hakkavad juba igasuguseid piire ületama. Lihtsalt otsib uusi nimesid ja kaasab ka süütud inimesed ja lähisugulased pettustesse. Ja summad on nii mõttetud et keegi midagi teha ka ei saa.

  8. #48
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Lol jep.

    MEIST -> Rahulolevad kliendid

    KONTAKT -> E-mail: quality.price@yahoo.com

    BLOGI -> LORES IPSUM

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam ante tellus, ullamcorper sed gravida iaculis, pulvinar eget dolor. Fusce mollis euismod sapien, eu dapibus lacus adipiscing in. Vestibulum purus nunc, adipiscing ac mollis a, placerat a lacus. Quisque a lacus ac neque laoreet consequat sed id felis. Etiam dignissim vehicula sagittis. Ut pellentesque dui in [...]

    wtf is this shit? :D

    Lorem ipsum jne. on standard tekst veebilehtedele, mida alles ehitatakse. Ala mustandi teed ja siis paned tekstikastidesse selle "Lorem ipsum", et näha lõppkujundust,

  9. #49
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    helista vennale ja küsi mis toimub. kontakt: http://goldenjob.onepagefree.com/?id...jd4qr3at7ntfh4

  10. #50
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Selle venna skämmid hakkavad juba igasuguseid piire ületama. Lihtsalt otsib uusi nimesid ja kaasab ka süütud inimesed ja lähisugulased pettustesse. Ja summad on nii mõttetud et keegi midagi teha ka ei saa.
    Summad on mõttetud aga pundi pealt on see suur summa ning kui see punt kuidagi kokku ajada siis saaks juba väga paljutki teha.

    E: ballaholic uuri välja (saada kiri või helista), mis toimub. Kui scamm (100% kindel, et on) siis anna siin teada ja viska ka hinnavaatlusesse Karli-Kiin teemasse see sama su algmne postitus.

  11. #51
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Helitasin Garryle, puhas pettus jah. Mees pidi selle 30€ eest homme Tallinnas lõhna saama. Mees oli väga rahul, et ma helistasin ja rääkisin mis lugu on. Ma ei teagi mis nyyd siis teha, kannan Garryle raha tagasi ja ise jään jälle pika ninaga? Väga huvitav mees see Karli Kiin igaljuhul.

  12. #52

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Ära veel kanna, kui ta homme nagunii Tallinna tuleb ja lõhna ei saa, siis alles kanna. Imepisike lootus on, et ta saab selle lõhna kokkulepitud kohas.

  13. #53
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 308

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    See tüüp peaks küll minema scammijate Hall of Fame(Shame). Samas ma ei tea kas sina nüüd peaksid Ballaholic selle kaotuse täielikult sisse võtma ? Kas poleks ausam võtta enda võlg ära ja kanda ülejäänud lõhna ostjale ja lasta tal siis ülejäänud osa taga ajada juba petturilt ?

  14. #54
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Eks see paistab jah, vaatan Karli ka kadunud nüüd :/

  15. #55
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Ära veel kanna, kui ta homme nagunii Tallinna tuleb ja lõhna ei saa, siis alles kanna. Imepisike lootus on, et ta saab selle lõhna kokkulepitud kohas.
    Sellest lõhnast ei ole homme lõhna ka mitte. Sellist scammerit ma anyway ei kaitseks ja saadaks raha koheselt tagasi. Isegi kui lõhn saabub siis whatever? See vend sitaks scamminud ja ta ei vääri ühtegi senti.

    Ei kaitse munne. Muideks see tont käib Tarty olys, kes näeb tõmmaku rusikaga pähe.

  16. #56
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Päris hull teema. Vana ikka skeemitab niiet ALB AKKAB

  17. #57
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    mingi pic ka Karlist kuskil on v? Teeks mingi posteri wanted! Kes näeb paneb vasta hambaid...

  18. #58

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    sup guys

  19. #59

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Ma ei kaitsegi, aga Ballal on väikegi lootus oma raha näha:D

  20. #60
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    See tüüp peaks küll minema scammijate Hall of Fame(Shame). Samas ma ei tea kas sina nüüd peaksid Ballaholic selle kaotuse täielikult sisse võtma ? Kas poleks ausam võtta enda võlg ära ja kanda ülejäänud lõhna ostjale ja lasta tal siis ülejäänud osa taga ajada juba petturilt ?
    Mis asja? Nagu aru saan on see Garry samamoodi scammi ohver ja kui on nii, siis see 30 eurtsi kuulub talle, ega see pole selle Garry asi mingi haige piidri 13 euriseid võlgu omast taskust tasuda.

Lehekülg 3, kokku 9 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES