Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 15 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 290
  1. #61

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tõsiselt hea teema, krampides.
    See peaks olema mingi "must see" teema kui tilt peale tuleb, parim ravim.

  2. #62

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    [QUOTE=Wolferk;508640]
    Tsitaat Algselt postitas estkriz Vaata postitust

    Lol,ei. Ma ei ole müüriladumist ega ehitust üldse õppinud.Ei huvita ehitus. Kuigi jah, Vana-Võidus olen õppinud 2 aastat "Arvutid ja Arvutivõrgud" eriala.Enne seda läbisin keskkooli kah.

    Mis ala mees ise oled? Kelleks ja kus õppinud? Mitu tundi päevas pokkerit mängid? Kas peale pokkeri millegi muuga kah tegeled?

    Lugesid minu Facebooki kontolt selle välja, et Vana-Võidus õppinud olen? Ja kus tead, et Vana-Võidus poolearulised õpivad?
    Sest ma ise käisin ka selles koolis aega veetmas. Nüüd on seal vist normaalsemaks läinud tegelt, uus direktor on asjad paika pannud.

    Pokkerist sulle soovitus, et kui sulle meeldib nit olla siis mine mängi starsi microzoomi. Sinna sobid sa ideaalselt oma 5% kätega mängima.

  3. #63

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Kui tahad nagu asjalikku nõu saada ,siis on mõned asjad ,mida peaksid kindlasti tegema
    1.Ranka tabel töötab väga hästi ja hakka seda kasutama.Pokkeri ei ole ALL In preflop mäng ja kui sa tahad pre flop all in mängu mängida ,siis võiksid ilmselt proovida hyper turbosid 6 inimese omad.

    2.Tõmba endale pokertracker 3 või holdem manager.Alguses on trial periood ja seda trial perioodi saab ka uuendada kui viitsid googeldada.See on iga pokkerimängija jaoks vajalik tööriist ja ilma selleta on lihtsalt rumal mängida.See ongi üks vahend kuidas avastada fishi võimalikult kiirelt.Saad ka siia foorumisse postitada enda statse ja ilmselt aidatakse siin sind tasuta.

    3.Alusta kõige väiksematest limiitidest ja ära sea endale eesmärgiks raha teenimist (sest see hakkab sul niikuinii tulema kui sa hakkad pokkeris arenema) vaid sea endale eesmärgiks vastastest vähem vigu teha.Kui mängid triobetis ,siis alusta 0.02 /0.04 blindidega lauast.Vaata siit foorumist kuidas on mängitud käsi ja proovi ise ka kommenteerida ,siis öeldakse ilmselt kohe mida sa valesti teed. http://foorum.pokkeriprod.com/forumd...C3%95ppevideod otsi sealt üles estpatrick opelist porscheni ja vaata kuidas asi käib ,et mängust parem pilt saada.


    4.Tee endale päevik juhul kui luba antakse muidugi ja postita sinna oma mõttekäike.

  4. #64

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    diadema dominating

  5. #65
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    keegi lugege kokku mitu korda ta ranka tabel öelnud on

  6. #66
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Timpz Vaata postitust
    keegi lugege kokku mitu korda ta ranka tabel öelnud on
    Kõigest 8 korda on ta seda ütelnud. Lugedes jõudnud 6 peale, siis vaikselt lootsin, et jääb 6 peale pidama, kuid ei.

  7. #67
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Pudgehook Vaata postitust
    Kui tahad nagu asjalikku nõu saada ,siis on mõned asjad ,mida peaksid kindlasti tegema
    1.Ranka tabel töötab väga hästi ja hakka seda kasutama.Pokkeri ei ole ALL In preflop mäng ja kui sa tahad pre flop all in mängu mängida ,siis võiksid ilmselt proovida hyper turbosid 6 inimese omad.

    2.Tõmba endale pokertracker 3 või holdem manager.Alguses on trial periood ja seda trial perioodi saab ka uuendada kui viitsid googeldada.See on iga pokkerimängija jaoks vajalik tööriist ja ilma selleta on lihtsalt rumal mängida.See ongi üks vahend kuidas avastada fishi võimalikult kiirelt.Saad ka siia foorumisse postitada enda statse ja ilmselt aidatakse siin sind tasuta.

    3.Alusta kõige väiksematest limiitidest ja ära sea endale eesmärgiks raha teenimist (sest see hakkab sul niikuinii tulema kui sa hakkad pokkeris arenema) vaid sea endale eesmärgiks vastastest vähem vigu teha.Kui mängid triobetis ,siis alusta 0.02 /0.04 blindidega lauast.Vaata siit foorumist kuidas on mängitud käsi ja proovi ise ka kommenteerida ,siis öeldakse ilmselt kohe mida sa valesti teed. http://foorum.pokkeriprod.com/forumd...C3%95ppevideod otsi sealt üles estpatrick opelist porscheni ja vaata kuidas asi käib ,et mängust parem pilt saada.


    4.Tee endale päevik juhul kui luba antakse muidugi ja postita sinna oma mõttekäike.

    Ma ei ole öelnudki, et pokker on all-in preflop mäng.Sellegipoolest osad fishid(maniakid) just nii mängivad.Need näited, millest ma kirjutasin, ongi just maniakkide vastu mängimisest.Raha teenimiseks on suurepärane võimalus maniakiga samas lauas mängimine...eriti, kui maniakk läheb iga suvalise kaardiga preflop all-in.Miks mulle ei peaks sellise mängija vastu preflop all-in mängida, kui mul on võimalik sedasi kiiresti palju raha teenida??!! Oluline on muidugi teada, milliste kaartidega maniaki all-in callida(kindlasti 1010-AA) ja millistega mitte.Ilmselt AJ-AK selleks eriti ei sobi(eriti väikese bankrolli korral).

    Ja miks sa räägid mulle hyper-turbodest??? Kas sa eelmisi postitusi ei lugenud, kus juba oli juttu hyper-turbodest? See, et hyper-turbod on kiired, ei tähenda, et nendes oleks kerge raha võita.Miks ma siis peaksin neid mängima?? Erinevalt rahalaudadest, SnG blindid suurenevad(hyper-turbodes kõige kiiremini) ja kellelgi ei ole kaua aega tugevaid kaarte oodata.Ja erinevalt rahalaudadest, ei tea SnG mängima minnes kunagi, kas vastas on head või halvad mängijad.Üldiselt on SnG mängijate tase tugev ja võitmiseks läheb kõvasti õnne vaja.Hyper-turbo SnG`dega olen ma tavaliselt kiiresti raha teenimise asemel raha hoopis kiiresti kaotanud.Sellepärast ei näegi enam mõtet SnG`sid mängida.


    Kui mängid triobetis ,siis alusta 0.02 /0.04 blindidega lauast.
    Kus sa tead, et mul ei ole piisavalt raha(vähemalt 20 sisseostu), et kohe kõrgemasse lauda minna?? Tõsi, praegu on minu ainuke ametlik sissetulek tööturaha(85 EUR), mille juba paraku ära kaotasin:( Raha vähesus ja vajadus seda kiiresti juurde teenida, ongi loomulikult olnud põhjus, miks ma olen tihti suure osaga enda bankrollist mõnda fishisesse lauda mängima läinud.Miks sa arvad, et mul on tuju ja viitsimist, et mängida päev läbi mingeid sendimänge(0.02 /0.04 blindid)...eriti arvestades seda, et mul oli 3 kuud tagasi 1000 Eurot(võitsin umbes 30 tunniga 1 kuu jooksul).Kui mul see 1000 Eurot alles oleks, kas sa siis ka soovitaksid mul sendimänge mängida? Ja kas sa arvad, et ma mängisin ennast 100 Euro pealt 1000 Euro peale ilma oskusteta?? Kuigi jah, siis läksid asjad kohutavalt.Liigsete riskide võtmise, ebaõnne ja ilmselt ka tilti pärast kaotasin mõne päevaga rahalaudades ning SnG`dega 1000 EUR(kogu enda raha) ära:( Ja nüüd sa arvad, et kõige madalamad limiidid(sendimängud) on need, kus ma viitsin suvalistes laudades päevad läbi mängida, et ennast kuidagi ära toita?! Kuigi jah, praegu ei saaks ma isegi sendimänge mängida, kuna kaotasin eile NL100 lauas(kahe 50 EUR) sisseostuga kogu selle kuu tööturaha ära:(

  8. #68
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Palun, kas keegi mulle bankrolli saaks välja teha? Hea oleks, kui mul oleks piisavalt raha(vähemalt 20 sisseostu), et saaksin NL100 fishidelt raha minna võtma. Palun aidake!

  9. #69
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Palun, kas keegi mulle bankrolli saaks välja teha? Hea oleks, kui mul oleks piisavalt raha(vähemalt 20 sisseostu), et saaksin NL100 fishidelt raha minna võtma. Palun aidake!
    Kui sa Pärnust oled, siis ma u tunni pärast laekun 2 Paari (Suur-Sepa 13, vana turu juures). Astu läbi, teeme paar õlle ja mõtleb äkki välja midagi.:)

  10. #70

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Palun, kas keegi mulle bankrolli saaks välja teha? Hea oleks, kui mul oleks piisavalt raha(vähemalt 20 sisseostu), et saaksin NL100 fishidelt raha minna võtma. Palun aidake!
    Np. Postita oma andmed ja shipin ära. Mh, 20ga ei saa midagi, mingi 50 norm.

  11. #71
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Pangakonto number: ....

    Triobet kasutajanimi: Wolferk
    Viimati muudetud -andres- poolt : 20.03.13 at 21:49

  12. #72
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    No nüüd läksid liiale sheriff või kes iganes sa leveldad selle wolfreki kontoga.

  13. #73
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Pangakonto number:....

    Triobet kasutajanimi: Wolferk
    Shipiks ka mõned buy inid isegi aga selleks on täisnime vaja. Wolfist jääb väheks. Mis % diile pakud muidu kuna kerge raha on garanteeritud siis 60/40 stakejale oleks ok? Või mõtlesid nii, et teeme sulle lihtsalt välja bankrolli? Kui nii siis pean veits mõtlema, sest läksin eile ise ka preflop maniaki vastu all inni A9s-ga kuigi poleks pidand seda tegema ja maniakk callis mind 33-mega ning võitis.
    Ja nüüd mul BR suht väike 2,5buy ini aga arvan, et kui rahulikult AA-d ootan NL200 lauas saan varsti jalad alla ja üüri makstud.
    GL
    Viimati muudetud -andres- poolt : 20.03.13 at 21:49

  14. #74
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Ma vaevusin lõpuks FB'st seda inimest otsima ja tundub legit. Kui enne tundus kogu olukord veidi naljakas, siis nüüd on pigem kahju, et kellelgi nii läinud on ja pokkeriga oma raha maha mängib.

    (ei suutnud vastu panna)
    ...
    Viimati muudetud -andres- poolt : 20.03.13 at 21:50

  15. #75

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Oma ainukese raha eest ei tohiks Sa pokkerit mängidagi. Sellise mängustiiliga nagu Sa siin kirjeldad, ei jõua Sa mitte kuhugile ja kohe kindlasti ei saa Sa rikkaks. Kogu oma bankrolliga NL100 istuda ja AA-1010 oodata ning siis AI preflop taguda ei vii Sind mitte kuskile, võid ju paar korda duubeldada aga pikas perspektiivis jääd kaotajaks.

  16. #76
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Ja kahe erineva kaardiga preflopp all-in enam ei lähe.Ainult 1010-AA.

  17. #77

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Kui sa ei viitsi väiksemates limiitides mängu selgeks õppida ,siis pole mõtet ka suuremates kaotada.Pokkeris on ka muid olukordi kuidas saab raha teenida peale preflop AI ootamise maniaki vastu.ja ilmselt jääd siiski kaotuste ja blindide pärast miinustesse

  18. #78

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    No "for real".. Kuidas Sa kallis inimene aru ei saa, et pokker ei ole mäng kus kiiresti rikkaks saab... Sama hästi võiksid Sa iga kuu oma töötu abiraha eest viking- ja bingo loto pileteid osta. Ma olen suht kindel, et võiduvõimalused on kordades suuremad kui Sinu mängustiiliga pokkerit pelades...

  19. #79
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Pokerstarsil on väga hea leht tehtud selle jaoks

    http://www.pokerschoolonline.com/courses

    Loe kogu materjal läbi, õpi selgeks ja soorita kõik testid (valikvastustega) 100% peale.

    Enne kooli lõpetamist ära rahalaudadesse tagasi mine.

  20. #80
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Pokerstarsil on väga hea leht tehtud selle jaoks

    http://www.pokerschoolonline.com/courses

    Loe kogu materjal läbi, õpi selgeks ja soorita kõik testid (valikvastustega) 100% peale.

    Enne kooli lõpetamist ära rahalaudadesse tagasi mine.
    EI!

    http://hms.ee/cont04-txt.php

Lehekülg 4, kokku 15 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES