Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 91 1231151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1818
  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Imestan, et sellist threadi veel siin pole. Kõik jalgpalliga seonduv siia siis. Premier league, LaLiga, CL jne jne.

  2. #2
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Vbl OT,aga siuke küsimus,et mis asi on fantasy football?2+2 suht populaarne erinevates foorumi sectionitest.Mis siuke asi endast kujutab pole aru veel saanud.

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Everything fantasy is ghey. None of it in this thread.

    Polegi seda kunagi uurinud täpselt, tundub üsna mõttetu. Valid oma nö meeskonda mingid mängijad ja siis teatud mängudes sooritatud asjade üle saab iga mees punkti vms. 2+2 fantasy football on NFL ilmselt, seal on reaalsed statid mida võrrelda. Jalgpallis pole peale väravate ja söötude midagi.

  4. #4
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    fantasy football on täitsa olemas. ja mitte NFL.

  5. #5

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    mis liigat kõige rohkem jälgite siis? Ise vaatan premierit ja bundesligat.

  6. #6
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    fantasy football on täitsa olemas. ja mitte NFL.
    Kui sa oleks põhjalikult lugenud, siis seal postituses ei ole sõnagi selle kohta, et fantasy footballi pole olemas. qbj0hni'le oli adekvaatne vastus see, et 2+2's versioon on siiski hoopis teise ala kohta. Oleme ausad, jalgpalli kohta fantasy on täiesti mõttetu, sest nagu eelnevalt öeldud, siis seal ei ole statsi mida arvestada. Jookstud meetrid või passes/tackles completed ei lisa mingisugust otsest kasutegurit. NBA/NFL(ma nägin esimest korda elus täna terve mängu, nii, et ei, ma ei ole fänn) omavad oluliselt rohkem statistilisi näitajaid mille põhjal saab oma virtuaalset cocki mõõta.


    Tsitaat Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
    mis liigat kõige rohkem jälgite siis? Ise vaatan premierit ja bundesligat.
    Premier obv. Loodan, et Evans vigastab ennast tõsiselt, et teda ei oleks võimalik lähiajal mängu enam panna.

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
    mis liigat kõige rohkem jälgite siis? Ise vaatan premierit ja bundesligat.
    Premierit ikka põhiliselt, hoian ka teiste suuremate liigade tegemistes kursis. Praegusest siis lähebki hooaeg kõige põnevamaks. Järgmisest nädalast algavad CL 1/8 finaalid ja liigades on nö viimane lõpufaas.


    :Lulz @ Spewm

  8. #8

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    ma olin ka kunagi kõva tugitoolipallur a nüüd olen pokkerisõltlane ja pmst unustan isegi skoore vaadata juba

    glory glory man utd

  9. #9

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    ega keegi juhuslikult mõnda versiooni football manageri pole mänginud?

  10. #10
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Selle nv mängud pakkusid üldse päris palju dramaatikat, üllatusi ja eelkõige väga palju väravaid. ManU sai ka oma esimese kaotuse kirja 1:2 Wolvesile, kusjuures ManU : Wolvesi statistika on ka üllatavalt võrdne 46 võitu vs 33 võitu ja 16 viiki.
    Newcastle pöörane comeback 0:4 pealt, mis jäi 4:4 lõpuks. Suure osa mängis muidugi selles paksmaost kohtunik Phil Dowd. Chelsea oskas ka kodus Poolile kaodata, nii et kõige hullem asi ei olegi

  11. #11
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Mis osa see Dowd kandis? Üks pennal oli veits vale otsus aga samas jättis ka Newcastle värava lugemata. Muidu täitsa tiptop.

  12. #12

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    Mis osa see Dowd kandis? Üks pennal oli veits vale otsus aga samas jättis ka Newcastle värava lugemata. Muidu täitsa tiptop.
    ma kohtunikust ei tea midagi, aga http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/...65985&l=fplead

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    Mis osa see Dowd kandis? Üks pennal oli veits vale otsus aga samas jättis ka Newcastle värava lugemata. Muidu täitsa tiptop.
    Üks pennal oli väga vale otsus, mitte veits, lisaks muud veidrad otsused. Aga ilmselgelt 4:0 eduseisu mahamängimine oli eelkõige Arsenali enda süü, mitte kohtuniku.

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    Lugesin seda, täielik bullshit. Kõike ei maksa uskuda ka.
    Viimati muudetud inward poolt : 08.02.11 at 06:34

  14. #14
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Too penalti olukord on sellepärast veits vale, et abikohtunik andis selle. Videost on näha kuidas Dowd kuskile täiesti rappa jookseb ega olukorda näe. Abilt muidugi julge otsus, kuid käed olid küljes ja selliselt vahemaalt võis ta täitsa tõukamisena tunduda. Muud veidrad otsused - jään eriarvamusele. Kuid jah, eks ta Arsenali süü suuremal määral oli.

  15. #15
    FPP Pro
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    214

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
    ega keegi juhuslikult mõnda versiooni football manageri pole mänginud?
    Ma olin/olen haige FM jänes :s Pmst ei vasta 2n telefonile ka kui uus versioon välja tuleb :D Nüüd küll juba vähem, aga 10 aastat iga sügis-talv sama jama :D

  16. #16

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Arsenal andis ise mängu ära, kohtuniku osakaal selles oli minimaalne.

  17. #17
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Teine penalt oli suht ret. Vaatasin essa poolaja ära ja läksin magama, suht hämmingus olin ärgates. :D

    Ma Arsenali pooldaja muidu -vaatan Premiershippi.

  18. #18

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Cremer Vaata postitust
    Ma olin/olen haige FM jänes :s Pmst ei vasta 2n telefonile ka kui uus versioon välja tuleb :D Nüüd küll juba vähem, aga 10 aastat iga sügis-talv sama jama :D
    lahe. ma ise 2006 versiooni mänginud väga palju ja 2010 ka. 2011 ei meeldinud üldse ja võtsin ette 08. Maru vastikult sõltuvust tekitav mäng. Hetkel sain 08'sas Hull Cityga Premier'isse ja kohe kohe on algamas uues hooaeg. Üritan tiimi täiendada, nii kuis oskan :D

  19. #19
    FPP Pro
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    214

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Inglismaal elasin, siis kohalikud fänn/huligaanid olid aastal 2005 oma lemmik meeskondadega keskmiselt aastas 2020 :D Sürr mäng ja seda mängu ei soovita oma vaenlasele ka...lihtsalt nii sõltuvusttekitav :s

    Hea, et CL kohe-kohe edasi läheb.Viasat jalka kanal on päris hea asi -CL näitab reeglina parimaid palu, tv6 seda enamasti ei tee. + Inglise liiga maiuspalad, karikad ja mis kõik muu.

  20. #20

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Teine penalt oli suht ret. Vaatasin essa poolaja ära ja läksin magama, suht hämmingus olin ärgates. :D

    Ma Arsenali pooldaja muidu -vaatan Premiershippi.
    Vaata teine poolaeg tervenisti ära, siis näed, et Gunnersite mäng lagunes täiesti.

    ps: Penalti kohapealt olen nõus, aga see ei põhjustanud hävingut.
    pps: Ma olen muidu ManU pooldaja, aga arvan, et vaatan seda olukorda suheliselt objektiivselt.

Lehekülg 1, kokku 91 1231151 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES