Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 59
  1. #1
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

    Sain lõpuks siis uue video üles lastud.
    Antud videos peaks kõik tip top olema,ning fail ise on avi.Ainuke asi mis vbl võib häirida on pidev vaikne sahin nagu taustal,kuid seda kahjuks ei osanud kuidagi ära timmida.
    Ise vaatasin otsast lõpuni läbi ja usun,et overall video kvaliteet pildi/heli suhtes on vaadatav.
    Laske siis kommentaarid valla kui olete ära vaadanud.Meeletult palju ei olnud mingeid raskeid spotte,aga kindlasti oli nii mõndagi.
    47 minti vist on pikk kui ei eksi ja üritan ka võimalikult palju rääkida koguaeg.

    Fail ise siin: http://www.megaupload.com/?d=D1TIB3NT

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

    745MB suur...nagu filmi tõmbaks :D

  3. #3
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

    Inimesed kes tõmmanud on seda juba ja msn-is suhelnud ütlesid,et see tuli 15-25 minutiga ära.

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

    Mul endal tuli ka mingi 20 minutiga ära, lihtsalt mainisin seda :).

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

    Oot, see on see sama või lindistasid uue klipi oma mängust ?

  6. #6
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

    mul tõmbas ka max 15 mintsaga.
    solid video ning huvitavalt softid regid ikka FT-s. su Co ja Buttoni raise on pmst any two ning 95% vendadest annab sulle ikka mega respecti. keep it up! väga vähe oli tyype, kes sulle vastu mängisid.
    kahju, et raskeid olukordi oli suhteliselt vähe.a video oli ikkagi hea

  7. #7

    Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    mul tõmbas ka max 15 mintsaga.
    solid video ning huvitavalt softid regid ikka FT-s. su Co ja Buttoni raise on pmst any two ning 95% vendadest annab sulle ikka mega respecti. keep it up! väga vähe oli tyype, kes sulle vastu mängisid.
    kahju, et raskeid olukordi oli suhteliselt vähe.a video oli ikkagi hea
    Ei mängita vastu veel sellepärast, et ta suhteliselt uus nägu NL100s :P

  8. #8
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

    1:00 KK - 4-beti paneks suuremalt, sest Kui fish limp/reraiseb, siis on tal kas rääbis või midagi tugevat nagu AA-TT;AK-AQ. Tugevat kätt ta pre maha ei viska isegi 3x 4-beti vastu. Flopis panen tavaliselt väikse gaybeti, et anda talle võimalus spewida.

    3:29 AQo - Riveril oleks vastase väikse beti vastu raise teinud. Kiired callid on tavaliselt nõrgad käed ja sellel juhul oli imo väga suur tõenäosus, et tal nõrgem äss.

    17:00 33 - mulle ka ei meeldi out of position tõsta kuna enamus flopid missivad ning sul on 2 outi. Ilma equitita pole Cbet paljudel floppidel hea. Sama olukord oli veel hiljeb videos kahtedega.

    19:00 66 - Miks c/r? Ei ütle, et halb oleks, aga tavaliselt betin seal ise kuna BB ja CO tunduvad suhteliselt passiivsed. Kui c/r, siis teeks suuremalt natuke, $16 minimum.

    20:15 55 - Arvan, et halb koht turnil bettimiseks. Sul SD value olemas, ta callib sind ainult paremaga etc. palju põhjusi järgi checkkimiseks. Mainisid, et ta callibki taolise käega flopi nagu 99 ja ta peaks turnil foldima. Kas sa tõesti arvad, et ta foldib seal mid pocketid? Ta turnis ju full house! :)

    24:00 ATo - Ütlesid, et AT on selline käsi, millega ei saa bluff 4-betti teha. Miks ei saa? Kui sa arvad, et call ei ole kasumlikum, siis saab ikka. Ei ütle, et selles situatsioonis see hea oleks olnud, aga üldiselt.

    35:40 AQo - Fold on liiga tight sellise käega. Saab floppi näha.

    38:35 A6s - Sellisel flopil on Cbet kohustuslik. Kui sa lähed ainult preflop steali peale välja ja c/f enamus floppe, siis on see kaotav play imo. Sellises situatsioonis on viga stattide põhjal otsuseid teha. Fold to Cbet stat on nii üldine. Sa ei tea tema Fold to Cbet statti 3-bet potis IP sinu vastu ja sul pole hand samplet.

    42:00 AKo - Oleks arvatavasti pres foldinud kuna sellises positsioonis paneks tema rangeks AA,KK,AK (QQ mõnikord). Kuid kui juba 4-bettisid, siis ei saa enam foldida.

    üks asi veel: kui räägid mingist käest, siis oleks vaatajal mugavam kui ütleksid mis lauas action toimub. Nt. võid nimetada lauad ülevalt vasakult alates 1-6. Kui Üleval paremal toimub midagi, siis "laud 3 ....".

  9. #9
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Oot, see on see sama või lindistasid uue klipi oma mängust ?
    See on täiesti uus klipp.


    EDIT:Tänud 2ssapaar,väga head vastused :)!

    Tsitaat Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    Ei mängita vastu veel sellepärast, et ta suhteliselt uus nägu NL100s :P
    Ma ei tea,NL50-s oli enam vähem sama teema.NL100 varastan isegi rohkem kui NL50-s.
    Aga kindlasti mu steal läheb alla mingiaeg ma usun jamh,aga kahtlen,et meeletult palju nüüd.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 26.03.11 at 15:44

  10. #10

    Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

    vaatan õhtul videot alles, aga tekkis kiirelt vaadates koht kus sul olid viied (u20:20 juures) ja board oli 3T33J.
    Miks riveris checkid ja alla annad? Minu arust sellise venna vastu on hea seal just oma 55 bluffiks keerata ja 3-s barrel panna. Saad palju paremaid käsi foldima seal. ja callib sind vaid QQ-AA ja neid ta oleks imselt juba 3bettinud PF (ei tea täpseid statse). JJ paneb ofc otsa ja easy fold. 88-TTga peab ta seal ikka suure herocalli tegema, aga sellised vennad viskavad need rahumeeli seal maha.
    või siis minna juba rahuikku teed pidi ja turnis checkida.
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 26.03.11 at 16:06

  11. #11
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

    Paningi ka umbes taolise käe peale,aga ei tulnud kahjuks jah seda 3ndat barrelit ära.Ta callis turnis juba solid beti suht kiirelt ära,riveri bet hakkas mulle rahapõletamisena tunduma.Might be wrong.

  12. #12
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

    Teen inglise keelse versiooni ka mingipäev,osad tüübid tahtsid näha.Kui tahate võin siia samasse teemasse ka uploadida.

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    solid video ning huvitavalt softid regid ikka FT-s. su Co ja Buttoni raise on pmst any two ning 95% vendadest annab sulle ikka mega respecti. keep it up! väga vähe oli tyype, kes sulle vastu mängisid.
    kahju, et raskeid olukordi oli suhteliselt vähe.a video oli ikkagi hea
    Kuigi minu Starsi NL100 kogemus on suht olematu, tundub mullegi FTP tase kuidagi softim võrreldes Strasiga...?

  14. #14
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Teen inglise keelse versiooni ka mingipäev,osad tüübid tahtsid näha.Kui tahate võin siia samasse teemasse ka uploadida.
    uus sess ka ikka? kui jah, siis ofc lase siia ka link

  15. #15
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

    Uus sess muidugi.
    Laeb juba megauploadi ülesse.

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

    Päris liinitööna videosid tuleb :) Väga 5+ ettevõtmine! Ise hakkan ka kohe seda videot vaatama.

  17. #17
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Uus sess muidugi.
    Laeb juba megauploadi ülesse.
    nice!

  18. #18
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Päris liinitööna videosid tuleb :) Väga 5+ ettevõtmine! Ise hakkan ka kohe seda videot vaatama.
    Vana arvutiga polnud võimalik lihtsalt videosid ilma laggita teha,aga uuega jookseb kõik ilusti ja isegi kui ma ise mängin video tegemise ajal on lagg 0.

  19. #19
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Vana arvutiga polnud võimalik lihtsalt videosid ilma laggita teha,aga uuega jookseb kõik ilusti ja isegi kui ma ise mängin video tegemise ajal on lagg 0.
    Vaadatud! Mitmel laual muidu FR mängid? Siis ka 9l kui videot ei tee? Ma FR strateegiast väga täpselt ei tea, aga JJ me ei 3beti PrF?

    Lugesin just ühte uurimust, mille tegi PTR FR võitjate kohta:
    ( Click to show/hide )


    Seal ütleb, et kõige kasumlikum oleks mängida 13/11 stiilis.
    Ise katsetasin ka FR mängu 10 laual (NL10) ja 4461 käe kohta oli 17.6/15.4 stiil.
    Küsimus siis, et sa mängid ka taoliste statsidega umbes nagu mul oli?

  20. #20
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

    Viimased 2 nädalat olen alles 12 lauda mänginud,ehk siis jah hetkel mängin 12.Viimased 3-4 kuud muidu 9 koguaeg ja 12 ainult siis kui nv lauad megahead.
    Oleneb see JJ spot.Mingi average regulari UTG,MP raiset küll peaaegu never ei 3beti JJ-iga.3betiksin for value nende vastu ja JJ.-i ei keera ju bluffiks.Nad ei calli mu 3beti kehvemaga lihtsalt.3betiksin pigem agro rege kelle range on palju laiem jne.
    Tavaliselt 14/13 jne regulari ei näe mõtet 3bettida.

    Ära usu siukseid saite.Ma kujutan ette,et need on siuksed kullakaevajad,et ainuüksi rake tootmise eesmärgil ütleavd,et siukest stiili laseks.Kuna siukse stiiliga on tavaliselt ka laudade arv suurem,seega toodab rohkem reiki.Aga see lihtsalt näide ja laest võetud asi praegu.
    See sait vbl võtab seda mingi eriti suure sample ja statistika põhiselt.Fishe on ju kordades rohkem kui häid mängijaid.Seega on obvious neile,et tightim stiil toimib rohkem kuna seal on vähem kaotajaid.
    Selleks ka osadel urka saitidel on bottidest täiesti savi,sest nad lasevadki miljon lauda ja täpselt taolise stiiliga ja toodavad haigelt palju rake lihtsalt.
    See kõik oleneb ka.Mitu lauda mängid jne mis stiiliga lased.Nanonokosid on vähe kes 24 laual suudavad loosemat mängu teha.
    12 lauda on täpselt paras mulle hetkel ntx.Selle arvuga suudan tähelepanna normaalselt ja leida õiged spotid.
    13/11 stiilis mängijad minult küll raha kätte ei saa,kui just keskmine set vs top set (näide lihtsalt) pole lol.Nende range on niivõrd kitsas lihtsalt ja käe peale on suhteliselt lihtne panna.

    530k käe peale näitab 18/15 mul hetkel.Aga see sample on suhteliselt suur,julgen pakkuda,et viimastel kuudel olen sellest veel loosemalt mänginud.

    Ja NL10 jaoks on need normaalsed statsid.Seal toimib isegi veel tightim stiil veel julgen pakkuda.Aga NL50/100 on lihtsalt vaja aina rohkem spotte leida kus oma value välja squuezida,sest mäng on raskem ja rege on rohkem.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 26.03.11 at 22:13

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES