Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 36, kokku 36
  1. #21
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Ei kustuta midagi.

  2. #22
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Ranka võtab hästi kokku selle teema.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Rahva soovil taastan teema.

    Inward ei ole mu sõber ega isegi mitte hea tuttav ning täiesti pohhui temast ning ei kustutanud ma ühtegi teemat ära, sest mul suht pohhui.

    Ise näen seda teemat täiesti laste teemana, et tehakse miski joodikute kihlvedu ning siis miski raamatute teema ja peale seda miski isilik mõnitamine. Täielik tüdrukute teema.

    Sama nagu ESTPatrick teeks teema, et ta tolmuimeja on mu käes või teeksin teema, et kunagi rägielt tegin pumperile välja ning siis ühel hetkel viskas kopa ette ning siis lubas, et palgapäeval maksab ühel päeval kogu peo ise. Seda ei ole juhtunud ja peaksin tegema teema?

    Siis tuleksid veel miski sada venda ja räägiksid, et kui **** ja **** ja **** see on. Ma olen andnud ka sitaks lubadusi - raha asajdes nitt, aga muudes asjades räigelt üle lasknud, aga kokkuvõttes ma seda teema nii nägin.

    Teen teema lahti ja arutage seal edasi.

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Ma võin ise ka teema kokku võtta.

    Ranka post on täis BS imo. Nahaalselt üle lastud rahaline prop bet (kus polnud mingit arusaamatust - ise tunnistasid, et jõid ja ei maksa) ja mingi väljategemine pole võrreldavad. Kui sellise suhtumisega vend siin foorumis nii vabalt tegutseb, siis imo on väga õige tegu sellest teistele teada anda, hoiatuseks. Mingi summa või beti sisu ja muu crap pole siinkohal üldse oluline. Oleks seda codecci asja varem teadnud, poleks ise ka suga mingit betti teinud. Kokkuvõttes on isegi naljakas, kuidas "pohui" vennal järsku kiire hakkas ja raha kiirelt ära shippis.

  4. #24

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Peaks ka mingi alkoga seonduva prop beti tegema. Endal muidugi raha välja käia ei oleks, seega tahaks mingit prossa minusse uskujate võidust. Võidu korral saaks nad kindlasti vähemalt mingi 1:10 suhtega raha tagasi, seega riskida ju tasuks.

  5. #25
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Ma võin ise ka teema kokku võtta.

    Ranka post on täis BS imo. Nahaalselt üle lastud rahaline prop bet (kus polnud mingit arusaamatust - ise tunnistasid, et jõid ja ei maksa) ja mingi väljategemine pole võrreldavad. Kui sellise suhtumisega vend siin foorumis nii vabalt tegutseb, siis imo on väga õige tegu sellest teistele teada anda, hoiatuseks. Mingi summa või beti sisu ja muu crap pole siinkohal üldse oluline. Oleks seda codecci asja varem teadnud, poleks ise ka suga mingit betti teinud. Kokkuvõttes on isegi naljakas, kuidas "pohui" vennal järsku kiire hakkas ja raha kiirelt ära shippis.
    Okei, ma saan sellest isegi aru, et foorumisse. Aga on kaks aspekti, mis mind tohutult häiris ja mis läheb vastuollu sinu foorumi jutuga.

    Esiteks sa avalikustasid minu täisnime, mistõttu pole tegemist enam foorumisse teema tegemisega, vaid asetasid teema teadlikult internetti avalikult üles. Oleksid ära märkinud kasutajanime, on nähtav vaid foorumis. Teiseks, sa oma esimese lausega lood minust petturi, varga, kelmi kuvandi, mis kõik läks ülesse täisnimega avalikult internetti. Siin juhul on tegemist avaliku laimamisega.

    Sellise sita eest tuleks sulle vastu hambaid anda.

  6. #26
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Okei, ma saan sellest isegi aru, et foorumisse. Aga on kaks aspekti, mis mind tohutult häiris ja mis läheb vastuollu sinu foorumi jutuga.

    Esiteks sa avalikustasid minu täisnime, mistõttu pole tegemist enam foorumisse teema tegemisega, vaid asetasid teema teadlikult internetti avalikult üles. Oleksid ära märkinud kasutajanime, on nähtav vaid foorumis. Teiseks, sa oma esimese lausega lood minust petturi, varga, kelmi kuvandi, mis kõik läks ülesse täisnimega avalikult internetti. Siin juhul on tegemist avaliku laimamisega.

    Sellise sita eest tuleks sulle vastu hambaid anda.
    Ei ole varem tahtnud kommenteerida neid pettuste teemasid, kuna omalgi ühe foorumikasutajaga võlg üleval ja ei taha silmakirjalikku mljet jätta, aga kamoon mees. Mingisugune enesekriitika võiks ikka olla. Fakt on see, et lasid kellegi kulul freerolli. Fakt on see, et ei olnud sul plaaniski seda beti kinni maksta.
    Situatsioon pole muidugi küll nii must-valge, aga selle asemel, et ennast kaitsma hakata ja oma õigusi taga nõuda, võiks omale paari kasvatada ja oma viga tunnistada.

  7. #27

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Okei, ma saan sellest isegi aru, et foorumisse. Aga on kaks aspekti, mis mind tohutult häiris ja mis läheb vastuollu sinu foorumi jutuga.

    Esiteks sa avalikustasid minu täisnime, mistõttu pole tegemist enam foorumisse teema tegemisega, vaid asetasid teema teadlikult internetti avalikult üles. Oleksid ära märkinud kasutajanime, on nähtav vaid foorumis. Teiseks, sa oma esimese lausega lood minust petturi, varga, kelmi kuvandi, mis kõik läks ülesse täisnimega avalikult internetti. Siin juhul on tegemist avaliku laimamisega.

    Sellise sita eest tuleks sulle vastu hambaid anda.
    just lol, ebareaalne

  8. #28
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Küll alles laimavad siin ausat inimest. Kaabakad!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Teiseks, sa oma esimese lausega lood minust petturi, varga, kelmi kuvandi, mis kõik läks ülesse täisnimega avalikult internetti. Siin juhul on tegemist avaliku laimamisega.
    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Leidsin läppari koos laadija ja hiirega. Kui palju sellise eest raha küsida kannatab?
    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Mõtet ei olnud, et kellegil kadunud vms ja tagastada kuskil fbs vms jagades ntx?
    Insta letti.
    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Kas sa oled haige inimene ? Ma ei küsinud, mida ma sellega tegema peaksin. Sul võivad maal need asjad niimoodi käia, aga Lasnamäe sibula korralik arvuti läheb jah tõepoolest insta letti.

  9. #29

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Wow. tavaline kelm tundub olevat lihtsalt.

  10. #30

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Ma mingi suvalise joomakihlveo ülelaskjat küll kelmiks ei nimetaks. Niikuinii ei saa kumbagi osapoolt kontrollida, niiet algusest peale mõttetu teema. Mis see võitja kahju saab täpsemalt, pidi mingi aeg ilma alkota olema? Mingi ringkonnasisene image kadu, ok, selle nimel mina muidugi maksaks, aga avalikult nimi üles panna on jama, kus kahjud võivad olla kordades suuremad, kui asi väärt.
    Viimati muudetud alaska poolt : 14.08.14 at 18:10

  11. #31

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma mingi suvalise joomakihlveo ülelaskjat küll kelmiks ei nimetaks. Niikuinii ei saa kumbagi osapoolt kontrollida, niiet algusest peale mõttetu teema. Mis see võitja kahju saab täpsemalt, pidi mingi aeg ilma alkota olema? Mingi ringkonnasisene image kadu, ok, selle nimel mina muidugi maksaks, aga avalikult nimi üles panna on jama, kus kahjud võivad olla kordades suuremad, kui asi väärt.
    pigem vaatasin selle laptopi asja poole rohkem.
    Viimati muudetud redddman10 poolt : 14.08.14 at 19:05

  12. #32
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Annan igaksjuhuks siin teada, et kasutaja inward a.ka Lauri H.-i kätte ilmselt mingit isiklikku vara usaldada ei tasu - paneb jooksu sellega. Beti raames jäi 50€ sisse ja pärast olid tema sõnad "miks ma peaks maksma". Ütlesin ka talle enne, et postitan varsti foorumisse, vastuseks "pohui pane". Skype grupi täis foorumi liikmeid võivad kinnitada.


    Milles küss? Pärisnime avalikustamises?

  13. #33
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    Annan igaksjuhuks siin teada, et kasutaja inward a.ka Lauri H.-i kätte ilmselt mingit isiklikku vara usaldada ei tasu - paneb jooksu sellega. Beti raames jäi 50€ sisse ja pärast olid tema sõnad "miks ma peaks maksma". Ütlesin ka talle enne, et postitan varsti foorumisse, vastuseks "pohui pane". Skype grupi täis foorumi liikmeid võivad kinnitada.


    Milles küss? Pärisnime avalikustamises?
    Because it takes all the fun out of it :(

  14. #34
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Peaks ka mingi alkoga seonduva prop beti tegema. Endal muidugi raha välja käia ei oleks, seega tahaks mingit prossa minusse uskujate võidust. Võidu korral saaks nad kindlasti vähemalt mingi 1:10 suhtega raha tagasi, seega riskida ju tasuks.
    Mõni teema, kus sa ei brag'iks oma alkolembusega? Võta kokku end lontrus.

    Vaadates neid süüdistusi, siis kahtlane tunne et see laptop, mida Inward müüb kui 'leitud pähe' võib prolly olla varastatud ;//.

  15. #35
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Selle mehe jutt-inwardi-hakkab järjest rokkem matka madist meenutama.Õigust jääb ülegi kõik teised on süüdi.
    Nagu ma aru saan tegid kihlveo-tegid.Ära maksta ei tahtnud-ei tahtnud.Pohh milles kihlvedu seisnes.
    Lubati teema foorumisse üles panna-olid nõus ja nüüd protesteerid selle vastu, et pandi pärisnimi üles samas tunnistad, et lasid kihlveo maksmisega üle.Täielik huumor.
    Millest sa aru ei saa.

  16. #36

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Mõni teema, kus sa ei brag'iks oma alkolembusega? Võta kokku end lontrus.

    Vaadates neid süüdistusi, siis kahtlane tunne et see laptop, mida Inward müüb kui 'leitud pähe' võib prolly olla varastatud ;//.
    Kena üritus nagu paljudel enne sind. Kui teie lõpetate väljaspool OT teemat möla ajamise, siis suudan seda ka mina. Kusjuures ka täis peaga.

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES