Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 147, kokku 294 EsimeneEsimene ... 4797137145146147148149157197247 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 921 kuni 2 940, kokku 5869
  1. #2921
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Vaatasin Inceptioni ära. Ma ei tea, kas tegemist on plot-hole'ga või seda seletati ja ma ei pannud tähele, aga kuidas Saito teistega samal ajal üles ärkas? Ma ei mäleta küll, et sellest midagi räägitud oleks, kuidas limbo ajaliselt reaalsusesse suhtub.
    See film oli juba nii "keeruline" ja su sõnastus veelgi. Selle aruteluga jõuad loogilise mõtlemise ajuvabaduse tipuni - sama nagu ei suuda mõista, et universumil on vanus ja enne seda ei olnud mitte midagi, isegi mitte aega.

  2. #2922
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Filmid ja sarjad

    Omg ju just blew my mind ranka.

  3. #2923
    Grinder Kasutaja isenseven avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    598

    Re: Filmid ja sarjad

    Hakkasin Burn Noticet vaatama, siiamaani tundub ülinuts!

  4. #2924

    Re: Filmid ja sarjad

    Ma vaatan ka Burn Notice´t tasapisi. Natuke häirib see liigne pehmus osades olukordades ja kust kurat ta raha võtab elamiseks ja muu stuffi jaoks, kui pidevalt vaeste ja nõrkade kaitseinglit mängib ?

    Human Target oli minu jaoks igatahes usutavam. Lisaks oli Guerrero lihtsalt ülinuts karakter.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 23.08.11 at 13:23

  5. #2925

    Re: Filmid ja sarjad

    ( Click to show/hide )


    Antud postituse põhjus:

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 25.08.11 at 22:46

  6. #2926
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Filmid ja sarjad

    Väga hea BB osa oli taaskord.

    ( Click to show/hide )

  7. #2927

    Re: Filmid ja sarjad

    Esimene osa (uuendatud hinded, paar pisimuutust on)
    ( Click to show/hide )


    Teine osa

    Against The Wall (http://www.metacritic.com/tv/against-the-wall)
    Täitsa ägeda ideega sari, kus perekonnas, mida täidavad meessoost reapolitseinikud, otsustab peretütar kiirema edutamise ja karjääri nimel liituda sisejuurdlusega, mis loomulikult ei sobi ühelegi vennale või ka isale.

    Seni on neli-viis osa olnud ja jama pole, kellele toredad politseisarjad meeldivad, siis peaks meeldima.

    7/10 või isegi äkki natuke rohkem, sest peategelane on täitsa nunnu.

    Awkward (http://www.metacritic.com/tv/awkward)
    Noortekas, kus naissoost peategelane teeks nagu peaaegu enesetapu, kuid see oli õnnetu õnnetus ja siis kõik muretsevad ja tema üritab ilusad jalgpallurite lantida, kuid jalgpalluril on nõmedad naissõbrad jne... Sellist sarja polegi ju kunagi varem tehtud.

    5/10, sest on vahepeal natuke naljakas, kuid sisu on täiesti mööda ja kõik osad räigelt üle võlli. Kellele see karakterite meeletu ühte äärde tagumine meeldib, võib palli jagu hinnet tõsta.

    Alphas (http://www.metacritic.com/tv/alphas)
    Kirjutasin või vähemalt viitasin, et nagu «Heroes». Ei ole nagu «Heroes». Kui «Heroes» oli alguses äge, siis «Alphas» seda pole ja ma ei näe, et kuidas nad seda parandada saaksid, sest paar tegelast on toredad, kuid nendes pole sära või seda keemiat, mis vaatama sunniks. Tõenäoliselt pannakse varsti kinni.

    Kellele üleloomulikud asjad meeldivad ja natuke märulit ka, siis võib aja võtta ja uurida, kuid midagi säravat ei maksa loota. 5/10.

    Web Therapy (http://www.metacritic.com/tv/web-therapy)
    Kuigi «Friends» oli tore sari, ei suuda Lisa Kudrow iialgi enda rollist väljuda. Paar esimest osa olid isegi natuke naljakad, kuid siis ei suutnud enam võluda, sest siin oli see võlli värk isegi hullem kui «Awkwardis».

    Selles mõttes, et kui vaataja ei suuda ideed natukenegi uskuda, on raske uskuda, et need isikud, keda seriaalis kotitakse või narritakse, peaks täielikud idioodid olema. 5/10.

    Friends with Benefits (http://www.metacritic.com/movie/friends-with-benefits)
    Pealkiri ütles sisu ära. Neid paare on mitu. Väkk. 3/10.

    The Lying Game (http://www.metacritic.com/tv/the-lying-game)
    Sedagi ideed on kotitud, kuid suurt vahet pole, sest kui hästi tehakse, siis peaks meeldima küll. Et siis identsed kaksikud, kuid üks neist rikkas ja teine urkas. Nagu kunagi muinasjutt.

    Kahjuks mulle esimene osa ei meeldinud ja ei suutnud isegi esimest osa lõpuni vaadata. 4/10.

    Järgmised tulevad septembris ja siis on loodetavasti midagi, mida vaatata tasub. Seni tuleb loota vanematele sarjadele, et need sama hästi jätkaks.
    Viimati muudetud taipupole poolt : 30.08.11 at 10:26

  8. #2928
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: Filmid ja sarjad

    Mõni hea komöödia 2008a.+ ?

  9. #2929
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Mulle jälle Alphas väga vastukarva ei ole. Selline kergeke ja täitsa vaadatav. Mõned osad siiski vaadanud ainult. Paneks üks kuni kaks punkti taipupole hinnangule juurde. Samas kui sealt mingit põnevat taustastoorit välja ei kujune, siis ilmselt neil pikka pidu pole jah.

  10. #2930
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
    Mõni hea komöödia 2008a.+ ?
    http://www.imdb.com/title/tt0800039/

    http://www.imdb.com/title/tt1226229/

  11. #2931
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Filmid ja sarjad

    Mulle ka fast five meeldis, ei otsigi sealt reaalsust.

  12. #2932
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ei ole ka eriti macho ja kangelaste stiilis filmide fänn aga Fast Five oli minu jaoks vägagi nauditav vaatamine. Soovitan.
    Soovitan kah... kes otsib action filmist kogu aeg reaalsust - no cammoon

    Tõmmatud sai veel Piraadid - hea kuid kohe näha, et hoogu on kõvasti maha keeratud
    X-men:First Class - väga hea... vähemalt minu jaoks muutub see saaga iga filmiga aina huvitavamaks...
    Thor - asun kohe vaatama eks näis...


    PS.
    Ainult nädalapäevad veel.... SOA 4th
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud JaanusX poolt : 29.08.11 at 21:53

  13. #2933

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust

    Teen Wolf (http://www.metacritic.com/tv/teen-wolf)
    Ei ole vaadanud, kuid filmi olen näinud ja seetõttu ei hakka närve rikkuma.
    Täna tuli pähe vaadata, et mis filmiga tegu. Imo on sari ja film nagu öö ja päev. Imo on antud žanri kohta tegu päris hea sarjaga, inimesed ja ka ka inimhundid käituvad loogiliselt ja ka nende emotsioonid on mõistetavad. Homode jms ei pingutata ka üle. Samas muudab see jätkamise kahtlaseks, kuna vaatajaid võis loodetust oluliselt vähem olla.

    Tsitaat Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    PS.
    Ainult nädalapäevad veel.... SOA 4th
    ( Click to show/hide )
    Hakkasin ka lõpuks vaikselt vaatama, tõenäoliselt vaatan enne uue hooaja algust vanad osad ära. Hetkeseisuga kuulub suurima värdja tiitel igatahes vanale politseiülema, kes ei suuda ka surma eel mees olla ja oma tööd teha.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 30.08.11 at 02:14

  14. #2934
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Filmid ja sarjad

    Breaking Bad viimane ep oli nuts.

  15. #2935
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: Filmid ja sarjad

    Viimane BB oli päris äge jah, neljanda seni parim ep mu jaoks.
    Päris paljud siit vaatasid Spartacus: Blood and Sandi, omamoodi väga nuts sari imo, vaatasin season 1 pmst järjest ära ja jäin järgesid ootama. praegu avastasin et 2011 algul tuli Spartacus :Gods of the Arena, kuus episoodi. kas on sama hea kui esimene season??

    a filmidest. päris häid br ripe viimasel ajal vaadand. Lõpuks vaatasin Memento 1080p-ga ära ja täiesti vaimustav!, varsti vaatan uuesti. praegu vaatasin Pulp Fictionit uuesti ja täiesti suurepärane 10/10. The Shawshank Redemtion´i, imdb top1, vaatasin lõpuks ära ja ka nuts. American History X - suurepärane draama. Source Code (2011) oli imo pisut üle keskmise, idee hea jne

  16. #2936

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas paradigmlost Vaata postitust
    kas on sama hea kui esimene season??
    mulle meeldis.

  17. #2937

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas paradigmlost Vaata postitust
    kas on sama hea kui esimene season??
    Tegemist on eellooga ehk hooajad sassis. Ja mulle meeldis Blood and Sand rohkem.

  18. #2938
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Against The Wall (http://www.metacritic.com/tv/against-the-wall)
    Täitsa ägeda ideega sari, kus perekonnas, mida täidavad meessoost reapolitseinikud, otsustab peretütar kiirema edutamise ja karjääri nimel liituda sisejuurdlusega, mis loomulikult ei sobi ühelegi vennale või ka isale.

    Seni on neli-viis osa olnud ja jama pole, kellele toredad politseisarjad meeldivad, siis peaks meeldima.

    7/10 või isegi äkki natuke rohkem, sest peategelane on täitsa nunnu.
    FU Taipupole. Ma sain eile kell 2am magama selle pärast

  19. #2939

    Re: Filmid ja sarjad

    ma sain "suits"-i pärast veel hiljem.

  20. #2940

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    ma sain "suits"-i pärast veel hiljem.
    Tuleb tunnistada, et Suitsi hindasin alguses natuke valesti ehk on läinud paremaks ja karakterid on ka selgemalt esile tulnud. Seega 7 või ka 7,5. Võiks üks hooaeg veel tulla, et kas suudavad edasi liikuda.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES