Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 22
  1. #1
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Otsin staket 25NL

    Kuna pole rolli tahaks siis saada staket Starsi 25NL FR-i. olen võtnud shotte kyll aga alati t6mmatakse midagi kokku ja pean j2lle 10NL grindima.. tahaks siis saada 10-15 BI staket. Tulu 50/50 ja stake raha tagasi. Kestus 30k hande.,
    Eesmärk siis endale roll ehitada millest ise edasi minna. Mängiks siis max 8 laual. Kedagi yle laskma ei hakka (lenC sai oma rahad ilusti käte, kuigi see võttis mu rollist ligi 40%).

    + kui stakeja on nõus, ei ytleks ära ka väikesest coachist.

    märtsis läks suht hästi hästi aga oin sunnitud cash oudi tegema ja mais ei saand enam minema pmts.

    märtsi graafik siis:

    Viimati muudetud Sass poolt : 08.06.10 at 23:42

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Otsin staket 25NL

    pane parem kogu graafik NL25-s, mis sa sellest upswingist siia topid.
    edit : vaatasin ptr-ist järele 57k käsi ja pmst 0.
    ma ise praegu rott, nii et stakeda ei saa, aga edu sellegipoolest!
    Viimati muudetud pikk28 poolt : 09.06.10 at 12:38

  3. #3
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    489

    Re: Otsin staket 25NL

    esmapilgul mõtlesin, et miks vaja stake kui kuu profit üle 500 dolli, aga ilmselt jh see hiiter

  4. #4
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: Otsin staket 25NL


  5. #5
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    489

    Re: Otsin staket 25NL

    kuni 30 000. käeni on ju kõik okei. anaallüüsi pigem ülejäänud käed ära ja vaata mis valesti tegid. kokkuvõttes oled ju ikkagi plussis, mis sest et 6 kuu kohta käsi hirmus vähe

  6. #6

    Re: Otsin staket 25NL

    Mis summat sul konkreetselt vaja on? Coachida ei oska/viitsi, aga stake võin ehk anda, tundud sümpaatne kuju olevat.

  7. #7
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: Otsin staket 25NL

    Tsitaat Algselt postitas nalg Vaata postitust
    kuni 30 000. käeni on ju kõik okei. anaallüüsi pigem ülejäänud käed ära ja vaata mis valesti tegid. kokkuvõttes oled ju ikkagi plussis, mis sest et 6 kuu kohta käsi hirmus vähe
    no ma m2ngisin 25NL ainult nädal märtsis ja mais hakkasin poole kuu pealt

  8. #8
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    489

    Re: Otsin staket 25NL

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Mis summat sul konkreetselt vaja on? Coachida ei oska/viitsi, aga stake võin ehk anda, tundud sümpaatne kuju olevat.
    10-15 BI = 250 - 375 dollarit

  9. #9
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: Otsin staket 25NL

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Mis summat sul konkreetselt vaja on? Coachida ei oska/viitsi, aga stake võin ehk anda, tundud sümpaatne kuju olevat.
    no ma ei oska ka täpselt öelda mul hetkel 2 ekraani ja enda arvates ma teen paremat mängu kui on ntx 8 akend tiles kui 4 akend tiles. ( jõuan rohkem käsi läbi mängida, nittin paremini) aga noh 4 tablmise jaoks ma arvan et 10 BI piisav aga 8 tablemiseks siiski 20 BI ma usun. samas 15 BI? 7 BI swingi ruumi? ma usun et peaks sellega ka hakkama saama, (anyway 7 BI swing tuleb iis peab midagi väga valesti olema jälle)

  10. #10

    Re: Otsin staket 25NL

    Kas see summa lisandub su enda olemasolevale rollile (kui suur see on?) või mängid ainult stake raha eest? Kui kiirelt kavatsed need 30k käsi läbi mängida?

  11. #11
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: Otsin staket 25NL

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Kas see summa lisandub su enda olemasolevale rollile (kui suur see on?) või mängid ainult stake raha eest? Kui kiirelt kavatsed need 30k käsi läbi mängida?
    no ytleme nii et roll on busto. (1BI 25NL-s) no ma ei tea kui kiirelt 8 tabledes vb... no 1-2k käsi päevas kindlalt
    E: tavaliselt päeval mängida ei saa. õhtul mingi 9-st tavaliselt hakkan ja kell 1-2 tavaliselt lähen magama. See aeg saaks m2ngida pmts

  12. #12

    Re: Otsin staket 25NL

    Sa mängid ikka starsis? Oleks nõus 50k käega, kasum 50/50 ja ilmselt siiski oskan ja viitsin veidi nõu ka anda ja aidata.

  13. #13
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: Otsin staket 25NL

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Sa mängid ikka starsis? Oleks nõus 50k käega, kasum 50/50 ja ilmselt siiski oskan ja viitsin veidi nõu ka anda ja aidata.
    vaata pm

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Otsin staket 25NL

    Ma arvan, et standard downer. Grindi edasi ja küll tuleb. Krt ma ei teeni selliseid summasid NL50-neski. Aga volüüm ka väike, mis teha.

  15. #15
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Otsin staket 25NL

    Stake’i suurus on 500 dollarit, mis on 20 buy-ini NL25 tasemel. Stake kestab 50000 kätt või 2 kuud esialgu, kokkuleppel saab stake kestvust pikendada kui mänguline kasum pole piisav.

    50000 käe lõppedes on mängulise kasumi jaotus 50/50.

    Kui stake’itav soovib tehingu varem lõpetada, siis jaguneb mänguline kasum ja boonused 60/40. Kui mängulist kasumit pole, kaetakse boonusega esmalt stake’i suurus ja ülejäänud jaotub pooleks.

    Stake’i ajal teenitud FFPde kasutamine peab olema eelnevalt kooskõlastatud (sh boonuste, turniiripiletite jms ostmine).
    Stake’i ajal võib raha kasutada ainult NL25 laudade mängimiseks, ülejäänud (nii üles kui ka alla) limiidid ja turniiride mängimine tuleb kooskõlastada. Samuti ei tohi stake’itav osta osakuid ja teha välja- või sõbrakandeid. Kui nende reeglite vastu eksitakse, kuulub stake katkestamisele ja tagastada tuleb kogu stake’i raha (ka miinuse puhul) ning kasumi (ka boonused) puhul jaotus 60/40.

    Stake’i ajal saadab stake’itav kas pühapäeval või esmaspäeval kõik möödunud nädala käed. Stake’i ajal on stake’i andja valmis pakkuma enda arvamusi nii käte kui ka mängu kohta ning uurib saadud käsi ja annab 50 000 käe täitudes enda hinnangu. Loomulikult on alati võimalus ühiseid sesse teha.

    Stake’ija võib enda tegemistest foorumirahvale teada anda, kuid see pole kohustus ja see on tema otsustada. Küll aga peab ta selles teemas kinnitama, et saab reeglitest aru ning on nendega nõus ja kohustub neid täitma.

  16. #16
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: Otsin staket 25NL

    Confirmed

  17. #17
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Otsin staket 25NL

    GL! Hea diili said kokkuvõttes.

  18. #18
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Otsin staket 25NL

    Rahad kantud läbi raskuste. Esimene sess ka tehtud ja tundub, et Sass biidib nl25 küll.

  19. #19
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: Otsin staket 25NL

    stake läbi tegin 40k handi 5.3bb/100

  20. #20
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Otsin staket 25NL

    Rahad käes, olen Sassiga rahul. Endale võin tuhka pähe raputada, sest polnud erilist aega juhendada.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES