PDA

View Full Version : *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Wolferk
27.06.12, 19:10
Mis su kasutaja Starsis on kui saladus pole. Ega sa juhuslikult Madis Very ei ole?.... kui oled siis olen näinud sind vist laudades. Tundub, et jagad küll juba natuke

Ei ole Madis Very.Wolferk olen.

Svenza
27.06.12, 21:18
Täis lammas oled sa! Kui sa idikas oled neid turniire mänginud ja rebuysid teinud, kuidas saab sul üldse küsimus tekkida auhinnafondi suuruse kohta??? Lobbys on ju selgelt kirjas mitu inimest on turniirile reganud, kui palju on tehtud rebuysid ja add-one. Kust otsast sa seda overlayd näed???
Tee edaspidigi 2-3 rebuyd ja unista oma min-cashini foldimisest.

Wolferk
28.06.12, 00:01
Täis lammas oled sa! Kui sa idikas oled neid turniire mänginud ja rebuysid teinud, kuidas saab sul üldse küsimus tekkida auhinnafondi suuruse kohta??? Lobbys on ju selgelt kirjas mitu inimest on turniirile reganud, kui palju on tehtud rebuysid ja add-one. Kust otsast sa seda overlayd näed???
Tee edaspidigi 2-3 rebuyd ja unista oma min-cashini foldimisest.

Kõik ei ole sinusugused fishid,kellel on raha laristada.

V4LDO
28.06.12, 00:44
Kõik ei ole sinusugused fishid,kellel on raha laristada.

Palun ära ürita enam siin oma joru edasi ajada. Sinu senise jutu järgi arvan, et parimal juhul oled sa 10% nii kõva mängumees kui need, kes sulle siin teemas vastanud on. Otsi kuskilt mõned strateegiaartiklid rebuy-turniiride kohta ja avarda oma sellealaseid teadmisi, enne kui üritad siinsetele inimestele õpetussõnu jagama tulla.

PokerStars Marika
28.06.12, 02:29
Tähelepanu tähelepanu!

Lõppude lõpuks on kauaoodatud Mobile Poker PokerStars.EE mängijatele nüüd väljastatud! :)

Antud hetkel on rakendus saadaval ainult Android seadmetele ning ei oska veel öelda millal täpselt saame pakkuda ka iOS Appi lahendust. Kuid kinnitame, et soovime seda lähitulevikus ikka väljastada!

Mobile Poker lahenduse alla laadimiseks külastage palun järgnevat veebilehte:

http://updatead.pokerstars.ee/PokerStarsInstallEE.apk

Täpsemat infot Mobile Pokeri kohta leiate:

http://www.pokerstars.ee/mobile/faq/ (http://www.pokerstars.ee/mobile/faq/?source=10146033)

PS. Oleme teadlikud, et meie KKK veebileht väidab juba, et mobiili rakendus on saadaval ka iOS seadmetele, kuid palume siinkohal teie kannatlikkust.

Ning nagu ikka, küsimuste korral kirjutage julgelt meile support@pokerstars.ee

Edu! :)

hoss23
28.06.12, 08:49
Just proovisin tel mängida, kärab küll.

Wolferk
28.06.12, 11:22
Palun ära ürita enam siin oma joru edasi ajada. Sinu senise jutu järgi arvan, et parimal juhul oled sa 10% nii kõva mängumees kui need, kes sulle siin teemas vastanud on. Otsi kuskilt mõned strateegiaartiklid rebuy-turniiride kohta ja avarda oma sellealaseid teadmisi, enne kui üritad siinsetele inimestele õpetussõnu jagama tulla.

Idioot!!! Sul ajud pehmed või? Mismõttes 10% nii kõva mängumees...??? Arvate,et olete mingid pokkeriprod,sest teil on rohkem raha mängimiseks või te olete mängimisega rohkem raha võitnud(teil on rohkem lucky olnud)??? Kui nii mõtlete,siis te olete ikka küll haledad kujud.Kaarte oskab iga titt mängida.Vahe on selles,kellel on lucky ja kellel mitte.Kes ajab raha kokku ja kes mitte.Ja ilmselt te olete need,kellel on seda roppu moodi.Ja siis ülbitsete nendega,kellel on asjad vastupidi.Häbi teil olgu!!!

Olen vaadanud küll TV-st seda Euroopa Pokkeriturneed.Väidetavalt on need miljonärid seal pokkeriprod.Kust otsast??? See et neil on raha sellistel turniiridel osaleda,ei tee neist pokkeriprosid.Pokkeriprod on need,kes hästi mängivad.Ja hästi mängimine on lihtne.Iseasi,kui palju kellelgi õnne(lucky) on.Need väidetavad pokkeriprod mängivad paljud väga halvasti.Mängivad palju nõrke käsi ja isegi siis,kui laud neile abi ei anna.Blufivad kohtades,kus seda teha ei tohiks.Enamasti sellised mängijad(fishid,donkid) kaotavad ja siis oigavad,et miks nad nii lollisti mängisid.

3xTurbo rebuy turniiri võib mitut moodi mängida:
1) Mängid vaid häid käsi ja hoiad sellega raha kokku.
2) Laristad rohkem raha mängides palju erinevaid käsi mingi turniiri etapini,lootes korralik stack kokku koguda.

Seega,V4LD0,hoia oma idiootsus ja sarkastilisus endale.

lenC
28.06.12, 11:33
Väärt arutelu. Edaspidi ainult Starsiga seonduvaid postitusi palun.

lauri89
29.06.12, 00:05
Kas MeeGo-le tuleb ka mob versioon?

Romka
29.06.12, 01:00
Uus app on nuts aga loodan et arendatakse veel palju edasi, võiks ikkagi üle 4 laua saada mängida ja suurem seadete valik võiks olla. Muidu viis pluss!

popp00
29.06.12, 06:45
Ei saa mina seda appi käima oma samsung galaxy S plusiga. Tõmbab exe faili ilusti alla aga ei installi mitte kuidagi. Zip failiga proovisin ka unzipib kõik ilusti lahti aga ikka käima ei saa.

pastilaa
29.06.12, 08:33
app käib ja toimib, aga kuidas saaks filtreerida ntx hyperitest HU lauad?

Godspeed_EJ
29.06.12, 08:41
Ei saa mina seda appi käima oma samsung galaxy S plusiga. Tõmbab exe faili ilusti alla aga ei installi mitte kuidagi. Zip failiga proovisin ka unzipib kõik ilusti lahti aga ikka käima ei saa.

Kas seadistused on paigas, et lubab peale AppMarketi ka mujalt appe tõmmata?
Võta settings-applications-unknown sources ja aktiveeri ära.

vsiu100
29.06.12, 10:49
5+ rakendus. live mtt-d, cashi mängides väga hea aja sisustamiseks.

nikitheone
29.06.12, 11:14
peab vist nutitelefoni ostma

Kodu
29.06.12, 11:38
Vaata siis et resolutsioon on 800x480 + mul X peria mini prol on väiksem ja peab ka mõtlema telefoni vahetamisele

Romka
29.06.12, 13:00
Exe faile ei saagi android telefonis installida, tiri ikka õigest kohast omale .apk fail androidi jaoks.

CeuZ^
29.06.12, 13:14
Väga tore uudis.Ise laen ka hetkel alla:D

800miljonit
30.06.12, 00:07
Pokerstars Marika kas saaksite palun öelda mis on pokerstarsi seisukoht .EE kliendiga välismaal viibides mängimise suhtes. Kas võib mingeid probleeme tekkida?

hoss23
30.06.12, 00:15
Pokerstars Marika kas saaksite palun öelda mis on pokerstarsi seisukoht .EE kliendiga välismaal viibides mängimise suhtes. Kas võib mingeid probleeme tekkida?

Saada kiri supporti, et sellest hetkest selle hetkeni viibid välismaal ja mängid .EE kliendiga ja ei tohiks mingeid probleeme tekkida. (Mul vähemalt aitas)

KristjanLaas
30.06.12, 08:09
Loomulikult on suurema rahvaarvuga mängijatest 10 prossa sisse jõudmine raskem.

Not sure if serious, aga lol ei.

Mida suurem field, seda kõrgem ITM %.

PokerStars Regina
30.06.12, 12:44
Pokerstars Marika kas saaksite palun öelda mis on pokerstarsi seisukoht .EE kliendiga välismaal viibides mängimise suhtes. Kas võib mingeid probleeme tekkida?

Oleneb mis riigis viibid - Hispaanias, Prantsusmaal, USAs, Taanis ja Itaalias mängida ei saa. Kui Teised riigid on OK võid jätkata samamoodi. Kui tekib küsimusi mingi teatud riigi kohta v mõni muu probleem mis sind vaevab, palun kirjuta klienditeenindusse, saame vastata vastavalt situatsioonile :)

Vandalar
30.06.12, 13:20
Mis selleks tegema peab, et pokerstarsi eesti kliendid saaksid rahaülekandeid teistele mängijatele teha? See on täiesti ebaaus olukord, et .com mängija võib transfere teha aga .ee oma mitte.

800miljonit
30.06.12, 13:41
http://www.pokerstars.ee/en/poker/promotions/micromillions-deposit/

Kas hetkel mingeid teisi reload boonuseid liigub peale selle? Küsin kuna .ee lehe uuendamine jätab soovida tihtipeale.

reggie
30.06.12, 14:27
Liitu pokkerikooliga starsis, mina sain sealt 20$ reload boonuse.

ranka
02.07.12, 05:06
Selline mini pakkumine PokerStarsilt: http://pokkeriprod.com/est/news/pokerstarsi-rannajalgpalli-freeroll

Vabandan ette ära, et artikkel on spamm-reklaam, «sigri-migri» ja font natuke vale aga see on ajutine nähtus. Rohkem rääkida hetkel ei saa.

Icanbeatthis
02.07.12, 14:45
Mis selleks tegema peab, et pokerstarsi eesti kliendid saaksid rahaülekandeid teistele mängijatele teha? See on täiesti ebaaus olukord, et .com mängija võib transfere teha aga .ee oma mitte.

See peaks olema Eesti seadustega seoses, mitte Pokerstars ei pane nimelt Eestile kär vms.

metsiq
02.07.12, 15:16
Kas Teil ka täna PS ühendus hüpllik olnud. Network status hetkel nt. Poor, Fair pigem.

Vandalar
02.07.12, 15:18
See peaks olema Eesti seadustega seoses, mitte Pokerstars ei pane nimelt Eestile kär vms.

Jah, aga kas see vastuoluline pole? EU liikmesriigid ei olegi siis ühes ühises, vabas majandustsoonis? Või milles asi?

mislinn
04.07.12, 00:08
Lähen lihtsama vastupanu teed ja küsin siin, et palju Supernova tänapäeval väärt on?

Poke
04.07.12, 00:42
http://www.pokerstars.co.uk/vip/supernova/

PokerStars Regina
06.07.12, 13:44
http://www.pokerstars.ee/en/poker/promotions/micromillions-deposit/

Kas hetkel mingeid teisi reload boonuseid liigub peale selle? Küsin kuna .ee lehe uuendamine jätab soovida tihtipeale.

Sorry alles nüüd nägin su posti.

Üldiselt on meil kõikide promode puhul veebikas alati tõlgitud õigel ajal ja kõike uuema informatsiooniga.

See leht on alati parim, kui soovid näha kõiki pakkutavaid promosi. http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/

Relaodi puhul on hetkel 2 pakkumist:

100K Deposiitor Freerollid (http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/depositor-freerolls/)

MicroMillions II deposiidipakkumine (http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/micromillions-deposit/)

ropka11
11.07.12, 12:33
Uuel arvutil windows 7 aga ei teki seda pokestarsi handhistory kausta holdemmanageri jaoks.
Peab siis ikka selline olema C:\Users\oma nimi\AppData\Local\PokerStars.EE\HandHistory\
AppData kaustast alates ei teki.
Kõik muidu õige save my handhistoryl on linnuke ees.Language english.Tegin paar ringi mängu ka.
Keegi oskab abi anda.

ranka
11.07.12, 12:36
PokerStars on Running as Administrator?

HH Optionis aknas vajuta Open Folder ja kas on sama koht, mis mainisid?

Skyline
11.07.12, 14:34
Start -> kirjuta "folder options" -> View -> show hidden files, folders and drives . Peale seda proovi uuesti navigeerida sinna kausta.

ropka11
11.07.12, 15:45
Tänud korda sain oli jah hidden.

peete82
11.07.12, 20:11
kas keegi teab, kas saab kuidagi niiviisi, et Starsi sisse logides seda totakat bännerit ette ei viskaks?

ranka
12.07.12, 08:20
kas keegi teab, kas saab kuidagi niiviisi, et Starsi sisse logides seda totakat bännerit ette ei viskaks?

Minu teada mitte.

basiilik
15.07.12, 16:25
Mul Pokerstars ilgelt lagib, proovisin uuesti tarkvara peale võtta aga ei midagi, vahest töötab normaalselt.
Youtube videosi laeb ylikiiresti ja netis saab surfata ka väga kiiresti.
Hakkab juba vaikselt koppa ette viskama et siuke jama koguaeg, kui tähtsal käel ma sit out!!!
Milles võib probleem olla???

ranka
15.07.12, 17:02
Mul Pokerstars ilgelt lagib, proovisin uuesti tarkvara peale võtta aga ei midagi, vahest töötab normaalselt.
Youtube videosi laeb ylikiiresti ja netis saab surfata ka väga kiiresti.
Hakkab juba vaikselt koppa ette viskama et siuke jama koguaeg, kui tähtsal käel ma sit out!!!
Milles võib probleem olla???

Kui absoluutselt kõik pokkeriprogrammid (HEM, PT3, Tableninja, AHK scriptid jne) on kinni, kas siis ikka läägib?

Mul on olnud isegi nii, et kõik muud programmid töötavad laitmatult aga PokerStarsi tuleb disconnecting kiri ette.

MeelisV
15.07.12, 17:43
Mul Pokerstars ilgelt lagib, proovisin uuesti tarkvara peale võtta aga ei midagi, vahest töötab normaalselt.
Youtube videosi laeb ylikiiresti ja netis saab surfata ka väga kiiresti.
Hakkab juba vaikselt koppa ette viskama et siuke jama koguaeg, kui tähtsal käel ma sit out!!!
Milles võib probleem olla???

Ma pm lõunast saati Starsis sees olnud ja 0 lagi.

basiilik
15.07.12, 23:56
Ma hetkel ei kasuta progresi kuna palju mix game mängin, aga jah praegu töötab juba 3h normaalselt, pole probleeme olnud.Eks ma uuri enda yhenduse asja veel aga ikkagist olen katsetand ja nett jookseb muidu buenolt!

Supsti
16.07.12, 09:38
Pokerstarsi support keeldub kirjadele vastamast. Account on frozen juba pea 2 nädalat. Viimase sisulise kirja saatsin 6 päeva tagasi ja see saadeti case managerile edasi. 2 päeva tagasi saatsin lihtsalt supporti päringu küsimusega, kaua ma ootama pean? Seegi saadeti lihtsalt edasi. Mis nali see on?

leits
16.07.12, 09:58
Pokerstarsi support keeldub kirjadele vastamast. Account on frozen juba pea 2 nädalat. Viimase sisulise kirja saatsin 6 päeva tagasi ja see saadeti case managerile edasi. 2 päeva tagasi saatsin lihtsalt supporti päringu küsimusega, kaua ma ootama pean? Seegi saadeti lihtsalt edasi. Mis nali see on?

miks kinni pandi?

Supsti
16.07.12, 10:10
No idea, lihtsalt küsisid id kaardi koopiat ja maksust pilti. Saatsin kohe samal päeval ära. Järgmisel päeval tuli vastuseks, et cropped or resized copy. Tegin uue. See sobis, AGA. Nüüd soovisid sellist toredat pilti, kus ma hoian käes enda näo kõrval id kaarti ja pidi kõik korras olema kui selle ära teen. Obv tegin ära ja nüüd 6 päeva ootand.

ropka11
16.07.12, 10:22
kus ma hoian käes enda näo kõrval id kaarti
Haha tõsiselt või.

ranka
16.07.12, 10:23
No idea, lihtsalt küsisid id kaardi koopiat ja maksust pilti. Saatsin kohe samal päeval ära. Järgmisel päeval tuli vastuseks, et cropped or resized copy. Tegin uue. See sobis, AGA. Nüüd soovisid sellist toredat pilti, kus ma hoian käes enda näo kõrval id kaarti ja pidi kõik korras olema kui selle ära teen. Obv tegin ära ja nüüd 6 päeva ootand.

No mida veel? Kas järgmiseks pead kirjutama suure sildi «I :heart: PokerStars» ja siis saatma neile sellise pildi?

LuuK
16.07.12, 13:01
Mis sildi, ikka rinnale pead kirjutama ja järgmisena nõutakse otsaette tätoveerimist.

PokerStars Regina
16.07.12, 22:36
Ma hetkel ei kasuta progresi kuna palju mix game mängin, aga jah praegu töötab juba 3h normaalselt, pole probleeme olnud.Eks ma uuri enda yhenduse asja veel aga ikkagist olen katsetand ja nett jookseb muidu buenolt!

Kui probleemid jätkuvad, kirjuta meile, kontrollime su logi faile ja muud. Vahest saame selliste olukordade puhul aidata.

PokerStars Regina
16.07.12, 22:47
Pokerstarsi support keeldub kirjadele vastamast. Account on frozen juba pea 2 nädalat. Viimase sisulise kirja saatsin 6 päeva tagasi ja see saadeti case managerile edasi. 2 päeva tagasi saatsin lihtsalt supporti päringu küsimusega, kaua ma ootama pean? Seegi saadeti lihtsalt edasi. Mis nali see on?

Ma su casei küll ei tea, aga tean, et kui see saadeti eraldi spetsialistile, võivad sellised olukorrad oodatust kauem aega võtta (kogu info kokkukorjamine, vastused teistelt mängijatelt, juhul kui see sinu case puhul aktuaalne)
Seega soovitan oodata ja võimalikult palju koostööd teha, et sinupoolt oleks asi võimalikult selge. Mis tundub, et sa oledki seda teinud. Seega kahjuks tuleb oodata.

Makuz
17.07.12, 08:29
Kunagi ammu ( 2,5 aastat tagasi ) kui mängimist alustasin tegin pokerstrategy kaudu ps-i kasutaja ja sain 50$ free. Nüüd tahaks depoda umbes 700$, aga kas see tähendab et welcome bonust ma siis ei saa? Ja kui ei saa, siis mis koodi peaks kasutama ?

Supsti
17.07.12, 10:15
Ma su casei küll ei tea, aga tean, et kui see saadeti eraldi spetsialistile, võivad sellised olukorrad oodatust kauem aega võtta (kogu info kokkukorjamine, vastused teistelt mängijatelt, juhul kui see sinu case puhul aktuaalne)
Seega soovitan oodata ja võimalikult palju koostööd teha, et sinupoolt oleks asi võimalikult selge. Mis tundub, et sa oledki seda teinud. Seega kahjuks tuleb oodata.

Saatsin tavalisse supporti ka eile ühe kirja ja olin vähe kuri nendega.

We do apologize for the delay in providing response

It is not our intention to appear careless to your request, your
account at the moment

Your account is undergoing a standard security check, the purpose
of this is to assist us with identifying who our players are, and
to establish that they are indeed legitimate players.

Upon successful completion of this process, we will be notifying
you with no more delay.

We will contact you again upon completion of the review process
on your account, and thank you for your understanding and
patience in the meantime.


Kas tõesti võtab standard security check 10 päeva aega?

leits
17.07.12, 11:07
Päris naljaks tõesti juba. starsil mingit phone supporti pole, et saaks asjad kiiremini korda ?

SANGPOMM
17.07.12, 11:18
Mul tekkis küsimus,et kuna kasutan pokerstars.com clienti ja see on registreeiritud mu vana austraalia aadressi peale, hetkel elan juba eestis ning ei plaani tagasi minna, et kas mul on võimalik kuidagi VIPpoest asju tellida, võtsin internetist ka selle vip poe FAQ lahti ja seal oli kirjutatud, et kui soovid teise aadressi peale saata siis saada neile eraldi kiri, nii.. Proovisin siis ükspäev vip poest omale pusa tellida, seal oli valikutes et muuda aadressi, seda ta laseb teha, aga riiki ei saa muuta. ning seal tuleb kohe peale seda panna linnuke, et see aadress on korrektne. Seega küsimus, et kas siis on üldse võimalik kuidagi lasta asju eesti saata või mitte ?

KristjanLaas
17.07.12, 12:01
Mul tekkis küsimus,et kuna kasutan pokerstars.com clienti ja see on registreeiritud mu vana austraalia aadressi peale, hetkel elan juba eestis ning ei plaani tagasi minna, et kas mul on võimalik kuidagi VIPpoest asju tellida, võtsin internetist ka selle vip poe FAQ lahti ja seal oli kirjutatud, et kui soovid teise aadressi peale saata siis saada neile eraldi kiri, nii.. Proovisin siis ükspäev vip poest omale pusa tellida, seal oli valikutes et muuda aadressi, seda ta laseb teha, aga riiki ei saa muuta. ning seal tuleb kohe peale seda panna linnuke, et see aadress on korrektne. Seega küsimus, et kas siis on üldse võimalik kuidagi lasta asju eesti saata või mitte ?

Pead kolima .EE-sse imo.

SANGPOMM
17.07.12, 16:31
Jama on lihtsalt selles, et mul on konto ühendatud ka aussi kontoga mis endiselt toimib, kaarti ei tahaks ka ära vahetada kuna see on master card ja eesti visaga pole suurt midagi teha

ranka
17.07.12, 17:34
Supporti kiri.

ranka
17.07.12, 18:16
PokerStars korraldab 19. augustil freerolli mängijatele, kes koguvad 100 pokkeripunkti kasutades PokerStarsi mobile appi. Punktide kogumiseks on aega 15. augustini.

Auhinnafondis on $100 000 ja lisaks 100 parimat mängijat saavad omale iPad3 tahvelarvuti koos erilise PokerStarsi ümbrisega!

http://www.pokkeriprod.com/2012/07/17/pokerstars-mobile-app-freeroll/ (http://www.pokkeriprod.com/2012/07/17/pokerstars-mobile-app-freeroll/)

Foux
17.07.12, 18:54
Neetud mobiilne stars. Pean nüüd uue androidi endale sellepärast ostma :(

Heroiin
17.07.12, 18:59
Eeldasin et ei pea oma Xperiasse Starsi installima, aga siiski tuleb seda teha :P

ristijeesus
17.07.12, 19:02
Mobla reso liiga väike ja ipadile seda veel polegi nagu ma aru saan. Vahva kampaania.

Foux
17.07.12, 19:30
Mis see vajaolev resolutsioon oligi? Uninstallisin ära juba


E: ei taha väga rämedalt upgrade'ida, kalliks läheb

ristijeesus
17.07.12, 19:42
800x480

OldFish
17.07.12, 20:16
Õunamehed ei saagi mobiilset suve pokerstarsiga nautida... veel (N). Loodame, et järgmine uudis toob mobiilsed suvekiired ka ios seadmetele :)

pastilaa
18.07.12, 18:00
Panen igaks juhuks siia ka - vb pole TN vaid Starsi probleem ikkagi. Selline kala lambist tekkinud - waitinglisti laud kui ette hüppab ja kui ma selle laua acceptin, siis uus laud ei ilmu enam ette vaid visatakse suvaliselt teiste laudade taha kuskile.

bestbefores
18.07.12, 20:24
Mul selline loll küsimus ,et stars küsib BIC koodi cash outil ,kust selle leida võin? Teistes tubades küll sellist imelikku asja pole varem küsitud
Pank swedbank

E: juba leidsin ,järgmine kord otsin rohkem enne kui lolli küsimuse esitan:d

-andres-
18.07.12, 21:07
Panen igaks juhuks siia ka - vb pole TN vaid Starsi probleem ikkagi. Selline kala lambist tekkinud - waitinglisti laud kui ette hüppab ja kui ma selle laua acceptin, siis uus laud ei ilmu enam ette vaid visatakse suvaliselt teiste laudade taha kuskile.

Mul Tableninjat pole ja sama asi, kaob suvalisse kohta ära.

viki
19.07.12, 05:39
Panen igaks juhuks siia ka - vb pole TN vaid Starsi probleem ikkagi. Selline kala lambist tekkinud - waitinglisti laud kui ette hüppab ja kui ma selle laua acceptin, siis uus laud ei ilmu enam ette vaid visatakse suvaliselt teiste laudade taha kuskile.Viimasest starsi updatest saadik mul ka nii.

PokerStars Regina
19.07.12, 16:30
Mul tekkis küsimus,et kuna kasutan pokerstars.com clienti ja see on registreeiritud mu vana austraalia aadressi peale, hetkel elan juba eestis ning ei plaani tagasi minna, et kas mul on võimalik kuidagi VIPpoest asju tellida, võtsin internetist ka selle vip poe FAQ lahti ja seal oli kirjutatud, et kui soovid teise aadressi peale saata siis saada neile eraldi kiri, nii.. Proovisin siis ükspäev vip poest omale pusa tellida, seal oli valikutes et muuda aadressi, seda ta laseb teha, aga riiki ei saa muuta. ning seal tuleb kohe peale seda panna linnuke, et see aadress on korrektne. Seega küsimus, et kas siis on üldse võimalik kuidagi lasta asju eesti saata või mitte ?

Kui elad Eestis nüüd, peaksid konto ära vahetama .EE peale. Sul on endla lihtsam tulevikud ja hoiad ära igasugused probleemid väljamaksete puhul jne.

VIP poe suhtes jah, kui soovid oma tooted saata teise riiki (erineb sinu registreeritud riigist) on võimalik, kuid seda saab teha vaid manuaalselt seega pead meile kirja saatma.

Seega igaljuhul kiri supporti.

PokerStars Regina
19.07.12, 16:49
Õunamehed ei saagi mobiilset suve pokerstarsiga nautida... veel (N). Loodame, et järgmine uudis toob mobiilsed suvekiired ka ios seadmetele :)

Jep, me loodame ka, et saame seda Teie varsti pakkuda :)

PokerStars Regina
19.07.12, 16:52
Panen igaks juhuks siia ka - vb pole TN vaid Starsi probleem ikkagi. Selline kala lambist tekkinud - waitinglisti laud kui ette hüppab ja kui ma selle laua acceptin, siis uus laud ei ilmu enam ette vaid visatakse suvaliselt teiste laudade taha kuskile.

Palun reportige sellised probleemid meile.

Saada logifailid, kirjelda olukoda võimalikult täpselt ja lisa ekraanipilt kui võimalik.

Konso
20.07.12, 09:02
Panen igaks juhuks siia ka - vb pole TN vaid Starsi probleem ikkagi. Selline kala lambist tekkinud - waitinglisti laud kui ette hüppab ja kui ma selle laua acceptin, siis uus laud ei ilmu enam ette vaid visatakse suvaliselt teiste laudade taha kuskile.

Updatega nad puusse pannud jah seekord natuke.

viki
20.07.12, 09:45
Eile õhtul oli juba kõik nagu enne.

pastilaa
20.07.12, 10:42
Eile õhtul oli juba kõik nagu enne. word

Supsti
22.07.12, 14:40
Kaks nädalat möödas, ikka ei midagi. Suht frustreeriv. Oli plaan kõvasti tuld anda suvel, aga mis sa teed kui ei lasta.

Cypher0
24.07.12, 15:04
http://www.pokerstars.ee/en//poker/promotions/ring-game-happy-hours/

Selline asi siis, kõlab hästi.

E: Peaks algama siis eesti aja järgi kell 13.00, 19.00 ja 04.00, arvutasin õigesti?

kassike
24.07.12, 16:09
Täpselt ei teagi, aga et eestikeelsel lehel arvutati vähemalt täpselt samad ajad välja;) http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/ring-game-happy-hours/

reggie
25.07.12, 15:58
Mu starsi avatar muutus ootamatult keset mängu inglise lipuks.. WTF?

Hullapple
25.07.12, 16:47
minu oma Hispaania lipuks, umbes minut hiljem muutus tagasi eelmiseks avatariks !?!?

EDIT> 10 sekki tagasi muutus uuesti Hispaania lipuks

reggie
25.07.12, 17:25
http://www.pokerstars.ee/en//poker/promotions/show-your-support/ Paanikaks siiski põhjust pole.

Provoker
25.07.12, 22:42
Lihtsalt huvipärast tahaks teada mil viisil see oma riigi supportimine väljendub. Hetkel tundub, et teistel lihtsalt kergem selgeks teha kust pärit oled. Seda enam, et eestlasi peetakse üldiselt headeks mängijateks.

Godspeed_EJ
26.07.12, 09:26
http://www.pokerstars.ee/en//poker/promotions/ring-game-happy-hours/

Selline asi siis, kõlab hästi.

E: Peaks algama siis eesti aja järgi kell 13.00, 19.00 ja 04.00, arvutasin õigesti?

Muidugi tore, et PS ei ole kampaaniaid täiesti ära unustanud oma turunduses, aga reaalselt siin midagi hõisata küll pole. Peale FT kadumist on need promotionid suhteliselt kaheldava väärtusega.

ranka
26.07.12, 09:38
Muidugi tore, et PS ei ole kampaaniaid täiesti ära unustanud oma turunduses, aga reaalselt siin midagi hõisata küll pole. Peale FT kadumist on need promotionid suhteliselt kaheldava väärtusega.

Võrdle PokerStarsi teiste pokkeritubadega - absoluutselt kogu aeg on PokerStarsis midagi toimumas ja arvesse võetakse erinevaid mängijaid: turniriide mängijaid (festivalid), noobid (MM, reload, freerollid), rahalaudade mängijad (milestone hands, happy hours) jne. Nüüd kohe tulekul 85 billioni promo, WCOOP jne.

Ükski teine tuba ei saa ligilähedalegi. Lähim konkurent on PartyPoker, kui pidada silmas litsentseeritud tube siis teinekord on kuid vaikus ennem kui midagi huvitavat tuleb. Labane reigi-ralli ei ole huvitav btw.

Kokkuvõtvalt tahan öelda, et minu arvates teed PokerStarsile liiga.

Godspeed_EJ
26.07.12, 10:02
Kokkuvõtvalt tahan öelda, et minu arvates teed PokerStarsile liiga.

Ma ei usu, et ma kellelegi liiga teen (ja see pole ka eesmärk), kui ütlen, et peale peamise konkurendi turult kadumist on kampaaniad ja nendest tulenev lisaväärtus kahanenud. See on asjade loomulik käik, kui sa ei pea enam klientide pärast vanal tasemel võitlema.

Kuna ma ei ole elukutseline mängija, siis ma ei oska kahjuks tuua võrdlusena välja teiste tubade pakkumisi.

ranka
26.07.12, 10:05
Ma ei usu, et ma kellelegi liiga teen (ja see pole ka eesmärk), kui ütlen, et peale peamise konkurendi turult kadumist on kampaaniad ja nendest tulenev lisaväärtus kahanenud. See on asjade loomulik käik, kui sa ei pea enam klientide pärast vanal tasemel võitlema.

Kuna ma ei ole elukutseline mängija, siis ma ei oska kahjuks tuua võrdlusena välja teiste tubade pakkumisi.

Ma enam ei mäleta, mis promod olid toona PokerStarsil aga Sina peaksid neid mäletama - kas saaksid mõned näited tuua?

ropka11
26.07.12, 10:11
Kokkuvõtvalt tahan öelda, et minu arvates teed PokerStarsile liiga.

Arvan siiski, et pokerstarsi kasumimarginaal on teistest tubadest kõvasti kõrgem.
Mis neil viga siis näpuotsaga jagada siia sinna.
Nojah hea turundus kui nii kogenud pokkerihundi kui Ranka ka ära petavad-näe kui toredad poisid teevad igasuguseid promosid.

Godspeed_EJ
26.07.12, 10:27
Ma enam ei mäleta, mis promod olid toona PokerStarsil aga Sina peaksid neid mäletama - kas saaksid mõned näited tuua?

reload

vsiu100
26.07.12, 10:32
asi on selles, et sellises kontekstis võib imo vaadata PS-i kui firmat, mitte kui pokkerituba kui võrrelda teiste teenusepakkujatega.
st. et PS-i teenistus tuleb ainult pokkerist, pea kõigil teistel sitedel on kõrval kasiino ja spordiennustus, mis toovad mitmeid(loe: kümneid) kordi suuremat tulu, kui pokker.
enamus juhtudel on pokker lisa-vidin, et tuua rohkem inimesi saidile(seal edasi casino jms). seega muud sided peavadki rohkem promosi tegema.
nii mõnegi saidi pokker toodab miinust iseseisvalt, kuid on nn värbaja ja pr rollis.

ranka
26.07.12, 10:38
Arvan siiski, et pokerstarsi kasumimarginaal on teistest tubadest kõvasti kõrgem.
Mis neil viga siis näpuotsaga jagada siia sinna.
Nojah hea turundus kui nii kogenud pokkerihundi kui Ranka ka ära petavad-näe kui toredad poisid teevad igasuguseid promosid.

Ma võrdlen PokerStarsi turuga ja turule alla ei jääda. Toon siis numbrilised näited suurtemate pokkeriruumide kohta ja seda regulaarse mängija silmade läbi ($3000 reiki kuus maksev tegelane) ehk aastas $36 000



PokerStars: Supernova. Aastaga teenib ca. 200 000 VPP-d, mis teeb keskmiseks RB-ks 41-45%
888.com: VIP. 27% RB-d
PartyPoker: Palladium Elite (nõks jääb puudu keskmisest aga suva, loeme): 35% RB-d.
Ongame: 50-55% diilid saadaval aga võitvale reaalselt tähendab 40-45% RB-d
iPoker: meile ainult Olympic-Online, vanas vääringus 37.5% ja nüüd Platinum/Diamond ning 55% RB-d


Lisame ka võrdlusesse Triobeti ja Paf'i kuna nad litsentseeritud. Triobetis 30%, läbi VIP'ide saad 50% ning Paf'is üle 30% keeruline saada.

Kõikidele lisanduvad kampaaniad, reload boonused, freerollid jms. Kui sa väidad, et PokerStars hoiab raha omale siis on see ju vale. Kui sa võtad volüümi vähemaks kukuvad kõikidel pokkeritubadel rakebackid, kui sa tõstad volüümi juurde on enamustel pokkeritubadel nimistus cap vastavalt: 888.com - 36%, OO: 55%, PartyPoker: 50% aga PokerStarsi RB tõuseb kuni: 78%.

EDIT:


reload

Reload boonused on PokerStarsis 3-4 korda aastas ja reeglina vahetult ennem suuremaid promosid nagu näiteks milestonekäed või siis turniiride festivalid.

ranka
31.07.12, 17:04
PokerStars korraldab järjekordse $1 000 000 auhinnafondiga Red Spade Open pokkeriturniiri

12. augustil kell 22:00 toimub järjekordne Red Spade Open pokkeriturniir, millele on garanteeritud $1 000 000 suurune auhinnafond ja lisatud on $100 pearahad Team PokerStars Pro ja Team Online mängijate eest.

http://www.pokkeriprod.com/2012/07/31/pokerstars-red-spade-open-3/

Heroiin
31.07.12, 17:49
Jamal ajal toimub kahjuks L - Eestis suurüritus Hauka Laat ja kes see Pühapäeva õhtuks ikka mänguvormi saab :D

Tarq666
01.08.12, 18:04
Kellegil veel pokerstarsis hetkel lagib?

nikitheone
01.08.12, 18:09
eip, kõik on ok

hotcocacola
02.08.12, 00:50
Regina, kui ma suundun nt puhkusele Itaaliasse, Hispaaniasse või Prantsusmaale, millised võimalused on mul seal mängimiseks, kui üldse on?
Kas töötab variant, kui saadan Starsile kirja, et viibin X kuupäevadel ala Pariisis, kas pääsen saidile ligi ja saan mängida??


tyty

Tarvi
02.08.12, 10:02
Regina, kui ma suundun nt puhkusele Itaaliasse, Hispaaniasse või Prantsusmaale, millised võimalused on mul seal mängimiseks, kui üldse on?
Kas töötab variant, kui saadan Starsile kirja, et viibin X kuupäevadel ala Pariisis, kas pääsen saidile ligi ja saan mängida??
tyty

Kahjuks mitte. Klienditukke kirjutamine ei aita.

Pumper
02.08.12, 10:29
Klienditukke - päris suur kirjaviga nagu? Sellest ikka igamees küll aru ei saa.

ment52
02.08.12, 11:29
tugi <17: toe, tuge, .tukke ja .toesse>.

Pumper
02.08.12, 14:02
Kõlab nii väärakalt et jube, toesse on ju arusaadavam. Kliendtide tukkasid ja kliendi tukki (püstolit) võib siin samamoodi mõista. Arhailine eesti keel siiski veel võimutseb.

Spewmonkey
02.08.12, 22:43
Kõlab nii väärakalt et jube, toesse on ju arusaadavam. Kliendtide tukkasid ja kliendi tukki (püstolit) võib siin samamoodi mõista. Arhailine eesti keel siiski veel võimutseb.

Kumbagi nendest näidetest ei saa siin samamoodi mõista.

Fabulous
02.08.12, 23:29
Et see idiootne vaidlus siin võimalikult kiiresti ära lõpetada, siis tegelikult on ainukene õige variant "klienditoele".

/thread

Strateeg
03.08.12, 00:01
TY

Heroiin
03.08.12, 03:04
Kas Starsis on võimalik kuidaski iseendale limiite peale panna.
Pean silmas seda, et minukonto alt ei saaks näiteks mängida kallemaid turniire kui näiteks max 100 $ sisseostuga?

Spewmonkey
03.08.12, 03:20
Kas Starsis on võimalik kuidaski iseendale limiite peale panna.
Pean silmas seda, et minukonto alt ei saaks näiteks mängida kallemaid turniire kui näiteks max 100 $ sisseostuga?

Request-Responsible gaming

Heroiin
03.08.12, 03:38
Request-Responsible gaming

Okei tänks.
Aga eeldame, et ma panen turniiri max. sisseostu summaks soti.
Mängin 40 $ taalast satikat 300 taalasele turnale ja võidan pileti. Tahan turnat mängida, mis siis saab?

Või siis kui tahan seda limiiti muuta alla/ülespoole, kuidas see käib?

Spewmonkey
03.08.12, 04:31
Potil saad ise käidud või tahad, et keegi hoiaks?

Heroiin
03.08.12, 04:45
Potil saad ise käidud või tahad, et keegi hoiaks?

Hoides meeldib rohkem :)

kuco
03.08.12, 07:44
Okei tänks.
Aga eeldame, et ma panen turniiri max. sisseostu summaks soti.
Mängin 40 $ taalast satikat 300 taalasele turnale ja võidan pileti. Tahan turnat mängida, mis siis saab?

Või siis kui tahan seda limiiti muuta alla/ülespoole, kuidas see käib?

Peaksid saama mängida. Minul on MTTd bännitud 100% aga kui mängin FPP satikaid siis olen ikka reganud. Samamoodi oli ka micromillionsi ticketiga. Unregad siis arvatavasti uuesti regada ei saa.
Kui tahad numbrit suurendada siis võtab see aega 24h. Vähendamine on hetkega.

Heroiin
04.08.12, 07:11
Peaksid saama mängida. Minul on MTTd bännitud 100% aga kui mängin FPP satikaid siis olen ikka reganud. Samamoodi oli ka micromillionsi ticketiga. Unregad siis arvatavasti uuesti regada ei saa.
Kui tahad numbrit suurendada siis võtab see aega 24h. Vähendamine on hetkega.

Aitäh palju ilusama ja asjalikuma vastuse eest, kui ahv andis.

alaska
05.08.12, 19:55
Ei saa sisse pokerstarsi. Keegi veel?

mislinn
08.08.12, 11:59
Ma ei leia starsi note üles, tahaks uude arvutisse tõsta, help please :D

//sain juba hakkama

SANGPOMM
08.08.12, 15:32
Starsist Swedi, mitu päeva tavaliselt?

jasssass
09.08.12, 13:07
Kas starsis mingi update vms? Ei lase sisse

minbetmillionaire
09.08.12, 13:12
serveri resa, kestvust ei tea

-Siim-
09.08.12, 13:15
umbes pool tundi kestvus

jasssass
09.08.12, 13:18
ok tänks, ärkasin just ja ei tea halligi :)

Kotkas1000
09.08.12, 14:54
Peale tänast restarti lakkas osades laudades toimimast auto rebuy. Seoses sellega tekkis mul järgnev kahetsusväärne olukord. Obv olin unustanud reloadida. Mis arvate, kas peaksin starsi supporti saatma arupärimise ja küsima hüvitist, kuna ilmselgelt nende kala tõttu jäin ilma 155$?

Poker Stars $400.00 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 1849570 (http://www.handconverter.com/hands/1849570)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

SB: $419.89
BB: $477.31
UTG: $447.40
UTG+1: $192.40
MP: $212.06
CO: $465.06
Hero (BTN): $244.84

Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN with A :heart: A :diamond:
1 fold, UTG+1 raises to $10, 2 folds, Hero calls $10, 1 fold, BB calls $6

Flop: ($32.00) 5 :heart: 7 :spade: A :club: (3 players)
BB checks, UTG+1 bets $15.28, Hero calls $15.28, BB calls $15.28

Turn: ($77.84) Q :spade: (3 players)
BB checks, UTG+1 checks, Hero bets $40.00, BB calls $40, UTG+1 folds

River: ($157.84) 3 :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets $112.00, BB raises to $362, Hero calls $67.56 all in

Final Pot: $516.96
BB shows 7 :diamond: 7 :heart:
Hero shows A :heart: A :diamond:
Hero wins $514.16
(Rake: $2.80)

fyte
09.08.12, 14:58
Kindlasti küsiks kompensatsiooni. Selgitad, et mängid mitmeid laudu korraga ja ei märganud lihtsalt, et stack reloadimata.

Supsti
09.08.12, 16:25
Oleks sul seal seitsmed olnud, siis Stars oleks võinud sult raha juurde küsida?

Kotkas1000
09.08.12, 16:35
Oleks sul seal seitsmed olnud, siis Stars oleks võinud sult raha juurde küsida?


oleks-poleks. Me räägime antud situatsioonist.

virukunn
09.08.12, 17:12
oleks-poleks. Me räägime antud situatsioonist.

Küsida võib alati, aga päris pühakud on nad kui sulle tõesti kompenseerivad selle.

ranka
09.08.12, 18:07
Peale tänast restarti lakkas osades laudades toimimast auto rebuy. Seoses sellega tekkis mul järgnev kahetsusväärne olukord. Obv olin unustanud reloadida. Mis arvate, kas peaksin starsi supporti saatma arupärimise ja küsima hüvitist, kuna ilmselgelt nende kala tõttu jäin ilma 155$?

Poker Stars $400.00 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 1849570 (http://www.handconverter.com/hands/1849570)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

SB: $419.89
BB: $477.31
UTG: $447.40
UTG+1: $192.40
MP: $212.06
CO: $465.06
Hero (BTN): $244.84

Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN with A :heart: A :diamond:
1 fold, UTG+1 raises to $10, 2 folds, Hero calls $10, 1 fold, BB calls $6

Flop: ($32.00) 5 :heart: 7 :spade: A :club: (3 players)
BB checks, UTG+1 bets $15.28, Hero calls $15.28, BB calls $15.28

Turn: ($77.84) Q :spade: (3 players)
BB checks, UTG+1 checks, Hero bets $40.00, BB calls $40, UTG+1 folds

River: ($157.84) 3 :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets $112.00, BB raises to $362, Hero calls $67.56 all in

Final Pot: $516.96
BB shows 7 :diamond: 7 :heart:
Hero shows A :heart: A :diamond:
Hero wins $514.16
(Rake: $2.80)

Enda tähelepanematusest tekkinud viga, mille eest küll midagi ei tohiks saada.

Kotkas1000
09.08.12, 20:26
No ma olen ikkagi seisukohal, et minu tähelepanematus on tingitud nende softi poolsest kalast ja seega saatsin kirja ära. Eks näis, mis vastatakse. Hoian asjaga kursis.

ranka
09.08.12, 20:39
No ma olen ikkagi seisukohal, et minu tähelepanematus on tingitud nende softi poolsest kalast ja seega saatsin kirja ära. Eks näis, mis vastatakse. Hoian asjaga kursis.

Mina ja ka tõenäoliselt PokerStars on seisukohal, et nemad on tulnud just SINULE vastu, investeerinud aega ja raha ning teinud sinule mängimise mugavamaks auto reloadi näol. Kui sina hakkad seda neile ette heitma ja PokerStars peaks reaalselt raha maksma siis on neil odavam näitena see feature eemaldada.

Muideks pokkerimajanduse mõttes on auto reload halb - PokerStars tahaks, et kõikidel mängijatel oleksid võimalikult väiksed stäkid. Nõrgem mängija kaotab nii vähem aga PokerStars saab selle pealt sama palju raha.

Analoogse näitena tooksin, et kui sul on nupud 1/2 pot, 3/4 pot ja pot. Sa oled harjunud alati panustama POT drawisel boardil, seekord nupud kadunud ja paned oma lohakusest pool panka. Fish tõmbab draw kokku, sa kaotad stäki ja sa lähed süüdistama PokerStarsi, et teie pärast tõmbas fish välja ehk sai oddsid.

Lisaks veel, et sellise juhtumi puhul on ettevõttel -ev maksta raha, kuna seda saaks abuseda (ala flipi seisus flippad pooliku stäkiga - kaotad stäki siis nõuad raha, võidad oled vait) või siis väiksemad võrgud, kus reload kogu aeg jamab: ipoker, merge, cake siis need peaksid olema ammu pankrotis.

PS! Kui sa üritad siin mingit paralleeli tuua PokerStarsi disconnect poliitikaga, kus VIP mängijaid HUSNG-des refunditakse siis peaksid mõistma, et üks on sinu lohakus ja teine halb netiühendus, mis kindlalt fikseeritud ning mängijatele vastu tulemine.

Kotkas1000
09.08.12, 20:53
Ma tegelikult mõistan sind väga hästi ja oleksin üllatunud, kui tuleb positiivne vastus neilt. Kuid siiski küsija suu pihta ei lööda ju ::)

Kotkas1000
12.08.12, 02:50
155$ on arvel. Superb klientidest lugupidamine starsi meeskonna poolt.

Fortune
12.08.12, 09:48
Tahtsingi siinkohal just öelda, et tõenäoliselt saad raha küll selle eest, sest atm on siiski tegu nende kalaga. On neil ju koguaeg auto reload töötanud ja siis ükskord ei tööta, julgeks väita, et nt mingi tarbijakaitseseadus võiks ju siinkohal olla tarbija aka pokkerimängija poolt, kuna tarbija ei pea olema see kes teenusepakkuja teenust kontrollib vaid teenusepakkuja peab ise see olema ja tarbijal on kehva teenuseoakkumise korral õigus kaebus ja kahjunõe teha. Olgugi et tõenäoliselt stars on ainuke tuba mis tuleb sellisel korral üldse mängijale vastu, aga nagu varem näha, siis on seda ikka juhtunud nagu nt ranka mainitud husng mängijal kes dc-s ja imo lõpuks sai vist mingi 8k$ ulatuses tagasi pappi + pastilaa hiljuti kirjutas et mingi regular ütles fishile mway potis, et ära calli pastilaal on set ja fish foldiski ning pastilaa saatis kirja ja sai pappi fishi ülejäänd stäki eest(ma loodan et see mingi level ei old:D). Aga tundub et kui isegi tahaks siis starsi supporti vastu ei saakski midagi halba öelda ja pole muud teha kui lihtsalt öelda props ja keep up the good work. Hea on et mõni selline pokkerituba üldse leidub

vapsik
12.08.12, 12:20
Kas Teil ka cashier jamab juba mitmendat päeva?

Priidix
12.08.12, 12:38
Mul jääb 1bi $ kontol kinni ja 2bi € kontol kinni.

PokerStars Regina
12.08.12, 14:45
Kas Teil ka cashier jamab juba mitmendat päeva?

Jah tõepoolest probleemid tekkisid mängijatel kellel on vana PSi versioon, palun laadige alla kõige uuem versioon ja kui ei aita, palun kirjutage klienditoele koos logifailidega, vaatame olukorra üle!

akristjan
12.08.12, 15:15
Mul eile oli nii et mängisin tournat, cahi ei teinud, lõppes tourna ära, cashierist vaatasin et 20$ on kuskilt in play, ühtegi lauda ei olnud lahti ega kuskile ei olnud treganud. tegin softile restardi ja siis kadus see 20$ ära lihtsalt, juurde ei oldud pandud kontole. kuna weekend player siis eriti arvet ei pea palju peaks kontol olema seega ei teagi kas see 20$ oli minu raha või lihtsalt mingi bug..

valustyng
12.08.12, 15:49
see oli bug..endal samamooid

lauri89
12.08.12, 20:27
Miks Redspadele neid 0,55 3xturbo satikaid seekord nii vähe oli :S?

chrosmos
12.08.12, 23:23
mul ka jamab see cashier, näitab valet balancet ja laudadel olev rahasumma ka mööda. proovin 3 korra ka installida uuesti starsi, aga kui siis ei tööta, siis vast jah võtan ühendust supordiga

pastilaa
13.08.12, 08:52
sama kala siin. soovitus starsile - ärge nõudke logifailide saatmist. liiga paljudel see häda.

sawcrish
13.08.12, 09:42
Tere
Ning sama jama cashieriga ka siin pool.
Kliendi versioon - 6.203 / server version 995

metsakas
13.08.12, 11:54
+1
Sama jama cashieriga.
Kliendi versioon - 6.203 / server version 995

mislinn
13.08.12, 12:47
Mul peale viimast update (3 päeva tagasi oli vist) stars uimab pidevalt, kellegil veel sama jama?

valustyng
13.08.12, 13:27
yep turnad uimavad täiega ja cashieri jama ka

Pumper
13.08.12, 13:28
Stars ikka nii bugine, aeg vist tuba vahetada.

jasssass
13.08.12, 13:55
Stars veab praegu FullTilti käima, sellest ka need bug-id ja lag-id, ei ole just lihtne aurumasinaga kombaini käima tõmmata

tolmuahv
13.08.12, 14:06
Ei jaksa uurida, kas see on siin varem olnud ka juba, aga Hyper-turbodes kaks üsna sagedast probleemi:

1) vastane acceptib rematchi ja mina acceptin. Aga lauda lihtsalt lahti ei tule. Ja fish kaob ära.
2) Laua lahti tulek viibib nii kaua, et kaotan esimese käe sit-outi tõttu.

Milles viga võib olla?

vapsik
13.08.12, 14:06
1. Vastasel sai raha otsa

nikitheone
13.08.12, 14:10
2. mul on juhtunud sama, kui on halb internetiühendus, tho skype/nett töötab normaalselt.

leits
13.08.12, 14:11
Mul peale viimast update (3 päeva tagasi oli vist) stars uimab pidevalt, kellegil veel sama jama?

hus suht ka näha .. mõned panevad blindid ära .. läheb kphati 3-4 sec aega ennem kui kaardid tuleksid

Codecci
13.08.12, 19:29
Kas iOS 'ile on olemas ka PokerStars.ee versioon?

Mrt1989
13.08.12, 19:56
Ei ole

Heroiin
14.08.12, 04:24
http://www.pokerstars.ee/en//mobile/
XP-eria Solale sõi tõmmatud siit APP versioon.
Kui installitud, siis selgus et tegu vaid PlayM versiooniga?

Trapface
14.08.12, 07:56
By default pakub jah kohe playmoney mänge aga surfa natuke menüüs ringi ja vali endale sobiv limiit.

vsiu100
15.08.12, 10:09
et siis täna õhtuni aega koguda 100 VPP-d mobiilil/tahvlil mängides, et saada 100K$ + 100 iPad3 freerollile sel pühapäeval kl 19.00.

Kotkas1000
15.08.12, 11:18
et siis täna õhtuni aega koguda 100 VPP-d mobiilil/tahvlil mängides, et saada 100K$ + 100 iPad3 freerollile sel pühapäeval kl 19.00.

tehtud. Huvitav, kui suur field tuleb?

vsiu100
15.08.12, 11:52
mul mõni 3,5 või 7 HTHUSNG veel teha. feildi ei oska ennustada ka mitte.
iPad3 asemel võib 600$ ka võtta kontole.

mislinn
15.08.12, 12:23
No mida kuradit mul juba pikemat aega stars uimab, praegu tõmbas täitsa kooma ja näitas et ühendust pole, kuigi internet täiesti olemas ja kõik muu jookseb ilusti.

lauri89
15.08.12, 13:21
Kas kuskilt näeb ka seda palju FFP-si veel 100st puudu on?

vsiu100
15.08.12, 13:28
maili peale tuli 10.08 teatis, palju teenitud on.
100 VPP siis vaja teenida.

lauri89
15.08.12, 14:33
Aga kui 100VPP-d täis siis viskab mingisuguse kirja ka?

vsiu100
15.08.12, 14:41
http://www.pokerstars.ee/en/poker/promotions/vip-mobile-freeroll/

akristjan
15.08.12, 15:22
jagavad 100 ipadi ja endal pole isegi ipda rakendust valmis... eeldan et field on 3k+

Heroiin
16.08.12, 15:06
On toimunud muudatus millest pole minuarust kirjutatud ja mis on ka üpriski ebaoluline, aga kui varem oli min. cashout summa 50$ siis nüüd saad cashoutida ka kasvõi 8 EUR.

Vandalar
16.08.12, 15:31
On toimunud muudatus millest pole minuarust kirjutatud ja mis on ka üpriski ebaoluline, aga kui varem oli min. cashout summa 50$ siis nüüd saad cashoutida ka kasvõi 8 EUR.

Mul on min cashout juba pikemat aega $10 olnud.

Heroiin
16.08.12, 16:29
Mul on min cashout juba pikemat aega $10 olnud.

Sorry vb tõesti, endal kuidaski meelde jäänud, et 50 $ oli min.

Vandalar
16.08.12, 17:30
Äkki see oli otse panka?

Heroiin
16.08.12, 21:58
Äkki see oli otse panka?

Pole kunagi panka cashoutinud, ainult MB

lauri89
16.08.12, 22:04
et siis täna õhtuni aega koguda 100 VPP-d mobiilil/tahvlil mängides, et saada 100K$ + 100 iPad3 freerollile sel pühapäeval kl 19.00.

Kas seda peab telefoni pealt mängima ka või pole vahet sel?

vsiu100
17.08.12, 07:40
ei pea. PS vast ei sunni 7-9h telefonil mängima.

Tarvi
17.08.12, 09:56
Kas seda peab telefoni pealt mängima ka või pole vahet sel?

Kampaania kirjeldus:

You earn VPPs every time you pay rake in a real money ring game, or pay an entry fee in a real money tournament. Simply earn 100 or more VPPs by playing on the Mobile poker app, between July 9-August 15.

Jah: "teeni 100 või rohkem VPPd 9ndast juulist kuni 15nda augustini mängides mobiili appil." Ainult mobiilis teenitud VPPd läksid arvesse.

pikk28
17.08.12, 10:01
Tarvi, ega turniiri ei pea ju moblalt mängima? Olge nyyd mõistlikud.

kjmrc
17.08.12, 11:08
Hetkel mingit deposiit boonust pole? Obv peale selle first deposiidi oma.

Mr_Kenny
17.08.12, 11:28
nope.

lauri89
17.08.12, 12:20
Tarvi, ega turniiri ei pea ju moblalt mängima? Olge nyyd mõistlikud.

Ma mõtlen ka, et kas peab seda freerolli telefoni pealt mängima? Siis eriti pardakk ju

PokerStars Regina
17.08.12, 12:47
Ma mõtlen ka, et kas peab seda freerolli telefoni pealt mängima? Siis eriti pardakk ju

Ei mängida võib nii telefonist, kui ka arvutist! :)

vsiu100
17.08.12, 12:49
Ei mängida võib nii telefonist, kui ka arvututist! :)

mina mängin arvututis.

pikk28
17.08.12, 12:49
hahaha arvuTUTIS. lol

PokerStars Regina
17.08.12, 12:53
Mul on heameel Teile teatada, et kauaoodatud iOs App saadaval nüüd ka PokerStarsis!!!

Saadaval alates 14ndast augustist, Eesti Apple Storeis, seega Apple iPad ja iPhone omanikud julgelt proovima! Andke teada kuidas läheb, kui on probleeme või midagi valesti, palun kirjutage kohe meile, kontrollime kõik ära, kuna ise olen UKas pole võimalust endal .EE oma testida :) kuid see peaks olema kõik täpselt sama.

pikk28
17.08.12, 12:55
Mul on heameel Teile teatada, et kauaoodatud iOs App saadaval nüüd ka PokerStarsis!!!

Saadaval alates 14ndast augustist, Eesti Apple Storeis, seega Apple iPad ja iPhone omanikud julgelt proovima! Andke teada kuidas läheb, kui on probleeme või midagi valesti, palun kirjutage kohe meile, kontrollime kõik ära, kuna ise olen UKas pole võimalust endal .EE oma testida :) kuid see peaks olema kõik täpselt sama.
yeah!

hoss23
17.08.12, 12:57
Mul on heameel Teile teatada, et kauaoodatud iOs App saadaval nüüd ka PokerStarsis!!!

Saadaval alates 14ndast augustist, Eesti Apple Storeis, seega Apple iPad ja iPhone omanikud julgelt proovima! Andke teada kuidas läheb, kui on probleeme või midagi valesti, palun kirjutage kohe meile, kontrollime kõik ära, kuna ise olen UKas pole võimalust endal .EE oma testida :) kuid see peaks olema kõik täpselt sama.


Fuck yeah!

fyte
17.08.12, 13:04
Appstoorist ei leidnud küll starsi rakendust veel.

Heroiin
17.08.12, 13:11
Appstoorist ei leidnud küll starsi rakendust veel.

A mix starsi kodukalt ei võta?
Ma oma Xperiale võtsin sealt.

Tarvi
17.08.12, 14:28
Tarvi, ega turniiri ei pea ju moblalt mängima? Olge nyyd mõistlikud.

Sain küsimusest valesti aru - ei pea jah. Vabandused!

hoss23
17.08.12, 14:35
Huvitav, et kui eile sai see mobiiili ja tabi mängimise aeg läbi, siis täna tuldi alles selle uudisega, et apple peale juba 14 augustist app olemas.

vsiu100
17.08.12, 14:57
läbi sai siiski 15.08 punnide kogumise aeg.

hoss23
17.08.12, 15:00
läbi sai siiski 15.08 punnide kogumise aeg.

Sry, my bad aga mõte jääb samaks.
Oleks isegi täis imend siis punnid.

fyte
17.08.12, 17:00
A mix starsi kodukalt ei võta?
Ma oma Xperiale võtsin sealt.
android =/= iOS

PokerStars Regina
17.08.12, 17:49
Sry, my bad aga mõte jääb samaks.
Oleks isegi täis imend siis punnid.

Jah sorry alles 15ndal Eesti ajajärgi :)

mislinn
17.08.12, 17:55
Kõik hea ja tore, aga ma leian et see freeroll on starsi poole "rassism" appel-i kasutajate vastu. Ma ei hakka selle freerolli pärast androidi ostma ometi ju, oleks pidanud selle promoga hiljem välja tulema. Teine võimalus muidugi lubada need ka osalema kes arvutis vpp-d täis mänginud on ja muidu iphone kasutajad.

hoss23
17.08.12, 17:55
Jah sorry alles 15ndal Eesti ajajärgi :)

Aga ikka oleks jäänd väike aeg ipadi peal pelamiseks ju enne selle aja täitumist?Või mitte?Sorry.

Vandalar
17.08.12, 17:56
Kõik hea ja tore, aga ma leian et see freeroll on starsi poole "rassism" appel-i kasutajate vastu. Ma ei hakka selle freerolli pärast androidi ostma ometi ju, oleks pidanud selle promoga hiljem välja tulema. Teine võimalus muidugi lubada need ka osalema kes arvutis vpp-d täis mänginud on ja muidu iphone kasutajad.
:D Arvuti saad välja vahetada, nahka vahetada mitte.

PokerStars Regina
17.08.12, 18:06
Kõik hea ja tore, aga ma leian et see freeroll on starsi poole "rassism" appel-i kasutajate vastu. Ma ei hakka selle freerolli pärast androidi ostma ometi ju, oleks pidanud selle promoga hiljem välja tulema. Teine võimalus muidugi lubada need ka osalema kes arvutis vpp-d täis mänginud on ja muidu iphone kasutajad.

Promo oli rahvusvaheline ja mitte ainult Eesti põhine, iOs-i lasime välja vaid Eesti turul, teistes kohtades oli see juba olemas (Litsensi pärast ilmus see meil hiljem). Seega 2 täiesti erinevat asja :) Sorry kui ilma jäid, ma usun ,et neid promosi tuleb veel kuhjaga kus saad midagi teha oma Appeliga. Ma arvan, et see et ta nüüd lõpuks väljas on palju positiivsem uudis.

PokerStars Regina
17.08.12, 18:42
A mix starsi kodukalt ei võta?
Ma oma Xperiale võtsin sealt.

Applei link pole veel veebikas saadaval kahjuks. Ootame kinnitust.

pikk28
18.08.12, 14:10
Iosi versioonil ei leia kuskilt cashieri ülesse. Palun abi

kassike
19.08.12, 13:13
VIP Klubi Mobile Freeroll (fondis 100 iPad3 ja $100 000) on nüüd registreerumiseks avatud.
ID598270700.

PokerStars Marika
20.08.12, 02:00
Iosi versioonil ei leia kuskilt cashieri ülesse. Palun abi

Mobile Appil puudub Cashier, selleks tuleb kasutada sul laua -või sülearvutit.

pikk28
20.08.12, 08:35
Lōpuks leidsin koha, kus konto seisu näha. NL Holdemi rahalaudades ei saanud kuidagi auto reloadi tööle, kuigi settingutest oli kõik määratud. Muidu tundub suht ok app.

Mrt1989
20.08.12, 10:48
Kas Pokerstars.ee plaanib Maci versiooni millalgi välja lasta või jääb see ainult .com pärusmaaks ?

vapsik
20.08.12, 11:00
Millal Milestone peaks kukkuma?

taipupole
20.08.12, 11:36
Kas tuleb uus freeroll, sest Eesti IPhone omanikel oli tööga selle äpiga? Olen nõus kahjutasuks tasuta võtma ka veidi vanema iPadi.

taipupole
20.08.12, 12:39
Muide, proovisin iPhoneiga ära, väga mugav oli. Eriti äge Zoom meeste jaoks tõenäoliselt või ka HU poiste. Kuid kas 4 lauda ongi maksimaalne või on see telefoniekraani tõttu nii vähe ja nt padiga on rohkem?

pikk28
20.08.12, 13:40
Padiga ka 4.

individual88
21.08.12, 13:15
Arvutiks on Mac ja telefoniks Iphone- Kummagi agregaadiga ei saa mängida . ee keskkonnas. Kui kaua neid asju seal arendatakse ma ei saa aru? Just arvuti kasutamise poole pealt. Maailm Õunastub igapäevaga aina rohkem ja selle jaoks, et saaks kõik oma meelt lahutada, mõnda turniiri mängida, raha teile sisse tuua jne, pean ma mingi PC käkiga mängima.
Korduvalt olen küsinud mingit asjalikku vastust Esindaja käest- Vastus on et pane enda Macile Wind peale ja ole õnnelik-täielik jaburus.
Iphonega kui lähen eesti lingile siis ütleb et IOS tuleb varsti.

pikk28
21.08.12, 13:31
IPadile on appstores app olemas ja iphonele pole?

kaval-ants
21.08.12, 17:25
IPadile on appstores app olemas ja iphonele pole?

appstores olemas mõlemale

ArdiH
24.08.12, 19:45
Tere.

Probleem selline, et tahan pärisraha turniirile regada aga ütleb, et sinu piirkonnas pärisraha turniire ei pakuta?!?!

andrus69
24.08.12, 20:32
Tõenäoliselt viibid välismaal või oled muutnud arvutist sätted nii, et ühendus tuleb läbi välismaa serveri.

ArdiH
24.08.12, 20:38
Lugu selline et mul on see nö EU konto vb asi siis selles aga ta ei lase mul seda EU tarkvara ka tõmmata. Mingi aeg sain mängida aga nüüd oli mingi tarkvara uuendus ja enam ei saa. Pokerstars ise annab selle lingi küll kust seda EU tarkvara saab aga ikkagi ei luba mängida.

redddman10
26.08.12, 14:11
Kas ma ainuke kes starsi sisse ei saa? ütleb et neti probleem kuigi nett töötab...

nikitheone
26.08.12, 14:20
ma sain sisse

redddman10
26.08.12, 14:28
pff.sain ka lõpuks..mingi ajutine kala ilmselt..

Ajuvaba
26.08.12, 14:59
pff.sain ka lõpuks..mingi ajutine kala ilmselt..

ma ka ei saa sisse, kas teistel ok? ei ütle ka midagi. Lihtsalt on contacting site ja kogu lugu, pikemat aega juba

BentleyMulsanne
26.08.12, 15:01
Mingi connecting kala arvatavasti jah, olen terve päeva sees olnud ja probleeme pole olnud.

lambitont
26.08.12, 15:03
ma ei saa siiani. tavai tarvid ja ainod, mis teema on?

lambitont
26.08.12, 15:09
******, black friday 2

Tarvi
27.08.12, 07:56
ma ei saa siiani. tavai tarvid ja ainod, mis teema on?

Tarvid ja Ainod?
Kirjuta klienditukke.

romario
27.08.12, 14:37
täna jälle ei lasta sisse?

Heroiin
27.08.12, 14:56
täna jälle ei lasta sisse?

Ma olen olnud koguaeg sees, pole probleeme esinenud.

markosa
27.08.12, 14:58
Ei saa ka sisse, klienditugi pole ka vastanud...

Pumper
27.08.12, 15:17
Tasub üldse Starsi mängima tulla, viimasel ajal kuuldavasti palju jamasid seal?

RudiTurbo
27.08.12, 15:21
Ma olen Starsis ainult 6k$ see kuu profitis, ei ole mõtet tulla

Heroiin
27.08.12, 15:33
Ma olen Starsis ainult 6k$ see kuu profitis, ei ole mõtet tulla

Ise soovitan tulla, ca -2k see kuu : )

RudiTurbo
27.08.12, 15:40
Mingi PKR'i teema, kus just Elioni kliendid ei ole sisse saanud, mul ka Elion , ei saa hetkel, aga sõber Starmaniga oli 15 min tagasi sisse loginud easy game.

E: Logis praegu uuesti ka sisse nagu pro

Case closed? Fu Elion?

Heroiin
27.08.12, 15:43
Ma ise tele2-ga üldiselt seees, aga proovisin huvipärast ka EMT ja np

RudiTurbo
27.08.12, 15:47
Logisin ka Mobile appi tele2'ga sisse nagu pro

markosa
27.08.12, 15:57
jep, elioni pask, tele2 netipulgaga sees

-andres-
27.08.12, 16:16
Proovige otse Starsi rakenduse kaudu minna, mitte shortcuti ehk PikerStars update kaudu. See enamasti oli Ajuvabale, kellel see connecting to site ette jäi.

Mrt1989
27.08.12, 18:06
Terve päev starsis pelanud , nii et pole elioni süü.

RudiTurbo
27.08.12, 18:11
Online olemisega vist ei olegi probleeme, online saamisega oli probleeme

Mrt1989
27.08.12, 18:22
hmm , no kella 5 aeg sai sisse logida igaljuhul.

alaska
27.08.12, 18:55
Kui starsi sisse ei saa, siis tasub alati proovida ka pokerstars.exe faili kaudu. Kõik shortcutid suunavad pokerstarsupdate.exe peale. Viimane kord näiteks nii toimis, on ka varem toiminud.

Priidix
28.08.12, 17:09
Nomnomnom, WCOOP deposit bonus 20% up to 100$ :)

Pumper
28.08.12, 17:19
Mis koodiga?

Priidix
28.08.12, 17:36
"WCOOP"

teerajaja
29.08.12, 03:18
Täna starsi siseselt kaks korda cash mängu mängides kadus starsi siseselt nett ära, hakkas otsima network status kui mujal oli kõik tip top ühendus. Kui mul sellel ajal oli raha potis ja tänu seisakule jäin ilma on õigus kompensatsiooni küsida ? ( probably dream on )


EDIT: praega kolmas kord, või kellegil veel täna grindides sama jama olnud ?

pastilaa
29.08.12, 09:33
Kui mul sellel ajal oli raha potis ja tänu seisakule jäin ilma on õigus kompensatsiooni küsida ? ( probably dream on )

kui ilusti küsid, siis saad tagasi. olen saanud sama jamaga:)

Pythagoras
29.08.12, 09:39
Täna starsi siseselt kaks korda cash mängu mängides kadus starsi siseselt nett ära, hakkas otsima network status kui mujal oli kõik tip top ühendus. Kui mul sellel ajal oli raha potis ja tänu seisakule jäin ilma on õigus kompensatsiooni küsida ? ( probably dream on )


EDIT: praega kolmas kord, või kellegil veel täna grindides sama jama olnud ?


Üleeile oli ükskord, eile 3-4, ise õnneks jõudsin timebanki ajal tagasi lauda, seega otsest kahju ei olnud, aga kergelt tilti ajas küll.

vapsik
29.08.12, 10:09
Mis koodiga?

RankaRakeback.com

andrus69
29.08.12, 10:22
Kuskil selle reload bonusest täpsemat infot ka on? Kodukalt ei leidnud.

Kuidas seda vabastatakse? Kas Vip Stellar Rewardsi punkti kogumine sellel ajal näiteks peatub või toimub paralleelselt?

VASTAN ISE ÄRA SIIS KA, äkki keegi veel ei tea :
Boonuse vabastamiseks on tarvis koguda VPP-sid. Vajaminevate VPP-de arv sõltub deposiidi valuutast. Teie kontole vabastatakse boonus 5 ühikutena (sõltumata sellest, mis valuutas Te deposiidi tegite) kui Te VPP-sid kogute järgnevalt:

100 VPPd = $5 (USD või CAD)
125 VPPd = €5
160 VPPd = £5

noname
29.08.12, 22:07
Find a player ära kaotatud või mingi error ?

http://www.upload.ee/image/2638092/Find_a_Player.PNG

E:
Restardist piisas ja nüüd korras.

pastilaa
29.08.12, 22:18
ctrl+f

noname
29.08.12, 22:23
ctrl+f

nope

redddman10
29.08.12, 22:40
endal olemas..

Murdock
30.08.12, 14:51
Keegi teab kuna umbkaudu võib windows phonele pokerstarsi app ilmuda?

jasssass
31.08.12, 12:29
Mängisin 30$ HUHT-d ja ühtegi nuppu lauda ei tule FOLD RISE CALL? :D timebank tiksus kenasti nulli ja vastane tühjendas mis suutis. Hotkey-d ka ei toiminud. Polegi sellist asja varem näinud.
Raal ei olnud panges!
http://www.upload.ee/image/2642152/funny.JPG

ranka
31.08.12, 12:30
Starsi kiri ja küsi raha tagasi.

Mul selline jama tekkinud internetiprobleemidega, siis tuleb starsile resa teha.

jasssass
31.08.12, 12:32
Küsisin jap, lihtsalt polnud varem näinud sellist asja

Heroiin
31.08.12, 13:58
Mis kellast uus kuu hakkab, st mis kellani on aega punkte teenida et parema vip leveli suudaks hankida?

Mr_Kenny
31.08.12, 14:02
Näppisid softi ära v? :D

ranka
31.08.12, 14:08
Mis kellast uus kuu hakkab, st mis kellani on aega punkte teenida et parema vip leveli suudaks hankida?

Homme hommikul kell 07:00 algab PokerStarsis september.

tolmuahv
31.08.12, 14:22
Mängisin 30$ HUHT-d ja ühtegi nuppu lauda ei tule FOLD RISE CALL? :D timebank tiksus kenasti nulli ja vastane tühjendas mis suutis. Hotkey-d ka ei toiminud. Polegi sellist asja varem näinud.
Raal ei olnud panges!
http://www.upload.ee/image/2642152/funny.JPG

Mul on seda korduvalt ette tulnud. Just siis kui ühendus endal ebastabiilne on. Näen ise, et timebank läheb käima, diiler juba seletab, et "tolmuahv, you need to act & shit" ja midagi teha ei saa. Endal on see selgelt kodus ühenduse viga, mida Elion ei suuda parandada. Pakun, et olen 0.5-1% ROI-st kaotanud sellepärast HT-des lifetime.

jasssass
01.09.12, 13:38
Kuna hindame Teid kui meie lojaalselt mängijat, otsustasime tagastada Teie kontole krediidi summas $30.

Väga mõistlik ja hea suhtumine klienditoe poolt. AITÄH

jasssass
01.09.12, 13:45
Mul on seda korduvalt ette tulnud. Just siis kui ühendus endal ebastabiilne on. Näen ise, et timebank läheb käima, diiler juba seletab, et "tolmuahv, you need to act & shit" ja midagi teha ei saa. Endal on see selgelt kodus ühenduse viga, mida Elion ei suuda parandada. Pakun, et olen 0.5-1% ROI-st kaotanud sellepärast HT-des lifetime.

0.5-1% roi ära läheb selle pärast siis on küll suht raske, see on ikka $ vägagi märkimsiväärne summa

ok2aa
01.09.12, 14:14
kumb on sobivam zoomi mängimiseks hankida, kas holdemmanager või pokertracker? mu igivana HM1 enam sealt käsi ei impordi ja statte ei näita.

-andres-
01.09.12, 14:19
kumb on sobivam zoomi mängimiseks hankida, kas holdemmanager või pokertracker? mu igivana HM1 enam sealt käsi ei impordi ja statte ei näita.

HoldemManager 1 peaks ilusti hakkama saama Zoomiga.

http://www.holdemmanager.com/Downloads/HmUpdate.exe

On sul see update installitud?