PDA

View Full Version : Pokerstars bankroll building



vilistaja
19.04.12, 11:01
Heips

Teen teema, et arutleda milline võiks olla mulle parim variant bankrolli üles ehitamiseks?

Endast natukene, olen tudeng, tuubin koolis ja kooli kõrvalt tööl ning aega napib vabaks ajaks ja praegu tundub pokker mõnus väljalülitamine ennast argielust.

Minu kogemused pokkeriga piirduvad hetkel sellega, et kunagi ajateenistuses tegin 15 USD deposiidi starsi ja siis klõbistasin seal ei ela ei sure piiril kahte lauda NL2-es. Pärast ajateenistust jäi järgijäänud roll seisma. Nüüd uuest aastast mõtlesin, et hakkan ennast arendama ja katsun vähe bankrolli vähe suuremaks saada ja äkki õnnestub näiteks kasvõi oma tagasihoidlik telefoniarvegi pokkeriga tasuda. Olen ka siin foorumis kolanud ja üritanud oma mängu parandada Ranka tabeli abiga. Abi on olnud ning mäng muutunud kindlamaks, aga ikka post flop mängus panen vahel sellised pirnid, et hingitsen bankrolliga ühe koha peal.

Praegu olen mänginud NL2 FR Zoomi ja vaikselt päästnud oma peaaegu nulli kukkunud bankrolli, hetkel selleks siis 11 USD. Kunagi sai proovitud ka 45 MEN SNG-sid 0,25 sisseostuga ning tulid isegi mõned võidud, aga iseenesest väga ei meeldinud, sest tihti pole aega võtta, et mängida 2 tundi turnat ja eriline masekas tuli peale, kui olin poolteist tundi aega kulutanud ja näiteks mullis välja lendasin.

Minu variandid oleksi rolli ehitamiseks:
a) NL2 FR Zoom
b) 45 MEN SNG 0,25$

Katsuks mingi arutelu püsti panna, millise mängu valida? Võib olla pakute välja hoopis mõne muu variandi (Fifty Fifty 1,50 $, 90 MEN SNG 0,25$ või kes teab mida veel :)). Kuidas ennast kõige parem selles arendada? Jne. Loodan, et sellest saan abi nii mina kui mõni teine algaja.

Oeh jutt tuli pikk ja loodan, et mitte väga segane.

J0kker
19.04.12, 11:18
Imo NL2 ja ranka tabel ja print!

Aristotep
19.04.12, 11:29
Knockout sng-d on ka suht head rolli kasvatamiseks. Suht sarnased DoN-idele, millega omal ajal sai bankroll üles ehitatud.

vilistaja
19.04.12, 11:42
Knockout sng-id leidsin ainult 1,50$ 90 mehe omi, mulle hetkel tundub, et minu tagasihoidliku bankrolliga algul nats riskantne?

fyte
19.04.12, 11:47
Soovitus - investeeri tiba rohkem alguses (soovitavalt 100$+). Kui plaan mängu vähegi tõsisemalt õppida ja distsiplineeritult mängida, siis raiskad vaid ise enda aega mingisuguste 20c turniiridega.

reggie
19.04.12, 14:15
Kui tõesti tahad rolli kasvatada sellest 11$ siis jää 45manide juurde, olen ise aega tappes mitu korda 3-5$ endale starsi rolli ehitanud nendega, zoomist hoiaks eemale, seal võib nii väike roll kaduda kiirelt.

MagicFriend
19.04.12, 14:33
Minu variandid oleksi rolli ehitamiseks:
a) NL2 FR Zoom
b) 45 MEN SNG 0,25$

huvitavad variandid.
a) v6id 5 min jooksul kaotada/duubeldada kogu rolli mangu isearasuste t6ttu
b) rahadesse j6uad peale tund aega valdanud mangu ja siis on ka viimane cash miski 37senti, v6itjale 3$?

imo kui mangida 45mane siis ikka turbo omi ja kindlasti multitableda.

yks variant on veel, mine v6ta endale kuskilt tasuta bankroll ja kl6bista 6ppe eesmargil pisikeses toas kus ka halvemad mangijad ja v6imalus suuremat roid naidata.
http://www.yourpokercash.com/

kusjuures ise sai just seda teed mindud. eile sebisin endale black chip pokkerisse 25$. grindisin nii, et tuld l6i silmadest valja. tulemuslikult obv. tuli isegi FT.
tana logisin juba sisse kui PRO, rolliks 550$. LOL.

fun on ka see, et eilsel nimevalikul panin taitsa tappi - 3rollers ;)

gl

jasssass
19.04.12, 15:38
Fyte räägib suht õiget juttu, muidu tundub et sinust saab järjekordne Nozzu, esimesed cashoudid vb alles 2 aasta pärast. (Mitte, et mul midagi Nozzu vastu oleks, täitsa loetav blogi on tal) võid sealt ka näpunäiteid kuhjaga saada.

Murdock
19.04.12, 17:27
kanna kõik sisse mis sul on,mine nl100+ tuubelda paar korda ja on sul korralik roll.
algaja õnn eksisteerib pokkeris

reggie
19.04.12, 18:16
yks variant on veel, mine v6ta endale kuskilt tasuta bankroll ja kl6bista 6ppe eesmargil pisikeses toas kus ka halvemad mangijad ja v6imalus suuremat roid naidata.
http://www.yourpokercash.com/
Eesti on enamusel sellistel lehtedel banned riikide hulgas.

andrus69
19.04.12, 18:45
Eesti on enamusel sellistel lehtedel banned riikide hulgas.

Väike rumal küsimus, aga miks Eesti on bännitud enamusel?

Poke
19.04.12, 19:09
Väike rumal küsimus, aga miks Eesti on bännitud enamusel?
prolly kuna eestis on ainult 4 legaalset tuba kus võib mängida:D

andrus69
19.04.12, 19:15
prolly kuna eestis on ainult 4 legaalset tuba kus võib mängida:D

Ok loogiline, aga ka juba enne seda olid osad promod eestlastele suletud :) Või siis suleti eestlastele peale mõnda aega pakkumist.
Just paar nädalat tagasi pakkus ka Muchos poker naistele tasuta raha, kuid mõne nädala pärast enam eestlased ei saanud.

reggie
19.04.12, 19:28
Seda mitmel põhjusel, esiteks muidugi see legal jama, teiseks pro huiarid a la Diadema111 ja Arnise sugused tolgused, kes tegid kontosid enda surnud vanaemale, naabri koerale ja kellele iganes, et sellega siis a) gäblida tuimalt 1bi reegli alusel ehk tuntud ka kui diadema meetod või siis hu-s "kaotada" see raha sõbrale ja nii mitme erineva kontoga, sest ega keegi ju ei kahtlusta kui uued kasutajad jooksevad ühe "tegija" vastu nl50s, kes siis kibekiirelt järsku raha välja üritab kantida.
Kui tahad rolli ehitada siis võid ka näiteks Everestis sng.sid lasta, alates 4c-5$ leiab kuidagi traffikut ja lisaks on +ev kui suudad micro nädala toppi ronida.

Kosmonaut
19.04.12, 19:33
free bankrolli suhtes võin soovitada www.pokerstrategy.com , pakub kindlasti rohkem hüvesid kui mõni väike sait.

Muidu ise soovitaks alustada NL2ga, samas ise olen cashi mängija, nii et eks see otsus ole sinnapoole kaldu.

isutuba
19.04.12, 19:45
prolly kuna eestis on ainult 4 legaalset tuba kus võib mängida:D
Need 4 tuba kus eestlased mängida legaalselt võivad ei kotti neid pakkujaid ültse,ausalt öeldes keegi minu arust ei annagi nendesse tubadesse seda bankrolli(ainuke kuhu kunagi pakkuti oli PS )

udikaz
19.04.12, 20:14
kui .ee-d veel ei olnud siis pokerstrategy.com andis küll pokerstarsi + pokerstrategy-s igast erinevaid pakkumisi nagu siin eelpool mainitud. samuti on seal harivaid videosi. igaljuhul kui saab ikka veel pokerstarsi näiteks, siis ma soovitaksin ka pokerstrategy-t.

MrTnT
19.04.12, 20:16
10 sendised 360 manid on ka mõeldav variant...aga jah kindlasti turbod läheb vähem aega ja siuksel tasemel täis samasuguseid donke...aga kui turniire hakkad harrastama siis tee kindlasti push-fold mäng selgeks, kas siis SNG Wizardiga vms

kardaanirist
19.04.12, 20:21
Seda mitmel põhjusel, esiteks muidugi see legal jama, teiseks pro huiarid a la Diadema111 ja Arnise sugused tolgused, kes tegid kontosid enda surnud vanaemale, naabri koerale ja kellele iganes, et sellega siis a) gäblida tuimalt 1bi reegli alusel ehk tuntud ka kui diadema meetod või siis hu-s "kaotada" see raha sõbrale ja nii mitme erineva kontoga, sest ega keegi ju ei kahtlusta kui uued kasutajad jooksevad ühe "tegija" vastu nl50s, kes siis kibekiirelt järsku raha välja üritab kantida.
Kui tahad rolli ehitada siis võid ka näiteks Everestis sng.sid lasta, alates 4c-5$ leiab kuidagi traffikut ja lisaks on +ev kui suudad micro nädala toppi ronida.

pole nii väga kursis, aga kas Everestis räme rake ei ole? või on need 4-5 sendi omad ilma raketa? kui kunagi seal cashi lasin, siis oli küll rake meeletu.

reggie
19.04.12, 20:36
Sng-del standard 10%.

Pumper
19.04.12, 20:50
PokerStrategyga ei saa ju rakebacki või olen ma millestki valesti aru saanud?

Poke
19.04.12, 21:10
PokerStrategyga ei saa ju rakebacki või olen ma millestki valesti aru saanud?

ei saa jah
pm sellele saidile kuhu sa selle 50$ või mida iganes saad, seal edaspidi mängida pole mõtet, ise sooovitaks sellega mingeid turnasid tallata ja hitti loota, või mingi 5bi-ga nl10 lasta ja mingi decent roll teha, ning siis kuskile ruttu ümber kolida.

reggie
19.04.12, 21:11
Pokerstategy ei paku enam ammu eestlastele seda 50 taala, mingit rakebacki ei saa, ainult siis kui oled mingi megamultiüpersuper rakegeneja siis saad sealt kuni 4k lisaboonust, eelmisel kuul võitis selle tüüp, kes kogus 136k stateegia punkti see võrdub laias laastus näiteks 272k VPPga staris, top 250 viimane koht 32k vpp-d. Lisaks rakeraces, kus samuti on suht tihe andmine. Freerollidega on nii, et mul, kes ma selle 50 taala starsi kunagi võtsin, on olnud au osaleda 1!! freerollil 10k mängijaga, samas everestis peaks olema 100$ freekad iga päev PS mängijatele, mis kuidagi ei suuda ületada seda valuet, mida on pakkunud mulle teine afflite.

juuretis
19.04.12, 21:14
zoomi asemel soovitaks parem tavalisi laudu sest zoomis võib tõesti rohkem kaodata ja norm laudades rahvas rohkem loose ja k6rgem VPIP minu meelest

Fuzzy
19.04.12, 21:53
Sai ka ise pokerstrategyst alustatud. Väga head ja ülevaatlikud artiklid, loogilises järjestuses, mängu põhireeglitest üpris advanced teemani välja. Must read igale algajale. Mis puudutab 50$ taalaga gämblemisse, siis nüüd neil vist on mingi automaatne bankroll management seal peal, et sõltuvalt br-i suurusest on maksimaalsed buy-innid fikseeritud. Eks oli liiga palju igast rumeenia ja eesti osse, kel "suur raha" silme eest mustaks võttis.

privador
19.04.12, 22:33
endalt tuleks küsida mõned küsimused. Mis eesmärgiga ma mängin pokkerit?
Eeldades, et sa teed tööd ja õpid ülikoolis, siis et mõlemat edukalt teha pole aega tühistele asjadele.
Mulle imho ei meeldi selline variant, et starsi bk on 7.66..et mis limiite peaks taguma.Tuleks ikka mingi paarsada arvele kanda
Ja pigem siis mängiks juba low-limiidiga suuri MTT-si-saab piisavalt närvikõdi, isegi kui ei hiti
Lihtsalt see, kuskil boonusrahaga v 7.66 rahaga "bankroll" tundub liiga rotilik suhtumine. Usu mind su elus on ka üks faktor, mida paljud noored ei taha arvesse võtta-aeg ja arvavad, et seda on lõputult

Loe vähidiagnoosiga inimeste blogisi, kuda nad aega on hindama hakanud, mida nad alguses väärtuslikuks pidasid ja tegelesid mõttetute asjadega

Fuzzy
19.04.12, 22:47
endalt tuleks küsida mõned küsimused. Mis eesmärgiga ma mängin pokkerit?
Eeldades, et sa teed tööd ja õpid ülikoolis, siis et mõlemat edukalt teha pole aega tühistele asjadele.
Mulle imho ei meeldi selline variant, et starsi bk on 7.66..et mis limiite peaks taguma.Tuleks ikka mingi paarsada arvele kanda
Ja pigem siis mängiks juba low-limiidiga suuri MTT-si-saab piisavalt närvikõdi, isegi kui ei hiti
Lihtsalt see, kuskil boonusrahaga v 7.66 rahaga "bankroll" tundub liiga rotilik suhtumine. Usu mind su elus on ka üks faktor, mida paljud noored ei taha arvesse võtta-aeg ja arvavad, et seda on lõputult

Loe vähidiagnoosiga inimeste blogisi, kuda nad aega on hindama hakanud, mida nad alguses väärtuslikuks pidasid ja tegelesid mõttetute asjadega

No minul näiteks oli selliseks rotilikuks suhtumiseks üks kindel põhjus - põhimõte, et ma ei pane sentigi OMA raha pokkerisse. Oma raha depomine on libe tee. Kannad 200$ arvele, mängid nulli, ütled enesel, krdi rigged värk, väga sitasti ikka kaart jooksis, kuigi ise mängisin hästi. Kuna aeg on oluline, kannan lihtsalt veel veidi peale ja vaatan, kas seekord joppab paremini.

Kuna mul endal on komme kõigest mis võimalik sõltuvusse jääda, otsustasingi seda teed vältida ülalmainitud väga lihtsa ja konkreetse reegliga. Suutsin ka oma 50$ bustoks teha ja kuna kusagilt polnud uut võtta, hakkasin higimull otsa ees freerolle mängima, samal ajal hoolega õppematerjale läbi töötades. Selle peale küll "raiskasin" mitu kuud, kuid nüüd on vähemalt mul teadmine, et pole oma raha sellesse asja investeerinud. Minule on see tähtis, võibolla mõnele mitte, sellisel juhul miks mitte depoda. Lihtsalt paljud fishid ongi sellised mehed, kes oma võimeid üle hinnates korduvalt depovad, selle asemel, et mängu arendamisega tegeleda.

fyte
20.04.12, 00:54
No minul näiteks oli selliseks rotilikuks suhtumiseks üks kindel põhjus - põhimõte, et ma ei pane sentigi OMA raha pokkerisse. Oma raha depomine on libe tee. Kannad 200$ arvele, mängid nulli, ütled enesel, krdi rigged värk, väga sitasti ikka kaart jooksis, kuigi ise mängisin hästi. Kuna aeg on oluline, kannan lihtsalt veel veidi peale ja vaatan, kas seekord joppab paremini.

Kuna mul endal on komme kõigest mis võimalik sõltuvusse jääda, otsustasingi seda teed vältida ülalmainitud väga lihtsa ja konkreetse reegliga. Suutsin ka oma 50$ bustoks teha ja kuna kusagilt polnud uut võtta, hakkasin higimull otsa ees freerolle mängima, samal ajal hoolega õppematerjale läbi töötades. Selle peale küll "raiskasin" mitu kuud, kuid nüüd on vähemalt mul teadmine, et pole oma raha sellesse asja investeerinud. Minule on see tähtis, võibolla mõnele mitte, sellisel juhul miks mitte depoda. Lihtsalt paljud fishid ongi sellised mehed, kes oma võimeid üle hinnates korduvalt depovad, selle asemel, et mängu arendamisega tegeleda.
Mis selle "põhimõtte" point on? Et teistele rääkida, et ei olegi degen, kes enne võitmisi tegi loendamatuid deposiite, mis auku kadusid? Mulle tundub, et selline mõtteviis on neil inimestel, kes pole veel täielikult veendunud, kas see pokker on ikkagi õnnemäng või mitte ja siis sellepärast ei taha ka oma raha sisse panna. Vastasel juhul ei ole ju mitte mingisugust mõtet aega raisata freerolle/20c turnasid mängides, sest nt nl2-10 on üpris sarnase tasemega ja kergesti biiditavad. Depodes nt 50 buyini nl2 jaoks, on üsna kindel seljatagune ja mingi 5bi downer vm ei pane enesekindlust kõikuma.

ranka
20.04.12, 01:14
Ma alustaks HT hyperitest või PLO-st. Mis siis, et variatsioon suurem aga fishe ka rohkem ja lisaks suurem tuleviku perspektiiv.

qbj0hn
20.04.12, 01:18
Viimane asi mis ma algajale soovitaks oleks HT või PLO. Esimese paari päevaga tõmmatakse nutuvõru ümber suu magama ja kassima.
Ise depoks mingi 100$ ja laseks rahulikult NL5 FR-i vms ja siis juba vastavalt tulemustele liiguks kõrgemale.
Tbh ma ei mängiks üldse starsis vaid kuskil kus normaalne rb ka olemas ja boonused (nii madalal ei saa starsis midagi obv). Yx sõber kes uus mängu depos ise just mergesse kus sai solid rb+boonuse ja muud hüved.

Priidix
20.04.12, 01:29
Milles probleem, depo 10-15$... toksi paaar päeva 0.25$ (45man non-turbo) sngsi. BR 50$ NL2..BR 125$ NL5 jne.

gl!

fyte
20.04.12, 01:47
Imo pole ka PLOd mitte mingil juhul mõtet torkida, enne kui NLHE täiesti selge on. Algaja jaoks on ka outide lugemine suht keeruline tegevus ja see võiks enne selge olla, kui keerukam formaat ette võtta.

Fuzzy
20.04.12, 08:53
Mis selle "põhimõtte" point on? Et teistele rääkida, et ei olegi degen, kes enne võitmisi tegi loendamatuid deposiite, mis auku kadusid?

Üks pointidest, jah.


Mulle tundub, et selline mõtteviis on neil inimestel, kes pole veel täielikult veendunud, kas see pokker on ikkagi õnnemäng või mitte ja siis sellepärast ei taha ka oma raha sisse panna.

Pokker ongi õnnemäng, kui mängid mõnituhat kätt ja vaevalt biidid rake'i (kui üldse).


nl2-10 on üpris sarnase tasemega ja kergesti biiditavad. Depodes nt 50 buyini nl2 jaoks, on üsna kindel seljatagune ja mingi 5bi downer vm ei pane enesekindlust kõikuma.

Mõnus on seda rääkida, kui oled mitu aastat mänginud ja õppinud. Sellisel juhul loomulikult pole probleemi biitida neid limiite. Samas algaja mängija jaoks see asi nii kergelt ei lähe, tean seda omast kogemusest ja ajast, kus mängud olid softimad kui praegu. Algaja ei mõista ka veel täielikult varianssi, läheb kergemini tilti, ei näe põhjuste tagajärgede seoseid ja kergesti võib omistada tulemustele tegelikkusest erinevaid põhjuseid. Tuletan ka meelde, et mikrodes mängib ka rake päris suurt rolli ja algajal ei pruugi piisata lihtsalt preflop tabelist ja paarist c-beti nõuandest, et bustoks minekut vältida. Jutu point on selles, et ei tohi suhtuda oma bankrolli kergekäeliselt, a'la kui otsas, kannan juurde. Vaid tuleb näha vaeva kohe algusest peale, et tekkiks korralik edge, millest piisab nii vastaste kui rake biitimiseks.

fyte
20.04.12, 10:02
Tuletan ka meelde, et mikrodes mängib ka rake päris suurt rolli ja algajal ei pruugi piisata lihtsalt preflop tabelist ja paarist c-beti nõuandest, et bustoks minekut vältida. Jutu point on selles, et ei tohi suhtuda oma bankrolli kergekäeliselt, a'la kui otsas, kannan juurde. Vaid tuleb näha vaeva kohe algusest peale, et tekkiks korralik edge, millest piisab nii vastaste kui rake biitimiseks.
Sellepärast tõingi näiteks 50bi-suuruse depo, mis on üpris safe bankroll. nl2-5 piisab kindlasti täielikust ABC mängust, et normaalset plussi näidata.

vilistaja
20.04.12, 10:09
Kirjutan ka vahepeal siia, mida ma proovinud nüüd olen ja kuidas ühest või teisest asjast aru saanud.

Eile võtsin jälle ranka tabeli ette ja proovisin vaikselt ikka ja jälle NL2 zoomi, 500 kätt ja -2bi. See ikka tõesti ei taha nii väikese rolliga ohutu olla, hoian mõneks ajaks sellest nats eemale.
Järgmine proov oli muude asjade kõrvale 0,25$ 45 MEN SNG ja tulemuseks 2. koht, aga aja kulu jälle suht meeletu. Siis sai ette võetud huvi pärast üks 0,25$ 90 MEN SNG tulemus 9. koht. Lugesin vahepeal ka foorumit ja märkasin postitust:


imo kui mangida 45mane siis ikka turbo omi ja kindlasti multitableda.
Turbokad tundusid suht kahtlased, aga katsetasin seal oma kätt. Mängisin kokku seitse 0,50$ 45 MEN Turbo SNG-d, tulemuseks oli 4. Koht, 5. Koht ja 1. Koht. Mis nüüd multi tablemist puudutab, siis pärast katsetusi mängida zoomi neljal laual oli 4 turnat väga mõnus vaikne toksimine ja täitsa hästi veel jälgitav. Arvan, et mõnda aega võiks siis nende Turbokate kohta õppida.


...aga kui turniire hakkad harrastama siis tee kindlasti push-fold mäng selgeks, kas siis SNG Wizardiga vms
Siinkohal uurin et kuidas on push-fold mängu kirjeldatus Eestikeelde tõlgitud Colin Moshmani SNG strateegia raamatus, olen aru saanud, et see küll ühe laua turnadele põhiliselt, aga kuidas sealsed tabelid näiteks toimiks 45 mehe turbokal ja on see äkki mõistlik õpikuks võtta?

Mis siin teemas veel on silma hakanud, millele arvan, et võiksin omapoolset vastukaja anda.


kanna kõik sisse mis sul on,mine nl100+ tuubelda paar korda ja on sul korralik roll.
algaja õnn eksisteerib pokkeris
Loodan, et seda väga tõsiselt ei pea võtma :P


Soovitus - investeeri tiba rohkem alguses (soovitavalt 100$+). Kui plaan mängu vähegi tõsisemalt õppida ja distsiplineeritult mängida, siis raiskad vaid ise enda aega mingisuguste 20c turniiridega.
Sellest olen aru saanud jah, et tegelikult normaalne alustada korraliku bankrolliga, aga noh mul hetkel selleks väga võimalust (kui aus olla ka tahtmist) pole, pigem prooviks just ennast vaikselt üles mängida selle pealt mis kunagi sai sisse kantud.


Mis eesmärgiga ma mängin pokkerit?
Mul eesmärgiks on lihtsalt pokkerit mängides saada mõneks ajaks argipäevast välja ja lustida mänguga, kus peab mõtlema ning panna ennast proovile kas saan vana väikese rolli üles ilma, et teeks mingisuguseid rumalaid katsetusi ja seda maha taoks.

Üldiselt veits üllatunud, et täiesti uus nägu saab foorumis niipalju vastukaja, väga meeldiv ja saanud üksjagu juba mõtiskleda siin kirjutatu üle. Ootan endiselt, mida huvitavat mulle siin vastatakse.

Tänud kõigile, kes siiani juba vastanud. gl

vilistaja
20.04.12, 10:14
Eelmises postis jäi kirjutamata veel see free bankrolli kohta


yks variant on veel, mine v6ta endale kuskilt tasuta bankroll ja kl6bista 6ppe eesmargil pisikeses toas kus ka halvemad mangijad ja v6imalus suuremat roid naidata.
http://www.yourpokercash.com/

free bankrolli suhtes võin soovitada www.pokerstrategy.com , pakub kindlasti rohkem hüvesid kui mõni väike sait.
Sain vastustest aru, et eestis selle kasutamine natukene raskendatud või kuidas?

vilistaja
20.04.12, 12:01
Sattusin vahepeal ka googeldama ja leidsin enda meelest mõistliku lehe ja tahtsin küsida, et kas need push fold tabelid on ok? Kui arvestada, et mängida ikka neid 45 mehe omi.
http://www.intellipoker.ee/articles/?id=4353&page=2
http://www.intellipoker.ee/articles/?id=4355&page=2

Fuzzy
20.04.12, 12:26
Sain vastustest aru, et eestis selle kasutamine natukene raskendatud või kuidas?

No isegi kui raha ei saa, siis häid õppematerjale on seal pokerstrategys küllaga. Sealt saab alla laadida ka mingi ICM traineri, kus mängid läbi push ja fold olukordi ja proge ütleb, kas on tõenäoliselt õige või vale otsus.

lambitont
20.04.12, 12:48
peale full tildi kinni minekut eelmine suvi, olin rahast lage ja laenasin sõbralt €10 ja hakkasin laduma .25c 45manne.
bankroll managemendiks valisin agressiivse 50 buy in.
omast kogemusest tean, et eriti masendav on kui jõuad $1 mängudele ja siis pead alla liikuma tagasi .50c mängudele, tekib "rotitunne" aga senikaua kui sa respektid oma $15 samamoodi kui $2,000 jõuad sa pikapeale kaugele

et minu soovitus bankroll ehitajale - mängi Multi Table SitnGosid, need lihtsalt parimad mängud maailmas

Kosmonaut
20.04.12, 18:05
Eelmises postis jäi kirjutamata veel see free bankrolli kohta



Sain vastustest aru, et eestis selle kasutamine natukene raskendatud või kuidas?

Hmm, kasutamine küll raskendatud pole. kiiresti uurisin ja ei leidnud ka põhjust, miks ei peaks eestlane seda stardikapitali saama. Muidu jah RB suhtes on nii, et nii mõneski kohas saad parema pakkumise. Samas on saite, kus ei paku keegi (vist) otsest RBd - Everest, stars ntx.

reggie
20.04.12, 18:47
I'm very sorry but it seems we haven't got any available free $50 rooms for residence in Estonia at the moment.
Pokerstradegy.

You must reside in one of the following countries to be eligible:
Ireland, Italy, Liechtenstein, Malta, Monaco, Netherlands, Norway, San Marino, Spain, Sweden, Switzerland and the United Kingdom
YourPokerCash.

V4LDO
20.04.12, 19:17
PokerStrategyst saab küll stardikapitali. Aga kuna ntx Everestil pole Eesti hasartmängulitsentsi, siis tuleb lihtsalt DNS ära muuta, nagu vanadel headel aegadel, et softi tõmmata.

ranka
20.04.12, 19:42
Viimane asi mis ma algajale soovitaks oleks HT või PLO. Esimese paari päevaga tõmmatakse nutuvõru ümber suu magama ja kassima.
Ise depoks mingi 100$ ja laseks rahulikult NL5 FR-i vms ja siis juba vastavalt tulemustele liiguks kõrgemale.
Tbh ma ei mängiks üldse starsis vaid kuskil kus normaalne rb ka olemas ja boonused (nii madalal ei saa starsis midagi obv). Yx sõber kes uus mängu depos ise just mergesse kus sai solid rb+boonuse ja muud hüved.

Kust tuleb arusaam, et FR on kõige kergem rahamäng? Võib-olla sellest, et mina kunagi noobina arvasin nii. Kogemuste kasvades võin väita, et FR on olemuselt keerulisem kui 6max või heads-up, sest muutujaid on tohutult.

Mina enam algajale ei soovita full-ringi. Täiesti algajale annaks ranka tabeli kätte ja laseks play money & freerolle toksida. Kui seal võidab siis valigu omale ise mäng, soovitaksin HT-sid ja PLO-d. Need ei ole nii robotlikud mängud ka, peab algusest peale mõtlema hakkama ja edu korral on suurem edu kui NLHE-s, mis kohutavalt kuivaks mänguks muutunud.

qbj0hn
20.04.12, 19:50
Ma mõtlesingi nii, et kuna tegu on tõesti väga algajaga siis FR-is saaks suht põhitõed selgeks ja ei oleks madalal ka raske. Antud hetkel ma eeldan, et ei teata mis on positsioon ega variatsioongi.
6max või HU oluliselt keerulisem imo, rääkimata PLO-st.

Olen nõus sellega, et tuleb algusest peale mõtlema hakkama ja mitte robotit panna, aga põhiasjad saab FRis suht kiiresti selgeks ma usun.

Kosmonaut
20.04.12, 20:19
Pokerstrategy kohta: huvi pärast küsisin supportilt. stardikapitali saab Everesti ja Ladbrokesi

ranka
20.04.12, 21:16
Pokerstrategy kohta: huvi pärast küsisin supportilt. stardikapitali saab Everesti ja Ladbrokesi

Kui valida siis kindlalt võtta Ladbrokesi, sest minu teada Pokerstrategy rikub ära rakeback kontod. Everesti küll rakebacki ei saa, sest seal VIP levelite süsteem aga mitte kunagi ei tea, sest leidub inimesi, kes pakuvad ka kõige utoopilistemastesse kohtadesse RB-d.

Ladbrokes on MG üks osa ja isegi kui rakeback konto sellega ära rikutake aga MG meeldib saab alati mõne teise MG skinni valida, kus on ka RB olemas.

ropka11
20.04.12, 21:30
Mis selle "põhimõtte" point on? Et teistele rääkida, et ei olegi degen, kes enne võitmisi tegi loendamatuid deposiite, mis auku kadusid? Mulle tundub, et selline mõtteviis on neil inimestel, kes pole veel täielikult veendunud, kas see pokker on ikkagi õnnemäng või mitte ja siis sellepärast ei taha ka oma raha sisse panna. Vastasel juhul ei ole ju mitte mingisugust mõtet aega raisata freerolle/20c turnasid mängides, sest nt nl2-10 on üpris sarnase tasemega ja kergesti biiditavad. Depodes nt 50 buyini nl2 jaoks, on üsna kindel seljatagune ja mingi 5bi downer vm ei pane enesekindlust kõikuma.
Üldse ei nõustu.Väga paljudel on selline mõtteviis, et oma raha pokkerisse ei pane.
Et teistele rääkida, et ei olegi degenMis jutt see nüüd on kui teiste arvamus Sul nii korda läheb siis pokkerit küll mängida ei tohiTõsi praegu on ikka kuradima raske mitte oma raha sisse pannes korralikku bankrolli ehitada .Ja kust läheb piir mitte oma raha kaotamisel.Kui oled kõvasti võitnud ja bankrolli kasvatanud ja järsku enam ei biidi kas siis on ikka enda raha kaotamine a la privador looolz

udikaz
21.04.12, 00:07
Kui valida siis kindlalt võtta Ladbrokesi, sest minu teada Pokerstrategy rikub ära rakeback kontod. Everesti küll rakebacki ei saa, sest seal VIP levelite süsteem aga mitte kunagi ei tea, sest leidub inimesi, kes pakuvad ka kõige utoopilistemastesse kohtadesse RB-d.

Ladbrokes on MG üks osa ja isegi kui rakeback konto sellega ära rikutake aga MG meeldib saab alati mõne teise MG skinni valida, kus on ka RB olemas.

Pokerstrategy annab ise ju 27%. vähemalt tilti küll andis varem. see ei ole küll niipalju kui afflited pakuvad aga algajale kes hakkab sellest 50$ üles grindima peaks see sobima küll.

ranka
21.04.12, 00:34
Pokerstrategy annab ise ju 27%. vähemalt tilti küll andis varem. see ei ole küll niipalju kui afflited pakuvad aga algajale kes hakkab sellest 50$ üles grindima peaks see sobima küll.

FTP 27% oli kõikidel standard.

edit: aga nagu mainisin ma tea PStrat.com poliitikat. lihtsalt ültesin, et vaadake et rb oleks korralik kui ei ole siis võttak konto, kus on hiljem alternatiivid.

udikaz
21.04.12, 00:58
selvää.

fyte
21.04.12, 01:17
Üldse ei nõustu.Väga paljudel on selline mõtteviis, et oma raha pokkerisse ei pane.Mis jutt see nüüd on kui teiste arvamus Sul nii korda läheb siis pokkerit küll mängida ei tohiTõsi praegu on ikka kuradima raske mitte oma raha sisse pannes korralikku bankrolli ehitada .Ja kust läheb piir mitte oma raha kaotamisel.Kui oled kõvasti võitnud ja bankrolli kasvatanud ja järsku enam ei biidi kas siis on ikka enda raha kaotamine a la privador looolz
See ei ole mingi argument, et "paljud inimesed teevad nii.."
Ega obv selline asi on igaühe enda otsustada, kuid ma lihtsalt räägin, et ratsionaalsem on ikkagi ise investeerida veits ja seeläbi säästa enda aega sandikopikate peale mängimata jättes.

Kosmonaut
21.04.12, 11:46
Pokerstrategy annab ise ju 27%. vähemalt tilti küll andis varem. see ei ole küll niipalju kui afflited pakuvad aga algajale kes hakkab sellest 50$ üles grindima peaks see sobima küll.

27% oli jah FTP RB. Nad ikka annavad teistesse kohtadesse ka RB - ladbrokes on 30% (st seal on kirjas max 30% - pole täpselt uurinud, mis selle jaoks teha vaja).
Ja see et oma raha ei investeeri - minul pokkeriga alustades polnud küll isu 1k+ eeki panna pokkerisse (mida ma polnud kunagi mänginud) ja proovida alustada ilma mingi õpetuseta (ilma sissetulekuta inimesele on see päris suur raha).

privador
21.04.12, 12:00
Ma ei tea, aga ma saan aru, et on trendikas öelda, et ma pole pokkerisse sentigi pannud. See oht, et hakkad järjest bi tegema, kui esimene deposiidii bustosse läheb, siis see näitab juba nõrkust
Ma olen aprillis starsi teinud 3-4 deposiiti ja kõik bustoks läinud, nüüd nagu aitab mõneks ajaks...ei tunne mingit tunnet,et peaks nüüd hullu hakkama panema.

K2okfor_Mey
21.04.12, 12:22
Soovitan ka 100 usdi kanda ja proovida 6 players sng-sid 1 usdise sisseostuga. Seal saad tunde kätte, mis kaarte kelle vastu mängida ning mida üldse mängida ja millal. Õpid positsioonist varastamist ja pooltugeva kätega ülevarastamist jne samuti saad seal üsna ruttu HU kogemuse kätte. Starsis on algaja õnn täitsa olemas nagu ka bad runid mis võivad kesta 10neid sngsid 45 playersi etc- sng puhul.
Teine asi mida ma soovitaks õppida õiget mängu ja mitte niivõrd mõelda esialgu rahale sest teenistus saab sul isegi hea mängu puhul olema väga väike. MTTsid kindlasti ei soovita mängida algul minimaalne, mis peaks olema ca 200 sisseostu MTT puhul tagavaraks ja SNG del ca 100, et saaks mängida head mängu rahale mõtlemata ja kartmata bubleks jäämist.
Igatahes, eda ja kannatust bänkrolli kasvatamisel!

ranka
22.04.12, 05:55
27% oli jah FTP RB. Nad ikka annavad teistesse kohtadesse ka RB - ladbrokes on 30% (st seal on kirjas max 30% - pole täpselt uurinud, mis selle jaoks teha vaja).
Ja see et oma raha ei investeeri - minul pokkeriga alustades polnud küll isu 1k+ eeki panna pokkerisse (mida ma polnud kunagi mänginud) ja proovida alustada ilma mingi õpetuseta (ilma sissetulekuta inimesele on see päris suur raha).

1000 EEK'i (~$100) deponeerides ei pea kõike maha mängima. Iga 100 või 200 EEKi ($10 või $20) pärast vaata oma mäng üle ning mõtle sügavalt. Kui pool raha otsas siis peaks juba mõtlema tõsiselt, kas pokker on sinu jaoks või mitte. Kui kõrvale vaadata videosid (DC videosid saab näiteks täiesti tasuta 14 päeva triali süsteemi ära kasutades),lugeda kõike kättesaadavaid ja usaldusväärseid materjali ning kui peaksid 1000 EEK ikkagi kaotama (vaadates ka EV graafikut jne.) siis pokker ei ole ilmselgelt sinu jaoks. Suht odav õpe.

Muidugi tasuta $50 saamine on tasuta raha ja seda ei hoita ka nii hästi.

reggie
22.04.12, 08:37
Muidugi tasuta $50 saamine on tasuta raha ja seda ei hoita ka nii hästi.
IRW, mina sain selle kätte, lendasin nagu boss ikka nl25 lauda kohe ja ülla ülla ei võitnudki.

Kloonike
23.04.12, 01:15
1000 EEK'i (~$100) deponeerides ei pea kõike maha mängima. Iga 100 või 200 EEKi ($10 või $20) pärast vaata oma mäng üle ning mõtle sügavalt. Kui pool raha otsas siis peaks juba mõtlema tõsiselt, kas pokker on sinu jaoks või mitte. Kui kõrvale vaadata videosid (DC videosid saab näiteks täiesti tasuta 14 päeva triali süsteemi ära kasutades),lugeda kõike kättesaadavaid ja usaldusväärseid materjali ning kui peaksid 1000 EEK ikkagi kaotama (vaadates ka EV graafikut jne.) siis pokker ei ole ilmselgelt sinu jaoks. Suht odav õpe.

Muidugi tasuta $50 saamine on tasuta raha ja seda ei hoita ka nii hästi.

Mul läks 40k eeku enne kui võitma hakkasin :D Esimene kord mängima hakates tahtsin depoda $50, kuid miinimum oli $100 vist, sealt tuli chasing losses ja nii ta läks (8 kuud hiljem olin pro). Pokerstarsi ei biidi korralikult tänase päevani, algajal ka kindlasti ei soovitaks seal alustada, liiga nüri grind. Parem kuskil urkas fishe koorida ja rolli kasvatada.

Fuzzy
24.04.12, 13:05
No vot, sina said proks, aga mõni depob sama palju, proks ei saa, teeb rigged teema mõnda foorumisse ja hakkab palgast võlgu tagasi maksma.

vilistaja
15.05.12, 16:29
Nii vahepeal igasuguseid tegemisi olnud, peamiselt see, et kool vajab lõpetamist ning mänguaega suht vähe selle kõrvalt olnud. Nüüd kuu aega möödas ja minu 15$ on saanud 0,50$ turbo 45 MEN sngsid mängides vaikselt 40$, ise olen rahul arvestades tunde mida mängimiseks kasutanud olen.
Sellest ka veel, mis on saanud minu Labrokersi stardi kapitalist, alles seda 35$ ja seal toas ma küll ei kujuta ette kuidas seda üles mängida. Tubades mängijaid ei ole, FR cash ei taha kuidagi istuda ja need 1 laua sng 20% rakeiga ei taha ka toita. Hetkel katsungi iga päev seal mõned 1 lauakad mängida ja sellega hoida Pokerstradegy silver staatust, et teha kaasa sealsetel live coaching sessionitel ja põhjalikumaid materjale uurida. Seda rolli katsungi edaspidi seal selleks hoida.

Aga tekkinud üks küsimus veel:
Kuidas on kõige parem hankida endale Holdem manager?
Oma proovi versiooni võimalused kasutasin kunagi pokkeri algusaegadel ära, aga tundub et vajalik asi ikkagi. Praegu mängin ilma igasuguste abivahenditeta ja saan ka hakkama, kasutan ainult märgistusi, et kes palju laudu mängib ja kui mõni minu jaoks eriline koht tundub (Eriti light all-in PF vms.) märgin notei.

Kas Holdem manageril on mingi hea võimalus seda niisama saada või kõige arukam lihtsalt võtta ja micro stakes oma lihtsalt ära osta?

Mrt1989
15.05.12, 16:40
Soovitaks ära osta jah micro , need diilid ,et ala saad tasuta kui gened rake ei ole väga kerged micro mängijale. Jätad 2 nv joomata ja saadki endale HEM i :P

reggie
15.05.12, 18:19
Pokertrackeri saad ka 60 päeva tasuta kasutada.

vilistaja
15.05.12, 18:31
Pokertracker ka kunagi proovitud ja HEM meeldis mulle rohkem kuidagi. Või kuidas kogenumad soovitavad, kumb neist etem on?
Kui keegi viitsib võiks välja tuua mõned plussid/miinused ja väikese võrdluse.

fyte
15.05.12, 23:11
Jep, mõlemad ajavad asja ära, kuid HEM tundub kuidagi loogilisema ülesehitusega olevat.

kardaanirist
15.05.12, 23:49
endal küll HEMiga kogemused minimaalsed ja seetõttu pole ehk kõige objektiivsem inimene, aga mulle tundub PT3 küll väga kerge, loogiline. mina võtaks PT3.

Mrt1989
16.05.12, 06:30
PT3 ostuga saab ju PT4 ka , mis on veel parem ja lihtsam kui PT3.

V4LDO
16.05.12, 10:53
Proovisin nii PT 60 päeva triali kui ka HEM-i 30 päeva triali läbi ja sealt tuli edasi loogilise sammuna HEM-i ostmine. Kuigi tegelikult neil suurt vahet ei ole ja asja ajavad mõlemad ilusti ära. Täiesti maitse asi.