PDA

View Full Version : OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud



Leheküljed : [1] 2

VisaHing
03.09.12, 19:21
Allanaator13 (http://foorum.pokkeriprod.com/member.php/1045-Allanaator13)- Korvpallitreener
Buildup - Mobiilsidepaketid EMT/DIIl.
Dogers - Jurist.
Inward - Betoonist tasapindade, valamu ja interjööri valmistamine ning müük.
Jazzyl - Keevitus valdkond. Kuluosad, plasmalõikurid, keevitusmaskid jne.
Lissavassa (http://foorum.pokkeriprod.com/member.php/3990-lissavassa) - Üldehitus. Saunad, vannitoad, põranda ja vaipkatte paigaldus.
Maarios - Puhastus valdkond. Põrandad/Aknad jms.
Majandaja (http://foorum.pokkeriprod.com/member.php/4301-Majandaja) - Ettevõtja. Teeninduskvaliteedi uuringud.
MarxVoss - Kindlustuskahjud, varuosad Renault ja Dacia-le.
OliverK (http://foorum.pokkeriprod.com/member.php/243-Oliverk) - Mehaanikainsener. Lehtmetalltooted.
Pafka666 (http://foorum.pokkeriprod.com/member.php/851-pafka666) - Investeerimine. Põllumaa, metsamaa.
Pastilaa - Arhitekt. Eramutest büroohooneteni.
Pikk28 (http://foorum.pokkeriprod.com/member.php/67-pikk28) - Müügijuht. Valdkond rehvid. Tööstus-, Põllumajandus-, haagised-, ATV,-, tõstuk jne.
Pokutaja - Appide valmistamine iOS ja Android telefonidele.
Provoker - Koristuskeemia ja töövahendite hulgimüük/transport. Kinnisvarahooldus ja koristus.
Qbj0hn ([http://foorum.pokkeriprod.com/member.php/251-qbj0hn) - Mesindus.
Rage (http://foorum.pokkeriprod.com/member.php/256-Rage) - Andmebaaside haldus. Oracle ja PostgreSQL.
Rahvavaenlane (http://foorum.pokkeriprod.com/member.php/1274-rahvavaenlane) - Erinevad ehitusmaterjalid.
Raidov - E-sigaretid.
Reggie (http://foorum.pokkeriprod.com/member.php/776-reggie) - Tänavakivid, betooni- ja müüritööd, üldehitus.
Timz0333 - Lukutehnik. Kasutuslukud/turvalukud, võtmete valmistmine, seifid jms.
Yolonaator - G4S töötaja. Erinevad turvaseadmed ja -teenus

alaska
03.09.12, 19:38
küsin kohe, kas keegi küttesüsteemidaga tegeleb? Õhk-vesi huvitab.

Tarmonator
03.09.12, 19:43
küsin kohe, kas keegi küttesüsteemidaga tegeleb? Õhk-vesi huvitab.


Ise ei tegele, aga õemees küll. Toob mingeid seadmeid sisse ka. PM kui oled kontaktidest huvitatud.

VisaHing
03.09.12, 20:07
Kui kellegil tele2/elisa klientidest on personaalse pakkumise üle soovi, siis PM oma telf nr.

Allanaator13
03.09.12, 20:11
Korvpallitreener, seega kui keegi soovib oma lapsi kossutrenni saata siis andke teada ;) :)


Samuti kui kellegi firma on huvitatud noortespordi toetamisest andke märku :D

vonkartoffel
03.09.12, 20:19
Kui kellegil tele2/elisa klientidest on personaalse pakkumise üle soovi, siis PM oma telf nr.
Mis tähendab siis et EMTs töötad? Mu tele2 ühendusega ipad liigub internetis küll nagu tigu hetkel.

nikitheone
03.09.12, 20:21
Kui kellegil tele2/elisa klientidest on personaalse pakkumise üle soovi, siis PM oma telf nr.
tele2 internetipulk pole ca 20 päeva töötanud, 3l inimesel mu korteris. saad midagi teha?

muidu aga super teema, olen ise ka kaalunud taolise tegemist.

ise töötan noorsootöö, sotsiaaltöö, teatri ning rahvusvaheliste kultuuri-ja noorteprojektide alal, projektide kirjutamine ja rahastus jne.

VisaHing
03.09.12, 20:54
tele2 internetipulk pole ca 20 päeva töötanud, 3l inimesel mu korteris. saad midagi teha?

muidu aga super teema, olen ise ka kaalunud taolise tegemist.

ise töötan noorsootöö, sotsiaaltöö, teatri ning rahvusvaheliste kultuuri-ja noorteprojektide alal, projektide kirjutamine ja rahastus jne.
Ei :D Saan ainult teie kõnepakettidega midagi ette võtta e. teha teile pakkumise.
Nende netimuredega pead ikka tele2 poole pöörduma :(.

Trapface
03.09.12, 20:57
Minu igapäevatööks on reklaamibisnis ühes suures Eesti meediaettevõttes.
Kui Sul on kaupa või teenust, mida tahad rahvale tutvustada, siis I'm the man.

Mr_Kenny
03.09.12, 21:00
Ma töötu, kui tahad et ma midagi su heaks teeks siis ma ei tõenäoliselt pean ära ütlema :(

qbj0hn
03.09.12, 21:01
Mesinik ja semi-degen.

vapsik
03.09.12, 21:09
Kas pokkerimängijaid võivad osakuid siin teemas pakkuda?

maarios
03.09.12, 21:12
Puhastuse valdkond.

Eelkõige põrandate hooldus (alates PVC vahatamisest/süvapesu kuni parketi õlituseni)
Ja samuti saab ka aknad puhtaks enne talve kui vaja.

juuretis
03.09.12, 21:41
Praegu nädalavahetuse töö, lennukikoristaja

muruntau
03.09.12, 21:45
Kui kellegil tele2/elisa klientidest on personaalse pakkumise üle soovi, siis PM oma telf nr.

Ei ole soovi, aga miks on nii, et personaalne pakkumine on oluliselt soodsam, kui ametlikult välja reklaamitavad hinnad? Mis põhjus on sellist infosulgu tekitada ja miks mitte kõigile avalikult samu hindu pakkuda?

Provoker
03.09.12, 22:05
Profi koristuskeemia ja töövahenite hulgimüük ja transport ning kõik mis puudutab kinnisvarahooldust ja koristust.. Lisaks sellele ka väikest viisi põllumees. (talvekartuli saate tartu kandis minult kui soovi on)

Oliverk
03.09.12, 22:11
Mehaanikainsener, hetkel lehtmetalltooted.

rahvavaenlane
03.09.12, 22:18
Mesinik ja semi-degen.

kaugel rapsipõllud on?

qbj0hn
03.09.12, 22:21
kaugel rapsipõllud on?

Close to 0 peaks olema rapsimee sisaldus. Rapsipõllud on nii ära mürgitatud, et halb hakkab.
Kunagi hästi ammu oli katseeksitus meetodil üks grupp täpselt põllu ääres, aga see rapsimesi on siuke naljamesi rohkem, vedel möla ja ega mingit erilist maitseelamust ka pole. See oli veel enne seda kui nii julmalt ei mürgitatud.

Majandaja
03.09.12, 22:32
Ettevõtja

Ettevõte koostab teenindussektori ettevõtetele teeninduskvaliteedi uuringuid. Annab tellijale tervikliku ülevaate ettevõte teeninduskvaliteedist.

TaistoJ
03.09.12, 22:37
Sugulane on mesinik. Kindlasti saaks suurtes kogustes mett.
Seda mett müüakse üle eesti "Lõuna-Eesti mesinik" vms.
PM

redskruf
03.09.12, 22:55
Võrkpallur
Ja kasulik saab olla tulles saali ja karjuda. Saal asub Ehitajate tee 4 ::)

lissavassa
03.09.12, 23:30
Üldehitus - kõiksugused sisetööd, saunad, vannitoad, põranda ja vaipkatte paigaldus.
Siit ka üleskutse, kui kellegil mingi soov midagi remontida või ehitada siis PM :)

reggie
04.09.12, 00:04
Poole kohaga ehitaja-tänavakivid, betooni- ja müüritööd, üldehitus, saab nii paberitega kui ilma nendeta.

vennike
04.09.12, 00:30
avan purke ja pudeleid - töö kiire ja põhjani

jasssass
04.09.12, 00:41
Töötu

Kui keegi aidata tahab siis PM (SEB)
Sobib ka PS-> Sit&Go-> Heads-Up-> istu lauda, neti juhe välja, blindin tühjaks.

Kotkas1000
04.09.12, 06:38
Täna olen küll vaene üliõpilane kuid olen terve elu olnud tegev ehitussektoris ja hoian seal häid sidemeid tänaseni. Seega, kui kellegil vaja ehitada eramut, tööstushoonet vms., siis võib julgelt ühendust võtta ja organiseerime asja ära :)

MarxVoss
04.09.12, 07:11
Poole kohaga ehitaja-tänavakivid, betooni- ja müüritööd, üldehitus, saab nii paberitega kui ilma nendeta.

Vennad kurikuulsad kaksikud?

NB: Ooda ma tule tööle, ja siis räägi endast kah. Vaja ennemp pää korda saada ja siis naka seletama.

VisaHing
04.09.12, 07:16
Ei ole soovi, aga miks on nii, et personaalne pakkumine on oluliselt soodsam, kui ametlikult välja reklaamitavad hinnad? Mis põhjus on sellist infosulgu tekitada ja miks mitte kõigile avalikult samu hindu pakkuda?

Sõda mob. operaatorite vahel on viinud hinnad naeruväärsetele tasemetele. Ma ei räägi siin tele2 mini paketist, mis on täis absurd (kõne arvestus 1 min). Hinnad, mis on välja reklaamitud erinevad personaalsetest pakkumitest ikka väga kõvasti. Näitena võin tuua elisa 8 piirmatu. Tegelikult on sellest peaaegu 3x soodsam pakett väljas. Täpselt sama iga operatooriga. Neid pakkumisi saavad ainult need, kes üritavad ära minna oma operatoori juurest. Ütleme nii, et kui hakkad Elisast-tele2-te üleliikuma, siis alles tehakse sulle see nö. personaalne pakkumine.
Kõik telefonid, mida reklaamitakse järelmaksuga/soodushinnaga jne see ka suht bs. Teistele pakutakse neid tasuta.

Oma operaatoor ei helista kunagi sulle ja ei tee ettepanekut, et ehk tahaksid vähem maksta. On erandeid aga üldjuhul on niimoodi.

lissavassa
04.09.12, 08:06
Sõda mob. operaatorite vahel on viinud hinnad naeruväärsetele tasemetele. Ma ei räägi siin tele2 mini paketist, mis on täis absurd (kõne arvestus 1 min). Hinnad, mis on välja reklaamitud erinevad personaalsetest pakkumitest ikka väga kõvasti. Näitena võin tuua elisa 8 piirmatu. Tegelikult on sellest peaaegu 3x soodsam pakett väljas. Täpselt sama iga operatooriga. Neid pakkumisi saavad ainult need, kes üritavad ära minna oma operatoori juurest. Ütleme nii, et kui hakkad Elisast-tele2-te üleliikuma, siis alles tehakse sulle see nö. personaalne pakkumine.
Kõik telefonid, mida reklaamitakse järelmaksuga/soodushinnaga jne see ka suht bs. Teistele pakutakse neid tasuta.

Oma operaatoor ei helista kunagi sulle ja ei tee ettepanekut, et ehk tahaksid vähem maksta. On erandeid aga üldjuhul on niimoodi.

okeii ma tulen sinu kaudu tele2-st emti üle, kuid ainult tingimusel, et sebid mulle HTC oneX. Diil?

Rage
04.09.12, 08:40
Valdkonnajuht (andmebaaside haldus) Oracle ja PostgreSQL andmebaasid minu pärusmaa + kõrgkäideldavate teenuste projekteerimine.

K2okfor_Mey
04.09.12, 08:46
Sõda mob. operaatorite vahel on viinud hinnad naeruväärsetele tasemetele. Ma ei räägi siin tele2 mini paketist, mis on täis absurd (kõne arvestus 1 min). Hinnad, mis on välja reklaamitud erinevad personaalsetest pakkumitest ikka väga kõvasti. Näitena võin tuua elisa 8 piirmatu. Tegelikult on sellest peaaegu 3x soodsam pakett väljas. Täpselt sama iga operatooriga. Neid pakkumisi saavad ainult need, kes üritavad ära minna oma operatoori juurest. Ütleme nii, et kui hakkad Elisast-tele2-te üleliikuma, siis alles tehakse sulle see nö. personaalne pakkumine.
Kõik telefonid, mida reklaamitakse järelmaksuga/soodushinnaga jne see ka suht bs. Teistele pakutakse neid tasuta.

Oma operaatoor ei helista kunagi sulle ja ei tee ettepanekut, et ehk tahaksid vähem maksta. On erandeid aga üldjuhul on niimoodi.



Kas elisal mingi odavam netipakett on ka moblale praegu maksan neti eest 6 euri mida praktiliselt ei kasuta!?

VisaHing
04.09.12, 08:52
Kas elisal mingi odavam netipakett on ka moblale praegu maksan neti eest 6 euri mida praktiliselt ei kasuta!?

vastatud PM!

pikk28
04.09.12, 08:53
müügijuht, valdkond rehvid. Kõik rehvid v.a. sõiduauto ja veoauto :).
Tööstus-, Põllumajandus-, haagised-, ATV,-, tõstuk jne.
Oleme maaletoojad ehk parimad hinnad garanteeritud!

Rage
04.09.12, 08:55
müügijuht, valdkond rehvid. Kõik rehvid v.a. sõiduauto ja veoauto :).
Tööstus-, Põllumajandus-, haagised-, ATV,-, tõstuk jne.
Oleme maaletoojad ehk parimad hinnad garanteeritud!
mootorratta omad?

pafka666
04.09.12, 09:11
investeerimine (põllumaa, metsamaa)

pikk28
04.09.12, 09:12
mootorratta omad?
pane PM mõõt

MarxVoss
04.09.12, 09:47
Kindlustuskahjud, ja varuosad mis puudutavad Renault ja Daciat. Samas võin ka vabalt teiste autode kahjusid menetleda.

Rage
04.09.12, 09:58
pane PM mõõt
hilja raisk.. ma ostsin 200€ eest ära juba seti.. tagarehv oli 160/60 17''

lissavassa
04.09.12, 10:10
backdoorsex, kas suudad teha mulle sellise pakkumise milles mul on internet vähemalt 1gb kuus ning selllega kaasnev HTC OneX ja kuumakse ei jääks üle 25€? Tõsiselt kaalun siis ületulekut Emt'i.

VisaHing
04.09.12, 10:26
backdoorsex, kas suudad teha mulle sellise pakkumise milles mul on internet vähemalt 1gb kuus ning selllega kaasnev HTC OneX ja kuumakse ei jääks üle 25€? Tõsiselt kaalun siis ületulekut Emt'i.

vastatud pm.

lissavassa
04.09.12, 10:30
vastatud pm.

huh, mul miskipärast ei näita teateid...
E: korras

lissavassa
04.09.12, 12:13
Kahjuks saab sellist pakkumist igaklient kel vähegi aru peas. Sinu pakutud ''diilid'' on täpselt samad mis niiöelda tavakliendil, uurisin järgi. Alles hiljuti lendasin esindusse sisse ja ütlesin otsekoheselt klienditeenindajale, et kui te mulle hetkel miskit supper pakkumist eitee siis pean kahjuks Teiega lepingu lõpetama ja minema üle mujale, kuna ei näe siin olla edasi mõtet. Millepeale sain insta tasuta HTC telefoni mis maksis ca 450€ ja ei mingit lisalepingut. Kas ma sobin ka siis müügimeheks nüüd?

adam_q
04.09.12, 12:26
toon näite:
soovid 100k eest oma korterit maha müüa, aga keegi ei kipu ostma, siis ma ostan selle näiteks 65% eest kohe ära ja võid ise sees edasi elada/müüa soovitud hinnaga edasi/üürida edasi vms ning saad eksklusiivse tagasiostuõiguse. Kui leiad endale ostja näiteks poole aasta pärast, siis kogu kamp notarisse, omanikuks saab sinu leitud ostja ja ma saan näiteks 73k, ülejäänud raha pane endale tasku.

minu huvi ei ole omada kinnisvara ning kui juhtub, et kokkulepitud tähtaja jooksul ei leia sa ostjat, siis standardina leping lõpeb, aga kindlasti on võimalik ka pikendada.

kui huvi, siis PM. saab kaaluda kõiksugu variante (miinus konkreetne laenamine)

E: eriti populaarne on kohtutäituri poolt pakkumisele pandud vara omanikupoolse (välja)ostmise finantseerimine

VisaHing
04.09.12, 12:47
Kahjuks saab sellist pakkumist igaklient kel vähegi aru peas. Sinu pakutud ''diilid'' on täpselt samad mis niiöelda tavakliendil, uurisin järgi. Alles hiljuti lendasin esindusse sisse ja ütlesin otsekoheselt klienditeenindajale, et kui te mulle hetkel miskit supper pakkumist eitee siis pean kahjuks Teiega lepingu lõpetama ja minema üle mujale, kuna ei näe siin olla edasi mõtet. Millepeale sain insta tasuta HTC telefoni mis maksis ca 450€ ja ei mingit lisalepingut. Kas ma sobin ka siis müügimeheks nüüd?

Sellest ma ju rääkisingi, et kuidas saada endale personaalne pakkumine. Täpselt seda sa tegid, ja tubli ju :)
Nii saabki endale välja kaubelda personaalse pakkumise :)

Mul tuttav läks elisasse ja ütles, et talle pakuti s3 100 euriga EMT-st, Elisa pakkus 50 euriga.
Obv jutt oli täiesti bs.

lissavassa
04.09.12, 12:49
Kas see sinu fulltime job muidu? Ei taha küll rahakotis sorida, kuid oskad öelda kas teenid sellega hästi? :)

Rigged
04.09.12, 13:08
Töödejuhataja ühes keskmise suurusega ehitusettevõttes(ca 50 töötajat).

ranka
04.09.12, 13:11
toon näite:
soovid 100k eest oma korterit maha müüa, aga keegi ei kipu ostma, siis ma ostan selle näiteks 65% eest kohe ära ja võid ise sees edasi elada/müüa soovitud hinnaga edasi/üürida edasi vms ning saad eksklusiivse tagasiostuõiguse. Kui leiad endale ostja näiteks poole aasta pärast, siis kogu kamp notarisse, omanikuks saab sinu leitud ostja ja ma saan näiteks 73k, ülejäänud raha pane endale tasku.

minu huvi ei ole omada kinnisvara ning kui juhtub, et kokkulepitud tähtaja jooksul ei leia sa ostjat, siis standardina leping lõpeb, aga kindlasti on võimalik ka pikendada.

kui huvi, siis PM. saab kaaluda kõiksugu variante (miinus konkreetne laenamine)

E: eriti populaarne on kohtutäituri poolt pakkumisele pandud vara omanikupoolse (välja)ostmise finantseerimine

See siis tähendab, et tuleb tagastada Sinu näites $65k (65%) või välja-kolida? Üleüldse, kuidas see «koheselt väljaostmine» käib? For real maksad antud näites 65k ära või tekib miski leping? Selgita rohkem, kui viitsid.

VisaHing
04.09.12, 13:14
Kas see sinu fulltime job muidu? Ei taha küll rahakotis sorida, kuid oskad öelda kas teenid sellega hästi? :)

Fulltime job jah. Noo brutona 2x jutti natuke rohkem kui 3xmiinimum.
Asi on selles, et mai oodanud, et kõik PMivad soovi endale saada 500eurise telefoni tasuta. Selliseid asju peate ikka oma op. läbi rääkima.

Potsataja
04.09.12, 13:15
toon näite:
soovid 100k eest oma korterit maha müüa, aga keegi ei kipu ostma, siis ma ostan selle näiteks 65% eest kohe ära ja võid ise sees edasi elada/müüa soovitud hinnaga edasi/üürida edasi vms ning saad eksklusiivse tagasiostuõiguse. Kui leiad endale ostja näiteks poole aasta pärast, siis kogu kamp notarisse, omanikuks saab sinu leitud ostja ja ma saan näiteks 73k, ülejäänud raha pane endale tasku.

minu huvi ei ole omada kinnisvara ning kui juhtub, et kokkulepitud tähtaja jooksul ei leia sa ostjat, siis standardina leping lõpeb, aga kindlasti on võimalik ka pikendada.

kui huvi, siis PM. saab kaaluda kõiksugu variante (miinus konkreetne laenamine)

E: eriti populaarne on kohtutäituri poolt pakkumisele pandud vara omanikupoolse (välja)ostmise finantseerimine

Ema tahab oma maamaja 23k eest müüa. Samas tahtmine on taevariik ja saamine iseasi. Hinnaootus ei ole imo isegi ülepingutatud, lihtsalt tehinguid toimub väga vähe. Lisaväärtuseks on veel see, et üle põllu on Baruto lapsepõlvekodu. ;)

Kas diili teed ka keskmisest vähem likviidsema kinnisvara puhul ja kas lähtud keskmisest turuhinnast vms. ?

lissavassa
04.09.12, 13:19
Fulltime job jah. Noo brutona 2x jutti natuke rohkem kui 3xmiinimum.
Asi on selles, et mai oodanud, et kõik PMivad soovi endale saada 500eurise telefoni tasuta. Selliseid asju peate ikka oma op. läbi rääkima.

Kui kirja läbi lugesid siis küsisin ainult sellist pakkumist, mis sisaldaks 1gb netti kuus ja OneX ning see kõik jääks 25€ piiresse. Keegi ei rääkinud millegi tasuta saamisest.

ranka
04.09.12, 13:20
Ma ei tea mudelit aga mulle lõi kohe pähe vana hea freeroll.

Sa soovid $100k eest kinnisvara müüa, adam_q tuleb ja teeb ettepankeu: ma ostan su kinnisvara ära 65% väärtusega ära kahe aasta pärast, juhul kui sa ei ole seda varem ära müünud. Kui müüd varem ära tahab adam näiteks 5% lepingulõpetamise tasuks. Kui mõtled ümber, et ei soovigi müüa, siis võtab adam 1% lepingulõpetamisetasuks.

Ehk total freeroll, selle aja jooksul võib muutuda kõike - omanik ümber mõelda, omanik või adam_q leiab ostja ja palju muud.

alaska
04.09.12, 13:24
Ma arvan et ta maksab selle 65% välja kohe. Põhimõtteliselt annab laenu kinnisvara tagatisel.

ranka
04.09.12, 13:28
Ma arvan et ta maksab selle 65% välja kohe.

Võib ka nii olla aga siis mida see lepingu lõpetamine tähendab?

Jääb ju segaseks, et inimene elab ikka korteris/majas sees, üürib seda välja ja/või samal ajal otsib ostjat. Selle aja jooksul ei pruugi enam korteriga keegi heaperemehelikult käituda ja hind võibki kukkuda tohutult või tekkida võlad vms.

Aga mis siin spekuleerida, ootame adam_q vastuse ära :)

tolmuahv
04.09.12, 13:31
See on sisult kinnisvara tagatisel laen, kus sissetulekut ei küsita. 100k kinnisvara puhul saad 65k kohe kätte. Kui pool aastat hiljem ei suuda tagasi osta 73k-ga, siis kaotad õiguse sellele. S.t. adam_q on saanud oma 65k investeeringule lisaks poole aastaga 35k väärtust, mis teeb aastaseks tootluseks üle 100%. Kui pool aastat hiljem välja ostad 73k-ga, siis adam:_q saab 8k vahelt ehk poole aastaga ca. 12-13% ja aasta baasil raha tootlus 25%.

Põhimõtteliselt shark loan kinnisvara tagatisel. BIG pakub sarnastel tingimustel laenu ilmselt.

adam_q
04.09.12, 13:38
kohe maksan raha ikka.
valdus jääb müüjale ja tema vastutab seisukorra eest, maksab maksud jne. mu eesmärk on teenida profiiti ja mitte omada kinnisvara. loodetavasti on müüja huvitatud selle vara eest õiglase hinna saamisest, mina lihtsalt aitan juba nö. osa ostuhinda kätte saada ja oma tagumikku tagan sellega, et omand on minul. turul nõudlust on, seetõttu on mul suva kas see on loansharking või võrdlemine BIGiga jne...

tolmuahv: aasta tootlusprotsent sounds about right, rohkem kipub küll sinna 20% poole minema...

ranka: ei ole maakler. mina sõlmin ostjaga notariaalse tagasiostuõigusega müügilepingu, kus on määratletud ka tagasiostutähtaeg...(65% kantakse järgmine päev läbi notarideposiidi müüja kontole) ning kui selle aja jooksul tagasiostu (või omandi üleandmist kolmandale isikule) ei toimu, siis loetakse tagasiostuleping lõppenuks. Kuna tegu ei ole inimsööjatega, siis on alati võimalik tagasiostuõiguse tähtaja pikendamine (s.o. lepingu notariaalne muutmine), aga lihtsalt müüja peab reaalselt hindama oma vara maksumust, et pärast mitte mulle peale hakata maksma...

potsataja: mingil määral peab likviidsust ka hindama, et KUI juhtub, et jääb vara endale kätte, siis oleks võimalik seda realiseerida ilma kahjumita

kordan igaks juhuks üle, et kõik numbrid on umbkaudsed. on diile, kus müüja saab 50%, ja on ka diile, kus on saanud 75%

Codecci
04.09.12, 13:45
Põhimõtteliselt shark loan kinnisvara tagatisel. BIG pakub sarnastel tingimustel laenu ilmselt.
Offtopic: elan BIG-i majas ja aeg-ajalt ikka näeb liftis inimesi kes BIG-i minemas/tulemas ja vannuvad omavahel, et "jobanõi bandiititshki bank bljäd". Pika näo järgi tunneb kohe ära kes BIG-i minemas :D

adam_q
04.09.12, 13:50
Offtopic: elan BIG-i majas ja aeg-ajalt ikka näeb liftis inimesi kes BIG-i minemas/tulemas ja vannuvad omavahel, et "jobanõi bandiititshki bank bljäd". Pika näo järgi tunneb kohe ära kes BIG-i minemas :D

kutsu enda juurde siis :)

privador
04.09.12, 14:47
Sellest ma ju rääkisingi, et kuidas saada endale personaalne pakkumine. Täpselt seda sa tegid, ja tubli ju :)
Nii saabki endale välja kaubelda personaalse pakkumise :)

Mul tuttav läks elisasse ja ütles, et talle pakuti s3 100 euriga EMT-st, Elisa pakkus 50 euriga.
Obv jutt oli täiesti bs. hmmz pole küll kuulnud et keegi 500eurisied telefone jagaks jah mingeid 50euriseid juuste küll
Ja nendel 500euristel on alati mingid XXX punktid kus 2 aastane tähtajaline leping+maksad selle telefoni pm 2x kinni


Või on olukord tõesti muutunud. Vähemalt nii oli ca 5 aastat tagasi...

Või tõesti antakse 500 eurine telefon sellel tingimusel, et olen nt 2 aastat klient ja kuumakse jääb samaks?

lissavassa
04.09.12, 14:54
hmmz pole küll kuulnud et keegi 500eurisied telefone jagaks jah mingeid 50euriseid juuste küll
Ja nendel 500euristel on alati mingid XXX punktid kus 2 aastane tähtajaline leping+maksad selle telefoni pm 2x kinni


Või on olukord tõesti muutunud. Vähemalt nii oli ca 5 aastat tagasi...

Või tõesti antakse 500 eurine telefon sellel tingimusel, et olen nt 2 aastat klient ja kuumakse jääb samaks?

Oleneb täitsa olukorrast vist, aga jagatakse ikka näed küll. Klient seal üle 10 aasta olnud ning mingeid hüvesi selle eest pole varem saanud, ning otsustasin tuimalt kohe küsida, et mida nad mulle pakuvad selleks, et ma klient edasi olen. Tingimuseks sai ainult, et pean olema 12kuud edasi lihtsalt klient ja mingeid kuumakse peale kõneaja ma nagunii ei maksa. Alguses muidugi oli jutt 24 kuust aga ma olin selle vastu ja sai kokkulepitud 12kuud.

pikk28
04.09.12, 14:57
no kliendil ja KLIENDIL on vahe

privador
04.09.12, 15:02
Lihtsalt see on huvitav, et kas siis tavalisel klienditeenindajal on sellised nn õigused nn lepingu tingimuseega mängida.
Ei kujutaks ette et swedi teller ütleb võta leanu, ok annan 0.1%-ga
Huvitav pigem ettevõtte seisukohal, et kui palju kõige madalamatele töötajatele on mänguruumi antud. Või nn magusamad tingimsued kooskõlastatakse ikka mingi sisese "osakonnaga" läbi?

Ja kuidas käib töötajate tasustamine, kes on klientidele kõige kirvemad lepingud pähe määrinud(firma seisukohalt ju hea)

Maxi
04.09.12, 15:12
Offtopic: elan BIG-i majas ja aeg-ajalt ikka näeb liftis inimesi kes BIG-i minemas/tulemas ja vannuvad omavahel, et "jobanõi bandiititshki bank bljäd". Pika näo järgi tunneb kohe ära kes BIG-i minemas :D

Mitmendal korrusel elad? ma ikka kärutan nii 5-6 korda päevas liftiga ja pole sind näinud

lissavassa
04.09.12, 15:17
Lihtsalt see on huvitav, et kas siis tavalisel klienditeenindajal on sellised nn õigused nn lepingu tingimuseega mängida.
Ei kujutaks ette et swedi teller ütleb võta leanu, ok annan 0.1%-ga
Huvitav pigem ettevõtte seisukohal, et kui palju kõige madalamatele töötajatele on mänguruumi antud. Või nn magusamad tingimsued kooskõlastatakse ikka mingi sisese "osakonnaga" läbi?

Ja kuidas käib töötajate tasustamine, kes on klientidele kõige kirvemad lepingud pähe määrinud(firma seisukohalt ju hea)
Minu puhul oli ka tegemist tavalise klienditeenindajaga, kuid peale meie arutusi tegi ta ühe 5 minutilise kõne ja naastes ulatas mulle telefoni ja soovis head päeva. Ma miskipärast ei usu, et niiviisi KÕIGILE kohe telefone massiliselt pakutakse, aga selliseid privaatpakkumisi tuleb ette küll.

inward
04.09.12, 15:21
Lihtsalt see on huvitav, et kas siis tavalisel klienditeenindajal on sellised nn õigused nn lepingu tingimuseega mängida.
Ei kujutaks ette et swedi teller ütleb võta leanu, ok annan 0.1%-ga
Huvitav pigem ettevõtte seisukohal, et kui palju kõige madalamatele töötajatele on mänguruumi antud. Või nn magusamad tingimsued kooskõlastatakse ikka mingi sisese "osakonnaga" läbi?

Ja kuidas käib töötajate tasustamine, kes on klientidele kõige kirvemad lepingud pähe määrinud(firma seisukohalt ju hea)

Oleneb ettevõttest ja struktuurist, aga üldiselt klienditeenindajal või müüjal võib päris palju mänguruumi olla. Hotellis töötamise aegadel sai igast kino tehtud hindade, tubade jms pakkumistega.

e: Kui keegi tahab kontrollida oma vast valminud või ostetud maja/korteri soojuspidavust, siis PM.

IsandJoberst
04.09.12, 15:24
Minu puhul oli ka tegemist tavalise klienditeenindajaga, kuid peale meie arutusi tegi ta ühe 5 minutilise kõne ja naastes ulatas mulle telefoni ja soovis head päeva. Ma miskipärast ei usu, et niiviisi KÕIGILE kohe telefone massiliselt pakutakse, aga selliseid privaatpakkumisi tuleb ette küll.
Eks siin mängib suuresti rolli ka see kui suured on sinu igakuised telefoni arved. Kui see jääb alla 10€ iga kuu siis ilmselt väga suurt võimalust pole, et personaalselt mingi hea pakkumise saad või tasuta (hea) telefoni.

pastilaa
04.09.12, 16:41
arhitekt / juhatuse liige - eramutest büroohooneteni

Pokutaja
04.09.12, 17:33
Kõik, kes töötavad/omavad tutvusi erinevates baarides, loungedes, klubides, jõusaalides ja sarnastes asutustes, saatke PM palun! Kui minu ja asutuse vahel kujuneb välja tööalane suhe, siis vaevatasuks pakuks 100€.

Tegelen, siis appide valmistamisega (iOS ja Android), mille põhieesmärk on kliente vastavasse asutusse tuua tagasi tihemini kui muidu, ofc vähekene infot asutuse (tulevate ürituste/kampaaniate/menüü vms) kohta ja that's about it. Võimalusi, kuidas appid võiksid tulu tuua, on mitmeid, aga ei hakka siin pikka ja looklevat teksti välja genereerima. Kui kellelgi vähegi huvi, niisama küsimusi vms, siis saatke julgelt PM. Väga palju ei taha selles teemas nagu rääkida, niigi juba suht laadaks lahti läinud... PM!

Viiidrik
07.09.12, 10:54
Korvpallitreener, seega kui keegi soovib oma lapsi kossutrenni saata siis andke teada ;) :)


Samuti kui kellegi firma on huvitatud noortespordi toetamisest andke märku :D


Kus sa treenerina töötad?

fyte
11.09.12, 11:39
Liigutasin ~80 taksoteemalist posti vastavasse uude topicusse, jätkagem seal - http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/11580-*Ametlik-taksoteema*

VisaHing
12.09.12, 18:21
Esimene leping pokkeriprode liikmele tehtud :).

timz0333
12.09.12, 18:37
Sisse seadnud luku bisnesis, (kasutuslukud/turvalukud, võtmete valmistamine, lukustus süsteemide pakkumised jpm. küsimustele vastan PM:)

VisaHing
12.09.12, 19:00
Sisse seadnud luku bisnesis, (kasutuslukud/turvalukud, võtmete valmistamine, lukustus süsteemide pakkumised jpm. küsimustele vastan PM:)

Garaazi võtmeid ka kopeerid :) ?
(eiran PMi sorry)

timz0333
12.09.12, 19:42
Garaazi võtmeid ka kopeerid :) ?
(eiran PMi sorry)

Saada pilt võtmest PM-i siis oskan öelda kui mingi kiri peal on siis nii, et see ka näha oleks.

jozik
12.09.12, 20:18
Sisse seadnud luku bisnesis, (kasutuslukud/turvalukud, võtmete valmistamine, lukustus süsteemide pakkumised jpm. küsimustele vastan PM:)

Heheheheee, ma töötan Vasaras...

pikk28
21.09.12, 09:28
Nyydsest saan pakkuda ka ilmselt turu parima hinnaga sõiduautodele rehve.
Pange PM mõõt ja kas lamell või naast.
Bridgestone (ühed parimad naastud, hind ja kvaliteet ilusti paigas), Michelin, Cont jne. Hiinlasi talverehvidena keeldun müümast. Dpd-ga saadan üle Eesti kohale 4 euri eest.

vsiu100
21.09.12, 09:37
võtan varsti ühendust.

Oliverk
21.09.12, 10:47
Suvekaid ei saa?

pastilaa
21.09.12, 10:47
Pikk - kas arvega saab ka maksta? ei ole naljaküsimus

pikk28
21.09.12, 10:47
ikka

pikk28
21.09.12, 10:48
Suvekaid ei saa?
saab küll, aga hinnad ei ole nii head nagu kliendid ootavad :) Kevadel hinnad paremad.

Oliverk
21.09.12, 10:51
Ei hakka enne kevadet ostma ka. Talvel võib igasugu asju juhtuda :rolleyes:

Jazzyl
21.09.12, 10:52
Nyydsest saan pakkuda ka ilmselt turu parima hinnaga sõiduautodele rehve.
Pange PM mõõt ja kas lamell või naast.
Bridgestone (ühed parimad naastud, hind ja kvaliteet ilusti paigas), Michelin, Cont jne. Hiinlasi talverehvidena keeldun müümast. Dpd-ga saadan üle Eesti kohale 4 euri eest.

Arvatavasti võtan sinuga varsti ühendust.. :)

sorm
25.09.12, 06:13
Praegu töötu, aga kunagi töötasin IT projektijuhina (raamatupidamise, ärianalüüsi ja muu tarkvara arenduses).

offtopic spoileris
Läheb mees loomapoodi. Vaatab poes ringi ja näeb puuris istub ahv mis maksab $5000.
Küsib mees müüalt: "Mis see ahv oskab?".
Müüa vastab: "See ahv progeb javat".
Vaatab mees teist ahvi see maksab $10000!
Küsib mees müüalt: "Miks see 10k maksab?".
Müüa vastab: "See ahv paneb vabalt javat ja C++".
Näeb mees veel ühte ahvi kelle juures on hinnasilt $50000!
Küsib mees müüalt: "Miks see nii kallis on?".
Müüa vastab: "See ei oska ega tee mitte midagi, aga kõik teised kutsuvad teda projektijuhiks!"

totaldonk
25.09.12, 10:16
backdoorsex äkki sätid mu telefoni garantiisse kuidagi? :D elisas järelmaksu peale võetud Sony Xperia U. Panin kogemata SIMi tagurpidi sisse ja nüüd nõuavad mul siin emaplaadivahetust (telefon ei tuvasta SIMi enam). Minu arust täielik bullshit, et tehakse telefon sedasi valmis üldse. See on normaalne kui inimene pimedas kgemata SIMi tagurpidi sisse paneb. Aga see pole norm, et kui kätte saad siis tuleb mingi pisike klemm ka välja, mida ei saa parandada.

VisaHing
25.09.12, 12:33
backdoorsex äkki sätid mu telefoni garantiisse kuidagi? :D elisas järelmaksu peale võetud Sony Xperia U. Panin kogemata SIMi tagurpidi sisse ja nüüd nõuavad mul siin emaplaadivahetust (telefon ei tuvasta SIMi enam). Minu arust täielik bullshit, et tehakse telefon sedasi valmis üldse. See on normaalne kui inimene pimedas kgemata SIMi tagurpidi sisse paneb. Aga see pole norm, et kui kätte saad siis tuleb mingi pisike klemm ka välja, mida ei saa parandada.

Ei tööta elisas ju :D.
Aga üldjuhul on nende katkiste telefondiega niimoodi, et EMT/ELISA/TELE2 saadavad need sinna, kust need ostsid ja nemad siis otsutavad, kas telefon parandatakse garantii arvel või tuleb kliendil ise maksta parandamine.

VisaHing
25.09.12, 12:37
Nyydsest saan pakkuda ka ilmselt turu parima hinnaga sõiduautodele rehve.
Pange PM mõõt ja kas lamell või naast.
Bridgestone (ühed parimad naastud, hind ja kvaliteet ilusti paigas), Michelin, Cont jne. Hiinlasi talverehvidena keeldun müümast. Dpd-ga saadan üle Eesti kohale 4 euri eest.
Kas müüd ainult uusi või ka kasutatud?

pikk28
25.09.12, 13:25
ainult uusi

Mandre
25.09.12, 14:09
Nyydsest saan pakkuda ka ilmselt turu parima hinnaga sõiduautodele rehve.
Pange PM mõõt ja kas lamell või naast.
Bridgestone (ühed parimad naastud, hind ja kvaliteet ilusti paigas), Michelin, Cont jne. Hiinlasi talverehvidena keeldun müümast. Dpd-ga saadan üle Eesti kohale 4 euri eest.


Rekkadele rehve ei paku?

pikk28
25.09.12, 14:31
Rekkadele rehve ei paku?
nope

Rage
19.10.12, 10:26
ega keegi juhuslikult mõne kaubiku omanik ole või tegele transpordiga.. mul oleks vaja üks köögimööbel Tallinnast Pärnusse vedada..

pikk28
19.10.12, 11:09
mõtlesin Rankat ja Co-d tänada. Mitu rehvi diili juba teinud läbi foorumi.
Rikaks ei saa, aga midagi ikka.

Lowry
25.10.12, 10:04
Keegi kodulehte teeb? Või teab kedagi kes teab kedagi kes teeks.
Koduleht ei pea olema väga keeruline.
Pm. saata siis paluks.

nikitheone
25.10.12, 10:17
keegi tallinnas mingis puhastusteenust vms ei paku? oleks vaja laenata 40 harja vms laupäeval 2h tunniks

Rage
25.10.12, 14:28
Keegi kodulehte teeb? Või teab kedagi kes teab kedagi kes teeks.
Koduleht ei pea olema väga keeruline.
Pm. saata siis paluks.
koduleht.net rahuldab enamasti kõik vajadused.

Jazzyl
25.10.12, 14:48
Keegi kodulehte teeb? Või teab kedagi kes teab kedagi kes teeks.
Koduleht ei pea olema väga keeruline.
Pm. saata siis paluks.

Kui midagi keerulist vaja pole, siis saab seal kodulehe tegemisega igaüks hakkama.

http://www.edicy.com/et

Pokutaja
25.10.12, 14:58
Ise olen kodulehtedega tegelenud ja soovitan pigem WordPress-i. Sama moodi lihtne üles panna, palju erinevaid theme-sid ja võimalus tulevikus customizeda. Edicy-l ja asjadel kindlad parameetrid paigas ja kõik.
Kui absoluutselt pole aimu, kuidas wordpressi installida (otses mõttes 3-4 klikki, oleneb ka hostingu pakkujast), siis mine fiverr.com ja tehakse sulle $5 eest ära

Rage
27.10.12, 10:25
heh.. mõtlesin et panen oma neiu kontakti siia üles.. töötab ta www.spiritprint.ee (http://www.spiritprint.ee) trükiagentuuris + on kujundaja...

teevad nad kõike alates visiitkaartidest, bänneritest, flaieritest, custom kingikarpidest, isegi puust veinikinkekarbid on teinud, kõik mis reklaami või trükiga võib välja mõelda... kõiksugu Elisa/EMT/Kalev jne suured kleepekad või garantii pakid või suured reklaamkastid jms on nende tehtud.. kõik mis akende peale kleebitakse jne..

kui midagi on vaja või tuleb pähe.. siis kirjutage kerli[at]spiritprint.ee ja küsige, kas sellist asja on võimalik teha ja mis see maksab.. võite öelda, et Rage soovitusel võtab kindlasti teid eelisjärjekorda:)

privador
27.10.12, 10:48
Ise olen kodulehtedega tegelenud ja soovitan pigem WordPress-i. Sama moodi lihtne üles panna, palju erinevaid theme-sid ja võimalus tulevikus customizeda. Edicy-l ja asjadel kindlad parameetrid paigas ja kõik.
Kui absoluutselt pole aimu, kuidas wordpressi installida (otses mõttes 3-4 klikki, oleneb ka hostingu pakkujast), siis mine fiverr.com ja tehakse sulle $5 eest ära Mul on küsimus, et miks firmad lasevad siis teha 10 tuhandete eest ära kodulehed, kui saab tasuta tooteid kasutada a la edicy ja wordpress.
Ehk siis küismus selles, et mida nende tasuta toodetega ei saa teha?

kjmrc
27.10.12, 11:00
Mul on küsimus, et miks firmad lasevad siis teha 10 tuhandete eest ära kodulehed, kui saab tasuta tooteid kasutada a la edicy ja wordpress.
Ehk siis küismus selles, et mida nende tasuta toodetega ei saa teha?

Täpselt sama tahaks mina ka teada :D

Provoker
27.10.12, 11:06
tasuta toodetel on üldjuhul miskid imelikud turvaaugud sees millest lehe sissetungimiseks ja seal sita keeramiseks on võimalik sitemal juhul isegi google abiga hakkama saada. Ja neid inimesi on kes lihtsalt huvipärast tahavad lehti muukida. Tean et Joomla sisuhaldust kasutades peab ntx need Tagid koodist eemaldama mis anaksid vihje, et leht on Joomla peale ehitatud. Muidu on aja küsimus millal mingi hindu on sul admin koodid jms ära muutnud ja muud sitta keeranud.

Ecuador13
27.10.12, 11:38
Veebide funktsionaalsused on erinevad, sõltub mida tahad, kas tavalist veebi või sinna taha ka mingit spetsiifilisemat veebiliidest. Sauna-Mari blogi ja Olympicu veeb on clearly erineva funktsionaalsusega, right? Eks need 10k eur veebid (tean ühte juhtu ka, kus veeb läks kokku ca 100k eur maksma) on tihti overpriced muidugi, saab paralleele tuua pokkeriga, kus teadjamad võtavad teadmatutelt raha ära.

kjmrc
27.10.12, 11:39
Peab raha peale päris vihane olema, et 100k maksta veebilehekülje eest :)

Potsataja
27.10.12, 11:59
Netipangad on ka veebilehed. vaevalt nad nüüd eriti odavalt pankadele kätte tulevad.

Ise käisin paar aastat tagasi veebidisaini kursusel. Tõenäoliselt mingi väiksema kodulehega saaksin hakkama aga imo ei ole sellel alal ilma veebiprogemise oskuseta midagi teha. Seda kursust aga ei antud, piltlikult õüetati veerides lugema aga kirjutama mitte.

http://www.mtujohanna.ee/index.html

See on nö. lihtsa veebilehe näidis, millega saab enamvähem igaüks hakkama peale mõningat pusimist.

ristijeesus
27.10.12, 12:27
Peab raha peale päris vihane olema, et 100k maksta veebilehekülje eest :)

Ja veel eriti vihased maksid 18. mail kokku 16 miljardit $ veebilehekülje eest.

kjmrc
27.10.12, 12:50
Täpselt nii!

Vandalar
27.10.12, 15:26
Mul on küsimus, et miks firmad lasevad siis teha 10 tuhandete eest ära kodulehed, kui saab tasuta tooteid kasutada a la edicy ja wordpress.
Ehk siis küismus selles, et mida nende tasuta toodetega ei saa teha?
Sest neil on vaja custom lahendusi? Sest neil on vaja custom backendi, kust vajadusel asju juhtida/muuta? Sest neil on vaja asju andmebaaside jms pasaga ühendada? Ei tegele üldse sellise asjaga ja need olid esimesed asjad, mida lambist pakuksin.

Pokutaja
27.10.12, 17:53
Sest neil on vaja custom lahendusi? Sest neil on vaja custom backendi, kust vajadusel asju juhtida/muuta? Sest neil on vaja asju andmebaaside jms pasaga ühendada? Ei tegele üldse sellise asjaga ja need olid esimesed asjad, mida lambist pakuksin.

That.

Nendel tasuta või väga odavatel lahendustel on oma koht täitsa olemas. Mõni firma omabki kodulehte lihtsalt selleks, et inimesed leiaks nende kontaktandmed üles ja kõik. Kui aga vähegi tahad juba turundust teha veebi kaudu siis jäävad nad üsna piiratuks. Basic SEO (Search Engine Optimization) on neil kõigil olemas, suurt osa kujundusest saab muuta aga mingeid custom scripte ja asju ei saa enam külge panna.

Saadaval on kümneid tuhandeid erinevaid theme-sid näiteks WordPressile (paljud neist ka tasuta). Kindlasti leiab endale neist sobiliku variandi. Hiljem endal lihtsam kui tekib soov midagi muuta/lisada.

Maxi
27.10.12, 19:50
Kui tõisiseltvõetavaks saab firmat pidada mille veebileht on kuskil vaba templatega tehtud ja kodus põlveotsas kokku pandud?

ok2aa
27.10.12, 20:05
kui paljud saavad aru, et veebileht on vaba templatega ja põlveotsas kokku pandud?

ristijeesus
27.10.12, 20:42
Kui tõisiseltvõetavaks saab firmat pidada mille veebileht on kuskil vaba templatega tehtud?

Vaba templatega tehtud (http://www.president.ee/et/)

Maxi
27.10.12, 20:52
[ ] Turvaline

joomla 3.0 on juba ammu väljas, kesiganes tahaks saaks sinna lehele ükskõik mida kokku kirjutada, nii palju on vähemalt oidu olnud et htaccessiga on väljast ligipääs limiteeritud

privador
27.10.12, 21:40
Mul on üldse küsimus, et kas programmeerijad hakkavad 0-st kood kirjutama. Kui on 2 firmat suht sarnast lahendust tahavad, kas pole mitte copy/paste. Scrptid, classid jms stuff on ju kõik sama pm tükkidest kokkuehitamine. A la nt mingi search funktsioon kodulehel(äkki tal on juba 100 erinevat cripti sellest)
ehk keegi räägiks mida programmeerijad teevad?

Maxi
27.10.12, 21:58
oleneb eesmärgist, suurfirmadele reeglina nö. karbitoode ei sobi ning seetõttu on ka eraldi palgalised arendajad

metsnik
28.10.12, 03:24
Peab raha peale päris vihane olema, et 100k maksta veebilehekülje eest :)

mis sa arvad, palju maksis näiteks www.energia.ee veeb?

tänaseks ei ole paljud suurfirmade veebid enam niisama "tere mina olen mati ja see on mu koer pauka" näitamiseks, vaid omavad palju sügavamaid funktsionaalsuseid (autentimised, extranetid jms)

lisaks ei ole siin üldse puudutatud disaini teemat, mis hoopis eraldi maksab (UI disain, fotograafia jne).

ühesõnaga see värk on ikka palju keerulisem kui pealtnäha tundub. ja suurfirmad tellivad reeglina tugevate referentsidega tugevatelt tegijatelt ja nemad oskavad ka oma töö eest raha küsida

kjmrc
28.10.12, 08:56
Metsnik - ma vist ei väljendanud ennast hästi, suurfirmadest ma saan aru, et on loogiline panna 100k+ veebilehe alla, pigem mõtlesin eraisikuid/väikefirmasi vms, et kui nende veebilehed maksavad 100k, siis peaks raha peale vihane olema :)

ranka
28.10.12, 10:17
Mul on küsimus, et miks firmad lasevad siis teha 10 tuhandete eest ära kodulehed, kui saab tasuta tooteid kasutada a la edicy ja wordpress.
Ehk siis küismus selles, et mida nende tasuta toodetega ei saa teha?

Depends. SEB või PTR'i sugust lehte sa wordpressis ei ehita aga korraliku firma või veebiettevõtte lehe kül. Näiteks www.reporter.ee on tehtud wordpressis ja üldiselt wordpressile on olemas tohtult häid themesid ning isegi, kui ma maksaks veebi eest siis ma laseks selle ikkagi tõenäoliselt teha WP-s. S.t. maksad theme ehitamise eest, mitte ei lase kogu CMS-i uuesti ehitada - läheb kallimaks ja rohkem buge, WP väga tugevalt ja häst itestitud värk.

ranka
28.10.12, 10:22
tasuta toodetel on üldjuhul miskid imelikud turvaaugud sees millest lehe sissetungimiseks ja seal sita keeramiseks on võimalik sitemal juhul isegi google abiga hakkama saada. Ja neid inimesi on kes lihtsalt huvipärast tahavad lehti muukida. Tean et Joomla sisuhaldust kasutades peab ntx need Tagid koodist eemaldama mis anaksid vihje, et leht on Joomla peale ehitatud. Muidu on aja küsimus millal mingi hindu on sul admin koodid jms ära muutnud ja muud sitta keeranud.

IMO väga wrong ja asjad liiguvadki sinna suunas, et kõige paremad-suuremad asjad on täiesti vabavara - wordpress, SMF, Open-Office jne. SMF ei jää kuidagi vbulletinile alla, Open-Officega saad kõik ära teha mis MS Office jne jne.

Ma arvan, et tulevikus tasuta ja tasulise vahe ei ole kvaliteet vaid klienditugi. S.t, et näiteks kui ma kasutaks SMF foorumeid, siis tõrke korral olen ma abitu, vBulletini korral aga tuleb tehniline meeskond ja aitab mul vea ära parandada.

eddi
31.10.12, 15:50
Paljud & kes siit foorumist on tööandja rollis?

nikitheone
31.10.12, 16:29
iseendale sobib?:D

eddi
31.10.12, 16:32
iseendale sobib?:D

Ikka :P sellest olen aru saanud, et sa oled päris ettevõtlik ja aretad igast projekte (?)
tubli :P

nikitheone
31.10.12, 16:58
põhimõtteliselt olen jah ise endale tööandja (osaliselt)
miks uurid?

Tarmonator
31.10.12, 17:04
Ma panen ennast ka siia kirja siis.
Metsaga tegelen. Erafirmas. Hindan, teen metsamajanduskavasid, korraldan raietöid. Kui kellelgi on küsimusi selle valdkonnaga seoses, andke tuld. Soovite näiteks raiuda ja ei tea kuidas kõige kasulikum oleks või soovite müüa ja ei tea kuidas või kellele. Ühesõnaga mis iganes küsimusi tekib, proovin aidata. Raha ei küsi, kui just palju vaeva ei pea nägema.

viki
31.10.12, 17:24
Nyydsest saan pakkuda ka ilmselt turu parima hinnaga sõiduautodele rehve.
Pange PM mõõt ja kas lamell või naast.
Bridgestone (ühed parimad naastud, hind ja kvaliteet ilusti paigas), Michelin, Cont jne. Hiinlasi talverehvidena keeldun müümast. Dpd-ga saadan üle Eesti kohale 4 euri eest.Suured tänud ladusa asjaajamise eest!

pikk28
31.10.12, 18:35
viki no problemos! kui paadile rehve vaja, siis võta ikka ühendust :)

Romka
11.11.12, 12:28
Keegi mingis klaasifirmas töötab? Peokäigus sõber lõhkus kortermaja koridori uksel topeltklaasi ära ja nüüd pean selle ära laskma vahetada.

kjmrc
11.11.12, 12:39
Keegi mingis klaasifirmas töötab? Peokäigus sõber lõhkus kortermaja koridori uksel topeltklaasi ära ja nüüd pean selle ära laskma vahetada.

Kui ei leia kedagi, siis http://www.baltiklaas.sggs.com/

vsiu100
16.11.12, 11:16
ostsin ka pikk28-lt rehvid - veerevad hästi.

pikk28
16.11.12, 11:19
ostsin ka pikk28-lt rehvid - veerevad hästi.
ainult lund pole :)

lont
16.11.12, 12:43
ostsin ka pikk28-lt rehvid - veerevad hästi.
Sama siin, kõik tip-top, sai meeldivalt juttu puhuda ja kohvi teha kuniks uued alla sai, suured tänud!
Lund muidugi pole, ega paista, aga parem vist valmis olla kui järgmise lainega tõmblema hakata.

pikk28
16.11.12, 12:48
tänud!

vsiu100
16.11.12, 13:40
ainult lund pole :)

klõbisevad hästi.

Tarmonator
06.12.12, 16:37
Kas meil kedagi rahvusvahelistes autovedudes ka tegev on? Huvitab ots Saksamaa(Leverkusen) - Eesti. Üks kast, mõõtmed ca 1200x2000x1500 (L:P:K) kaaluga 250kg.

qbj0hn
06.12.12, 16:48
Keegi kodulehtede tegemisega tegeleb siit?
Detailidest ja hinnast räägiks juba privaatselt.

qbj0hn
06.12.12, 19:03
Ty kes PM-i saatsid, ei oodanud siukest laviini.
Kaalun võimalused üle ja siis vaatab.

kuco
06.12.12, 21:13
Reklaamiks ennast qbj0hnile ka või ei? :)

privador
06.12.12, 21:15
palju progrejad siin foorumis:)

rahvavaenlane
03.05.13, 12:32
kellelgi ehitusmaterjale vaja, siis andke teada.

inward
03.05.13, 12:39
kellelgi ehitusmaterjale vaja, siis andke teada.

Räägi lähemalt. Üsna lai mõiste ju. Mul maal ehitamist omajagu, lähitulevikus oleks kindlasti vaja.

timz0333
03.05.13, 12:42
Minult lukud, seifid bankrolli hoidmiseks, lingid ustele kui akendele, ja palju muud, mis uste või lukkudega rohkemal või vähemal määral seotud.

rahvavaenlane
03.05.13, 12:46
inwardile läks pm.

VisaHing
03.05.13, 20:00
Minult lukud, seifid bankrolli hoidmiseks, lingid ustele kui akendele, ja palju muud, mis uste või lukkudega rohkemal või vähemal määral seotud.

Milliseid seife sul pakkuda oleks mõistliku hinnaga?

timz0333
07.05.13, 12:07
Milliseid seife sul pakkuda oleks mõistliku hinnaga?

http://www.lukuexpert.ee/seifid/

Prodele lisa allahindlus %:cool:

qbj0hn
07.05.13, 12:20
Kas neid saab kuidagi kinni ka vms panna kuhugi?
Ses suhtes, et lukk on ju looma jaoks. Kui keegi midagi rotti tahab panna siis ta võtab selle seifi lihtsalt kaasa.

Lahti raske saada, aga kui juba võetud siis aega seda kangutada küll ja kui teada, et mingid ballad asjad sees.

vsiu100
07.05.13, 12:27
Kas neid saab kuidagi kinni ka vms panna kuhugi?
Ses suhtes, et lukk on ju looma jaoks. Kui keegi midagi rotti tahab panna siis ta võtab selle seifi lihtsalt kaasa.

Lahti raske saada, aga kui juba võetud siis aega seda kangutada küll ja kui teada, et mingid ballad asjad sees.

http://www.lukuexpert.ee/seifid/Y4035B/SEIF+YALE+S+Office+40x35x34cm+MUST.html


seina või põranda külge käivad ankrutega kinni

timz0333
07.05.13, 12:49
http://www.lukuexpert.ee/seifid/Y4035B/SEIF+YALE+S+Office+40x35x34cm+MUST.html


seina või põranda külge käivad ankrutega kinni

Just nii ja kui varas tahab seifi kaasa võtta peab seinast/põrandast tüki välja lõikama.

karupoeg
07.05.13, 12:50
Just nii ja kui varas tahab seifi kaasa võtta peab seinast/põrandast tüki välja lõikama.

või master-keyd/koodi teadma.

Või ei ole sellist asja?

timz0333
07.05.13, 12:56
Seif on avatav koodi või varuvõtmega kui koodlukk lakkab töötamast, akud tühajd vms. Kui varas omab koodi või võtit siis pole tal nagu põhjust seifi kaasa võtta vaid vast ikka selle sisu :(

Masterkood on algul, mille muudad kohe ära.

Yolonaator
17.05.13, 21:28
Töötan G4Sis, müün kõiksugu turvaseadmeid ja -teenuseid.

Kakahirmutis
17.05.13, 21:38
Töötan G4Sis, müün kõiksugu turvaseadmeid ja -teenuseid.

Yolonaator kaitseb elusid...:D

Mr_Kenny
17.05.13, 21:47
Olen vaikselt omal käel pimpinud viimasel ajal. Pimpin nii mehi kui naisi, PM.

vennike
17.05.13, 23:55
Olen vaikselt omal käel pimpinud viimasel ajal. Pimpin nii mehi kui naisi, PM.
Zenja, sina või ?

privador
18.05.13, 00:51
Perekonnatuttav on uroloog. Kui on saadud armukeselt mingi satikad ja ei julgeta naise ette minna v till muidu valutab, siis pm
Selle asemel, et kuid oodata eriarstile saamist.

Mr_Kenny
18.05.13, 01:06
Vana hea privador..

ranka
18.05.13, 04:38
Olen vaikselt omal käel pimpinud viimasel ajal. Pimpin nii mehi kui naisi, PM.


Perekonnatuttav on uroloog. Kui on saadud armukeselt mingi satikad ja ei julgeta naise ette minna v till muidu valutab, siis pm
Selle asemel, et kuid oodata eriarstile saamist.

Kui trollite siis lõpetage.

Looper
20.05.13, 14:49
Esimene leping pokkeriprode liikmele tehtud :).

Saatsin PM-i

Dogers
20.05.13, 15:10
Töötan juristina, lahendan keerulisi kaasuseid igas valdkonnas.

Tahad naisest lahku minna nii, et auto alles jääks? Kirjuta.
Ostsid maja, kuid tunned, et said petta? Kirjuta.
Prokurör kiusab? Kirjuta.
Ülemus jättis töötasu maksmata? Just nii, kirjuta!

Kakahirmutis
20.05.13, 16:31
Töötan juristina, lahendan keerulisi kaasuseid igas valdkonnas.

Tahad naisest lahku minna nii, et auto alles jääks? Kirjuta.
Ostsid maja, kuid tunned, et said petta? Kirjuta.
Prokurör kiusab? Kirjuta.
Ülemus jättis töötasu maksmata? Just nii, kirjuta!


See on nii hea reklaam et ma lähen otsin endale naise kellest lahku minna :O

Codecci
20.05.13, 17:11
Töötan juristina, lahendan keerulisi kaasuseid igas valdkonnas.

Tahad naisest lahku minna nii, et auto alles jääks? Kirjuta.
Ostsid maja, kuid tunned, et said petta? Kirjuta.
Prokurör kiusab? Kirjuta.
Ülemus jättis töötasu maksmata? Just nii, kirjuta!
Offtopic, aga mis juhtuks kui politsei mu kuskilt tänavalt peale korjab mingi asja uurimiseks milles ma lõpuks süüdi ei jää, aga nad mind teatud perioodi kinni hoiavad, samas ma olen kodus mingi $10K eest pokkeriturnadele reganud? Või tohivad nad mind niimoodi lampi üldse peale korjata või võin viisakalt pikalt saata ja öelda, et saatke kutse, mul tegemist?

inward
20.05.13, 17:25
Offtopic, aga mis juhtuks kui politsei mu kuskilt tänavalt peale korjab mingi asja uurimiseks milles ma lõpuks süüdi ei jää, aga nad mind teatud perioodi kinni hoiavad, samas ma olen kodus mingi $10K eest pokkeriturnadele reganud? Või tohivad nad mind niimoodi lampi üldse peale korjata või võin viisakalt pikalt saata ja öelda, et saatke kutse, mul tegemist?

Põhiseadus, paragrahv 21. (http://www.pohiseadus.ee/pg-21)

Vabaduse võtmine võib toimuda kolmes vormis – kinnipidamine (kõige kergem, lühiajaline, näiteks isiku kindlakstegemiseks, ei vaja kohtu luba), vahistamine ehk arreteerimine (kriminaalmenetluse läbiviimiseks, vajab kohtu luba) ja vangistus ehk vabadusekaotuslik karistus süüdimõistva kohtuotsuse põhjal.

Codecci
20.05.13, 18:05
Kinnipidamine = 48h max?

Dogers
20.05.13, 18:11
Kinnipidamine = 48h max?

KrMS § 217. Isiku kahtlustatavana kinnipidamine

(1) Kahtlustatavana kinnipidamine on menetlustoiming, mis seisneb isikult kuni 48 tunniks vabaduse võtmises. Kinnipidamise kohta koostatakse kinnipidamisprotokoll.

(2) Isik peetakse kahtlustatavana kinni, kui:
1) ta on tabatud kuriteo toimepanemiselt või vahetult pärast seda;
2) kuriteo pealtnägija või kannatanu osutab temale kui kuriteo toimepanijale;
3) kuriteojäljed viitavad temale kui kuriteo toimepannud isikule.

(3) Kuriteole viitavate muude andmete põhjal võib isiku kahtlustatavana kinni pidada, kui:
1) ta püüab põgeneda;
2) ei ole tuvastatud tema isikut;
3) ta võib jätkuvalt toime panna kuritegusid;
4) ta võib kriminaalmenetlusest kõrvale hoiduda või seda muul viisil takistada.

Isik peetakse kinni eeltoodud alustel. Alusetu kinnipidamise korral rakendub Riigivastutuse seadus ning Sinu turniiridele regatud raha hakatakse hüvitama nimetatud seaduse alusel.

Kui on lihtsalt uurimistoiming (kriminaalmenetluse raames tahab menetleja Sinuga vestelda), siis peab ette teatama ja kutsuma uurimisasutusse, ignoreerimise korral võib kohaldada sundtoomist. Sellisel juhul oled Sina juba reegleid eiranud ning sundtoomine on õigustatud, Sinu regatud raha suure tõenäosusega keegi ei hüvita.

Tegelikult sellele küsimusele nii ühest vastust ei olegi, kõik oleneb kuidas täpselt elulised asjaolud Sinu poolt välja pakutud hüpoteetilises kaasuses välja kujunevad.

privador
20.05.13, 20:26
Tahad naisest lahku minna nii, et auto alles jääks? Kirjuta.
Ostsid maja, kuid tunned, et said petta? Kirjuta.
Prokurör kiusab? Kirjuta.
Ülemus jättis töötasu maksmata? Just nii, kirjuta! hmmz naisest lahkuminemine eeldab seda, et oled temaga abiellunud. Miks peab üldse abielluma, et lahkumineku korral advokaate toetada ja aega raisata??? Teine asi on ÜHINE pangalaen. Ma tean mitu paari kes lahku läinud, aga jagelevad nüüd laenuga!

alaska
20.05.13, 21:22
Sellisega ei peagi, kellest lahku kavatsed minna.

vennike
22.05.13, 10:35
kui kellelgi väga häid tutvusi Lõuna-Eesti (soovitavalt Võrumaa) turismitaludes, PM pls

supernova66666
22.05.13, 13:11
Kinnipidamine = 48h max?

Lihtsalt mainin, et kui istud max 48h ära ja sind mõistetakse õigeks, siis saad riigipoolt mingit kompi nõuda. Ma ei mäleta, mis see summa olla võis, ehk krooniajal 700 eeku ööpäev vms

lont
22.05.13, 13:33
hmmz naisest lahkuminemine eeldab seda, et oled temaga abiellunud. Miks peab üldse abielluma, et lahkumineku korral advokaate toetada ja aega raisata??? Teine asi on ÜHINE pangalaen. Ma tean mitu paari kes lahku läinud, aga jagelevad nüüd laenuga!

päris haigelt egotsentriline ja materiaalne suhtumine

VisaHing
22.05.13, 13:38
Lihtsalt mainin, et kui istud max 48h ära ja sind mõistetakse õigeks, siis saad riigipoolt mingit kompi nõuda. Ma ei mäleta, mis see summa olla võis, ehk krooniajal 700 eeku ööpäev vms

Oskab keegi öelda, et kui Soomes oled umbes kuu kinni istunud ja õigeks mõistetud. Mis see komp. seal võib olla?
Küsin sest üks eestlane olevat kunagi päris kopsaka 30K+ EUR saanud 9-12 kuu eest või mis ta istus.
Endal istub sugulane peaaegu kuu aega juba süütult kinni seal, st. lükati tanki enamvähem aga ilmselt pääseb puhtalt.

vsiu100
22.05.13, 13:40
mulle isiklikult meeldib, et privador vaatab asju ilma roosade prillideta igas valdkonnas.
kui vahest ongi mõni seik pisut üle vindi keeratud, siis on see ainult tervitatav, kuna inimesed reageerivad.

Pythagoras
22.05.13, 14:20
Oskab keegi öelda, et kui Soomes oled umbes kuu kinni istunud ja õigeks mõistetud. Mis see komp. seal võib olla?
Küsin sest üks eestlane olevat kunagi päris kopsaka 30K+ EUR saanud 9-12 kuu eest või mis ta istus.
Endal istub sugulane peaaegu kuu aega juba süütult kinni seal, st. lükati tanki enamvähem aga ilmselt pääseb puhtalt.

Klassivenna isa istus ~15 aastat tagasi Rootsis aasta ja pudinaid peale (rakkajuht oli ja koormas oli mingit jama ka sees) ning kui mälu ei peta, siis sai Eesti kroonides ~900 000-1mln Rootsi riigi käest

Dogers
22.05.13, 20:25
Kui kellelgi on konkreetseid küsimusi siis pigem PM, olen siin foorumis nendele ka juba vastanud. Ma ei tahaks seda teemat siin pelgalt pseudojuriidiliste hüpoteetiliste probleemide lahendamise peale raisata.

PS, privador, küll ka Sina kunagi armud...


... ja armastus on pime.

rahvavaenlane
25.05.13, 12:56
keegi ninni-nänni ei too maale? õhupalle oleks vaja järgmiseks nädalaks ca 500-700tk. neid mis sellised erikujulised ja puha. heeliumit ka ca 40l, aga selle saan ilmselt AGAst. netist otsides pole head hinda leidnud.

PSc. privador, erikujuliste all ma ei mõtle tissidega naisi ja tagumiku kujutist. tegemist on lastele mõeldud üritusega.

atsetoon
28.05.13, 14:48
thanks pikk28 for pimpin my ride
http://www.upload.ee/image/3343493/velg.jpg

pikk28
28.05.13, 15:20
:cool:

T Besoffen
29.05.13, 16:37
Hei. Et siis kui kellegil soov oma grindiurgast pimpida, korteris ruumi kokku hoida või lihtsalt oma elamist disainida huvitavamks = rohkem tsikke, siis I'm the man! :D
Kuna veeb alles tegemisel siis link videoga siin, et aimu saada asjast. http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=mW721M2XhXM&feature=fvwp

Igasugused ideed/kysimused teretulnud. Küll leiame lahenduse. Sõnum siis PM

Dogers
30.05.13, 01:22
Kuivõrd viimasel ajal on PM-e laekunud väga mitmeid, siis võib vastamine seoses minu igapäevaste kohustustega mõned päevad aega võtta. Kõik PM-d saavad vastatud. Palun mõistvat suhtumist.

Romka
08.06.13, 23:06
Sky smoke e-sigaretti ei saa kellegi läbi odavamalt? :)

pilme10
09.06.13, 00:24
rendin suvekuudel Pärnus kinnisvara soodsa hinnaga :)

PM

raidov
09.06.13, 00:31
Sky smoke e-sigaretti ei saa kellegi läbi odavamalt? :)

Minu käest saaks, aga mitte skysmoke omasid, nende asjad ei ole väga head... müüvad aastaid vanasid mudeleid mida kellelegi ei soovitaks.. nende jaoks on uus CE4 mis on tegelikult juba ammu vananenud mudel... Kui huvi on, siis pane PM kirjutan täpsemalt mida soovitaksin osta ja miks..

VisaHing
14.06.13, 10:00
Kas keegi muidu autode helisüsteemi uuendamisega ka tegeleb? Oleks vaja kõik kõlarid vahetusse visata, uus makk ja ehk ka väike põnts-põnts pagaasnikusse sebida. Kellegil miskit ehk pakkuda :)

Kotkas1000
14.06.13, 10:37
Raidov, mis kaupa pakud täpsemalt?

Kotkas1000
14.06.13, 10:40
Visahing, tallinna lähedal usaldan ma ainult ühte inimest oma auto kallale el.töid tegema. Patrik bmw foorumist, tel: 5028520
tunnihind oli viimati 40€, kuid selle eest saab ka asjad esimese korraga perfektselt tehtud.

peete82
17.06.13, 19:33
Nyydsest saan pakkuda ka ilmselt turu parima hinnaga sõiduautodele rehve.
Pange PM mõõt ja kas lamell või naast.
Bridgestone (ühed parimad naastud, hind ja kvaliteet ilusti paigas), Michelin, Cont jne. Hiinlasi talverehvidena keeldun müümast. Dpd-ga saadan üle Eesti kohale 4 euri eest.

http://foorum.pokkeriprod.com/images/icons/icon14.png

pikk28
17.06.13, 21:11
ty!

supernova66666
19.06.13, 02:54
Kas keegi tegeleb aktiivselt välismaalt kauba tellimisega? Oleks vaja ühte videokaarti mida Eestis ei müüa, kuid pole kunagi kuskilt saidilt kaupa tellinud ning ei tea mis kohti usaldada mis kohti mitte. Lisaks pole postikulu maksumusest õrna aimugi. Kaart mida vaja on http://www.amazon.com/computers-accessories/dp/B00AWKYB1M

Ehk mõni hakkaja suudab hinnapakkumisegi teha :)

E2: Ehk suudab keegi kuskilt eestistki kaarti välja otsida.. oleks super.
Igastahes pakkumised oodatud.

raidov
19.06.13, 03:00
Amazon.com ei ole hea tellida, lisanduvad maksud ja enamusi asju ei saadeta eestisse. amazon.co.uk ei lisandu makse ja enamus asju saadetakse eestisse.. amazoni võid usaldada ka.

http://www.amazon.co.uk/Sapphire-11199-20-20G-CrossFireX-Multi-GPU-Technology/dp/B00AX2ONI0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1371603524&sr=8-1&keywords=Sapphire+Radeon+HD+7870+XT

supernova66666
19.06.13, 03:02
Amazon.com ei ole hea tellida, lisanduvad maksud ja enamusi asju ei saadeta eestisse. amazon.co.uk ei lisandu makse ja enamus asju saadetakse eestisse.. amazoni võid usaldada ka.

http://www.amazon.co.uk/Sapphire-11199-20-20G-CrossFireX-Multi-GPU-Technology/dp/B00AX2ONI0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1371603524&sr=8-1&keywords=Sapphire+Radeon+HD+7870+XT


Tarneaeg tundub normaalne... 3-10 tööpäeva... aga sellest ei saa aru kas siia lisandub mingi postikulu ka või mitte. Lisaks ehk oleks mõtekam kuskilt mujalt lehelt tellida... või ei ole hinnavahe nii suur et tasuks riskida.

nikitheone
19.06.13, 10:06
hakka tellima, siis ütleb mis postikulu on. saad vajadusel canceldada ka

supernova66666
19.06.13, 13:27
hakka tellima, siis ütleb mis postikulu on. saad vajadusel canceldada ka

£6.96 läheks mis on täitsa okei. :)

Konso
19.06.13, 13:58
telli ära siis :D

mislinn
01.07.13, 15:19
Nyydsest saan pakkuda ka ilmselt turu parima hinnaga sõiduautodele rehve.
Pange PM mõõt ja kas lamell või naast.
Bridgestone (ühed parimad naastud, hind ja kvaliteet ilusti paigas), Michelin, Cont jne. Hiinlasi talverehvidena keeldun müümast. Dpd-ga saadan üle Eesti kohale 4 euri eest.

Sain uued papud, kiidan!

Dnbftw
23.07.13, 17:32
Tartus keegi korterite üürimisega ei tegele? PM.

edit: Elukoht olemas :)

ziimukaz
07.08.13, 22:41
Keegi töötab Bauhausis või Bauhofis või teab, kuidas sealt korraliku ale saaks. Hetkel käsil korteri remont, nii et päris soliidsete summade eest vaja kraami osta.

Provoker
07.08.13, 23:18
Keegi töötab Bauhausis või Bauhofis või teab, kuidas sealt korraliku ale saaks. Hetkel käsil korteri remont, nii et päris soliidsete summade eest vaja kraami osta.
Võta kellegi tuttava firma nimele kaup ja maksa kohapeal. Kaubaga lendad ärikliendi boxi. pannakse asjad kirja lähed kassasse ja elu ilus. Summad võiks 100€+ olla. Seega kui miski pudi unstad esimese korraga maha siis ei maksa sinna boksi minna. Kui pole ühelgi tuttaval firmat siis kurb.

MartinGarcia
26.08.13, 16:11
Minu käest saaks, aga mitte skysmoke omasid, nende asjad ei ole väga head... müüvad aastaid vanasid mudeleid mida kellelegi ei soovitaks.. nende jaoks on uus CE4 mis on tegelikult juba ammu vananenud mudel... Kui huvi on, siis pane PM kirjutan täpsemalt mida soovitaksin osta ja miks..

Nicorexi aurustit on ?

Dogers
01.09.13, 19:57
Kirjutasin juba eelnevalt, et vastan Teie juriidilistele küsimustele, kuid nüüd sai ka päris oma büroo valmis tehtud.

http://www.lepmetsnoges.eu/

Foorumiliikmete lihtsamatele küsimustele vastan niisama, kui tulevad mahukamad projektid, siis saab eraldi tasus kokku leppida.

Junken
01.09.13, 20:27
Kui kellelgi soovi lennata väikelennukiga alal Cessna 172-ga siis võin teile lennata. Teen tööd tasuta nagu ikka, teie kanda jäävad vaid kulud (lennuki rent, kütus etc.) Jämedalt maksab tund 200 euri ja peale saab koos piloodiga 4 inimest.

Romka
01.09.13, 21:18
Nicorexi aurustit on ?

Milleks? Nicorex ja Skysmoke on ühe puuga löögud ju, müüakse vanu clearomizereid/akusi uute pähe ja ülimalt kirve hinnaga veel.

CE4'si ei soovitaks vaenlasele ka.

Siin üks hea eestlase kirjutatud blogipost sel teemal.
http://silverringvee.wordpress.com/2013/07/21/kas-kuidas-ja-miks-loobuda-tubakast-ning-osta-endale-e-sigaret/

Ja kel suurem huvi, siis http://foorum.e-suits.eu/ tundub hetkel sel teemal kõige asjalikum/neutraalsem Eesti foorum.

inward
20.09.13, 11:50
Toimetan pereliikme poolt vast asutatud firmas, mis tegeleb betoonist tasapindade, valamu ja interjööri valmistamise ning müügiga. Kes on huvitatud ekstravagantse lahendusega oma kodu sisustamisel, siis palun: http://www.valukivi.ee/

Looper
20.09.13, 12:54
Keegi töötab Bauhausis või Bauhofis või teab, kuidas sealt korraliku ale saaks. Hetkel käsil korteri remont, nii et päris soliidsete summade eest vaja kraami osta.

Kui veel abi vaja siis PM.

hoss23
25.09.13, 09:51
Yo.

On kellelgi mõni tuttav, kes tegeleb akende vahetamisega korteril?
Või keegi äkki ise tegeleb sellega :P ?

Tnx.

Pythagoras
25.09.13, 10:43
Kas keegi veel telefonioperaatorite juurde moosib inimesi? Huvitaks just head pakkumise telefonide vallas :)

TaistoJ
29.09.13, 01:14
Kui keegi oskab häid kortereid Tartusse soovitada(müüa), siis kuulan huviga.
.

bluelite
10.10.13, 08:05
Kas keegi kusagil sidefirmas töötab ja omab võimalust Soodsaid telefone müüa või poolmuidu anda? PM please!

Pythagoras
10.10.13, 08:25
Kas keegi kusagil sidefirmas töötab ja omab võimalust Soodsaid telefone müüa või poolmuidu anda? PM please!

võib mulle ka juba PMida siis

qbj0hn
10.10.13, 11:55
Saadeti mingiaeg PMid mulle mee soovi asjus, aga on ära kadunud need.
Kellegil huvi siis visake PM. Müün hulgihinnaga pmst, 0.5kg €3, 1.5kg ämber €8.
Vaevalt, et siukest huvi on siin väga, aga müüme ka mesindusinventari, st siis vurrid jms.
Inventari kohta: http://www.asten.ee/et/mesindusinventar see list on seal ainult most common aparaadid, kui ise enda nägemusega kohale tulla või spets sooviga tehakse ka see valmis.


Mee kohta infot siin, http://www.asten.ee/et/mesi

leits
10.10.13, 12:00
ökömesi ikka?

qbj0hn
10.10.13, 12:10
ökömesi ikka?

Mahe mesi ongi pmst ökomesi.

Vahe tavalisel meel ja ökol on see, et mesilaste ravimisel ei kasutata kemikaale ja mesilaste talvitumisel söödetakse suhkru asemel neile enne talve kas siis spets ökosuhkurt sisse või siis mett.
Aga kõik mesitarud asuvad igal pool laiali umbes 100km raadiuses metsas, eemal põldudest mida kemikaalidega pritsitakse jne.
Nii nagu see mesi tarust välja tuleb läheb ta ka purki, midagi ei lisata.

Kahjuks eesti meeostjat see kvaliteet ei huvitagi, eestisse tuleb aastas umbes 250 tonni seda jama sisse mida võid 1.5 euriga kuskilt säästust osta, suhkruga pooleks ila.
Põhiturg meil siiski suuremad ketid ja seal päris raske konkureerida muu jamaga. Eesti oma meehinnad on umbes samal tasemel.

bluelite
10.10.13, 12:34
Soovitan julgelt qbj0hny mett. MÕni hetk tagasi lisasin seda just oma teele.

leits
10.10.13, 13:49
Mahe mesi ongi pmst ökomesi.

Vahe tavalisel meel ja ökol on see, et mesilaste ravimisel ei kasutata kemikaale ja mesilaste talvitumisel söödetakse suhkru asemel neile enne talve kas siis spets ökosuhkurt sisse või siis mett.
Aga kõik mesitarud asuvad igal pool laiali umbes 100km raadiuses metsas, eemal põldudest mida kemikaalidega pritsitakse jne.
Nii nagu see mesi tarust välja tuleb läheb ta ka purki, midagi ei lisata.

Kahjuks eesti meeostjat see kvaliteet ei huvitagi, eestisse tuleb aastas umbes 250 tonni seda jama sisse mida võid 1.5 euriga kuskilt säästust osta, suhkruga pooleks ila.
Põhiturg meil siiski suuremad ketid ja seal päris raske konkureerida muu jamaga. Eesti oma meehinnad on umbes samal tasemel.

smartpostiga ka saadad v2?

qbj0hn
10.10.13, 13:50
Pole varem saatnud, aga why not.

Skyline
10.10.13, 15:55
1,5st vist smardiga ei saada, ise saab järgi tulla?

qbj0hn
10.10.13, 15:58
Ma järvamaal, siin saab jh.

EestiMats
10.10.13, 20:02
Keegi oskab nimetada/anda mingeid linke või artikleid, mis on seotud suurimate skandaalidega Infotehnoloogia ajaloos ?
EDIT : Blät, tahtsin offtopicusse panna , aga pohyolo.

KaldaPoiss
13.10.13, 22:17
Keegi oskab nimetada/anda mingeid linke või artikleid, mis on seotud suurimate skandaalidega Infotehnoloogia ajaloos ?
EDIT : Blät, tahtsin offtopicusse panna , aga pohyolo.

No piraatlusega seonduv, kus mina loen on http://torrentfreak.com/ aga ei oska öelda kui pikalt nad seal oma poste hoiavad.

toores
18.11.13, 21:10
Sai pikk28 (http://foorum.pokkeriprod.com/member.php/67-pikk28) käest talverehvid soetatud. http://foorum.pokkeriprod.com/images/icons/icon14.png

mislinn
19.11.13, 13:47
Pikal äri õitseb, pool foorumit sõidab tema rehvidega :)

Majandaja
19.11.13, 14:54
Pikal äri õitseb, pool foorumit sõidab tema rehvidega :)

Soovitasin ka oma businessi lausa püsti panna, mitte omanikke teenida enam:cool:

pastilaa
19.11.13, 15:06
Pikal äri õitseb, pool foorumit sõidab tema rehvidega :)


Soovitasin ka oma businessi lausa püsti panna, mitte omanikke teenida enam:cool:

+1. nimega ei tohiks ka raske olla - OÜ Pikk Lohv

jasssass
20.11.13, 02:42
Samuti pika käest tellitud, alla pole veel jõudnud panna aga kiita ikka võin :)

vsiu100
20.11.13, 08:01
endal ja mitmel töökaaslasel samuti. rahul.

pikk28
25.11.13, 14:16
tänud usalduse eest! Peaks endal ka sussid ära vahetama :)

Junken
27.11.13, 15:05
pikk kuule, sõitsin piduritrummliga üle rehvi ja lõi väikse munaka üles, mingi nii 10cm ala peale 2mm kõrge koht, kannatab taga sõita või peaks uue rehvi panema?

taavi
27.11.13, 20:04
... sõitsin piduritrummliga üle rehvi... :confused: ?


Mina vigase rehviga sõita ei julgeks/tahaks...

Junken
27.11.13, 20:45
pealtnäha vigastatud pole... no velg murdus alt... :D
http://www.upload.ee/image/3731140/1470054_709192379099168_972854600_n.jpg

p0l1
27.11.13, 20:51
Linnas ikka võib sõita, maanteel ei sõidaks talvel üle 80-90.

Mul torgati kasutatud (kõvaks muutunud) rehvid kõik 4 külje pealt läbi, said nöörid pandud. Paar mm punnid olid kindlasti peal, aga kestis terve tookord hooaja lõpuni ja järgmise talve ka pmst.

timz0333
27.11.13, 20:53
wtf.

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTklMaaftjzNH9As-85Um8thxhX859CcujX1rJMZSWZrjEuUdpM

Dnbftw
27.11.13, 21:16
Kunagi noorena sai rolleriga rehvi põletatud ja peale kümnendat minutit paisusid üles kogu rehvi ulatuses 5cm kõrgused munad, sõita kannatas veel pikalt, aga nagu trammiga. Aga keegi ehk seletaks? Siiamaani müstika, et kuidas sellised munad tekkida said.

timz0333
27.11.13, 21:25
Kunagi noorena sai rolleriga rehvi põletatud ja peale kümnendat minutit paisusid üles kogu rehvi ulatuses 5cm kõrgused munad, sõita kannatas veel pikalt, aga nagu trammiga. Aga keegi ehk seletaks? Siiamaani müstika, et kuidas sellised munad tekkida said.

Loogika/füüsika?

Kumm läheb kuumaks muutub õhemaks ja sealt siis õhk hakkab õhemate kohtade pealt üles pressima?


Minu jaoks on junkeni juhtum müstika!

Dnbftw
27.11.13, 21:32
Ma Junkeni asemel vahetaks veljed välja sirgemate vastu, saab oluliselt vibrat vähemaks.

timz, su variant on jah päris loogiline, rehv ei olnud just kõige noorem.

Junken
27.11.13, 21:44
vibrat pole ollagi

pastilaa
27.11.13, 22:08
pildi järgi tundub julm pastel ikka...ära mulle talvel vastu sõida palun. pöördu kiiremas korras pika poole oma murega ja saad ausad lohvid!

Junken
27.11.13, 22:20
mhmh pastila, pastel paar aastat vana rehviga millel mustrijääk 10-11mm

Konso
27.11.13, 22:38
no ma ei tea, välja näevad küll juustud.

Dnbftw
27.11.13, 22:44
Peaasi, et lumehelves peal on, stiilne. Küll poiss tellib PSi Vip Storest uued.

Junken
27.11.13, 23:11
oled sa neid rehve näinud? EI! niiet hoia suu kinni...

Dnbftw
27.11.13, 23:15
Ära nüüd erutu, rehv on kõva. Tungi peale ja riivib juustu küll.

WeThePeople
28.11.13, 01:11
pildi järgi tundub julm pastel ikka...ära mulle talvel vastu sõida palun. pöördu kiiremas korras pika poole oma murega ja saad ausad lohvid!

saan aru et junkenile peab ütlema aga mille järgi ütled et rehv pastel on?

pastilaa
28.11.13, 06:39
vb kehv pilt lihtsalt - tundub sile :P. aga kui junken ütleb et korras, siis naiss!

doublemint65
28.11.13, 06:43
tutikate rehvide muster on 9-10mm. paar aastat vanal kohe kindlasti ei ole 10-11mm

leits
28.11.13, 08:52
pildi järgi tundub julm pastel ikka...ära mulle talvel vastu sõida palun. pöördu kiiremas korras pika poole oma murega ja saad ausad lohvid!

nalja teed v.. 3 hooaega vabalt veel :1

Konso
28.11.13, 11:17
nankangil on kah muster peal ja osadel naelad isegi sees aga enda autole neid alla panna küll ei julge.

taavi
28.11.13, 11:19
vibrat pole ollagi

Sama velje panid uuesti alla? :shocked:
Ja vibrat pole...

Ja muretsed väikese muhu pärast rehvis ;)

Junken
28.11.13, 13:47
ei sama velg enne ära murdumist all ei teinud vibrat... ok rehvidel 11mm vb tõesti üle pakutud aga kuskil 9mm kindlasti, rehvi pole mitte paar aastat sõitnud vaid on toodetud paar aastat tagasi... sõidetud nendega talvel 1 talveralli aint.... nii nad kuu aega tagasi alla mulle läksid..
http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/371/450/0929754498e7f3.jpg

Konso
28.11.13, 14:03
no kui vibrat viskab, siis on tasakaalust väljas.

Vabalt võib kolm aastat vastu pidada, kõik oleneb läbisõidust.

Junken
28.11.13, 14:14
ei ma räägin vibrat polnud, seda munaga rehvi pole veel alla pannud, vibra samas ei kotigi, pigem see et kas ta võib puruks minna sõidu ajal v mitte

Konso
28.11.13, 18:43
no kui rehv on deformeerunud mingilgi moel, siis lõhkemise tõenäosus on sadades kordades suurem või mis ise arvad?

Junken
28.11.13, 22:24
sadades kordades küll ei usu

Konso
28.11.13, 22:36
las ta jääb

Junken
28.11.13, 23:07
kui sa juht rehvitehnoloogiat väga täpselt ei valda, siis ma ei viitsi tõesti SINUGA diskussiooni laskuda