PDA

View Full Version : *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***



Leheküljed : 1 2 3 4 [5]

kallekusta
26.03.13, 22:31
relvaluba peaks saama taodelda 3 eesmärgil olid vist Kolleksionäärimine??? jahindus ja sport.
esimese osas pole kindel

Avalduses tuleb märkida oma isikuandmed ja soetamisloa taotlemise eesmärk ehk relva kasutamise otstarve ( jahipidamine, sport, enese-ja vara kaitse, kutsealal tegutsemiseks, kollektsioneerimine) ja relva hoiukoht.

kallekusta
26.03.13, 22:33
Kui keegi peaks plaanima spordi kreemiga ennast määrida ja siis peale seda samade sõrmedega nina nokkida, siis ärge tehke seda.

Nina nokkimine on pussydele õige fiilingu saad kätte spordi kreemiste kätega kusele minnes

Jäämees
26.03.13, 22:33
Ja kui mingi tont tuleb pommima ja sina esimesena vastu hambaid tõmbad jääd ise süüdi?

T Besoffen
26.03.13, 22:34
Kusjuures Tallinnas oli ikkagi suht nuts kevad täna väljas! Pruudiga oli väga lahe jalutada :)

Pythagoras
26.03.13, 22:34
Ja kui mingi tont tuleb pommima ja sina esimesena vastu hambaid tõmbad jääd ise süüdi?

suht kindel võid selles olla küll jah

Jäämees
26.03.13, 22:41
Teeme teooria natuke huvitavamks, siis

Ütleme, et keegi tuleb sind pommima, ähvardab sinu hea olu ja samas ei ole võimalik ka lihtsalt ära joosta kas, siis ka on füüsilise kontakti ise alustamine sinu süü?

Matu
26.03.13, 22:56
kui oled nii kõva mees siis tao see tont täitsa ribadeks, pane ise jooksu ja looda et ei juhtu midagi :D

Vandalar
26.03.13, 23:29
Enamasti on vist ikka nii, et vähegi tõsisema vastasseisu puhul ei hakka keegi sult küsima mingit raha ega ei hakka tutvustama ennast, vaid hoobid kas käte-jalgade või mõne esemega käivad juba enne tutvustust ära ja siis ei pruugi kiiretest jalgadest enam nii palju kasu olla?

vennike
26.03.13, 23:34
relvaluba peaks saama taodelda 3 eesmärgil olid vist Kolleksionäärimine??? jahindus ja sport.
esimese osas pole kindel

Muidu olen borderline genius, aga eesti keeles kirjutamine tekitab tõsiseid probleeme.

Maxi
26.03.13, 23:50
Bullshit. Kui keegi sulle noaga peale tuleb siis obv võid relva kasutada, muidu poleks ju üldse pointi asjal.

§ 28. Hädakaitse (1) Tegu ei ole õigusvastane, kui isik tõrjub vahetut või vahetult eesseisvat õigusvastast rünnet enda või teise isiku õigushüvedele, kahjustades ründaja õigushüvesid, ületamata seejuures hädakaitse piiri. (2) Isik ületab hädakaitse piiri, kui ta kavatsetult või otsese tahtlusega teostab hädakaitset vahenditega, mis ilmselt ei vasta ründe ohtlikkusele, samuti kui ta ründajale kavatsetult või otsese tahtlusega ilmselt liigset kahju tekitab. (3) Võimalus vältida rünnet või pöörduda abi saamiseks teise isiku poole ei välista õigust hädakaitsele

See ohtlikus aga on väga subjektiivne, aga mina olen kuskilt lugenud, et kui rünnatakse külmrelvaga siis tulirelva kasutada ei tohi.

Ints
27.03.13, 00:01
No samas mingiaeg tagasi oli ju juhtum kus koer vms tuli kallale ja tüüp lasi maha.
Point selles et vahetult pärast seda tuleb ise kohe politseisse teada anda et relva kasutasid jne.

Kui keegi sind noaga ründab, obv et võid ennast relvaga kaitsta. Üks lask õhku, teine pihta ja teema maas.

karupoeg
27.03.13, 00:03
§ 28. Hädakaitse (1) Tegu ei ole õigusvastane, kui isik tõrjub vahetut või vahetult eesseisvat õigusvastast rünnet enda või teise isiku õigushüvedele, kahjustades ründaja õigushüvesid, ületamata seejuures hädakaitse piiri. (2) Isik ületab hädakaitse piiri, kui ta kavatsetult või otsese tahtlusega teostab hädakaitset vahenditega, mis ilmselt ei vasta ründe ohtlikkusele, samuti kui ta ründajale kavatsetult või otsese tahtlusega ilmselt liigset kahju tekitab. (3) Võimalus vältida rünnet või pöörduda abi saamiseks teise isiku poole ei välista õigust hädakaitsele

See ohtlikus aga on väga subjektiivne, aga mina olen kuskilt lugenud, et kui rünnatakse külmrelvaga siis tulirelva kasutada ei tohi.

et kui rünnatakse noaga, siis relva ei või kasutada?
ei tundu küll legit teooria. see sinu välja toodud punkt viitab ju otseselt sellele, et kui keegi noaga tuleb, siis võid südamerahuga kuuli põlve lasta

kallekusta
27.03.13, 00:03
Sellised kohtucaseid ongi KONKREETSES juhtumis kinni, kus analüüsitakse igasugu askpekte ntx kas relvaomanik tegi hoiatuslasud ja kas tal üldse oli neid võimalik teha või pidi kohe kuuli andma. Samamoodi selle külmrelv vs tulirelv teemal. Proovi sa kohtus tõestada, et olles ise üliheas sportlikus vormis polnud sul võimalust ära joosta invaliidist kirvemehe eest jne. Samamoodi ka seda, et kuidas sai 25m sinust kaugemal olev noakangelane olla sinule nii ohtlik, et andsid talle kohe kuuli jne jne. Aspekte selliste asjade juures on tohutult ja siin määrab väga palju millise süüdistaja otsa satud ja kui hea advokaat sul endal on.

Maxi
27.03.13, 00:18
http://www.epl.ee/news/eesti/pogenikku-tulistanud-politseinik-ootab-otsust.d?id=51006313
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/krimi/arge-minge-kunagi-kellelegi-appi.d?id=41353169
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/eestiuudised/lugu-vaikesest-tudrukust-ja-mustast-lexusest-loppes-eikuidagi.d?id=27683129
http://www.epl.ee/news/eesti/politsei-abita-jaanud-pereisa-tappis-agressiivse-sissetungija.d?id=51037274

ja eriti valus laks:
https://www.riigiteataja.ee/akt/163139
1. Väino Teearu anti kohtu alla süüdistatuna KrK § 100 järgi selles, et ta 8. veebruaril 1996. a kella 22.30 paiku tulistas haavlitega laetud jahipüssist IZ-27 läbi elutoa purustatud aknaklaaside kaks lasku, põhjustades lasuvigastusega aknast umbes kahe meetri kaugusel viibinud Andrus Kikase surma.

2. Viljandi Maakohtu 30. augusti 2001. a otsusega tunnistati V. Teearu süüdi KrK § 104 järgi ja talle mõisteti karistuseks üks aasta ja kuus kuud vabadusekaotust.

2.1. Maakohus leidis, et V. Teearu poolt toime pandud tegu vastab kuriteo koosseisule KrK § 104 järgi, s.o tapmine hädakaitse piiride ületamisel. Otsuse motiivide kohaselt tekkis hädakaitseseisund vahetult pärast seda, kui kannatanu oli sõitnud ootamatult kohtualuse elukohta, kus tagus vastu kohtualuse maja aknaid ja ust, ning ähvardades tapmise ja maja maha põletamisega, nõudis sisselaskmist või kohtualuse väljumist. Maakohtu otsuse kohaselt oli kannatanu käitumine, mis seisnes kohtualuse pidevas ähvardamises ja vägivaldses kavatsuses tungida elumajja, õigusvastane ja kujutas endast ühiskonnaohtlikku rünnet. Selle tõrjumiseks tegutses kohtualune hädakaitseseisundis, kuid ületas selle piire. Kohtualune ei saanud olukorda teadmatuse tõttu õigesti hinnata ega erutusseisundi tõttu oma tegevuse tagajärgi igakülgselt ette näha. Kohtualusel puudus tulistades tahtlus A. Kikast tappa ja ta tulistas selleks, et joobes kannatanu lõpetaks lõhkumise ja ähvardamise. Hädakaitse piire ületades valis kohtualune aga olukorrale mittevastava kaitsevahendi. Tulirelvast läheda maa pealt inimese suunas tulistades põhjustas V. Teearu A. Kikase surma ründe iseloomule ja ohtlikkusele mittevastavalt.


Kogu selle teema võttis hästi minu jaoks kokku üks kodanik kes asja nii seletas. Olevat olnud tõestisündinud lugu kuskil 90´ndate lõpust.
Mingi vend oli naisele kallale tunginud ja vägistama hakanud, naisel oli käekotis relv mille ta siis poole vägistamise pealt suutis kätte saada. vägistaja oli suurest ehmatusest püksid põlvedel jooksu proovinud panna, aga naine jõudis seljatagant laksu ära panna ja sai perverdile kuuli reide lasta. Kokkuvõte oli selline, et põgenevat pätti ei oleks tohtinud tulistada, ja üldse isegi keset vägistamist tulistada ei tohi, kuna ohtu elule kujutatud ei ole. Naine oli tingimisi karistuse saanud ja pidi kohtukulud kinni taguma. Ainuke ametlikult õige teguviis oleks olnud vägistamine ära kannatada ja siis politseisse avaldust minna kirjutama.
Korrektsuse huvides märgin ära, et vägistaja sai ka karistuse.

karupoeg
27.03.13, 00:25
http://www.epl.ee/news/eesti/pogenikku-tulistanud-politseinik-ootab-otsust.d?id=51006313
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/krimi/arge-minge-kunagi-kellelegi-appi.d?id=41353169
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/eestiuudised/lugu-vaikesest-tudrukust-ja-mustast-lexusest-loppes-eikuidagi.d?id=27683129
http://www.epl.ee/news/eesti/politsei-abita-jaanud-pereisa-tappis-agressiivse-sissetungija.d?id=51037274

ja eriti valus laks:
https://www.riigiteataja.ee/akt/163139
1. Väino Teearu anti kohtu alla süüdistatuna KrK § 100 järgi selles, et ta 8. veebruaril 1996. a kella 22.30 paiku tulistas haavlitega laetud jahipüssist IZ-27 läbi elutoa purustatud aknaklaaside kaks lasku, põhjustades lasuvigastusega aknast umbes kahe meetri kaugusel viibinud Andrus Kikase surma.

2. Viljandi Maakohtu 30. augusti 2001. a otsusega tunnistati V. Teearu süüdi KrK § 104 järgi ja talle mõisteti karistuseks üks aasta ja kuus kuud vabadusekaotust.

2.1. Maakohus leidis, et V. Teearu poolt toime pandud tegu vastab kuriteo koosseisule KrK § 104 järgi, s.o tapmine hädakaitse piiride ületamisel. Otsuse motiivide kohaselt tekkis hädakaitseseisund vahetult pärast seda, kui kannatanu oli sõitnud ootamatult kohtualuse elukohta, kus tagus vastu kohtualuse maja aknaid ja ust, ning ähvardades tapmise ja maja maha põletamisega, nõudis sisselaskmist või kohtualuse väljumist. Maakohtu otsuse kohaselt oli kannatanu käitumine, mis seisnes kohtualuse pidevas ähvardamises ja vägivaldses kavatsuses tungida elumajja, õigusvastane ja kujutas endast ühiskonnaohtlikku rünnet. Selle tõrjumiseks tegutses kohtualune hädakaitseseisundis, kuid ületas selle piire. Kohtualune ei saanud olukorda teadmatuse tõttu õigesti hinnata ega erutusseisundi tõttu oma tegevuse tagajärgi igakülgselt ette näha. Kohtualusel puudus tulistades tahtlus A. Kikast tappa ja ta tulistas selleks, et joobes kannatanu lõpetaks lõhkumise ja ähvardamise. Hädakaitse piire ületades valis kohtualune aga olukorrale mittevastava kaitsevahendi. Tulirelvast läheda maa pealt inimese suunas tulistades põhjustas V. Teearu A. Kikase surma ründe iseloomule ja ohtlikkusele mittevastavalt.


Kogu selle teema võttis hästi minu jaoks kokku üks kodanik kes asja nii seletas. Olevat olnud tõestisündinud lugu kuskil 90´ndate lõpust.
Mingi vend oli naisele kallale tunginud ja vägistama hakanud, naisel oli käekotis relv mille ta siis poole vägistamise pealt suutis kätte saada. vägistaja oli suurest ehmatusest püksid põlvedel jooksu proovinud panna, aga naine jõudis seljatagant laksu ära panna ja sai perverdile kuuli reide lasta. Kokkuvõte oli selline, et põgenevat pätti ei oleks tohtinud tulistada, ja üldse isegi keset vägistamist tulistada ei tohi, kuna ohtu elule kujutatud ei ole. Naine oli tingimisi karistuse saanud ja pidi kohtukulud kinni taguma. Ainuke ametlikult õige teguviis oleks olnud vägistamine ära kannatada ja siis politseisse avaldust minna kirjutama.
Korrektsuse huvides märgin ära, et vägistaja sai ka karistuse.

no aga siin ongi ju see case, et kui elu ohus ei ole, siis ei tohi lasta. Kui vägistaja laseb jalga, sest nägi relva, siis sa ei tohigi talle kuuli kerre lasta. minu arvates ka üsnagi loogiline n.ö. seaduslikust perspektiivist. tavamõistuse kohaselt laseks 10 tk, aga see selleks.

kohtucase lahendus oleks olnud imo olnud õigeks mõistev siis, kui piff oleks pool vägistamise ajal kuuli kõhtu lasknud, lisanud juurde jutu, kuidas vägistaja rääkis terve aeg, et "esmalt ma sind vägistan ja siis tapan ära ka veel". seaduslik ground olemas ja asitõendid kinnitavad ka juttu.

Maxi
27.03.13, 00:34
http://www.epl.ee/news/eesti/juristid-hoiatavad-varga-rundamise-eest.d?id=50987652

See ka veel hea "read" kus juristide poolne kommentaar on olemas.

kallekusta
27.03.13, 00:48
Priit Oja case
https://www.riigiteataja.ee/kohtuteave/maa_ringkonna_kohtulahendid/menetlus.html?kohtuasjaNumber=1-11-12168/16

jasssass
27.03.13, 03:13
Kui vägistaja on HIV+ siis võib 10 m pealt selga lasta. või siis paluda härra vägisivõtjal selja peale lasta.

peete82
27.03.13, 07:32
nojah. Mul oli juhus, kus kamp pätte tungis mulle koju ja tahtis mulle peksa anda (loll, et sisse lasin). Oleks mul relv kodus olnud, oleks kindlasti mõni neist seal oma otsa leidnud. Üritasin lihtsalt võimalikult vähese mollisaamisega pääseda, mis ka õnnestus. Viha ja ebaõiglustunde neelasin alla, ega pätt sellest paremaks ei muutu, kui teda peksta. Ei tea, mis jama veel sealt kaela oleks tulnud, kui mõne maha oleks löönud.

vsiu100
27.03.13, 08:33
Priit Oja case
https://www.riigiteataja.ee/kohtuteave/maa_ringkonna_kohtulahendid/menetlus.html?kohtuasjaNumber=1-11-12168/16

mis sellest välja lugeda saab?

Rage
27.03.13, 08:43
Bullshit. Kui keegi sulle noaga peale tuleb siis obv võid relva kasutada, muidu poleks ju üldse pointi asjal.
Ei ole BS, ma mingi aeg tõsiselt mõtlesin loa tegemisele, siis sai asja põhjaikumalt uuritud, seepärast siin seletangi nii laialt.. kohtucasesid on igasuguseid haigeid.. ja kohtus läheb vaidlus selle peale, kas enesekaitse ei ületanud piire, kas sul ei olnud võimalik näiteks röövlile anda mis ta tahtis, kas sul ei olnud võimalik jooksu panna jne.. isegi kui keegi noaga või mootorsaega vms jookseb su poole, siis sa pead hoiatuslaske jms asju laskma.. päris korralikud reeglid on.. ja see on ka fakt.. ainuüksi relva näitamisest kellelegi võib tekkida krimsüüdistus vms..

Nozzu
27.03.13, 09:00
Ei ole BS, ma mingi aeg tõsiselt mõtlesin loa tegemisele, siis sai asja põhjaikumalt uuritud, seepärast siin seletangi nii laialt.. kohtucasesid on igasuguseid haigeid.. ja kohtus läheb vaidlus selle peale, kas enesekaitse ei ületanud piire, kas sul ei olnud võimalik näiteks röövlile anda mis ta tahtis, kas sul ei olnud võimalik jooksu panna jne.. isegi kui keegi noaga või mootorsaega vms jookseb su poole, siis sa pead hoiatuslaske jms asju laskma.. päris korralikud reeglid on.. ja see on ka fakt.. ainuüksi relva näitamisest kellelegi võib tekkida krimsüüdistus vms..

Ent siiski, nagu Maxi poolt lingitud artiklis märkis Eesti kriminaalõiguse asjatundja, Tartu Ülikooli professor Jaan Sootak: «Ründaja tapmine on õigustatud, kui ta ähvardab teie või teiste inimeste elu ja tervist ning see on ainus võimalus rünne tingimusteta lõpetada,» lausus Sootak. See kehtib nii relva, noa kui paljakäsi ründaja kohta, sest inimene pole kohustatud ootama, kas ründajal on ikka piisavalt jõudu, et ta surnuks peksta või kägistada.

EestiAA
27.03.13, 09:01
Nõustun Rage-iga ,olen ka lugend sama ...aga kui sa maha ei lase siis vaevalt ,et kinni lähed pärast.

leits
27.03.13, 09:05
http://www.e24.ee/1182738/esimene-subway-avab-homme-uksed

normal ..

Pythagoras
27.03.13, 09:24
http://www.e24.ee/1182738/esimene-subway-avab-homme-uksed

normal ..

kui keegi lähipäevadel sinna satub, siis ootakas infot, kuidas toit/teenindus/hinnad

Junken
27.03.13, 09:31
Muidu olen borderline genius, aga eesti keeles kirjutamine tekitab tõsiseid probleeme.

JAH!

Codecci
27.03.13, 09:55
nojah. Mul oli juhus, kus kamp pätte tungis mulle koju ja tahtis mulle peksa anda (loll, et sisse lasin). Oleks mul relv kodus olnud, oleks kindlasti mõni neist seal oma otsa leidnud. Üritasin lihtsalt võimalikult vähese mollisaamisega pääseda, mis ka õnnestus. Viha ja ebaõiglustunde neelasin alla, ega pätt sellest paremaks ei muutu, kui teda peksta. Ei tea, mis jama veel sealt kaela oleks tulnud, kui mõne maha oleks löönud.
Loodan, et sinusugusele ei anta ka relva. Saad paar korda vastu hambaid, prolly veel asja eest, big deal... Kedagi selle pärast maha laskma?

Selle kojutungimise ja peksaandmise eest saab küll miinimum tingimised selga.

Junken
27.03.13, 10:14
te siin räägite küll, et kelle te kõik maha kõmmutaksite... elus situatsioon tuleb ma tahaks näha palju teist reaalselt päästikule vajutab...

ninasarvik
27.03.13, 10:30
te siin räägite küll, et kelle te kõik maha kõmmutaksite... elus situatsioon tuleb ma tahaks näha palju teist reaalselt päästikule vajutab...

Karta on, pigem rüseluse käigus saab see miski paadunud rets tuki enda kätte ja siis on puhta kellad. :D

ristijeesus
27.03.13, 10:59
Pipragaasist piisab küll, mõjub ka narkaritele, joodikutele ja penidele.

peete82
27.03.13, 11:01
Loodan, et sinusugusele ei anta ka relva. Saad paar korda vastu hambaid, prolly veel asja eest, big deal... Kedagi selle pärast maha laskma?

Selle kojutungimise ja peksaandmise eest saab küll miinimum tingimised selga.
oled sa samas oluorras viibinud, kui 6 purjus pätti sind ründab ja sa ei tea, millega asi lõpeb? Täielikult põhjuseta ehk siis väljamõeldud põhjusel. Kõrvalt on hea targutada.
Seda ma tahangi öelda, et minu arvates tekitab relva omamine probleeme juurde.

ranka
27.03.13, 11:28
Täiesti mõttetu vaidlus.

Kui tihti tekib üleüldse olukord, kus oleks vaja kasutada tulirelva? Endal ei meenu mitte ühtegi juhtumit. Üks oli lähedasem, aga siiski väga-väga kauge reaalsest olukorrast.

Lambist levika ees üks vangivälimusega tülinoriv ja ülbav snõrr võttis noa välja ja näitas, et tal selline vinge aksessuaar pidudel kaasas. Selle peale atsetoon ütles talle, et pane nuga ära. Kuritegeliku välimusega kodanik allus teisele kordamisele ja nii see lugu lõppes.

Ma võrdleks tulirelva kasutamist politseiga. Ka politsei kasutab tulirelva ainult viimases hädas, kui ükski muu vahend ei aita ning ilmselgelt on oht elule ja siiski tehakse esimene või ka mitu hoiatuslasku õhku. Mitte ei hakata kohe kõmmutama.

Igasugused lood, kus pätid suures toas kolistavad või koduukse peal peksa annavad tekitavad küsimuse, et mis inimestega te suhtlete või mis kuradi kuurides ning getodes te elate?

Panen väga mööda?

ranka
27.03.13, 11:32
oled sa samas oluorras viibinud, kui 6 purjus pätti sind ründab ja sa ei tea, millega asi lõpeb? Täielikult põhjuseta ehk siis väljamõeldud põhjusel. Kõrvalt on hea targutada.
Seda ma tahangi öelda, et minu arvates tekitab relva omamine probleeme juurde.

Alustame sellest, et miks need kuus pätti sind ründasid?

Imelik on see, et ühed on elanud juba mitukümmend aastat siin maailmas ning nende viimased füüsilised intsitendid jäävad algkooli või varajaste põhikooli tagustesse aegadesse. Teine sats, aga on pidevalt kaklustes, jamades ja kuus purjus kaaki tulevad kallale vms.

Ma arvan, et esimeste puhul ei ole tegu põgenevate tossikeste, vaid mõistusega inimestega, kes oskavad ja teavad, kuidas vältida olukordi. Ning teiste puhul on nad ise need "kuus purjus pätti", aga seekord lihtsalt vastaspoolel ehk ohver.

bauss
27.03.13, 11:47
kogu selle pättide tulistamise teemaga tuleb hiljutine pistoriuse keiss meelde

Maxi
27.03.13, 11:51
Näiteks Põlvas või Võrus elades niimoodi hakkama saada, et ühtegi konflikti ei teki, peab ikka hea luckbox ka olema. Mul suht palju tuttavaid sealtkandist, aga vabatahtlikult ikka väga sinna ei läheks :D

sadakrooni
27.03.13, 11:52
Kus kohta üldse toas need hoiatuslasud teha?
Päti pihta ei saa, siis rikud oma elu ära ja põrandale ka ei saa siis rikud parketi ära. Ja lakke ei saa, sest naine magab üleval, aknast välja ei saa, tapad naabrimehe ära.

EestiAA
27.03.13, 12:07
Tean ühte juhtumit kus ühele löödi maksud lambist selga(mingi absurd teema) ...ütles ,et ei maksa sai päris kena ketuka.
Anti uus kuupäev.
Vend sebis endale vahe peal käsika.
Said siis uuesti kokku , vend hakkas kaugemalt nende poole paugutama millepeale jõmmid tegid üli kiirelt tuld.
Asi oli lahenend.

See maksude selga löömine on mingi väike linnade teema.
(ja see pole ka mingi massiline värk)

Kes elavad Rakvere, Haapsalu, Paide, Võru vms ...kindlasti on ka mingeid taolisi lugusid kuuld või näind.

EestiAA
27.03.13, 12:08
Kus kohta üldse toas need hoiatuslasud teha?
Päti pihta ei saa, siis rikud oma elu ära ja põrandale ka ei saa siis rikud parketi ära. Ja lakke ei saa, sest naine magab üleval, aknast välja ei saa, tapad naabrimehe ära.

Endale jalga teed hoiatus lasu.

Maxi
27.03.13, 12:11
Ennast ei tohi tulistada kuna see on tulirelva hooletu käitlemine ja selle eest saab ka paragrafi kätte.

EestiAA
27.03.13, 12:17
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/sissetungija-tapnud-pereisa-tunnistati-oigeks.d?id=13798351


Sissetungija tapnud pereisa tunnistati õigeks.
Vana uudis küll aga näitab kui ikka koju tullakse tõmblema siis võid pääseda puhtalt.

Vandalar
27.03.13, 12:23
No kui sul ikka spetsialistid vastas on, siis hoiatuslask tehakse viimasena. Üldse mulle tegelikult relvad ei meeldi ja olen patsifist nii palju kui see võimalik on.

Konso
27.03.13, 12:42
Kus kohta üldse toas need hoiatuslasud teha?
Päti pihta ei saa, siis rikud oma elu ära ja põrandale ka ei saa siis rikud parketi ära. Ja lakke ei saa, sest naine magab üleval, aknast välja ei saa, tapad naabrimehe ära.

Kui tuki luba teed küll öeldakse, kuhu toas hoiatuslasu teed. Mina tulistaks lae või põranda nurka.

Ranka võttis asja ilusti kokku, mõni satub "situatsioonidesse" mõni mitte. Enda viimane intsident oli peale aprilliööd, kui Tartus klubi kinni pandi ning vastu hommikut sättisime sõbra juurde afterpartyle. Mingi tibla (mitte venelane vaid justnimelt tibla) hakkas suvakatele eitedale väljas pinda käima. Ma kaua ei kannatanud seda, ütlesin vene keeles, et hakka nüüd koju minem. Selle peale tuli igast sõimu, lõpuks olid kõik meessoost eestlased pederastid ja naised litsid. Niikaua kui me seda sõbraga kuulasime olid õnneks/kahjuks tibid minema läinud. Hakkasime kah sõbra poole liikuma aga see krdi tibla haakis sappa ja sõimas edasi. Ei jäänudki siis muud üle kui kutsusin kuti enda juurde, panin ühe pagu kümpasse ja teise täiest jõust jalaga munadesse. Pikali ta meist sinna jäi, loodan, et ta lapsi enam ei saa.

Tukki oleks reaalselt vaja olnud paar korda ründava koera laskmiseks.

EestiAA
27.03.13, 12:44
Kui tuki luba teed küll öeldakse, kuhu toas hoiatuslasu teed. Mina tulistaks lae või põranda nurka.

Ranka võttis asja ilusti kokku, mõni satub "situatsioonidesse" mõni mitte. Enda viimane intsident oli peale aprilliööd, kui Tartus klubi kinni pandi ning vastu hommikut sättisime sõbra juurde afterpartyle. Mingi tibla (mitte venelane vaid justnimelt tibla) hakkas suvakatele eitedale väljas pinda käima. Ma kaua ei kannatanud seda, ütlesin vene keeles, et hakka nüüd koju minem. Selle peale tuli igast sõimu, lõpuks olid kõik meessoost eestlased pederastid ja naised litsid. Niikaua kui me seda sõbraga kuulasime olid õnneks/kahjuks tibid minema läinud. Hakkasime kah sõbra poole liikuma aga see krdi tibla haakis sappa ja sõimas edasi. Ei jäänudki siis muud üle kui kutsusin kuti enda juurde, panin ühe pagu kümpasse ja teise täiest jõust jalaga munadesse. Pikali ta meist sinna jäi, loodan, et ta lapsi enam ei saa.

Tukki oleks reaalselt vaja olnud paar korda ründava koera laskmiseks.

Nu kui tukk oleks olnud oleks asi kergemalt lahenend ju.

Konso :Enda viimane intsident oli peale aprilliööd, kui Tartus klubi kinni pandi ning vastu hommikut sättisime sõbra juurde afterpartyle. Mingi tibla (mitte venelane vaid justnimelt tibla) hakkas suvakatele eitedale väljas pinda käima. Ma kaua ei kannatanud seda, lasin kuuli pähe, ja läksime sõbraga koju.

Konso
27.03.13, 12:45
Puutun seoses oma tööga päris palju kokku politsei ja uurijatega ning kui te hakkate kirjutama avaldust kellegi vastu (ähvardamine kallaletung vms), siis alati rõhutage mitu korda, et tundsite reaalselt ohtu oma elule ja tervisele jne. Ning kõikide vigastuste kohta tuleb traumapunktist paber võtta.

Konso
27.03.13, 12:47
Good one :D
Tegelt olen relvadega kordades rohkem kokku puutunud kui keskmine pokkerimängija.

vsiu100
27.03.13, 13:00
Hoiatuslasu saab ju tagantjärele peale tulistamist ka ära teha kui oht möödas.

karupoeg
27.03.13, 13:11
Hoiatuslasu saab ju tagantjärele peale tulistamist ka ära teha kui oht möödas.

3 lk arutelu ja siis üks lause lahendab kõik

Codecci
27.03.13, 13:24
oled sa samas oluorras viibinud, kui 6 purjus pätti sind ründab ja sa ei tea, millega asi lõpeb? Täielikult põhjuseta ehk siis väljamõeldud põhjusel. Kõrvalt on hea targutada.
Seda ma tahangi öelda, et minu arvates tekitab relva omamine probleeme juurde.
Päris 6 vastu ei ole, aga koduukse peal nahutada veidi küll saanud kunagi. Millega see ikka lõppeb, lüüakse potid kinni, vb võetakse telefon ja rahakott ära ja ongi kõik. Kui su 6 pätti mingid psühhopaadist eksvangid just polnud.

Tean ühte juhtumit kus ühele löödi maksud lambist selga(mingi absurd teema) ...ütles ,et ei maksa sai päris kena ketuka.
Anti uus kuupäev.
Vend sebis endale vahe peal käsika.
Said siis uuesti kokku , vend hakkas kaugemalt nende poole paugutama millepeale jõmmid tegid üli kiirelt tuld.
Asi oli lahenend.

See maksude selga löömine on mingi väike linnade teema.
(ja see pole ka mingi massiline värk)

Kes elavad Rakvere, Haapsalu, Paide, Võru vms ...kindlasti on ka mingeid taolisi lugusid kuuld või näind.
Enamus mingid wannabe jorsid kes liiga palju Brigadat vaadanud, kes väikelinnades mingeid "makse" selga panevad. Nende vastu politsei väga efektiivne, seal vabandatakse ette taha ja pakutakse veel sulle pappi, et avalduse tagasi võtaksid. Hiljem linnavahel vastutulles vb öeldakse kits ja ongi kõik.

VisaHing
27.03.13, 13:27
Good one :D
Tegelt olen relvadega kordades rohkem kokku puutunud kui keskmine pokkerimängija.

Usun, et keskmine pokkerimängija ei puutugi relvadega kokku. :D
Samas on hea kui peale br bustosse laskmist kiire lahendus olemas.

EestiAA
27.03.13, 13:33
Enamus mingid wannabe jorsid kes liiga palju Brigadat vaadanud, kes väikelinnades mingeid "makse" selga panevad. Nende vastu politsei väga efektiivne, seal vabandatakse ette taha ja pakutakse veel sulle pappi, et avalduse tagasi võtaksid. Hiljem linnavahel vastutulles vb öeldakse kits ja ongi kõik.

100% õige.

V4LDO
27.03.13, 13:38
Usun, et keskmine pokkerimängija ei puutugi relvadega kokku. :D
Samas on hea kui peale br bustosse laskmist kiire lahendus olemas.

ei tohi bri bustosse lasta, 6 purjus jorssi marsivad uksest sisse ja hakkavad raha välja nõudma, siis ütled et oodake veits, kohe panen cashoutima

Konso
27.03.13, 15:40
Hoiatuslasu saab ju tagantjärele peale tulistamist ka ära teha kui oht möödas.

Jah, kui politsei väga uurima ei hakka.

T Besoffen
27.03.13, 18:01
Kuulge kas keegi homme tallinnasse pokripubise turkat ka tegema läheb? Või kas homme yldse toimub miskit seal?

Poke
27.03.13, 18:20
Kuulge kas keegi homme tallinnasse pokripubise turkat ka tegema läheb? Või kas homme yldse toimub miskit seal?
alles lendas maksuamet peale ja ikka mingid turkad käivad?:D

andu_andu
27.03.13, 18:27
gamblers gonna gamble

T Besoffen
27.03.13, 18:32
alles lendas maksuamet peale ja ikka mingid turkad käivad?:D

Eelmine neljap oli kyll lot of activity. See on minu jaoks kyll uudis, et maksuamet ja asjad. No siis tuleb seal tartu mnt pubis miskit orgunnida..

BuildUp
27.03.13, 18:42
Kliendi heaolu on põhiline.

VisaHing
27.03.13, 19:23
Eelmine neljap oli kyll lot of activity. See on minu jaoks kyll uudis, et maksuamet ja asjad. No siis tuleb seal tartu mnt pubis miskit orgunnida..

Raha peidate ära, kasutate magnetiga zetoone/kaarte ja vastavat lauda. Keegi sisse astub keerate laua kiireltteistpidi ( lahendatav lihtsalt )., kus on juba malemäng, monopol or somthing .

Ezz game

ebast
27.03.13, 19:37
neljapäev oli neljapäev

privador
27.03.13, 19:51
Priit Oja case
https://www.riigiteataja.ee/kohtutea...=1-11-12168/16Ei teadnudki, et Oja intsidendis. Krt see vastaspool peab ikka päris idikas olema, et Ojaga tüli norida(140kg treenitud liha)
Ja advokaat ka pokkerimängija ...lol

T Besoffen
27.03.13, 19:55
Raha peidate ära, kasutate magnetiga zetoone/kaarte ja vastavat lauda. Keegi sisse astub keerate laua kiireltteistpidi ( lahendatav lihtsalt )., kus on juba malemäng, monopol or somthing .

Ezz game

Nojaa, see nõuab palju vaeva ja pyhendumist. Pigem ikka seal, kus saab rahulikult tsillida, kinni jääda ja rahvast tyhjaks teha :cool:
Ma nii vana mees juba, et ei hakka siin miskit peitma ega susima ;)

ranka
27.03.13, 20:09
Ei teadnudki, et Oja intsidendis. Krt see vastaspool peab ikka päris idikas olema, et Ojaga tüli norida(140kg treenitud liha)
Ja advokaat ka pokkerimängija ...lol

Kui paned lingi, siis lisa ikka täislink: https://www.riigiteataja.ee/kohtuteave/maa_ringkonna_kohtulahendid/menetlus.html?kohtuasjaNumber=1-11-12168/16

privador
27.03.13, 20:39
Igasugused lood, kus pätid suures toas kolistavad või koduukse peal peksa annavad tekitavad küsimuse, et mis inimestega te suhtlete või mis kuradi kuurides ning getodes te elate?

Panen väga mööda? nii ja naa Tallinnas kui tõesti taksoga sõidad uksest ukseni, siis tõenäosus tõesti väike, aga väikelinnades Põlvas,Viljandis jne võib väga vabalt enese tahtmata olla jamade keerises, juba geograafilsie asukoha pärast.
Ma mõtlen alati autoga sõites, neid korterelamuid vaadates, kuskil pärapõrgus, et mis elu seal küll võiks käia.

PS. Mäletan isegi, et sai kunagi Põlvas ühte eite kepitud. Olen kindel, et mind oleks kasti taotud ja masin vanarauaks tehtud, aga see jäi, ära, sest tüdruku vend oli mingi kohalik autoriteet. Ja oleks saanud ilma põhjuseta....

Maxi
27.03.13, 20:43
Privadoril suht õigus, ma elasin ca 4 aastat karlovas ja igasugust kino sai nähtud. Väga palju oleneb temperamendist ka, aga tihti võib niisama ka lõuga saada, et ise midagi ei teegi, lihtsalt valel ajal vales kohas.

Relamz
27.03.13, 20:59
Foorumis mõnda Piradose fäni ei leidu kes tallinnast ja omaks nende pusa? Neil praegu mingi pildi kampaania millega võimalus 100€ kinkekas võita. Mind see väga ei huvita. Oleks lihtsalt endale väike pildi väljakutse. TOP3 pilti saavad 100€ kinkeka + festivali piletid. Mina krabaksin piletid, sina kinkeka. Sinul vaja lihtsalt poseerida enda piradose pusaga :D. Kui ei võida siis saad endast lihtsalt ägeda pildi ;).

ristijeesus
27.03.13, 21:20
Õige fänn kraabib nime rinnale. Nagu Lenci fänn härra Paksrott kunagi tegi. Hulga šefim kui mingi pusa
http://www.upload.ee/image/3184898/default.jpeg

q_q
27.03.13, 21:28
tra ma teadsin et keegi paneb selle avatari

nikitheone
28.03.13, 09:40
tolmuahv, mis tunne oli kasparoviga mängida?

nikitheone
28.03.13, 09:53
ega kellegil ei ole laenata imikuvoodit (alla 1 aastasele lapsele) 11-15 aprill?
e: sain juba, god bless fb

v@iko
28.03.13, 09:56
PS. Mäletan isegi, et sai kunagi Põlvas ühte eite kepitud. Olen kindel, et mind oleks kasti taotud ja masin vanarauaks tehtud, aga see jäi, ära, sest tüdruku vend oli mingi kohalik autoriteet. Ja oleks saanud ilma põhjuseta....

Olles ise sealt pärit, siis tuleb nõustuda. Kui vahepeal tekkis juba lootus et, on muutumas paremuse poole see kant, siis viimase aja mõned juhtumid näitavad vastupidist(rusikad ja noad välguvad).Debiilikud tulevad lähedal asuvatest asulatest linna nn. mehe tegusid tegema....Väikelinna elu...ajuareng ei jõua ühiskonna arengule järgi

Pumper
28.03.13, 09:58
Nozzu foorumist uurivat ajakirjandust tegemas:

http://www.parnupostimees.ee/1183408/varblaste-sissetung-kauplustes-magus-teenistus-pearahakuttidele

rohelinekonn
28.03.13, 10:20
mul naisel vaja autol rehvid vahetada tartus. keegi oskab kiirelt mingit normaalset kohta öelda?

Strawberry
28.03.13, 10:24
mul naisel vaja autol rehvid vahetada tartus. keegi oskab kiirelt mingit normaalset kohta öelda?

Neid ainult 100 erinevat kohta. Ütle vähemalt linnaosagi vms.

doublemint65
28.03.13, 10:37
https://cherry.ee/rehvivahetus-autoasi-teeninduses

VisaHing
28.03.13, 10:45
mul naisel vaja autol rehvid vahetada tartus. keegi oskab kiirelt mingit normaalset kohta öelda?

Ma veel ei vahetaks, ootakas veel tiba.

timz0333
28.03.13, 11:16
Mul all, suht ok. Loodan et sadu ei tule muidu peab uuesti ringi pistma :/

rohelinekonn
28.03.13, 11:24
oll ajas asja korda, ja aega pole mimm läheb pikemaks soome nii et on vaja rehvid ja pooltelje ots ära vahetada. Ise pole eests. Nii et tänud ownerile. eesti tulen siis joome

Codecci
28.03.13, 12:17
Tra peete82 oma 6 tüübiga... Nägin täna öösel unes, et kuskil baaris toimus rahulik pidu, mingi hetk tuli 2 bussitäit JULME kappe kohale, pandi kõik väljapääsud kinni ja lihtsalt mingi 4h anti kõigile pidulistele nii rämedalt tappa kui veel võimalik, just for fun.

Valus oli.

Potsataja
28.03.13, 12:24
Tõsiselt oli unes valus?

Codecci
28.03.13, 12:37
Jah, ainuke moment kui ma valu üldse tunda saan... Päris elus iga uus päev on eelmisest 5x parem ja eelmine oli niigi parim päev elus mida üldse ette oskad kujutada. Reverse Office Space shit.

peete82
28.03.13, 12:43
kas nutsid ka?

Potsataja
28.03.13, 12:59
Jah, ainuke moment kui ma valu üldse tunda saan... Päris elus iga uus päev on eelmisest 5x parem ja eelmine oli niigi parim päev elus mida üldse ette oskad kujutada. Reverse Office Space shit.

Kaua sa siis meiega juba hauatagusest elust suhtled? Sellise tempoga ei pea nädala jooksul ka reedeni vastu, rääkimata nädalavahetuse üle elamisest.

Junken
28.03.13, 13:00
kas nutsid ka?

ma pole viimased 2 päeva ühtegi nutsi saanud

VisaHing
28.03.13, 15:41
Sõitsin töölt koju, OK kiirus oli natuke lubatust suurem ehk 60. Koju jõudes ja autot parkides avastasin enda kõrvalt musta maasturi, kus väga vihase näoga vend hüppas välja. Väidetavalt pritsisin ta täis ja ta üleni pasane nüüd. A no okei sõimas, mis ta sõimas aga sai kenasti kätt surutud ja vabandatud. Tagantjärgi kui mõtlen, siis minu meelest oli too vend kes kõndis keset sõiduteed või ületas vales kohas teed. Ei näe nagu otsest süüd kui keegi ületab samal ajal teed ja saab sitaseks kui autod liiklevad ja seda veel vales kohas.

// jutul pointi pole, niisama. Kena pühi.

doublemint65
28.03.13, 16:53
hea et tõsisemaks ei läinud, muidu oleks püstol marjaks ära kulunud

Pumper
28.03.13, 17:10
hea et tõsisemaks ei läinud, muidu oleks süstal marjaks ära kulunud

(Y)

privador
28.03.13, 17:15
Sõitsin töölt koju, OK kiirus oli natuke lubatust suurem ehk 60. Koju jõudes ja autot parkides avastasin enda kõrvalt musta maasturi, kus väga vihase näoga vend hüppas välja. Väidetavalt pritsisin ta täis ja ta üleni pasane nüüd. A no okei sõimas, mis ta sõimas aga sai kenasti kätt surutud ja vabandatud. Tagantjärgi kui mõtlen, siis minu meelest oli too vend kes kõndis keset sõiduteed või ületas vales kohas teed. Ei näe nagu otsest süüd kui keegi ületab samal ajal teed ja saab sitaseks kui autod liiklevad ja seda veel vales kohas.ropp vedamine. Harilikult hüppab 3 kandilise olekuga venda välja ja viskab su pagasiruumi, et sealt sõita Männiku karjääri arvete klaarimiseks...

qbj0hn
28.03.13, 17:21
Igal normaalsel inimesel kliiniks ära kui mingi kuju naglalt pasaseks nii teeb.
Ületagu kasvõi vales kohas või tehku mida iganes, aga mingi eetiline nurk ka asjal ikkagi, pole eriti õige lüke.

ebast
28.03.13, 17:44
http://www.youtube.com/watch?v=C6Ynd6K_u90

loool, remake. Häid Pühi !

rahvavaenlane
28.03.13, 18:54
väga lahedas olukorras olen. nimelt pole aastaid ise toidule ühtegi grammi soola lisanud ja täna ei viitsinud ise süüa teha. ostsin purgisupi. keetsin ära nii nagu nõutud ja täiesti perses. ühe suutäei sain võetud ja siis lihtsalt sülitasin kõik v'lja. lihtsalt nii kuradi tulisoolane. uskumatu kuidas inimene on võimeline oma maitse eelistusi muutma.

leits
28.03.13, 18:59
ilma soolata toit .. wtf? koik tundub yhe maitsega ju? sool imho toobki toidu maitse esile

rahvavaenlane
28.03.13, 19:09
natuke täpsustan ennast. soola panen imevähe. justnimelt maitse välja toomise jaoks. aga see on imeväike kogus. salatitesse isegi koos suhkruga, toob veel paremini maitse välja. agag lihtsalt võta salvesti purgisupp ja siis saad aru, et see on lihtsalt puhas fuking sool. aga see supp on sellistele inimestele kes tahavadki SOOLA maitset?

sadakrooni
28.03.13, 19:13
soolast rääkides siis peaks sinna tilditeemasse juurde panema - sellised inimesed, kes väljas süües toidule enne maitsmist soola juurde lahmivad.

rahvavaenlane
28.03.13, 19:15
soolast rääkides siis peaks sinna tilditeemasse juurde panema - sellised inimesed, kes väljas süües toidule enne maitsmist soola juurde lahmivad.
ma taen iniomesi kes ilma maitsmata raputavad pool toosi peale

leits
28.03.13, 19:18
harjunud vene ajast kui kõik maitses nagu muru vist

ranka
28.03.13, 19:20
väga lahedas olukorras olen. nimelt pole aastaid ise toidule ühtegi grammi soola lisanud ja täna ei viitsinud ise süüa teha. ostsin purgisupi. keetsin ära nii nagu nõutud ja täiesti perses. ühe suutäei sain võetud ja siis lihtsalt sülitasin kõik v'lja. lihtsalt nii kuradi tulisoolane. uskumatu kuidas inimene on võimeline oma maitse eelistusi muutma.

haha

ma samas paadis. ma ei ole elusees ühtegi grammi soola ostnudki.

ranka
28.03.13, 19:22
ilma soolata toit .. wtf? koik tundub yhe maitsega ju? sool imho toobki toidu maitse esile

millest sa räägid poiss. ära kasuta mingi aeg soola ja näed, et kõik maitsed on olemas. täpselt sama, kui on harjutud kohvi jooma suhkruga - ära enam suhkrut pane ning mõne nädala pärast tundub suhkruga kohvi täis imal solk. sama teedega.

ei pane suhkrut kohvi/tee sisse ka. vahel väga harva ja siis väga vähe ning suhkrupakk seisab samamoodi kapis väga pikalt. pakun, et aastas maksimum 1kg läheb.

E: see eest muud maitseaineid: till, pipar jne (eriti just piprad) kulub väga ohtralt, sest olen väga räige vürtsiste söökide fanatt. jalapenode peale suu lausa vett jookseb. ja kui nimetada veel maitseaineks äädikat, siis seda läheb ka ikka väga ohtralt. armastan äädikat :)

Potsataja
28.03.13, 19:23
Kiidan teid. Meil põhikoolis usuõpetaja oli ka soolavaba ja olgu usuga nagu on, siis soolavaba olek on kindlasti tervisele kasulik. Ise olen muidugi see tüüp, kes vahel niisama näpuotsaga soola tarbib.

doublemint65
28.03.13, 19:23
kui regulaarselt käia teada kohas siis on ka juba teada, et toidud on magedad ja juba enne maitsmist võib soola ära lisada.

rahvavaenlane
28.03.13, 19:29
millest sa räägid poiss. ära kasuta mingi aeg soola ja näed, et kõik maitsed on olemas. täpselt sama, kui on harjutud kohvi jooma suhkruga - ära enam suhkrut pane ning mõne nädala pärast tundub suhkruga kohvi täis imal solk. sama teedega.

ei pane suhkrut kohvi/tee sisse ka. vahel väga harva ja siis väga vähe ning suhkrupakk seisab samamoodi kapis väga pikalt. pakun, et aastas maksimum 1kg läheb.

E: see eest muud maitseaineid: till, pipar jne (eriti just piprad) kulub väga ohtralt, sest olen väga räige vürtsiste söökide fanatt. jalapenode peale suu lausa vett jookseb. ja kui nimetada veel maitseaineks äädikat, siis seda läheb ka ikka väga ohtralt. armastan äädikat :)


pole elus +1 posti pannud, aga nüüd panen +++++++1

nikitheone
28.03.13, 19:32
mis video see oli, kus see tüüp hakkas ööklubis haigelt tantsima mingi küsimuse peale? seal novõi godis tehti järgi ka

mislinn
28.03.13, 19:33
Kui ma ise süüa teen, siis ma ka ei lisa soola, samas teiste tehtud toidud ei tundu soolased. Aga pipart panen kindlasti.

IamAllin
28.03.13, 19:34
mis video see oli, kus see tüüp hakkas ööklubis haigelt tantsima mingi küsimuse peale? seal novõi godis tehti järgi ka

see 1 paljudest versioonidest.

http://www.youtube.com/watch?v=p2gNwiD8hPg

E: see on originaal

http://www.youtube.com/watch?v=3Nkb3g-yySs

leits
28.03.13, 19:36
millest sa räägid poiss. ära kasuta mingi aeg soola ja näed, et kõik maitsed on olemas. täpselt sama, kui on harjutud kohvi jooma suhkruga - ära enam suhkrut pane ning mõne nädala pärast tundub suhkruga kohvi täis imal solk. sama teedega.

ei pane suhkrut kohvi/tee sisse ka. vahel väga harva ja siis väga vähe ning suhkrupakk seisab samamoodi kapis väga pikalt. pakun, et aastas maksimum 1kg läheb.

E: see eest muud maitseaineid: till, pipar jne (eriti just piprad) kulub väga ohtralt, sest olen väga räige vürtsiste söökide fanatt. jalapenode peale suu lausa vett jookseb. ja kui nimetada veel maitseaineks äädikat, siis seda läheb ka ikka väga ohtralt. armastan äädikat :)

ma ei joo ka teed ega kohvi suhkruga, pole kunagi joond ..

Codecci
28.03.13, 19:38
soolast rääkides siis peaks sinna tilditeemasse juurde panema - sellised inimesed, kes väljas süües toidule enne maitsmist soola juurde lahmivad.
Ma panen, igalpool. Mõnus asi sool.

qbj0hn
28.03.13, 19:43
Ma söön pannkooke moosi ja mädarõikaga.
Soolaga ka obv.

rahvavaenlane
28.03.13, 19:50
kuulge interneti ja googeldanmise maniakid. otsige lend madriid-tallinn 3. aprill peale 12.00. soodsaim obv. üks ots. vaja üks kaabak siia saada.

qbj0hn
28.03.13, 19:54
kuulge interneti ja googeldanmise maniakid. otsige lend madriid-tallinn 3. aprill peale 12.00. soodsaim obv. üks ots. vaja üks kaabak siia saada.

Müüsid laeva maha ja ostsid naise?

rahvavaenlane
28.03.13, 19:57
Müüsid laeva maha ja ostsid naise?


lol, ei. sõber läks brassi suurt äri ajama, poolteist kuud on seal vedelenud. 3 apr hommikul kl 10.20 saab madridi, edasi tõbras ei saa enam omade jõududega :D

Matu
28.03.13, 19:58
Sool ftw muidugi

Codecci
28.03.13, 20:00
lol, ei. sõber läks brassi suurt äri ajama, poolteist kuud on seal vedelenud. 3 apr hommikul kl 10.20 saab madridi, edasi tõbras ei saa enam omade jõududega :DJaanusel jälle lappesse läinud?

Jäämees
28.03.13, 20:00
6 vaba päeva ja pokkerit ei saa mängida :(

rahvavaenlane
28.03.13, 20:01
Jaanusel jälle lappesse läinud?
wtf is jaanus?

Codecci
28.03.13, 20:03
wtf is jaanus?
Iljašenko obv

nikitheone
28.03.13, 20:21
see 1 paljudest versioonidest.

http://www.youtube.com/watch?v=p2gNwiD8hPg

E: see on originaal

http://www.youtube.com/watch?v=3Nkb3g-yySs

tytyy

v@iko
28.03.13, 20:54
soolast rääkides siis peaks sinna tilditeemasse juurde panema - sellised inimesed, kes väljas süües toidule enne maitsmist soola juurde lahmivad.
Enda kogu teadliku elu olen nii teinud.....mul pohh mis te ütlete, toit ilma soolata on nagu seks ilma naiseta

doublemint65
29.03.13, 09:48
Enda kogu teadliku elu olen nii teinud.....mul pohh mis te ütlete, toit ilma soolata on nagu seks ilma naiseta
kuidas sa tead, et toit on ilma soolata, kui sa pole enne maitsnudki. ja mis seksil ilma naiseta viga on?

pastilaa
29.03.13, 10:03
http://www.terviseinfo.ee/et/uudised/1166-tervise-arengu-instituut-soovitab-soola-pane-kahvliga-

karupoeg
29.03.13, 16:23
fuck. pesin nõusid ning üritades klaasi sügavalt seest puhastada surusin nagu 3 keskmist sõrme lapiga sisse, aga klaas oli katki vist äärest ja lõikas kõige väiksema (vasaku käe vasakpoolsema) näpu ning vasakult teise näpu vahele lõhe sisse nii et liha näha. krt ei tea, kas ta kasvab ise rahulikult kokku või peaks õmblema minema? minig 1 õmbluse teema vast

redddman10
29.03.13, 16:48
fuck. pesin nõusid ning üritades klaasi sügavalt seest puhastada surusin nagu 3 keskmist sõrme lapiga sisse, aga klaas oli katki vist äärest ja lõikas kõige väiksema (vasaku käe vasakpoolsema) näpu ning vasakult teise näpu vahele lõhe sisse nii et liha näha. krt ei tea, kas ta kasvab ise rahulikult kokku või peaks õmblema minema? minig 1 õmbluse teema vast

kui väga väljapaistvat armi ei taha siis võid õmblema minna

valustyng
29.03.13, 17:18
armid kaunistavad meest :)

doublemint65
29.03.13, 17:21
pulmadeks paraneb ära

ranka
29.03.13, 18:52
pulmadeks paraneb ära

Eestlased ikka totaalsed rassistid ja mõnitajad. See vanasõna raudselt mõeldud homode mõnitamiseks. Ala homo kukub pea puruks, siis öeldakse: «Ära muretse! Pulmadeks paraneb ära!». Aga homod ei saa abiellud Eestis ja seega ei parane kunagi ära, ning ütleja irvitab pihku.

Või siis ütlused: «vorst-vorsti vastu» või «kes ees, see mees»

Potsataja
29.03.13, 19:07
Homode puhul peaks vist olema "kes taga, see mees"?

karupoeg
29.03.13, 19:07
Eestlased ikka totaalsed rassistid ja mõnitajad. See vanasõna raudselt mõeldud homode mõnitamiseks. Ala homo kukub pea puruks, siis öeldakse: «Ära muretse! Pulmadeks paraneb ära!». Aga homod ei saa abiellud Eestis ja seega ei parane kunagi ära, ning ütleja irvitab pihku.

Või siis ütlused: «vorst-vorsti vastu» või «kes ees, see mees»

wat ;)?

doublemint65
29.03.13, 19:08
kui homo tahab terveks saada, siis abiellub naisega. lihtne.

ranka
29.03.13, 19:11
Homode puhul peaks vist olema "kes taga, see mees"?

eieieie. kui homod voodi poole jooksevad, siis üks karjub teisele: kes ees, see mees. või vana hea Linnari nali: ära kunagi homoklubis kellegile ütle: «mine perse!»

Potsataja
29.03.13, 19:15
http://publik.delfi.ee/news/inimesed/heiki-valner-omasooiharate-puhul-on-jumal-teinud-vaikese-napuvea.d?id=65895906
http://publik.delfi.ee/news/inimesed/mart-sults-loeb-homoseksuaalsust-halvikute-enesemaaratluseks-eriti-meeste-puhul.d?id=65895912

Kusjuures ma olen alati mõenud, et Sults on üks "kahtlane" vennike aga hoopis homofoob, mis homofoob.

VisaHing
29.03.13, 19:25
Potsataja, kas sul tõesti reede õhtul pole muud teha kui oma pead vaevata selliste asjadega?

Tõmban peo käima su eest siis.

https://www.youtube.com/watch?v=e-IWRmpefzE

Potsataja
29.03.13, 19:32
Ära hirmuta vanainimest sellise muusikaga, õnneks leidsin kiirelt hea rahustava loo.


http://www.youtube.com/watch?v=rbTozgoj9OQ

EestiAA
29.03.13, 22:32
Next stop ,black out alley.
Im out:D.

vennike
29.03.13, 23:47
fuck. pesin nõusid ning üritades klaasi sügavalt seest puhastada surusin nagu 3 keskmist sõrme lapiga sisse, aga klaas oli katki vist äärest ja lõikas kõige väiksema (vasaku käe vasakpoolsema) näpu ning vasakult teise näpu vahele lõhe sisse nii et liha näha. krt ei tea, kas ta kasvab ise rahulikult kokku või peaks õmblema minema? minig 1 õmbluse teema vast

suht kohe pead minema, järgmisel päeval enam ei õmmelda. hiljem koledad/ebamugavad armid, liiglihad jne.

Vandalar
30.03.13, 00:00
pokkeriprode esmaabi nurk :D

inward
30.03.13, 00:22
Täiega laupäeva tunne on.

karupoeg
30.03.13, 00:41
suht kohe pead minema, järgmisel päeval enam ei õmmelda. hiljem koledad/ebamugavad armid, liiglihad jne.

vist on nii jah. tuleb meelde paar aastat tagasi kukkusin käega läbi klaasi, siis ka ei läinud kohe ning hommikul enam ei õmmeldud. nüüd üks sõrm n.ö. paksem ja armine. Aga siiski, oli vaja tööd teha ning sidusin lihtsalt kinni. Armist suhteliselt savi sellises kohas nagu kahe sõrme vahe.

väike overreact ka vast esmase reaktsioonina ning kõige hullem ei ole.

http://img132.imageshack.us/img132/8666/130329172845.jpg[/url]

veri peale hüübinud juba, enne oli kenasti sisemus näha.

Vandalar
30.03.13, 00:45
See on nagu mingi tagurpidi neti liputamine oma kuradi vigastusi eksponeerida.

karupoeg
30.03.13, 00:45
See on nagu mingi tagurpidi neti liputamine oma kuradi vigastusi eksponeerida.

sul algasid päevad või

Vandalar
30.03.13, 00:47
polaarpäev algas

inward
30.03.13, 01:04
Pussy shit, karupoeg. Ma tõmbasin 1. aastaselt endale kannu keeva veega peale, 2 laba käe suurust armi kehal. Ise ei mäleta midagi, aga üldiselt jah, kui saad vältida, siis mine õmblema jne.

karupoeg
30.03.13, 01:12
Pussy shit, karupoeg. Ma tõmbasin 1a endale kannu keeva veega peale, 2 laba käe suurust armi kehal. Ise ei mäleta midagi, aga üldiselt jah, kui saad vältida, siis mine õmblema jne.

no sa nagu 50 cent siis juba. aga muidu jah, mul eluaeg n.ö. "külmavärinad" tulnud kui sellistele haavadele mõtlen. Umbes sama nagu (või no mitte päris)

http://clutch.mtv.com/wp-content/uploads/2011/05/hangnail.gif

Vandalar
30.03.13, 12:46
wassup niggas?

Codecci
30.03.13, 13:38
Kes sul suitsetada keelab debiilik? Istu vaikselt oma suitsusauna nurgas, pahvi oma pläru ja ole õnnelik, aga ära kelgi iga 5 minuti tagant sellest Facebookis ja foorumites nagu maatüdruk kes esimest korda Tallinnasse restosse viidi.

VisaHing
30.03.13, 13:47
Kes sul suitsetada keelab debiilik? Istu vaikselt oma suitsusauna nurgas, pahvi oma pläru ja ole õnnelik, aga ära kelgi iga 5 minuti tagant sellest Facebookis ja foorumites nagu maatüdruk kes esimest korda Tallinnasse restosse viidi.

?

// Saan aru, et Vanadalari suunatud aga millist posti sa quoted?

Spewmonkey
30.03.13, 13:49
Kes sul suitsetada keelab debiilik? Istu vaikselt oma suitsusauna nurgas, pahvi oma pläru ja ole õnnelik, aga ära kelgi iga 5 minuti tagant sellest Facebookis ja foorumites nagu maatüdruk kes esimest korda Tallinnasse restosse viidi.

This.

Fabulous
30.03.13, 13:57
Keegi www.chess.com keskonnas male mängimisest oleks huvitatud? Kui jah siis PM'ige oma Skype kasutajanimi, et seal täpsemalt edasi organiseerida.

nikitheone
30.03.13, 14:02
heh, hetkel just mängin seal

VisaHing
30.03.13, 14:04
Kas kellegil sellest loost eesti versiooni ka on? ( Või teab kust saada ? )

http://www.youtube.com/watch?v=5exQyqK546s

Codecci
30.03.13, 14:10
Keegi www.chess.com keskonnas male mängimisest oleks huvitatud? Kui jah siis PM'ige oma Skype kasutajanimi, et seal täpsemalt edasi organiseerida.
Kui hea vend oled? Mängiks küll.

Fabulous
30.03.13, 14:21
ELO on hetkel 1815, aga kuna sample on väga väike (17 mängu olen seal kokku mänginud ja vastasetega on üpris palju vedanud) jääb reaalne rating ilmselt kuhugi 1700-1725 ligidale.

Vandalar
30.03.13, 14:41
Kes sul suitsetada keelab debiilik? Istu vaikselt oma suitsusauna nurgas, pahvi oma pläru ja ole õnnelik, aga ära kelgi iga 5 minuti tagant sellest Facebookis ja foorumites nagu maatüdruk kes esimest korda Tallinnasse restosse viidi.
Suitseda peaks saama ilma seaduse ees hirmu tundmata, debiilik.

vonkartoffel
30.03.13, 14:44
Elad politseijaoskonnas?

inward
30.03.13, 14:46
Vandalar sai bani selle postituse eest ?


Suitseda peaks saama ilma seaduse ees hirmu tundmata, debiilik.

ranka
30.03.13, 14:58
Vandalar sai bani selle postituse eest ?

Jah. Lisaks täna öine kommentaar:


See, kui mingi kommunistist vitupea tuleb mulle ütlema, et ma ei tohi kanepit tarvitada/kasvatada. MINGE ***** oma NSVL-i aegsete seadustega kuradi kommunistid.

Mis katalüüsis kogu järgneva. Lisaks on tal krim-karistus ja ma arvan, et tal on endal parem, kui ta selliseid asju avalikult ei lõuga ehk bännitud olla natuke ja puhata (või kaineneda) on talle endale ka ohutum.

inward
30.03.13, 15:10
Fair enough, I guess. Muidu mõtlesin, et selle loogika järgi peaks cod ka banitud olema :D.

karupoeg
30.03.13, 15:14
Fair enough, I guess. Muidu mõtlesin, et selle loogika järgi peaks cod ka banitud olema :D.

kui üks vend käitub nagu loll ning teine ütleb talle seda välja, siis veidi imelik selle eest bani saada ju :/

hoss23
30.03.13, 15:16
kui üks vend on loll ning teine ütleb talle seda välja, siis veidi imelik selle eest bani saada ju :/

FYP8=)

ranka
30.03.13, 15:22
kui üks vend käitub nagu loll ning teine ütleb talle seda välja, siis veidi imelik selle eest bani saada ju :/

Ei saa mõhkugi aru, aga just siin foorumis oli enesekaitse teema. S.t. et kui keegi tungib kallale, siis ei tohi enesekaitse piire ületada ehk pead tihti säilitama kaine mõistuse, et muidu tuleb endal jama.

Ala: X ärandab su autot, saad jaole ja paned talle lõuga nii, et ninaluu pooleks. Siit teemast sain aru, et halvemal juhul võid saada ise kriminaalkaristuse, kuigi see on ju ebaõiglane!

Sama kehtib antud cases: kui X norib ja saab Y-lt vastu kolaka, mis ta ära teenis, siis karistuse saab X, mitte Y. Sest kogu olukord on põhjustad X poolt.

Ehk ma arvan, et karistus oli õiglane. Vandalar ei saanud pikalt - kõigest 24h cooling-off perioodi.

hoss23
30.03.13, 15:25
Made my day

karupoeg
30.03.13, 15:41
Ei saa mõhkugi aru, aga just siin foorumis oli enesekaitse teema. S.t. et kui keegi tungib kallale, siis ei tohi enesekaitse piire ületada ehk pead tihti säilitama kaine mõistuse, et muidu tuleb endal jama.

Ala: X ärandab su autot, saad jaole ja paned talle lõuga nii, et ninaluu pooleks. Siit teemast sain aru, et halvemal juhul võid saada ise kriminaalkaristuse, kuigi see on ju ebaõiglane!

Sama kehtib antud cases: kui X norib ja saab Y-lt vastu kolaka, mis ta ära teenis, siis karistuse saab X, mitte Y. Sest kogu olukord on põhjustad X poolt.

Ehk ma arvan, et karistus oli õiglane. Vandalar ei saanud pikalt - kõigest 24h cooling-off perioodi.

mu vastus oli ju inwardile, kes arvas, et hüpoteetiliselt juhul kui Vandalar oleks saanud eemaldamise "debiilik" ütlemise eest vms (mis ei olnud case), siis oleks sama liini säilitades pidanud codecci ka saama. Aga ma oma mõttes ei olnud sellega päri ja arvasin sama mis sa oma näites välja tõid:


Sama kehtib antud cases: kui X norib ja saab Y-lt vastu kolaka, mis ta ära teenis, siis karistuse saab X, mitte Y. Sest kogu olukord on põhjustad X poolt.

lihtsalt teise sõnastusega. Ehk siis täiesti nõus.

Codecci
30.03.13, 15:50
ma saatsin €20 rankale

inward
30.03.13, 16:03
mu vastus oli ju inwardile, kes arvas, et hüpoteetiliselt juhul kui Vandalar oleks saanud eemaldamise "debiilik" ütlemise eest vms (mis ei olnud case), siis oleks sama liini säilitades pidanud codecci ka saama. Aga ma oma mõttes ei olnud sellega päri ja arvasin sama mis sa oma näites välja tõid:



lihtsalt teise sõnastusega. Ehk siis täiesti nõus.

Jaja, arusaadav. Ma neid Vandalari teisi poste ei näinud.

rahvavaenlane
30.03.13, 16:03
mitte, et ma tahaks halba runi inimesele, aga sellise 1:1 kihlveo olen nõus sõlmima ca 30 euri peale, et andu_andu aprillis plussi ei mängi ennast. rõhutan seda, et ma ei ole hater, ma lihtsalt pakun.

E. üldse ei vihka (vastupidi, olen tema poolt ja puha), lihtsalt lähen kuu keskmise kallale. RB ei loe.

karupoeg
30.03.13, 16:06
mitte, et ma tahaks halba runi inimesele, aga sellise 1:1 kihlveo olen nõus sõlmima ca 30 euri peale, et andu_andu aprillis plussi ei mängi ennast. rõhutan seda, et ma ei ole hater, ma lihtsalt pakun.

nõus

peale anduandu aprilli graafikut toimub maksmine.

I say, et jääb plussi (ehk vähemalt 0,0€ and up, sa , et -0,01€ and down)

kuna su asukohaks põhja korea, siis sooviksin, et keegi escrowb. võin maksta ise selle eest 10€ peale.

rahvavaenlane
30.03.13, 16:10
nõus

peale anduandu aprilli graafikut toimub maksmine.

loed mu lisa ka, et RB ei loe, vaid puhas mänguline ja confirmi seda sõnaga "jah"

karupoeg
30.03.13, 16:18
bet foorumi kasutajate rahvavaenlase ning karupoja vahel on oma sisult järgnev:

Karupoeg ennustab, et foorumi kasutaja andu_andu jääb aprillikuus kokkuvõttes plussi, s.o. vähemalt 0.0€ (kaasa arvatud).

Rahvavaenlane ennustab, et foorumi kasutaja andu_andu jääb aprillikuus kokkuvõttes miinusesse, s.o. alla 0.0€.

periood, mida arvestatakse on 1 aprill (k.a.) - 30 aprill (k.a.)

beti sisu ei hõlma andu_andu poolt teenitud rakebacki.

Beti summaks on 30€

confirmin kui keegi on nõus olema escrow

rahvavaenlane
30.03.13, 16:21
nõus

peale anduandu aprilli graafikut toimub maksmine.

I say, et jääb plussi (ehk vähemalt 0,0€ and up, sa , et -0,01€ and down)

kuna su asukohaks põhja korea, siis sooviksin, et keegi escrowb. võin maksta ise selle eest 10€ peale.

kui saame andu nõusse (ta peab sellest kihlveost teadlikuks selle 30 päeva jooksul saama, ja oma aprilli graphi üles panema), siis puhas mänguline kasum. jääb 0,00 on tasa, ´+- emakumma kasuks. 30 eur.

confirmed

karupoeg
30.03.13, 16:23
kui saame andu nõusse (ta peab sellest kihlveost teadlikuks selle 30 päeva jooksul saama, ja oma aprilli graphi üles panema), siis puhas mänguline kasum. jääb 0,00 on tasa, ´+- emakumma kasuks. 30 eur.

confirmed

confirmed.

Ranka ei ole nõus escrow olema. Teeme siis ilma escrowta (kui keegi teine ei stepi upi). Maksmise tähtaeg 5 päeva pärast andu andu graafiku esitamist. Kui andu_andu graafikut ei esita, kehtivad sharkscope või mis iganes netis kättesaadavad andmed. Kui ka neid ei leia, siis bet muutub kehtetuks.

rahvavaenlane
30.03.13, 16:27
confirmed.

Ranka ei ole nõus escrow olema. Teeme siis ilma escrowta (kui keegi teine ei stepi upi). Maksmise tähtaeg 5 päeva pärast andu andu graafiku esitamist. Kui andu_andu graafikut ei esita, kehtivad sharkscope või mis iganes netis kättesaadavad andmed. Kui ka neid ei leia, siis bet muutub kehtetuks.

selge. meil on diil. ootaks ainult andu sõnavõttu sellele, et ta paneb puhta aprilli graphi üles.

karupoeg
30.03.13, 16:31
selge. meil on diil. ootaks ainult andu sõnavõttu sellele, et ta paneb puhta aprilli graphi üles.

no kui paneb, siis paneb, kui ei, siis ei. Kui adekvaatseid andmeid ei tule, siis diil ei kehti. Kui tuleb, siis kehtib, ez.

rahvavaenlane
30.03.13, 16:33
no kui paneb, siis paneb, kui ei, siis ei. Kui adekvaatseid andmeid ei tule, siis diil ei kehti. Kui tuleb, siis kehtib, ez.

absoluutselt.

inward
30.03.13, 16:34
RV, mitmes päev läheb sul ?

rahvavaenlane
30.03.13, 16:36
RV, mitmes päev läheb sul ?

üleeile läks asiselt. eile kaine ja suitsuvaba ka veel. lihtsalt täna avastasin, et vaba ja puha, et peaks nagu miskit

ranka
30.03.13, 16:46
sharkscopest saab andmeid ka ilma rb-ta. võin teile selleks ajaks oma kontot laenata :P

VisaHing
30.03.13, 16:46
selge. meil on diil. ootaks ainult andu sõnavõttu sellele, et ta paneb puhta aprilli graphi üles.

Lihtsalt igaksjuhuks mainin ära, et andu_andu läks laua-tripile Norra 2 nädalaks vist?
Läbi Sharkscope saate ka muidu täpse seisu teada. Ei pea ootama tema posti.

//ranka jõudis ette.

karupoeg
30.03.13, 17:09
minu poolest võib andu_andu kuu aega ka tripil olla. Kui ta mängib 0 kätt, siis on minu võit. Ja väga hea on see tripiinfo, tuleb puhanuna tagasi ja ez print

rahvavaenlane
30.03.13, 17:11
minu poolest võib andu_andu kuu aega ka tripil olla. Kui ta mängib 0 kätt, siis on minu võit. Ja väga hea on see tripiinfo, tuleb puhanuna tagasi ja ez print'


mnjah, see kõik võib tõesti sini kasuks olla

qbj0hn
30.03.13, 17:13
Fanboy here võib up too 200€ sama beti teha.
Ütlen, et võitev.

rahvavaenlane
30.03.13, 17:18
Fanboy here võib up too 200€ sama beti teha.
Ütlen, et võitev.

kle ladyboy, mul pole jaksu

karupoeg
30.03.13, 17:42
Fanboy here võib up too 200€ sama beti teha.
Ütlen, et võitev.

pohhui, ma panen 30, et jääb miinusesse.


not

qbj0hn
30.03.13, 17:44
sott punasele ja sott mustale ja tuleb see roheline ära

karupoeg
30.03.13, 17:46
rohelisepe paned ka 2,86. vähemalt võidad iga kord 100 siis

qbj0hn
30.03.13, 17:53
Hittisin parkis neljap. 2x järjest ühe ja sama nri rullis.
Viie numbri kaupa paugutasin aint ja degenit up värviga kui bustoks.

rahvavaenlane
30.03.13, 17:55
no mis saab? paneb keegi veell samu ridasid?

qbj0hn
30.03.13, 17:59
rullis võitev mängija, pole siin muud öelda

karupoeg
30.03.13, 18:01
Hittisin parkis neljap. 2x järjest ühe ja sama nri rullis.
Viie numbri kaupa paugutasin aint ja degenit up värviga kui bustoks.

ma sain mingi üleeile 18 $ sendi pealt 420 $ni. mõtlesin, et pohhui yolo ja lükkasin 2x 200 punasele. and its gone. Sessuhtes, et natuke keris oli pärast, sest u nädala palgaga tegemist ja oleks saanud kenasti n.ö. süsteemivälist kulutust lubada, kuid teisalt jälle cool story bro

qbj0hn
30.03.13, 18:05
Tegime niisama entertainmenti prst pulli ja jäin kohe peale esimest "sessi" plussi.
Aga ma olin nii pinalis juba.
Läksin kusele ja obv rullilaud seal samas tee peal ees. Tagasi tulles 50 punasele, lose, 100 punasele lose, uuesti 100 ja win, siis miski random summa nrile ja hittisin.
300~ jäin up õhtuga.
Degens gonna degen.

karupoeg
30.03.13, 18:11
rulett selline hea mõnus lihtne mäng. paar korda elus üritanud neid slotte mängida. no absoluutselt mitte sittagi ei saa aru, kõik mingi värviline ja sigri-migri. Panin mingi 10€ masinasse, vaatan, et bet 1 ja mingid liinid. vajutan siis, et mingi x arv liine ja bet ning sekundiga raha läinud. Ei saa aru kuidas inimesed viitsivad.

qbj0hn
30.03.13, 18:13
Üksinda rulli paugutada klaas silmadega suht degen jh, aga seltskonnaga fun.
Muidugi see kusel käigu rullitiiru prst oli veits mast, teised arvasid, et ma kusel nii kaua.
Tglt lasin rahus rulli.

rahvavaenlane
30.03.13, 19:19
Üksinda rulli paugutada klaas silmadega suht degen jh, aga seltskonnaga fun.
Muidugi see kusel käigu rullitiiru prst oli veits mast, teised arvasid, et ma kusel nii kaua.
Tglt lasin rahus rulli.

lol, mulle meenub 2010 septembri kokkutulek tartus. ei olnud enam esemeid mida loopida, siis läksid telefonid loosi. kumba pidi maha kukub. ca 25 eeki lugu. rohelisekonnaga.

TaistoJ
30.03.13, 20:47
Kasutasin läpaka taga DELLi monitori. Tõstsin DELLI monitorile HEM'i. Nüüd, kui DELLi monitori enam läpaka taga ei ole ning üritada HEM'i avada, siis HEM avaneks nagu mujal monitoris. Any help?

karupoeg
30.03.13, 20:52
pane ekraan tagasi ja tõsta ümberˇˇ

TaistoJ
30.03.13, 20:55
hetkel pole seda võimalust, aga hemi tahaks ikka tagasi ;)

karupoeg
30.03.13, 20:57
http://www.google.ee/#hl=en&sclient=psy-ab&q=program+opens+on+wrong+monitor&oq=program+opens+&gs_l=hp.3.2.0l4.1187.8851.0.11467.23.18.4.1.2.0.20 3.2757.0j17j1.18.0...0.0...1c.1.7.psy-ab.ea2_1OeYjqk&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.44442042,d.Yms&fp=1d39c082dae0c60d&biw=1366&bih=598

-andres-
30.03.13, 20:58
Right click restore or maximize. Siis ehk viskab aktiivsele monitorile suurelt ja saad väikseks tirida.

Codecci
30.03.13, 21:00
Kasutasin läpaka taga DELLi monitori. Tõstsin DELLI monitorile HEM'i. Nüüd, kui DELLi monitori enam läpaka taga ei ole ning üritada HEM'i avada, siis HEM avaneks nagu mujal monitoris. Any help?
DELLi monitor? Miks APPLE oma ei ostnud, polnud pappi?

TaistoJ
30.03.13, 21:06
Üks iidol ostis kunagi DELLi läpaka. Tahtsin ka, aga läpaka jaoks raha ei jätkunud- ostsin vaid monitori. Applet iidol ei kasuta. Mina ka mitte.

Rage
30.03.13, 21:12
Kasutasin läpaka taga DELLi monitori. Tõstsin DELLI monitorile HEM'i. Nüüd, kui DELLi monitori enam läpaka taga ei ole ning üritada HEM'i avada, siis HEM avaneks nagu mujal monitoris. Any help?kliki stardirbalt hemi peale, et aken oleks aktiivne, seejärel alt+space korraga ja seejärel vajuta tähte M ja seejärel noolenuppu paremale.. peaks ilmuma õigesse aknasse

TaistoJ
30.03.13, 21:18
kliki stardirbalt hemi peale, et aken oleks aktiivne, seejärel alt+space korraga ja seejärel vajuta tähte M ja seejärel noolenuppu paremale.. peaks ilmuma õigesse aknasse


Suur aitähh! Windows 7 : ALT+space-->maximise ja siis sain akna suurelt läpaka monitorile. Tegin väikseks ka ja kõik korras! Suur tänu!

VisaHing
30.03.13, 21:35
Omaniku sõnul tarbinud see kuu 8 kanti vett.

Elan üksinda, igapäevaselt standard dush 3-4 min, ülepäeviti nõudepesu + muu standard kasutus. Pesumasinat pole, nõudepesumasinat pole. Paar korda käsitsi mõned riided pesnud.

On see miskit pidi võimalik ?

Oliverk
30.03.13, 21:37
ei

qbj0hn
30.03.13, 21:37
voitkad

karupoeg
30.03.13, 21:39
Omaniku sõnul tarbinud see kuu 8 kanti vett.

Elan üksinda, igapäevaselt standard dush 3-4 min, ülepäeviti nõudepesu + muu standard kasutus. Pesumasinat pole, nõudepesumasinat pole. Paar korda käsitsi mõned riided pesnud.

On see miskit pidi võimalik ?

kindlasti mitte.

elame kolmekesi. nõusid peseme koguaeg + kõik 2x päevas dušši all ja veebruaris 9.2 kanti.

VisaHing
30.03.13, 21:40
ei

Mnja, tundub nagu huiamine, sest naise korteris sai elatud 4-jakesi. Pasumasin lappas 24/7 ja muud kraanid ka.
Minu mäletamistmööda oli näit isegi siis 2x väiksem. Okei siis mingi kala.

qbj0hn
30.03.13, 21:40
Muidu läheb 2, aga kõvema pohmakaga need ülejäänud kandid ära joodud lihtsalt.

Maxi
30.03.13, 22:52
Alumise korteri vennad on veetorusse augu puurinud ja kraani vahele pannud obviously.
Keera vesi kinni, võta veetoru lahti ja sortsuta sisse, siis saavad hea üllatuse kui järgmine kord joogivett võtma hakkavad.

ristijeesus
31.03.13, 08:11
Rõõmsat pühapäeva!
http://s3-ec.buzzfed.com/static/enhanced/webdr02/2013/3/26/19/enhanced-buzz-31937-1364341105-0.jpg

kjmrc
31.03.13, 09:16
Omaniku sõnul tarbinud see kuu 8 kanti vett.

Elan üksinda, igapäevaselt standard dush 3-4 min, ülepäeviti nõudepesu + muu standard kasutus. Pesumasinat pole, nõudepesumasinat pole. Paar korda käsitsi mõned riided pesnud.

On see miskit pidi võimalik ?


Lolz, mul naisega läheb kahepeale 3-3,5 kanti vett. Nõudekas ja pesumasin müttavad ülepäeviti.

rahvavaenlane
31.03.13, 10:08
keegi ajab sinu trepikojas puskarit

qbj0hn
31.03.13, 10:57
http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=fvwp&v=Znpt_Umixcs

vandalar anthem

pastilaa
31.03.13, 11:06
kindlasti mitte.

elame kolmekesi. nõusid peseme koguaeg + kõik 2x päevas dušši all ja veebruaris 9.2 kanti.

paljudele ei soovitata igapäevastki dushiall käimist, kuna kahjustab liigselt nahka (naha kaitseomadustega pealmist kihti). 2x 3 inimest päevas dushi all - mis otsast see hea?

rahvavaenlane
31.03.13, 11:40
igapäevane dushi all käimine ei ole hea, kuivatab nahka ja lööb kaitsereziimi nulli. ´muidugi peale mõningaid suguakte on vaja riista pesta ja puha. aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. ma vaatan, et kontaveit on omi tisse vähendamas käinud.

Konso
31.03.13, 12:15
Omaniku sõnul tarbinud see kuu 8 kanti vett.

Elan üksinda, igapäevaselt standard dush 3-4 min, ülepäeviti nõudepesu + muu standard kasutus. Pesumasinat pole, nõudepesumasinat pole. Paar korda käsitsi mõned riided pesnud.

On see miskit pidi võimalik ?

peldiku pott ei ole jooksma jäänud ?

VisaHing
31.03.13, 12:36
peldiku pott ei ole jooksma jäänud ?

Ei ole. Too funktsioneerib probleemivabalt.

Kotkas1000
31.03.13, 13:13
Oleks abi vaja ühe lin.algerbra ülesande lahendamisel Crameri valemi abil. Iseenesest väga lihtne ja saan ise ka hakkama, aga ajapuudusesse jään sellega vist. Homme pean esitama. 10€ vaevatasu garanteeritud. Lahendamata mul ainult see 4.2 ülesanne. Ülesande lahendamisel vaja kindlasti teha ka kontroll. Isikul, kes ära viitsib lahendada, võiks olla loetav käekiri :)

http://www.upload.ee/image/3193308/20130331_135654.jpg

ebast
31.03.13, 13:38
vandalar anthem

heh weed on nagu pokker või vastupidi

Godspeed_EJ
31.03.13, 13:42
ma sain mingi üleeile 18 $ sendi pealt 420 $ni. mõtlesin, et pohhui yolo ja lükkasin 2x 200 punasele. and its gone. Sessuhtes, et natuke keris oli pärast, sest u nädala palgaga tegemist ja oleks saanud kenasti n.ö. süsteemivälist kulutust lubada, kuid teisalt jälle cool story bro

Riigiametnikuna 400€ nädalas? Pole paha.

ranka
31.03.13, 15:28
paljudele ei soovitata igapäevastki dushiall käimist, kuna kahjustab liigselt nahka (naha kaitseomadustega pealmist kihti). 2x 3 inimest päevas dushi all - mis otsast see hea?

Isegi lihtsalt tavalise vee all olles?

pastilaa
31.03.13, 15:38
Isegi lihtsalt tavalise vee all olles?

jah http://health.howstuffworks.com/skin-care/daily/tips/daily-shower-skin1.htm

doublemint65
31.03.13, 16:49
Kas haisema ei hakka, kui mitte pesta? higipulgaga higised kaenlaalused sisse higistada ja läheb jälle? ei usu seda asja, peaks ikka pesema.

rahvavaenlane
31.03.13, 16:52
Kas haisema ei hakka, kui mitte pesta? higipulgaga higised kaenlaalused sisse higistada ja läheb jälle? ei usu seda asja, peaks ikka pesema. mida sa üritad näidata selle postiga? et kui kuradi puhas sa oled? issand, nii puhas ja tahaks lausa kiunuda ja kellegi pisaraid ette manada - ma olen niiiii puhas-. kuradi taun. õpi haisema.

qbj0hn
31.03.13, 16:59
mida sa üritad näidata selle postiga? et kui kuradi puhas sa oled? issand, nii puhas ja tahaks lausa kiunuda ja kellegi pisaraid ette manada - ma olen niiiii puhas-. kuradi taun. õpi haisema.

http://www.youtube.com/watch?v=5YkkqjPNtBw&t=9m19s

redddman10
31.03.13, 17:02
:D lol rahvavaenlane. liigne duss ei ole hea jh.muidugi pesemata ka ei saa jätta kui mingit sitaseks tegevat tööd teed.

karupoeg
31.03.13, 17:04
Riigiametnikuna 400€ nädalas? Pole paha.

1) ei ole riigiametnik

2) jutt oli taalades

3) lisatud oli "peaaegu"

rahvavaenlane
31.03.13, 17:05
http://www.youtube.com/watch?v=5YkkqjPNtBw&t=9m19s

jep. tuleks ka türile v kurgjõele ja läheks kõrtsi ja paneks sajaga ülbaks seal koos sinuga ja puha. aga mai saa, ma olen liiga kõhn. ei mängi välja nohh.

Kotkas1000
31.03.13, 17:09
Oleks abi vaja ühe lin.algerbra ülesande lahendamisel Crameri valemi abil. Iseenesest väga lihtne ja saan ise ka hakkama, aga ajapuudusesse jään sellega vist. Homme pean esitama. 10€ vaevatasu garanteeritud. Lahendamata mul ainult see 4.2 ülesanne. Ülesande lahendamisel vaja kindlasti teha ka kontroll. Isikul, kes ära viitsib lahendada, võiks olla loetav käekiri :)

http://www.upload.ee/image/3193308/20130331_135654.jpg


anyone??

karupoeg
31.03.13, 17:10
olen kuulnud jah, et kahjustab liigne pesemine.

Aga no absoluutselt ei suuda hommikuti sellise läkana liikvele saada. Pärast kuuma dušši tuleb aga jällegi hea uni.
Varem pesin juukseid ka iga päev, nüüd suutnud harjutada, et üle päeviti.

karupoeg
31.03.13, 17:11
anyone??

teeks, aga ei ole fotokat ega nutikat :(

Romka
31.03.13, 19:55
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/elu/technoviking-tahab-end-internetist-kustutada.d?id=65885468

TaistoJ
31.03.13, 20:24
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/elu/technoviking-tahab-end-internetist-kustutada.d?id=65885468

Tark on see, kes ka sellise kuulsuse enda jaoks raha teenima paneb :)

BuildUp
31.03.13, 21:20
jah http://health.howstuffworks.com/skin-care/daily/tips/daily-shower-skin1.htm

Aga siis kui ilm ja vesi soe, kas siis peaks ka ainult ühe korra meres käima või sellega teised reeglid?

ranka
31.03.13, 23:01
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/elu/technoviking-tahab-end-internetist-kustutada.d?id=65885468


http://www.youtube.com/watch?v=67riI_A_pCA