PDA

View Full Version : *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***



Leheküljed : [1] 2 3 4 5

rahvavaenlane
28.02.13, 20:00
pumpadirumpalalllaaaaa

mislinn
28.02.13, 20:02
Mitu promilli?

inward
28.02.13, 20:04
Väga pehme talv on olnud ja ongi vaikselt läbi saamas.

Provoker
28.02.13, 20:05
vara veel...

BuildUp
28.02.13, 20:06
http://www.youtube.com/watch?v=OYDTVepKHg0

Potsataja
28.02.13, 20:08
Mitu promilli?


Rahvavaenlase puhul tuleb ikka mingi 1,5 ära, mina hakkan juba 0,5 puhul vaikselt lällama.

timz0333
28.02.13, 20:10
PU¤si kõik see pokker!

Maxi
28.02.13, 20:24
pumpadirumpalalllaaaaa

http://en.wikipedia.org/wiki/Premature_ejaculation

rahvavaenlane
28.02.13, 20:30
Rahvavaenlase puhul tuleb ikka mingi 1,5 ära, mina hakkan juba 0,5 puhul vaikselt lällama.

ei tea veel mitu prmilli. septembrist alates alles viies 2-4 päevane jook.

VisaHing
28.02.13, 21:29
PU¤si kõik see pokker!

+1000 :( i quit.

pastilaa
28.02.13, 21:45
...
http://images.wikia.com/degrassi/images/a/a6/Oh_hell_no.gif

Dnbftw
28.02.13, 22:07
+1000 :( i quit.

+1001, otsin tööd IT või taimekasvatuse valdkonnas, sobib ka b-kategooria autojuhi töö. Tallinn. Ty.

viki
28.02.13, 22:14
Vaatasin just välja.Ootamatult on umbes 10cm lund alla sadanud.

Maxi
28.02.13, 22:35
+1001, otsin tööd IT või taimekasvatuse valdkonnas, sobib ka b-kategooria autojuhi töö. Tallinn. Ty.

Küsi Vandalarilt taimekasvatuse kohta, kuuldavasti pidi ta Tallinnas filiaali avama

Vandalar
28.02.13, 23:04
Maxi levitab laimu ja võiks ükskord selle taimekasvatuse teema ära unustada. Ikkagi illegaalne värk ju, pealegi ma sain 2,5 a selle eest ja ei ole hea tunne. Ühtlasi olen ilma elu olu kohta ühtteist õppinud ja aru saanud, et siin suures ilmas ei ole midagi uut. Suured sulid tõllas, väiksed võllas ning täpselt nii nagu oli 1000 a tagasi on ka praegu.
Keegi siit usub, et mõni Eesti erakond suruks kanepi legaliseerimise Eestis läbi? Kui palju p--se pugejaid seal on? Kui palju on neid, kes julgeksid oma tahtmist saada? Üldse, kas Eesti kanepi kommuunil on veel kohta kus oma ideid ja mõtteid jagada ja elu edendada? Kanep.info kadus nagu tina tuhka ja sellest ajast saati pole midagi asjalikku leidnud. Või on need kanepi foorumid kõik honeypotid?

vennike
28.02.13, 23:12
Tänasega algas sügis - jõle kuradi nõme, varsti peab pikad püksid välja otsima. Hea uudis on see, et pikk nv on ees.

K2okfor_Mey
28.02.13, 23:16
GG veebruar GL märts!

kallekusta
28.02.13, 23:48
Vandalar
2,5 on karm aga tunduvalt parem ju Liidu ajal 25 + 5 Siberit

Kus kohas sa seda elupuud kasvatasid? Kuskil random lennujaama taga suvilas või mõnes Mustamäe garaazi kanalis? Palju elektri peale kulus? Viska mingi kerge kulud-tulud graafik ülesse. Mitme taime pealt kannatab juba profitit lõigata, et tasuks isegi siis ära kui biidid 7 seid.

karupoeg
28.02.13, 23:51
kõndisin just koju (Tartus) ja pärast lumesadu on küll umbes selline tunne:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=4fDInx98dJ8#t=27s

EestiAA
01.03.13, 00:47
hahaha :D.
Tõmbas südame õrnaks jah ?

q_q
01.03.13, 00:50
tõmbas käpad lumiseks pigem

supernova66666
01.03.13, 01:14
Maxi levitab laimu ja võiks ükskord selle taimekasvatuse teema ära unustada. Ikkagi illegaalne värk ju, pealegi ma sain 2,5 a selle eest ja ei ole hea tunne. Ühtlasi olen ilma elu olu kohta ühtteist õppinud ja aru saanud, et siin suures ilmas ei ole midagi uut. Suured sulid tõllas, väiksed võllas ning täpselt nii nagu oli 1000 a tagasi on ka praegu.
Keegi siit usub, et mõni Eesti erakond suruks kanepi legaliseerimise Eestis läbi? Kui palju p--se pugejaid seal on? Kui palju on neid, kes julgeksid oma tahtmist saada? Üldse, kas Eesti kanepi kommuunil on veel kohta kus oma ideid ja mõtteid jagada ja elu edendada? Kanep.info kadus nagu tina tuhka ja sellest ajast saati pole midagi asjalikku leidnud. Või on need kanepi foorumid kõik honeypotid?


2.5 a reaaalset v? Mis kogus?

Vandalar
01.03.13, 02:17
Tingimisi, googelda leiad koguse ka. Ning ma olen tõepoolest veendunud, et kanepi legaliseerimisega teeks ühiskonnale teene, mitte vastupidi. Aga isegi usa-s ollakse väga piprad selle koha pealt- föderaalvalitsus ajab sõrgu vastu rahva enamushäältele- eks seal on väga suured ärihuvid, mis ei lase legaliseerida, isegi kui enamushäältega on osades osariikides vastavad seadused vastu võetud. Samas ma ei kujuta ette kuidas föderaalvalitsus seal saab inimeste häält eirata kauem, sest see ei oleks demokraatia enam. Huvitav saab olema, mis moodi seal olukord laheneb ja kuidas födedega kompromissid jms kujuneb.

ranka
01.03.13, 02:33
Maxi levitab laimu ja võiks ükskord selle taimekasvatuse teema ära unustada. Ikkagi illegaalne värk ju, pealegi ma sain 2,5 a selle eest ja ei ole hea tunne. Ühtlasi olen ilma elu olu kohta ühtteist õppinud ja aru saanud, et siin suures ilmas ei ole midagi uut. Suured sulid tõllas, väiksed võllas ning täpselt nii nagu oli 1000 a tagasi on ka praegu.
Keegi siit usub, et mõni Eesti erakond suruks kanepi legaliseerimise Eestis läbi? Kui palju p--se pugejaid seal on? Kui palju on neid, kes julgeksid oma tahtmist saada? Üldse, kas Eesti kanepi kommuunil on veel kohta kus oma ideid ja mõtteid jagada ja elu edendada? Kanep.info kadus nagu tina tuhka ja sellest ajast saati pole midagi asjalikku leidnud. Või on need kanepi foorumid kõik honeypotid?

Need [su taimekasvastuse ja krimka] jutud ei lõppe enne, kui lõppevad järgnevad [kanepi legaliseerimise ja idealiseerimise] jutud:


Tingimisi, googelda leiad koguse ka. Ning ma olen tõepoolest veendunud, et kanepi legaliseerimisega teeks ühiskonnale teene, mitte vastupidi. Aga isegi usa-s ollakse väga piprad selle koha pealt- föderaalvalitsus ajab sõrgu vastu rahva enamushäältele- eks seal on väga suured ärihuvid, mis ei lase legaliseerida, isegi kui enamushäältega on osades osariikides vastavad seadused vastu võetud. Samas ma ei kujuta ette kuidas föderaalvalitsus seal saab inimeste häält eirata kauem, sest see ei oleks demokraatia enam. Huvitav saab olema, mis moodi seal olukord laheneb ja kuidas födedega kompromissid jms kujuneb.

Vandalar
01.03.13, 02:39
See toimub usa-s praegu ja sellel ei ole minu jutu lõpetamisega midagi pistmist. Ning pealegi- ära valeta-- mina ei tulnud siia kanepist rääkima, vaid see teema oli siin juba enne mind üles võetud. Sul on ikka kange tahtmine midagi tõestada siin või milles asi? Ei propageeri mina midagi- need korrad kui kanepist olen rääkinud, siis ikka sellest, mis on mujal maailmas toimumas, mis on faktid, mis on kogemus ja mitte midagi väljamõeldut ei ole kokku kirjutanud. Ranka räägi parem starsiga, et nad oma mõttetut hoiakut muudaksid ja laseksid mul tööd teha seal.
Partys hakati mängijaid vastavalt win ratele eraldama :(
http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/party-network-segregates-players-according-winrate-1305468/

supernova66666
01.03.13, 02:46
2.5a tinkasi on narko eest hästi saadud, inimesed lähevad pikaks ajaks istuma isegi ainult ütluste põhjal

PS: Sa näed välja täpselt nagu savuvillem lol

mait47
01.03.13, 03:13
tv3 ept saade phil ivey läks shordina KJ all-in vs AQ ja kommentaator hakkas elus kaartidest rääkima :D
vaal paljastatud?

vonkartoffel
01.03.13, 03:51
Qbjohny nr pmi palun

VisaHing
01.03.13, 08:30
See toimub usa-s praegu ja sellel ei ole minu jutu lõpetamisega midagi pistmist. Ning pealegi- ära valeta-- mina ei tulnud siia kanepist rääkima, vaid see teema oli siin juba enne mind üles võetud. Sul on ikka kange tahtmine midagi tõestada siin või milles asi? Ei propageeri mina midagi- need korrad kui kanepist olen rääkinud, siis ikka sellest, mis on mujal maailmas toimumas, mis on faktid, mis on kogemus ja mitte midagi väljamõeldut ei ole kokku kirjutanud. Ranka räägi parem starsiga, et nad oma mõttetut hoiakut muudaksid ja laseksid mul tööd teha seal.
Partys hakati mängijaid vastavalt win ratele eraldama :(
http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/party-network-segregates-players-according-winrate-1305468/

Miks sa USA-d korrutad koguaeg? Rohi on alati rohelisem seal kus meid ei ole.

Codecci
01.03.13, 14:15
"What do we get for ten dollars?
Everything you want.
Everything?
Everything."

supernova66666
01.03.13, 14:16
Mina ja minu abikaasa läheme alati koos välja, mina lähen sõpradega välja, tema läheb endast välja. Mina tulen öösel või järgmisel päeval ikka tagasi, tema on ikka endast väljas. Nädal aega on väljas. Miks tema võib kauem väljas olla, kuigi läksime koos?

Minuarust päris vaimukas :)

pastilaa
01.03.13, 14:50
Üldse, kas Eesti kanepi kommuunil on veel kohta kus oma ideid ja mõtteid jagada ja elu edendada?

http://devilsfoe.com/wp-content/uploads/2012/11/cheech-chong-funny-animation.gif

qbj0hn
01.03.13, 15:04
Qbjohny nr pmi palun

Mingiaeg lendame lümpsi, ma ei saa telfi sisse lülitada kuna hordide viisi lohakaid hakkab tagasi helistama.

camu
01.03.13, 15:15
Mingiaeg lendame lümpsi, ma ei saa telfi sisse lülitada kuna hordide viisi lohakaid hakkab tagasi helistama.
Eilse tõttu?

qbj0hn
01.03.13, 15:16
Jamh

Pythagoras
01.03.13, 16:05
Kui kellelgi PT3 litsentsi mida mõistliku tasu eest jagada saaks, siis PM please :)

Potsataja
01.03.13, 18:03
go go, aasta lõpuks saad kõigi eestlaste unistuste kodu ära osta http://www.kv.ee/muua-suureparase-asukohaga-eramu-merirahu-asumis-s-2058516.html?nr=39&search_key=b9d9b7426890d11b284ad74954c0903b

http://www.kv.ee/uut-omanikku-otsib-villa-mon-repos-19-sajandi-teis-2001018.html?nr=104&search_key=bedd36a5f136e722a9e48e340f964c08

Vot see on Maja. Ainus probleem on see, et peale ostmist tuleks sellele kõrval asuvale kortermajale pomm alla panna ja siis uus kõrghaljastus teha.

karupoeg
01.03.13, 19:34
what, kas sellel BuildUpi antud majal on tõesti sellise trepiga või? sealt kukub surnuks ennast ju

Potsataja
01.03.13, 19:43
Tundub, et jäeti mainimata: "Maja on mõeldud eelkõige karsklastest akrobaatidele."

vsiu100
01.03.13, 19:52
sick mf-rs.


http://www.youtube.com/watch?v=fdJc1_IBKJA


http://www.youtube.com/watch?v=CpCxIL3r5dM

karupoeg
01.03.13, 20:01
Tundub, et jäeti mainimata: "Maja on mõeldud eelkõige karsklastest akrobaatidele."

küll on aga mainitud:

"Samuti asub teisel korrusel suur terrass koos suletava katusega. See on ehtne poisteterras, kus tulevikus saaks mõnusalt aega veeta vaadates jalgpalli ja nautida ehtsat poissmeherõdu" - paremat sloganit vast raske leida

siuke tunne on, et mingi elviira on lihtsalt suvalisi sõnu ritta pannud.

JohannesJ
01.03.13, 20:57
küll on aga mainitud:

"Samuti asub teisel korrusel suur terrass koos suletava katusega. See on ehtne poisteterras, kus tulevikus saaks mõnusalt aega veeta vaadates jalgpalli ja nautida ehtsat poissmeherõdu" - paremat sloganit vast raske leida

siuke tunne on, et mingi elviira on lihtsalt suvalisi sõnu ritta pannud.
lol :D

Vandalar
01.03.13, 21:41
Ma rüüpan mõnusat poissmehe teed, poissmehe kruusist, normaalne, poissmehe setup- laud, läppar (poissmehe), poissmehe kõrvaklapid, poissmehe sussid, ehtne poissmehe tool- autentne, nüüdisaegne poissmehe stiilis kampsun obviously, poissmehe klaviatuur (limited edition), poissmehe hiir, poissmehe windows 7. Poissmehe PokerStars, poissmehe röga, poissmehe nohu, poissmehe boner, poissmehe tubakas on puudu, poissmehe mõdu on puudu, poissmehe mindfuck.

Fabulous
01.03.13, 22:03
Ma rüüpan mõnusat poissmehe teed, poissmehe kruusist, normaalne, poissmehe setup- laud, läppar (poissmehe), poissmehe kõrvaklapid, poissmehe sussid, ehtne poissmehe tool- autentne, nüüdisaegne poissmehe stiilis kampsun obviously, poissmehe klaviatuur (limited edition), poissmehe hiir, poissmehe windows 7. Poissmehe PokerStars, poissmehe röga, poissmehe nohu, poissmehe boner, poissmehe tubakas on puudu, poissmehe mõdu on puudu, poissmehe mindfuck.
http://i1064.photobucket.com/albums/u371/sako751sg/imgur_gallery_hZSfl_Its_Time_to_Stop_Posting.jpg

Ma võin täiesti ilma naljata öelda, et sinu postitused on minu jaoks ilma igasuguse konkurentsita kõige tiltiajavam asi siin foorumis. Palun lõpeta.

VisaHing
01.03.13, 22:15
http://i1064.photobucket.com/albums/u371/sako751sg/imgur_gallery_hZSfl_Its_Time_to_Stop_Posting.jpg

Ma võin täiesti ilma naljata öelda, et sinu postitused on minu jaoks ilma igasuguse konkurentsita kõige tiltiajavam asi siin foorumis. Palun lõpeta.

Ma mõtlesin, et minu omad on. Aga thanks dude.

Cypher0
01.03.13, 23:12
http://i1064.photobucket.com/albums/u371/sako751sg/imgur_gallery_hZSfl_Its_Time_to_Stop_Posting.jpg

Ma võin täiesti ilma naljata öelda, et sinu postitused on minu jaoks ilma igasuguse konkurentsita kõige tiltiajavam asi siin foorumis. Palun lõpeta.

Ega siuksed postid ka teab mis mõistlikud pole:)

Seaded>Muuda ignoreeritavate nimekirja

inward
01.03.13, 23:23
Rahvaliiga prod kuhugi edasi ka ?

vennike
01.03.13, 23:49
Käisime eile üle väga pika aja kasiinos, kainel naisel oli jõle igav vaadata gämblivat purupurjus meest. Ostsin ta sisse stud pokerisse, võttis kolmanda käega boonusega neliku lol, 2,5k$ nagu maast leitud. Jõle sitt on olla, tervitan Vandalari.


http://www.youtube.com/watch?v=NUZ5xAjdJqo

vennike
02.03.13, 00:23
palun mulle adminni õigused, tahaks ilgelt laupäevahommikuse siidri kõrvale trolle bännida.

VisaHing
02.03.13, 00:31
Mul on väga suur probleemo.
Kolisin hiljuti korterissse, kust leidsin suure uskil nii 30cm korda 15 puidust väike kasti. Aga tuli välja, et tegu on rahakassaga, kus on ka reaalselt raha sees suurtest kogustes. Välisel vaatlusel tasklulambiga selgus, et vähemalt 25 eurot müntides.
Tahan seda raha endale aga probleem on selles, et kast ei ole avatav kuskiltki otsast. Puidust ja tah8d on 1,5cm paksused.
Kuidas raha skätte saada nii, et ei kahtustaks seda nö kasti.

Tegelt on vel suurem probleem selles, et tegu on vana haiglaga, mis on renoveeritud lux korteriteks ja mis ilmselt kummitab igastotast. Kardan, et kuii raha piistu panen, siis võib paranormal activity toimuma hakata.

Andke abi, mure on suur, ja viin on ots saamas.

Maxi
02.03.13, 00:41
Eeldusel et üürikas, siis viisakas oleks omanikku teavitada? 25€ kellegi teise raha rotti panna on väga halb karmale ja mitte just kuigi palju rahakotile. Eks ta selline moraalitunnetuse küsimus vast ole, aga siiski.

Pm, kui sa selle kasti ära lõhud ja raha omale võtad siis... umm sa Leprechauni filme oled näinud? midagi sarnast ühesõnaga

Vandalar
02.03.13, 00:52
Mul on väga suur probleemo.
Kolisin hiljuti korterissse, kust leidsin suure uskil nii 30cm korda 15 puidust väike kasti. Aga tuli välja, et tegu on rahakassaga, kus on ka reaalselt raha sees suurtest kogustes. Välisel vaatlusel tasklulambiga selgus, et vähemalt 25 eurot müntides.
Tahan seda raha endale aga probleem on selles, et kast ei ole avatav kuskiltki otsast. Puidust ja tah8d on 1,5cm paksused.
Kuidas raha skätte saada nii, et ei kahtustaks seda nö kasti.

Tegelt on vel suurem probleem selles, et tegu on vana haiglaga, mis on renoveeritud lux korteriteks ja mis ilmselt kummitab igastotast. Kardan, et kuii raha piistu panen, siis võib paranormal activity toimuma hakata.

Andke abi, mure on suur, ja viin on ots saamas.
Subliminal messages in action

q_q
02.03.13, 01:04
tegu on vana haiglaga

hui julgeks seda kasti lahti teha

Vandalar
02.03.13, 01:43
Seal on gin sees, kes täidab sinu kolm soovi... ühel tingimusel. Ta on suur ja tugev, teeb seitse ilmaimet ära, kui vaja. Ta on gin, ta on iidne Eesti metsahaldjas ja hiiepurakas- ta on gin. Aga tal on üks suur mure ja sina pead selle mure lahendama- gin vajab kõigepealt teenet sinult, väikselt inimeselt, surelikult. Nimelt on ginil vaja, et sa selle sama karbi, mille sa just äsja avasid nüüd ilusti uuesti kinni paneksid ja siis selle punaseks värviksid ja raekoja platsile kuuse alla viiksid- siis on gin sinu päralt ja sinu käsutada.
Veel ta tahab, et karbi sisse oleks pandud peekonit ja kolm pudelit mõdu. Mõdu on selleks vajalik, et gin saaks oma mana taastada ning oma hinge jõudu kosutada. Ta on gin, ta palub sult ainult ühte teenet ja sa tead, et see ei ole raske. Sul on juba valmis pandud kolm soovi, mille gin kindlasti ka hea meelega ka koheselt täidaks....

Vandalar
02.03.13, 03:03
Kasuta vähemalt spoileritki ning viisakas oleks, kui see ahv oma kontode tegemise siin lõpetaks. Üldse- iga kuradi lambi ain võib tuhandeid kontosid treida ja mitte midagi ei tehta ja mingi level leveli otsa.

Junken
02.03.13, 07:02
hui julgeks seda kasti lahti teha
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSLzVs6pg6AlqxffPabmW9cGoZmnG9J-gMFyju77_IXok9wMq6vmw

ranka
02.03.13, 07:49
Kasuta vähemalt spoileritki ning viisakas oleks, kui see ahv oma kontode tegemise siin lõpetaks. Üldse- iga kuradi lambi ain võib tuhandeid kontosid treida ja mitte midagi ei tehta ja mingi level leveli otsa.

Peate 13 päeva veel kannatama.

VisaHing
02.03.13, 08:36
hui julgeks seda kasti lahti teha

Tere hommikust :D tra kus ma lol'isin selle peale. :D
Kuigi eelnev tekst kirjutatud täis peaga, siis kõik on tõsi :(. Ma ei mõista, miks keegi on teinud sellise rahakassa, mis lahti ei käi. Ainult see ava on, kust raha sisse panna. Siin olnud päris mitu eelnevat üürilist, et ma ei usu, et omaniku raha see.
Muidu tegu on jah vana haiglaga st. sünnitusmajaga aga umbe ägedalt ära renoveeritud.

ristijeesus
02.03.13, 11:10
Võrus Karja tänavas?

Vandalar
02.03.13, 12:34
Kast on kinnine sellepärast, et vanasti oli inimestel nii vähe raha, et nad elu sees ei uskunud, et see kunagi lahti tuleks teha.

IsandJoberst
02.03.13, 12:36
Hei,
Keegi oskab soovitada head massööri Tartus mõistliku hinnaga? Ei mõtle happy ending stuffii..
Sobib ka PM.
Tänud

Platinum
02.03.13, 14:07
mingi loll level vist aga noh. Kinnisest kassast saab raha kätte lauanoaga. lükkad avast sisse ja loksutad, mündid jooksevad pikki nuga alla.

VisaHing
02.03.13, 14:23
mingi loll level vist aga noh. Kinnisest kassast saab raha kätte lauanoaga. lükkad avast sisse ja loksutad, mündid jooksevad pikki nuga alla.

Sellessuhtes, et ei ole loll level. Proovin kohe järgi. :P.

// Tiba proovisin, Ühe 50 eurosendise sain kätte seega ilmselt kuulub see sulle nüüd. Tegelt suhtelist raske :P

qbj0hn
02.03.13, 14:36
Löö kuvaldaga see asi ribadeks, kui juba kellegi teise pleki sealt rotti lased siis mida sa kipitad üldse.

Mõtled, et kui vägistad neid üks haaval ja see jääb terveks, aga tühjaks oled täiesti õige mees?

K2okfor_Mey
02.03.13, 14:47
Yhesõnaga pane see raha mis sa ykshaaval välja noppisid tagasi, lisaks pane enda poolt yks münt juurde ja topi peidukasse :D

VisaHing
02.03.13, 14:53
Hahahha. :D
Vaatan, et päris paljud himustavad siin mu sajandi leidu. Lähen kohe maale ja löön selle pilbasteks. Luban, et annetan selle raha koertevarjupaigale.


HUIIII Litsid pääle -> Otepääle hoopis.

V4LDO
02.03.13, 14:54
obv korteriomanik jättis selle sinna ja nurgas on kaamera, ning omanik nüüd kodus läpparist vaatab ja irvitab kuidas sa seal lauanoaga surgid seda

VisaHing
02.03.13, 14:59
obv korteriomanik jättis selle sinna ja nurgas on kaamera, ning omanik nüüd kodus läpparist vaatab ja irvitab kuidas sa seal lauanoaga surgid seda

Totaly worth it xd

Vandalar
02.03.13, 16:18
Sick, PLO10 deep ante lauas sai milestone hand võitja 3565 taala võrra rikkamaks just

kallekusta
02.03.13, 16:46
Krt kust selliseid rahakassasid leidub? Kui Võrus siis vana sünnitusmaja vastas (Karja tänaval) ületee asub ka KAPO kontor. Seega on seal kastis ka pealt kuulamise apraat.

q_q
02.03.13, 17:31
täna on eesti laul!!

fuck yeah

Potsataja
02.03.13, 17:48
Iga pool kommentaariumites tuleb sellel teemal tõenäoliselt üks kõvem andmine. Kes teab, ehk lüüakse mõningates pubides erimeelsuste tõttu isegi kulmud rulli.

BuildUp
02.03.13, 18:00
[ ] Üritus, mille pärast tõmblema hakata.

Jäämees
02.03.13, 18:04
Who the f cares.

Really... Ainult mingid koduperenaised

kardaanirist
02.03.13, 18:16
mul üldiselt iga aasta suht savi olnud (va. väiksena, siis oli kõva üritus), aga see aasta on päris mitu head lugu.

q_q
02.03.13, 18:19
[ ] Üritus, mille pärast tõmblema hakata.


Who the f cares.

Really... Ainult mingid koduperenaised

haha

teie lemmik laul ei saanud finaali? yea

vsiu100
02.03.13, 18:19
täna on eesti laul!!

fuck yeah

fck yeah indeed.


Who the f cares.

Really... Ainult mingid koduperenaised

see aasta mina ka, sest betid on vahe.

üks bet: mina Põjha Tallinn win vs vastane kõik muud
teine bet: vastane Teele Viira/Õigemeel win vs mina kõik muud.

teine bet on suht ez print. esimene on nibin-nabin, sest PT vs Paia on suht tasavägine rebimine.

Keegi teab palju üks hääl maksab? Hakkan keevitama vist.
Niiet kõik paluks PT poolt hääletada.

kardaanirist
02.03.13, 18:22
lol teine on väga ez print. Õigemeel seal listis ehk annab üli väikese võiduprotsendi, aga Teele Viira küll viimane koht. :D

q_q
02.03.13, 18:23
teele viira sucks jah

birx alati hea aga ei usu ka, et võidab

vsiu100
02.03.13, 18:48
mõlemad erinevate vastastega tehtud.

googeldasin, et 65 senti on sms hind. võin ikka kümnete kaua siis "investeerida" :redface:

Romka
02.03.13, 18:57
Top Gear käis elektriautot testimas Vormsi jääteel
http://www.topgear.com/uk/photos/Driving-across-the-sea-in-an-Ampera-2013-03-01

Matu
02.03.13, 19:14
see praam mis yhel pildil on pole kyll see sama mis vormsi vahel s6idab

ok2aa
02.03.13, 19:37
marie vaigla lugu oli nuts. ülejäänud suht pask, eriti burx ja rolf lol

raaids
02.03.13, 19:42
Trios Eesti laulul 150eurine võit limiidiks pandud? Või saab taodeldes limiiti suuremaks. Tegin requesti päeval juba aga siiamaani pole vastust tulnud aga raha on maha läinud kontolt...see tähendab et approve´iti ära? Või ootavad tulemuse ära ja siis ütlevad vastuseks selle nagu neile sobib:biggrin:

lenC
02.03.13, 19:44
Kõrsikud tho

Keegi muusikaspets võiks mulle seletada, miks Rasmuse ja co lauluga mingit draamat pole tulnud? See riff on ju pea identne white stripes'i seven nation armyga :/

harryahven
02.03.13, 20:10
on jep, mõtlesin insta sama kui kuulsin esimest korda, kõrsikud mõnusad ja kuna see eurovisioon on nii retarded üritus, siis võiks vinnipuhh võita

jasssass
02.03.13, 20:40
on jep, mõtlesin insta sama kui kuulsin esimest korda, kõrsikud mõnusad ja kuna see eurovisioon on nii retarded üritus, siis võiks vinnipuhh võita

pluss üks :)

Strawberry
02.03.13, 20:42
http://otse.err.ee/etv/

Eesti Laulu finaal live

q_q
02.03.13, 20:42
Grete Paia

lenC
02.03.13, 20:53
ema on sul löökide arv minutis

lenC
02.03.13, 21:40
lolllll kohalik dj qualls vahtimas teelet 5 sekki suu lahti peale laulu

lenC
02.03.13, 21:48
winny fucking puhh

karupoeg
02.03.13, 21:49
lol puhh võiks võita

lenC
02.03.13, 21:54
mait malmsten GOAT eesti näitleja, aga muidu need sketchid suht whateverid olnud (ma mingi lihula siim ka, nii et pole sophisticated)

aga parem ikka kui sukk-telpenwhoever

VisaHing
02.03.13, 21:54
lol puhh võiks võita

Pane bankroll hakkama ja ehk õnnestub soov täide viia :)

IamAllin
02.03.13, 21:58
mait malmsten GOAT eesti näitleja, aga muidu need sketchid suht whateverid olnud (ma mingi lihula siim ka, nii et pole sophisticated)

aga parem ikka kui sukk-telpenwhoever

GOAT = greatest of all time?

karupoeg
02.03.13, 21:58
ma arvan, et nad võidavad ilma mu panuseta ka.

tsirkust ja leiba! (või kuidas see väljend oligi...)

mulle isiklikult sümpatiseeriks pigem puhh, kui mingi piff, kes mängib plastmassist klaveri taga süntekat ega oska laulda.

lenC
02.03.13, 21:58
jep

q_q
02.03.13, 21:59
plz getter laula vaheajal

plz

karupoeg
02.03.13, 22:01
kle q_q, sa muidu täitsa ok kutt ju, kuid see stalkimise asi on küll veidi mööda... (oleks siis vähemalt isik stalkimist väärt)

VisaHing
02.03.13, 22:02
Elina Borni laul ka tundub plagiaat olevat. Mul winampis sisuliselt sama versioon sellest laulust ainult natuke erinev.
Leiaks ma vaid ta üles sealt, aga ma tean et ta on seal.

VisaHing
02.03.13, 22:03
Elina Borni laul tundub ka plagiaat olevat. Mul winampis sisuliselt sama versioon sellest laulust ainult natuke erinev.
Leiaks ma vaid ta üles sealt, aga ma tean et ta on seal.

Huvitav, et need hääletusnumbrid on üsna sarnased neile numbritetele, kuhu ma iga õhtu helistan.

q_q
02.03.13, 22:03
ffs mingi tanel padar

ok2aa
02.03.13, 22:10
haha, kas tõesti on tegelt ka laulu nimes sees meiecundimees?

Strawberry
02.03.13, 22:19
dai boh kui Kõrsikud eurovisioonile lähevad

karupoeg
02.03.13, 22:19
q_q, mis sa Liisi Koiksonist arvad? vähe nunnum ei ole?

q_q
02.03.13, 22:20
q_q, mis sa Liisi Koiksonist arvad? vähe nunnum ei ole?

mkm

q_q
02.03.13, 22:22
omg birx crushing

plz ei

Strawberry
02.03.13, 22:22
Liisi Koikson üle 30 pole ? Cougar rohkem juba

lenC
02.03.13, 22:22
dongid miks te kõrsikutele hääli ei andnud

q_q
02.03.13, 22:23
fffffsss

karupoeg
02.03.13, 22:24
perse mis rigged pask. see paia greČ ei oska ju laulda

valustyng
02.03.13, 22:24
kahju winny puhhist :(

q_q
02.03.13, 22:24
kust võtad et ei oska

lenC
02.03.13, 22:24
isegi mu backup failis, proovime jälle 2014

Maxi
02.03.13, 22:24
Mis toimub? mingi eurovisioon or something?

q_q
02.03.13, 22:25
EESTI LAUL

karupoeg
02.03.13, 22:25
kuidas ma seda pilti muuta sain endal?

Maxi
02.03.13, 22:25
EESTI LAUL

wtf is that? :D

Strawberry
02.03.13, 22:25
Grete läks egojutuga 10st punktist 0-i rahva silmis imo

karupoeg
02.03.13, 22:25
kust võtad et ei oska

kõrvad ütlesid

q_q
02.03.13, 22:25
kuidas ma seda pilti muuta sain endal?

SETTINGS JA CHANGE AVATAR

karupoeg
02.03.13, 22:25
Grete läks egojutuga 10st punktist 0-i rahva silmis imo

+1

q_q
02.03.13, 22:26
otse eetris "kas mina sain edasi v" ka ei aidanud prolly

VisaHing
02.03.13, 22:27
Kogu see teema on ikka profiti peale üles ehitatud ma vaatan.
Tänase hääletuse pealt saadi 60k eur, siis nullitakse hääletus ja lastakse inimestel uuesti hääletada, et selgitada parim.
Ehk helistavad need 60k veel ühe korra.

V4LDO
02.03.13, 22:29
laul on isegi sellel Grete Paial parem, aga tüdruk ise on kahjuks täielik null

VisaHing
02.03.13, 22:29
See reggemehest külalisesineja esitas tänase päeva parima laulu imo.

Strawberry
02.03.13, 22:29
Kogu see teema on ikka profiti peale üles ehitatud ma vaatan.
Tänase hääletuse pealt saadi 60k eur, siis nullitakse hääletus ja lastakse inimestel uuesti hääletada, et selgitada parim.
Ehk helistavad need 60k veel ühe korra.


ERR ja Elion keelduvad täpsustamast, kuidas jaotatakse laupäevase “Eesti laulu” finaalkontserdi telefonihääletuse tulu.

Tsitaat eelmise aasta kohta, dunno mis see aasta on.

karupoeg
02.03.13, 22:29
ei usu, et 60k, teiste esitajate fännid viskasid telefoni puruks prolly

tafka31
02.03.13, 22:30
laul on isegi sellel Grete Paial parem, aga tüdruk ise on kahjuks täielik null

ilus tüdruk ju

Maxi
02.03.13, 22:31
wtf avatar Karupoeg

IamAllin
02.03.13, 22:32
funny värk selle Eesti laulu ja Eurovišiooooniga. Eesti Laulu võidab eesti keelne laul, kuna rahvale meeldib ju rohkem, samas eesti keelse lauluga eurokat ei võida. Kuid räägitakse, et eesmärk on seal finaali saada (lol). Pmst siis vähemalt 25 koht, kas ainult minu jaoks on see veits masendav, et minnakse 25. kohta püüdma?

sm112
02.03.13, 22:32
Grete >>>>>>>>>>>>> Birgit

Birgiti laulust ei mäleta minut peale kuulamist ei meloodiat ega sõnu. Gretel nii välimus kui hääl olemas, küll jõuab laulmist ka veel harjutada.

Strawberry
02.03.13, 22:34
wtf avatar Karupoeg

Really, Maxi ? Really ?

karupoeg
02.03.13, 22:35
wtf avatar Karupoeg

mõtlesin, et veidi liiga palju annab mingi väike tüdruk siin tooni ja toon teile pidevaks vaatamiseks tõelise naise ilu.

Maxi
02.03.13, 22:35
funny värk selle Eesti laulu ja Eurovišiooooniga. Eesti Laulu võidab eesti keelne laul, kuna rahvale meeldib ju rohkem, samas eesti keelse lauluga eurokat ei võida. Kuid räägitakse, et eesmärk on seal finaali saada (lol). Pmst siis vähemalt 25 koht, kas ainult minu jaoks on see veits masendav, et minnakse 25. kohta püüdma?

eelmine aasta isegi sobis üllataval kombel, vist parim omakeelne laul oli


http://www.youtube.com/watch?v=vpPkkjQP-lU

karupoeg
02.03.13, 22:36
HU oleks võinud osaleda tbh.

IamAllin
02.03.13, 22:38
eelmine aasta isegi sobis üllataval kombel, vist parim omakeelne laul oli


http://www.youtube.com/watch?v=vpPkkjQP-lU

ei, kõik on õige, aga kui minna, siis võiks ikkagi võitma minna? Tavaliselt mulle meeldib ikkagi see rohkem, kui sportlased ütlevad, et lähevad võitma, aga nende puhul on arusaadav, kui öeldakse, et lähevad nt medalit püüdma või on niisama eesmärk finaali jõuda (jooksjad, ujujad jne). Aga lauluvõistlusel, kus tegelikult ei ole kellegil füüsilist eelist jne + mingi 50 seast 25. kohta püüdma tundub ikkagi veits lol.

lenC
02.03.13, 22:38
HU oleks võinud osaleda tbh.
see praegune laul on küll totaalne virts imo, isiklikult nõuan vaiko epliku, 80s coming back meie GOAT eurolaul

lenC
02.03.13, 22:38
ja ma kahtlustan, et need esinejad ongi poolfinaalide rejectid

VisaHing
02.03.13, 22:38
Näete. Ütlesin, et 60k hääletajat teises voorus ka.

q_q
02.03.13, 22:39
nöör kaela

Strawberry
02.03.13, 22:39
Kui oleks Grete suu kinni hoidnud, oleks Grete rahvahääletuse võitnud imo.

Maxi
02.03.13, 22:40
Linki sellele võitnud laulule?

Delfis oli mingi: "23:39 Eurovisioonile sõidab Birgit Õigemeel!"

siin on hoopis teine teema, wtf, ma nii segaduses

q_q
02.03.13, 22:40
Linki sellele võitnud laulule?

Delfis oli mingi: "23:39 Eurovisioonile sõidab Birgit Õigemeel!"

siin on hoopis teine teema, wtf, ma nii segaduses

otse.err.ee

kohe laulab vist

IamAllin
02.03.13, 22:40
Imo parem kui see Paja oma, aga maitse küsimus. Btw, kui palju Birksi koef oli trios?

kallekusta
02.03.13, 22:41
vsiu100 ez print?

Strawberry
02.03.13, 22:41
Linki sellele võitnud laulule?

Delfis oli mingi: "23:39 Eurovisioonile sõidab Birgit Õigemeel!"

siin on hoopis teine teema, wtf, ma nii segaduses

http://otse.err.ee/etv/

karupoeg
02.03.13, 22:42
see praegune laul on küll totaalne virts imo, isiklikult nõuan vaiko epliku, 80s coming back meie GOAT eurolaul

ma HU puhul pigem mõtlesin teda kui esitajat. Millegipärast minu puhul mõjub tema esitus ja pilk selliselt pool hüpnotiseerivalt. paneb justkui kuulama.

Ma vist paneks GOATiks Evelin Samueli "diamond of night"-i :/

q_q
02.03.13, 22:44
goat on vanilla ninja cool vibes

vsiu100
02.03.13, 22:45
fck yeah indeed.



see aasta mina ka, sest betid on vahe.

üks bet: mina Põjha Tallinn win vs vastane kõik muud
teine bet: vastane Teele Viira/Õigemeel win vs mina kõik muud.

teine bet on suht ez print. esimene on nibin-nabin, sest PT vs Paia on suht tasavägine rebimine.

Keegi teab palju üks hääl maksab? Hakkan keevitama vist.
Niiet kõik paluks PT poolt hääletada.

säh sulle ez printi.
fml, viiame kord kui täis peaga ja eeltööta bete teen. traaaa

IamAllin
02.03.13, 22:45
btw, Soome paneb kinni või, lol?


http://www.youtube.com/watch?v=bR3pKGRNexY

Maxi
02.03.13, 22:45
Ok, see lugu on küll saast, poolfinaalidest kui need veel eksisteerivad küll edasi ei saa. Soome annab 6 punkt ja Läti.
Rahvas kahjuks on loll, ilma lugusid kuulamata on selge et midagi paremat oli ka :D
sorry birx

IamAllin
02.03.13, 22:46
säh sulle ez printi.
fml, viiame kord kui täis peaga ja eeltööta bete teen. traaaa

palju õigemeele koef võidule oli?

karupoeg
02.03.13, 22:46
goat on vanilla ninja club kung fu

hey

Potsataja
02.03.13, 22:46
Mitte muffigi ei saa aru. Polli põhjal ruulisid Winny Puhh ja Grete Paia täiega, aga ikka tõmbas Birgit riverisse ära?!?

sm112
02.03.13, 22:47
Ju sai kõigi heiterite ja nende teiste soigujate fännide hääled omale, kellele Paia ja Puhh peale ei lähe.

vsiu100
02.03.13, 22:49
palju õigemeele koef võidule oli?

mul olid sõprade/sõbrannadega betid.

ei tea koefi.

raaids
02.03.13, 22:53
Birgiti koef oli mingi 8-10

Maxi
02.03.13, 23:01
kurat, kuulasin kõik lood ära, polegi ühtegi head lugu. põhjatallinna lugu lives ja ilma koorita ajas naerma, ülejäänud nutma ja winny puhhi loos ei saanudki aru mis korsakovist sai :(

IamAllin
02.03.13, 23:05
kurat, kuulasin kõik lood ära, polegi ühtegi head lugu. põhjatallinna lugu lives ja ilma koorita ajas naerma, ülejäänud nutma ja winny puhhi loos ei saanudki aru mis korsakovist sai :(

lätti läks ju.

JaanusX
02.03.13, 23:07
Pole peale ühe loo (mis oli ka cover) Birgiti suust kuulnud mis kannataks kuulata.Parim võimalus oleks Gretel olnud aga samas suht kama kaks mis kloun sinna eurole saadetakse kuna see ei ole lauluvõistlus juba ammu...

Gettofish
02.03.13, 23:11
Võitis kehvadest lauludest parim(Grete oleks võinud ka minna). Oleks Winny Puhh võitnud siis oleks selge Eesti rahvas ära pööranud.

Kogu see Eesti Laul naljaks ära pööratud. Korraldajad ise ka ei tea mis üritus see on. Kohtunikud valivad Eesti Laulu ja rahvas valib Eesti esindajat Eurovisioonile. Reiko iga inglise keele esitaja käest küsib miks ta eesti keeles ei laula Eesti Laulus. WTF? Miks peaks. Üldse žürii on mingi naljanumber. Mingi isehakanud muusikakriitikud ja vana kooli tüübid. Marten Kuningas? Miks?

Üldiselt minu arust pole vahet kas läheb inglise või eesti keelne laul Eurovisioonile. Kui esitus on tugev siis võib kõrgele saada ka eesti keelse lauluga nagu Ott ja Sandra näidanud. Inglise keelse laulu puhul ei tohi jääda sõnad liiga lihtsaks. Sven Lõhmuse inglise keelseid laule tõesti pole mõtet saata.

Minu jaoks pole koht ka määrav niikaua kui finaali saame. Reaalsed olles on Eesti võidu võimalused vaid väga väga hea lauluga.

Maxi
02.03.13, 23:13
Korra oleme ju suht keskpärase looga võitnud isegi :D

ok2aa
02.03.13, 23:22
Võitis kehvadest lauludest parim(Grete oleks võinud ka minna). Oleks Winny Puhh võitnud siis oleks selge Eesti rahvas ära pööranud.

Kogu see Eesti Laul naljaks ära pööratud. Korraldajad ise ka ei tea mis üritus see on. Kohtunikud valivad Eesti Laulu ja rahvas valib Eesti esindajat Eurovisioonile. Reiko iga inglise keele esitaja käest küsib miks ta eesti keeles ei laula Eesti Laulus. WTF? Miks peaks. Üldse žürii on mingi naljanumber. Mingi isehakanud muusikakriitikud ja vana kooli tüübid. Marten Kuningas? Miks?

Üldiselt minu arust pole vahet kas läheb inglise või eesti keelne laul Eurovisioonile. Kui esitus on tugev siis võib kõrgele saada ka eesti keelse lauluga nagu Ott ja Sandra näidanud. Inglise keelse laulu puhul ei tohi jääda sõnad liiga lihtsaks. Sven Lõhmuse inglise keelseid laule tõesti pole mõtet saata.

Minu jaoks pole koht ka määrav niikaua kui finaali saame. Reaalsed olles on Eesti võidu võimalused vaid väga väga hea lauluga.

minu arvates on eesti laulu projekt suht hästi töötav. iga aasta on midagi head sealt ikka tulnud (see aasta marie vaigla, eelmine aasta jäi vist teiseks mingi normaalne lugu bob dylan is never dead vms ning lisaks on sealt tulnud loomulikult legendaarne disko 4000).

Potsataja
02.03.13, 23:37
Kas sellest ka juttu oli, palju kõnesid tehti? Mingi 10k kõnet oleks võidu korral tulevikku vaadates päris hea investeering.

nikitheone
02.03.13, 23:37
Grete läks egojutuga 10st punktist 0-i rahva silmis imo
Mis ta tegi/ütles? Ei näinud

IamAllin
02.03.13, 23:37
minu arvates on eesti laulu projekt suht hästi töötav. iga aasta on midagi head sealt ikka tulnud (see aasta marie vaigla, eelmine aasta jäi vist teiseks mingi normaalne lugu bob dylan is never dead vms ning lisaks on sealt tulnud loomulikult legendaarne disko 4000).

I wanna meet bob dylan:D

q_q
02.03.13, 23:38
ROFL

Strawberry
02.03.13, 23:46
Mis ta tegi/ütles? Ei näinud

Seletas otseetris, et kui kõva tegija ta juba 17 aastaselt on ja, et omakirjutatud looga finaalis ja, et loo kirjutas juba 16 aastaselt jne.

vennike
02.03.13, 23:55
lol, täiesti hämmastav kuidas mingi allakäinud üritus inimesed nii kettasse ajab.

lenC
03.03.13, 00:21
haters ghana hate

vennike
03.03.13, 01:19
more like normal people not ghana care

inward
03.03.13, 01:55
lol, täiesti hämmastav kuidas mingi allakäinud üritus inimesed nii kettasse ajab.

+1

Esimest korda delfis märkasin, et keegi Birgit võitis. Milline laul oli, pole kuulnudki ?

karupoeg
03.03.13, 05:14
ei, kõik on õige, aga kui minna, siis võiks ikkagi võitma minna? Tavaliselt mulle meeldib ikkagi see rohkem, kui sportlased ütlevad, et lähevad võitma, aga nende puhul on arusaadav, kui öeldakse, et lähevad nt medalit püüdma või on niisama eesmärk finaali jõuda (jooksjad, ujujad jne). Aga lauluvõistlusel, kus tegelikult ei ole kellegil füüsilist eelist jne + mingi 50 seast 25. kohta püüdma tundub ikkagi veits lol.

Minu arvates on palju positiivsem, kui läheb üks õige Eesti mees/naine, laulab Eesti keeles ilusa ja võimsa laulu, mis antud kontekstis on teistmoodi ning positiivselt silma paistev, võidab oma rahva "südame" ning lahkub pea püsti lavalt (ja väike ott püksist pigistamas). Mitte mingisugune hermafrodiidist dima bilan, kes väänleb laval hullemini kui mõni ladyboy Pattayas. mingi europopi lauluvõistlus ei ole küll see, kuhu peaks iga hinna eest võitma minema.

ranka
03.03.13, 06:20
Tere hommikust :D tra kus ma lol'isin selle peale. :D
Kuigi eelnev tekst kirjutatud täis peaga, siis kõik on tõsi :(. Ma ei mõista, miks keegi on teinud sellise rahakassa, mis lahti ei käi. Ainult see ava on, kust raha sisse panna. Siin olnud päris mitu eelnevat üürilist, et ma ei usu, et omaniku raha see.
Muidu tegu on jah vana haiglaga st. sünnitusmajaga aga umbe ägedalt ära renoveeritud.

OMG. Rahakassa mõte ongi, et raha koguda, mitte sealt raha välja võtta ja võetakse siis, kui kassa täis saab. Kunagi olid savist sead, kus ei olnud ühtegi auku peale mündiava ja ainuke võimalus raha kätte saamiseks oli põrsas vastu maad puruks lüüa. Kuna põssa oli kena, siis keegi ei tahtnud lampi põrsast puruks lüüa.

Oli veel suuremaid ja ilusamaid kujusid ning lõhkumiseks pidi olema suur põhjus: suur rahanälg.

JohannesJ
03.03.13, 08:59
http://f.kulfoto.com/pic/0001/0023/y06XB22666.jpg

pastilaa
03.03.13, 09:09
kindlasti läbi jooksnud, aga kas see starsi milestone käsi mängitakse täna? kui jah, siis mis kl orienteeruvalt?

Tupsik
03.03.13, 09:18
Täpset aega on võimatu teada, endale tundub, et eks ta seal öösel vastu esmaspäeva või esmaspäeva hommikul jagatakse.

VisaHing
03.03.13, 09:20
kindlasti läbi jooksnud, aga kas see starsi milestone käsi mängitakse täna? kui jah, siis mis kl orienteeruvalt?

73 miljonit on mängida veel. Pakun puusalt, et ehk südaööl või ööl vastu esmaspäeva kunagi?

//Tupsik jõudis ette. :D

pastilaa
03.03.13, 09:30
tyty!

Junken
03.03.13, 09:32
9 tunniga on tulnud 16 M käsi öösel ei kujuta ette ka mis valemiga 24h(umbes 3x seda) mängitakse 73M(4.5x rohkem ) käsi. Obv päeval õhtul mängitakse rohkem, aga enne kella 6 AM küll ei ennusta seda handi

jasssass
03.03.13, 09:46
Milestone Matid on igaljuhul valmis hittima. Lotovõit kuluks ära küll.

Junken
03.03.13, 09:49
Ma võtan vist ka 24 lauda lahti, kuid enda limiiti ja formaati pole näinud kunagi et tuleks, küll aga eile pritsis NL10 6maxi koguaeg, ei tea kas peaks neid võtma hoopis :D

andu_andu
03.03.13, 10:09
millal on action hinnaguliselt? mis aja pärast ?

VisaHing
03.03.13, 10:31
Keegi täna Starsis seda Sunday million aastapäeva turniiri ka pelab muidu? :)

andu_andu
03.03.13, 10:58
ei usu, et keegi pelab

J0kker
03.03.13, 11:26
Suht priceless nägu oli tüübil ees, kui Teele,Tuuli ja Ula ära esinesid.

http://www.upload.ee/image/3116558/haha.png

kjmrc
03.03.13, 11:38
ei usu, et keegi pelab

:D:D:D:D

nikitheone
03.03.13, 11:57
millal on action hinnaguliselt? mis aja pärast ?
öösel/hommikukanti

kardaanirist
03.03.13, 12:03
ei usu, et keegi pelab

rofl

nikitheone
03.03.13, 12:06
öösel/hommikukanti

ca 35 mintsa läheb praegu ja 68 tükki jäänud.

Junken
03.03.13, 12:28
kes tahab easy money fishid, microgamerid, siis sunday millile on 11 daalane satikas 1000 piletit garanteeritud ja sellele 11 daalasele on 1 daalased satikad mingi 10% saavad piletid, tase on kohutav, easy 11$ turna money

estdonk
03.03.13, 13:38
tea kas 11 daalasel mingit overlayd ka oodata on. Sunday millil tõenäoliselt mitte.

raaids
03.03.13, 13:42
tea kas 11 daalasel mingit overlayd ka oodata on. Sunday millil tõenäoliselt mitte.

satikal ka kindlasti mitte

JohannesJ
03.03.13, 13:48
pokerstarsis overlay ? Pole oma silmaga veel seda näinud seal.

VisaHing
03.03.13, 13:58
pokerstarsis overlay ? Pole oma silmaga veel seda näinud seal.

Ei näe ka ilmselt kunagi :D

-------

Üks sõber hiljuti priiskas sellega, kuidas ta teenib netis väga lihtsa skeemi läbi suuri summasid. Nüüd tegi teise foorumisse teema, et tahab seda skeemi ka teistele müüa. Pakkus endalegi huvi, et mis asjaga tegu on aga läbi teiste kasutajate tuli ilmsiks selline asi:

http://blog.webroot.com/2013/02/20/new-underground-e-shop-offers-access-to-hundreds-of-hacked-paypal-accounts/

Sisuliselt on võimalik osta siis 165$ eest 6000$ balanciga konto ja sellega tellida netipoodides mida iganes.
Päris julm. Ise muidugi krediitkaardipettustega küll tegelema ei hakka.

Junken
03.03.13, 14:41
ai krt meeste 50km oli hea

CheekyMullet
03.03.13, 14:47
ai krt meeste 50km oli hea

Jep, üle pika aja väga hea ühisstart. Lõpus oli küll kerge värin sees, et äkki Olsson ei pea vastu, aga läks ikka õnneks.

Jäämees
03.03.13, 15:50
Vot see oli dominatsioon 38 km

VisaHing
03.03.13, 19:01
kes tahab easy money fishid, microgamerid, siis sunday millile on 11 daalane satikas 1000 piletit garanteeritud ja sellele 11 daalasele on 1 daalased satikad mingi 10% saavad piletid, tase on kohutav, easy 11$ turna money

Ei ütleks, et päris easy money. 11$ satikas saab päris raske olema ilmselt.
5% kõigest ju saavad pääsme. Samas läheb üli ruttu fold/all in-iks kätte ära. Luckbox peab jooksma :(

pastilaa
03.03.13, 19:06
$1 ja $11 turnade field on alati väga raske. $215+ otse osta on lihtsam - kõrgemal austatakse su tõsteid. see on vana tõde.

JohannesJ
03.03.13, 19:15
$1 ja $11 turnade field on alati väga raske. $215+ otse osta on lihtsam - kõrgemal austatakse su tõsteid. see on vana tõde.

+1

nikitheone
03.03.13, 19:17
ca 35 mintsa läheb praegu ja 68 tükki jäänud.
15-16 min keskmine vahe juba. ehk ca 6-7 aeg hommikul (mingi hetk veel kiiremaks)

Trapface
03.03.13, 19:38
Ei lase registreerida ka...

viki
03.03.13, 19:38
Kas stars jooksis kokku?Turna seisab juba 5minutit.Rahalauad justkui toimivad.

Vandalar
03.03.13, 19:38
I'm scared...

Matu
03.03.13, 19:39
ei tea jah tegin late regi ja pole ikka veel lauda saanud
vaikselt tuleb ainult m2ngijaid juurde
ei tea kas yldse yks k2si m2ngitud on juba

VisaHing
03.03.13, 19:42
Üks käsi mängiti ja freezis :(

kardaanirist
03.03.13, 19:43
ei tea jah tegin late regi ja pole ikka veel lauda saanud
vaikselt tuleb ainult m2ngijaid juurde
ei tea kas yldse yks k2si m2ngitud on juba

esimene käsi mängiti ära, aga freezis selle koha peal kus stack liigub võitjale. ehk siis tehniliselt pole veel käsi nn "lõppenud", aga esimene käsi vähemalt jagati ära küll.

SuusaKunn
03.03.13, 19:43
Ma ka ootan,1 käsi jooksis mõlemas lauas ära ja rohkem midagi, Blindid tõusevad järjest:)

viki
03.03.13, 19:44
Teine käsi sai ka juba mängitud!Kas see jama on ainult Stormil?Mõnes lauas tegevus toimub.

VisaHing
03.03.13, 19:48
Läks edasi. blindid 50/100 juba. Nad peavad ju resetima?
Freezis juba. mnja okei

Omg mis toimub, ma ei saa aru.

Matu
03.03.13, 19:53
jep sellise tempoga l2heb mega filpamendiks 2ra ikka
blindid t6usevad aga stakid on k6igil 1500

Matu
03.03.13, 19:54
o hakkas jooksma vist nyyd

Junken
03.03.13, 20:00
nop, but i think its time to ask for a refund.... ja mitte ainult stromil, The bigger 22-l sama teema, kuid seal vahest jookseb, aga 11 daalane milli satikas on küll täiesti vttus omadega...

VisaHing
03.03.13, 20:02
Starsi poolt päris huvitav, et ühtegi teadet isegi pole välja saadetud. Tavaliselt notifcation hüppab ikka ette kui säärane jama.

SuusaKunn
03.03.13, 20:03
hetkel vist kõik sellised, the bigger $11 sama jama

sadakrooni
03.03.13, 20:05
See balti liiga 1.1 on ainuke mis korralikult jookseb mul.

viki
03.03.13, 20:05
No tõsiselt.Äkki oleks mõistlik SM-ilt unregada,sest see jama jätkub.See tund üks käsi mängitud.

Junken
03.03.13, 20:07
mina unregaks küll.... sinna nkn 3h late reg, vaatad kui jookseb, saad regada..

SuusaKunn
03.03.13, 20:10
Varsti tuleb Tiit Kääpa ja ütleb et: "Ma ei tea, keegi on sisse häkkinud võibolla!"

Matu
03.03.13, 20:12
sain duubli rsk, ässad vs kunnid ja 10 bb deep

e: nyyd juba 6

virukunn
03.03.13, 20:14
Varsti tuleb Tiit Kääpa ja ütleb et: "Ma ei tea, keegi on sisse häkkinud võibolla!"

IRW

Junken
03.03.13, 20:14
mul stack 5k, 12bb deep ... massiv e:D

SuusaKunn
03.03.13, 20:15
Sunday storm peatati vähemalt

Junken
03.03.13, 20:15
pocket 9, nüüd on minik
11 daalane hakkas jooksma nüüd vist

WeThePeople
03.03.13, 20:28
Stormi probleemid tekitasid kätevärinast ka mõned typod.

xViicax: whay?
xViicax: what problem?
xxset85x: bacaus
xViicax: too mach players?

karupoeg
03.03.13, 20:28
rigged pask. saab qualifieris ühe h jooksul 5 kätt mängida, stacki kenasti avg peale ning siis KK vs AA.
sellise jama eest võiks küll refundi saada (just see esimene pool siis)

VisaHing
03.03.13, 20:36
Sunday million jooksis ka kokku ?

Junken
03.03.13, 21:21
tund aega sunday mill k2ind, kohe kohe saab regada sisse oma 11 satikalt saadud piletiga..

Juhhei
03.03.13, 21:26
Wow :D Sellist händi pole te keegi näinud ma arvan.
http://weaktight.com/5574715

Junken
03.03.13, 21:29
Wow :D Sellist händi pole te keegi näinud ma arvan.
http://weaktight.com/5574715

personally just about 4-5 times in cash

Juhhei
03.03.13, 21:30
Et checkivad Royal'i pos'ilt järgi ?

Matu
03.03.13, 21:33
tahavad n2idata :P

-andres-
03.03.13, 21:34
Et checkivad Royal'i pos'ilt järgi ?

Ma korra olen näinud, Coca checkis kunagi royali järgi, sest tahtis head pilti saada.

Potsataja
03.03.13, 21:37
Hakkasin mõtlema, et koos sama haruldase Ace to five straight flushiga peaks neid kahekohaline arv täis tulema.

Mingi 1:250 000 oli vist neist ühe esinemise tõenäosus?

Strawberry
03.03.13, 22:22
Mul on olnud 7 kaardi royal flush. Ace to eight. Texas Hold'em.

Beat that.

Junken
03.03.13, 23:23
mina seekord sunday millist busto
oleks saanud stacki average peale tõmmata aga tõmmati ära
KK 3b pot flop TQQ shoven, 77 callib turn 7 ja riveri abi ei tulnud... better luck next year

Mr_Kenny
04.03.13, 00:25
tampige ära ennast

Junken
04.03.13, 07:21
sunday millil 95 left ka 1 eestlane Hailikisat(pos 38) any idea kes see on?

Relamz
04.03.13, 07:30
http://media.tumblr.com/2b66df971703a4e15593b9cbfd239fe1/tumblr_inline_mhfas0zWcb1qz4rgp.gif

VisaHing
04.03.13, 07:31
// Kairi Vaher
http://www.pocketfives.com/profiles/hailikisat/
Huvitav.

Lükkas buttonilt k6 vs A6 ja sai duubli :D Hittis K.
6milli peal.

vonkartoffel
04.03.13, 07:59
Edu viimasele eestlasele milkul

Junken
04.03.13, 08:12
koht 48 ja 7.3k taala
2nd best Priidix koht 213 ja 2.8k money

nikitheone
04.03.13, 08:14
15-16 min keskmine vahe juba. ehk ca 6-7 aeg hommikul (mingi hetk veel kiiremaks)
kenasti pange panin. hetkel 14 mil jäänud ja jõle aeglaselt läheb

K2okfor_Mey
04.03.13, 09:04
Krt nii sitta mängu ei näe 1 usdistes sngeds ka kui SM tehakse 3 lauda järgi täiesti makes no sence play ja käed :D
mingi uyra63 veel täis lammas lisab põnevust asjale :D
Ei imestaks kui diili tegemiseks läheb ei saa ta mõmmigi aru.

VisaHing
04.03.13, 09:12
Krt nii sitta mängu ei näe 1 usdistes sngeds ka kui SM tehakse 3 lauda järgi täiesti makes no sence play ja käed :D
mingi uyra63 veel täis lammas lisab põnevust asjale :D
Ei imestaks kui diili tegemiseks läheb ei saa ta mõmmigi aru.

Ei saa Starsile ligi ise aga kas eestlane veel elus?

K2okfor_Mey
04.03.13, 09:15
Ei saa Starsile ligi ise aga kas eestlane veel elus?

ei ole enam 48 Hailikisat showes k7o yle laua 5 bb ai sai calli bb A6o

pastilaa
04.03.13, 10:14
kenasti pange panin. hetkel 14 mil jäänud ja jõle aeglaselt läheb

mis kl praeguse tempoga umbes võiks olla?