PDA

View Full Version : Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapärasel



Toimetaja
08.09.13, 13:21
Vähemalt kahe high-stakes pokkerimängija hotellitubadesse murti sisse, samal ajal kui nad osalesid Euroopa pokkeriturnee Barcelona festivalil.

Mõlema mängija sülearvutid olid kadunud, kui nad sisenesid hotellituppa. Vahetult pärast intsidenti, kui mängijad käisid teavitamas hotelli turvateenistust, ilmusid arvutid salapäraselt tagasi.

Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2013/09/08/ept-barcelona-laptopid-varastatud-hiljem-tagastatud/

Pumper
08.09.13, 14:10
Formattigu kettad

VisaHing
08.09.13, 14:57
[x] plays nosebleed
[x] uses laptop from last century

Fabulous
08.09.13, 15:06
[x] plays nosebleed
[x] uses laptop from last century
Pildi järgi suudad ära öelda, mis aastast pärit arvutiga tegemist on? IBM Thinkpad'id näevad ka välja nagu aastast 1985, aga siiski on neil i7 ja mingi 8GB RAMi korpuse sees. Jutu mõte on, ee, et kõigile inimestele ei lähe korda milline nende arvuti välja näeb.

Rage
08.09.13, 16:01
pokkeri mängimiseks pole vaja hirmvõimsat arvutit 4-5a vana läpakas sobib kenasti

Majandaja
08.09.13, 16:23
Leidsin blogisid sirvides hotcocacola blogist sellise lingi (http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=40039424&postcount=1)

Täiesti ajuvaba juhtum. Kuidas selline asi saab juhtuda?`Olen jahmunud.

Strawberry
08.09.13, 16:53
Leidsin blogisid sirvides hotcocacola blogist sellise lingi (http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=40039424&postcount=1)

Täiesti ajuvaba juhtum. Kuidas selline asi saab juhtuda?`Olen jahmunud.

Niimoodi juhtub alati kui inimestele, kes saavad 300€ kuus palka, antakse ligipääs suurtele summadele/varale.

privador
08.09.13, 17:48
Tegelikult välismaal on ju üldse rahaga raske toimetada. Pm kui cashi vms mängid siis tekib alati sularaha ja kus seda üldse hoida, kui isegi hotell turvaline pole. Kas keegi julgeb nt oma rahakotti hotelli laua peale jätta. Või kuhu raha üldse panna. Veel suurem turvarisk oleks ilmselt kogu rahaga ringi käia

Fabulous
08.09.13, 18:04
Tegelikult välismaal on ju üldse rahaga raske toimetada. Pm kui cashi vms mängid siis tekib alati sularaha ja kus seda üldse hoida, kui isegi hotell turvaline pole. Kas keegi julgeb nt oma rahakotti hotelli laua peale jätta. Või kuhu raha üldse panna. Veel suurem turvarisk oleks ilmselt kogu rahaga ringi käia
Tavaliselt on hotellitubades seifid olemas.

qbj0hn
08.09.13, 18:16
Kui seal tõesti mingi skeem mitte lihtlabased sulid siis see seif on ainult jokk.
Teemas kirjutas ka üks tüüp, et läks receptioni ja ütles, et kaart enam ei tööta. Timmiti korda ja mingit ID-d ega midagi ei küsitud.
Jäi mulje nagu iga vend võib sinna minna ja öelda, et x ruum ja gg, näod nagunii enamasti meelde ei jää kes kus kus toas on.
Seifil ju master kood vms anyway, uus mart tuppa läheb siis enne seda nullitakse ju ära, et järgmine vend saaks enda koodi panna. (mainin selleks, et kui keegi hotellist oli in)

ranka
08.09.13, 18:52
Kui seal tõesti mingi skeem mitte lihtlabased sulid siis see seif on ainult jokk.
Teemas kirjutas ka üks tüüp, et läks receptioni ja ütles, et kaart enam ei tööta. Timmiti korda ja mingit ID-d ega midagi ei küsitud.
Jäi mulje nagu iga vend võib sinna minna ja öelda, et x ruum ja gg, näod nagunii enamasti meelde ei jää kes kus kus toas on.
Seifil ju master kood vms anyway, uus mart tuppa läheb siis enne seda nullitakse ju ära, et järgmine vend saaks enda koodi panna. (mainin selleks, et kui keegi hotellist oli in)

Mul võtmekaart mitmeid kordi üles ütelnud ning all uuesti kodeerides on küsitud ainult toa numbrit. Mitte kunagi ei ole küsitud ID-d.

Seifiga on teine lugu, sest seifi koodi seadistab iga külaline ise ja seifi saab sisse ainult siis, kui keegi teab koodi või on seifi universaalvõti ning seifi sisu eest peaks vastutama hotell - sellepärast seif ongi mõeldud.

Godspeed_EJ
08.09.13, 19:10
Mul võtmekaart mitmeid kordi üles ütelnud ning all uuesti kodeerides on küsitud ainult toa numbrit. Mitte kunagi ei ole küsitud ID-d.

Seifiga on teine lugu, sest seifi koodi seadistab iga külaline ise ja seifi saab sisse ainult siis, kui keegi teab koodi või on seifi universaalvõti ning seifi sisu eest peaks vastutama hotell - sellepärast seif ongi mõeldud.

Seifi sisu on tavaliselt limited-liability

privador
08.09.13, 19:27
Kas 3-4 tärni hotellides on üldse seifi?

ranka
08.09.13, 19:32
Kas 3-4 tärni hotellides on üldse seifi?

Isegi kõige rotimates olen alati seifi näinud, kui ei eksi.

ranka
08.09.13, 19:33
Seifi sisu on tavaliselt limited-liability

Mis see tähendab? Et teatud summani korvatakse?

Godspeed_EJ
08.09.13, 19:41
Mis see tähendab? Et teatud summani korvatakse?

Jah.

See baseerub ainult omadel kogemustel, ehk 3-4* hotellid, 5* omas pole ööbinud. Hotellides on üldiselt ka korralikud seifid, kuhu saab oma väärisasjad hoiule jätta.

hotcocacola
08.09.13, 20:17
Minu üks väga asjalik IT-vend andis siiamaani kõige loogilisema vastuse:


Jutu järgi tundusid päris kiiresti tegutsevat, seega vist tegivad kõvakettast snäpaka ja ainuke põhjuks miks nad seda kohapeal ei teinud võis olla see, et kloonimis equipmenti oli natuke kahtlane kaasas kanda. Oleks võinud ju esimese korraga hakkama saada ja niimoodi, et ohver poleks seda hiljem märganud. Kõvaketta krüpto siinkohal võiks isegi aidata või siis protsessi niipalju aeglustada, et teisel osapoole viskaks ennem üle kui selle lahti murraks. Kuna pole välistatud, et hotelli personalist keegi aitas kaasa siis seifis hoidmine oleks ka olnud küsimärgi all, kuna loogiliselt võttes peab neil seifidel master key olema juhuks kui klient täispeaga pini sisestab ja hommikuks ära unustab. Läpakas tundus ka keskmisest suurem olema, ei teagi kas oleks sinna seifi ära mahtunud.

hotcocacola
08.09.13, 20:21
Ma olen üsna kindel, et pea igas 4-5 tärnises hotellitoas on seif. Küll aga on küsimus seifi suuruses ja selle kvaliteedis. Ma olen näinud meeletult vanu ja roostes seiffe.

Ma usun, et ca 70% tõenäosusega ei mahu läpakas seifi.

Las Vegases, Palazzos, kõige tavalisemas toas oli kõige moodsam ja uuem seif, mida ma näinud olen. Kaks riiulit (sinna oleks tõenäoliselt 2-3 läptoppi mahtunud) ja pistik, et saaks läpakat laadida.
Mujal on pigem selline väike kast, kuhu saaks raha/dokumendid panna.

Juhhei
08.09.13, 21:14
http://www.youtube.com/watch?v=954ZIcLM7gE

Üsna äärmuslik näide aga siiski kuda nad just sellise numbrikoodi võtsid ?

gamblingFTW
08.09.13, 21:29
üks hea kommentaar ka seal

BoomBrush 3 kuud tagasi
best place to hide your stuff: behind the safe D:

kallekusta
09.09.13, 13:40
Koodiga seifidel peaks olema mingi katiku taga võtmega avamise koht, mis ei sõltu koodist. Kuna enamus digitaalseid seife töötab patareide pealt ja kui patareid peaks tühjaks saama siis oleks võimalik ka seifi avada. Endal kodus olev seif on täpselt samasugune. Kasutan 6 kohalist koodi ja kui täis peaga peaks koodi ära unustama või patareid tühjaks saama siis tuleb aias oleva õunapuu alt võti ülesse kaevata.

JohnnyDolce
09.09.13, 13:58
Kuldrenett või martsipan?

Romka
15.09.13, 17:49
Mingeid uudiseid ka selle kohta? Teab keegi?

jrgn hell
15.09.13, 20:48
Mingeid uudiseid ka selle kohta? Teab keegi?

2+2 teemas,imo, lõpu poole tuli veel rahvast välja, et mujla ept-de ajal ka juhutunud, ja wcgrider ka mainis, et keegi high stakes vend tahab anonüümne olla, kuid ka sama jama olnud.

See somm, kes oma elule sitaks juurde paneb ja mingit lifestory teemat pikalt pidas tõi välja hulga starsi jamasid, mis, kas kinni mätsitud, või unustusse vajunud, a´la mingi kuulus turnadirector oli sitaks mängijate raha tasku ajanud, ning siis vallandatud vms, aga pole viitsinud täpsemalt uurida.

qbj0hn
15.09.13, 20:55
chuck bass mõtleb igavusest cool storysid välja

ranka
16.09.13, 13:19
Junglemani kommentaar:

Just to warn all, EPTs are not safe. Other EPTs hotel rooms have been broken into and high stakes profile players (at least one I know of) have been hacked. Not just Barca and Berlin. The other party asked me not to disclose the specific details

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=40135952&postcount=915

jrgn hell
16.09.13, 13:56
Junglemani kommentaar:

Just to warn all, EPTs are not safe. Other EPTs hotel rooms have been broken into and high stakes profile players (at least one I know of) have been hacked. Not just Barca and Berlin. The other party asked me not to disclose the specific details

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=40135952&postcount=915

Minu paha. Jungelman oli, jh.

wcgrider tahtis muchost ja pivi kohtusse anda hoopis ::)

jrgn hell
16.09.13, 13:57
Vaevalt, aga väga kõva oleks, kui mingi täpsem tiim ja tegevusplaan ka välja tuleks. Või palju igaüks kaotanud selle tõttu on. Paljud vb swingi arvele kirjutanud, sest keegi enam potripperi moodi obv ei teeks.