PDA

View Full Version : Libahunt XIV - ainult mängijad võivad postitada!



Leheküljed : 1 [2] 3 4

timz0333
08.10.13, 18:13
ja minu hundikandidaadi: timpz, karupoeg ja keegi veel. miks timz kohe just need nimed üles tõi?


sSellepärast, et mul natuke juba mänge selja taga ja tean kes siin väga ohtlikult oskavad huntidena küla totaalselt vales suunas tööle panna.

karupoeg
08.10.13, 18:14
Karupoeg -.- arutame Klaasi olukorda.

ei viitsi midagi arutleda.

Juba olen tiltis, et rankale mainisin mängust. Herr tahab siin mingit ulmeteooriat arendada. Ja sorry, see peale surma oli semi-typo.

Ma ei saa seda mängu lihtsalt mängida enam. Kõik hakkavad mulle tuld andma ükskõik, mis roll ma olen. Hundina mul ei ole võimalik enam endgame biitida. külana tapetakse öösel ja isegi kui KT olen, siis ei usuta ja tahetakse mind tappa.

ausalt - gg.

ranka
08.10.13, 18:14
ja kes kogenum mängija, siis mis self-voting tähendab? minu kogemustel on see olnud alati desperate move (v.a. q_q), kus külaelanik on andnud alla, et teised teda süüdistavad, kui ei ole põhjust ja lähevad hundikarjaga kaasa.

q_q
08.10.13, 18:15
q_q

ranka
08.10.13, 18:16
ei viitsi midagi arutleda.

Juba olen tiltis, et rankale mainisin mängust. Herr tahab siin mingit ulmeteooriat arendada. Ja sorry, see peale surma oli semi-typo.

Ma ei saa seda mängu lihtsalt mängida enam. Kõik hakkavad mulle tuld andma ükskõik, mis roll ma olen. Hundina mul ei ole võimalik enam endgame biitida. külana tapetakse öösel ja isegi kui KT olen, siis ei usuta ja tahetakse mind tappa.

ausalt - gg.

ok, ma usun sind - keda ma peaksin hääletama? tegelt ma siiani ei ole arusaanud, et kes end KT-ga claimisid, kuna üks leht lugemata ja ma enne kolmandat päeva ei viitsi eriti mängidagi ja proovin hoida madalamat profiili.

ranka
08.10.13, 18:16
q_q

q_q

WowAwiAA
08.10.13, 18:16
q_q

q_q
08.10.13, 18:17
http://i.imgur.com/xX3R3Kd.jpg

ranka
08.10.13, 18:17
MIS KELL PÄEV LUKKU LÄHEB. PALUN VASTAKE KIIRELT, SEST MA PEAN LÄPPARIST LAHKUMA.

karupoeg
08.10.13, 18:17
ja kes kogenum mängija, siis mis self-voting tähendab? minu kogemustel on see olnud alati desperate move (v.a. q_q), kus külaelanik on andnud alla, et teised teda süüdistavad, kui ei ole põhjust ja lähevad hundikarjaga kaasa.

kuule fish, sul on paar mängu kogemust. Selle aja jooksul sa oled pooled inimesed perse saatnud ja self kille otsinud. Su "kogemus" undermineb praegu küla.

Oleksid sa rahulikult arvuti taga, siis sa näeksid ka teiste poste peale minu ja saaksid aru, mida ja miks ma nii käitunud olen. Ma ei taha siin rohkem rääkida ka enam, sest see annab nii hea võimaluse q_q-le teiste huntidega jälgi segada.

Oleks pidanud tolmuahvi kombel kohe afk olema ja gg.

Palun teeme nüüd lõpu.

WowAwiAA
08.10.13, 18:18
q_q kes su semud on?

karupoeg
08.10.13, 18:18
MIS KELL PÄEV LUKKU LÄHEB. PALUN VASTAKE KIIRELT, SEST MA PEAN LÄPPARIST LAHKUMA.

22.00

WowAwiAA
08.10.13, 18:19
Praegu on kell 19:19.
q_q kes sinuga koos hundid on?

karupoeg
08.10.13, 18:20
ok, ma usun sind - keda ma peaksin hääletama? tegelt ma siiani ei ole arusaanud, et kes end KT-ga claimisid, kuna üks leht lugemata ja ma enne kolmandat päeva ei viitsi eriti mängidagi ja proovin hoida madalamat profiili.

sorry, ranka. ma ei näinud seda posti peale refreshi. Liiga palju infot peale.

q_q-d hääletad, sest ta on peegitud.

ranka
08.10.13, 18:21
kuule fish, sul on paar mängu kogemust. Selle aja jooksul sa oled pooled inimesed perse saatnud ja self kille otsinud. Su "kogemus" undermineb praegu küla.

Oleksid sa rahulikult arvuti taga, siis sa näeksid ka teiste poste peale minu ja saaksid aru, mida ja miks ma nii käitunud olen. Ma ei taha siin rohkem rääkida ka enam, sest see annab nii hea võimaluse q_q-le teiste huntidega jälgi segada.

Oleks pidanud tolmuahvi kombel kohe afk olema ja gg.

Palun teeme nüüd lõpu.

Palun loe mu kommentaare ülevalt ja vasta ühele küsimuselegi konkreetselt. Ja kas mu hääl on sinu peal? Ausalt ma naudin seda mängu ja ma nautisin seda mängu (harry potter) 2p2-s, sest seal ma olin suht vait, kui sukk, aga teised spammasid räigelt ja see ongi selle mängu mõte, mitte afkina passida.

Ma olen kõikide oma mängude juures käinud peale, et pommitame inactive mängijaid, aga siis miskid: "ei sellest ei ole kasu". WTF? See on kõigest mäng, mitte raha peale ja pommitades on efektiivsuss suurem.

Aga ma nüüd läpparist eemal ja enam pikkasid poste ei tule. Lähen ise 1st posti, ja otsin üles, et mis kell mäng lukku läheb.

PS! Mu hääl ei ole sinu peal, aga sellega ma keeran omale sitta. Ma saan aru, su depressiooni, et alati saad sina kõige rohkem "perse", aga see ongi sellepärast, et aktiivsete mängijate kallal hakatakse võtma - kogu aeg peaks inactive sitakoid välja sööma.

Ok eemal!

q_q
08.10.13, 18:23
Ma ka eemal, kui Lenc ütleb, et ma KT siis vaadake post #232.

Farewell, the worst of all time village.

karupoeg
08.10.13, 18:24
Palun loe mu kommentaare ülevalt ja vasta ühele küsimuselegi konkreetselt. Ja kas mu hääl on sinu peal? Ausalt ma naudin seda mängu ja ma nautisin seda mängu (harry potter) 2p2-s, sest seal ma olin suht vait, kui sukk, aga teised spammasid räigelt ja see ongi selle mängu mõte, mitte afkina passida.

Ma olen kõikide oma mängude juures käinud peale, et pommitame inactive mängijaid, aga siis miskid: "ei sellest ei ole kasu". WTF? See on kõigest mäng, mitte raha peale ja pommitades on efektiivsuss suurem.

Aga ma nüüd läpparist eemal ja enam pikkasid poste ei tule. Lähen ise 1st posti, ja otsin üles, et mis kell mäng lukku läheb.

PS! Mu hääl ei ole sinu peal, aga sellega ma keeran omale sitta. Ma saan aru, su depressiooni, et alati saad sina kõige rohkem "perse", aga see ongi sellepärast, et aktiivsete mängijate kallal hakatakse võtma - kogu aeg peaks inactive sitakoid välja sööma.

Ok eemal!

ranka. mu ärrituse sinu suunas põhjustas see, et kui sa oleksid praegu ilusti jälginud, siis sa saaksid hästi aru, miks ma ei saa sinu küsimusele konkreetselt vastata. Loodetavasti saad sa homseks aru. Kui sa ei saa, siis palun küla hoidke silma peal. Ma arvan, et enamus teist on selle lahti jaganud

karupoeg
08.10.13, 18:25
Ma ka eemal, kui Lenc ütleb, et ma KT siis vaadake post #232.

Farewell, the worst of all time village.

in b4 q_q tuleb välja ja ütleb, et on ka KT

lenC
08.10.13, 18:26
7 q_q (WowAwiAA, ranka, q_q, timz0333, Toomasl, donkament, tolmuahv)
1 karupoeg (karupoeg)
1 VisaHing (mylolo)
1 donkament (VisaHing)

Öö ~2,5h pärast.

karupoeg
08.10.13, 18:27
7 q_q (WowAwiAA, ranka, q_q, timz0333, Toomasl, donkament, tolmuahv)
1 karupoeg (karupoeg)
1 VisaHing (mylolo)
1 donkament (VisaHing)

Öö ~2,5h pärast.

lenc,

kas sa mehaaniliselt lugesid üle?

Sul on lihtsam panna votecounter tööle. Lepime kõik kokku, et tõnisl on t6nisl. Ja tõnise hääle saad siis lihtsalt otsida

VisaHing
08.10.13, 19:23
Nii huvitavat day 1 ei mäletagi lol.. Wtf siin toimub. Viige lühidalt kurssi.
7 häält Q_Q peal, et no las minna :)

Toomasl
08.10.13, 19:37
Haige meta jah juba @ day1, kuigi kellegil tegelikult midagi vähegi konkreetset ette näidata pole. Igaks juhuks ei hakka häält muutma, kuigi erinevad kahtlused on tekkinud.

TõnisL
08.10.13, 19:45
q_q

VisaHing
08.10.13, 19:50
Juhiks taaskord tähelepanu sellele, et kui Q_Q on hunt, siis kaashundud on tema rongi peal. Samas tundub see otsus jällegi kõigile mokkamööda olevat.

Ma vihkan seda olukorda külana kui enne päeva lõppu on vaikus, kõik on nagu otsusega rahul aga samas sisimas tunned, et midagi on valesti :(

tolmuahv
08.10.13, 20:06
IMPORTANT: MINA EI OLE KT. Kui karupoeg claimis KT, siis mõtlesin, et claimin otsekohe sama ja saan creditit samapalju või rohkem. Seega oleks karupoeg võinud esimene öö ellu jääda kui hundid peavad tema ja minu vahel flippama.

Nüüd kardan, et me oleme kogemata hoopis q_q’le pihta saanud KT-na. Sel juhul me ei tohi teda üles puua. Sest muidu poote te järgmisena minu-karupoja, whatever we do. Ja hommikuks on tõeänoliselt karupoeg söödud ka. See jätaks küla sitta seisu, kuna q_q, karupoeg on out ja minu credibility null. Lisaks pole ühtegi cleared küla peale Wow.

Aga kui me väldime KT poomist täna, siis on homme meil VÄHEMALT 3 cleared küla: Wow, karupoeg, tolmuahv. Sel juhul süüakse öösel ära q_q ja hommikul näeme, et ta oli KT. PALUN SÄÄSTAME q_q TÄNA!

Kui q_q ei ole KT, siis tuleb homme õige KT välja. Me oleme ikkagi teises päevas vähemalt 3 cleared külaga (day0+day1 peek+KT). See on väga hea. Lisaks sellele on meil homme alles tugev player base (kas q_q või karupoeg või vahel mõlemad), 3 cleared küla garanteeritud ja kogu sellest olukorrast üksjagu reade.

Karupoeg: Ma ei näe kuidagi, et sa tegelikult KT oleksid. Ausalt ei näe. Mina ka ei ole. Q_q andis ühe konkreetse vihje ja loobus. Kui sa teisiti ei ütle, siis ma tegelikult ka arvan, et ta on KT. Sest tegelik hunt ei oleks nii rahulikult ja veendunult ütelnud otsekohe, et „mina ja Wow külad; tolmuahv ja karupoeg halvad külad“. Hundina oleks ta pidanud natuke sweatima ja arvama, et ongi peeked.

Kui karupoeg nõustub, on meil võimalik 4 häält kokku saada hetkel: q_q, karupoeg, tolmuahv ja Wow. Need peaks kõik minema ühele kandidaadile väljaspoole claime, nagu q_q ütles. Aga mul pole ühtegi kindlat kandidaati, kes see olla võiks. Ootan siin teiste ettepanekuid. Kõigele sellele on vaja karupoja accepti, et ta ei ole KT.

VisaHing
08.10.13, 20:10
Keda sa siis võtaksid täna?

karupoeg
08.10.13, 20:11
IMPORTANT: MINA EI OLE KT. Kui karupoeg claimis KT, siis mõtlesin, et claimin otsekohe sama ja saan creditit samapalju või rohkem. Seega oleks karupoeg võinud esimene öö ellu jääda kui hundid peavad tema ja minu vahel flippama.

Nüüd kardan, et me oleme kogemata hoopis q_q’le pihta saanud KT-na. Sel juhul me ei tohi teda üles puua. Sest muidu poote te järgmisena minu-karupoja, whatever we do. Ja hommikuks on tõeänoliselt karupoeg söödud ka. See jätaks küla sitta seisu, kuna q_q, karupoeg on out ja minu credibility null. Lisaks pole ühtegi cleared küla peale Wow.

Aga kui me väldime KT poomist täna, siis on homme meil VÄHEMALT 3 cleared küla: Wow, karupoeg, tolmuahv. Sel juhul süüakse öösel ära q_q ja hommikul näeme, et ta oli KT. PALUN SÄÄSTAME q_q TÄNA!

Kui q_q ei ole KT, siis tuleb homme õige KT välja. Me oleme ikkagi teises päevas vähemalt 3 cleared külaga (day0+day1 peek+KT). See on väga hea. Lisaks sellele on meil homme alles tugev player base (kas q_q või karupoeg või vahel mõlemad), 3 cleared küla garanteeritud ja kogu sellest olukorrast üksjagu reade.

Karupoeg: Ma ei näe kuidagi, et sa tegelikult KT oleksid. Ausalt ei näe. Mina ka ei ole. Q_q andis ühe konkreetse vihje ja loobus. Kui sa teisiti ei ütle, siis ma tegelikult ka arvan, et ta on KT. Sest tegelik hunt ei oleks nii rahulikult ja veendunult ütelnud otsekohe, et „mina ja Wow külad; tolmuahv ja karupoeg halvad külad“. Hundina oleks ta pidanud natuke sweatima ja arvama, et ongi peeked.

Kui karupoeg nõustub, on meil võimalik 4 häält kokku saada hetkel: q_q, karupoeg, tolmuahv ja Wow. Need peaks kõik minema ühele kandidaadile väljaspoole claime, nagu q_q ütles. Aga mul pole ühtegi kindlat kandidaati, kes see olla võiks. Ootan siin teiste ettepanekuid. Kõigele sellele on vaja karupoja accepti, et ta ei ole KT.

pinky swear w

karupoeg
08.10.13, 20:14
kui q_q oleks KT, siis ta oleks meid kõiki siin järjest pikalt saatnud 24/7 pärast seda ja ise välja tulnud. Mitte mingit kaheldavat vihjet jätnud mida saaks teistmoodi tõlgendada.

tolmuahv on koos q_q-ga hunt siin most likely ja üritab ennast clearida küla silmis

tolmuahv
08.10.13, 20:15
karupoeg, sel juhul sa peaksid väga rõõmus olema praegu mu posti üle. Sa ütleksid, et hääled jäävad q_q peale ja ma andsin just head infot ja lähen homme järgmisena. Aga mõtle, mida sa teeksid kui teaks, et ma olen küla.

karupoeg
08.10.13, 20:17
unvote

sorry q_q

karupoeg
08.10.13, 20:19
kui mind täna tapetakse...

Ja q_q ning tolmuahv on homme elus...

Ja te ei poo üht neist ülesse...

Siis ma otsin teid ülesse...

Ja hävitan teid.

(rankat mitte, sest ta abroad)

tolmuahv
08.10.13, 20:19
tolmuahv on koos q_q-ga hunt siin most likely ja üritab ennast clearida küla silmis

This doesn't make any fucking sense. Te poote sinu otsusega praegu q_q kui sa minu jutus kahtled. Kui q_q on hunt, siis kuidas kurat ma end clearin praegu kui ma teda päästa üritan, sest otsustasin, et ta on KT pigem? Explain.

karupoeg
08.10.13, 20:20
tolmuahv.

Ma läksin sind seal kaitsma + q_q oli väga minuga suhtluses. Tal oli täpselt sama eemalolev toon nagu BWG-ga koos hunt olles game XII.

tolmuahv
08.10.13, 20:20
karupoeg, unvote ei piisa. Sa pead kandidaadi määrama, keda me hääletama hakkame. Lisaks sellele peab ka q_q kaasa tulema ja Wow.

lenC
08.10.13, 20:22
8 q_q (WowAwiAA, ranka, q_q, timz0333, Toomasl, donkament, tolmuahv, TõnisL)
1 VisaHing (mylolo)
1 donkament (VisaHing)

~38 minutit jäänud

q_q
08.10.13, 20:23
unvote

tolmuahv
08.10.13, 20:24
unvote

tolmuahv
08.10.13, 20:24
karupoeg, MIKS sa tulid 1. päeva keskpäeval välja selle KT claimiga? Miks ma ei peaks külana üritama sind päästa, ükskõik kas sa oled küla või KT? Ma peaks seda vältima vaid siis kui oled hunt, aga see oleks fucking long shot imo. Sest kui q_q mööda läheb, on see disaster ja homme on out nii sina kui q_q külana ja kogu mäng hakkab külale metsapoole kiskuma.

karupoeg
08.10.13, 20:24
Karupoeg, kui siin veel oled, siis selgita natuke, miks see hea oli. KT peaks vaikselt urus püsima ja poolpehmeid vihjeid andma. Mitte tulema kohe välja ja end öösel menüüsse määrama. Sa pidid teadma, et selle liigutuse vastu tuleb välja iga KT, kes pole pre-game sind peekinud ja veendunud, et küla oled. Seega sa võtsid väga suure riski. For what?

Kui q_q on hunt, siis mina olen ta esimene night kill pea alati. Ma olen tihti niisama ka esimene night kill.

See, et ma KT-d esindan on hea, sest jätab pea 100% KT-le teise päeva ning nagunii esimene öö ma nagunii minemas. See, et sina (kuigi sa ütled nüüd, et sa ei ole KT) tulid välja ja arvad ET IGA KT TULEB MINU LÜKKE PEALE VÄLJA on by far kõige rumalam teooria mis ma sinu suust kuulnud olen. No offence. Päris KT situb õnnest püksi, sest "karupoeg on loll".

q_q
08.10.13, 20:24
Ma nõus kõigiga peale wowa,

teema surnud olnud (tnx karupoeg) niiet hunte väga raske leida.

tolmuahv
08.10.13, 20:25
Lisaks, q_q, karupoeg - tõmmake nüüd analüüs käima ja valige kandidaat q_q asemele. Meil pole palju aega ja lisaks peab veel osa külast kaasa tulema.

WowAwiAA
08.10.13, 20:25
Ma poon teid irl kõiki üles kui ma pean sellega nüüd töötama hakkama.

karupoeg
08.10.13, 20:26
karupoeg, MIKS sa tulid 1. päeva keskpäeval välja selle KT claimiga? Miks ma ei peaks külana üritama sind päästa, ükskõik kas sa oled küla või KT? Ma peaks seda vältima vaid siis kui oled hunt, aga see oleks fucking long shot imo. Sest kui q_q mööda läheb, on see disaster ja homme on out nii sina kui q_q külana ja kogu mäng hakkab külale metsapoole kiskuma.

SEST MA ARVASIN, ET SINA OLED KT ja Q_Q LIIN OLI VÄGA SUSPISH. MA TAHTSIN SIND KAITSTA.

See, et sa ka välja tulid oli minu jaoks täiesti idiootne move. Sa oleksid pidanud KT-na vait olema.

tolmuahv
08.10.13, 20:26
Kui q_q on hunt, siis mina olen ta esimene night kill pea alati. Ma olen tihti niisama ka esimene night kill.

See, et ma KT-d esindan on hea, sest jätab pea 100% KT-le teise päeva ning nagunii esimene öö ma nagunii minemas. See, et sina (kuigi sa ütled nüüd, et sa ei ole KT) tulid välja ja arvad ET IGA KT TULEB MINU LÜKKE PEALE VÄLJA on by far kõige rumalam teooria mis ma sinu suust kuulnud olen. No offence. Päris KT situb õnnest püksi, sest "karupoeg on loll".

Ära raiska mu kritiseerimisele aega. Obv ei tuleks õige KT selle peale välja. Aga ma pidin midagi ütlema, miks ma KT-na välja tulen. See polnud väga veenev argument, aga mul paremat polnud võtta. Aga tegele nüüd asjaga.

q_q
08.10.13, 20:26
Miks ma suspicious olin?

WowAwiAA
08.10.13, 20:27
qq oli suspicious, plaks KT claim qq muutus topelt suspicious mis unvote?

tolmuahv
08.10.13, 20:27
Ma nõus kõigiga peale wowa,

teema surnud olnud (tnx karupoeg) niiet hunte väga raske leida.

q_q, selgita. Ma ei saanud aru.

karupoeg
08.10.13, 20:28
Ma nõus kõigiga peale wowa,

teema surnud olnud (tnx karupoeg) niiet hunte väga raske leida.

sa oleksid minu asemel teinud sama. Tolmuahv terve eelmine mäng rääkis, kuidas tema peegiks alguses kas mind või sind a la. Nüüd paneb alguses täiesti lambikohas sulle hääle. Samuti olid sina ülikahtlane. Nt siis kui ma palusin sul kristjanlaasile selgitada.

Vastasid, et "üritan" ja lasid teemal vaibuda. Samamoodi ei vastanud sa kuidagi mu süüdistustele. Külana sa ei ole never minu ja enda vahele distantsi loonud. Küll oled sa alati teinud seda hundina.

Nüüd kolmandaks, suur eeldus on, et sa tapad öösel mu. Ütle mulle miks ma ei peaks neid 3 punkti arvestades fake KT claimi tegema, et sa ei hakkaks teiste huntidega päris KT peale isegi mõtlema?

q_q
08.10.13, 20:29
q_q, selgita. Ma ei saanud aru.

Eeldan, et teisest poolest?

Nagu ma enne ütlesin siis sellises olukorras tuleb alati lynchida out of claim ja minna päevaga edasi.

Muidu juhtub see, mis juhtuski. Lynch on decided ja seega saavad kõik (hundid) vait olla.

Sellepärast on nüüd teemas liiga vähe infot, et hunte otsida. Enamus postid ongi mina, karupoeg, sina, wowa vist.

karupoeg
08.10.13, 20:30
tolmuahv. mis siin toimub praegu?

Sa arvad, et q_q on KT, kuid tema peek wowa arvab, et ta on hunt?

q_q
08.10.13, 20:30
sa oleksid minu asemel teinud sama. Tolmuahv terve eelmine mäng rääkis, kuidas tema peegiks alguses kas mind või sind a la. Nüüd paneb alguses täiesti lambikohas sulle hääle. Samuti olid sina ülikahtlane. Nt siis kui ma palusin sul kristjanlaasile selgitada.

Vastasid, et "üritan" ja lasid teemal vaibuda. Samamoodi ei vastanud sa kuidagi mu süüdistustele. Külana sa ei ole never minu ja enda vahele distantsi loonud. Küll oled sa alati teinud seda hundina.

Nüüd kolmandaks, suur eeldus on, et sa tapad öösel mu. Ütle mulle miks ma ei peaks neid 3 punkti arvestades fake KT claimi tegema, et sa ei hakkaks teiste huntidega päris KT peale isegi mõtlema?

Miks see eeldus on? Ma olen sind 1x tapnud ainult vist ja see oli 9eris kus mul oli day1 ainult 2 KT kanditaati.

WowAwiAA
08.10.13, 20:31
Ooot milline qq postitatud jpg-st andis teile aimu et qq KT võib olla?
Nalja teete w

tolmuahv
08.10.13, 20:32
Wow: #231. Ta clearis sind ja loobus edasisest.

tolmuahv
08.10.13, 20:33
Err, #232.

q_q
08.10.13, 20:33
Karupoeg, fake KT claim on iseenesest fine.

Aga siis peame kohe otsustama, et lynchime out of claim ja päev jätkub.

Muidu on päev raisus, sest kõik saavad vait olla. Järgmine päev öö kill annab selgelt teada, kes oli full of shit ja kes mitte.

WowAwiAA
08.10.13, 20:34
Ei, täna lynchime qq.

tolmuahv
08.10.13, 20:35
Ma ka eemal, kui Lenc ütleb, et ma KT siis vaadake post #232.

Farewell, the worst of all time village.

Wow, selle postiga viitas q_q veelkord sellele, et clearib sind. Edasi loobus arutlemast.

q_q
08.10.13, 20:35
Ei, täna lynchime qq.

Miks ma suspicious sulle olen?

Sest postitan teises stiilis?

Sest postitan pilte?

karupoeg
08.10.13, 20:36
wowa, miks sa q_q-d tahad nüüd järsku kui mina ega tolmuahv ei ole KT?

WowAwiAA
08.10.13, 20:37
Hunt oled, sp oled suspicious.
Mis krdi lamp ära liikumine qq pealt see #232
Arvate, et hundina ta oleks edasi oma pilte postitanud kuni päeva lõpuni?
Kaua ikka jaksab.
Midagi veenvat tal seal käia ngnii pole.

tolmuahv
08.10.13, 20:37
Imo me peame täna lynchima selgelt out of claims. Välistama peaks q_q, Wow, karupoeg, mina. Ma lisaks välistaks vist KL ka. See "olen way rohkem excited kui peaksin..." jne. Lisaks on ta hundina natuke liiga jutukas anyway ja hiljem saaks ta teistest kergemini kätte.

Jäävad: -andres-, ranka, timz, ToomasL, TõnisL, Visahing, mylolo. Take your pick.

karupoeg
08.10.13, 20:38
Wow, selle postiga viitas q_q veelkord sellele, et clearib sind. Edasi loobus arutlemast.

tolmuahv, mis pidi sa mõtled?

Kui q_q oleks KT, siis ta oleks seda öelnud otse 26se fondiga, sest ilmselgelt ta sureb.

Minu jaoks on kahtlane, et nüüd sleline action lahti läks.

q_q ei oleks KT-na ära läinud vaid üritanud siin KT-na võimalikult palju mängu edasi lahendada.

q_q
08.10.13, 20:40
See pole oluline, kes KT on!!

Strateegiliselt on õige lynchida out of claims.

karupoeg
08.10.13, 20:40
tolmuahv ja q_q te koos ei ole hundid? Hea vabandus day 3 kui q_q surnud on, et "ma ei oleks seal hundina q_q-d võimatus olukorras kaitsma hakanud"

karupoeg
08.10.13, 20:41
See pole oluline, kes KT on!!

Strateegiliselt on õige lynchida out of claims.

kelle võtame

q_q
08.10.13, 20:41
tolmuahv, mis pidi sa mõtled?

Kui q_q oleks KT, siis ta oleks seda öelnud otse 26se fondiga, sest ilmselgelt ta sureb.

Minu jaoks on kahtlane, et nüüd sleline action lahti läks.

q_q ei oleks KT-na ära läinud vaid üritanud siin KT-na võimalikult palju mängu edasi lahendada.

Nagu ma eelmine kord hundina tegin? Yea, see aitas väga.

Ma olen kõik teinud mis vaja, vihje on väga selge, kui ma KT olen.

Kui sa tahad unclaimida siis sa unclaimid, kui ei taha siis mitte. Mul pole midagi teha enam.

tolmuahv
08.10.13, 20:41
karupoeg, your call. Sa võid ütelda, et q_q on siiski liiga kahtlane sinu arust ja see tähendab, et ta puuakse üles. Ega meil palju aega enam ei ole. Ma lihtsalt pidin välja tulema selle fake KT claimiga, sest see läks hapuks kätte ja halvim oleks kui q_q oleks KT. Kui ei ole, pole ka katastroofi. Hundid peavad endiselt valima suurest samplest ja lisaks sellele jätma homseks tugevamaid mängijaid ellu. Kõikidest variantidest kõige sitem külale oleks see, kui q_q tõmbamegi KT-na oksa. Hundid teaksid siis, et minul ja sinul pole credibilityt ja hakkaksid kusagilt mujalt otsast vaikselt sööma.

q_q
08.10.13, 20:42
kelle võtame

Mul täiesti savi.

Nagu mitu korda öelnud, enamustel on paar posti ainult.

tolmuahv
08.10.13, 20:43
tolmuahv ja q_q te koos ei ole hundid? Hea vabandus day 3 kui q_q surnud on, et "ma ei oleks seal hundina q_q-d võimatus olukorras kaitsma hakanud"

karupoeg, ei ole. Meil pole praegu aega, aga sa mõtled selle olukorra üle hiljem ja jõuad ilmselt samale järeldusele, et see oleks fucking stupid olnud minust teha hundina fake KT claim, et teist hunti päästa. Aga ma ei taha kandidaati valida. See vähendaks ka kogu mu viimase 15 min credibilityt. Ma lasen teil valida, ma olen kõigiga nõus väljaspool claime.

VisaHing
08.10.13, 20:43
unvote

karupoeg
08.10.13, 20:43
Nii!

mis veel. Kui q_q sureb öösel ja on KT, siis on huntide n2 kill wowa, sest tema on q_q peek. Kui wowa seal elus on, siis vaadake palun ka tema poole.

toomast ja tõnist ma ei usu, nad liiga passive küla kohta ning mõlemal üks ja sama liin.

Jääb alles -andres-,mylolo, visa, ranka, timz

q_q
08.10.13, 20:43
karupoeg, your call. Sa võid ütelda, et q_q on siiski liiga kahtlane sinu arust ja see tähendab, et ta puuakse üles. Ega meil palju aega enam ei ole. Ma lihtsalt pidin välja tulema selle fake KT claimiga, sest see läks hapuks kätte ja halvim oleks kui q_q oleks KT. Kui ei ole, pole ka katastroofi. Hundid peavad endiselt valima suurest samplest ja lisaks sellele jätma homseks tugevamaid mängijaid ellu. Kõikidest variantidest kõige sitem külale oleks see, kui q_q tõmbamegi KT-na oksa. Hundid teaksid siis, et minul ja sinul pole credibilityt ja hakkaksid kusagilt mujalt otsast vaikselt sööma.

See pole loogiline.

Kui ma ei ole KT ega hunt siis on huntidele teada, et teie claimid on fake. Seega pole mingi suur sample siin.

karupoeg
08.10.13, 20:44
-andres- ei oleks hundina day 1 esimesena uue mängijana postitust teinud

tolmuahv
08.10.13, 20:44
Imo võiks olla kandidaat keegi, kelle hääl EI OLE q_q peal. Sest kui q_q ei ole hunt, siis oleks see hundile hea argument (I didn't even vote q_q!). Huntidel on praegu hea istuda vagusi, q_q oli minemas anyway, pole vaja suruda juurde.

karupoeg
08.10.13, 20:44
timz

VisaHing
08.10.13, 20:45
Tundub nagu täna tuleb ikkagi suht random kill.. Ma ka poolt, et võtame siis kellegi siit listist:

-andres-,mylolo, visa, ranka, timz

karupoeg
08.10.13, 20:45
kui timz oleks küla, siis ta oleks ammu siin midagi seletamas juba.

Praegu hundina on kaashuntidega skypes ja mõtlevad, et "where did it all go wrong"

WowAwiAA
08.10.13, 20:45
ME POOME QQ. Visa pane hääl tagasi.

tolmuahv
08.10.13, 20:45
See pole loogiline.

Kui ma ei ole KT ega hunt siis on huntidele teada, et teie claimid on fake. Seega pole mingi suur sample siin.

Hundid otsivad endiselt 4 hulgast. Meid on 11. Me välistasime Wow, q_q, karupoeg, tolmuahv. Jääb 7. Neist 3 on hundud, 4 ei ole. Me kaotame KT öösel 25% tõenäosusega sel juhul. See pole väga halb.

WowAwiAA
08.10.13, 20:46
seda kuradi jampsi ei seedi 10 minutiga siin ära, qq läheb ja homme mõtleb. Hääl tagasi.

donkament
08.10.13, 20:46
tra ma jõudsin just sõbra poolt tagasi, arvasin miskipärast et 00 lõpeb päev

WowAwiAA
08.10.13, 20:47
kuradi 20 minutit enne tulevad sellise jampsiga ja nüüd ruttu mingit random lynchi otsima, kõik 3 hundid !?!? QQ poome täna.

tolmuahv
08.10.13, 20:47
7 q_q (WowAwiAA, ranka, q_q, timz0333, Toomasl, donkament, tolmuahv)
1 karupoeg (karupoeg)
1 VisaHing (mylolo)
1 donkament (VisaHing)

Öö ~2,5h pärast.

Ehk siis siit samplest võtaks mina. Keegi, kes pole q_q peal. Või kes praegu vait ei peaks olema.

karupoeg
08.10.13, 20:47
Hundid otsivad endiselt 4 hulgast. Meid on 11. Me välistasime Wow, q_q, karupoeg, tolmuahv. Jääb 7. Neist 3 on hundud, 4 ei ole. Me kaotame KT öösel 25% tõenäosusega sel juhul. See pole väga halb.

ise just ütlesid, et q_q on KT. Sellest sai kogu su argumentatsioon alguse nüüd õhtul! Tahad öelda, et hundid jätavad nüüd q_q ellu??

VisaHing
08.10.13, 20:47
ME POOME QQ. Visa pane hääl tagasi.

Ma terve päev aktiivne olnud aga süvenemisvõime 0% lähedal. Lugenud siin vaikselt poste. Pole erilisi kandidaate.

Pmst hüppaks iga rongi peale..

q_q
08.10.13, 20:48
kuradi 20 minutit enne tulevad sellise jampsiga ja nüüd ruttu mingit random lynchi otsima, kõik 3 hundid !?!? QQ poome täna.

Wowa sa oled hea mängija aga praegu sa paned küll väga võssa.

Mu roll pole üldsegi oluline praegu. Oluline on see, et sa oled külaelanik ja kõik KT-d on unclaiminud.

Seega me lynchime out of claim. Kui sa arvad, et ma hunt siis sa saad homme terve päeva mind suruda.

karupoeg
08.10.13, 20:48
Miks te timziga kaasa ei tule.

q_q
08.10.13, 20:48
timz

tolmuahv
08.10.13, 20:49
kuradi 20 minutit enne tulevad sellise jampsiga ja nüüd ruttu mingit random lynchi otsima, kõik 3 hundid !?!? QQ poome täna.

Wow, sa oled selle läbi mõelnud? Sa peaks kõige kindlamalt q_q kaitsma praegu külana. Mille kuradi pärast ta sind hundina cleariks nii, kui hundina minemas on? Et me järgmisena sinu kallale tuleksime?

tolmuahv
08.10.13, 20:49
timz

mylolo
08.10.13, 20:49
Hundid otsivad endiselt 4 hulgast. Meid on 11. Me välistasime Wow, q_q, karupoeg, tolmuahv. Jääb 7. Neist 3 on hundud, 4 ei ole. Me kaotame KT öösel 25% tõenäosusega sel juhul. See pole väga halb.

Sai ka läbi loetud see pull siin. Aga ma ei saa ühest asjast aru tolmuahv, miks sa arvad, et te 4-kesi olete kindlad külad. Mina arvan et üks teist on kindlalt hunt.

q_q
08.10.13, 20:50
Wowa, sa vaidled praegu väga tarkade mängijate vastu.

Sa arvad, et hundi tiim on exactly mina, karupoeg ja tolmuahv? Sest me kõik ütleme, et lynchida tuleb out of claims.

-andres-
08.10.13, 20:50
Well, esimeseks päevaks selline arutelu veidi ootamatu ehk raske ka midagi vahele kirjutada.
Karupoja claim esimesel päeval pole väga reaalne. Samas ei leia selles ka midagi positiivset hetkel, kui ta teeks seda tavalise küla või hundina. Ehk jääbki hetkel veel mulle arusaamatuks mis põhjustel seda teha. Hundina olles, loota et keegi algajatest(kaasaarvatud mina) ehk õige KT välja tuleks? Külana ei oskagi mõelda, miks.
q_q'le hääle panemine, et rongiga kaasa minna ei tundu ka loogiline, sest arvestades eelnevat teksti, ei usu ma ka hetke KT väljatulemisi ehk hetkel enamasti ebaaktiivsed läinud selle rongi teed.
tolmuahvi KT 2nd claim on ka huvitav, kuid nähes kui aktiivselt ka eelmine mäng temal mängitud sai, siis kindlasti osa rõhku osavõtmisel ka puhtal actioni loomisel.

karupoeg
08.10.13, 20:50
wowa miks q_q tahad

VisaHing
08.10.13, 20:50
Sai ka läbi loetud see pull siin. Aga ma ei saa ühest asjast aru tolmuahv, miks sa arvad, et te 4-kesi olete kindlad külad. Mina arvan et üks teist on kindlalt hunt.

imo loen ma välja seda, et nendest 4jast pole mõtet täna kedagi lyncida, mitte et nad 100% külad oleksid.

tolmuahv
08.10.13, 20:50
Wow, me ei tohi lasta q_q minna praegu. Kui ta küla on, on see liiga suur viga. Kui ta KT on, siis on see fucking katastroof. Kui ta hunt on, siis jõuab sellega veel edaspidi tegeleda. Aga kui me praegu pot KT maha võtame, siis öösel läheb karupoeg või mina ja me oleme külana üsna fucked.

Pole muidugi kindel, et q_q on küla või KT. Aga me ei saa lubada endale seda riski. Võta keegi out of claims pls.

-andres-
08.10.13, 20:51
Keegi seda votecounterit või asja saab näidata, et näha mis reaalne seis on. Päris palju unvotemisi ja uusi hääli tulnud.

donkament
08.10.13, 20:51
tahaks votecounti näha

WowAwiAA
08.10.13, 20:51
Wowa, sa vaidled praegu väga tarkade mängijate vastu.

Sa arvad, et hundi tiim on exactly mina, karupoeg ja tolmuahv? Sest me kõik ütleme, et lynchida tuleb out of claims.
Karupoeg ma ei usu, aga ma ütlen ma olen konditsioonis näpunipsuga kõike ära seedima. Teil sujub siin aga kõik väga hästi.

Ei ole mingit out of claim vote, kuna qq on hundine nagunii ja me hääletame QQ

q_q
08.10.13, 20:51
Sai ka läbi loetud see pull siin. Aga ma ei saa ühest asjast aru tolmuahv, miks sa arvad, et te 4-kesi olete kindlad külad. Mina arvan et üks teist on kindlalt hunt.

Keegi ei arva seda!

Me räägime lihtsalt, et tuleb lynchida claimidest väljas pool.

karupoeg
08.10.13, 20:52
Well, esimeseks päevaks selline arutelu veidi ootamatu ehk raske ka midagi vahele kirjutada.
Karupoja claim esimesel päeval pole väga reaalne. Samas ei leia selles ka midagi positiivset hetkel, kui ta teeks seda tavalise küla või hundina. Ehk jääbki hetkel veel mulle arusaamatuks mis põhjustel seda teha. Hundina olles, loota et keegi algajatest(kaasaarvatud mina) ehk õige KT välja tuleks? Külana ei oskagi mõelda, miks.
q_q'le hääle panemine, et rongiga kaasa minna ei tundu ka loogiline, sest arvestades eelnevat teksti, ei usu ma ka hetke KT väljatulemisi ehk hetkel enamasti ebaaktiivsed läinud selle rongi teed.
tolmuahvi KT 2nd claim on ka huvitav, kuid nähes kui aktiivselt ka eelmine mäng temal mängitud sai, siis kindlasti osa rõhku osavõtmisel ka puhtal actioni loomisel.

5 korda juba öelnud, et ma olen suure tõenäousega esimese õhtu sureja huntide poolt. Samuti tolmuahv oli väga KT-ne. Samuti on q_q-ga piisav sample koos mängida. Ta tundus praegu kahtlane.

Miks ma ei peaks külana, teades, et ma võin day 1 lennata, tahta kaitsta külatarka? See on ju väga altruistlik move. Seda enam, et hundid võivad mind leveldades sisse jätta ja siis te raiskate oma päeva killi minu peale nt kolmandal päeval!

tolmuahv
08.10.13, 20:52
KÜLA: Te ei saa TÄNA välistada nelikut q_q, karupoeg, tolmuahv, Wow. Aga te ei tohi neid täna puua. Mitte ühtegi neist. Sest kui praegune teooria on õige (ja paremat meil pole), oleme me 3 cleared küla ja tugeva player pooliga day2. Think about it!

q_q
08.10.13, 20:53
Donk ja kutid,

pange vähemalt unvote.

Counter ei tööta vist lencil, sest nimes õ täht.

q_q
08.10.13, 20:53
KÜLA: Te ei saa TÄNA välistada nelikut q_q, karupoeg, tolmuahv, Wow. Aga te ei tohi neid täna puua. Mitte ühtegi neist. Sest kui praegune teooria on õige (ja paremat meil pole), oleme me 3 cleared küla ja tugeva player pooliga day2. Think about it!

KÜLA: Te ei saa TÄNA välistada nelikut q_q, karupoeg, tolmuahv, Wow. Aga te ei tohi neid täna puua. Mitte ühtegi neist. Sest kui praegune teooria on õige (ja paremat meil pole), oleme me 3 cleared küla ja tugeva player pooliga day2. Think about it!

KÜLA: Te ei saa TÄNA välistada nelikut q_q, karupoeg, tolmuahv, Wow. Aga te ei tohi neid täna puua. Mitte ühtegi neist. Sest kui praegune teooria on õige (ja paremat meil pole), oleme me 3 cleared küla ja tugeva player pooliga day2. Think about it!

mylolo
08.10.13, 20:54
unvote

q_q
08.10.13, 20:54
Hääletage timz,

see on puhas lotto suht ja timz nüüd 3x järjest sureb day1 aga jah.

karupoeg
08.10.13, 20:54
Well, esimeseks päevaks selline arutelu veidi ootamatu ehk raske ka midagi vahele kirjutada.
Karupoja claim esimesel päeval pole väga reaalne. Samas ei leia selles ka midagi positiivset hetkel, kui ta teeks seda tavalise küla või hundina. Ehk jääbki hetkel veel mulle arusaamatuks mis põhjustel seda teha. Hundina olles, loota et keegi algajatest(kaasaarvatud mina) ehk õige KT välja tuleks? Külana ei oskagi mõelda, miks.
q_q'le hääle panemine, et rongiga kaasa minna ei tundu ka loogiline, sest arvestades eelnevat teksti, ei usu ma ka hetke KT väljatulemisi ehk hetkel enamasti ebaaktiivsed läinud selle rongi teed.
tolmuahvi KT 2nd claim on ka huvitav, kuid nähes kui aktiivselt ka eelmine mäng temal mängitud sai, siis kindlasti osa rõhku osavõtmisel ka puhtal actioni loomisel.

sa ei saagi KT väljatulemisi enam uskuda, sest nii mina kui tolmuahv öelnud, et me ei ole KT

q_q
08.10.13, 20:54
Mul timzist kahju.

donkament
08.10.13, 20:54
pohui visa hing kui vaja jõuab muuta

-andres-
08.10.13, 20:54
Donk ja kutid,

pange vähemalt unvote.

Counter ei tööta vist lencil, sest nimes õ täht.
Counter peaks töötama, ainult tõnise hääli ei loe, tema hääletas imo sind.

karupoeg
08.10.13, 20:55
andrese jutt on väga siuke analüüsitud ja välja mõeldud. Samas ei ole see üldsegi mängu biitiv. Seega võib selle põhjuseks olla nii asjaolu, et uus mängija kui ka see, et üritab hundina lihtsalt mingit inputi anda ja külana tunduda.

q_q
08.10.13, 20:55
Ma puusalt pakun, et ma pole top wagon enam.

WowAwiAA
08.10.13, 20:55
Kui täna qq ei lynchi ma lasen end modkilli küla.

-andres-
08.10.13, 20:56
sa ei saagi KT väljatulemisi enam uskuda, sest nii mina kui tolmuahv öelnud, et me ei ole KT
Aga ei olegi kedagi hetkel uskunud. Tahtsin lihtsalt arutelu ja täpsustust, mis sinu arvates, sinu move hea oli.

tolmuahv
08.10.13, 20:56
KÜLA: PANGE VÄHEMALT UNVOTE kui te pole kindlad. Te panite q_q puhtalt minu ja karupoja KT claimide peale. NEED CLAIMID OLID VALED, teil pole enam põhjust q_q hääletada! (!!!). Hundid peavad viimasel hetkel siis switchima q_q peale ja end välja andma. Jällegi, teil pole midagi kaotada.

VisaHing
08.10.13, 20:56
pohui visa hing kui vaja jõuab muuta

:D

timz

q_q
08.10.13, 20:56
KÜLA: PANGE VÄHEMALT UNVOTE kui te pole kindlad. Te panite q_q puhtalt minu ja karupoja KT claimide peale. NEED CLAIMID OLID VALED, teil pole enam põhjust q_q hääletada! (!!!). Hundid peavad viimasel hetkel siis switchima q_q peale ja end välja andma. Jällegi, teil pole midagi kaotada.

VisaHing
08.10.13, 20:57
Küla mõelge selle peale, et Tolmuahv/Q_Q/Karupoeg 1 neist on väga suure % hunt. Meid leveldakse praegu.

-andres-
08.10.13, 20:57
andrese jutt on väga siuke analüüsitud ja välja mõeldud. Samas ei ole see üldsegi mängu biitiv. Seega võib selle põhjuseks olla nii asjaolu, et uus mängija kui ka see, et üritab hundina lihtsalt mingit inputi anda ja külana tunduda.
Hundina ma oleks lihtsalt vait, nagu siin neli-viis teist uut?

q_q
08.10.13, 20:57
Kui täna qq ei lynchi ma lasen end modkilli küla.

Plz ära tee seda, me räägime homme wowa.

karupoeg
08.10.13, 20:57
visahing

q_q
08.10.13, 20:57
visahing

tolmuahv
08.10.13, 20:57
karupoeg, wtf?

karupoeg
08.10.13, 20:57
q_q ja tolm. timz kogenum mängija imo. no offence visa... Kui me võtame lambist, siis võiks timz sisse jääda

tolmuahv
08.10.13, 20:58
visahing

karupoeg
08.10.13, 20:58
Hundina ma oleks lihtsalt vait, nagu siin neli-viis teist uut?

ja, nõus.

Ma lihtsalt jätan siia mõtteid välja lootuses , et homme (juhul kui ma suren) neid keegi ka loeb

q_q
08.10.13, 20:58
Ma tahaks ka timz sisse, ta viimased 3 mängu esimene päev surma saanud.

Juba sellepärast + mis karupoeg kirjutas.

tolmuahv
08.10.13, 20:58
Fuck, ma usaldan praegu pimesi. Aga me ei tohi seda q_q peale jätta. Keegi peab kaasa tulema veel Visahinge peale.

donkament
08.10.13, 20:58
tra wow mis krdi ultimaatum see on?

VisaHing
08.10.13, 20:59
q_q ja tolm. timz kogenum mängija imo. no offence visa... Kui me võtame lambist, siis võiks timz sisse jääda

Pole hullu. Võtke aga siis. Edu külale day2 ja pange mäng kinni!

Ärge laske ennast leveldada.

VisaHing

WowAwiAA
08.10.13, 20:59
Loh oled w?

karupoeg
08.10.13, 20:59
timz!!

tolmuahv
08.10.13, 20:59
Andres, palun tule kaasa ja pane Visahinge peale.

tolmuahv
08.10.13, 20:59
timz

q_q
08.10.13, 20:59
7 q_q (WowAwiAA, ranka, q_q, timz0333, Toomasl, donkament, tolmuahv)

Mu peal on veel ranka, timz ja toomasl. Ehk mul 3 häält.

karupoeg
08.10.13, 20:59
4 min aega

donkament
08.10.13, 21:00
mylolo

q_q
08.10.13, 21:00
timz

Mul 3 häält, ärge laske flip!!

VisaHing
08.10.13, 21:00
VisaHing

srsly kutid.

q_q
08.10.13, 21:00
1 minut aega.

Donk, visa, pange timz.

q_q
08.10.13, 21:00
Mul on 3 häält.

karupoeg
08.10.13, 21:00
kas visa ütleks selel "ärge laske leveldada" lõpus hundina.

donkament
08.10.13, 21:00
timz nahui

tolmuahv
08.10.13, 21:00
mylolo

donkament, see on useless vote. infot ei saa, lased flippi. Säästame täna q_q, homme vaatab edasi.

karupoeg
08.10.13, 21:00
enne seda kui ma teda hääletasin

-andres-
08.10.13, 21:00
Ma ei näe mõtet hetkel kellegagi kaasa minna, sest hetkel tuleb täiesti random pick, votecounti ka ei tea.

mylolo
08.10.13, 21:00
timz

tolmuahv
08.10.13, 21:01
timz, igaks juhuks, kui quotes boldi jäi.

donkament
08.10.13, 21:01
donkament, see on useless vote. infot ei saa, lased flippi. Säästame täna q_q, homme vaatab edasi.

ma kontrollisin vagunit aint

karupoeg
08.10.13, 21:01
Küla mõelge selle peale, et Tolmuahv/Q_Q/Karupoeg 1 neist on väga suure % hunt. Meid leveldakse praegu.

KAS VISA ÜTLEKS NII HUNDINA ENNE KUI MA TEDA HÄÄLETASIN

VisaHing
08.10.13, 21:01
GOOD LUCK KÜLA!

karupoeg
08.10.13, 21:01
KAS VISA ÜTLEKS NII HUNDINA ENNE KUI MA TEDA HÄÄLETASIN

TA TULEKS TIMZIGA HÄÄLETUSEGA KAASA HUNDINA, SEST TAL OLEKS POOGEN

tolmuahv
08.10.13, 21:01
Imo Visa clearis end kogu mänguks praegu.

karupoeg
08.10.13, 21:01
timz

VisaHing
08.10.13, 21:01
Karupoeg on KÜLA!

VisaHing
08.10.13, 21:02
timz

lenC
08.10.13, 21:19
5 timz0333 (mylolo, donkament, q_q, tolmuahv, karupoeg)
5 q_q (WowAwiAA, ranka, timz0333, Toomasl, TõnisL)
1 VisaHing (VisaHing)

kuni 22:25 võib saata privaatsõnumi kui kuskil viga

lenC
08.10.13, 21:29
Count loeb.

Küla poos üles kasutaja timz0333, ta oli külatark.

lenC
08.10.13, 21:30
EDASIPIDI ON IGA POSTITUS, MIS ON TEHTUD 22:01 VÕI HILJEM MODKILL ILMA ERANDITETA.

lenC
09.10.13, 08:33
Counterit ei saa ikka tööle, aga asja uuritakse. Täna peaks mul countide jaoks rohkem aega olema päeva lõpu poole, aga ei saa midagi lubada. Võite ise ka hääli kokku lugeda.

Foorumikella näete, kui scrollite täiesti alla. Soovitan copyda tekst, mis te postitada soovite, refreshida ja siis pasteda nii ruttu kui võimalik kui refreshimisel selgus, et kell on 22:00 või varem. Öö algab alates 22:01-st olenemata kas teema lukustatakse või mitte.

lenC
09.10.13, 08:33
Hundid tapsid kasutaja VisaHing, kes oli tavaline külaelanik.

On päev!

tolmuahv
09.10.13, 09:19
First off, paras kägar olukord muidugi. Hundid võisid endal küll persed otsast naerda selle peale. Aga noh, juhtub.

Ilmselt on kõik ühel nõul vaid selles: timz ei olnud orchestrated kill, vaid täiesti juhuslik. Kui selles keegi kahtleb, siis seda on lihtne lahata. Muuhulgas oleks timzi poomise organiseerimiseks olnud vaja Visahinge appi, kes nüüd on confirmed & dead küla. Eraldi küsimus on, mida me sellest juhuslikust killist järeldada oskame või saame.

Alustada võiks üldsegi sellest, mida timz külatargana ütles või ei ütelnud. Copy-pasten järgmisse posti.

tolmuahv
09.10.13, 09:22
Laas on way hundisem kui first game.

Ainus väga selge vihje. Ülejäänud vihjed olid "Visahing on olnud key player", "Visahing tundub kahtlane", "karupoeg tundub külane", "karupoeg tundub hundine", "ranka jutt on külane".

Ehk siis Visahinge ja karupoja suhtes mõlemale poole vihjeid ja välistaks, et ta neid peekis. Ranka osas üks väga soft vihje, Laasi osas väga tugev vihje.

Nüüd võiks teised ütelda, kas on ka variant, et timz oleks lihtsalt surnud ilma endast märki maha jätmata? Kui ta vähegi hea mängija on, siis ei tohiks seda kindlasti teha. Aga mina olen temaga mänginud 1 kord koos ja ta oli out teiseks päevaks juba. Seega nfc siin.

tolmuahv
09.10.13, 09:25
Pean varsti ära hääletama ja kuna meil 2 külatarka kes ütlevad, et qq hunt siis on hetkel qq hääl kõige rohkem obv eks.

Karupoja ainus reason qq-i pushida lihtsalt külana on see, et veel oma ego boostida ja kui peaks täppi minema on eriti win. Samas külaseisukohast on see sitt push ja karupoeg nii külale ei teeks.

Jäävad variandid hunt ja KT

Korra on see liin olnud tõene... .

Lisaks timzilt veel selline post. Tuleb silmas pidada, et timz TEADIS, et karupoeg ei ole KT. Miks ta ütleks, et "jäävad variandid hunt ja KT"? Kas ta arvas seda lihtsalt? Või ta teadis (karupoeg oli peeked hunt)? Igatahes oleks see KT-lt väga halb statement kui ta pole päriselt karupoega peekinud ja teda hundina näinud.

mylolo
09.10.13, 09:30
Küla mõelge selle peale, et Tolmuahv/Q_Q/Karupoeg 1 neist on väga suure % hunt. Meid leveldakse praegu.
Ja meid leveldatigi ära. Karupoeg ei söödud ära, miks sest visahinge clearis end selle postiga selgeks külaks ja hundud nägid siis ohtu. Eilne tsirkus siin karupoja, q_q, ja tolmuahvi vahel näitas et siin ei ole mitte üks vaid nad kõik võivad olla hundid.
Selles mängus on pandud algajad mängijad külaks ja kogenud hunditeks ja hundid selged dikteerivad seda mängu.

tolmuahv
09.10.13, 09:31
Viimases postis ma kaldun arvama, et timz siiski *arvas*, et karupoeg on hunt. Sest see karupoja liin, et tuleb kohe välja fake KT-na q_q kallale ja loodab, et õhtuks asi laheneb tema kasuks ja ei jäta temast äärmiselt kahtlast muljet...See on ikka fucking long shot.

ranka
09.10.13, 09:49
toomasl

mylolo
09.10.13, 10:29
IMPORTANT: MINA EI OLE KT. Kui karupoeg claimis KT, siis mõtlesin, et claimin otsekohe sama ja saan creditit samapalju või rohkem. Seega oleks karupoeg võinud esimene öö ellu jääda kui hundid peavad tema ja minu vahel flippama.

Nüüd kardan, et me oleme kogemata hoopis q_q’le pihta saanud KT-na. Sel juhul me ei tohi teda üles puua. Sest muidu poote te järgmisena minu-karupoja, whatever we do. Ja hommikuks on tõeänoliselt karupoeg söödud ka. See jätaks küla sitta seisu, kuna q_q, karupoeg on out ja minu credibility null. Lisaks pole ühtegi cleared küla peale Wow.

Aga kui me väldime KT poomist täna, siis on homme meil VÄHEMALT 3 cleared küla: Wow, karupoeg, tolmuahv. Sel juhul süüakse öösel ära q_q ja hommikul näeme, et ta oli KT. PALUN SÄÄSTAME q_q TÄNA!

Kui q_q ei ole KT, siis tuleb homme õige KT välja. Me oleme ikkagi teises päevas vähemalt 3 cleared külaga (day0+day1 peek+KT). See on väga hea. Lisaks sellele on meil homme alles tugev player base (kas q_q või karupoeg või vahel mõlemad), 3 cleared küla garanteeritud ja kogu sellest olukorrast üksjagu reade.

Karupoeg: Ma ei näe kuidagi, et sa tegelikult KT oleksid. Ausalt ei näe. Mina ka ei ole. Q_q andis ühe konkreetse vihje ja loobus. Kui sa teisiti ei ütle, siis ma tegelikult ka arvan, et ta on KT. Sest tegelik hunt ei oleks nii rahulikult ja veendunult ütelnud otsekohe, et „mina ja Wow külad; tolmuahv ja karupoeg halvad külad“. Hundina oleks ta pidanud natuke sweatima ja arvama, et ongi peeked.

Kui karupoeg nõustub, on meil võimalik 4 häält kokku saada hetkel: q_q, karupoeg, tolmuahv ja Wow. Need peaks kõik minema ühele kandidaadile väljaspoole claime, nagu q_q ütles. Aga mul pole ühtegi kindlat kandidaati, kes see olla võiks. Ootan siin teiste ettepanekuid. Kõigele sellele on vaja karupoja accepti, et ta ei ole KT.

Tolmuahv saad sa välja tuua selle konkreetse vihje mis sinu arvates q_q ütles, et ta on KT.

tolmuahv
09.10.13, 10:50
mylolo, do your own fucking legwork. Seda küsis Wow ka eile ja ma tõin selle väga täpselt välja quoted ja postid. Kui peast õigesti mäletan, siis mingi 260-ish post, kus ta viitas #232-le ja ütles, et "Kui lenC ütleb homme, et ma olin KT, siis vaadake #232".

Kui sa selles olukorras oleksid fake KT, kes tuli karupoega KT-na katma, aga sai aru, et karupoeg on ka fake KT, mida sa siis teeksid? Jääksid vait ja laseks q_q oksa tõmmata? Tuleks välja?

Üldiselt veits frustreeriv on kui osad tegelased seltskonnast ikka kõige elementaarsemaid asju ka kaasa ei mõtle.

KristjanLaas
09.10.13, 10:59
Kogu eilne situatsioon:


http://www.youtube.com/watch?v=-Bc0mG5omTo

tolmuahv
09.10.13, 11:02
tsau Kristjan. Kuidas sa ise kommenteerid seda, et timz andis ainult sinu kohta üheselt loetava vihje ja arvas, et sa oled palju hundisem kui eelmisel korral?

KristjanLaas
09.10.13, 11:13
Obv on, et eilne põhikolmik hakkab nüüd kõige rohkem heati saama eks, see on lihtsalt loogiline, sest nende eilne paaniline tegevus pmst. tappis küla selliselt, et timz ei jätnud ühtegi solid vihjet mängu (jah tolmuahv, kõlab külaselt ja kõlab hundiselt stiilis lauseid oli veel).

Seega tundub mulle ainukese loogilise asjana, et pregame peekis ta küla, kes ei olnud tolmuahv ega karupoeg, sest vastasel juhul oleks ta qq väljasaatmise peale midagi ette võtnud. Hetkel aga sobis talle qq, kui tugeva mängija välja saatmine.

That being said, qq ja tolmuahv teistest way kõige kahtlasemad praegu.

KristjanLaas
09.10.13, 11:14
tsau Kristjan. Kuidas sa ise kommenteerid seda, et timz andis ainult sinu kohta üheselt loetava vihje ja arvas, et sa oled palju hundisem kui eelmisel korral?

Ma ei nõustu üldse, et see vihje oli minu kohta kuidagi üheselt mõistetav. Miks ta siis qq poolt hääletas?

KristjanLaas
09.10.13, 11:17
Pluss mulle tundub, et sa oled pooltiltis, sest arvad, et heat võib sinule langeda, mis teeb su minu silmis pigem külaseks. Hundina oleksid sa arvestanud kõige sellega.

KristjanLaas
09.10.13, 11:18
Aga siiski, millest sa aru said, et kp pole KT.

donkament
09.10.13, 11:21
minule tundub tolmuahv samuti väga hundisena, tho ma ise ei suuda sellised analüüse teha nagu tema, järelikult oleks mul temast raske aru saada ka siis, kui ta küla on.

Toomasl
09.10.13, 11:36
Miskipärast kaldun arvama, et q_q ja tolmuahv on mõlemad hundid. Eilne q_q vihje sellele, et ta on KT ja teab, et Wowa on küla, vihjab minu jaoks lisaks veel, et hunt võib olla ka wowa. See üksteise süüdistamine jne lihtsalt meta.
OBV võin eksida.

ja Ranka, miks mina?

Hetkel hääl igaljuhul q_q

tolmuahv
09.10.13, 11:38
Ma ei tahaks hetkel rohkem midagi ütelda. Karupoeg ja q_q pole andnud ühtegi kommentaari kogu asjale. Kui nad on hundid, siis ma annaks neile võimaluse vea tegemiseks. Kui nad on külad, on neil lihtne väga detailselt selgitada enda versiooni, mis juhtus ja kes hunt on.

Nii et palun ärge minult enne vastuseid oodake kui siin rohkem arvamusi on. Muidu lõpetame sellega, et minu versiooni kallal on kogu sats, kõik otsivad sealt midagi. Aga samal ajal jäävad täiesti tähelepanuta teised versioonid. Ma luban, et õhtuks saab minult kõik vastused selle kohta, mis eile toimus minu arust.

WowAwiAA
09.10.13, 11:45
Palju õnne.

WowAwiAA
09.10.13, 11:46
tsau Kristjan. Kuidas sa ise kommenteerid seda, et timz andis ainult sinu kohta üheselt loetava vihje ja arvas, et sa oled palju hundisem kui eelmisel korral?

Haha ma olen vist selgeltnägija, teadsin eile õhtul kui timz kt flipis, et täna tuleb selline post.

WowAwiAA
09.10.13, 11:48
tolmuahv

KristjanLaas
09.10.13, 11:49
0% on võimalus, et kogu see kolmik küla on.

Tolmuahv ütle vähemalt miks kp sinu arust KT ei olnud või viita postile kus seletad.

WowAwiAA
09.10.13, 11:52
Mõlemad fake claimite(ei tee fake hint, vaid selge claim) Mina KT - qq peek. q_q peab seal olema ikka väga,väga,väga hunt teil küladena et seda teha. Jah qq oli hundine. Aga see, et ta jättis peer, et mina peek ja et tema rohkem ei mängi andis talle täpselt 0 KT value, pigem võttis varasemat ära. Te huj seal täielikult ümber arvestasite nii lollilt. Niiet karupoeg - tolmuahv välja. QQ-ga vaatab hiljem. Midagi mässas siis need kes minuga koos eile toimida ei tahtnud, gg.

tolmuahv
09.10.13, 12:00
Kurat, ma vist ei viitsi jätkata. Ma võin pool maailma täis kirjutada, aga ma ei usu enam, et keegi seda mõttega loeb. Wow paneb gut feelingu peal, argumentideks kuum õhk ja 30-fondine "I modkill myself kui te ei tee nii, nagu mina tahan, kuigi ma ei ütle, miks ma nii arvan". Teised peavad mind ka pigem hundiseks ja q_q + karupoeg pole veel midagi ütelnudki. Ja lisaks on tõenäoliselt veel kusagil paar pärishunti peidus.

Mul on vist oute liiga vähe ja ma olen veidi pettunud küla kaasamõtlemise võimes ja soovis. Kui midagi õhtuks drastiliselt ei muutu, siis panen 21.50-21.55 paiku kirja enda versiooni day1 kohta ja kui midagi kirjutada on, siis ka day2 kohta. Eks te saate siis vajadusel day3 seda lugeda kui minu osas selgus majas.

KristjanLaas
09.10.13, 12:01
Mõlemad fake claimite(ei tee fake hint, vaid selge claim) Mina KT - qq peek. q_q peab seal olema ikka väga,väga,väga hunt teil küladena et seda teha. Jah qq oli hundine. Aga see, et ta jättis peer, et mina peek ja et tema rohkem ei mängi andis talle täpselt 0 KT value, pigem võttis varasemat ära. Te huj seal täielikult ümber arvestasite nii lollilt. Niiet karupoeg - tolmuahv välja. QQ-ga vaatab hiljem. Midagi mässas siis need kes minuga koos eile toimida ei tahtnud, gg.

suht word.

KristjanLaas
09.10.13, 12:03
Kurat, ma vist ei viitsi jätkata. Ma võin pool maailma täis kirjutada, aga ma ei usu enam, et keegi seda mõttega loeb. Wow paneb gut feelingu peal, argumentideks kuum õhk ja 30-fondine "I modkill myself kui te ei tee nii, nagu mina tahan, kuigi ma ei ütle, miks ma nii arvan". Teised peavad mind ka pigem hundiseks ja q_q + karupoeg pole veel midagi ütelnudki. Ja lisaks on tõenäoliselt veel kusagil paar pärishunti peidus.

Mul on vist oute liiga vähe ja ma olen veidi pettunud küla kaasamõtlemise võimes ja soovis. Kui midagi õhtuks drastiliselt ei muutu, siis panen 21.50-21.55 paiku kirja enda versiooni day1 kohta ja kui midagi kirjutada on, siis ka day2 kohta. Eks te saate siis vajadusel day3 seda lugeda kui minu osas selgus majas.

Äar solvu nüüd ja kirjuta praegu ära siis kõik, mitte 21.55.

KristjanLaas
09.10.13, 12:07
qq ja kp võiks ka nüüd kirjutama hakata ja 50% fieldist, kes üldse kaasda ei mängi, tahaks nende inputi ka. 1 neist teeb seda väga kindlalt hundina ja kui meil on mängijat, kes sittagi ei kirjuta, siis on teda täiesti võimatu kätte saada..Faking ma lähen ka tilti, sest hiljem tulevad meie strong kolmik jälle jutuga, et nende tiim võidab nii tihti kui külal isegi võimalust pole, sest pooled aitavad hunte.

KristjanLaas
09.10.13, 12:08
Tolmuahv ära lõpeta postimist eks.

KristjanLaas
09.10.13, 12:09
qq ja kp võiks ka nüüd kirjutama hakata ja 50% fieldist, kes üldse kaasda ei mängi, tahaks nende inputi ka. 1 neist teeb seda väga kindlalt hundina ja kui meil on mängijat, kes sittagi ei kirjuta, siis on teda täiesti võimatu kätte saada..Faking ma lähen ka tilti, sest hiljem tulevad meie strong kolmik jälle jutuga, et nende tiim võidab nii tihti kui külal isegi võimalust pole, sest pooled aitavad hunte.

ja kui meil on 5 mängijat st

KristjanLaas
09.10.13, 12:09
jah see mäng on tähtsam kui elu.

WowAwiAA
09.10.13, 12:10
:D

KristjanLaas
09.10.13, 12:46
Lihtsalt mitte keegi siis, gg küla.

mylolo
09.10.13, 12:50
Mina olen WowAwiAA postida nr.433 nõus. Aga ootaks mis eilsetel peategelaste õelda on Karupoeg ja Q_Q.

TõnisL
09.10.13, 13:44
Proovin mängule kasulik olla ja võtan tule enda peale.


Ja külale juhin tähelepanu, et kui kolmanda päeva lõpuks on elus sellised pärlid nagu: qq, karupoeg, või ranka. tra mis lineup: Neid tegelasi on tegelt siin veel. AGA NIMETATUD TEGELASED VÕTAME SIIS SUURE LUUBI ALLA.


qq

veenis ära mind oma tiltimisega

Ja mida tolmuahv juba quote-is:


Pean varsti ära hääletama ja kuna meil 2 külatarka kes ütlevad, et qq hunt siis on hetkel qq hääl kõige rohkem obv eks.

Karupoja ainus reason qq-i pushida lihtsalt külana on see, et veel oma ego boostida ja kui peaks täppi minema on eriti win. Samas külaseisukohast on see sitt push ja karupoeg nii külale ei teeks.

Jäävad variandid hunt ja KT

Korra on see liin olnud tõene...

Kuigi siin oleks lihtne ka hundina kp-le tuld anda. Võimalik, et timz tahtis KT kahtlustest lahti saada ja proovis seda kp-le lükata.

Samuti olen ma üsna kindel, et huntidel oli võrdlemisi selge arusaam sellest, kes KT võiks olla ja rõhutan, et q_q jäi timzi viimaseks pickiks.

OT:

Selle korralik mängimine nõuab ikka omajagu aega. Kuigi see tundub väga huvitav, siis vaevalt, et ma siinseks regiks jään. A kes teab.

mylolo
09.10.13, 13:53
TõnisL tekste ei tohi muuta loe reegleid

TõnisL
09.10.13, 13:55
Enda arust pole ma tekste muutnud.

mylolo
09.10.13, 13:58
Last edited by TõnisL; Today at 14:52.

mylolo
09.10.13, 13:59
post 444

TõnisL
09.10.13, 14:00
Aajaa, loogiline. Parandasin trükivigu ja vormistust teistele teadmiseks. Rohkem ei tee. (A)

q_q
09.10.13, 14:07
Ma just ärkasin.

Eilne päeva lõpp, ma usun, peaks mind (lock) clearima.

Ma pesen/söön jne ning siis selgitan miks.

q_q
09.10.13, 14:33
See, et ma EI hard claiminud KT eile sellise surve all 5~ minutit enne päeva lõppu, ma usun, peaks clearima mind külana.

Ma otsisin välja 2 mängu, kus ma olen päeva lõpus surve all.

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12630-Libahundu-XI-M%C3%84NGU-TEEMA?p=522000&viewfull=1#post522000
Siin mängus ma olen libahunt ja hard claimin KT surve all.

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12575-Libahunt-10-m%C3%A4ngu-teema?p=517723&viewfull=1#post517723
Siin olen külaelanik ja ei tee mingit fake claimi.

Asi selles, et KT hard claimimine, kui sa ei ole päriselt KT, on lynchi manipuleerimine.

Ma olen külaelanikuna ühe korra seda teinud (mitte siin foorumis) ja sain kohe aru, et see on bad play. Nagu pokkeris raising for information on bad play. (Ma vaatan teie suunas, karupoeg ja tolmuahv >_>)

Tolmuahv arvas, et ma KT, sest ma soft claimisin (kasutasin sõnu nagu "kui ma olen KT", jne) ja see on lihtsalt päris KTle katte tegemine.

Nüüd hundina eile oleks ma KT hard claiminud kas lõpus või kohe isegi päeval. Hundina ma tahan lynchi manipuleerida.

Eriti olukorras, kus kui ma hunt olen siis ma teaksin, et karupoeg ja tolmuahv on külaelanikud ja usuvad, et ma KT. Ehk mu claim oleks usutav. Mitte nagu mõnes desperate olukorras hunt claimib KT ja ta naerdakse välja.

See oleks kindlasti suurendanud mu võimalust, et ellu jääda. Järgmine päev ma võin ükskõik mida leveldada, et tahtsin katet teha, jne.

Nüüd ma saan aru, et mind on raske clearida, sest ma võin enamus asju teha mõlemas rollis aga see on üks vähestest olukordadet vist, mis mind peaks clearima. See oli ka mu eilne emotsioon kohe, et vähemalt ma peaksin clear olema, peale timzi flipi.

q_q
09.10.13, 14:36
Ainus väga selge vihje. Ülejäänud vihjed olid "Visahing on olnud key player", "Visahing tundub kahtlane", "karupoeg tundub külane", "karupoeg tundub hundine", "ranka jutt on külane".

Ehk siis Visahinge ja karupoja suhtes mõlemale poole vihjeid ja välistaks, et ta neid peekis. Ranka osas üks väga soft vihje, Laasi osas väga tugev vihje.

Nüüd võiks teised ütelda, kas on ka variant, et timz oleks lihtsalt surnud ilma endast märki maha jätmata? Kui ta vähegi hea mängija on, siis ei tohiks seda kindlasti teha. Aga mina olen temaga mänginud 1 kord koos ja ta oli out teiseks päevaks juba. Seega nfc siin.

Ma sirvisin timzi postid läbi eile õhtul ja ei leinud selget peeki.

Vist oli ranka nimi kuskil mis mõtlema pani.

Mis sinist teksti puudutab siis jah, timz on varemgi KT nii mänginud, et pole vihjeid jätnud.

Aga see maksis külale kätte. Ma ei tea, kas ta teist korda nii mängiks. Sellesmõttes, kui ta ei jäta vihjeid siis ta selles lineupis öökilli kartma ilmselt ei pea.

q_q
09.10.13, 14:39
Lisaks timzilt veel selline post. Tuleb silmas pidada, et timz TEADIS, et karupoeg ei ole KT. Miks ta ütleks, et "jäävad variandid hunt ja KT"? Kas ta arvas seda lihtsalt? Või ta teadis (karupoeg oli peeked hunt)? Igatahes oleks see KT-lt väga halb statement kui ta pole päriselt karupoega peekinud ja teda hundina näinud.

Karupoeg kindlasti hunt peek ei olnud.

Kui timz peekis karupoeg hunt siis on tal suht selge, et üks hunt ei peekiks teist hundiks niimoodi, ehk timz saab aru, et ma külaelanik.

Ja ta ei laseks mind niimoodi tappa karupojal.

q_q
09.10.13, 14:46
Mõlemad fake claimite(ei tee fake hint, vaid selge claim) Mina KT - qq peek. q_q peab seal olema ikka väga,väga,väga hunt teil küladena et seda teha. Jah qq oli hundine. Aga see, et ta jättis peer, et mina peek ja et tema rohkem ei mängi andis talle täpselt 0 KT value, pigem võttis varasemat ära. Te huj seal täielikult ümber arvestasite nii lollilt. Niiet karupoeg - tolmuahv välja. QQ-ga vaatab hiljem. Midagi mässas siis need kes minuga koos eile toimida ei tahtnud, gg.

Palun selgita wowa miks ma hundine olin eile!!

Ma ei ole midagi hundist see mäng teinud.

Isegi kui sa ei arva, et ma KT siis sa peaksid ikkagi meid kuulama ja lynchima väljaspool claime.

Kaks tarka mängijat arvasid, et ma võin KT olla. Anna palun huntidele võimalus teha viga ja mind öösel tappa.

Seal peab 100% claimidest väljas pool lynchima, see pole vaieldav. Sa tegid suure vea eile.

q_q
09.10.13, 14:48
See post jäi silma eile õhtul.


Hommik külad.

Kas sul lifetime banni polegi :D?

Aga kui ma nüüd selge peaga vaatan siis ma vaatasin valesti eile.

Mul jäi mulje, et ta vastab ranka sup-le siin "hommik külad"

Aga ta küsis, kas rankal ei peaks ban olema libahundist hoopis.

q_q
09.10.13, 14:50
See post võib ikkagi midagi tähedada, though, sest siin mainib timz veel rankat:


Kõlab külaselt see tekst.

q_q
09.10.13, 14:57
Ütlen ka ära, et ole tight passive see mäng ja day1/day2 palju afk aga katsun külale nii palju kasulik olla kui aeg võimaldab.

Ei plaanind nii aga ootamatud olukorrad in r l :/

See post võib olla level.

Kui see on level siis suureneb tõenäosus, et timz ei jätnud peeki. Minu arust.

Sellepärast, et ta kirjutab selgelt, et plaanib olla ebaaktiivne, ehk ta arvab, et ei sure n0 kindlasti selle lineupiga.

Niiet kui ta suudab lynchist hoiduda siis ta on safe. Kui ta kirjutab, et ei saa aktiivselt mängida day1/day2 siis on kergem lynchist hoiduda.

Mulle tundub nii igatahes.

tolmuahv
09.10.13, 14:58
q_q: seda viimast ma timzi poolt silmas pidasingi. Aga kui vaadata ranka lauset, mille peale see tuli, siis see on nii fucking random.

Minu jaoks ainus seni täiesti ebaloogiliselt käitunud mängija on Wow. Aga ma ei arva, et see teadlik on. Ma arvan, et ta lihtsalt ei processi infot eriti ära. See eilne räuskamine sind süüdistades või end modkillida lubades (mida ta ei teinud btw) ei oleks hundina ka eriti decent play. See oleks lihtsalt stupid. Külana oleks see veel eriti nutune, sest ta ei suutnud oma käitumist ja arvamust mitte kuidagi selgitada.

Samamoodi, nagu ta eile arvas, et q_q on kindlalt hunt, arvab ta täna mind seda olevat. Wtf mate, su eilne hunt jäi ju ellu? Mis vahepeal q_q ütelnud või teinud on, et tema pealt kahtlus ära tuli? Või mida mina ütelnud või teinud olen peale selle, et ütlesin, et voten ükskõik keda väljaspool claime ja täpselt nii ka käitusin. Wow lihtsalt ei analüüsi ja paneb huupi. Seda ei ole mõtet isegi analüüsida enam. Külana kasutu või destruktiivne, hundina ma ei oska seisukohta võtta. Eelmises mängus ma andsin talle samasuguse lahmimise eest creditit, sest tundus, et hundina oleks ta käitumine fucking dumb. Aga ta osutus hundiks.

q_q
09.10.13, 15:01
Asi selles, et ma ilmselt oskan wowat kõikidest mängijatest kõige paremini readida.

Wowa, ma tean, et sa oled hunt.

Aga mitte see mäng.

Ma oskan!! sind readida!

(See post võib teile segane tunduda, las olla nii, wowa saab aru, mis ma mõtlen)

tolmuahv
09.10.13, 15:03
q_q: Esita oma versioon minu kohta ka. Mida ma eile tegin, olen hunt või ei ole?

KristjanLaas
09.10.13, 15:03
Tahaks ka aru saada..mis kasu sellest on kui wowa aru saab vaid ja vastavalt käitub?

q_q
09.10.13, 15:09
q_q: Esita oma versioon minu kohta ka. Mida ma eile tegin, olen hunt või ei ole?

Kui sa oled hunt siis sa peaksid koos karupojaga olema.

Ma ei usu, et sa üksi niimoodi mängiks oma teises mängus.

Sa ütlesid ka eile, et sa ei sooviks karupojaga koos hundid olla, ütleme et tulebki teil hundi tiim: karupoeg, tolmuahv ja nt ranka või keegi decent.

Siis põhimõtteliselt teie parim chance olekski mingi X strateegia teha, "mida te huntidena ei teeks".

Põhimõtteliselt ma ütlesin eile kõik ära.


Karupoeg ja tolmuahv mõlemad piisavalt targad, et võivad mõlemas rollis seda teha.

Kui nad hundid siis see on ilmselgelt väga haige skeem neil ja angle mida nad suruma hakkaksid oleks "me ei teeks huntidena seda! see oleks enesetapp" jne.

Samas, kui see role neutral on siis on +EV sellist jura teha, sest meelitab päris KT välja tihti.

q_q
09.10.13, 15:09
Tahaks ka aru saada..mis kasu sellest on kui wowa aru saab vaid ja vastavalt käitub?

Ma ei saa kommenteerida seda.

tolmuahv
09.10.13, 15:14
Ma ei saa kommenteerida seda.

q_q see post taotleb üht kolmest:

1) Private message Wow-le, mida vaid tema aru saab mingi minevikus olnud situatsiooni tõttu (peaks olema keelatud).
2) Mulje jätmine, et tal on vaja Wow-ga suhelda, ehk siis et nad pole koos hundid JA et ta usub, et Wow on küla.
3) Hundina Wow-le mingi fake message saatmine, mis võiks viimast veenda, et q_q on küla ja tahab midagi ütelda.

q_q
09.10.13, 15:19
Palun jätke see teema, ma ei saa seda (veel) seletada.

Punkt 2 aga see on way keerulisem.

KristjanLaas
09.10.13, 15:20
Või lihtsalt reaction saamiseks.

KristjanLaas
09.10.13, 15:22
ma pean kohe kooli minema, ma tahaks väga, et rohkem inimesi vestlusest osa võtaks. Sest juhul kui 2/3 on hundid dikteerivad nad kogu olukorda ja õhtul lugejad voterid lihtsalt läheavd kaasa täpselt sellega.

KristjanLaas
09.10.13, 15:23
küsimus kõigile, kes on teie hundid atm.

tolmuahv
09.10.13, 15:27
Ma ei laseks seda enne kirja panna kui karupoeg oma versiooni esitanud on. Ta paneb praegu samamoodi tuima, nagu teised passiivsed. Hiljem oleks hundina tal hea oma versiooni vastavalt kohandada kui teaks, kuhu ja kui palju toetajaid leiab. Las tuleb ka enda variandiga vaakumis välja, rohkem even playing field.

q_q
09.10.13, 15:27
Mu eilne reaktsioon oli, et -andres-, sest ta ei olnud nõus kuulama kolme head mängijat, et tuleb lynchida out of claims.

Samas ta hakkas postitama 10 minutit enne lõppu,

ta oleks võinud hundina vait olla lihtsalt?

KristjanLaas
09.10.13, 15:29
tolmuahv minu jaoks confirmed küla kui palju see ka ei loeks.

Donkament ja tolmuahv imo minu jaoks kõige külamad.

tolmuahv
09.10.13, 15:29
Mu eilne reaktsioon oli, et -andres-, sest ta ei olnud nõus kuulama kolme head mängijat, et tuleb lynchida out of claims.

Samas ta hakkas postitama 10 minutit enne lõppu,

ta oleks võinud hundina vait olla lihtsalt?

q_q: See toob meid tagasi Wow juurde. Kui sa teda hästi readid, siis kas ta on retarded küla või hunt antud olukorras?

q_q
09.10.13, 15:29
Põhimõttelist on suht halb seis selle KT claimide pärast eile.

Nüüd pole teemas mingit infot, sest eile oli päeval lynch decided (q_q), ja kui lynch on decided siis on kõik mängijad vait lihtsalt.

Kui oleks vote counter siis ma puusalt pakun, et 80% postidest on teinud q_q, karupoeg, tolmuahv.

q_q
09.10.13, 15:30
Wowa on küla ikka.

q_q
09.10.13, 15:31
Ta ei mängi hundina nii.

Vaata eelmine mäng, kus ta oli enne päeva lõppu vait ja hääletas viimasel sekundil.

See mäng ta karjus, et tahab q_q-d lynchida no matter what.

Tal on oma arvamus mängijatest. See on külane.

tolmuahv
09.10.13, 15:32
Ma peaks vist natuke tooni maha võtma tegelikult. Ei ole väga ilus teiste kohta nii halvasti ütelda, ükskõik mida nad siin korda saatnud on. Katsun edaspidi isiklikke hinnanguid konstruktiivsemalt anda. Või pigem andmata jätta.

Aga Wow-i puhul on mul küll tunne, et ma võin praktiliselt iga ta statementi pulkadeks võtta ja näidata, kui absurdne see on. Kui see vaid kedagi huvitaks ja ma ise seda oluliseks peaks küla seisukohalt.

q_q
09.10.13, 15:36
Aga Wow-i puhul on mul küll tunne, et ma võin praktiliselt iga ta statementi pulkadeks võtta ja näidata, kui absurdne see on. Kui see vaid kedagi huvitaks ja ma ise seda oluliseks peaks küla seisukohalt.

Ta viga oli, et ei olnud nõus lynchima out of claims ja seega oleks võtnud ära võimaluse huntidel suur viga teha.

Mis tal veel nö halvad statemendid on olnud?

tolmuahv
09.10.13, 15:38
Kas ma alustan eespoolt või tagantpoolt?

-andres-
09.10.13, 15:41
Proovin miski inputi vähemalt anda, aga ei oska öelda, kas järeldused ka kuhugi viivad.


wowa, miks sa q_q-d tahad nüüd järsku kui mina ega tolmuahv ei ole KT?
See praeguseks confirmed, kumbki neist ei ole KT. Tegid fake claimid, päris täpselt ma selle vajalikkusest veel aru ei saa.


timz
Saan aru, et basically random valik, kuid miks random valik timz, kes siiani mänginud eelmistes mängudes okeilt. Miks mitte võtta suvaline vend, kes mängib esimest korda, including nt mina.


kui timz oleks küla, siis ta oleks ammu siin midagi seletamas juba.
Praegu hundina on kaashuntidega skypes ja mõtlevad, et "where did it all go wrong"
Enne quotes keegi siin timzzi posti, et ta peab esimestel päevadel eemal olema ning arutati, kas see oli strateegiline lüke, et arvatavasti ta ei satu tule alla. Nüüd kui aga ta sattus tule alla, muutus fakt aga selleks, et ta siiski pidigi eemal olema. Seega kas oli kerge sihtmärk huntidele? Võtta välja mängija, kes on eemal ja ei saa end kaitsma tulla, samuti by chance saadi pihta KT'le.


Miks te timziga kaasa ei tule.
Miks on vaja pressida?

timz
Next level oleks mõelda, et huntidena tehtaks kahekesti day1 juba selliseid lükkeid, kuid vb see ongi next level thinking???


Kui täna qq ei lynchi ma lasen end modkilli küla.
Wow tegi siis selle meelehärmi tekitanud posti eile, sai kajastus ja arutlust ning pahameelt. Päeva lõpuni ajas oma rada ehk tahtis q_q hääletada.
Samas nüüd tekkinud olukord, kus wow ei läinud öösel. Arvestades, et probably ajab ta oma juttu edasi, siis peaks ju huntidele sobima, et keegi q_q välja pushiks?
Aga oleneb nüüd kui sügavalt hundid sellele läheneksid?


karupoeg, ei ole. Meil pole praegu aega, aga sa mõtled selle olukorra üle hiljem ja jõuad ilmselt samale järeldusele, et see oleks fucking stupid olnud minust teha hundina fake KT claim, et teist hunti päästa. Aga ma ei taha kandidaati valida. See vähendaks ka kogu mu viimase 15 min credibilityt. Ma lasen teil valida, ma olen kõigiga nõus väljaspool claime.
Imo ma ei taju, miks su KT claim hundina peaks "fucking stupid" olema. Hetke mängu esimene päev oli juba piisavalt sick, et selline liigutus küll out of the box ei saa olla.

Probably liiga first level mõtlemine, aga lükake ümber ja seletage.

q_q
09.10.13, 15:41
Põhimõtteliselt nagu karupoeg eile viimastel minutitel kirjutas vist, et kui q_q oleks KT siis ta sõimaks meid ja claimiks, jne.

Mis ilmselt tõsi.

Niiet tegelikult ma saingi ainult külaelanik olla teie arust.

KTna ja hundina ma hard claimiks KT.

Aga see pole põhjus mind lynchida, et ma ei saa KT olla. (!!!)

Hundid ei tea seda ja mu lynch võtaks ära neil suur võimaluse, et viga teha minu öö killiga.

q_q
09.10.13, 15:42
Kas ma alustan eespoolt või tagantpoolt?

Tagant.

tolmuahv
09.10.13, 16:02
Mõlemad fake claimite(ei tee fake hint, vaid selge claim) Mina KT - qq peek. q_q peab seal olema ikka väga,väga,väga hunt teil küladena et seda teha. Jah qq oli hundine. Aga see, et ta jättis peer, et mina peek ja et tema rohkem ei mängi andis talle täpselt 0 KT value, pigem võttis varasemat ära. Te huj seal täielikult ümber arvestasite nii lollilt. Niiet karupoeg - tolmuahv välja. QQ-ga vaatab hiljem. Midagi mässas siis need kes minuga koos eile toimida ei tahtnud, gg.

1) karupoja fake KT claim: karupoeg võis vabalt claimida, et üritada kaitsta KT-d ja arvestades, et ta nagunii süüakse ära. Lisaks võis ta üritada lihtsalt tolmu üles keerutada. 1st day KT claimist on väga lihtne tagasi tulla, sest kõik saavad lõpuks aru, et isegi karupoeg peaks ratsionaalselt KT-na varjus püsima, mõne selge vihje andma ja lootma, et öösel süüakse q_q, ranka, mina või keegi teine. Ta teab, et ta pole teistest nii palju parem, et ta alati esimesena läheks. Lisaks ei saa ta ette näha seda, et keegi teda päästma tuleb kui seda pole ette kokku lepitud. Ehk siis ta võis sellele loota vaid siis, kui me mõlemad oleme hundid ja üritame mingi 17th level game teha mängus, kus 2/3 ei loe poste isegi läbi ja veerand mängib esimest korda. Ja muidugi, ega me siis karupojaga poleks mingil juhul q_q välja võtnud öösel, eksole? Huntidena meile sobiks väga, et q_q ainsa aktiivse külana kõike analüüsib ja korraldab. Makes sense.

2) Minu fake claim: Kui ma olen küla ja näen, et karupoeg tuleb välja KT claimina, siis ma mõtlen kaht asja: liiga vara või liiga oportunistlikult KT kaitseks tehtud. Hundina ma küll karupoega poleks uskunud. Mõtlesin kiirelt läbi ja leidsin, et kui samasuguse KT claimiga tulen, siis on hundid sitas seisus, sest nad peavad väga palju aega ja vaeva meie peale panema. Seda muidugi juhul, kui q_q on küla. Muul juhul välistavad nad minu ja karupoja KT nimekirjast ja otsivad mujalt. Kui ma pean KT-na midagi claimima, siis peab see olema ühtlasi usutav kui samal ajal backima varianti, et ma karupoja tõest KT-claimi ei damage. Selleks ma saan valida ainult sama claimi, mis karupoeg. Ma ei taha kedagi asjata clearida ega süüdistada, see pole mu tegevuse eesmärk.
3) "Jah qq oli hundine": Sittagi ta ei olnud. Gut feelingu järgi oli, mingit reaalset fakti, situatsiooni ega vasturääkivust ei olnud.
4) "Aga see, et ta jättis peer, et mina peek ja et tema rohkem ei mängi andis talle täpselt 0 KT value, pigem võttis varasemat ära": Ofc. Q_q peal on 8 häält ja ta on basically poodud. Mingit vestlust enam ei toimu, aega on tund umbes. Ta ütleb selgesõnaliselt, et "Kui lenC ütleb, et ma KT, siis Wow on peeked küla". Ja lepib oma saatusega. See võttis räigelt KT valuet ära, I bet.
5) "Te huj seal täielikult ümber arvestasite nii lollilt": Kui 8 häält on q_q peal, siis me peaksime karupojaga ikka mõnusad trippinud egod olema, et arvata, et me selle olukorra endale soodsas suunas pöörame poole tunniga. Eriti nii,et mõlemad ütleme, et võib lynchida ükskõik kelle out of claims. Ehk siis me oleme huntidena valmis switchima küla (ja pot KT) pealt hundi peale, kui q_q või keegi valib mingi kandidaadi. Me ütleme mõlemad, et meil on pohhui, kes.
6) "Niiet karupoeg - tolmuahv välja. QQ-ga vaatab hiljem.": Ehk siis eile räuskas Wow, et qq on obvious küla ja ta modkillib end, kui ei lynch qq. Ja täna on qq elus, Wow enam modkillist ei räägi ja peab huntideks hoopis mind-karupoega. Makes sense.
7) "Midagi mässas siis need kes minuga koos eile toimida ei tahtnud, gg": Didn't get that one.

WowAwiAA
09.10.13, 16:02
q_q: See toob meid tagasi Wow juurde. Kui sa teda hästi readid, siis kas ta on retarded küla või hunt antud olukorras?

Call me tarded, I call you wolf.
Hääl vist peal ka ahvil juba.

WowAwiAA
09.10.13, 16:03
Come at me, pühin kogu selle tolmu su ahvimordalt ja paljastan hundilõusta

tolmuahv
09.10.13, 16:06
"Niiet karupoeg - tolmuahv välja. QQ-ga vaatab hiljem.": Ehk siis eile räuskas Wow, et qq on obvious küla ja ta modkillib end, kui ei lynch qq. Ja täna on qq elus, Wow enam modkillist ei räägi ja peab huntideks hoopis mind-karupoega. Makes sense.

Typo obviously. Wow arvates oli qq eile obvious hunt, mitte küla.

q_q
09.10.13, 16:07
Ok, tolmuahv, rohkem pole vaja.

Ma pole kõigega nõus sealt,

nt sa ei saa öelda, mis teised mängijad arvama peavad.

Kui wowa arvab, et ma hundine siis see ongi tema arvamus. Sa ei saa tulla ja öelda "sittagi ta oli", jne.

q_q
09.10.13, 16:11
Wowa ilmselt arvab, et ma hundine sellepärast, et mängin natuke teise stiiliga.

Enne seda mängu viimane mäng, kus ma külaelanik olin siin foorumis oli pool aastat tagasi!

(http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12575-Libahunt-10-m%C3%A4ngu-teema)

3 eelmist mängu ma olen 2x hunt olnud ja 1x hostinud.

Ma tahtsin juba eelmine mäng teise stiiliga mängida aga kuna ma randisin hundi siis ma ei tahtnud lisa tähelepanu tõmmata enda peale.

WowAwiAA
09.10.13, 16:11
lync ahv - flipib wolf - win, siis sülitan sulle värdjale näkku = topelt win.

WowAwiAA
09.10.13, 16:11
ez game.

tolmuahv
09.10.13, 16:11
Ok, tolmuahv, rohkem pole vaja.

Ma pole kõigega nõus sealt,

nt sa ei saa öelda, mis teised mängijad arvama peavad.

Kui wowa arvab, et ma hundine siis see ongi tema arvamus. Sa ei saa tulla ja öelda "sittagi ta oli", jne.

Ma üritasin ükskõik kust aru saada, kus Wow võis tunda, et ta peab end modkillima kui q_q ei lynchita. See tunne peaks tekkima olukorras, kus kogu sats mingit äärmiselt loogilist fakti või seost ignoreerib ja sa ei taha enam nendega tegemist teha, sest nad on fucking idikad.

Wow mitte ei jätnud ainult seda selgitamata, mis tema arust seal oli, vaid ta on praeguseks ka enda arvamust muutnud ilma, et vahepeal oleks midagi muutunud. See on koht, kus mina näen, et külana on see fucking horrible play ja ma pooks ta kasvõi selle eest üles, et ta nii destruktiivne küla on. Lisaks võib ta ka hunt olla, aga selles pole ma kaugeltki mitte kindel.

tolmuahv
09.10.13, 16:12
Btw, kas modkilli puhul saab küla ikkagi õhtul ühe üles puua?

WowAwiAA
09.10.13, 16:13
Hei see on mu game plan külana, ei tohiks nagu modkilled saada. Nii mu plaan külana ette näeb lihtsalt.

tolmuahv
09.10.13, 16:15
Mod: Palun selgita modkilli reegleid. Kuna ja mis tingimustel saab seda paluda, kas see tehakse kohe või päeva lõpus ära?

WowAwiAA
09.10.13, 16:19
lync ahv - flipib wolf - win, siis sülitan sulle värdjale näkku = topelt win.


q_q: See toob meid tagasi Wow juurde. Kui sa teda hästi readid, siis kas ta on retarded küla või hunt antud olukorras?

v-w, equals out. Leggo modkillid.

q_q
09.10.13, 16:19
Btw, kas modkilli puhul saab küla ikkagi õhtul ühe üles puua?

Ma ei oska vastata, üldiselt on 2 võimalust vist:

1) saab lynchida aga on järgnevatel päevadel võimalus hääletada no lynch, et viia mängijate arv tasakaalu.

2) teine on keerulisem ja ma ei tea kuidas see käib. Nt kui külaelanik modkillitakse siis saab lynchida ja hundid saavad 2x tappa ühe öö jooksul vist. Ma pole kindel, kuidas see käib.

Põhimõte on see, et kindlasti peab lõpus olema F3, mitte F4. Sest need on võrdväärsed selles mõttes, et mõlemal juhul, kui puuakse külaelanik siis on mäng läbi.

F3: puuakse küla ja järgi jääb 1 hunt ja 1 küla = hundid win

F4: puuakse küla, hundid saavad öökilli ja järgmine päev jääb järgi 1 hunt ja 1 küla = hundid wins

Aga F4 on statistiliselt väiksem võimalus hunti lynchida, sest unknown mängijaid on rohkem.

Ma ei tea, mis lenc otsustab, kui peaks nii minema.

q_q
09.10.13, 16:21
Mod: Palun selgita modkilli reegleid. Kuna ja mis tingimustel saab seda paluda, kas see tehakse kohe või päeva lõpus ära?

Mod killi ei saa paluda!

Palun loe reegelid, see läheb küla saboteermise alla.

Kui wowa oleks ennast nimelt modkillinud, rikkudes mingit reeglit, oleks ta koheselt järgnevatest mängudest banned.

Nagu ranka on tegelikult banned aga kuna oli selline olukord, kus ilma rankata ei oleks 3 mängijat mängu saanud otsustasin, et savi.

ranka
09.10.13, 16:30
jälle kõik suruvad häid mängijaid. osad on vaikselt. kas ma tõesti olen siis alati valesti aru saanud, et hea mängija eemaldamine suurem +EV, kui vaikse mängija surumine? hea mängija ei jää vait, isegi siis, kui ta ei ole tule all, vaikne mängija peab hakkama kaitsmta end.

karupoja eilne point oli hea - pole vahet, kes ta on: KT, hunt või küla. Tule all on ta alati, sest mõtleb kaasa/bluffib ja postitab palju.

donkament
09.10.13, 16:32
Vähemalt üks kõige jutukamast kolmikust peab hunt olema. Visa hing söödi ära seepärast, et ta cleariti päeva lõpus, mõni vähem kogenum hunditiim oleks prolly üritanud mõnda ohtlikumat non-hunti ära süüa st üht kolmikust q_q, karupoeg, tolmuahv. Samamoodi kogu see visa hinge teema clearis veidi ka karupoega. (hea episood millele hiljem tagasi viidata)

q_q
09.10.13, 16:32
toomasl

tolmuahv
09.10.13, 16:33
ranka, asi pole selles. Rohkem kui mängu võita, tahavad mõned siin isiklikult ära teha kellelegi või tõestada enda randomiga genereeritud sisetunde paikapidavust. Kui nad mööda panevad, siis on 'lihtsalt mäng', aga kui pihta läheb, siis on "I told you so, I'm a fucking genius" tunne neil. Sellepärast ei saa siin ka eriti ratsionaalset vestlust pidada või taktikat seada.