PDA

View Full Version : *** Arvutimängud ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 [6] 7 8

Timpz
21.01.13, 18:37
Mul oli eile 90% ma pakun ;). Sain mingi karistuse ka.
Aga ma lähen tilti lihtsalt, kui idikad mängus. Lisaks udikaz oskab ainult drow rangerit mingil määral ja kui keegi peaks selle hero valimisel temast ette jõudma, siis perses.

tänu leavimisele sa tõenäoliselt low priority matchmakingus ka veel pealekauba , mis tähendab, et sa mängid kõige sitematega, kes dotat üldse mängivad

Codecci
21.01.13, 19:27
League of Legendsi aktiivseid mängijaid? Ise saan see nädal level 30 kätte, võiks osavate poistega rankingut teha siis.

Romka
21.01.13, 19:30
Ma mängin ka siit vahest, steamis 'genesdeivid', võite lisada.

Codecci
21.01.13, 20:53
Mis maailma kõige populaarsem/parem online FPS hetkel on?

q_q
21.01.13, 21:06
counter-strike 1.6

camu
21.01.13, 21:07
tänu leavimisele sa tõenäoliselt low priority matchmakingus ka veel pealekauba , mis tähendab, et sa mängid kõige sitematega, kes dotat üldse mängivad
Hetkel jah vist. Samas ma ei viitsi eriti mingi kindla heroga ka mängida. Üldjuhul pickin random või suvalt midagi.
Mis mulle dota juurdes hetkel ei meeldi, on see et pole Concede valikut, nagu Honis, kus peale 15 minutit võib alla anda. Ma üldse ei viitsi oma aega raisata dotas selle peale, kui pärast 20 minutit on asi selge, aga üks võistkond pushida ei taha vaid ajab statte taga ja mäng venib tänu sellele veel vähemalt 30 minti. What´s the point.
Seega olekski hea, kui oleks olemas vähemalt paar venda veel, kes asjast aru saavad ja mängida oskavad.

camu
21.01.13, 21:08
ole vait. mängisin linchi ka ilusti välja.
See, kui ma Pudgega midi pooleks oman, ei tähenda, et sa midagi välja mängisid. Lisaks olid väga halvad vastased.
Mängu lugemise oskus ei teki 20 mänguga. Ei saagi tekkida.

rasmer
21.01.13, 21:11
Mis maailma kõige populaarsem/parem online FPS hetkel on?

Algatad siin nüüd Battlefield vs CoD sõja lol. (Battlefield ftw)

Codecci
21.01.13, 21:29
Algatad siin nüüd Battlefield vs CoD sõja lol. (Battlefield ftw)
PC peal need ka kõige popimad atm?

Oliverk
21.01.13, 21:29
Mis maailma kõige populaarsem/parem online FPS hetkel on?

http://store.steampowered.com/stats/
CS juba 12 a

rasmer
21.01.13, 21:33
http://store.steampowered.com/stats/
CS juba 12 a

Kindel, et see steami statistika täpne on ? Tundub uskumatu, et CS populaarsem on kui kõige uuem cod või BF 3. Igal juhul Codecci ära CS-ist küll alusta kui FPSi otsid.

Oliverk
21.01.13, 21:35
Kindel, et see steami statistika täpne on ? Tundub uskumatu, et CS populaarsem on kui kõige uuem cod või BF 3. Igal juhul Codecci ära CS-ist küll alusta kui FPSi otsid.
3 korda niipalju mängivad veel non steami ja need siin statistikas ei kajastu. Kuigi jah kommuun on vähenemas juba aastaid.

Codecci
21.01.13, 21:35
Kindel, et see steami statistika täpne on ? Tundub uskumatu, et CS populaarsem on kui kõige uuem cod või BF 3. Igal juhul Codecci ära CS-ist küll alusta kui FPSi otsid.
Vana CS on jah jube, aga just avastasin mingi uue CS-i Steami poest (Global Offensive), mõtlesin, et see ehk vähe asjalikum. Aga tundub, et Battlefield 3 siis, CoD: MW3 olen single playeris proovinud veidi ja ei meeldinud eriti tbh.

Kunagi mängisin sellist FPS-i nagu Soldier of Fortune 2: MP-TEST, mingi demo pmst ja aint 1 map oli, aga 100h+ sai julgelt sinna alla pandud ja üsna heaks saadud. Mängiks vb siiani kui cheatereid niipalju poleks :D

kardaanirist
21.01.13, 21:37
Mis maailma kõige populaarsem/parem online FPS hetkel on?

wolf:et ainec. : D

rohelinekonn
21.01.13, 21:41
bf3 pole steamis sellepärast puudub listist, Ise eelistan BF3

vennike
24.01.13, 06:09
Sa Diablot ei panegi enam?


diablot mängib bot ~16h päevas. dota2 on ikka palju vingem aparaat kui d3. skill määrab, mitte rahakott.

udikaz
24.01.13, 06:35
diablot mängib bot ~16h päevas. dota2 on ikka palju vingem aparaat kui d3. skill määrab, mitte rahakott.

agree. aga sc2 on samast klassist ;)

Karelkorm
24.01.13, 06:45
Mis maailma kõige populaarsem/parem online FPS hetkel on?

cs go competitive, muidu bf3.. codid endale ei meeldi, a seal suur kommuun

virukunn
25.01.13, 01:40
Kindel, et see steami statistika täpne on ? Tundub uskumatu, et CS populaarsem on kui kõige uuem cod või BF 3. Igal juhul Codecci ära CS-ist küll alusta kui FPSi otsid.

Nendes tänapäeva fpsides on laskmine nii random võrreldes 1.6ga, kus oli vaja sitaks ja SITAKS mängida, et heaks saada. Relvade recoili biitimist mõtlen.

kardaanirist
25.01.13, 09:08
Nendes tänapäeva fpsides on laskmine nii random võrreldes 1.6ga, kus oli vaja sitaks ja SITAKS mängida, et heaks saada. Relvade recoili biitimist mõtlen.

või lased vana head ETd, kus jooksed thompsoni või mp40ga ringi ja recoilist pole haisugi. ainult headshotid ja "ding, ding, ding" käib.

lambitont
27.01.13, 11:41
parim fps on cs 1.6 ja nii see jääb ka.
nuubid vaatavad mängude puhul ainult graafikat ja ei taju sittagi

Mrt1989
27.01.13, 11:59
CS ju puhas spray and pray.

Oliverk
27.01.13, 12:00
CS ju puhas spray and pray.

lol

Karelkorm
27.01.13, 13:11
lol

P90, negev, isegi m4 lähedalt ju puhas sprei. Kuulid mööda ekraani laiali, hs lootes. Muidu lots of fun.

q_q
27.01.13, 16:30
P90, negev, isegi m4 lähedalt ju puhas sprei. Kuulid mööda ekraani laiali, hs lootes. Muidu lots of fun.

mida sa seletad, cs-is polegi selliseid relvi. me räägime 1.6 mitte noob-strike

cs-is on ak,galil,m4,famas,mp5 ja awp ja vsjo ja mingit spray and pray jutu peale lihtsalt lol

Vandalar
27.01.13, 16:48
Path Of Exile on päris hea, esialgu vähemalt tundub palju nauditavam oma sisu ja teostuse poolest, kui Diablo 3. Diablo 3-l on küll graafika ja interface lahendused paremad ja kvaliteetsemad IMO, kuid mängu sisu ja mängitavus on POE-l kõvasti üle.

redddman10
27.01.13, 17:24
mingeid häid uuemaid FPS peale CoD-i ja Medal of honori?

Karelkorm
27.01.13, 17:33
mida sa seletad, cs-is polegi selliseid relvi. me räägime 1.6 mitte noob-strike

cs-is on ak,galil,m4,famas,mp5 ja awp ja vsjo ja mingit spray and pray jutu peale lihtsalt lol

Kas go ei ole 1.6 täiustatud versioon? Ma 1.6 pole eriti mänginud jah, ei viitsi neid 10t pikslit ekraani peal oskuslikult liigutada.

q_q
27.01.13, 17:36
Kas go ei ole 1.6 täiustatud versioon? Ma 1.6 pole eriti mänginud jah, ei viitsi neid 10t pikslit ekraani peal oskuslikult liigutada.

ei

noob-strike's for noobs

yea right 10 pikslit, lambitont ütles väga õieti


nuubid vaatavad mängude puhul ainult graafikat ja ei taju sittagi

Karelkorm
27.01.13, 17:37
a mis sis go-s valesti on, et see noobidele on?

Karelkorm
27.01.13, 17:38
V ei läinud käima?

q_q
27.01.13, 17:44
see on hoopis eraldi mäng millele pandud counter-strike nimi ette, et paremini müüks

Poke
27.01.13, 19:14
see on hoopis eraldi mäng millele pandud counter-strike nimi ette, et paremini müüks
lol
et ainult 1.6 on siis counterstrike?

mapid on isegi cs:go-s peaaegu identsed 1.6-le
relvade recoil käitub pm samamoodi nagu 1.6-s, animation on uhkemaks tehtud vähe ainult.
kui sa arvad, et see on hoopis eraldi mäng siis sa ilmselt ajad sassi midagi.

Murdock
27.01.13, 19:19
Mängin CO-st kunagi toksisin 1.6t
CO on pmst samasugune ainult graafika parema

q_q
27.01.13, 19:20
lol
et ainult 1.6 on siis counterstrike?

mapid on isegi cs:go-s peaaegu identsed 1.6-le
relvade recoil käitub pm samamoodi nagu 1.6-s, animation on uhkemaks tehtud vähe ainult.
kui sa arvad, et see on hoopis eraldi mäng siis sa ilmselt ajad sassi midagi.

yep

cs:source ja cs:go pole cs minujaoks, vahet sel on anyway mingi mõttetu vaidlus stiilis "mis cs:go-l viga, arvuti ei vea välja v?"

Poke
27.01.13, 19:28
yep

cs:source ja cs:go pole cs minujaoks, vahet sel on anyway mingi mõttetu vaidlus stiilis "mis cs:go-l viga, arvuti ei vea välja v?"
obv cs1.6 on ja jääb parimaks cs-iks mis tehtud on,aga jah mõttetu vaidlemine.
e:obv cod:4 jääb parimaks call of duty-ks mis kunagi olnud on

virukunn
27.01.13, 21:19
P90, negev, isegi m4 lähedalt ju puhas sprei. Kuulid mööda ekraani laiali, hs lootes. Muidu lots of fun.


http://www.youtube.com/watch?v=gGXijf32L1g

Ise CS GO-d pole m2ngind, aga videosid vaadates tundus laskmine sarnane 1.6-ga ja prolly on ka, sest paljud prod GO-le üle kolinud.

Oliverk
27.01.13, 21:37
Taga targemaks. Videos tundub laskmine sarnane. Mida veel välja mõtlete. Olen mõlemat mänginud. CS Go on täispask recoil. Mby midagi muudetud nüüdseks, pole peale betat seda puutunud.

valustyng
27.01.13, 21:50
Minu meelest oli parim CSi versioon 1.5 .

totaldonk
27.01.13, 21:52
1.5 oli kõva ja :D

tiigrikutsu
27.01.13, 22:17
ET on ja oli ikka kõvasti etem pela kui 1.6. :D

inward
27.01.13, 23:03
1.5 :D. Seal olid prodel mingid omad hackid. Kas mitte kuskil dust2-s ei saanud läbi kiviseina flashi visata vms :D. 1.6 mulle meeldis ka kõige rohkem. Vanad ajad tulevad meelde, kui tatikana sai arvutisaalis passitud ning vahel kui raha rohkem juhtus olema, said koos sõpradega ööseks jääda. Uksed pandi 22:00 lukku ja omanik tuli tegi järgmise päeva hommikul 10:00 uksed uuesti lahti. Öö läbi käis mingis keldris, CRT monitori taga räige mängimine.

Ajasite isu peale nüüd. Peaks CS-i tirima endale ja botidega madistama.

oohoh
27.01.13, 23:13
matrix, escape, @ ja gameplaza olid tol ajal päris vahvad jah
Kas 1.6 mängitakse praegu ka lanidel?

q_q
27.01.13, 23:30
matrix, escape, @ ja gameplaza olid tol ajal päris vahvad jah
Kas 1.6 mängitakse praegu ka lanidel?

ikka

Vandalar
27.01.13, 23:57
Mängiks isegi vahelduseks CS-i, kuid mul win 7 64bit ei taha seda käima lasta. On kellegil äkki sarnane asi olnud ja teab lahendust (va. muude OS-ide install või emuleerimine)?

q_q
28.01.13, 00:04
Mängiks isegi vahelduseks CS-i, kuid mul win 7 64bit ei taha seda käima lasta. On kellegil äkki sarnane asi olnud ja teab lahendust (va. muude OS-ide install või emuleerimine)?

properties compatibility run this program in windows xp

K2snakas
28.01.13, 00:23
Kes bf3 pelavad, viskake oma nickid siia, ehk pelab koos vahest, kuigi ma selles alles n00b.

Vandalar
28.01.13, 02:01
properties compatibility run this program in windows xp

Kui sul nii toimis? Pmst ise proovisin mõnda aega tagasi kõikvõimalikud variandid ära juba ja selle kaasa arvatud ning ei saanud tööle.

q_q
28.01.13, 02:04
yep toimis

vonkartoffel
28.01.13, 02:09
Mingit head vanakooli tüüpi mängu oskab keegi soovitada? Midagi nakkavat nagu Transport tycoon, settlers, world of warcaft vms, ühesõnaga midagi lihtsat ja nakkavat, quitiks pokkeri mingi nädalaks.

q_q
28.01.13, 02:09
realm of the mad god

steamis tasuta

ristik
28.01.13, 03:38
Age of Empires osad

Codecci
28.01.13, 06:41
Mingit head vanakooli tüüpi mängu oskab keegi soovitada? Midagi nakkavat nagu Transport tycoon, settlers, world of warcaft vms, ühesõnaga midagi lihtsat ja nakkavat, quitiks pokkeri mingi nädalaks.
Rise of Nations

---

Kas Skyrimis pidevalt käib kuskil katakombides möllamine ja mingite haigete kollidega vastamisi olemine? Ei viitsi sellist mängu mängida kus 24/7 junn jahe peab olema :D

Strawberry
28.01.13, 06:54
Mingit head vanakooli tüüpi mängu oskab keegi soovitada? Midagi nakkavat nagu Transport tycoon, settlers, world of warcaft vms, ühesõnaga midagi lihtsat ja nakkavat, quitiks pokkeri mingi nädalaks.

Kui pole ammu mänginud, siis World of Warcraft LDO.

redddman10
28.01.13, 08:08
Rise of Nations

---

Kas Skyrimis pidevalt käib kuskil katakombides möllamine ja mingite haigete kollidega vastamisi olemine? Ei viitsi sellist mängu mängida kus 24/7 junn jahe peab olema :D
ei ole see asi nii hull seal:D palju avastamist ja side queste ka jne.

udikaz
28.01.13, 11:50
http://store.steampowered.com/sale/squarepublisherweekend2013

Täna steamis päris hea daily pakkumine.

Cypher0
28.01.13, 12:36
Kas Skyrimis pidevalt käib kuskil katakombides möllamine ja mingite haigete kollidega vastamisi olemine? Ei viitsi sellist mängu mängida kus 24/7 junn jahe peab olema :D

Koopad ja katakombid suht väikesed ja üsna std kollidega, skeletonide klõbinat on kaugele kuulda juba. Junn jahe momendid on vb ainult draakonitega, keda üsna palju ringi lendab seal ja kui mõni sind nägema juhtub, oled sunnitud asjaga ära tegelema.

Poke
28.01.13, 12:49
Path of Exile tuli mingiaeg alles open beta
free 2 play mängu kohta väga väga kõva
soovitan kindlasti

vennike
28.01.13, 23:05
mul 12 dota passi jagada, pm oma steami mail kui huvi.

udikaz
29.01.13, 04:43
mul 17 tükki neid jagada :p

virukunn
01.02.13, 03:40
Ostsin ka cs go ja jumala rahul. Ma suhtun tegelt igasugu uuendustesse alati väga sitasti ja skeptiliselt, aga no tõesti on seekord hästi hakkama saadud imo, millegi üle ei oska konkreetselt vinguda. Mapid samad, laskmine analoogne, kõik muud elemendid ka olemas 1.6-st ja graafika nuts, peaks j2rgmised 10 aastat ära käima küll :D Ehk ongi aeg 1.6-l minna..

Keegi mängu tahab teha võib steami addida shewaslike16

Fabulous
01.02.13, 03:52
Grand Theft Auto 5 tuleb konsoolidele 17. september 2013: http://www.rockstargames.com/newswire/article/48591/grand-theft-auto-v-is-coming-9172013.html

Seni välja tulnud promode ja screenshottide põhjal tundub nii hea mäng tulevat, et ostan ilmselt spetsiaalselt selle mängu pärast endale PS3.

JaanusX
03.02.13, 16:21
Kas kellegil on kuskil vedelemas Call of Duty 4 originaal mängu?

inward
17.02.13, 11:30
Proovisin ajaviiteks LoL-i. Päris huvitav ja eelkõige nakkav mäng. Räme fish olen, väga palju on erinevat infi ja asju jne. Mingit korralikku saiti, mis aitaks kiiremini otsa peale ? :D

e: Danke schön.

oohoh
17.02.13, 11:48
Proovisin ajaviiteks LoL-i. Päris huvitav ja eelkõige nakkav mäng. Räme fish olen, väga palju on erinevat infi ja asju jne. Mingit korralikku saiti, mis aitaks kiiremini otsa peale ? :D
http://www.mobafire.com
http://www.lolpro.com

ristik
17.02.13, 12:37
Proovisin ajaviiteks LoL-i. Päris huvitav ja eelkõige nakkav mäng. Räme fish olen, väga palju on erinevat infi ja asju jne. Mingit korralikku saiti, mis aitaks kiiremini otsa peale ? :D

e: Danke schön.

jube tilti ajab suvalistega mängimine seal, keeratakse sitta ja kõige suuremad pasapeetrid kisavad kõige kõvemini et tal kõige sitem tiim jne. Mängid eastis või westis ? ja mis screen ?

inward
17.02.13, 13:09
jube tilti ajab suvalistega mängimine seal, keeratakse sitta ja kõige suuremad pasapeetrid kisavad kõige kõvemini et tal kõige sitem tiim jne. Mängid eastis või westis ? ja mis screen ?

Sama, mis foorumiski (east). Pole PvP teinud veel, harjutan player vs botidega.

e: Alguses tundub, et Ashe ja on Gangplankiga suht okei mängida. Melee vendadega saan täiega kotti alguses :D

Strawberry
17.02.13, 15:15
Proovisin ajaviiteks LoL-i. Päris huvitav ja eelkõige nakkav mäng. Räme fish olen, väga palju on erinevat infi ja asju jne. Mingit korralikku saiti, mis aitaks kiiremini otsa peale ? :D

e: Danke schön.

http://www.twitch.tv/directory/game/League%20of%20Legends

Live streamid 24/7

õpi terviseks

K2snakas
17.02.13, 16:13
http://www.twitch.tv/directory/game/League%20of%20Legends

Live streamid 24/7

õpi terviseks

ära soovita igasugust sitta, enamustest streamidest ei õpi sa mitte sittagi, sest enamus dude ei õpeta, kui tahad mingeid õpetusi jne, siis vaata voyboyd!

Strawberry
17.02.13, 16:23
ära soovita igasugust sitta, enamustest streamidest ei õpi sa mitte sittagi, sest enamus dude ei õpeta, kui tahad mingeid õpetusi jne, siis vaata voyboyd!

Kes sulle varba peale astus ? Keegi ei käsigi kõiki 200-t streami vaadata. Samas on mängulist infot mida sa leiad ainult world class pro playereid vaadates.

K2snakas
17.02.13, 16:44
Kes sulle varba peale astus ? Keegi ei käsigi kõiki 200-t streami vaadata. Samas on mängulist infot mida sa leiad ainult world class pro playereid vaadates.

lol, ise sa annad talle lingi "24/7 live streamid", äkki annaks siis tipe, et keda vaadata, sest paljude vaatamisest ei õpi sa sittagi!

oohoh
17.02.13, 16:51
wingsofdeath jagab mu arust tipe kõige rohkem ja seletab ka väga lihtsalt

Strawberry
17.02.13, 16:56
lol, ise sa annad talle lingi "24/7 live streamid", äkki annaks siis tipe, et keda vaadata, sest paljude vaatamisest ei õpi sa sittagi!

Viewer count on tavaliselt üsna hea indicator. Kui ühte streami vaatab 20000+ inimest ja teist streami vaatab 15 inimest. Siis #1 stream on prolly parem. Mõtetu on mingit nimekirja teha, sest päevad, kellaajad ja streamerid varieeruvad.

Endale meeldib TSM Oddone. Alati selgitab mida ja miks ta teeb + parim huumor.

inward
17.02.13, 17:36
Pole viga, need saidid, mis oohoh andis, seal on alustuseks infot küllaga. Ega mingi nolifema nkn ei hakka, seega coachingvideosi vist päris vaadata ei viitsi. Veel vähemalt :p. Muidu mõnus vaheldus, eriti kui sõbraga mõlemad alustad algajatena ja lvl 6-na lased seal botide vastu.

inward
17.02.13, 18:33
Mis leveli vahemiku järgi süsteem konstrueerib PvP mänge ?

Mis championitega ise mängite ja keda ostnud olete/keda osta tasub jne ?

udikaz
17.02.13, 20:55
come on ärge mängige LOL-i. mängige dotat!

E:ja kellel key-d ei ole et proovida siis pm mulle.

Strawberry
17.02.13, 21:04
come on ärge mängige LOL-i. mängige dotat!

"LOL is much more fun than DOTA"
- Kungen, 2013

udikaz
17.02.13, 21:09
LoL is more accessible, while DotA 2 is more punishing, but also more rewarding. LoL is easier to learn, DotA 2 is a deeper and more complex experience.

kes skilli rohkem hindavad siis soovitaks ikkagi dota-t.

Strawberry
17.02.13, 21:13
LoL is more accessible, while DotA 2 is more punishing, but also more rewarding. LoL is easier to learn, DotA 2 is a deeper and more complex experience.

kes skilli rohkem hindavad siis soovitaks ikkagi dota-t.

Ehk siis põhimõtteliselt, üks on NL Holdem ja teine on PL Omaha.
Üks on mainstream ja lihtsam, teine on hipsteritele ja raskem.

Vandalar
17.02.13, 21:16
Mul võttis DOTA juhtme kokku alguses. Kolm lane'i, pushimine, tõmbamine, farmimine, mingid wardid and shit. Kõik peab koordineeritud olema...HOTA tegelt ka.

Romka
17.02.13, 21:40
HOTA?

q_q
17.02.13, 22:00
Ehk siis põhimõtteliselt, üks on NL Holdem ja teine on PL Omaha.
Üks on mainstream ja lihtsam, teine on hipsteritele ja raskem.

dota on nlhe ikka jah?

udikaz
17.02.13, 22:03
dota on nlhe ikka jah?

dota nõuab rohkem skilli ja on omaha ikka.

q_q
17.02.13, 22:03
dota on kõige populaarsem

udikaz
17.02.13, 22:14
dota on kõige populaarsem

nope. lol ikka populaarsem.

q_q
17.02.13, 22:19
nope. lol ikka populaarsem.

kust võtad?

udikaz
17.02.13, 22:20
kogu mängijate arvust pluss streami vaatajate arvust.

E: http://www.twitch.tv/ ilmekas näide vaatajate arvust.

q_q
17.02.13, 22:21
wc3 dotat mängitakse ka

ja et dota2 mängida pead enne key sebima

vahet pole anyway,

Ehk siis põhimõtteliselt, üks on NL Holdem ja teine on PL Omaha.
Üks on mainstream ja lihtsam, teine on hipsteritele ja raskem.
on väga wrong

udikaz
17.02.13, 22:26
ei ütlegi, et see väide hea või tõene on. lihtsalt kui skilli rohkem hindad siis dota is the way to go.

Romka
17.02.13, 22:41
ei ütlegi, et see väide hea või tõene on. lihtsalt kui skilli rohkem hindad siis dota is the way to go.

+1

Aga see LoL vs DoTa vs HoN on sama vana teema nagu Apple vs Samsung jne.

leits
17.02.13, 22:57
dota sucks .. solitare ftw

kardaanirist
17.02.13, 23:32
HoN 3.0 ka väljas nüüd mõned nädalad juba väljas olnud. muljeid? graafika poole pealt ikka väga sarnaseks DotA ja LoLiga tehtud.

ristik
17.02.13, 23:57
Mis leveli vahemiku järgi süsteem konstrueerib PvP mänge ?

Mis championitega ise mängite ja keda ostnud olete/keda osta tasub jne ?

Ma olen aru saanud et tiim pannakse kokku niimoodi et keskmine level oleks enamvähem samasse aukku.

Ma ise juba päris pikalt mänginud (ca 650 mängu vist tuleb ära juba). Ostnud olen ka palju, aga endale sobivad kõige rohkem Vayne,Irelia,Ryze. Champione tasub valida pigem vastavalt oma stiilile ja kui algaja oled siis mõned herod on üsna lihtsalt mängitavad. Kui championi peale vajutada siis näitab isegi raskusastme ära. Ei saa eriti öelda et üks champ oleks teisest parem, sest igale championile on niinimetatud counter, ehk mõned tegelased, kes teda totaalselt crushivad.

Ise ostan champione juurde põhiliselt selle järgi, kus mul kõige rohkem puudu on. Üritan nii palju erinevaid kokku ajada kui võimalik. Rank mängudes on päris mõnus vastaste vastu counter picke teha siis.

Romka
18.02.13, 01:10
Ma olen aru saanud et tiim pannakse kokku niimoodi et keskmine level oleks enamvähem samasse aukku.

Ma ise juba päris pikalt mänginud (ca 650 mängu vist tuleb ära juba). Ostnud olen ka palju, aga endale sobivad kõige rohkem Vayne,Irelia,Ryze. Champione tasub valida pigem vastavalt oma stiilile ja kui algaja oled siis mõned herod on üsna lihtsalt mängitavad. Kui championi peale vajutada siis näitab isegi raskusastme ära. Ei saa eriti öelda et üks champ oleks teisest parem, sest igale championile on niinimetatud counter, ehk mõned tegelased, kes teda totaalselt crushivad.

Ise ostan champione juurde põhiliselt selle järgi, kus mul kõige rohkem puudu on. Üritan nii palju erinevaid kokku ajada kui võimalik. Rank mängudes on päris mõnus vastaste vastu counter picke teha siis.

True solo player nagu näha. Vastavalt tiimile ikka tegelt.

Codecci
18.02.13, 03:41
LoL is more accessible, while DotA 2 is more punishing, but also more rewarding. LoL is easier to learn, DotA 2 is a deeper and more complex experience.

kes skilli rohkem hindavad siis soovitaks ikkagi dota-t.
Ma ei saa aru mis inimesed need on, kellel LoL-i raskusest väheks jääb? Ma mingi 200h+ selle mängu alla pannud ja sain just level 30, tavamänge biidin hästi aga draft/ranked ei ole mõtet proovidagi, täiesti saamatu. Ma olen üsna kõva nolifer ja LoL-i pmselt quittisin sellepärast ära, et liiga palju aega läheb, et heaks saada ja ei raatsi mingi arvutimängu peale niipalju kulutada. Mis aega see Dota siis veel nõuab?

q_q
18.02.13, 04:09
Ma ei saa aru mis inimesed need on, kellel LoL-i raskusest väheks jääb? Ma mingi 200h+ selle mängu alla pannud ja sain just level 30, tavamänge biidin hästi aga draft/ranked ei ole mõtet proovidagi, täiesti saamatu. Ma olen üsna kõva nolifer ja LoL-i pmselt quittisin sellepärast ära, et liiga palju aega läheb, et heaks saada ja ei raatsi mingi arvutimängu peale niipalju kulutada. Mis aega see Dota siis veel nõuab?

200h pole mitte midagi

võta näiteks pokker, kui keegi ütleb "ma 200h pokkeri alla pannud, ikka saan durrilt hu-s pähe" siis see on lihtsalt lol onju

sama on kõik competitive arvutimängud, see aeg mis sinna pannakse on meeletu top teamide poolt

camu
18.02.13, 04:37
Ma olen viimase kuu aja jooksul, kui dota2 mängima hakkasin 250h selle alla pannud. Lisaks väga mitmed aastad dota ühte ning umbes kuu HONi.
200h on väga pisike number, mille sees ei pruugi kõiki herosidki läbi jõuda mängida.

Codecci
18.02.13, 05:42
Jup, see mu point ongi, et inimesed kiidavad Dota-t, et see raskem. Tavainimese jaoks on imo see just miinus, mida lihtsam seda parem, sest isegi "lihtsa" LoL-i puhul pole 200h mitte midagi.

q_q
18.02.13, 05:51
Jup, see mu point ongi, et inimesed kiidavad Dota-t, et see raskem. Tavainimese jaoks on imo see just miinus, mida lihtsam seda parem, sest isegi "lihtsa" LoL-i puhul pole 200h mitte midagi.

eks seda tüüpi mängud (dota, lol, hon) ongi tegelt väga keerulised uutele mängijatele (võrreldes nt fpsidega jne)

nii palju herosid, itemeid jne tuleb õppida, et 200h ilmselgelt vähe

camu
18.02.13, 06:23
Jup, see mu point ongi, et inimesed kiidavad Dota-t, et see raskem. Tavainimese jaoks on imo see just miinus, mida lihtsam seda parem, sest isegi "lihtsa" LoL-i puhul pole 200h mitte midagi.
LoL jah casual playerile lihtsam. Surmaga ei kaota raha, denymist pole. Need kaks suurimat erinevust.

Strawberry
18.02.13, 08:53
http://www.forbes.com/sites/johngaudiosi/2012/07/11/riot-games-league-of-legends-officially-becomes-most-played-pc-game-in-the-world/

League of Legends the MOST PLAYED pc game in the WORLD.

Ärge hellitage siin lootusi, et Dota2 või HoN on populaarsed. Neil pole kahepeale kokku isegi 10% LoL-i playerbasest.


Korraga online aktiivset mängijat:
LoL 3mil+
Dota2 200k+

udikaz
18.02.13, 09:31
http://www.forbes.com/sites/johngaudiosi/2012/07/11/riot-games-league-of-legends-officially-becomes-most-played-pc-game-in-the-world/

League of Legends the MOST PLAYED pc game in the WORLD.

Ärge hellitage siin lootusi, et Dota2 või HoN on populaarsed. Neil pole kahepeale kokku isegi 10% LoL-i playerbasest.


Korraga online aktiivset mängijat:
LoL 3mil+
Dota2 200k+

Kes siin sellist lootust on hellitanud?

K2okfor_Mey
18.02.13, 09:50
http://www.forbes.com/sites/johngaudiosi/2012/07/11/riot-games-league-of-legends-officially-becomes-most-played-pc-game-in-the-world/

League of Legends the MOST PLAYED pc game in the WORLD.

Ärge hellitage siin lootusi, et Dota2 või HoN on populaarsed. Neil pole kahepeale kokku isegi 10% LoL-i playerbasest.


Korraga online aktiivset mängijat:
LoL 3mil+
Dota2 200k+

IMO sama asi, kui teha PS 10k freeroll ja 10 k 1 usd sisseost turna loomulikult tuleb esimesse rohkem mängijaid aga eks nende mängudega on nagu naistega kellele tytar kellele ema( kellele mõlemad).. ise pole LOLini veel jõudnud.

vennike
18.02.13, 10:21
Dota2 on üks rõve asi. Tra ma nägin eile öösel ka unes kuidas ma Luna seljas istusin ja Eclipse viskasin... fml

K2okfor_Mey
18.02.13, 10:44
Tehheee

ristik
18.02.13, 11:17
True solo player nagu näha. Vastavalt tiimile ikka tegelt.

mis mõttes solo player ? heal juhul 2% võibolla üksi läinud mängima, ülejäänud ikka sõpradega. Champide valik on ka selle jaoks lai, et lasen ise teistel herod ära võtta ja vaatan, keda kõige rohkem vaja oleks. (tanki, maget, dammi jne)

Vandalar
18.02.13, 12:46
Mul ei taha LOL dl-da millegipärast- jääb estimated time arvutama ja sinna jääbki pidama.

ristik
18.02.13, 13:26
proovi restartida, vahel peab mitu korda kinni panema ja uuesti avama

Strawberry
18.02.13, 13:32
Patch updateri "estimated time" paneb segast kui sa updated rohkem kui ühe patchi korraga. Vaata kas sul kõvaketas teeb tööd ja anna talle aega.

kardaanirist
18.02.13, 15:14
LoL jah casual playerile lihtsam. Surmaga ei kaota raha, denymist pole. Need kaks suurimat erinevust.

wow. ei teadnudki seda. see siis pmst sama nagu HoNi casual mode (mis on üli mõttetu). keegi itemite farmimise koha pealt oskab võrdlust tuua? palju avg mängija avg gpm on ja palju core itemid maksavad?

camu
18.02.13, 15:24
Mulle HONi casual mode meeldis tegelt. Mängud 2x lühemad ning itemite farmimine tohutult kiirem. Olulist skilli pole ka vaja ning väikese feedi korral võib gg ära kirjutada.

Võrdlust ei oska tuua, kuna pole LoLi üle aasta puutunud ja siiski piirdus kogemus mõnekümne mänguga.

kardaanirist
18.02.13, 15:29
Mulle HONi casual mode meeldis tegelt. Mängud 2x lühemad ning itemite farmimine tohutult kiirem. Olulist skilli pole ka vaja ning väikese feedi korral võib gg ära kirjutada.

Võrdlust ei oska tuua, kuna pole LoLi üle aasta puutunud ja siiski piirdus kogemus mõnekümne mänguga.

casual mode on liiga kerge + vabalt võib tiimis olla 3 carryt ja suudad mängu ikkagi võita, sest core itemid saad kiirelt kätte. casual modes pmst farmimine teisejärguline, sest killide ja assistide eest saab nii palju kulda. samas normal mode on totaalselt teine lugu (ehk kõik oleneb suuresti farmimisoskusest ja gankimine on teisejärguline). samuti on normal modes supportide tähtsus palju suurem. casual modes on nagu "meh"

camu
18.02.13, 15:42
casual mode on liiga kerge + vabalt võib tiimis olla 3 carryt ja suudad mängu ikkagi võita, sest core itemid saad kiirelt kätte. casual modes pmst farmimine teisejärguline, sest killide ja assistide eest saab nii palju kulda. samas normal mode on totaalselt teine lugu (ehk kõik oleneb suuresti farmimisoskusest ja gankimine on teisejärguline). samuti on normal modes supportide tähtsus palju suurem. casual modes on nagu "meh"
Jah, igati nõus. Dota2 betas easy modet pole, seega kursis. Jama lihtsalt selles, et publicut suvakatega tehes tahavad kõik niikuikuinii carryd olla, mis sellest, et skill vb ei luba ning üks support seal sittagi ei muuda.
Kui korralikult omadega teha saab (captain mode) ja kõik oma ülesannet täidavad, siis hoopis teine tera muidugi.

kardaanirist
18.02.13, 15:58
Jah, igati nõus. Dota2 betas easy modet pole, seega kursis. Jama lihtsalt selles, et publicut suvakatega tehes tahavad kõik niikuikuinii carryd olla, mis sellest, et skill vb ei luba ning üks support seal sittagi ei muuda.
Kui korralikult omadega teha saab (captain mode) ja kõik oma ülesannet täidavad, siis hoopis teine tera muidugi.

HoNi suurim viga on community jep. ilge flame + kõik täiega isekad. solo mm on vahest ikka paras peavalu. samas kui lased paari sõbraga või lausa viiese tiimiga, siis on nauditav. a üldiselt nii jah, et keegi väga supporti ei viitsi mängida. samas selle vastu aitab see, et ise lasen enamus ajast all random/single draft. ei ole päris ap, kus võetakse 5 carryt.

Strawberry
18.02.13, 16:26
"It doesn't matter if the game is easy or hard. Good players will always dominate bad players."
- Kungen, 2013

kardaanirist
18.02.13, 17:14
"It doesn't matter if the game is easy or hard. Good players will always dominate bad players."
- Kungen, 2013

?

ei saa aru, mida sa üritasid siin selgeks teha, aga mu point oli see, et HoNi casual mode (ehk nagu aru saan, siis LoLi normal mode?) on mõttetu compared to normal mode, sest normal mode on mitte ainult raskem, aga ka palju strateegilisem.

Strawberry
18.02.13, 17:50
?

ei saa aru, mida sa üritasid siin selgeks teha, aga mu point oli see, et HoNi casual mode (ehk nagu aru saan, siis LoLi normal mode?) on mõttetu compared to normal mode, sest normal mode on mitte ainult raskem, aga ka palju strateegilisem.

Ma lihtsalt tahtsin öelda, et mängu headus ei sõltu mängu keerulisusest ja mängija headus ei sõltu mängu raskusest. Üldise põhimõttena, ei käi ühegi mängu pihta konkreetselt.

Pole ammu LoL-i normal mode mänginud, aga imo ainuke erinevus oli, et normal modes on blind pick (vastasteami picke ei näe ja oma teamis igaüks valib mis tahab). Ranked modes on draft pick (vastasteami pickid on näha ja valitakse champe kordamööda)

camu
18.02.13, 18:08
Jah, igaühele oma.
Keegi võiks rääkida, kuidas LoLis raha kulutada saab. Üks portugallane, kes nüüd dotat mängib vahel meiega, ütles, et otsib LoLi accauntile ostjat. Et sitaks aega ja raha sinna alla pannud ja account väärt 134€.

Strawberry
18.02.13, 19:06
Tasuta mängudele kulutataksegi kõige rohkem raha, geniaalne ärimudel.

Poke
18.02.13, 19:10
http://i.imgur.com/jtvkS.jpg

http://www.twitch.tv/preparedwow

niimoodi mängitakse WoW-i siis
tüüp reaalselt istub vanadele pähe oma 40 accoundiga, pole ise eales WoWi mänginud, aga selle streami peale sattusin võttis küll ahhoitama, olen diablo3-s multiboxinud 2 accoundiga, suht raske oli, aga vend laseb 40 accoundiga WoW-is PvP-d lol
tal 5 suht epic PC-d veab neid 40 accounti.
see pilt on tema setup siis, ~50k$ eest manti, et mängida ja ~20$ tool lol

Strawberry
18.02.13, 19:11
Keegi viskas nalja selle üle, et suht gay on sisse logida 40 kontot, eriti kui korra disconnecti saad.

Muidu suht impressive.

Poke
18.02.13, 19:19
ISBoxer võtab ise automaatselt järjest 40 accounti lahti ja vist logib need sisse ka, ei usu, et see väga probleem on, pigem on raske neid kuskile pvp arenasse või kohtadesse toimetada.

Vandalar
20.02.13, 01:40
Postitasin mingis Diablo 3 foorumi teemas, kus teema pealkiri oli midagi stiilis: "Ainult 1% algsetest mängijatest veel alles" vms.
Obv on teema ära kustutatud :). Minu post oli ka stiilis, et D3 võiks parema sisuga olla ja mäng on pmst liiga suure AH suunitlusega- st. pay to win või buy to win. Suht kurb, et üks mängu tootja ei suuda konstruktiivset kriitikat taluda ja praktiliselt igasuguse nende "mainet" rikkuva sisu oma foorumist kustutavad. Loomulikult mõeldakse oma rahakotile, kuid et nii kaugele minnakse on ikka nõme. Minu silmis langeb Blizzardi maine iga päevaga, kuigi Blizzard on siiamaani väga kõvade mängudega hakkama saanud ja ilmselt saab seda ka edaspidi. Pealegi ma olen veendunud, et kogu Diablo 3 kontseptsioon ongi inimestelt raha välja lüpsmine ja see kontseptsioon, olgugi, et iseenesest see pole paha mõte, varjutab mängu ja selle sisu jne.
Samas Path Of Exile on täpselt see, mis Diablo 3 oleks pidanud olema ning POE omab praktiliselt igas aspektis Diablo 3-e ning ma loodan, et see mäng jääb veel kauaks väga populaarseks ja edukaks. Arvestades mängu mitmekesisust ja ranget trademispoliitikat, siis on sellel igatahes kordi suuremad võimalused pikaks ajaks püsima jääda ja suuri masse hoida mängimas.

Strawberry
20.02.13, 09:52
Kas sa Diablo2-te ei mänginud ? Seal vohas black market asjadega real money eest kauplemine ja jõhkralt oli scamimist jms. Diablo3 legit real money auction house lõi terve selle scammerite armee laiali ja oli imo väga tark liigutus Blizzardi poolt.

Edit: Pay2win-i saaks eemaldad ainult siis kui absoluutselt igasugune item-trade mängust välja võtta. Sellest hetkest kui on võimalik asju teiste mängijatega vahetada, sellest hetkest tekib ka real money market. Küsimus on ainult, kas see on underground ja reguleerimata või legit ja kontrollitud (nagu D3 RMAH)

Poke
20.02.13, 11:18
kes Path of Exile mängib andke teada, meil väike skype krupp tekkind kellega vahetevahel toksime

e: ma eile müüsin kõik currency maha lol, praegu istun nagu kirikurott oma 62lvl hc chariga :)

Dogers
20.02.13, 14:43
Ma LoL-i ikka paartuhat tundi mänginud kolme aasta jooksul, aga pole gold-ranked isegi mitte. Aga mulle meeldibki selle juures just see - 1h gameplay, st mul tekib mingisugune vaba ajaaken kuhugi siis on hea tunnike pelada. Muidugi on tohutult nolife weekendeid sõpradega, kus võtame 5 vana kokku, läheme kellegi juurde, õlled ja pizza ning terve nv loli grindi. Seda saab päris competitive mängida ja raha teenida, kuigi camu küsimusele vastaksin, et konto hind baseerub pigem reputatsioonil, ostetud championite arvul ning skinnidel.

Romka
22.02.13, 21:18
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pDH9A5hds_o

vennike
25.02.13, 11:21
jõle kuradi douche on nii teha, aga kui main acciga saad paar mängu dotas päris rõvedalt sumpsi, siis logid uue acci peale ja mängid teiste toladega. Päris naljakas on vaadata, milline ise veel paar kuud tagasi olid.

udikaz
25.02.13, 12:03
jõle kuradi douche on nii teha, aga kui main acciga saad paar mängu dotas päris rõvedalt sumpsi, siis logid uue acci peale ja mängid teiste toladega. Päris naljakas on vaadata, milline ise veel paar kuud tagasi olid.

lol. parem fixi oma nett seal ära ja tule meiega teami mängima.

vennike
25.02.13, 12:35
lol. parem fixi oma nett seal ära ja tule meiega teami mängima.

net on korras, ei viitsi mingi 400se pingiga tammuda, ühtegi last hitti/denied ei saa, ise oled ammu mingi silencyd ja asjad ära visanud ja ikka saad spelli näkku, not fun.

udikaz
25.02.13, 13:23
ju siis ei ole nett korras. me saame ilusti mängida nii austraalia kui ka us serverites. asi siinu internetis!

vennike
25.02.13, 13:29
ju siis ei ole nett korras. me saame ilusti mängida nii austraalia kui ka us serverites. asi siinu internetis!

nah, aussie serveris on 50. mängige siis ise siin lol, eelmine kord ägisesid ja oigasid oma 300 pingi

Timpz
25.02.13, 13:40
nah, aussie serveris on 50. mängige siis ise siin lol, eelmine kord ägisesid ja oigasid oma 300 pingi

US west sakib, eurooplased saavad eastis vabalt mängida

udikaz
25.02.13, 14:10
nah, aussie serveris on 50. mängige siis ise siin lol, eelmine kord ägisesid ja oigasid oma 300 pingi

hui ägisesin. ping oli sel hetkel sul ka seal 300. ping pohui kui laggi ei ole.

vennike
25.02.13, 23:14
hui ägisesin. ping oli sel hetkel sul ka seal 300. ping pohui kui laggi ei ole.

siis kui me mängisime, polnud veel aussie servetki

udikaz
26.02.13, 05:13
siis kui me mängisime, polnud veel aussie servetki

ok siis makes sense. aga ikkagi ma ei saa aru mix sul on lagg sees ja meie saame mujal suht normaalselt mängida.

vennike
26.02.13, 11:16
LAG tähendabki kõrget pingi, proovi aussi serveris mängida aussidega, sõidetakse sust niimoodi üle, et sa ei saa ise ka päris täpselt aru, mis juhtus. 0,3+sec on ikka päris pikk aeg.

udikaz
26.02.13, 16:31
LAG tähendabki kõrget pingi, proovi aussi serveris mängida aussidega, sõidetakse sust niimoodi üle, et sa ei saa ise ka päris täpselt aru, mis juhtus. 0,3+sec on ikka päris pikk aeg.

saan aru. aga sinuga mängides oli mul 300 ping seal aasia serveris aga laggi küll ei tundnud.

inward
26.02.13, 21:00
Kõik, kes muidu LoLi pelavad on lvl 30 kanti ? Muidu tuttavatega skype convos 4-5kesi on päris fun teha.

virukunn
27.02.13, 22:12
Keegi oma cs 1.6-t ei taha mu cs go vastu vahetada ?

Romka
02.03.13, 23:52
http://www.runescape.com/img/rsp777/title2/rslogo3.gif


Old School Runescape (http://oldschool.runescape.com/)




Due to increasing demand from you – our players – we have released Old School RuneScape before the poll has even closed. Anyone who votes for the 2007 service can now start enjoying the early access phase while the poll is still running. Want to get involved but still need to vote? Make sure your membership is current and then head to the poll page to register and decide the level of support you would like us to provide for this service.

Your passion and drive has brought Old School RuneScape back into existence, and it's the community as much as the game itself that provide our fondest memories. So far we've done our bit bringing back the servers, but now it's up to YOU to make it a community - enjoy the game, help your friends, be kind and considerate to your fellow players, and as always, please give us your feedback. Let's all get involved in building an awesome Old School community together.

We're delighted to see so much enthusiasm within the RuneScape community for the Old School game. Remember that even though the service has opened, the poll is still very much running to determine the ultimate cost and level of support we can provide.

Kõik otsast peale siis, hiscored jne, kõik nullist alustanud.

q_q
02.03.13, 23:57
ffs mõtlesin juba et 2003a versioon

seda mängiks küll

lol @ 2007 being oldschool

Romka
03.03.13, 00:30
Võrreldes praegusega ongi. Tegu siis vana RS2'ga koos PK ja muu jamaga.

Dogers
03.03.13, 04:52
Kõik, kes muidu LoLi pelavad on lvl 30 kanti ? Muidu tuttavatega skype convos 4-5kesi on päris fun teha.

Pm-ime kontakte :D

LordC
03.03.13, 08:12
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pDH9A5hds_o

dota 2 näeb küll jõle hea välja :D peab alla tirima...

Romka
03.03.13, 10:53
See on First Person dota test video lihtsalt. Muidu ta pole selline.

Poke
03.03.13, 17:27
ffs mõtlesin juba et 2003a versioon

seda mängiks küll

lol @ 2007 being oldschool
+1
suht naeruväärne tõesti, et rs2 nimetatakse juba oldschool runescapeks

RSC FTW
oleks rsc tulnud oleks isegi nostalgia mõttes väiksed pelad teinud.

ristijeesus
05.03.13, 12:36
Dishonored on imho nuts.

http://www.youtube.com/watch?v=zcSc4uBc3nQ

Strawberry
07.03.13, 15:55
https://i.chzbgr.com/maxW500/7115285248/h6F187414/

redddman10
07.03.13, 16:36
dishonored oli suht hea jepp:) uus tomb rider tuli ka välja.mängude fännina must have:)
http://http://www.youtube.com/watch?v=REIDA9dX1WQ

ussdoktor
07.03.13, 17:59
Haigena kodus passides mõtlesin, et proovin selle Assasins Creed 2 ära. Kunagi jäi esimene osa pooleli, sest koguaeg tundus sama parkuuri jama ja tüütas ära. Usinasti reklaamivad siin juba neljandat osa niiet panin siis peale. Kaks päeva läks aega, et tutorialist/sissejuhatusest edasi jõuda. Põhimõtteliselt olin mängu juba mucki viskamas, aga õigel ajal ikkagi läks asi käima. Väga äge mäng on.

Epic on seal mingi paariteistkümne mehe vastu daggeriga lammutada... nagu kirurg skalpelliga operatsioonitoas :D

Cypher0
07.03.13, 18:11
Haigena kodus passides mõtlesin, et proovin selle Assasins Creed 2 ära. Kunagi jäi esimene osa pooleli, sest koguaeg tundus sama parkuuri jama ja tüütas ära. Usinasti reklaamivad siin juba neljandat osa niiet panin siis peale. Kaks päeva läks aega, et tutorialist/sissejuhatusest edasi jõuda. Põhimõtteliselt olin mängu juba mucki viskamas, aga õigel ajal ikkagi läks asi käima. Väga äge mäng on.

Epic on seal mingi paariteistkümne mehe vastu daggeriga lammutada... nagu kirurg skalpelliga operatsioonitoas :D

On siis kõvasti parem kui esimene? Essa tundus algul epic aga viskas jah siibrisse üsna kiirelt.

Kosmonaut
07.03.13, 18:22
Esimene osa jäi mulgi pooleli, sest liiga korduv oli. Edasi läheb asi üha paremaks ja vaheldust rohkem.

camu
07.03.13, 18:53
Mul jäid mõlemad poolikuks. Esimene kõvasti kiiremini aind :(

redddman10
07.03.13, 19:22
mida edasi seda paremaks läheb jah.asi ainult selles et kui seeria läbi mängida siis esimese peaks ka ikka lõpuni venitama.muidu storyline mõne koha pealt jääb arusaamatuks.muidu väga epic mängud

edit:alustasin uue tomb rideri mängimist.WOW.goodbye daylight

KristjanRawk
07.03.13, 23:46
Ise paar päeva War Thunderit lasnud, väga fun!
http://warthunder.com/

http://www.youtube.com/watch?v=jaUTarnCHeQ&list=UUxbivvwPkudpfWrLQHGHQyw&index=3

Strawberry
13.03.13, 23:13
Epic trolling

http://www.spleens.net/minerfarm.html

Edit: More epic stories http://www.spleens.net/shots.htm

kardaanirist
14.03.13, 19:49
Sound Blaster Heroes League $20,000 Grand Finals - Complexity vs LION eSportsklubb (http://www.twitch.tv/honcast)

best out of five. just lõppes esimene. väga väga epic.

ebast
14.03.13, 19:58
http://www.youtube.com/watch?v=JZnfp0Xqnb8 peab ja jääb meeldima !

inward
14.03.13, 20:13
http://www.youtube.com/watch?v=JZnfp0Xqnb8 peab ja jääb meeldima !

Kassadin on ülilahe champ, ise mängin ka sellega nüüd mõnda aega. Üldiselt see farmimine ajab räigelt tilti, lasthittimine ei tule üldse välja. Kolm levelit veel, siis peaks saama 20 ja kõik/enamus ruunid ära osta, saab siinsete prodega ka teamida.

Dogers
14.03.13, 20:46
vale server

kardaanirist
14.03.13, 23:15
Sound Blaster Heroes League $20,000 Grand Finals - Complexity vs LION eSportsklubb (http://www.twitch.tv/honcast)

best out of five. just lõppes esimene. väga väga epic.

game nr 5 inc.

udikaz
15.03.13, 06:16
http://www.youtube.com/watch?v=JZnfp0Xqnb8 peab ja jääb meeldima !

lol@graph@LOL. like seriously. võrrelge dotaga http://www.youtube.com/watch?v=kvokv2r8KOI

bs: kuna tegu on 1 miljoni turniiriga siis kommentaator on veits äksi täis :)

E:http://www.youtube.com/watch?v=Tx3sM869dv8

siin teile liiga epic rochan defense. kes dotat jagavad siis need teavad kui raske on defendida rochani võttes 5v5.

vennike
15.03.13, 08:55
ma ikka vaatan neid turniire päris isuga, haiged vennad on seal lol, tüübid harjutavad 10h päevas teamitööd.

Strawberry
15.03.13, 09:40
Olen mõlemat mänginud ja IMO League of Legends on palju mõnusama gameplay-ga kui DOTA2.

vennike
15.03.13, 10:07
Olen mõlemat mänginud ja IMO League of Legends on palju mõnusama gameplay-ga kui DOTA2.

lego klotsid v burj khalifa

Strawberry
15.03.13, 10:14
LoL vs DOTA2 on nagu NLH vs 7stud hi/lo

Vahet pole kas 7stud on raskem/keerulisem/sügavam mäng. NLH on ja jääb kümnetes kordades populaarsemaks.

leits
15.03.13, 10:15
wtf mängud, mitte sittagi aru ei saa ..

VisaHing
15.03.13, 10:31
Uus Tomb Raider ka väljas. Mu meelest on hakkama saadud päris korraliku strooriga action/adventure 3rd person pelaga.
35% endal läbitud ja kordagi pole igav hakanud/üksluiseks muutunud. Reaalne gameplay, graafika pool täitsa OK, jookseb ka vanematel PC-del.
Soovitan, kes pole mänginud kuid huvitub sellise zanriga peladest.

http://www.youtube.com/watch?v=HQ4OkyvfFBw

Timpz
15.03.13, 10:36
LoL vs DOTA2 on nagu NLH vs 7stud hi/lo

Vahet pole kas 7stud on raskem/keerulisem/sügavam mäng. NLH on ja jääb kümnetes kordades populaarsemaks.

ja kuna on populaarsem siis on parem? get real

Strawberry
15.03.13, 10:43
ja kuna on populaarsem siis on parem? get real

Oleneb kuidas "parem" defineerida. Aga üldiselt jah.

Timpz
15.03.13, 10:46
Oleneb kuidas "parem" defineerida. Aga üldiselt jah.

ei

vennike
15.03.13, 11:01
Oleneb kuidas "parem" defineerida. Aga üldiselt jah.

me mõistame, et mõnele inimesele pole antud piisavalt, et keerulistest asjadest aru saada. sa pole siin foorumis ainuke.

Strawberry
15.03.13, 11:04
me mõistame, et mõnele inimesele pole antud piisavalt, et keerulistest asjadest aru saada. sa pole siin foorumis ainuke.

Keeruline ≠ hea

Timpz
15.03.13, 11:15
Keeruline ≠ hea

las ma pakun, tegid 1 dota pela, ei saand midagi aru ja said rõvedalt anaali, tagasi lol-i maale?

camu
15.03.13, 11:27
Udikaz jälle purjus peaga vaidluse üles kakkunud.
Timpz võid PMida oma steami kasutaja, kui dotat tahad vahel meiega teha.

inward
15.03.13, 15:46
me mõistame, et mõnele inimesele pole antud piisavalt, et keerulistest asjadest aru saada. sa pole siin foorumis ainuke.

Ma selles diskussioonis olen pigem Strawga ühel nõul. Sinu toodud argument suhestatuna Dotaga on ka muidugi.. meh ?? Meil kõigil on aeg piiratud, ja miks mitte eelistada sellist mängu, mida on kergem mängima õppida + mugavam aeg ajalt mängimiseks. LoL võib tunduda küll lihtne, aga ma ei ütleks, et teiste mängijate vastu lihtne mängida oleks.

Analoogne võrdlus pokkeri kohapealt sobib päris hästi iseloomustumaks LoLi ja Dotat.

camu
15.03.13, 22:09
http://www.twitch.tv/tobiwandota

finaal. Na´vi kapten eestlane Puppey ka mängimas.

K2okfor_Mey
15.03.13, 23:43
Peris mõnus madin oli ikka :D Kuigi algus Navil ei olnd eriti hea :D Aga fun

udikaz
15.03.13, 23:44
nice comeback yeah :p

Romka
15.03.13, 23:51
Jep, kiiremäng. Viimane võiks nüüd tasavägiselt kerge tunnikese minna, põnevam vaadata. :p

Palju võitja $$$ saab?

udikaz
15.03.13, 23:58
Jep, kiiremäng. Viimane võiks nüüd tasavägiselt kerge tunnikese minna, põnevam vaadata. :p

Palju võitja $$$ saab?

2k$

Romka
16.03.13, 00:04
Tobi mängis breaki ajal seda, mõnus lugu

http://www.youtube.com/watch?v=XYKUeZQbMF0

Romka
16.03.13, 00:48
gg Navi võit ka, kahju, et esimest ei näinud, viimased 2 olid küll suht ülejooksud.

udikaz
16.03.13, 00:50
esimeses tehti neile ülejooks. Puppey callis 21min GG.

PlanetRJ
16.03.13, 13:23
Uus Tomb Raider ka väljas. Mu meelest on hakkama saadud päris korraliku strooriga action/adventure 3rd person pelaga.
35% endal läbitud ja kordagi pole igav hakanud/üksluiseks muutunud. Reaalne gameplay, graafika pool täitsa OK, jookseb ka vanematel PC-del.
Soovitan, kes pole mänginud kuid huvitub sellise zanriga peladest.

http://www.youtube.com/watch?v=HQ4OkyvfFBw

Tegin läbi selle.Epic mäng ikka, meenutab väga unchartedit.Lara näitlejal on nii seksikas hääl imo.

virukunn
16.03.13, 14:11
Lara näitlejal on nii seksikas hääl imo.

Jep +1. Ma aint seda vidi vaatasin ja sebin ka vist mängu.

vennike
22.03.13, 10:54
Sain esimese mythical itemi Dota2-s - "Spirit of Calm". Ma ise Lone Druidiga üldse ei mängi siis soovin vahetada mingi muu mythical itemi vastu. Sobivad Luna, Drow, Bounty Hunteri, Natures Propheti vms asjad.

Strawberry
22.03.13, 18:36
Eve Online major event live now

http://www.twitch.tv/ccp

1200 playerit kosmoses ja 1600 playerit maapeal korraga sõdimas.

Pole ise Eve Online mängija, aga apparently it is a big deal.

Strawberry
26.03.13, 20:14
Tore online tv show "Game Cribs"

http://www.gamespot.com/events/game-crib-tsm-snapdragon/video.html?sid=6404185

Romka
27.03.13, 23:15
NaVi kapten siis eestlane, kes ei tea.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PcUv1SmHcXg
/Puppey vist mängib pokkerit ka :D

Romka
10.04.13, 22:15
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bFJ3ANkItYg

vennike
23.04.13, 11:43
hahaha mida beast, olen näinud päris mitu korda kui Fear 3+venda yhe hitiga maha tõmbab. Mingi kuu aega tagasi one shottis terve NaˇVi lol

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=140849600

Vandalar
24.04.13, 00:34
Milline online pc mäng võiks praegusel hetkel olla kõige suurema potentsiaaliga profiti tegemise eesmärgil?

Strawberry
24.04.13, 08:19
Milline online pc mäng võiks praegusel hetkel olla kõige suurema potentsiaaliga profiti tegemise eesmärgil?

Kõige rohkem turniiriraha on starcraft 2-s

http://www.sc2earnings.com

See on ainult tournament winnings, tegelikult saavad samapalju veel sponsoritelt juurde + tasuta elamine/söömine gaming houses ja tasuta reisimine üle maailma.

camu
24.04.13, 08:45
Milline online pc mäng võiks praegusel hetkel olla kõige suurema potentsiaaliga profiti tegemise eesmärgil?
Wolfwerk sina vä?

Vandalar
24.04.13, 14:50
Jättes paranoilised moded kõrvale, siis: Ma pidasin pigem silmas selliseid mänge, kus on nö. mängusisene majandus, mida ära kasutada. Muidugi on igasugused turniirid, kuid seal konkurents ja tase väga kõrge.

Strawberry
24.04.13, 15:34
Jättes paranoilised moded kõrvale, siis: Ma pidasin pigem silmas selliseid mänge, kus on nö. mängusisene majandus, mida ära kasutada. Muidugi on igasugused turniirid, kuid seal konkurents ja tase väga kõrge.

Diablo3 real money auction house on vist see mida sa mõtled siis. World of Warcraft gold/rare item selling ka.

Edit: almost forgot, parim töötav online majandusmudel Eve Online-s.

PS. Eve Online on ainuke mäng maailmas, mis peale 10 aastat online olemist, ikka veel kasvab ja suurendab subscriptionite arvu.


CCP Games announced today that its sci-fi massively multiplayer online game EVE Online had crossed 500,000 active subscribers for the first time in the game's history. The game has seen 10 straight years of subscriber growth, according to the publisher.


The milestone was reached followed the December 4 launch of EVE Online: Retribution, the game's 18th free expansion and its "most successful ever," according to CCP.

Vandalar
24.04.13, 17:14
Ok, tänud.

Vandalar
29.04.13, 19:03
Keegi PathOfExile siit mängib? Võiks party luua ja lootida natuke.

Strawberry
02.05.13, 13:18
Keegi selle uue Neverwinter free-to-play mängu kohta oskab midagi kommenteerida ?

Open beta algas just hiljuti.

Live stream ka: http://www.twitch.tv/kungentv

Vandalar
02.05.13, 13:40
Ma eile-üleeile tõmbasin selle. Väga sarnane on see keskkond IMO LOTRO keskkonnale ja atmosfäärile, ei imestaks kui sama tegija sellel, pole uurinud.

rasmer
03.05.13, 03:09
Esimene GTA V ülevaade. Tundub, et tuleb ebareaalselt hea, hype jõuab veel ilmselt enneolematute kõrgusteni, aga vaevalt, et pettumust valmistab.

http://www.computerandvideogames.com/403297/previews/preview-gta-v-rewrites-the-open-world-rulebook-again/?page=1#top_banner

camu
03.05.13, 05:04
Esimene GTA V ülevaade. Tundub, et tuleb ebareaalselt hea, hype jõuab veel ilmselt enneolematute kõrgusteni, aga vaevalt, et pettumust valmistab.

http://www.computerandvideogames.com/403297/previews/preview-gta-v-rewrites-the-open-world-rulebook-again/?page=1#top_banner
Ülevaade on asja kohta ikka päris vale öelda. Aga jah, pidavat reinventima sandboxi jälle.

Maxi
03.05.13, 07:01
Preview - Eelvaade
Review - Ülevaade

Maxi
06.05.13, 00:00
Keegi selle uue Neverwinter free-to-play mängu kohta oskab midagi kommenteerida ?

Open beta algas just hiljuti.

Live stream ka: http://www.twitch.tv/kungentv

Tundub et tuleb tavaline pay to win. Näiteks respeccimine maksab 6$ mis arvestades buildide rohkust võib päris kenaks tuluallikaks muutuda. Pluss kõiksugu gear ja muud vidinad mida varsti shopist osta saab.
Muidu for fun tundub päris kihvt asi ja partyga kuskil dungeone lasta for fun on päris hea. Competitive gamingu jaoks aga tuleks suht palju pappi alla laduda pikas perspektiivis

WeThePeople
08.05.13, 21:59
D3 US serveris avastasid hackerid kuidas raha duubeldada.


http://www.youtube.com/watch?v=s6YfJO0XecE

Vandalar
09.05.13, 02:52
LoL on ikka jube nakkav mäng :biggrin:

udikaz
09.05.13, 09:07
LoL on ikka jube nakkav mäng :biggrin:

seriously? try dota...siis sa näed mis on tõeline sõltuvus.

Strawberry
09.05.13, 09:59
seriously? try dota...siis sa näed mis on tõeline sõltuvus.

Dota on kuidagi unresponsive ja aeglane, ei oska öelda kas mängu mootori viga või mis. LoL gameplay on palju lihtsakoelisem, aga samas fun factor on kümnekordne.

Nozzu
09.05.13, 10:02
Keegi selle uue Neverwinter free-to-play mängu kohta oskab midagi kommenteerida ?

Open beta algas just hiljuti.

Live stream ka: http://www.twitch.tv/kungentv

Oli vaja seda mängu mainida? :P Mitu head tundi, mis oleks saanud pokkerile pühendada, on nüüd kulunud, ja kulub ilmselt mõnda aega edaspidigi, mööda dungeone konnates ja magic missleid loopides.
Tegelt on pokker ikkagi prioriteet number üks ja pigem on need tunnid küll uneaja arvelt näpatud aga...seda enam :P

Karelkorm
09.05.13, 10:39
Olen ka häid sõnu kuulnud Neverwinteri kohta, a liiga kalliks läheks mängimine :D

Codecci
20.05.13, 20:52
Kas Age of Empires 2 ongi üle mõistuse raske või olen mina sitt? Mingi 20h kokku mänginud ja moderate taset biidin aint, samas Rise of Nationsis peale kõige raskema kotin ilusti ära.

Vandalar
20.05.13, 21:45
IMO on see üsnagi raske.

donkament
20.05.13, 22:33
Kas Age of Empires 2 ongi üle mõistuse raske või olen mina sitt? Mingi 20h kokku mänginud ja moderate taset biidin aint, samas Rise of Nationsis peale kõige raskema kotin ilusti ära.
sry, aga sitt oled.
pmst testi end parem vooblys seal the conqureurs mängud kogu aeg jooksmas.
muidu kui bottide vastu mängid, siis märkad et hardi ja hardesti vahel on tohutu suur vahe, seda seepärast, et hardest cheatib ja saab extra resources.
http://www.youtube.com/user/TheViperAOC see tüüp on parim all-around random map player maailmas, kui tahad näha kuidas prod mängivad.
selles mängus polegi võimalik väga kiirelt väga heaks saada.
http://www.youtube.com/user/BBQTurkman/videos?view=0 see tüüp mingi 1,7k rating vooblys ehk, aga seletab suht hästi strateegiaid ja üldist gameplani.

Codecci
20.05.13, 22:46
Ei ma ei mõelnud üldse mingi pro PvP taset, lihtsalt single playeri taset aint :)

Obviously PvP olen ma ridic noob, aga tavaliselt strateegia-mängude single playerid on lihtsamad...

donkament
20.05.13, 22:57
anyway open land mappides nagu arabia, peaks hardestit (ja seega ka kõiki ülejäänuid botte, though osasid saab lihtsamini ja kiiremini) kõige lihtsamalt võitma nii, et lähed semifast castle age (mänguajas mingi 18 minti kui mälu ei peta, mänguaeg oli vist pärisaeg*1,5) sellise tööjaotusega et saaksid ehitada castle boti ründamissuunda (bot on loll ja hakkab ükshaaval uniteid castle ette surema saatma). selle varjus saad rahus boomida ja vastast raidida.

vennike
21.05.13, 00:07
pole mingi aasta mänginud aga viimane kord oli pinge siis kui mingi 3 hardest venda vastas oli. AI on selles mängus nii kuradi algeline, paned oma jorsid kusagile poole tee peale ette ja vastane yritab tuimalt mööda marssida lol.

leits
21.05.13, 15:21
sry, aga sitt oled.
pmst testi end parem vooblys seal the conqureurs mängud kogu aeg jooksmas.
muidu kui bottide vastu mängid, siis märkad et hardi ja hardesti vahel on tohutu suur vahe, seda seepärast, et hardest cheatib ja saab extra resources.
http://www.youtube.com/user/TheViperAOC see tüüp on parim all-around random map player maailmas, kui tahad näha kuidas prod mängivad.
selles mängus polegi võimalik väga kiirelt väga heaks saada.
http://www.youtube.com/user/BBQTurkman/videos?view=0 see tüüp mingi 1,7k rating vooblys ehk, aga seletab suht hästi strateegiaid ja üldist gameplani.

lool sick vana .. paningi AOE II hd release sele peale tirima

K2okfor_Mey
30.05.13, 09:56
Kas siin on sellest juttu olnud, et teha eestlaste Dota2 grupp, kes viitsivad mängida? Oleks huvitatud omadega koos muu maailma vastu madistamiseks võiks mingi PP teami ka teha?

vennike
30.05.13, 10:21
Pokkeriprode dota2 team järgmine aasta internationalile, see aasta 2,2M$ prizepool, päris kuradi jõhker ikka.


Peab rootsi kursustele sõitma, Alliance (ex NTH) pani G1 season5 kinni, kusjuures ei kaotatud ühtegi mängu lol. Kilidele demonstreeriti misasi see dota on lol

Priito
30.05.13, 10:50
Kas siin on sellest juttu olnud, et teha eestlaste Dota2 grupp, kes viitsivad mängida? Oleks huvitatud omadega koos muu maailma vastu madistamiseks võiks mingi PP teami ka teha?

Mängin pea iga õhtu kuni neljaliikmelise pundiga. Võiks hakata täis tiimide mängu proovima küll.

udikaz
30.05.13, 12:47
äkki viitsite oma steami kasutajad mulle pm-ida. meil on päris palju vendi kes toksivad seda iga päev. kõik ei ole muidugi nii prod kui Timpz aga no tase on talutav :)

K2okfor_Mey
30.05.13, 13:01
äkki viitsite oma steami kasutajad mulle pm-ida. meil on päris palju vendi kes toksivad seda iga päev. kõik ei ole muidugi nii prod kui Timpz aga no tase on talutav :)

OK saatke siis udikazele PM, kes kogub andmed kokku ja saab add-ida!

K2okfor_Mey
30.05.13, 13:03
PS, ke stahab DOTA 2gift invite siis minult saab ka neid!

Timpz
30.05.13, 14:04
pange 5 kokku ja regage

http://www.dota.ee/forum/10-turniirid/471-dota-ee-cup-4#967

vilistaja
02.06.13, 10:13
Keegi mängib mängu nagu The Hidden? Tundub päris lahe Half life 2 mod ja tasuta kättesaadav ka. Ise panin just peale ja tahaks mingi seltskonnaga pelada, aga mitte lambi prodege :D

Simmo
07.06.13, 15:05
Eile tegin kerge -em dota bottide vastu, võtsin Pudge farmisin omale 2 HoT'i, Radiance'i, BoT, Assault Cuirassi ja Scepteri. Jooksin lvl 4 roti'ga ringi ja hp oli maxis.

"farmisin" loe: keysersozega pidin lõpus boostima muidu poleks lõpuni kokku farminud... :)

udikaz
07.06.13, 15:42
lol...vaata kui vähe on inimesele õnneks vaja :)

vennike
07.06.13, 15:45
kui ma farmida tahaks lolliks ennast siis ma pigem võtaks achemisti midase ja refresheriga, beat that gpm lol

udikaz
07.06.13, 16:46
kui ma farmida tahaks lolliks ennast siis ma pigem võtaks achemisti midase ja refresheriga, beat that gpm lol

alchi poindist saan aru,aga see refresher nüüd küll kuidagi gpm ei tõsta sul.

Simmo
07.06.13, 19:44
lol...vaata kui vähe on inimesele õnneks vaja :)

Nope täis õnnerull ei olnud, oleks tahtnud hp'd 6k'ni täis saada aga jäi 5.6 peale. Ei viitsinud cuirassi millegi vastu vahetada ka, korralik tank oli mu Pudge.

e: ja korralikult ajas tilti, et normal botid 90% ajast teadsid ilusasti hook'i dodgida. :)

Simmo
07.06.13, 20:22
kui ma farmida tahaks lolliks ennast siis ma pigem võtaks achemisti midase ja refresheriga, beat that gpm lol

Mul polnud nii väga farmimises kinni, algselt üritasin lihtsalt võimalikult palju DPM dmgit teha ja radiance+level4 rot oli suht hea, void oli nii hädas seal vastas oma chromeballiga lol, siis kui satanicu omale otsa sai siis sai mingit moodi hakkama niikaua kuni ulti kestis. Atropos sai pmts 3sekise ulti puhul 85% oma hp'dest lahti. Mul lõpus oli str 126+110. Iga herokill annab ju +2str ja assist +1

Mõtlen proovin hiljem Linaga dagon5, refresher, scepter, bot, skadi ja ei teagi millega completida ja oleks nuke valmis. Ehk midagi magic resistance jaoks teha or teeks cuirassi mitte just attack speedi jaoks kuna tal see spell annab ka juurde aga armori koha pealt aitaks ikka. Arvatavasti seal mingid vägevamad uued defence itemid ka aga pole täiesti süvenenud. Igavusest proovin lollusi... :)

vennike
08.06.13, 07:28
alchi poindist saan aru,aga see refresher nüüd küll kuidagi gpm ei tõsta sul.

refreshid midast obv, mingi paari tunniga tasub ära.

udikaz
08.06.13, 14:40
refreshid midast obv, mingi paari tunniga tasub ära.
lol...next level pullshit.

vennike
09.06.13, 05:45
lol...next level pullshit.

what ? ma mängisin ühe päris hea nz vennaga pidevalt koos, see tegi päris huvitavaid builde, näiteks midas, refresher ja radiance invoker ja trollis shadow walkiga pool vastaste tiimi sodiks lol. Või siis kahe midasega LD lol.

udikaz
09.06.13, 05:58
what ? ma mängisin ühe päris hea nz vennaga pidevalt koos, see tegi päris huvitavaid builde, näiteks midas, refresher ja radiance invoker ja trollis shadow walkiga pool vastaste tiimi sodiks lol. Või siis kahe midasega LD lol.

no üks dust ja ta on insta dead...ei saa väga hea vend olla kui vastased ei osta dustigi..

Kloonike
09.06.13, 09:03
WCS Season 1 Finaal algab @ http://www.twitch.tv/wcs_osl, Innovation on täielik machine, valus oli vaadata kuidas MVP ta vastu punnitama pidi, sai napilt 2 võitu ka. Finaal nüüd TvP, best of 7, panustan Terranile.

vennike
09.06.13, 09:07
no üks dust ja ta on insta dead...ei saa väga hea vend olla kui vastased ei osta dustigi..

vat alguses kohe ei tule selle peale kui tiimis yhtegi invis venda ei ole, obv hammustatakse kiirelt läbi aga see on alles pärast surma lol. Ja palun näita mulle pub mängu, kus kõik dusti kannavad lol, kuuma oled saanud v ?

Vandalar
09.06.13, 14:55
Ma vaatan, et siin käib elav DOTA arutelu- kas peate dota-t millegipoolest LoL-st nauditavamaks, või miks te just dotat mängite?

Simmo
09.06.13, 15:05
Siis kui ma mängima hakkasin polnud veel LoL'i ollagi see tekkis mingi aasta-kahe jooksul peale seda aga minule tundub see umbes sama nagu RSC ja RS2. Kuidagi ei istu üldse see graafika ja nö gameplay, kuigi mäng põhimõtteliselt sama siis midagi on tas ikka muud.

udikaz
09.06.13, 17:48
vat alguses kohe ei tule selle peale kui tiimis yhtegi invis venda ei ole, obv hammustatakse kiirelt läbi aga see on alles pärast surma lol. Ja palun näita mulle pub mängu, kus kõik dusti kannavad lol, kuuma oled saanud v ?

no kui see on nn päris eha nl vend siis peaks ta ka kõrgemas bracketis olema ja seal on alati dust olemas kui kasvõi üks invis hero ja invoker on invis hero.

udikaz
09.06.13, 17:50
Ma vaatan, et siin käib elav DOTA arutelu- kas peate dota-t millegipoolest LoL-st nauditavamaks, või miks te just dotat mängite?

loli graafika juba suckib. herod on lihtsalt mingid kujukesed imo.

vennike
10.06.13, 00:20
no kui see on nn päris eha nl vend siis peaks ta ka kõrgemas bracketis olema ja seal on alati dust olemas kui kasvõi üks invis hero ja invoker on invis hero.

ma pole väga uurinud, aga olen tähele pannud, et kui party leader on mingi monster võidu arvuga tegelane siis vastane pigem enamus kordadest tuleb samast mastist olenemata teistest party liigetest. Kusagi on selle mehhaanika kohta rohkem infot ?

Suht masenav on mängida mingite tüüpide vastu, kellel sinust mingi 300-500 rohkem võitu lol.

Timpz
10.06.13, 00:43
ma pole väga uurinud, aga olen tähele pannud, et kui party leader on mingi monster võidu arvuga tegelane siis vastane pigem enamus kordadest tuleb samast mastist olenemata teistest party liigetest. Kusagi on selle mehhaanika kohta rohkem infot ?

Suht masenav on mängida mingite tüüpide vastu, kellel sinust mingi 300-500 rohkem võitu lol.
http://dev.dota2.com/showthread.php?t=70618

Vandalar
10.06.13, 20:33
Keegi Aion'i ja/või TERA-ga on kokku puutunud?
Keegi mõnda head allikat teab, kuhu oleks erinevad closed betas olevad mängud koondatud, et beta testijaks applyda?

Codecci
10.06.13, 21:37
Mis on praeguse hetke popimad MMORPG-d? Kas on midagi lahedat tulekul lähiajal?

Karelkorm
10.06.13, 21:46
Elder scrolls online tuleb aasta lõpupoole.

rasmer
10.06.13, 22:27
Mis on praeguse hetke popimad MMORPG-d? Kas on midagi lahedat tulekul lähiajal?

WOW on ikka number 1, Guild Wars 2 peaks teisel kohal olema. Ise mängin GW2 hetkel ja väga meeldib. Pole kuumaksu ka, nii et saab kergelt pause teha kui üle viskab.

Karelkorm
10.06.13, 23:40
10-13 juuni käimas E3 expo, kus esitletakse selle ja järgmise aasta uusi mänge. Ise jälgin põnevusega.