PDA

View Full Version : Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast



Leheküljed : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

Timpz
03.11.08, 19:32
Tere Tigrano

Oskad öelda kuidas ma need prize bonused kätte saan?

Bonus Name Amount Points Left Valid Thru Status
500% up to $75 $75 345.7 of 600 December 14, 2008 started
Prize Bonus $3.5 14 of 14 Not Applicable queued
Prize Bonus $2 8 of 8 Not Applicable queued
Prize Bonus $5.5 22 of 22 Not Applicable queued

Tigrano
03.11.08, 19:45
Tere Tigrano

Oskad öelda kuidas ma need prize bonused kätte saan?

Bonus Name Amount Points Left Valid Thru Status
500% up to $75 $75 345.7 of 600 December 14, 2008 started
Prize Bonus $3.5 14 of 14 Not Applicable queued
Prize Bonus $2 8 of 8 Not Applicable queued
Prize Bonus $5.5 22 of 22 Not Applicable queued



Tere Timpz,

Need Prize Bonused on aegumatud ehk momendil on need Sul queued ehk oote järjekorras. Kui oled lõpetanud selle 75$ vabastamise, siis automaatselt saad järgmised boonused vabastada ehk need Prize Bonused antud momendil.

Not Applicable - tähendab Toweris aegumatud ;D

Edu Toweris,

Tigrano

Timpz
03.11.08, 19:46
Ok thx :D

PokerDevil
03.11.08, 21:06
Linnuke olemas, ei aita.
EDIT: Sain korda



Kuhu see linnuke teha? Handgrabber on osa käsi minul võtmata jätnud.

Sven119
03.11.08, 21:11
Arvatavasti liigun ka triost towerisse ja seoses sellega tahtsin küsida kas su msni oleks võimalik saada Tigrano?

Tigrano
03.11.08, 21:32
Kuhu see linnuke teha? Handgrabber on osa käsi minul võtmata jätnud.


Kes kasutab PT2, siis linnuke tuleks teha Auto import folder PokerRoom ja linnuke Not all my hands are being imported after the initial import.

Timpz
03.11.08, 21:33
ma ei ole kindel kas mu HEM ka kõiki käsi impordib, mõned vist kaotab ära

ranka
03.11.08, 21:53
ma ei ole kindel kas mu HEM ka kõiki käsi impordib, mõned vist kaotab ära


Kas peale mängimist 5 minutit hoiad Toweri softi lahti?

Timpz
03.11.08, 21:54
nagu sis kui session läbi sis peab 5 minti ootama?

Tigrano
03.11.08, 22:07
See on vana probleem, et osad käed kaovad ära. Kui soft kohe kinni panna, siis kaovad kindlasti osad ära, sest käed ei salvestu db faili sekundiga. Kui HEM impordib mängimise ajal käsi, siis on käte kadu väga väike ;D

Kui võrrelda Toweri antud andmeid käte kohta ja enda HEMi see kuu, siis saan vaheks 2223 kätt on puudu. Siin võib olla ka aja vahega mingi kõikumine, seega on mul olemas peaaegu kõik mängitud käed 8)

zyxxx
04.11.08, 00:22
Väga lihtne seletus, käed kaovad ära neil, kes tiltis peaga ja suure vihaga lauad kinni löövad peale mingit suuremat litakat ;D

Keiss
04.11.08, 00:41
Olen Toweris otsaga nüüd ja uurisin kohe kui kõrge on flopi vaatamise % ning see on ikka VÄGA MADAL võrreldes triobetiga! Huvitav kuidas nad seal väga halvad siis saavad olla.

Tigrano
04.11.08, 01:27
Olen Toweris otsaga nüüd ja uurisin kohe kui kõrge on flopi vaatamise % ning see on ikka VÄGA MADAL võrreldes triobetiga! Huvitav kuidas nad seal väga halvad siis saavad olla.


Tase on ikka kohutav, mis limiiti vaatasid ja kui suur oli %

Keiss
04.11.08, 01:39
Kandsin 80€ Hansast netellerisse, tibi helistas, jahus midagi kiiresti ja küsis info ära ning seejärel tegin deposiidi Towerisse. Tuli välja, et 80€ päris 100$ mõõtu välja ei anna ja seetõttu sain teha 99$ deposiidi ;D Valisin siis selle 1000$ boonuse ning nüüd peaks minema hirmsaks grindimiseks!!

Vaatasin NL10-500 leveleid kõrvalt, aga tasemest pole aimugi, lihtsalt postflop mäng käis üks suur foldimine. NL10 tasemel pole kunagi trios näinud alla 20% flopi vaatamist!!!

Tigrano
04.11.08, 02:23
Kandsin 80€ Hansast netellerisse, tibi helistas, jahus midagi kiiresti ja küsis info ära ning seejärel tegin deposiidi Towerisse. Tuli välja, et 80€ päris 100$ mõõtu välja ei anna ja seetõttu sain teha 99$ deposiidi ;D Valisin siis selle 1000$ boonuse ning nüüd peaks minema hirmsaks grindimiseks!!

Vaatasin NL10-500 leveleid kõrvalt, aga tasemest pole aimugi, lihtsalt postflop mäng käis üks suur foldimine. NL10 tasemel pole kunagi trios näinud alla 20% flopi vaatamist!!!


Väga hea, et jõudsid lõpuks Towerisse. NL10 momendil näen küll 3 lauda, mille VPIP on alla 20, ning tase on kindlasti kohutav ära muretse.

Edukat grindimist,

Tigrano

marguzz22
04.11.08, 09:06
Mul küsimus moneybrookersi kohta,kes kasutab. Kas päevas saab teha 1 deposiidi moneybrookersi accoundile? Sest ma tegin 1 deposiidi 20dollarit, siis proovisin uuesti teha õiget summat 100 dollarit, ja ta ei lubanud mul 3korda seda thea, ning lükkas 24h mu pangakaardi lukku.... Et milles probleem?

Tigrano
04.11.08, 11:01
Mul küsimus moneybrookersi kohta,kes kasutab. Kas päevas saab teha 1 deposiidi moneybrookersi accoundile? Sest ma tegin 1 deposiidi 20dollarit, siis proovisin uuesti teha õiget summat 100 dollarit, ja ta ei lubanud mul 3korda seda thea, ning lükkas 24h mu pangakaardi lukku.... Et milles probleem?





Tere,

Jään kahjuks vastuse võlgu, kuna pangaarvelt ei ole MB raha ühel päeval mitu korda kandnud.

Kogemustest aga võin öelda, et igasugune järjestikku raha kandmine on alati olnud probleemne tegevus.

Davy
04.11.08, 21:42
Monthly Hand Challenge
Just in case being one of the top players at Tower wasn’t its own reward, our Monthly Hand Challenge deals out some extra incentive. Every month we’ll split $5,000 amongst the top 20 players at Player’s Club Level Three or above who play the most monthly raked hands over 0.25/.50 limits. Play your best, win big. It’s that simple.


et siis alates nl100 hakkab peale ?

Tigrano
04.11.08, 22:16
Monthly Hand Challenge
Just in case being one of the top players at Tower wasn’t its own reward, our Monthly Hand Challenge deals out some extra incentive. Every month we’ll split $5,000 amongst the top 20 players at Player’s Club Level Three or above who play the most monthly raked hands over 0.25/.50 limits. Play your best, win big. It’s that simple.


et siis alates nl100 hakkab peale ?


Tere Davy,


See hakkab NL50 peale, ise olen ka igakuiselt seal sees olnud, viimaselajal küll vähem mänginud aga väike rahaline preemia ei ole paha ;D

75k kätt oled pea alati tabelis ;)

Parimat,

Tigrano

Davy
05.11.08, 01:28
oi tower tower tower...esimesed tunnikesed siis seal oldud....
1) igakord kui suitsul käin on pooled lauad iseenesest kinni läinud ( palun õelge , et selle vastu aitab midagi)
2) Paljud käed jäävad siise importimata, ühel tablel HEM vahepeal üldse ei importinud( seetõttu ka HEM graafik 80 taala allpool kui peaks)
3) Irw iga biit on seal totaalne cooler, need mehed lasevad seal ikka mõnusalt gutshot gamblimist. Paljude vastu on TPNK NUTS.
4) Vahepealaks ....kõigepealt doublisin ühe fishi full stackiks set vs set...reload.... ja siis fish 5 kätt hiljem bustos mind veel set vs set ;D

Et seda HEM asja vist õigeks saada, pean vist suuri biite kustutama hakkama HEMist käsitsi...mi laiki it

Häid mängijaid silmasin esmapilgul 6... ülejäänud nitid või loose

Kõige nitim vend on Tartust

ranka
05.11.08, 07:13
.
2) Paljud käed jäävad siise importimata, ühel tablel HEM vahepeal üldse ei importinud( seetõttu ka HEM graafik 80 taala allpool kui peaks)


Minu üks staketavatest kolis eile OnGame võrku ja peale päeva lõppu ta saadab mulle käed, et impordin oma databaasi. Kõik käed importis sisse ja kasum (tegelt kahjum:P) oli sendi pealt täpne ehk tõenäoliselt ükski käsi sisse importimata ei jäänud.

Ehk aitab see, kui peale sessiooni käed teistkordselt manuaalselt importid?

Marek K.
05.11.08, 07:50
Mul softi kohta selline küsimus: kas on kusagil võimalik sättida prefered seat nagu primas: segadusse ajab see, kui igas lauas istun erinevas nurgas!

ranka
05.11.08, 07:56
Mul softi kohta selline küsimus: kas on kusagil võimalik sättida prefered seat nagu primas: segadusse ajab see, kui igas lauas istun erinevas nurgas!


Minu teada ei ole. Või isegi oli aga toda (you know this word:P) pidi saama ainult läbi ussi....augu. Kui tiiger klapid avab ehk valgustab meid.

Timpz
05.11.08, 10:43
oi tower tower tower...esimesed tunnikesed siis seal oldud....
1) igakord kui suitsul käin on pooled lauad iseenesest kinni läinud ( palun õelge , et selle vastu aitab midagi)
2) Paljud käed jäävad siise importimata, ühel tablel HEM vahepeal üldse ei importinud( seetõttu ka HEM graafik 80 taala allpool kui peaks)
3) Irw iga biit on seal totaalne cooler, need mehed lasevad seal ikka mõnusalt gutshot gamblimist. Paljude vastu on TPNK NUTS.
4) Vahepealaks ....kõigepealt doublisin ühe fishi full stackiks set vs set...reload.... ja siis fish 5 kätt hiljem bustos mind veel set vs set ;D

Et seda HEM asja vist õigeks saada, pean vist suuri biite kustutama hakkama HEMist käsitsi...mi laiki it

Häid mängijaid silmasin esmapilgul 6... ülejäänud nitid või loose

Kõige nitim vend on Tartust


Mul ka see probleem et mõned lauad lendavad kinni iseenesest, mitte tihti , kuid siiski juhtub.
HEMiga sama probleem

zyxxx
05.11.08, 11:39
Mul ka paaril korral laud salapäraselt kinni läinud. Isegi mingit errorit ei viska, lihtsalt haihtub.

antnx
05.11.08, 12:48
Mis see 15$ bonus freeroll mania on? Sain seal 5.5$ aga mis sellega teha või kuna ma selle kätte saan?

Tigrano
05.11.08, 12:57
Mul ka paaril korral laud salapäraselt kinni läinud. Isegi mingit errorit ei viska, lihtsalt haihtub.


Üks põhjustest võib olla, et lähed kogemata multitabledes, x peale või leave nupu peale, siis softi ei küsi laua sulgemise kinnitust ja paneb laua automaatselt kinni, kui oled käe mängimise lõpetanud. Teine probleem võib olla, kui ressurssi on mingil põhjusel vähe, siis võib ka nii juhtuda.

Marek K.
05.11.08, 13:03
tiiger, mis skeemidega ma prefered seati saan valida:P?

masterpuppet
05.11.08, 13:20
Mis see 15$ bonus freeroll mania on? Sain seal 5.5$ aga mis sellega teha või kuna ma selle kätte saan?


Mul jäi ta boonuste järjekorda ja kui 75$ boonuse ära teen, siis saan ka selle läbi mängida. Raha kättesaamiseks pean 24 punkti läbi mängima.

Timpz
05.11.08, 13:43
Mul jäi ta boonuste järjekorda ja kui 75$ boonuse ära teen, siis saan ka selle läbi mängida. Raha kättesaamiseks pean 24 punkti läbi mängima.


mul sama, aga neid punkte pole vaja lahti mängida, need on olemas juba minu arust ju

Tigrano
05.11.08, 13:44
tiiger, mis skeemidega ma prefered seati saan valida:P?



Minuteada ei ole prefered seati asukohta võimalik lauas valida Toweris, kui just mõni uus update pole lähipäevil seda võimalust andnud ;)

Tigrano
05.11.08, 13:46
Mul jäi ta boonuste järjekorda ja kui 75$ boonuse ära teen, siis saan ka selle läbi mängida. Raha kättesaamiseks pean 24 punkti läbi mängima.


Jah kohe, kui praeguse boonuse ära oled mänginud, saad 24 punkti eest selle boonuse ära vabastada ;) Niikaua on see boonus järjekorras ootel.

Timpz
05.11.08, 13:50
aga mul ju näitab et on 22/22, see tähendab et vajalikud punktid on juba kogutud?

Tigrano
05.11.08, 13:52
aga mul ju näitab et on 22/22, see tähendab et vajalikud punktid on juba kogutud?


Ei see tähendab, et ei ole ühtegi punkti kogutud, kui on 0/22 siis boonus vabastatud.

Timpz
05.11.08, 14:26
aa okey

zyxxx
05.11.08, 18:16
Eriti haige ikka, sain just lauad lahti ja viskab errori... ???

Keiss
05.11.08, 18:42
oi tower tower tower...esimesed tunnikesed siis seal oldud....
1) igakord kui suitsul käin on pooled lauad iseenesest kinni läinud ( palun õelge , et selle vastu aitab midagi)
2) Paljud käed jäävad siise importimata, ühel tablel HEM vahepeal üldse ei importinud( seetõttu ka HEM graafik 80 taala allpool kui peaks)
3) Irw iga biit on seal totaalne cooler, need mehed lasevad seal ikka mõnusalt gutshot gamblimist. Paljude vastu on TPNK NUTS.
4) Vahepealaks ....kõigepealt doublisin ühe fishi full stackiks set vs set...reload.... ja siis fish 5 kätt hiljem bustos mind veel set vs set ;D

Et seda HEM asja vist õigeks saada, pean vist suuri biite kustutama hakkama HEMist käsitsi...mi laiki it

Häid mängijaid silmasin esmapilgul 6... ülejäänud nitid või loose

Kõige nitim vend on Tartust


Lauad lähevad seal tõesti iseenesest kinni. ma ei puudutanudki midagi kui voilaa üks aken ära kadus. Ja tõesti, iga biit ON seal totaalne cooler. Liiga haige kuidagi. Oleks, et vennad jälle oma rea- ja mastiostudega all-ini lähevad nagu trios aga ei. Ikka on veidike tugevam paar või set vastas ja siis nad veel mõtlevad ka pikalt...

Lisaks muule kui panin ise mõne üleliigse laua kinni siis viskas errori ette ja logis towerist välja koos kõigi laudadega loomulikult. Tagasi tulles olen harjunud, et avab kõik aknad ise, aga 50% laudadest olid jälle minu jaoks kadunud ning oli vaja hakata waiting listi panema end.

Tigrano
05.11.08, 19:06
Eriti haige ikka, sain just lauad lahti ja viskab errori... ???


See probleem on tekkindu osadel peale, viimast Toweri softi arendust, kindlasti saada supporti kiri, minul endal seda probleemi ei ole aga olen lobbyst näinud, kui osad on küsinud.

Tigrano
05.11.08, 19:10
Täna kell 21:00 meie aja järgi algab 100$ freeroll, kuhu on oodatud kõik läbi foorumi lingi liitunud inimsesed. Turniiri leiate turniiride alt nimega Gripsed freeroll tournament. Parooli saadan, privaa sõnumiga Teile või küsige, Edu kõigile

krayzie
05.11.08, 19:45
laudade sulgumise vastu on olemas ahk scriptid

masterpuppet
05.11.08, 20:02
Põmst võiks neid siis ju jagada. :) Aga krt, selle freerolli magasin maha. 2 minutit oli aega, hakkasin sisse logima ning siis otsustas client update teha ning jõudsin napilt ennem lobbysse, kuid ei lasknud enam registeerida. Aga mis teha, järgmin ekord.

Metsapull
05.11.08, 20:03
Huvitav, minul oli alguses millegi pärast 2990 chipsi. Ja esimene käsi siis olin kohe Butonnil, kõrval oleval vennal oli 3010 chipsi.

Davy
05.11.08, 20:14
Huvitav, minul oli alguses millegi pärast 2990 chipsi. Ja esimene käsi siis olin kohe Butonnil, kõrval oleval vennal oli 3010 chipsi.

Irw sa olid small blind sit out.

Naljaga mõtlesid?

Täna ma ei ärkanudki enne 9t ülesse :)

Metsapull
05.11.08, 20:18
Ei mõelnud naljaga :) Tükk aega enne üheksat olin juba sisse loginud ning kui laud avanes, siis oli mul selline seis kohe ees.

Tigrano
05.11.08, 20:28
Ei julgenud turniiri veel varem reklaamida, sest eelnevad korrad on probleeme olnud Toweri poolse turniiri ülessadmisega, edaspidi saate kõik varem juba kirjad, loodan, et saime kõik toimima. Kes pole veel oma Toweri Screen Name saatnud, siis tehke seda paljun ;)

jrgn hell
05.11.08, 21:44
neljas koht, ehk, siis esimene raha koht 12.50$ langesin välja turna võitja vastu, kes oli meeletus võidulaines ikka. 4 viimast, 3l 10k+ tal 40 või 50k ja võitis suht kõik , kuhu vahele toppis. Mina läkisn neljandana KQ vs 88 talle set. Tal järgmine käsi jälle 88 ja jälle set. ;D
ega mul ka kaaardijooks hea, sest mängisin ainult kaarte ja foldisin ka küsitavalt tegelt, liiga paljugi vist, sest tagusin hu sng-sid starsis. Ühe AK bettisin, kuigi oleks pidanud shovema hoopis. Pidin flopis JJX foldima 2 venna vastu millegi pärast, igathes üks sai AJ-ga turnil neliku

tnks tigrano

Tigrano
05.11.08, 21:58
neljas koht, ehk, siis esimene raha koht 12.50$ langesin välja turna võitja vastu, kes oli meeletus võidulaines ikka. 4 viimast, 3l 10k+ tal 40 või 50k ja võitis suht kõik , kuhu vahele toppis. Mina läkisn neljandana KQ vs 88 talle set. Tal järgmine käsi jälle 88 ja jälle set. ;D
ega mul ka kaaardijooks hea, sest mängisin ainult kaarte ja foldisin ka küsitavalt tegelt, liiga paljugi vist, sest tagusin hu sng-sid starsis. Ühe AK bettisin, kuigi oleks pidanud shovema hoopis. Pidin flopis JJX foldima 2 venna vastu millegi pärast, igathes üks sai AJ-ga turnil neliku

tnks tigrano


Palju õnne, jrgn hell, tubli töö ja järgmine kord paremini ;D

zyxxx
06.11.08, 10:52
Tegin natuke statistikat, milliseid mängijaid leidub Toweris minu andmebaasi järgi (andmed on pärit PT3 Auto Ratest, min käte arv 50):

Tight-Passive/Passive: 37
Tight-Aggressive/Aggressive: 30
Tight-Passive/Aggressive: 23
Loose-Aggressive/Passive: 16
Loose-Aggressive/Aggressive: 16
Semi-Loose-Aggressive/Aggressive: 15
Tight-Aggressive/Passive: 15
Loose-Passive/Passive: 13
Semi-Loose-Aggressive/Passive: 13
Semi-Loose-Passive/Passive: 12
Loose-Passive/Aggressive: 6
Semi-Loose-Passive/Aggressive: 6
Tight-Aggressive: 4

marguzz22
06.11.08, 11:11
soft jaurab ja maruab nagu ma aru saan on diblad rsk, nii suur võrk ei saa korralikke progrejaid osta, et teha 1 normaalne mängitav softr

Tigrano
06.11.08, 11:20
soft jaurab ja maruab nagu ma aru saan on diblad rsk, nii suur võrk ei saa korralikke progrejaid osta, et teha 1 normaalne mängitav softr


Kui esineb mingeid probleeme, siis peab preagu need ära kannatama, sest momendil käib just softi arendamine ja tänu sellele saame me kohe, kohe parema softi.

BuildUp
06.11.08, 18:27
Tõsiselt häirib Toweri juures see, et aega on nii vähe reageerida. Pokerstarsis sai suht pikalt mõelda ja aega oli tegutseda, aga Toweris ei jõua eriti vastase statide pealegi mõelda kui 6l laual mängin. :-\

Foux
06.11.08, 18:43
Kas datamine'da HEMiga Toweris saab, ja kuda?

Timpz
06.11.08, 18:47
Kas datamine'da HEMiga Toweris saab, ja kuda?


Minu teada mitte :-\

Tigrano
06.11.08, 19:33
Kas datamine'da HEMiga Toweris saab, ja kuda?


HEMiga ei saa datamineda, ainult, kui ise lauas ei istu. Datamineda saad Ongame Handgrabberiga.

hardal
06.11.08, 21:48
Tere, selline probleem, et ei leia Toweris hand history kohta ülesse (seda kohta, kus saab seadistada päevade arvu salvestatud käte kohta)

ment52
06.11.08, 21:55
Tere, selline probleem, et ei leia Toweris hand history kohta ülesse (seda kohta, kus saab seadistada päevade arvu salvestatud käte kohta)

Databaasi, kuhu handhistoryd salvestama hakatakse, saad tekitada lobbys statistics->enable statistics->advanced->create statistics file. Päevade arvu kui kaua neid käsi alles hoitakse, vist valida ei saagi (parandage kui eksin).

hardal
06.11.08, 22:14
Ma ei tea kas see on õige koht selleks teemaks aga jaman hetkel HEM-i korralikult tööle saamisega (Toweris). Probleem on selles, et ei saa HUD-i tööle ja statse lauale kuvama. Hem näitab küll, et impordib käsi aga table manageris on nullid ees.

Tigrano
06.11.08, 22:20
Ma ei tea kas see on õige koht selleks teemaks aga jaman hetkel HEM-i korralikult tööle saamisega (Toweris). Probleem on selles, et ei saa HUD-i tööle ja statse lauale kuvama. Hem näitab küll, et impordib käsi aga table manageris on nullid ees.


Levinud probleem on, et on vale ehk vana versioon, vaata kas versiooni lõpp on .03 või .04

Kui on vanem versioon, siis uue saad http://208.109.95.123/forum/showthread.php?t=2835

hardal
06.11.08, 22:37
Selles viga oligi :D. Suured tänud. Miks nad Hem-i kodukal siis vanemat versiooni pakuvad.

Tigrano
06.11.08, 22:38
Selles viga oligi :D. Suured tänud. Miks nad Hem-i kodukal siis vanemat versiooni pakuvad.


Sellepärast, et tegu on veel BETA-ga ;)

Edu laudades,

Tigrano

Marek K.
08.11.08, 08:53
Ei julgenud turniiri veel varem reklaamida, sest eelnevad korrad on probleeme olnud Toweri poolse turniiri ülessadmisega, edaspidi saate kõik varem juba kirjad, loodan, et saime kõik toimima. Kes pole veel oma Toweri Screen Name saatnud, siis tehke seda paljun ;)


Palju sinna turniirile rahvast ilmus kui küsida tohib.. teine kord võiksid jah varem ette reklaamida ja kasvõi kajastada kuskil eraldi teemas, et silma jääks ;)

Tigrano
08.11.08, 11:32
Palju sinna turniirile rahvast ilmus kui küsida tohib.. teine kord võiksid jah varem ette reklaamida ja kasvõi kajastada kuskil eraldi teemas, et silma jääks ;)


Viimasel 100$ freerollil oli kokku 25 inimest ;) Saadan kõigile kelle Toweri screen name ja foorumi kasutajatunnust tean privaat sõnumina turniiri toimumise kohta teavituse.

zyxxx
08.11.08, 13:24
Mnjah, mul läks ka suuresti selle nahka, et sain 5min enne algust teada asjast. Muidu poleks küll nii suure stackiga ja nii varakult AQ-ga all-in läinud (suht donk move minu arust), aga pidin lihtsalt kodust ära minema ja mõtlesin, et kas kõik või mitte midagi.

CTXrix
12.11.08, 20:29
Kas teil on ka Tower maas praegu?

Foux
12.11.08, 20:30
Hakkas jah midagi nussima. Aga samas mul nett ise perses. Eesti lehtedele ainult läheb.

CTXrix
12.11.08, 20:51
Hakkas jah midagi nussima. Aga samas mul nett ise pe**es. Eesti lehtedele ainult läheb.


Mul ka, isegi Google-isse ei lähe. Aga nt bbc.co.uk töötab ka ja mõned üksikud teised välismaa lehed.

BuildUp
12.11.08, 22:28
Just tahtsin küsida, et mis keiss on? Nett jumala normis, aga Toweris näitab connectioni probleemi. :-\

Tigrano
15.11.08, 20:48
Paljudel on olnud probleeme või ei ole veel Toweriga harjunud.

Oleks hea teada, mis Teid kõige rohkem või konkreetselt häirib. Või on lihtsalt halb jooks ja palju beate olnud.

Mängisin ise eile üle pika aja, tundus, et minul toimis kõik vanaviisi.


Saan ehk mõnda uut huvilist, ette hoiatada, et seal on see ja teine asi natuke ebameeldiv, et peate arvestama sellega ;)

Ette tänades,

Tigrano

-andres-
15.11.08, 22:20
Ise plaanin igatahes homme teha väljamakse Triost ning siis nii kiirelt kui võimalik.
Loodan, et kohanen ka softiga ja mingeid probleeme ei teki :).

Tigrano
15.11.08, 22:23
Ise plaanin igatahes homme teha väljamakse Triost ning siis nii kiirelt kui võimalik.
Loodan, et kohanen ka softiga ja mingeid probleeme ei teki :).



Selge, kui abi vajad, anna teada ;)

Rage
16.11.08, 13:25
miks Triobet halb on, et sealt kõik põgenevad?

ranka
16.11.08, 13:27
miks Triobet halb on, et sealt kõik põgenevad?


Pole kindlaid andmeid aga mu isiklik arvamus on see, et siin foorumis on full ring vägagi populaarne ja TrioBet'is ei ole piisavalt full ring laudu ja minnakse uutele jahimaadele.

-andres-
16.11.08, 13:42
Pole kindlaid andmeid aga mu isiklik arvamus on see, et siin foorumis on full ring vägagi populaarne ja TrioBet'is ei ole piisavalt full ring laudu ja minnakse uutele jahimaadele.

Täpselt nii. Tipphetkedel laupäeva öösiti on ehk 4 NL20 FR aluda + 6 NL10 FR. Rohkem pole siiamaani veel kohanud.

leits
16.11.08, 16:26
Paljudel on olnud probleeme või ei ole veel Toweriga harjunud.

Oleks hea teada, mis Teid kõige rohkem või konkreetselt häirib. Või on lihtsalt halb jooks ja palju beate olnud.

Mängisin ise eile üle pika aja, tundus, et minul toimis kõik vanaviisi.


Saan ehk mõnda uut huvilist, ette hoiatada, et seal on see ja teine asi natuke ebameeldiv, et peate arvestama sellega ;)

Ette tänades,

Tigrano


kõige hullem on sealne soft, mis on täielik BS. CASCADE võimalus puudub .. kui väikeste tile tabledega pole harjunud ... võimatu missioon ...

BuildUp
16.11.08, 16:50
kõige hullem on sealne soft, mis on täielik BS. CASCADE võimalus puudub .. kui väikeste tile tabledega pole harjunud ... võimatu missioon ...


Kusjuures eksid. Kui sul on näiteks ühekorraga 7 lauda, siis ta lööb sul windowsi taskbari alla kõik need toweri aknad ühe kausta alla. Klõpsad parema klahviga selle peale ja voilaa, saad valida cascada. :)

saast
17.11.08, 14:34
kas see on mingi uus teema, et towerisse ei saa eestist netelleriga ülekannet teha? vaatan, et teised on teinud ja endal oli ka enne, kui veel netelleris raha ei olnud, valik ees, aga nüüd näen toweri deposiidilehel teksti

Unfortunately deposits via NETELLER are not available to you based on your country of origin.

We apologize for the inconvenience. Please choose from one of our other deposit options or contact us for further advice at support@towergaming.com.

Regards, Tower Gaming Management Team

Tigrano
17.11.08, 16:11
kas see on mingi uus teema, et towerisse ei saa eestist netelleriga ülekannet teha? vaatan, et teised on teinud ja endal oli ka enne, kui veel netelleris raha ei olnud, valik ees, aga nüüd näen toweri deposiidilehel teksti

Unfortunately deposits via NETELLER are not available to you based on your country of origin.

We apologize for the inconvenience. Please choose from one of our other deposit options or contact us for further advice at support@towergaming.com.

Regards, Tower Gaming Management Team



Minuteada ka mõned mängijad tegid deposiidi läbi Netelleri, peab uurima seda asja.

zyxxx
17.11.08, 16:21
Minuteada ka mõned mängijad tegid deposiidi läbi Netelleri, peab uurima seda asja.


Minagi tegin. See teade on sinna ilmunud nüüd hiljuti.

-andres-
17.11.08, 17:10
Oleks ka infost väga huvitatud, sest kindel plaan oli lähipäevil Nettelleriga sissemakse ära teha.
Kui seda ei saa, kas on olemas ka võimalus otse krediitkaardiga?

Tigrano
17.11.08, 17:17
Oleks ka infost väga huvitatud, sest kindel plaan oli lähipäevil Nettelleriga sissemakse ära teha.
Kui seda ei saa, kas on olemas ka võimalus otse krediitkaardiga?


Krediitkaart ei toiminud seal kahjuks.

-andres-
17.11.08, 19:16
Uurisin ja vaatasin, et pealehel ikka ilusti Nettelleri logo ilutseb, seega ehk oli mingi kerge arusaamatus vaid :/?

Tigrano
17.11.08, 19:26
Uurisin ja vaatasin, et pealehel ikka ilusti Nettelleri logo ilutseb, seega ehk oli mingi kerge arusaamatus vaid :/?


Äkki on tegu momendil mingi Netelleri uuendusega, sest neid tehakse üsna tihti. Ja selles ajavahemikus tavaliselt Neteller ei toimi.

saast
17.11.08, 19:39
sain supordilt sellise vastuse:

Thank you for contacting Tower Gaming Support. We have been informed by the network that Neteller no longer supports Gaming transactions from Estonia, and so this method is no longer available to be used by Estonians on this network. Rest assured there are other methods available for you to use, like Click2pay, clickandBuy, Webmoney and Moneybookers. All of these methods are a good way to deposit funds on to the site, only ClickandBuy is not available for cash outs.

Timpz
17.11.08, 19:43
tehke MB kaudu, sitaks lihtne

kivisaba
18.11.08, 00:40
kas tasub nende boonuste pärast starsist ära tulla ?
endale ongame soft eriti ei meeldi ja vaevalt seal 9 tablemisega toime tuleks ja kui tuleks siis 15p per hour NL 10-s tundub väga vähe selle 200 boonusega läheks vaja siis miskit 2h päveas mängimist mis ise ei tea kas kokku tuleks

Tigrano
18.11.08, 00:53
kas tasub nende boonuste pärast starsist ära tulla ?
endale ongame soft eriti ei meeldi ja vaevalt seal 9 tablemisega toime tuleks ja kui tuleks siis 15p per hour NL 10-s tundub väga vähe selle 200 boonusega läheks vaja siis miskit 2h päveas mängimist mis ise ei tea kas kokku tuleks


Võime täpsemalt arvutada, palju Sul boonust tuleb, kui nii ja nii palju mängid. Sõltub, millised huvid on igasugune lisaraha on tegelikult alguses väga oluline, bankroll kasvab kõvasti kiiremini.

15 punkti jah võid arvestada keskeltläbi tuleb punkte tunnis. Samas kuu lõpus extra 100$ pole ju paha ;)

antnx
18.11.08, 14:05
Freerollid annavad väga hea boosit bankrollile juurde. Tasub mängida. Päevas toimub vist iga tunni tagant freeroll ja enamus rahvast seal away ning raha lahtisaamiseks peab küll punkte koguma aga boosti annab korraliku

Keiss
18.11.08, 14:17
Mingid 10$ freerollid?

antnx
18.11.08, 14:36
Jah seal on 15 ja 10$ freerollid

Timpz
18.11.08, 16:43
mul juba päris palju dollareid sealt saadud clearimiseks st on vaja algne boonus ära pelada sis saan neid lahti mängima hakata

Tigrano
18.11.08, 21:23
mul juba päris palju dollareid sealt saadud clearimiseks st on vaja algne boonus ära pelada sis saan neid lahti mängima hakata


Väga hea haarake igast võimalusest kinni, sest kunagi ei tea, kus võib neid $ vaja minna ;D

Marek K.
19.11.08, 08:01
Njaa, tegelt on jama, et toweris eestlastele nii vähe depoka võimalusi. Nüüd neteller lendas ka alt ära. Ainuke laialdasem variant on mb, aga mb on ikka niivõrd tubli, paljudel probleeme sellega ikka. Näiteks mul pandi endal ca pool aastat tagasi mb kinni. Mingi 2 nädalat tagasi helistasin neile ja täpset vastust ei saanudki milles probleem ,aga igatahes tehti account lahti ja pidin verifiying protsessi uuesti läbima. Ok tegin seda, saatsin dokid ja tellisin address verifyingu kirja.. kuid oh imet, saatsin dokumendid 2ra ja paari p2eva p2rast sain vastuseks sama kirja. Et teie konto on suletud ja see jääbki nii ja antud teema ei kuulu edaspidi arutlemisele. Address verifying kirja sain küll postiga veel kätte mingi nädal hiljem, aga mis sest enam kasu.

Endal ainuke võimalus on deposiitimiseks click2pay ja seda ka tänu krediitkaardi olemasolule, kuigi fee on seal üsnagi kirves.

Aga muidu üldiselt toweris mulle täitsa meeldima hakanud.. btw meeldetuletuseks:

Täna õhtul siis jällegi Tower Hours promotion neil kavas! Oli vist 21:00 kesk-euroopa aja järgi. Kui ma ei eksi peaks see meie kella järgi 23:00 olema?

Maheaatom
19.11.08, 08:26
Njaa, tegelt on jama, et toweris eestlastele nii vähe depoka võimalusi. Nüüd neteller lendas ka alt ära. Ainuke laialdasem variant on mb, aga mb on ikka niivõrd tubli, paljudel probleeme sellega ikka. Näiteks mul pandi endal ca pool aastat tagasi mb kinni. Mingi 2 nädalat tagasi helistasin neile ja täpset vastust ei saanudki milles probleem ,aga igatahes tehti account lahti ja pidin verifiying protsessi uuesti läbima. Ok tegin seda, saatsin dokid ja tellisin address verifyingu kirja.. kuid oh imet, saatsin dokumendid 2ra ja paari p2eva p2rast sain vastuseks sama kirja. Et teie konto on suletud ja see jääbki nii ja antud teema ei kuulu edaspidi arutlemisele. Address verifying kirja sain küll postiga veel kätte mingi nädal hiljem, aga mis sest enam kasu.

Endal ainuke võimalus on deposiitimiseks click2pay ja seda ka tänu krediitkaardi olemasolule, kuigi fee on seal üsnagi kirves.

Aga muidu üldiselt toweris mulle täitsa meeldima hakanud.. btw meeldetuletuseks:

Täna õhtul siis jällegi Tower Hours promotion neil kavas! Oli vist 21:00 kesk-euroopa aja järgi. Kui ma ei eksi peaks see meie kella järgi 23:00 olema?


Moneybookersit tuleb lihtsalt tüütada, tüütada ja veelkord tüütada (meilida, helistada), kuni nad asjad korda ajavad. See võib tunduda nõme aga sageli ei ole teisi variante. Olen nõus, et Neteller on osutunud väikeseks pettumuseks.

zyxxx
19.11.08, 08:33
Täna õhtul siis jällegi Tower Hours promotion neil kavas! Oli vist 21:00 kesk-euroopa aja järgi. Kui ma ei eksi peaks see meie kella järgi 23:00 olema?


CET (Central Europe Standard Time) on GMT+1, meie ajavöönd on GMT+2 st. et üks tund oleme CET-st ees.

Marek K.
19.11.08, 08:49
Aha on jah vb.. panin pange siis nagu alati..:P

Aga samas mulle tundub, et kasulikum ongi moneybookersist hoiduda, ok tüütada võib ja kui 2-3 korda nad seda pulli teinud, siis vb. saaks ikka l6puks asja korda ka, aga üldiselt kaob trust ära selliste asjade vastu.. et tegelikult pokerstarsis saab asju ajada läbi timi ja mujal ajab ka enamvähem krediitkaardiga asjad ära. Sest mine tea, millal moneybookersi omad jälle otsustavad hakata segast peksma ja eriti halb on see siis kui miski raha on seal arvel.

Maheaatom
19.11.08, 08:56
Aha on jah vb.. panin pange siis nagu alati..:P

Aga samas mulle tundub, et kasulikum ongi moneybookersist hoiduda, ok tüütada võib ja kui 2-3 korda nad seda pulli teinud, siis vb. saaks ikka l6puks asja korda ka, aga üldiselt kaob trust ära selliste asjade vastu.. et tegelikult pokerstarsis saab asju ajada läbi timi ja mujal ajab ka enamvähem krediitkaardiga asjad ära. Sest mine tea, millal moneybookersi omad jälle otsustavad hakata segast peksma ja eriti halb on see siis kui miski raha on seal arvel.


Miks sa ei kasuta Starsis pangaülekannet? See ju kõige lihtsam asi, vaja ainult arvet SEB-s. Töötab väga hästi ja pole ühegi vahendaja abi vaja!

ranka
19.11.08, 09:00
Miks sa ei kasuta Starsis pangaülekannet? See ju kõige lihtsam asi, vaja ainult arvet SEB-s. Töötab väga hästi ja pole ühegi vahendaja abi vaja!


Täpselt. Kõige kiirem, turvalisem ja kõige väiksema vahendustasuga variant nii sisse - kui ka väljamakseteks.

Timpz
19.11.08, 11:07
Ehk sis Tower hours hakkab 00.00?

Marek K.
19.11.08, 11:42
Ei: 20:00

zyxxx
19.11.08, 14:09
tegelikult pokerstarsis saab asju ajada läbi timi ja mujal ajab ka enamvähem krediitkaardiga asjad ära.


Miks sa ei kasuta Starsis pangaülekannet? See ju kõige lihtsam asi, vaja ainult arvet SEB-s. Töötab väga hästi ja pole ühegi vahendaja abi vaja!


Tahate teada miks mina krediitkaarti ja pangaülekannet ei kasuta? Ma tahaks pangast kunagi veel laenu ka saada, aga kui oled kandnud raha kasiinosse, siis see on panga silmis suht võrdne sms-laenuga või natuke hullem.

BuildUp
19.11.08, 14:21
Tahate teada miks mina krediitkaarti ja pangaülekannet ei kasuta? Ma tahaks pangast kunagi veel laenu ka saada, aga kui oled kandnud raha kasiinosse, siis see on panga silmis suht võrdne sms-laenuga või natuke hullem.


Asi pole minu arust nii hull, et selletõttu ei peaks laenu saama enam?! Ning isegi kui on, siis saad alati kuskile teise panka arve teha ning laenu võtta ju.

ranka
19.11.08, 15:15
Tahate teada miks mina krediitkaarti ja pangaülekannet ei kasuta? Ma tahaks pangast kunagi veel laenu ka saada, aga kui oled kandnud raha kasiinosse, siis see on panga silmis suht võrdne sms-laenuga või natuke hullem.


Ma arvan, et see on vale jutt. Vähemalt 2 aastat tagasi ei mõjutanud see mitte midagi - võtsin laenu kahest erinevast pangast veel ja sain laenud kätte esimese korraga. Mõlemad pangad tahtsid saada kuue kuu palgatõendit, millel seisis pikk jada kuue kuu palga lehel, kus oli palju sissekandeid TrioBet'i, pacificuts tulnud raha, miski b2b cashoudid ja cashinid ning suur trobikond MB vahelisi liikumisi.

Panka ei huvita see, kus sina raha paned. Panka huvitab sinu eelnev ajalugu - kas oled korralikult näidanud stabiilselt sissetulekut, pole eelnevaid häireid makseregistris, on sul korralikud käendajad jne. See, kus sa raha paned, see ei ole ega hakkagi olema tema asi.

Need mängijad, kes pole saanud pangast laenu on kindlasti miski eelneva jamaga hakkama saanud - mingi maksehäire, pikalt olnud töötud või muudmoodi vähem usaldusväärsemad isikud, keda panka ei tahaks usaldada.

Rõhutan veelkord - kui oled olnud eluaeg korralik töömees ilma suurte probleemideta, siis laenust ilma ei jää (räägime ikka eluaseme laenust).

broadcast
19.11.08, 15:37
Ei: 20:00

Eelmine Tower Hours hakkas ka mäletamist mööda 20.00 Eesti aeja järgi. Siis oli neil see NutCracker promo. Ehk siis kui floppasid nutsi (2-paari ja üles) ja ei improvenud ja käsi läks showdowni siis said 5xBB pärast. Lahe lammutamine käis sel ajal.

Marek K.
19.11.08, 16:48
Eelmine Tower Hours hakkas ka mäletamist mööda 20.00 Eesti aeja järgi. Siis oli neil see NutCracker promo. Ehk siis kui floppasid nutsi (2-paari ja üles) ja ei improvenud ja käsi läks showdowni siis said 5xBB pärast. Lahe lammutamine käis sel ajal.


50bb jah, aga see nõme et ise pidi käed saatma.

Btw nad ei suutnudki rahvale selgeks teha, et mismoodi saab 2 paari olla flopitud nuts?

broadcast
19.11.08, 20:40
Damn, tundub et ikka 22.00 eesti aja järgi hakkab seekordne TowerHour... :-\ Täpselt sel ajal kui Tv-s PrisonBreak.... jama.

Ptüi, jajah 50BB ehk 5$ sai jah, mitte 5xBB.. :) Ma oleks 15$ saand aga pärast reeglitest lugesin ,et käsi peab showdowni minema... ;D Teinekord targem. Aga 5$ kah asi.

zyxxx
19.11.08, 21:25
Suht pointless üritus imo.

Tigrano
19.11.08, 21:32
Iga kord on erinev Tower Hour, seega tihti võib juhtuda, et pakutu ei ole kõige parem. Mõnikord aga on väga huvitavaid pakkumisi Tower Hour ajal. Ükskord sai pointshopist osta näiteks turniire väga soodsalt, see oli suht magus ;)

Rage
20.11.08, 00:45
Panka ei huvita see, kus sina raha paned. Panka huvitab sinu eelnev ajalugu - kas oled korralikult näidanud stabiilselt sissetulekut, pole eelnevaid häireid makseregistris, on sul korralikud käendajad jne. See, kus sa raha paned, see ei ole ega hakkagi olema tema asi.

Rõhutan veelkord - kui oled olnud eluaeg korralik töömees ilma suurte probleemideta, siis laenust ilma ei jää (räägime ikka eluaseme laenust).
kaks aastat tagasi oli veidi teine olukord laenuturul.. praegu võivad sellised väljavõtted juba mõjutama hakata.. ma tean inimest, kellele öeldi EI, kuna väljavõtetes oli kasiinokäike.

Tigrano
20.11.08, 01:22
kaks aastat tagasi oli veidi teine olukord laenuturul.. praegu võivad sellised väljavõtted juba mõjutama hakata.. ma tean inimest, kellele öeldi EI, kuna väljavõtetes oli kasiinokäike.


Nii või naa tahavad pangad suurema laenu korral tagatist, seega arvan, et vahet pole tagatis ju olemas ;)

Keiss
20.11.08, 05:27
kaks aastat tagasi oli veidi teine olukord laenuturul.. praegu võivad sellised väljavõtted juba mõjutama hakata.. ma tean inimest, kellele öeldi EI, kuna väljavõtetes oli kasiinokäike.


Ma ka seda üritasin seletada pokernews jutukas, aga keegi ei uskunud. Mul tuttav pangas, kes väitis sama. Loomulikult kui sul arvel korralikud rahahunnikud ja kunagi ühtegi võlgnevust ei ole olnud jne. siis saab küll piisava sissemakse juures laenu. Aga kui sel juhul kasvõi korra oled mõne maksega viivitanud siis tuleb kindlasti käendajaid ja lisatagatisi otsida ning kasiino on selleks üks põhjuseid, mida välja ei öelda. Kusjuures mingi pool aastat tagasi oli asi lihtsam rääkimata paari aasta tagusest ajast, kus pmst maksehäireid näiteks autoliisingus ei uuritudki, vaadati, et ahah 10k palk ja ulatati võtmed, aga nüüd on pangad laenutingimusi karmistanud.

Samas ise ei olegi huvitatud pealinna korteri ostmisest ning väljaspoole linna peaks suutma ise ka osta kui tööd viitsid teha või pokkeris edukas peaks olema. Parem kui neid laenu pole kaelas on minu arvamus. Kui aga soov linnamelus olla või maja ehitada siis peab ikka olema ranka limiitides tegija.
Raha saab koguda ka, ei pea kohe laene selga tõmbama ;)

Maheaatom
20.11.08, 09:01
Hetkel on finantskriis alles algamas; pangad on lisanud oma laenudele niigi vägeva marginaali (inimene tänavalt ei saa elu sees korterilaenu enam mingi 5-6% aastaintressiga, kuigi EURIBOR on kukkunud) ning laenutingimused veel lähevad karmiks. Et juba praegu saada miljon laenu (hetkel Lasnamäe kolmetoaline korter, aga eks kinnisvara hinnad kukuvad ka edasi ja õige langus on veel ees), pead suutma tõestada brutopalka vähemalt 30K - aga kui paljud Eesti inimesed seda tegelikult (ja ametlikult) saavad. Tänu vähenenud likviidsusele vaatavad pangad ikka väga hoolega, kellele pappi anda. Nii et kartusteks on põhjust küll, kuigi ma ei tea kedagi, kellele oleks toodud mõned deposiidid pokkeritubadesse laenu mittesaamise põhjuseks. Siiani.

NB. Finantskriis on Eestis alles algamas ja enamikele inimestele pole selle tegelikud mõjud veel kohale jõudnud. Jutud, et "kaks kuud tagasi sõber" sai vms. pole enam asjakohased, sest juba kaks kuud tagasi oli olukord kardinaalselt teine.

Tigrano
20.11.08, 09:26
Hetkel on finantskriis alles algamas; pangad on lisanud oma laenudele niigi vägeva marginaali (inimene tänavalt ei saa elu sees korterilaenu enam mingi 5-6% aastaintressiga, kuigi EURIBOR on kukkunud) ning laenutingimused veel lähevad karmiks. Et juba praegu saada miljon laenu (hetkel Lasnamäe kolmetoaline korter, aga eks kinnisvara hinnad kukuvad ka edasi ja õige langus on veel ees), pead suutma tõestada brutopalka vähemalt 30K - aga kui paljud Eesti inimesed seda tegelikult (ja ametlikult) saavad. Tänu vähenenud likviidsusele vaatavad pangad ikka väga hoolega, kellele pappi anda. Nii et kartusteks on põhjust küll, kuigi ma ei tea kedagi, kellele oleks toodud mõned deposiidid pokkeritubadesse laenu mittesaamise põhjuseks. Siiani.

NB. Finantskriis on Eestis alles algamas ja enamikele inimestele pole selle tegelikud mõjud veel kohale jõudnud. Jutud, et "kaks kuud tagasi sõber" sai vms. pole enam asjakohased, sest juba kaks kuud tagasi oli olukord kardinaalselt teine.


Kui suurem finantskriis on Eestis alles algamas, siis ma ei kujuta ette, mis siin saama hakkab. Mida inimesed tegema hakkavad, päris kahju hakkab. Samas, kui kõik hästi läks ja suure hurraaga pangast laenu võeti, kas tavainimene pidi sellist jubedust, ette nägema. Arvan, et päris süüdistada ei saaks kedagi, et näed kes käskis niipalju laenu võtta ;D

Samas, mis tööd need oleksid või ametid, kus ei tasuks karta, et töö otsa võib saada. Ehk tasuks paludel salamisi, midagi õppida, kus nälga ei jääks. Kui väga hulluks läheb, ju panevad kõik minema, välismaal midagi ikka leiab, sest nälga ei saa ju surra.

zyxxx
20.11.08, 14:04
Nii või naa tahavad pangad suurema laenu korral tagatist, seega arvan, et vahet pole tagatis ju olemas ;)


Kuna ma suht igapäevaselt suhtlen liisingutega, siis ma natuke tean ka köögipoolt ;)
Hetkel on laenu saamine niigi suht keeruline, ükskõik milline maksehäire, sms-laen või pangaväljavõtte kahtlus inimesel on. Kaks aastat tagasi anti töötutele ka laenu ;D

BuildUp
20.11.08, 14:07
No arvatavasti kujunebki olukord kõige raskemaks 2009. aastal. Peale seda peaks hakkama majanduse langus jälle tõusu poole liikuma(õigemini öeldes miinus poole pealt nulli). Nendest inimestest on küll kahju, kes suure hurraaga aasta tagasi alustasid mingit äri, näiteks ehituses. Tiksus iga kuu ilusat raha ning kohe osteti uhked autod ja kallid majad, aga nüüd on töö kadunud ning koos sellega ka laenu peale võetud vara. Ehitusärikast jälle tagasi tsemendipoisiks.

Aga muidugi, mina näiteks ei mõista, mida üldse inimesed mõtlevad sellise tegevusega. Kas neil on tõesti arvamus, et nad saavadki elu lõpuni sellist head raha ning laenude maksmine ei ole mingi probleem? Arvatavasti nii see on.

hotcocacola
20.11.08, 15:29
ma võin kindla südamega öelda, et finantskriis ei mõjuta Somaalia piraate! irw :D

jrgn hell
20.11.08, 16:00
kõik mõjtab kõike. Ei ole prageu raamtut käepärast, aga tänu ühele kohtuasjale kunagi USAs, hakkas kuritegevus seal meeletult 20 aasta pärast meeltult kukkuma. Et case oli siis minuarust Roe vs. Wade ja tänu selle võidule sai abort californias legaalseks ja hiljem kogu
USAs. Et 20 aasta pärasst oli sitaks vähem soovimatuid lapsenärakaid, kes crimeratei kõrgel hoiaks.
Nüüd just jõudis selline raamat nagu Freakonomics ka eestisse, kuigi suun, et tõlkes on sitaks kaduma läinud, tasuks lugeda ikka. väga kuld raamat


http://query.nytimes.com/gst/fullpage.html?res=9804EFDE1538F933A1575BC0A96F9582 60&sec=&spon=&&scp=1&sq=roe%20vs%20wade%20and%20the%20affect%20on%20cri me&st=cse


sumo sportsbettingus saaks ka selle raamtu abiga vahel pappi teha

Maheaatom
20.11.08, 17:43
Finantskriis on ülemaailmne ning Eestis ei pääseks sellest niikuinii - pole vahet, kas riiki juhib Ansip, Laar või jumal teab kes kolmas. Aga riigisiseseid probleeme tasub otsida ka muuseas Eesti inimeste räigetes kompleksides, mis on põhjustanud eelkõige üle võimete elamise ja selles, et oma otsuseid ei ole hoolikalt kaalutletud. Selge see, et iga inimene ei saagi omada piisavad makromajanduslikku pädevust, kuid oma piiramatuid soove saab ikka ohjeldada. Kindlasti peab igal tüübil olema oma elamine ja soovitavalt oma maja; olgugi et see on küprokkuut endisel kolhoosipõllul, mille jaoks on võetud 40-aastane (!!!) laen. Ja kindlasti peab olema auto ja see auto peab olema väga korralik, et naabrimees jumala eest viltu ei vaataks. Kodus süüakse kiirnuudleid ja nuiatakse vanematelt raha, aga perse all peab olema uus mersu, olgugi et ta hind kukub kolinal, auto laguneb nii mis kole ja iga jupp maksab hingehinda. Edukastes riikides elavad noored üürikorterites ja S-klassiga sõidavad 50-aastased ärimehed, kuid Eestis pole rahval õieti söögirahagi aga tahakse jumal teab mida. Eelmisel aastal oli Eesti üks enimmüüdum auto Toyota Land Cruiser. Tule taevas appi!

Siiani läks ju kõigil hästi. Kinnisvara hinnad tõusid, palgad tõusid, iga vant arendas midagi ja 3-klassi haridusega käruvend nõudis ehitusel vähamalt 15K kätte ja ka sai selle. Olid ostnud kunagi Lasnamäel 40-ruuduse korteri ja said selle müügist miljonäriks. Inimeste meeletu tarbimine, st. tarbimine üle oma võimete põhjustab aga varem või hiljem lumepalliefekti ja tulemus ongi kätte jõudmas. See, mis on praegu, on naljategimine võrreldes järgmise aastaga. Suureneb hüppeliselt nii töötus, kasvab kordades sundmüüdava kinisvara arv ja liisingfirmad peavad vaatama, mida teha nende pesoode ja renoodega, mida kunagi hirmaste jääkidega kasutusrendile anti. Samas pokkerimängijaid tuleb tõenäoliselt ikkagi juurde :)

Aga sorry, see on juba väga OT.

taipupole
20.11.08, 21:44
Ei maksa päris lolliks ka minna nende prognooside või ennustustega. Näiteks töötus on meil ju niigi ebanormaalselt väike (oli 2%, samal ajal üle Euroopa 7%) ja see peabki tõusma, et kõik muu (palkade kasv nt., sest vähem töökohti = suurem konkurents ehk vähempakkumine) kontrolli alla saada.

Mul on muidugi hea targutada.

Teine teema - ma olen püüdnud enda kaardid ja kontod igasugused kasiinokanded (just sissekanded) alati eemal hoida, sest neid vaadatakse laenude jms andmisel ja see on fakt. Tean ise ühte juhtumit, kuid naine oleks sõbra peaaegu ära kägistanud, kuid laenuhaldus küsis mingite maksete kohta kuhugi Triobetti vms kohta. Lõpuks laen vist siiski anti, kuid suht haletsusest, sest tüüp oleks eidelt valusa kitli saanud. Ja see oli kõrgajal. Seega tasub valvas olla.

Towerist ka paar sõna: kui soft välja arvata, siis on tore koht.

Maheaatom
20.11.08, 22:48
Töötus Eestis 2%?
http://www.ekspress.ee/2008/11/14/ari/5369-iii-kvartalis-kasvas-tootus-hyppeliselt
Järgmine aasta tõuseb raudselt üle 10%

Kui nüüd Ongamest ka rääkida, siis on üldiselt ok koht mängimiseks ja softiga tuleb lihtsalt ära harjuda

taipupole
21.11.08, 00:34
Esimene aeg on vale, sulgudes juba õige. Ehk enne. Ja üle 10% ei ole tõenäoliselt mingi katastroof ja see normaliseerub.

ranka
21.11.08, 07:08
Tegelikult see teema ongi siin väga offtopicuks läinud ja ma ei leia, et see on halb, sest 90% juttu on toweri regularide poolt ja põhimõtteliselt antud teema ongi Tower'i Regularide teema, kus saavad küsida toweri kohta ning regularid omavahel juttu arendada.

Kui Tigrano tegi teema 'Ametlik Ongame mängijate (tellide, stattide, analüüsimise) nurk (http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,321.0.html)' siis ütlesin talle, et sama jutu võiks postitada siia teemasse, sest see teema ongi tolle teema eest.

Nagu näha too teema ei kogunud populaarseks ning see teema jätkab siin vanal kursil ning on veelgi rohkem diskussiooni kogunud :) Seega pean Tigranoga selle koha pealt veel korra nõu.

Marek K.
21.11.08, 08:05
Maheaatom, mujal jah noored elavad üürikorterites.. aga nüüd võta keskmine lihttöölise palk, ca 8k, ja kui isegi sellises urkas, kus ma ise pesitsen on enamvähem elamiskõlblike üürikorterite hinnad koos kommunaaltasudega jms sinna lisanduvaga minimaalselt 3,5-4k per month. Siis pole ju suurt vahet, kas on miski korter laenu peale ostetud või üüritud, vahe selles, et seda pead sa jah kindlalt miski 20-30 aastat plekkima, aga üks moment peab nii või naa endale elamispinna hankima. Suurt vahet pole lihttöölise elukvaliteedil, kas maksab pangalaenu või üürib korterit. Ühtmoodi kitsas elukene on ikka.

A see mis sa mersuude ja bemveede kohta rääkisid, see on jah eestis mõtetu teema, et miski tarbeasi peaks eestlase arvates näitama jõukust vms üleolekut, see jah mõttetu teema.

ranka
21.11.08, 08:06
Maheaatom, mujal jah noored elavad üürikorterites.. aga nüüd võta keskmine lihttöölise palk, ca 8k, ja kui isegi sellises urkas, kus ma ise pesitsen on enamvähem elamiskõlblike üürikorterite hinnad koos kommunaaltasudega jms sinna lisanduvaga minimaalselt 3,5-4k per month. Siis pole ju suurt vahet, kas on miski korter laenu peale ostetud või üüritud, vahe selles, et seda pead sa jah kindlalt miski 20-30 aastat plekkima, aga üks moment peab nii või naa endale elamispinna hankima. Suurt vahet pole lihttöölise elukvaliteedil, kas maksab pangalaenu või üürib korterit. Ühtmoodi kitsas elukene on ikka.

A see mis sa mersuude ja bemveede kohta rääkisid, see on jah eestis mõtetu teema, et miski tarbeasi peaks eestlase arvates näitama jõukust vms üleolekut, see jah mõttetu teema.


KULD.

Maheaatom
21.11.08, 09:32
Paljude noorte seas on levinud mõtlemine, milles hinnatakse kinnisvara ostu mõttekust keskmise intressikulu järgi. Oletame, et ostad 2M maksva korteri 30-aasta peale 0-sissemaksega (intress 8%) ning pead maksma pangale kokku 15378 krooni kuus (kokku maksad pangale tagasi 5,536 milj.). Sellest on puhas intressikulu 3,536 miljonit, mis teeb iga kuu peale keskmiselt 9322.-. Kuna valdavalt võetakse laenud annuiteediga, siis maksad esimestel aastatel a´la 90% laenu ja 10% püsimakset, mis teeb laenamise alguses veel eriti kulukaks (eks arvake, kust tulevad pankade überkasumid). Ma arvan ka ise, et kui saad üürida sama raha eest samaväärse korteri, on üürimine kasulikum ja hetkel seda veel saab. NB. Arvestatud on ainult intressikulu, nii et sellel, et vara jääb lõpus sinule, pole vahet. Oma elamise soetamisel on lisaks alati täiendavad riskid (ja majanduslanguse ajal on need ikka väga suured), mida üürikorteri puhul ei ole; teisalt on jälle see kindlus, et kodu ikka sinu oma.

Seni kuni sa saad üürida korterit odavama kuumaksega kui kuluks ostu korral intressimakseteks, on kasulikum üürida. Kui vastupidi ja ohud on minimaalsed, siis on kasulik osta. Kinnisvarabuumi ajal ei ole mingit mõtet osta, vaid ikka üürida; põhjas olles jälle vastupidi, kuna vara väärtuse tõusuga jääd igal juhul plussi jne. Kui vaadata reaalsust, siis odavate korterite puhul on praeguste hindade korral isegi teatud juhul kasulikum osta, kallimate korterite puhul aga kindlasti üürida. Aga arvestades kinnisvara turu trende, ei soovitaks ma praegu küll kellelgi kinnisvara osta (v.a. mingid special diilid) kui on eesmärgiks on oma elamine luua, mitte vahetada. Ja mõistagi ei tasu ennast "lolliks" laenata. Kui sa teenid n. 30K kuus; naine on lapsega kodus ning maksad kuus 15K kodulaenu + 9K "länkari" liisingut, siis selle kuue tonniga, mis järgi jääb, just erilist pidu ei ole. Kui midagi peaks juhtuma ning sind näiteks töölt ära koondatakse, võid lõpetada varsti kodutute öömajas ja oled ikka võlgu! Elu ongi karm ja sageli ka väga ebaõiglane.

Ja lihttööline ei suuda praegu anyway mingi valemiga enam-vähem korterit osta. Pangad lihtsalt ei anna laenu. Muuseas panka huvitab peale gamblemise ka haridus ja töökogemus. 7-klassi mehed, kes vahepeal said tõesti käru lükkamise eest ehitusel 15-20K kätte, on tegelikult kõige suurem riskirühm ja nemad on esimesed, kellele laenu andmisest keeldutakse. Teine asi on väga hea oskustööline, kõrgharidusega inserner vms. - nemad on igal ajal hinnatud ning hästi tasustatud.

Sorry veelkord OT eest.

Marek K.
21.11.08, 09:37
Noojah, 30k on siis tegelikult ikkagi väga kõrgetasemeline palk, ma rääkisin lihtinimestest, kes teenivad raha toore jõuga ja kus ei toimu kunagi ülemaksmist, vaid pigem alamaksmine.. nagu ma ise :P

Ja 2m-sest laenust keskmine eestlane võib nii või naa unistada, et hea kui saab miski 700-800k laenu ja saab kuskile väiksemasse linna endale miski vanema korteri, mida ise vaikselt üles putitada.

ranka
21.11.08, 09:46
Kui maheaatomi jutt on tõsi (ei viitsinud arvudesse süveneda), siis too post on vist aasta 2008 parim mitte-pokkeriteemaline post, mis mina olen lugenud ja minu jaoks ühtlasi ka kõige suurem mitte-pokkeri level :)

Väga hea ja endal just oli plaanis lähitulevikus korter üürida ja edasi juba osta. Arvan, et sain natuke targemaks.

Maheaatom
21.11.08, 09:49
Noojah, 30k on siis tegelikult ikkagi väga kõrgetasemeline palk, ma rääkisin lihtinimestest, kes teenivad raha toore jõuga ja kus ei toimu kunagi ülemaksmist, vaid pigem alamaksmine.. nagu ma ise :P

Ja 2m-sest laenust keskmine eestlane võib nii või naa unistada, et hea kui saab miski 700-800k laenu ja saab kuskile väiksemasse linna endale miski vanema korteri, mida ise vaikselt üles putitada.


Ja täpselt nii ongi. Kuna ehitatud on tohutus koguses kinnisvara, mille eest loodeti omal ajal 2M saada (lisaks ületab pakkumine niigi nõudluse), aga selliste inimeste osakaal, kes sellist laenu üldse saaksid võtta on vaid mõni %, siis loomulikult kukuvad hinnad kolinal ja ma üldse ei imestaks, kui tippajal 2M maksnud kinnisvara jõuab juba järgmisel aastal 700-800K peale.

Mis on aga nõme - tarbija jaoks ei olegi muutused nii tohutud, kui esialgu paistab. Ehk ostad varem 2M maksnud korteri (intress tollal 5%) 1M eest...aga 10% intressiga; sult nõutakse 30% omafinantseeringut ja laenumakse ei tohi ületada 30% palgast. Sellise korteri ostuks on sul siis vaja 300K omafinantseeringut, 20k netopalk ja mitte ühtegi muud kohustust. Selge see et lõviosa noortest ei suudagi nii midagi osta (vähemasti mitte üksinda). Sick.

zyxxx
21.11.08, 10:11
Maheaatomi jutuga 100% nõus. Just täpselt seda inimesed kinnisvara liisimisel endale ei teadvustagi, et esimestel aastatel ei maksta kinnisvara eest praktiliselt mitte midagi tagasi, vaid enamus kuumaksest on panga kasum.

Kasutan samuti üürikorterit ja mitte seetõttu, et pangast laenu ei saaks, vaid seetõttu et mul on vähem finantsriske - kui tahan, siis teatan kuu aega ette ja loobun korteri üürimisest.

Pangaorjuses elamine on kahjuks Eestis enamusele elustiiliks saanud ja see võib rasketel aegadel väga valusasti kätte maksta.

alaska
21.11.08, 10:49
Ma lisaks siia veel juurde, et pangad teenivad suure osa oma kasumist siiski intressidest ja nende teenimiseks on vaja raha välja laenata. Seda sama tagatiste juttu ja vähemalt 20kilo kuupalk räägiti ka 8 aastat tagasi, see oli pankade otsus vahepeal lõdvemalt laenu anda. Varsti tuleb see otsus uuesti, pangad ei hoia oma ülemakstud ametnike armeed üleval netipanga ülekandetasude eest.

Maheaatom
21.11.08, 11:16
Jah, aga selleks peab olukord esmalt stabiliseeruma. Kriisi tingimustes ei saa pank riskida sellega, et tulevane küprokküla elanik ei suuda tasuda oma 3M laenu makseid, kui kuudi turuhind on langenud 1,5M peale ja lisatagatisi pole. Sest tegemist on ikka väga suurte summade ja turu tingimustes siiski mõistliku intressiga. SMS-laenukontoritel on lihtsam, sest intress on panga omast kümneid kordi suurem, laenusummad inimese kohta väikesed ja ka see kui isegi veerand laene tuleks korstnasse kirjutada, ei viiks neid pankrotti, sest ülejäänud kolmveerand kes ilusti maksvad, teevad seda "koos kirssidega".

Ning ka seda ülemakstud pangaametnikke armeed ootab tahes tahtmata ees preemiate vähenemine ja koondamine, mis toimub tõenäoliselt juba lähiajal. Mu naabrinaine on Säästumarketi juhataja ja rääkis just eile, et neile laekub hunnikutes CV-sid kõrgharidusega(!!!) töötajatelt, kes otsivad kiiresti müüja või laotöölisena tööd. Inimesed on oma soojadelt kohtadelt ära koondatud, hirmsad laenud ootavad maksmist ning tuleb vastu võtta kohselt ükskõik milline töö, et mitte riskida kodu kaotamisega. Pisut naljakas isegi, et tulevased Säästumarketi müüjad elavad uutes majades ja sõitsid veel mõned kuud tagasi "länkaritega" ringi :). Lääne-eurooplased ja ameeriklased saaksid kõvasti naerda

Tigrano
21.11.08, 14:25
Mehed annan andeks, et siin Toweri teemas antud teemast pikem arutelu tekkinud on ;D Väga hea, kui suudame foorumis, selliseid tähtsaid asju arutada. Eriti meelidb, kui keegi oskab väga põhjalikult kõik ära seletada nagu seda on teinud maheaatom.

pikk28
21.11.08, 14:33
Paljude noorte seas on levinud mõtlemine, milles hinnatakse kinnisvara ostu mõttekust keskmise intressikulu järgi. Oletame, et ostad 2M maksva korteri 30-aasta peale 0-sissemaksega (intress 8%) ning pead maksma pangale kokku 15378 krooni kuus (kokku maksad pangale tagasi 5,536 milj.). Sellest on puhas intressikulu 3,536 miljonit, mis teeb iga kuu peale keskmiselt 9322.-. Kuna valdavalt võetakse laenud annuiteediga, siis maksad esimestel aastatel a´la 90% laenu ja 10% püsimakset, mis teeb laenamise alguses veel eriti kulukaks (eks arvake, kust tulevad pankade überkasumid). Ma arvan ka ise, et kui saad üürida sama raha eest samaväärse korteri, on üürimine kasulikum ja hetkel seda veel saab. NB. Arvestatud on ainult intressikulu, nii et sellel, et vara jääb lõpus sinule, pole vahet. Oma elamise soetamisel on lisaks alati täiendavad riskid (ja majanduslanguse ajal on need ikka väga suured), mida üürikorteri puhul ei ole; teisalt on jälle see kindlus, et kodu ikka sinu oma.

Seni kuni sa saad üürida korterit odavama kuumaksega kui kuluks ostu korral intressimakseteks, on kasulikum üürida. Kui vastupidi ja ohud on minimaalsed, siis on kasulik osta. Kinnisvarabuumi ajal ei ole mingit mõtet osta, vaid ikka üürida; põhjas olles jälle vastupidi, kuna vara väärtuse tõusuga jääd igal juhul plussi jne. Kui vaadata reaalsust, siis odavate korterite puhul on praeguste hindade korral isegi teatud juhul kasulikum osta, kallimate korterite puhul aga kindlasti üürida. Aga arvestades kinnisvara turu trende, ei soovitaks ma praegu küll kellelgi kinnisvara osta (v.a. mingid special diilid) kui on eesmärgiks on oma elamine luua, mitte vahetada. Ja mõistagi ei tasu ennast "lolliks" laenata. Kui sa teenid n. 30K kuus; naine on lapsega kodus ning maksad kuus 15K kodulaenu + 9K "länkari" liisingut, siis selle kuue tonniga, mis järgi jääb, just erilist pidu ei ole. Kui midagi peaks juhtuma ning sind näiteks töölt ära koondatakse, võid lõpetada varsti kodutute öömajas ja oled ikka võlgu! Elu ongi karm ja sageli ka väga ebaõiglane.

Ja lihttööline ei suuda praegu anyway mingi valemiga enam-vähem korterit osta. Pangad lihtsalt ei anna laenu. Muuseas panka huvitab peale gamblemise ka haridus ja töökogemus. 7-klassi mehed, kes vahepeal said tõesti käru lükkamise eest ehitusel 15-20K kätte, on tegelikult kõige suurem riskirühm ja nemad on esimesed, kellele laenu andmisest keeldutakse. Teine asi on väga hea oskustööline, kõrgharidusega inserner vms. - nemad on igal ajal hinnatud ning hästi tasustatud.

Sorry veelkord OT eest.


puhas kuld!
Küsiks ainult üle kust sa võtad 8%. Mina võtsin laenu 1,6 milkut ja minu % on 0,55 + euribor :)

Maheaatom
21.11.08, 15:34
puhas kuld!
Küsiks ainult üle kust sa võtad 8%. Mina võtsin laenu 1,6 milkut ja minu % on 0,55 + euribor :)

Ainuke küsimus on: millal sa selle laenu võtsid? Ma liisisin näiteks aasta aega tagasi auto - eraisikule, 0-sissemaks ja intress 0,1 + euribor - ok, ma polnud ka inimene tänavalt...aga praegu ei saa ka staazhikas panga oma töötaja sellist diili. Tänavalt tulijale lisatakse kinnisvaralaenul reeglina marginaal 3-5% (lisage sellele EURIBOR) nii mis koliseb ja see on tõesti alles viimaste kuude (pigem isegi nädalate) teema. Kui on suurem omafinantseering ja kõvad lisatagatised, siis võib jah pisut alla saada. Kui tahad kasutatud autot platsilt osta, siis lepi lausa 10% marginaaliga!

Aga 90-te alguses võeti korterilaene n. 15% intressiga. Mõistagi oli ka kinnisvara sigaodav ja inimestel avanes lõpuks ometi raha olemasolul võimalus oma kodule.

pikk28
21.11.08, 15:40
ma võtsin laenu augusti lõpp, võib-olla nüüd jah on asjad teistmoodi. Igatahes hullumeelsed protsendid :)

Maheaatom
21.11.08, 15:42
Jah, siis olid veel "head" ajad :)

antnx
21.11.08, 15:43
Pole see nii hull midagi. Räägin oma näitest. Oli aasta 2007 jaanuar - otsustasime perega, et tahame korteri maha müüa ja osta endale maja. Mõeldud tehtud. Tollel hetkel toimus kinnisvara buum ja korter sai päris hea raha eest maha müüdud. Sai ostetud maja ja korteri raha läks sinna alla + veel võtsime laenu 900k. Praegu on juba majas elatud aasta. Maja valmis 2007 sügis. Praeguseks hetkeks on laenu tagastatud ~200k ehk järel on 600k laenu.

Äkki kallid moderaatorid lõikavad viimased 2 lehte lihtsalt välja ja paigutavad eraldi teemasse? Seal oleks hea arutada.

ranka
21.11.08, 15:46
Mulle tundub, et see teema hakkab vaikselt maha rahunema, sest siin polegi midagi enam arutada IMO :)

Timpz
21.11.08, 16:04
See teema siin ikkagi ju Toweri pokkeritoast mitte laenudest ja muust pankadega seotud langustest

BuildUp
21.11.08, 18:06
Aga võiks ju teha, siis mingi sellise alafoorumi või topicu äri ja muu taolise kohta.

ranka
21.11.08, 19:45
Aga võiks ju teha, siis mingi sellise alafoorumi või topicu äri ja muu taolise kohta.


Selle jaoks on alafoorum Üldiselt pokkerist ja muust (http://arion.pri.ee/foorum/index.php/board,16.0.html)

CTXrix
21.11.08, 22:35
Offtopic või mitte, aga kuradi hea ja kasulik lugemine!

Tigrano
22.11.08, 01:40
Tundub, et Ongame on NITimaks muutunud, sest praegu laupäeva öösel ei ole ühtegi lauda NL50 mille Flop% on üle 30% >:(

Marek K.
22.11.08, 08:09
Mulle ka tundus eile õhtul/öösel isegi nl20, a see-eest ma ise tiltis pidevalt jälle.. asi lihtsalt ülemängimises, täna viimane pikem sess, ja siis pokkerist puhkus.

Timpz
23.11.08, 09:00
Kas keegi on Quads boonust ka võitnud?

Tigrano
23.11.08, 10:59
Kas keegi on Quads boonust ka võitnud?


Quads boonust on mõtekas proovida ja ära saata Toweri meilile ainult hommikuti peale kuute, siis peaks serveri aja järgi algama uus päev. Aga kuna tegu on väga halva ajaga, just eestlastele, sest enamus ju magavad või ärkavad hiljem. Kui lõuna paiku võita nelikuga, siis on suht selge, et quads boonus on juba läinud ja ei ole mõtet taotlust supporti saata ;)

Timpz
23.11.08, 11:04
ok

ranka
23.11.08, 12:20
Mis see quads boonus täpsemalt on? Kui suur summa, kuidas saab jne.

Tigrano
23.11.08, 12:26
Mis see quads boonus täpsemalt on? Kui suur summa, kuidas saab jne.


Kes saab TT+ neliku ja läheb sellega showdownile ning saadab selle käe supporti ja on esimene uuel päeval, saab automaatselt 50$.

Seal on mingi vend, kes neid korjab hoolega, sest kellaaeg, millal algab uus päev, on halb paljude jaoks ja kindlasti paljud ei viitsi saata kirja supporti.

Timpz
23.11.08, 19:50
Kas see gripsed turna on see sinu korraldatud tigrano?

Tigrano
23.11.08, 19:56
Kas see gripsed turna on see sinu korraldatud tigrano?


Kõik läbi meie foorumi lingi liitunud Toweri mängijad saavad gripsedi turniiridel osaleda, edaspidi postitan kalendri turniiride ajakava kohta.

Timpz
23.11.08, 19:59
ühe inimesega ei alga see :D:D:D??
mis password :P?

Tigrano
23.11.08, 21:13
ühe inimesega ei alga see :D:D:D??
mis password :P?


Alati peab olema vähemalt 10 inimest, muidu jääb ära ;)

antnx
25.11.08, 08:47
Starting December 1st, Tower Gaming is proud to introduce the all new High Hand Bonuses, replacing the Quads Bonuses. This promotion will be fair to players in different time zones, as we will honour the best hand and not the first quad of the day. Now, Tower Gaming will pay $50 out of our own pocket everyday to the player with the highest hand during the day!

The more you play, the better your chances of hitting a $50 High Hand Bonus!

Tigrano
25.11.08, 11:27
Starting December 1st, Tower Gaming is proud to introduce the all new High Hand Bonuses, replacing the Quads Bonuses. This promotion will be fair to players in different time zones, as we will honour the best hand and not the first quad of the day. Now, Tower Gaming will pay $50 out of our own pocket everyday to the player with the highest hand during the day!

The more you play, the better your chances of hitting a $50 High Hand Bonus!



Väga mõistlik, muidu täpselt nii oligi, et meil suht võimatu võita seda quads boonust. Tubli töö Tower.

Marek K.
25.11.08, 13:40
Millal grisped turnat oodata siis?

marguzz22
25.11.08, 15:51
kas see uus HUD töötab ongames normaaslet ja , et kas dataminida on võimalik?ala et jätan 10 lauda lahti ja salvestab käsi? ja mul see teema, et tahaks nüüd 400 dollarit ongame kanda, aga ma kandsin juba prooviks mingi 10 dollarit kuu aega tagasi ja nüüd see sign up bonus persses.... et enam ma ei saagi boonuseid?

ment52
25.11.08, 16:07
kas see uus HUD töötab ongames normaaslet ja , et kas dataminida on võimalik?ala et jätan 10 lauda lahti ja salvestab käsi? ja mul see teema, et tahaks nüüd 400 dollarit ongame kanda, aga ma kandsin juba prooviks mingi 10 dollarit kuu aega tagasi ja nüüd see sign up bonus per**es.... et enam ma ei saagi boonuseid?

Ongames skinne miljon, kes pakuvad täpselt samu boonuseid. Hollywood ja Redkings näiteks head toad. Dataminemiseks vaja handgrabber eraldi juurde osta.

Tigrano
25.11.08, 17:41
kas see uus HUD töötab ongames normaaslet ja , et kas dataminida on võimalik?ala et jätan 10 lauda lahti ja salvestab käsi? ja mul see teema, et tahaks nüüd 400 dollarit ongame kanda, aga ma kandsin juba prooviks mingi 10 dollarit kuu aega tagasi ja nüüd see sign up bonus per**es.... et enam ma ei saagi boonuseid?


Alati saad boonuseid, boonused on lõpmantud. Ainult, mis seisus Sul praegune boonus on, kas on expired, aeg saab kohe kohe läbi?

Marek K.
25.11.08, 17:58
Tigrano selline küsimus > oskad sa öelda, kas ongames saab boonuse completemise eest ka miski väikese lisaboonuse?

Nimelt siis completesin eile boonuse ja just hetk tagasi avastasin, et mulle miski 20+2 turna ticket towerisse tekkinud (mis on positiivne ::)). Ise küll ei tea mille eest see võiks olla.. pole nagu miskitel promotionitel ka osalenud vms.

Tigrano
25.11.08, 18:00
Tigrano selline küsimus > oskad sa öelda, kas ongames saab boonuse completemise eest ka miski väikese lisaboonuse?

Nimelt siis completesin eile boonuse ja just hetk tagasi avastasin, et mulle miski 20+2 turna ticket towerisse tekkinud (mis on positiivne ::)). Ise küll ei tea mille eest see võiks olla.. pole nagu miskitel promotionitel ka osalenud vms.




Jah see ongi boonuse vabastamise eest eest, järgmine kord, kui sarnase boonuse vabastad, saad samuti tasuta turniiri pileti. Mida suurem boonus, seda suurem pilet ;)

Realist
25.11.08, 18:11
Ise võtsin selle 75$ boonuse aga kardan, et ei jõua lahti mängida seda, kas peale tähtaja lõppemist saab uuesti võtta vms. ?
Eksamid tulekul.

taipupole
25.11.08, 18:13
Ise võtsin selle 75$ boonuse aga kardan, et ei jõua lahti mängida seda, kas peale tähtaja lõppemist saab uuesti võtta vms. ?


Jep. Lihtsalt seda ei maksta välja ja aeg ei pikene.

Tigrano
25.11.08, 18:16
Ise võtsin selle 75$ boonuse aga kardan, et ei jõua lahti mängida seda, kas peale tähtaja lõppemist saab uuesti võtta vms. ?
Eksamid tulekul.


Jah, siis pakutakse sulle reload boonust, aga kui ei vabasta, siis oled praegu väja teenitud rahast ilma >:(

Marek K.
25.11.08, 23:19
Ostsin ennast selle 20-se ticketiga siis 5000k deepstack (6-handed) turnale, 6-s koht ja 276usd. Kahju sellest, et jõudsin nii kaugele.. ja ikka lõpuks nii läks.. oma AQ-ga lendasin pf alliniga KK vastu. Samas olen rahul, ticket kukkus justkui niisama sülle ja siiamaani üks suurimaid turna hitte see, pole turnasid eriti mänginud ka.

Jaa sain just kirja ka, et olen qualifinud 4-le freerollile, mille auhinnafondid miski 500-2500, päris hea.

Tigrano
25.11.08, 23:29
Ostsin ennast selle 20-se ticketiga siis 5000k deepstack (6-handed) turnale, 6-s koht ja 276usd. Kahju sellest, et jõudsin nii kaugele.. ja ikka lõpuks nii läks.. oma AQ-ga lendasin pf alliniga KK vastu. Samas olen rahul, ticket kukkus justkui niisama sülle ja siiamaani üks suurimaid turna hitte see, pole turnasid eriti mänginud ka.




Palju õnne. Vaata, kui suur on nüüd kaudne rakeback ;D

Marek K.
25.11.08, 23:51
Jah väga hea, enne lahkumist sain veel lahkumiskingituse :P

Marek K.
25.11.08, 23:56
Tigrano 1 küsimus veel, sorry et läbustan seda teemat, aga kui ma nüüd level 2-l olen, ega see ära ei kao, et kui näiteks kunagi hiljem teen uuesti towerisse depoka, et siis saan miskit level 2 boonust hakata kohe mängima? Või taandub see asi seal level 1-ks mingi aja möödudes?

Tigrano
26.11.08, 00:33
Tigrano 1 küsimus veel, sorry et läbustan seda teemat, aga kui ma nüüd level 2-l olen, ega see ära ei kao, et kui näiteks kunagi hiljem teen uuesti towerisse depoka, et siis saan miskit level 2 boonust hakata kohe mängima? Või taandub see asi seal level 1-ks mingi aja möödudes?


Levelid on jäädavad, kui oled mingi LEVELI saavutanud, siis keegi ei julge seda sinult kunagi ära võtta ;D

Tigrano
26.11.08, 10:46
Täna kell 21:00 toimub järjekordne Toweri 100$ freeroll, millest saavad osa võtta kõik Toweri mängijad, kes on liitunud läbi meie foorumi lingi.


Turniiri leiate turniiride lobbyst, nimega Gripsed freeroll tournament.

Parooli saadan kõikidele teadaolevatele Toweri mängijatele privaatsõnumiga, kes ei ole parooli saanud õhtuks, andke kindlasti teada.


Edu kõigile freerollil,

Tigrano

CTXrix
26.11.08, 19:26
Tigrano või keegi teine, kes Toweris kauem pelanud - Tower pakub mulle (kas kõigile?) eraldi meiliga 75$ reload boonust nüüd...Aga asi selles, et mul pole initial deposit bonus veel täielikult vabastatud. Kui ma nüüd uue deposiidi teen selle uue boonuskoodiga, kas siis a) kustub vana boonus ära ja tuleb uus asemele b) uut ei saa tulla, seega mõttetu deposit oleks c) uus läheb n-ö järjekorda ja ootab, kuni ma vana boonuse ära teen? d)?

Tigrano
26.11.08, 19:34
Tigrano või keegi teine, kes Toweris kauem pelanud - Tower pakub mulle (kas kõigile?) eraldi meiliga 75$ reload boonust nüüd...Aga asi selles, et mul pole initial deposit bonus veel täielikult vabastatud. Kui ma nüüd uue deposiidi teen selle uue boonuskoodiga, kas siis a) kustub vana boonus ära ja tuleb uus asemele b) uut ei saa tulla, seega mõttetu deposit oleks c) uus läheb n-ö järjekorda ja ootab, kuni ma vana boonuse ära teen? d)?




Uus boonus tavaliselt 99% tõenäosusega jääb lihtsalt järjekorda, niikauaks, kui vabastad praeguse boonuse või selle aeg saab läbi.

Mõnikord võib lihtsalt mõne promo reload boonuse pakkumise vabastamise periood pikem, kui tavalise igakuise boonus dealeri pakutav reload boonus.

Tigrano
28.11.08, 04:06
Toweri või Ongame mängijad seadistage enda arvutisse AHK script, siis saate lahti vahel esinevast laudade kadumise probleemist, mis eriti esineb, kui arvutil ei ole resurssi.

Installeerige AutoHotKey ning siis tõmmake script käima ja kogu lugu.

Downloadida saab vajaliku faili aadresilt: http://arion.pri.ee/tigrano/table.rar (http://arion.pri.ee/tigrano/table.rar)

taipupole
28.11.08, 17:13
Mis scriptidesse puutub, siis AutoOngame on kohustuslik.

http://zapsplace.com/page/AutoOngame-Multitable-Script.aspx

Lehel on kõik kirjas, kuid kes kasutada ei oska või ei suuda, siis võin küsimustele vastata küll ja küll. Olemas on nii mini kui ka kahe monitori jms võimalused. Proovige ära. Tõenäoliselt ei kahetse.

Tigrano
28.11.08, 18:10
Mis scriptidesse puutub, siis AutoOngame on kohustuslik.

http://zapsplace.com/page/AutoOngame-Multitable-Script.aspx

Lehel on kõik kirjas, kuid kes kasutada ei oska või ei suuda, siis võin küsimustele vastata küll ja küll. Olemas on nii mini kui ka kahe monitori jms võimalused. Proovige ära. Tõenäoliselt ei kahetse.


Ise ei kasuta seda scripti, muidugi surfates ükskord leidsin selle, peaks proovima ehk midagi kasulikku ;D

Tigrano
28.11.08, 21:26
Mis scriptidesse puutub, siis AutoOngame on kohustuslik.

http://zapsplace.com/page/AutoOngame-Multitable-Script.aspx

Lehel on kõik kirjas, kuid kes kasutada ei oska või ei suuda, siis võin küsimustele vastata küll ja küll. Olemas on nii mini kui ka kahe monitori jms võimalused. Proovige ära. Tõenäoliselt ei kahetse.


Tere vana scripti kuru Taipupole ;D Mida head veel see Multitable script annab? Tundus nagu ainult laotab tabelid järjest, muud head paremat silmaga näha ei olnud, toppisin küll linnukesi ette ja taha.

Kui aega on anna teada ;)

Tigrano
30.11.08, 19:46
Täna kell 21:00 toimub järjekordne Toweri 100$ added turniir, millest saavad osa võtta kõik Toweri mängijad, kes on liitunud läbi meie foorumi lingi.


Turniiri leiate turniiride lobbyst, nimega Gripsed tournament.

Parool on LRN136

Edu kõigile ,

Tigrano

Timpz
30.11.08, 20:26
fakk AQ vs AA KKQ flop allin

zyxxx
30.11.08, 21:33
III koht ja $40 :)
Lõpus tuli ainult põhjamuda kätte ja TT vs JJ lendasin välja.
See turna on ikka paras loterii-allegrii :P

Tigrano
30.11.08, 21:37
III koht ja $40 :)
Lõpus tuli ainult põhjamuda kätte ja TT vs JJ lendasin välja.
See turna on ikka paras loterii-allegrii :P


Ikkagi tubli zyxxx ja samuti pendula, kes võitis turniiri ära.

Õnnitlused mõlemale ;D

Tigrano
01.12.08, 13:08
Kõik Toweri mängijad, kes on liitunud läbi meie foorumi lingi on oodatud järmistele turniiridele

Turniirid leiate turniiride lobbyst, nimega Gripsed tournament series. Alati algusega kell 21:00 kohaliku aja järgi.

freerollid
$100 Detsember 3
$100 Detsember 10
$100 Detsember 17
$100 Detsember 24

100$ added
$10+1 Detsember 6
$10+1 Detsember 13
$10+1 Detsember 20
$10+1 Detsember 27

Paroolid saate turniiri toimumise päeval, privaat sõnumina või kes ei ole sõnumit saanud, küsige minu käest. Seega mängijad, kes on liitunud ja ei ole mulle privaat sõnumina oma Toweri screen name saatnud, peaksid seda esimesel võimalusel tegema ;)


Kohtume turniiril,

Tigrano

antnx
02.12.08, 09:30
Võtsin täna hommiku lahti toweri ja ütleb

PATCH FAILED!

Kellel veel jamab?

zyxxx
03.12.08, 10:22
Tere vana scripti kuru Taipupole ;D Mida head veel see Multitable script annab? Tundus nagu ainult laotab tabelid järjest, muud head paremat silmaga näha ei olnud, toppisin küll linnukesi ette ja taha.

Kui aega on anna teada ;)


Peale laotamise meeldib mulle väga 'Sit back in' funktsioon. Muidu avastan ikka ja jälle, et olen suutnud mõnel laual käe maha magada ja blindid ka ammu mööda läinud ;D

Timpz
03.12.08, 19:32
Turniiri parooli?

oben
03.12.08, 19:35
kust parooli saab
siiani ple messides

Tigrano
03.12.08, 19:51
Täna on juba rohkem rahvast freerollil, seega nii lihtne enam raha tasku panna kahjuks ei ole ;D

Aga kindlasti proovige, ikkagi tasuta.

Kes veel ei ole parooli saanud andke teada.


Edu turniiril,

Tigrano

BuildUp
03.12.08, 21:00
Täna on juba rohkem rahvast freerollil, seega nii lihtne enam raha tasku panna kahjuks ei ole ;D

Aga kindlasti proovige, ikkagi tasuta.

Kes veel ei ole parooli saanud andke teada.


Edu turniiril,

Tigrano


Jubedad donkid on seal, bluffid hammustatakse kõik lahti ning callitakse maha. ;D (Teine variant on muidugi see, et ma olen ise donk ning ei oska turnat mängida. :D)

BuildUp
03.12.08, 21:13
Eile sain ma alles Toweri boonuse süsteemile pihta. :D

Eelmine nädal sai siis esimene 75$ boonus ära vabastud ja vahepeal olin saanud veel special offeri, kus pakuti 75$ deposiit boonust( HotCup 150%). Alguses ma mõtlesin, et see on mingi mõttetu, et
ootan dealeri pakkumise ikka ära, aga siis ma avastasin, et esimese leveli läbimiseks on mul vaja teenida 925 pokerpointsi(75$ boonuse sai 600 punkti eest). Nüüd ma kandsin 50$ korraks välja ning panin uuesti sisse. Mängingi hetkel seda HotCupi lahti ja leveli boonuse saan ma juba 300 punkti pärast kätte. Ühesõnaga saan ma 1200 pokerpointsi eest 3x75$=225$, mis on päris kena summa. Ma ei tea küll, mis 200$ first deposit bonuse lisad on, aga praeguse seisuga teenib 75$ boonusega isegi rohkem, kui oleks algselt võtnud 200$ boonuse, sest selle lahti mängimiseks oleks olnud vaja teenida 1600 punkti. Boonused on tõesti parimad Toweris. 8)

Mehed, kes 200$ first deposit bonust lahti mängivad, rääkige kas teil on ka mingid lisa super offerid?

Tigrano
04.12.08, 10:00
Eile sain ma alles Toweri boonuse süsteemile pihta. :D

Eelmine nädal sai siis esimene 75$ boonus ära vabastud ja vahepeal olin saanud veel special offeri, kus pakuti 75$ deposiit boonust( HotCup 150%). Alguses ma mõtlesin, et see on mingi mõttetu, et
ootan dealeri pakkumise ikka ära, aga siis ma avastasin, et esimese leveli läbimiseks on mul vaja teenida 925 pokerpointsi(75$ boonuse sai 600 punkti eest). Nüüd ma kandsin 50$ korraks välja ning panin uuesti sisse. Mängingi hetkel seda HotCupi lahti ja leveli boonuse saan ma juba 300 punkti pärast kätte. Ühesõnaga saan ma 1200 pokerpointsi eest 3x75$=225$, mis on päris kena summa. Ma ei tea küll, mis 200$ first deposit bonuse lisad on, aga praeguse seisuga teenib 75$ boonusega isegi rohkem, kui oleks algselt võtnud 200$ boonuse, sest selle lahti mängimiseks oleks olnud vaja teenida 1600 punkti. Boonused on tõesti parimad Toweris. 8)

Mehed, kes 200$ first deposit bonust lahti mängivad, rääkige kas teil on ka mingid lisa super offerid?


Kas kellegil boonus dealerit on pakutud veel?

zyxxx
04.12.08, 10:14
Kas kellegil boonus dealerit on pakutud veel?


Minu boonusdiiler ei paku midagi. Võibolla on asi selles, et mul on veel lahtimängimisel freerollidelt võidetud boonused...

Tigrano
04.12.08, 10:14
Täna Toweris,

Christmas Party 70 000$ garanteeritud, sisseost ainult 10+1$, algusega kell 20:35, ärge maha magage ;)


Kindlasti tuletan meelde, et kellel on $1500 Level of the Tower of Freerolls pilet, siis see turniir algab kell 20:00.


Edu turniiridel,

Tigrano

Tigrano
04.12.08, 10:19
Minu boonusdiiler ei paku midagi. Võibolla on asi selles, et mul on veel lahtimängimisel freerollidelt võidetud boonused...


Kindlasti anna teada, kui boonused clearitud ja oled mõni päev ilma boonuseta.

CTXrix
04.12.08, 10:22
Mehed, kes 200$ first deposit bonust lahti mängivad, rääkige kas teil on ka mingid lisa super offerid?


Nope, pole midagi superit. Seega su jutu järgi jääb küll mulje, et oleks pidanud 75$-se võtma.

Tigrano
04.12.08, 10:28
Nope, pole midagi superit. Seega su jutu järgi jääb küll mulje, et oleks pidanud 75$-se võtma.


» $20 + Tower of London qualifier ticket, on lisaks. Kui valid 75$, siis seda ei saa.

zyxxx
04.12.08, 10:36
Mul näitab turniiride all sellist asja: Ticket to USD RM $2 + $0.2; Expires on 2008-12-28
Kuidas ma selle realiseerida saan? Ma ei ole sellist turnat kusagilt leidnud.

Tigrano
04.12.08, 10:43
Mul näitab turniiride all sellist asja: Ticket to USD RM $2 + $0.2; Expires on 2008-12-28
Kuidas ma selle realiseerida saan? Ma ei ole sellist turnat kusagilt leidnud.


Valid suvalise 2+0.2$ turna ja mängid :)

zyxxx
04.12.08, 11:34
Valid suvalise 2+0.2$ turna ja mängid :)


Tundub, et nii päris ei ole. Tegin ühe 2+0.2$ SNG ja ei midagi. Kõigele lisaks jäin veel bubbleboyks ;D

CTXrix
04.12.08, 11:50
Tundub, et nii päris ei ole. Tegin ühe 2+0.2$ SNG ja ei midagi. Kõigele lisaks jäin veel bubbleboyks ;D


Äkki see kehtib vaid MTT-dele?

Tigrano
04.12.08, 14:49
Tundub, et nii päris ei ole. Tegin ühe 2+0.2$ SNG ja ei midagi. Kõigele lisaks jäin veel bubbleboyks ;D


Imelik, ma saan tavaliselt 50+4$ turniiri tasuta ja sellega saan ükskõik, mis turniirile sisse osta.

Metsapull
04.12.08, 15:05
Kindlasti anna teada, kui boonused clearitud ja oled mõni päev ilma boonuseta.


Mul igastahes sai eelmine boonus esmaspäeval tehtud ja uut boonust hetkel ei ole pakutud, aga see on vist oma rumalus, sest ma täna avastain, et eelmine reede olin kirja saanud, kus pakuti reload boonust, kuid see pakkumine vist kehtis ainult loetud päevad.

See veel ka, et Lobby boonuse vabastamisel pidi ju mingile turniirile pileti ka saama, aga mul kontol küll ühtegi turniiri piletit hetkel ei ole.

-andres-
04.12.08, 15:19
Ise sain nüüd Starsist rahad kätte. Moneybookersisse ka edasi kantud, nüüd vaid Towerisse sissemakse ja saab mängima hakata. Hetkel ainult kahjuks kiired ajad ja sissemakse sooritan vast Pühapäeval, et boonuse jaoks võimalikult palju aega jääks :).

broadcast
04.12.08, 15:21
Eile sain ma alles Toweri boonuse süsteemile pihta. :D

Eelmine nädal sai siis esimene 75$ boonus ära vabastud ja vahepeal olin saanud veel special offeri, kus pakuti 75$ deposiit boonust( HotCup 150%). Alguses ma mõtlesin, et see on mingi mõttetu, et
ootan dealeri pakkumise ikka ära, aga siis ma avastasin, et esimese leveli läbimiseks on mul vaja teenida 925 pokerpointsi(75$ boonuse sai 600 punkti eest). Nüüd ma kandsin 50$ korraks välja ning panin uuesti sisse. Mängingi hetkel seda HotCupi lahti ja leveli boonuse saan ma juba 300 punkti pärast kätte. Ühesõnaga saan ma 1200 pokerpointsi eest 3x75$=225$, mis on päris kena summa. Ma ei tea küll, mis 200$ first deposit bonuse lisad on, aga praeguse seisuga teenib 75$ boonusega isegi rohkem, kui oleks algselt võtnud 200$ boonuse, sest selle lahti mängimiseks oleks olnud vaja teenida 1600 punkti. Boonused on tõesti parimad Toweris. 8)

Mehed, kes 200$ first deposit bonust lahti mängivad, rääkige kas teil on ka mingid lisa super offerid?

Selle HotCup 150% said minuarust enamus. Sul oli ajastus lihtsalt supper oma boonuse lõpetamisega. Said kohe uut alustada! :P Nii mulle kui ka sõbrale tuli see pakkumine mailile. Nii palju kui mina Staffi jutust aru sain siis see peaks olema kuulõpu reload pakkumine. Kehtis vist nädala kuni tänaseni. Tahtsin seda isegi järjekorda panna aga ei ole mõtet kuna expiration time hakkab koheselt tiksuma...

Tigrano
04.12.08, 16:26
Jep seda boonust saadeti kõigile ja neid boonuseid saadetakse koguaeg. Oluline on boonus diiller, kes saadab reload pakkumisi vastavalt levelile.

Tigrano
04.12.08, 20:20
Täna Toweris,

Christmas Party 70 000$ garanteeritud, sisseost ainult 10+1$, algusega kell 20:35, ärge maha magage ;)


Kindlasti tuletan meelde, et kellel on $1500 Level of the Tower of Freerolls pilet, siis see turniir algab kell 20:00.


Edu turniiridel,

Tigrano




Ise regasin ära päeval sellele Ghristmas turniirile ja nüüd unustasin ära, tegin Toweri kliendi lahti ja kohkusin ära, et miks laud ette tuli ja siis tuli meelde, et täna see turniir ju ;D Aga stacki veel on natuke ehk annab pusida sealt midagi veel.

Timpz
04.12.08, 20:20
faaaaaaak unustasin selle

CTXrix
05.12.08, 09:58
Ise regasin ära päeval sellele Ghristmas turniirile ja nüüd unustasin ära, tegin Toweri kliendi lahti ja kohkusin ära, et miks laud ette tuli ja siis tuli meelde, et täna see turniir ju ;D Aga stacki veel on natuke ehk annab pusida sealt midagi veel.


Kuidas läks nende tuhandete fishide keskel? Mõtlesin ka mängida...aga eiiiiii :P

Tigrano
05.12.08, 10:08
Kuidas läks nende tuhandete fishide keskel? Mõtlesin ka mängida...aga eiiiiii :P



Isegi suutsin mängu tagasi tulla, peale alguse mahamagamist aga AKs vs 10 10 ning OUT ja 1400 koht kuskil ;D

Marek K.
05.12.08, 11:34
andres, mis limiidil toweris m2ngima hakkad ja mis boonust?

Btw, kui tihti see boonusdiiler avaneb, ma oma esimese boonuse vabastasin miski kaks nädalat tagasi.. jõudes 2. levelile. Seniseks pole boonusdiilerilt mingit pakkumist tulnud.

potreraiser
05.12.08, 13:00
10 koht tuli Christmas turniirilt, luckbox peab ikka täistuuridel töötama et nii suurt osalejate arvu biitida :)

CTXrix
05.12.08, 13:08
10 koht tuli Christmas turniirilt, luckbox peab ikka täistuuridel töötama et nii suurt osalejate arvu biitida :)


Õnnitlused! Bankroll sai kena boosti?

potreraiser
05.12.08, 13:16
Võtsin eesmärgi mängida ikka võidu peale ja ei vaadanud meelega, mis auhinnafondiks on ja kui lõpuks enne finaallauda vaatasin oli instatilt ka ;D
5-10 koht sai ainult 320daala ja samaväärse turniiripileti...

CTXrix
05.12.08, 16:23
Võtsin eesmärgi mängida ikka võidu peale ja ei vaadanud meelega, mis auhinnafondiks on ja kui lõpuks enne finaallauda vaatasin oli instatilt ka ;D
5-10 koht sai ainult 320daala ja samaväärse turniiripileti...


auch, see on küll julm struktuur

Timpz
06.12.08, 15:39
Täna sis 10+1 turna?

Tigrano
06.12.08, 19:04
Täna sis 10+1 turna?


Peaks toimuma turniir nagu kava ette näeb aga ma ei näe seda turniiri veer lobbys, tulin just arvutisse, et turniiri parooli saata. Loodan, et kohe kohe turniir lobbysse ilmub.

poker69
06.12.08, 19:22
ONGAME NETWORK

Selle võrgu teenust kasutavad paljud erinevad pokkeritoad: Hollywood poker, Nextpoker, PokerRoom, PrimePoker, RedKings, Tower Gaming jne

Kuna ise mängin enamus ajast Tower Gaming pokkeritoas, mis on üks kiiremini kasvavavaid pokkeritubasi kogu ONGAME võrgus ning on tuntud suurte deposiit boonuste, reload boonustega, siis teen Teile tuvustava artikli Towerist ja loodan, et kellel on huvi seal mängima hakata saab palju kasulikku infot.

Kõigepealt teen väikese üldise ülevaate

Tipptundidel on mängijaid kokku 30 000 - 40 000 tipptunnid on õhtuti ajavahemikus 20:00 -01:00, päval on mängijaid 10 - 20 000 ning kõige kehvemad lood on hommikuti kui on 3000-10 000 mängijat (hommikuti on kehv sellepärast, et USA kodanikud ei saa ONGAME võrgus mängida, seega ei ole siin NITist USA multitablejaid).

Limiidi ja panused hakkavad

NO LIMIT $0.05 - $0.10 kuni $50 - $100 ning FIXED LIMIT $0.15 - $0.30 up to $500 - $1000

Mängude valikus on

Texas Holdem (fixed, pot & no-limit) Omaha (Hi & Hi-lo) and 7 Card Stud (Hi & hi-lo), 5 Card Draw (fixed & pot-limit).

Toon välja limiitide kohta mõningat infot, seda ainult NL laudade kohta kuna Fixed limiidi laudade valik on peaaegu oleamtu.

Kuna hommikuti on igas limiidis vähe mängijaid, siis sellega võite juba arvestada, et tihti on 5-15 lauda maksimum.

NL10- Laudade arv kuni 30, tase on kehva, kuigi isegi seal on regulare, kes ei mängi kõige kehvemat mängu ja pea aasta ühed ja samad näod. Olen isegi tähele pannud regularist shortstackereid, nii huvitav kui se ka pole. Seega deposiitides ainult 50$ peaks edasi liikumine ja BR kasvatamine suht jõudsalt minema.

NL20- Laudade arv kuni 30, tase on kehva, ning võib tihti kohata NL10 regulare.

NL30- Laudade arv kuni 50, tase on samuti kehva, kuigi seal on juba kõvasti rohkem agressiivseid mängijaid. Mängupilt on juba täiesti NL50 sarnane kuid vähem regulare. Väga palju on selliseid mängijaid, kes pidevalt mängivad ka NL50.

NL50- Laudade arv kuni 50 tase on alla keskmise, kuid võiks hoiduda alguses regularidega võitlemisest, sest on palju selliseid, kes on aastaid juba selles limiidis ning on päris ohtlikud. Kindlasti on juba rohkem erinevat stiili regulare, samuti palju shortstackereid vahest lauakohta isegi 3-4 tk. Aegadel, kus on vähe mängijaid kipuvad NL100 regularid mixima oma mänge paremate NL50 laudadega.

NL100- Laudade arv kuni 50 tase on alla keskmise. On esimene limiit, kus oleks vaja juba laudade valikule rohkem rõhku panna ning samuti on kordades rohkem regulare. Kindlasti suur enrinevus on NL50, kuna mängitakse rohkem positsiooni, 3 betitakse kordades rohkem ning üldjuhul ei foldita enam nii lihtsalt esimese jätkupanuse peale. Aga samuti leidub siin veel laudu, kus on väga halbu mängijaid.

NL200- Laudade arv kuni 30 tase on keskmine. Palju NIT ja TAG stiiliga mängijaid ning Starsi jahimaadelt paremate boonuste jahile tulnud regularid. Shortstackerid üldjuhul kehvemad mängijad, kes tihti liiguvad nl50-nl600 sõltub kuidas rahakott on ;D

NL400- Laudade arv kuni 20, tase üle keskmise, kuna on vähem NIT-te, rohkem TAG-e ning vähem LAG-e aga tavaliselt on lauas ka paar head LAG mängijat. Ja ei puud ka shortstackerid, kes on veel kehva võitu ning on tihti fishid. Fishe liigub vähem aga neid jätkub ka sinna.

NL600- Laudade arv kuni 20, tase üle keskmise, kehtib samuti NL400 jutt, välja arvatud enamus shortstackid on PRO shortstackerid, kes teavad kuidas mängida.

NL1000- Laudade arv kuni 10, tase üle keskmise, NIT-te peaaegu üldse ei ole, enamus TAG ja samuti mõni üksik LAG väga harva on ka lauas 1-2 fishi.

Rake

Rake võetakse kuni 3$


Deposiidi ja Cashoudi võimalused

Deposiidi võimalused

Netteller, Visa, MasterCard, Click2PAY,ClickandBuy, Moneybookers, WebMoney

Cash Out võimalused

Netteller - raha kantakse arvele 3 tööpäeva jooksul
Click2PAY - raha kantakse arvele 2 tööpeva jooksul
Moneybookers - raha kantakse arvele 5 tööpäeva jooksul
WebMoney - raha kantakse 1 tööpäeva jooksul

Oma kogemustest võin öelda, et üldjuhul kantakse raha järgmisel tööpäeval kella 5 paiku (ise kasutan Moneybookersit) Väljakandmisel pole kunagi nõutud dokumentide koopiaid.



Asume kõige tähsama juurde, BOONUSED

First Deposiit boonused

On suur valik erinevaid First Deposiit boonuseid, seega kõik mängijad peaks leidma endale sobiva boonuse. Kindlasti on oluline valida kohe alguses õige deposiit boonus kuna muidu võite seda pärast tõsiselt kahetseda. Towergaming pakub momendil tohutut signup boonuseid alates 30$ kuni 12500$. Kõik need deposiit boonused vabanevad 8x 1$ eest ning vabanevad neljas osas. Näiteks kui valite 3000$ boonuse ja jõuate ära mängida 2 osa, siis Te olete ikkagi teeninud 1500$ oma mängukontole. Aga jääte ilma LEVEL 3-st antud juhul ning ka tasuta turniiri piletist aga kõige hullem on hoopis, et alustate jälle LEVEL 1-lt ning saate ainult LEVEL 2 reload boonuse valida.

Seega otsustasin tuua välja mõned juhised, mis ei ole küll 100% täpsed aga siiski peaksite saama väikese ettekujutuse.

Võtsin aluseks full ring laua ning 9 lauas mängimise (kuna loeb mängustiil, laudade arv jne, siis võite võtta selle ubkaudseks punktide arvutamise meetodiks).

NL10 -15p h
NL20 -25p h
NL30 -35p h
NL50 -55p h
NL100 -90p h
NL200 -120p h

Kuna pole niipaljudes laudades mänginud järgnevates limiitides, siis ei oska täpselt punktide arvu h öelda.

NL1000 VIP level saamine (27000 punkti) võttis sõbral aega 45 tuhat kätt.

Seega saate arvutada, mis boonus sobiks Teile ja kui kaua ubkaudu peaksite selleks vaeva nägema.

NB!!! ALATI KUI SOOVITE VALIKUST TÄIELIKKU BOONUST (UP TO $) PEATE DEPOSIIDI TEGEMISEL JÄLGIMA, ET KANNATE TÄIS BOONUSE SAAMISEKS NÕUTUD %

30$ LOBBY BONUS


30$ boonus, 1 tasuta turniiri pilet, Level 1 Players Club, pluss Sit n Go kaart. Aega lahti mängida 60 päeva. Vaja kokku mängida 240 punkti, vabastatakse 1 osas 30$ vabastamiseks on vaja 240 punkti.
Soovitan - see boonus sobiks mõnele NL10 mängijale, kes tahab lihtsalt proovida, kui tunneb, et võib päris raha peale mängimist alustada.

» 200% of your initial deposit, up to $30 free
» $1+0.30 Lucky Dollar Ticket - $2500 overlay!
» One Sit 'n' Go Rewards Card - buy 20, get one free
» Access to Player's Club Level One on first deposit


75$ GROUND FLOOR BONUS

75$ boonus, 1 tasuta turniiri pilet, Level 1 Players Club, pluss Sit n Go kaart. Aega lahti mängida 60 päeva. Vaja kokku mängida 600 punkti, vabastatakse 1 osas 75$
Soovitan - see boonus sobib samuti, mõnele algajale, kes täpselt ei tea veel, mis teda ees ootab NL10 grindides või lihtsalt on soov kiiremini 75$ kätte saada ja väikesele deposiidile kiirem BR kasv kindlustada.

» 500% of your initial deposit, up to $75 free
» $2 + Tower of London qualifier ticket
» One Sit 'n' Go Rewards Card - buy 20, get one free
» Access to Player's Club Level One on first deposit

200$ GETTING AHEAD BONUS

200$ boonus, 1 tasuta turniiri pilet, Level 1 Players Club, pluss Sit n Go kaart. Aega lahti mängida 60 päeva. Vaja kokku mängida 1600 punkti, vabastatakse 2 osas 100$ vabastamiseks on vaja 800 punkti.
Soovitus - NL10mängija, kes armastab juba 2-3h päevas mängida ning NL20 mängijale, kellel pole eriti aega ja soovib kiiremini BR kasvatada. NB!!! Igakuiselt on võimalik valida jälle uus reload boonus või siis osta juba pointshopist boonus, seega kellel ei ole rahalised võimalused kõige paremad ja soovib kiiret rahasüsti, siis pole üldse paha valik.

» 100% of your initial deposit, up to $200 free
» $20 + Tower of London qualifier ticket
» One Sit 'n' Go Rewards Card - buy 20, get one free

1000$ GOING PLACES BONUS

1000$ boonus, 1 tasuta turniiri pilet, Level 2 Players Club, pluss Sit n Go kaart. Aega lahti mängida 60 päeva. Vaja kokku mängida 8000 punkti, vabastatakse 4 osas 250$ vabastamiseks on vaja 2000 punkti.
Soovitus - see on esimene tõsisem boonus, kes teab mida teeb NL20/30 limiidis oleks vaja teha juba kindlasti 4-6 h sesse igapäevaselt ning NL50 2-4 h sesse igapäevaselt. Samuti sobib valik mõnele NL100/200 jne mängijale, kes mängib vähem aga soovib mõistliku boonust.

» 500% of your initial deposit, up to $1,000 free
» $30 + Tower of London qualifier ticket
» One Sit 'n' Go Rewards Card - buy 20, get one free
» Access to Player's Club Level One on first deposit
» Access to Player's Club Level Two on completion


3000$ LIFT TO THE TOP BONUS


3000$ boonus, 1 tasuta turniiri pilet, Level 3 Players Club, pluss Sit n Go kaart. Aega lahti mängida 90 päeva.
Vaja kokku mängida 24 000 punkti, vabastatakse 4 osas 750$ vabastamiseks on vaja 6000 punkti.
Soovitus - Esimene reaalne valik oleks NL50 mängijal, kes mängib vähemalt 9 lauas ja 20 päeva kuus kuni 8h päevas. Samuti ka NL100 või 200 mängija peaks arvestama, et selle kallal tuleb juba vaeva näha.

» 500% of your initial deposit, up to $3,000 free
» $50 + Tower of London qualifier ticket
» One Sit 'n' Go Rewards Card - buy 20, get one free
» Access to Player's Club Level One on first deposit
» Access to Player's Club Level Three on completion

10000$ TOP FLOOR BONUS

10000$ boonus, 1 tasuta turniiri pilet, Level VIP Players Club, pluss Sit n Go kaart. Aega lahti mängida 90 päeva.
Vaja kokku mängida 80 000 punkti, vabastatakse 4 osas 2500$ vabastamiseks on vaja 20 000 punkti.
Soovitus - sobiks mõnele tõsisele boonuse haile, kes mängib vähemalt 12-16 lauda NL100 10h päevas või tõsisemale medium või high limiidis mängijale. NB!!! ainuke tõsisem probleem on siin, kui jääb näiteks viimane osa mängimatta, siis kukute kolinal LEVEL 1, mille reload boonus on Teile mõne tunni mängimine.

» 666% of your initial deposit, up to $10,000 free
» $100+ 8 Tower of London qualifier ticket
» One Sit 'n' Go Rewards Card - buy 20, get one free
» Access to Player's Club Level One on first deposit
» Access to VIP Club on completion


12000$ EXECUTIVE BONUS

12000$ boonus, 1 tasuta turniiri pilet, Level VIP Players Club, pluss Sit n Go kaart. Aega lahti mängida 90 päeva. Vaja kokku mängida 96 000 punkti, vabastatakse 4 osas 3150$ vabastamiseks on vaja 25 200 punkti.


» 500% of your initial deposit, up to $12,500 free
» $100+ 8 Tower of London qualifier ticket
» One Sit 'n' Go Rewards Card - buy 20, get one free
» Access to Player's Club Level One on first deposit
» Access to VIP Club on completion


Boonused - ümberarvestatuna rakebacki %

8x boonuse vabanemine tähendab ümberarvestatuna boonuste näol rakebacki ubkaudu cashi mängijatele 47,5% ja turniirimängijatele ubkaudu 60%
Igakuised reload boonused tagavad edaspidi pideva punktide kogunemise Teie arvele, mille eest on võimalik Teil hiljem osta Towergamingu Point Shopist tasuta turniire, näiteks üks 50+4$ turniir maksab 5400 Player punkti. See annab Teile veel extra 5% rake näol.

Siis kui oled edukalt lõpetanud oma boonuse vabastamise saate Te tasuta turniiri pileti 1$ kuni 108$ sõltuvalt sellest mis boonuse valisite. See annab Teile veel extra 1-2% rake näol.

Pokeritoa tarkvara

Kuna Ongame tarkavara on tehtud JAVAs, siis erineb ta tarkvara kõvasti teistest pokkeritubadest. JAVA võimaldab mängida ka ilma tarkvara allalaadimiseta otse veebibrowserist. Loomulikult on võimalik ka alla laadida täis versiooni, mis toetab windowsi ja linuxi keskkonda.

Kõige suuremaks miinuseks on tänu JAVA keskkonnale, tarkvara ressursi nõudlikus, selle all mõtlen konkreetselt arvuti võimsust. Standart nõuded on arvutile küll väikesed, kui aga olete tõsine grindija ja kasutate lisatarkvara (pokertracker, HEM, HUD, Handgrabber jne) ning mängite vähemalt 9+ lauda oleks soovitavalt juba vaja Dual Core protsessoriga masinat võimalikult suure operatiivmäluga, soovitavalt 2GB. Antud probleem lahendab tihti ka suure tarkvara miinusena tuntud laudade iseenesest sulgemise.

Plussid

Veebibrowserist mängimise võimalus.

Live chat aken kust on võimalik tihti kergelt suppordiga ühendust võtta ja oma vastus saada ilma tülikat e-maili saates.

Quick seat süsteem, kes ei taha ise laudu või turniire valida.

Datamine on Ongame Hand Grabberiga lubatud.

Miinused

Ressurssi nõudlik tarkvara.

Leave nupu asukoht on vahetult Add chips nupu juures ja kui juhuslikult vajutate Leave nuppu ei küsi tarkvara enam kinnitust vaid laud sulgub automaatselt.

Kogu handhistory kirjutatakse xxx.DB faili mida paljud abiprogrammid ei toeta.

Buddy transferi puudumine (kuigi salainformatsiooni kohaselt peaks kohe kohe see ka tulema)


Abiprogrammid

Töötavad kõik tuntumad abiprogrammid:

Pocker Tracker 2, Poker Tracker 3, Holdem Manager, Poker Ace Hud, Ongame Hand Grabber jne

Et postitus ei läheks liiga pikaks, siis teen Teile eraldi artikli abiprogrammide seadistusest.

Samuti on palju nippe kuidas saab ressursinõudliku Towergamingu tarkvara kiiremaks.

Seda kõike juba eraldi artiklis.


Support ehk klienditeenendus

Support on abistamas meid 24 tundi päevas ja 7 päeva nädalas. Kõige parem lahendus on eelpool nimetatu Live chat aken kust on võimalik tihti kergelt oma probleemile või küsimusele lahendus saada. Muidugi saab ka abi telefoni või e-maili teel.

Ise annan hindeks 5+


Lõpetuseks

Loodan, et artikkel meeldis ja saite palju kasulikku informatsiooni. Endal tuli teha nii mõnigi viga alguses tänu informatsiooni puudusele, seega loodan, et kellel huvi sujub kõik paremini.

Kui Teil tekkis huvi ühineda TowerGamingu pokkeritoaga, siis kindlasti liituge läbi AFFILIATE linkide, sest nii saate rohkem raha, boonuseid ja muid kingitusi tagasi läbi affiliate programmi! Netis on erinevaid affiliatesid, kes pakuvad erineva struktuuriga boonuseid, kui Te leiate omale sobiliku siis kasutage seda.

Kui Te aga sobiliku ei leia või Te ei viitsi otsida, siis võite kasutada meie affiliate linki: http://www.towergaming.com/affiliates/?aff=434&trackcode=115&size=468x60.

Läbi meie liitudes on liitujale igakülgne abi erinevates softi (kui ka strateegilistest) küsimustes garanteeritud!! Reeglina ei tee seda mitte ükski muu affiliate! Pluss hooajati toimub erilisi üritusi mängijatele, kes on liitunud läbi meie linkide. Näiteks oktoobris on tulekul freeroll ja võib-olla tulevikus väikesed treening-programmid, millel ma hetkel kahjuks peatuda ei saa.

Ja enne liitumist soovitan küsida kõik segased kohad üle või küsida meilt abi, et mis boonused oleksid sobilikud Teie limiidi ja mängu-tiheduse jaoks.

Kõik küsimused, ideed, soovitused, tagasiside (ka negatiivne) on teretulnud!

Parimat soovides,

Tigrano


Tervist!
Küsimus siis selline kas towergamingus freerolle kah esineb,ise ei leidnud küll kuskilt:(
Tänan!

Timpz
06.12.08, 19:26
Freerollid on sellised kus esimesed 4 saavad boonusdollareid mida on vaja lahti mängida

Tigrano
06.12.08, 19:47
Tere Toweri mängijad, kes ootasid tänast 100$ add-ed turniiri.

Tundub, et Toweri support on tänase 100$ add-ed turniiri nimekirjast välja unustanud, isegi turniiri parool on olemas aga turniiri lobbysse ilmunud ei ole.

Arvatavasti järgmine kord on oodata 200$ add-ed turniiri.



Vabandan arusaamatuste pärast,


Tigrano

Timpz
06.12.08, 19:54
Aga 20 min pärast 10+1 buyin turna 15k guaranteed

CTXrix
07.12.08, 10:22
Jep seda boonust saadeti kõigile ja neid boonuseid saadetakse koguaeg. Oluline on boonus diiller, kes saadab reload pakkumisi vastavalt levelile.


Ma ei ole vist sellele süsteemile päris pihta saanud veel. Tegin oma 200$ initial deposit boonuse lahti. Siis tegin reloadi ja nüüd tegelen selle 75$ hotcup reload boonusega. Aga mis asi see boonusdiileri pakkumine on? Millal see tulema peaks? Kas see pole siis see sama boonus, mida pokerpointsi poest osta saab?

Mul pakub praegu:
1,100 player points $100 10 points per $1 (1000 points)
925 player points $75 11 points per $1 (825 points)

Ehk siis...kas see boonusdiileri pakkumine on veel mingi kolmas asi lisaks reload boonusele ja nendele boonustele, mis poest saab osta?

Tigrano
07.12.08, 13:44
Ma ei ole vist sellele süsteemile päris pihta saanud veel. Tegin oma 200$ initial deposit boonuse lahti. Siis tegin reloadi ja nüüd tegelen selle 75$ hotcup reload boonusega. Aga mis asi see boonusdiileri pakkumine on? Millal see tulema peaks? Kas see pole siis see sama boonus, mida pokerpointsi poest osta saab?

Mul pakub praegu:
1,100 player points $100 10 points per $1 (1000 points)
925 player points $75 11 points per $1 (825 points)

Ehk siis...kas see boonusdiileri pakkumine on veel mingi kolmas asi lisaks reload boonusele ja nendele boonustele, mis poest saab osta?


Jah boonus dealer käib tavaliselt iga kuu lõpus, minul siiani ka peale boonuse vabastamist paari päeva jooksul. Boonus dealeri näol on tegu reload boonuse pakkumisega, kus saad valida endale järgmise leveli boonuse või lihtsalt reload boonuse. Boonuse suurus sõltub, mis levelil Toweris parasjagu oled. Näiteks, mina olen level 3 ja saan iga kuu valida 4x 844$ ja 4x 300$ boonuste vahel ehk kui vabastan, selle 4x 844$, siis saan endale VIP leveli, kui aga valin teise, siis VIP levelit ei saa.


Seega poest ei ole vaja osta ühtegi boonust ainult turniire, sest reload boonused tagavad lõpmatu boonusete jada.

Tigrano
07.12.08, 13:52
Tere Toweri mängijad, kes ootasid tänast 100$ add-ed turniiri.

Tundub, et Toweri support on tänase 100$ add-ed turniiri nimekirjast välja unustanud, isegi turniiri parool on olemas aga turniiri lobbysse ilmunud ei ole.

Arvatavasti järgmine kord on oodata 200$ add-ed turniiri.



Vabandan arusaamatuste pärast,


Tigrano ;)





Hea uudis kõigile, minu turniiride kalendris pidi olema turniir eile ja süüdistasin juba Toweri supporti, et turniir ei ilmunud lobbysse aga tegelikult õige 10+1$ ja 100$ added turniiri on täna ja minu turniiride toimumise kuupäevad on valed.

Tänase päeva jooksul saadan paroolid ja õhtu turniiril kohtume.

Marek K.
07.12.08, 14:02
Mis kell turna toimub?

Tigrano
07.12.08, 14:21
Mis kell turna toimub?


Kell 21:00 toimuvad alati.

Ning Mul on tänasest ka boonus dealer avatud jälle ;D

CTXrix
07.12.08, 17:37
Jah boonus dealer käib tavaliselt iga kuu lõpus, minul siiani ka peale boonuse vabastamist paari päeva jooksul. Boonus dealeri näol on tegu reload boonuse pakkumisega, kus saad valida endale järgmise leveli boonuse või lihtsalt reload boonuse. Boonuse suurus sõltub, mis levelil Toweris parasjagu oled. Näiteks, mina olen level 3 ja saan iga kuu valida 4x 844$ ja 4x 300$ boonuste vahel ehk kui vabastan, selle 4x 844$, siis saan endale VIP leveli, kui aga valin teise, siis VIP levelit ei saa.


Seega poest ei ole vaja osta ühtegi boonust ainult turniire, sest reload boonused tagavad lõpmatu boonusete jada.


Tänud, nüüd on pilt selge!

Tigrano
07.12.08, 19:14
Meeldetuletus

Täna on Toweris, 100$ add-ed 10+1 buy-inniga turniirl. Turniiri leiate turniiride lobbyst, nimega Gripsed tournament. Alati algusega kell 21:00 kohaliku aja järgi.


Kes veel parooli ei ole saanud, saatke palun mulle privaat sõnum.


Kohtume turniiril,

Tigrano

Tigrano
07.12.08, 19:45
Kes turniirist huvitatud veel tehke kähku, sest alla 10 mängija jääb turniir ära.

Metsapull
07.12.08, 21:45
Meeldetuletus

Täna on Toweris, 100$ add-ed 10+1 buy-inniga turniirl. Turniiri leiate turniiride lobbyst, nimega Gripsed tournament. Alati algusega kell 21:00 kohaliku aja järgi.


Kes veel parooli ei ole saanud, saatke palun mulle privaat sõnum.


Kohtume turniiril,

Tigrano



Oih ::) ::)

Tigrano
07.12.08, 21:49
Palju õnne metsapull, kes võitis 10+1, 100 add-ed turniiri ja sai enda bankrollile lisa 100$, mida tal kindlasti hädasti vaja oli.

Teisele kohale tuli sakiffi ja kolmas jrgn hell, kes omavahel pusisid kaua, kuni metsapull kõigile tuule alla tegi, samuti ka metsapull mulle armu ei andnud, jättes mind bubble boyks ;D

Metsapull
08.12.08, 00:17
Palju õnne metsapull, kes võitis 10+1, 100 add-ed turniiri ja sai enda bankrollile lisa 100$, mida tal kindlasti hädasti vaja oli.

Teisele kohale tuli sakiffi ja kolmas jrgn hell, kes omavahel pusisid kaua, kuni metsapull kõigile tuule alla tegi, samuti ka metsapull mulle armu ei andnud, jättes mind bubble boyks ;D


Joppas ka ikka üksjagu :), eriti Sinu vastu + paar coinflippi tuli ära ning riskantsed move'id olid sobiva ajastusega. Aga lõpp läks ikka parajaks lotoks.

CTXrix
08.12.08, 08:43
Eile otsustasin selle 200$ boonuse lisana saadud 20+2$ turnapileti rahaks teha...mängisin 12 500$ guaranteed rebuy-d. Ühtegi rebuy-d ei teinud, addoni ka mitte. Osalejaid oli mingi 420 ringis vist ja prizepool lõpuks 16 000$ kanti. Kohe suht alguses tegin duubli JJ vs KK, kui tõmbasin floppi seti...ja sellest peale mõtlesin terve turniiri, et raudselt tuleb bubble-is mulle samasugune laks karmavõla tõttu tagasi. Kerged 2,5 h mängitud, 42 inimest jäänud, 40-s sai juba 120$. Mul suht average stack. Sain BB-l KK kätte, kõik kuni SB-ni foldivad - vend kütab raise-i sisse (tal veidi suurem stack kui mul)...mõtlesin veel endamisi, et krt...see on see hetk. Kütsin all-in, vend instacall ja näitab JJ :D Siis oli juba selge - ilusti floppi kohe tõmbas nagu planeeritud ja out. Pull on see, et isegi tilti ei ajanud, kuna obv, et karmavõlg ja olin seda ju koguaeg teadnud, et tuleb. Power of Mind, raisk! :-\

zyxxx
08.12.08, 11:07
Sellise koha peal jätan mina tavaliselt all-in minemata. Tean, et pikas perspektiivis on see selge miinus, aga ma ei oskagi turnasid mängida. ;D

CTXrix
08.12.08, 11:26
Sellise koha peal jätan mina tavaliselt all-in minemata. Tean, et pikas perspektiivis on see selge miinus, aga ma ei oskagi turnasid mängida. ;D


::) nooo...see on mõistetav küll, et seal laydown teha, aga ma olin juba turna alguses otsustanud, et kuna see on mulle freeroll, siis proovin ikka võidu peale mängida, mitte rahadesse foldida. Viimasest ajast üks selline kogemus ka, et kuna summad olid normaalsed juba (500$ ringis), siis foldin rahadesse...foldisin...ja pärast oli väga paha tunne tegelikult sellise teadliku minnalaskmise tõttu. Seetõttu otsustasingi, et all or nothing.

CTXrix
08.12.08, 16:19
Sain ka boonusdiileri pakkumise nüüd. Rämedad käärid on ikka vahel level 2-l ja 3-l. Täpselt kümnekordne (120$ ja 1200$).

Tigrano - mis siis juhtub, kui ma võtan level 3-e pakkumise, aga ei suuda seda lõpuni teha ja saan näiteks ainult ühe osa lahti mängitud? Kuna see tuleb lahti 300$-ste osadena, siis pm võiksingi lihtsalt seda esimest 300$ rihtida, eks (eeldusel, et ma ei suuda tervet boonust lahti mängida 30 päevaga)?

Ja üldse...miks see boonusdiileri pakkumine siis tuli, kui mul üks boonus praegu pooleli on? Ja kas see boonusdiiler võib ära kaduda paari päeva pärast (st peaksin selle järjekorda panema endale)?

virx747
08.12.08, 17:55
Nägin vist kas kuskil oli skript, mis parandas selle, et Toweris aknad iseenesest kinni lähevad? Ei suuda kuidagi seda leida. Ehk keegi aitab?

Tigrano
08.12.08, 18:02
Sain ka boonusdiileri pakkumise nüüd. Rämedad käärid on ikka vahel level 2-l ja 3-l. Täpselt kümnekordne (120$ ja 1200$).

Tigrano - mis siis juhtub, kui ma võtan level 3-e pakkumise, aga ei suuda seda lõpuni teha ja saan näiteks ainult ühe osa lahti mängitud? Kuna see tuleb lahti 300$-ste osadena, siis pm võiksingi lihtsalt seda esimest 300$ rihtida, eks (eeldusel, et ma ei suuda tervet boonust lahti mängida 30 päevaga)?

Ja üldse...miks see boonusdiileri pakkumine siis tuli, kui mul üks boonus praegu pooleli on? Ja kas see boonusdiiler võib ära kaduda paari päeva pärast (st peaksin selle järjekorda panema endale)?


Tere CTXrix,

Mitte midagi ei juhtu, kui level 3 boonust ei vabasta, jääd ainult ilma turniiri piletist, mille boonuse vabastamise eest oleksid saanud. Järgmine kord, kui boonus dealer tuleb võid jälle selle level 3 boonuse valida, kuni ükskord selle vabastad ja level 3 omanikuks saad.


Jah boonus dealer käib teatud perioodidel, kui momendil mõni boonus pooleli ja hakkab kohe kohe läbi saama, siis võid reloadi teha ja see boonus jääb ootele ning saad seda hiljem rahuliult vabastama hakata.

Tigrano
08.12.08, 18:03
Nägin vist kas kuskil oli skript, mis parandas selle, et Toweris aknad iseenesest kinni lähevad? Ei suuda kuidagi seda leida. Ehk keegi aitab?


Vaata nl10 grinderite alla, seal paar lehte tagasi panin selle üles.

CTXrix
08.12.08, 19:44
Tere CTXrix,

Mitte midagi ei juhtu, kui level 3 boonust ei vabasta, jääd ainult ilma turniiri piletist, mille boonuse vabastamise eest oleksid saanud. Järgmine kord, kui boonus dealer tuleb võid jälle selle level 3 boonuse valida, kuni ükskord selle vabastad ja level 3 omanikuks saad.

Jah boonus dealer käib teatud perioodidel, kui momendil mõni boonus pooleli ja hakkab kohe kohe läbi saama, siis võid reloadi teha ja see boonus jääb ootele ning saad seda hiljem rahuliult vabastama hakata.


Tänud! Hea on küsida foorumis, kui ei pea kartma, et keegi hakkaks mölisema või vinguma su kallal ::) Ja lisaks saad veel kiirelt korraliku vastuse ka!

Timpz
08.12.08, 20:18
Ticket to USD RM $2 + $0.2; Expires on 2009-01-07

Keegi teab mis turna jaoks see on?

zyxxx
08.12.08, 22:32
Ticket to USD RM $2 + $0.2; Expires on 2009-01-07

Keegi teab mis turna jaoks see on?


Ma tahaks ka teada, $2 + $0.2 SNG-ga see igaljuhul ei toimi.

Tigrano
08.12.08, 22:44
Ma tahaks ka teada, $2 + $0.2 SNG-ga see igaljuhul ei toimi.


Katsun kiirelt uurida.

zyxxx
09.12.08, 17:24
Sain selle turniiripileti osas selgust, minul siis oli tehniline probleem kuna ühegi turniiri juurde ei tekkinud sinist noolekest:


Thank you for contacting Tower Gaming Support.
We thank you for sending in the screen shot of the issue.
There seems to be some technical issues with the ticket that was given to you.
For the inconvenience I have given you a new $5+0.50 ticket which expires on 2008-12-09 11:01:17.

Should you have any further questions please do not hesitate to contact us.

Kui kellelgi veel ei toimi, siis saatke aga julgesti support@towergaming.com mail koos probleemi kirjeldusega ja screenshotiga suvalise 2+0.20 turniiri lobbyst.

Tigrano
10.12.08, 03:00
Täna 10 detsembril, kell 21:00 toimub järjekordne Toweri 100$ freeroll, millest saavad osa võtta kõik Toweri mängijad, kes on liitunud läbi meie foorumi lingi.


Turniiri leiate turniiride lobbyst, nimega Gripsed freeroll tournament.


Parool saadan privaatsõnumiga, kes mingil põhusel sõnumit ei saa, kindlasti küsige parooli ;)


Edu kõigile turniiril ,

Tigrano

marguzz22
10.12.08, 08:02
ongame võrk on kullaauk jumal tänatud et sinna tulin, NL10 on laudu kus keskmised potid on 3-4dollarit ja vennad kütavad all in KJ pf jnejne. Mängisin eile esimese monster sessiooni ja sain kokku 60Punni, 540 on kokku vaja, et oma boonust lahti teha, ehk siis kui suudaksin igapäev sellist mängu teha saaksin oma boonuse 10P kätte.

Tigrano
10.12.08, 19:25
Täna 10 detsembril, kell 21:00 toimub järjekordne Toweri 100$ freeroll, millest saavad osa võtta kõik Toweri mängijad, kes on liitunud läbi meie foorumi lingi.


Turniiri leiate turniiride lobbyst, nimega Gripsed freeroll tournament.


Parool saadan privaatsõnumiga, kes mingil põhusel sõnumit ei saa, kindlasti küsige parooli ;)


Edu kõigile turniiril ,

Tigrano


NB!!! Katsuge kindlasti turniiril rääkida inglise keeles, sest sellel freerollil osalevad ka mõned teisest rahvusest mängijad ja eesti keeles rääkimine võib neile natuke hämminut tekitada.

Nagu näha on juba rohkem mängijaid tulnud freerollile, seega ei ole enam nii lihte võita aga proovige ikka ;)

Edu turniiril,

Tigrano

Tarmo
10.12.08, 21:19
NB!!! Katsuge kindlasti turniiril rääkida inglise keeles, sest sellel freerollil osalevad ka mõned teisest rahvusest mängijad ja eesti keeles rääkimine võib neile natuke hämminut tekitada.

Nagu näha on juba rohkem mängijaid tulnud freerollile, seega ei ole enam nii lihte võita aga proovige ikka ;)

Edu turniiril,

Tigrano


Mitut lauda cashhi tourna kõrvale Tigrano ka mängid :D

Tigrano
10.12.08, 21:37
Mitut lauda cashhi tourna kõrvale Tigrano ka mängid :D


Praegu 8 lauda kõrvale ja teen arvutis muid asju ;)

Tarmo
10.12.08, 21:55
"Lahe" said riveril biiditud, sama siin AK vs KQ ja riverdas ilusasti vastasele masti :) Mõistlik!! :)

virx747
10.12.08, 22:07
Täielik kopp ees. Ma ei jaksa Toweris nende laudadega võidelda. Alguses sulgusid nad iseenesest. Siis panin peale selle Tigrano soovitatud skripti. Nüüd lauad kinni ei lähe, aga avastan mingil hetkel et olen lauast väljas. Ja lauas vaba kohta enam pole. Kas ma võisin teha midagi valesti selle skripti peale panemisel? Kas ma saaksin veel midagi teha, et nii ei juhtuks?

Tigrano
10.12.08, 22:42
Täielik kopp ees. Ma ei jaksa Toweris nende laudadega võidelda. Alguses sulgusid nad iseenesest. Siis panin peale selle Tigrano soovitatud skripti. Nüüd lauad kinni ei lähe, aga avastan mingil hetkel et olen lauast väljas. Ja lauas vaba kohta enam pole. Kas ma võisin teha midagi valesti selle skripti peale panemisel? Kas ma saaksin veel midagi teha, et nii ei juhtuks?


Kas scripti ikka kinni panid ennem, kui laudadest välja tahtsid minna. Mõnikord juhtub, et mõni laud ei taha kinni minna, siis tõmbad selle laua kuhugi, kus ta ei sega ja pärast, kui sess läbi sulged kliendi ja ongi probleem lahendatud. See probleem võib tekkida, kui mängid väga paljudes laudades korraga.

Tigrano
10.12.08, 23:59
Taskupaar, kus Su käsi on millega 99 vs KK ära killisid ja masti rea said oma üheksatega ;D Tower kinkis Sulle see beadi eest 15$

virx747
11.12.08, 09:08
Kas scripti ikka kinni panid ennem, kui laudadest välja tahtsid minna. Mõnikord juhtub, et mõni laud ei taha kinni minna, siis tõmbad selle laua kuhugi, kus ta ei sega ja pärast, kui sess läbi sulged kliendi ja ongi probleem lahendatud. See probleem võib tekkida, kui mängid väga paljudes laudades korraga.


Tänan nõu eest, aga ilmselt on mu probleemid tingitud sellest, et ühendus serveriga kaob hetkeks ära. Kui ühendus umbes 5 sekundi pärast tagasi tuleb, on laudades segadus: osades istun väljas, osades päris kadunud. Multitable on see ülitüütu, eile läks pool energiat sellega võitlemiseks. Kõige nõmedam on see, et oled HEM-iga vendade kohta juba mingi infi kogunud ja tahaks samasse lauda tagasi, aga siis tuleb minna järjekorra lõppu jälle ootama.

Eile olin kaks korda KK juba turnil ja raha potis. Mõlemal korral jäin serveri katkestuse tõttu rahast ilma. Damn.

Kas kellegil veel esineb selliseid katkestusi? On asi ehk interneti ühenduses? Iseenesest interneti ühendus on stabiilne.