PDA

View Full Version : Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast



Leheküljed : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

Aristotep
11.12.08, 09:15
Ausalt öeldes ei ole kordagi veel mingit serveripoolset jama ette tulnud.

Tigrano
11.12.08, 10:07
Tänan nõu eest, aga ilmselt on mu probleemid tingitud sellest, et ühendus serveriga kaob hetkeks ära. Kui ühendus umbes 5 sekundi pärast tagasi tuleb, on laudades segadus: osades istun väljas, osades päris kadunud. Multitable on see ülitüütu, eile läks pool energiat sellega võitlemiseks. Kõige nõmedam on see, et oled HEM-iga vendade kohta juba mingi infi kogunud ja tahaks samasse lauda tagasi, aga siis tuleb minna järjekorra lõppu jälle ootama.

Eile olin kaks korda KK juba turnil ja raha potis. Mõlemal korral jäin serveri katkestuse tõttu rahast ilma. Damn.

Kas kellegil veel esineb selliseid katkestusi? On asi ehk interneti ühenduses? Iseenesest interneti ühendus on stabiilne.


Serveri katkestus tekib hetkeks, kust sa sellise asja võtad? Ongames on serveri katkestus ehk 3 korda aastas olnud ja seda, siis juba pikemalt, mingi pool päeva server maas olnud või nii. Interneti kiirusest kindlasti loeb, kui kähku info liigub aga kuna ise kasutan vahest ka KÕU teenuseid, siis tean, et väikese ühenduskiirusega ei teki samuti selliseid probleeme. Kõik Ongame probleemid algavad, kui on nõrk arvuti või kui teed mängimise ajal kolmandaid asju arvutis, kui võimas arvuti on Sul? Näiteks, kui olen vahest mänginud 12 lauas, olnud korraga mozillas, msn ja võtnud lahti veel midagi kolmandat, siis on analoogseid asju juhtunud tihti, sest arvuti jookseb kooma ja segab kliendi tööd ja sulgeb osad lauad või tekib see imelik error, kus laud on sitout ja sitin enam panna ei saa. Samas, kui sa alles liitusid ei välista ma tõesti, et Sinu allalaetud kliendis, midagi viga on.

Kas ramdisci oled juba teinud, see aitab kõvasti resurssi kokku hoida.

virx747
11.12.08, 10:58
Serveri katkestus tekib hetkeks, kust sa sellise asja võtad? ...

Tänud!
Umbes korra 5 min jooksul viskab lobby akna ette ja seal kus on muidu lauad on kiri "Connecting... pla pla".

Mõtlesin ka multitablemise läpakast suurde arvutisse üle kolida, mis mul korralik pill. Läpaka kohta info pildil.

Oliverk
11.12.08, 13:02
Läpakal pole häda midagi. Kahtlustan sinu netiühendust hoopis.

Pane sessi ajaks jooksma sellien asi.

Run- ja sinna kirjuta ping www.neti.ee -t kui seal vahepeal tuleb connection lost kui sul lauad freezivad siis viga netis.

masterpuppet
11.12.08, 13:45
Mul sama prose läpparil, ainult mälu on 4giga, ning kasutan ramdisci ja siiani saan 12 lauda lahti hoida, mozillas möllata ja muid asju ka vabalt teha. Netis ikka viga arvatavasti.

Tigrano
11.12.08, 14:23
Tänud!
Umbes korra 5 min jooksul viskab lobby akna ette ja seal kus on muidu lauad on kiri "Connecting... pla pla".

Mõtlesin ka multitablemise läpakast suurde arvutisse üle kolida, mis mul korralik pill. Läpaka kohta info pildil.


Sinu läpakaga ei tohiks probleeme olla, sest võimsust jagub aga katseta neti ühendust ja anna teada, siis saab edasi uurida.

Marek K.
12.12.08, 09:00
Tra kahju, et nende reload boonuste clearimiseks aind 30 päeva aega, muidu teeks level 3-ks ära küll vist hetkel pakutava boonusega kui 60 päeva oleks.. aga njh.

Tigrano
12.12.08, 15:29
Tra kahju, et nende reload boonuste clearimiseks aind 30 päeva aega, muidu teeks level 3-ks ära küll vist hetkel pakutava boonusega kui 60 päeva oleks.. aga njh.


Jah reload boonused, mida pakub boonus dealer, vabastamiseks on alati aega ainult 30 päeva.

Rinoa
12.12.08, 20:07
Tere

Eh ma võitsin freeroll tournamentis 4 dollarit aga mul pole se käes vms se läks mingi bonuse alla vms... Ehk aitab keegi ja ütleb kuidas ma selle kätte saan tahaks mängida päris raha turniiridel. Sorry et nii loll olen ;)

tänan

Marek K.
12.12.08, 20:14
Pead tegema deposiidi ja teenima miski ca 12-18 punkti et need boonusdollarid vabastada, seda näed ka oma accountil kui toweri lehel sisse logid

Rinoa
12.12.08, 20:23
tere

Ja kuidas ma neid punkte teeksin?

Tigrano
12.12.08, 20:26
tere

Ja kuidas ma neid punkte teeksin?


Eks ikka mängides laudades ;) age selleks nagu rankapoeg ütles, pead tegema deposiidi.

opsti
13.12.08, 14:54
boonust

Sain eile e-maili Red-Kingilt(samas võrgus)Kui teed deposiidi vähemalt 30$ siis saad kohe 30$ arvele ja kui oled kogunud 900punkti saad 60$.Boonus kood on INSTACASH
Tegin täna deposiidi ära sain kohe 30$ arvele

Ma ei ole pihta saanud,kuidas saab laudu suuremaks ja väiksemaks.Kui alt nurgas klikkan ,siis teatab ,et nüüd on aktiivne,aga ei ole pihta saanud kuidas saab suuremaks ja väiksemaks

Tigrano
13.12.08, 15:59
boonusta

Sain eile e-maili Red-Kingilt(samas võrgus)Kui teed deposiidi vähemalt 30$ siis saad kohe 30$ arvele ja kui oled kogunud 900punkti saad 60$.Boonus kood on INSTACASH
Tegin täna deposiidi ära sain kohe 30$ arvele

Ma ei ole pihta saanud,kuidas saab laudu suuremaks ja väiksemaks.Kui alt nurgas klikkan ,siis teatab ,et nüüd on aktiivne,aga ei ole pihta saanud kuidas saab suuremaks ja väiksemaks


On valida ainult kahe valiku vahel miniview ja standart view, kui tahad kasutada miniview laudu, tee parem klõps laual ja tee linnuke ette miniview lauadele, siis järgmised lauad tulevad automaatselt miniview layoudiga.

Skyline
15.12.08, 15:37
Ei ole seda teemat palju lugenud, kuid sooviks teada kas mõni no-deposit bonus ka on ?
Tahaks lihtsalt vaikselt tiksuda ja uurida mis pokkeritoaga tegemist on.

virx747
15.12.08, 15:54
On valida ainult kahe valiku vahel miniview ja standart view, kui tahad kasutada miniview laudu, tee parem klõps laual ja tee linnuke ette miniview lauadele, siis järgmised lauad tulevad automaatselt miniview layoudiga.


Tänud kõigepealt eelmiste nõuannete eest, tegin selle ramdisci ära ja arvuti kohe tänas mind kergendatult. Sellele vaatamata kaon vahel lauast ära..

Tegelikult tahtsin küsida: Mikoga oli näha, et Tigranol lahti 9 lauda miniview-ga ühel ekraanil, kusjuures ainult alt ja ülevalt oli väike ülekate laudadel. Ise ei suuda laudu niimoodi ära mahutada, mul on 19 tolline standard ekraaniga monitor. Millist resolutsiooni kasutada? Kas on mingeid nippe kuidas Toweris laudu paremini mahutada? Kuskilt mäletan, et lugesin mingist skriptist?

Tigrano
15.12.08, 15:57
Ei ole seda teemat palju lugenud, kuid sooviks teada kas mõni no-deposit bonus ka on ?
Tahaks lihtsalt vaikselt tiksuda ja uurida mis pokkeritoaga tegemist on.


Tere Skyline,

Deposiit boonused on võimsad, 30$ -12500$ loe Toweri artiklit, mis asub esilehel, seal üksikasjalikult kõik välja toodud.

Parimat Soovides,

Tigrano

Tigrano
15.12.08, 16:00
Tänud kõigepealt eelmiste nõuannete eest, tegin selle ramdisci ära ja arvuti kohe tänas mind kergendatult. Sellele vaatamata kaon vahel lauast ära..

Tegelikult tahtsin küsida: Mikoga oli näha, et Tigranol lahti 9 lauda miniview-ga ühel ekraanil, kusjuures ainult alt ja ülevalt oli väike ülekate laudadel. Ise ei suuda laudu niimoodi ära mahutada, mul on 19 tolline standard ekraaniga monitor. Millist resolutsiooni kasutada? Kas on mingeid nippe kuidas Toweris laudu paremini mahutada? Kuskilt mäletan, et lugesin mingist skriptist?





Scriptid ei aita midagi, aitab ainult parem arvuti, millel hea videokaart ja kindlasti on vaja suuremat, kui 19 tollist monitori, siis ei ole probleemi. Teine võimalus, kasutada kahte monitori ;)

CTXrix
15.12.08, 16:44
Tigrano - mul on veel küsimusi boonuste kohta :P

Võtsin kuu alguses II leveli boonuse, aga see saab mul nüüd kohe-kohe läbi ja boonusdiileri tegi juba uue pakkumise...Tahaksin III levelit proovida, aga sellega seosos on küsimus - kui ma III leveli ära teen, siis hakkan saama pidevalt boonuseid, mis vajavad minimaalselt 2400 punkti lahtimängimiseks (I osa ehk 300$ jaoks), kuid kas siis madalamate levelite dealer bonus'ed mulle enam kättesaadavad pole? St kui mul näiteks mõnel kuul pole lihtsalt aega, et isegi 2400 punkti mängida, siis ma ei saagi midagi (selle asemel, et II levelil 800 punkti eest 100$ saada ja veel edasi 160 punkti eest 20$ ja 20$ turnapileti kah)?

-andres-
15.12.08, 16:52
Nonii, lõpuks ametlikult Toweris grindimas. Panin statid asjad paika. Harjun meluga ja alustasin kerge sessiga, 400 kätt, väike heater ja +40$.

CTXrix
15.12.08, 16:55
Nonii, lõpuks ametlikult Toweris grindimas. Panin statid asjad paika. Harjun meluga ja alustasin kerge sessiga, 400 kätt, väike heater ja +40$.


Edu! Soovitan alguses veidi rahulikumalt võtta, soft ja kõik muu vajab harjumist.

-andres-
15.12.08, 17:30
Tirisin esimesel sessil 10 lauda lahti ja probleeme ei täheldanud, seega peaks täitsa fittima Toweri olukord.

Tigrano
15.12.08, 19:10
Tigrano - mul on veel küsimusi boonuste kohta :P

Võtsin kuu alguses II leveli boonuse, aga see saab mul nüüd kohe-kohe läbi ja boonusdiileri tegi juba uue pakkumise...Tahaksin III levelit proovida, aga sellega seosos on küsimus - kui ma III leveli ära teen, siis hakkan saama pidevalt boonuseid, mis vajavad minimaalselt 2400 punkti lahtimängimiseks (I osa ehk 300$ jaoks), kuid kas siis madalamate levelite dealer bonus'ed mulle enam kättesaadavad pole? St kui mul näiteks mõnel kuul pole lihtsalt aega, et isegi 2400 punkti mängida, siis ma ei saagi midagi (selle asemel, et II levelil 800 punkti eest 100$ saada ja veel edasi 160 punkti eest 20$ ja 20$ turnapileti kah)?


Kui level 3 endale saad, siis saad valida kahe boonus dealeri poolt pakutava reload boonusega 4x300$ boonus (vabastamisel 50$ turniiri pilet) ja 4x844$ boonuse vahel (vabastamisel 100$ turniiri pilet).

Kui oled level 3, siis madalamaid reload boonuseid enam ei saa aga kuna boonused vabastatakse neljas osas, siis ei ole väga hullu, ainuke millest ilma jääd on turniiri pilet, mis boonuse vabastamise eest antakse ;)

masterpuppet
15.12.08, 21:14
Kas nüüd saab taas läbi netelleri towerist välja kanda?

Edit!

Aa, välja on saanud vist koguaeg kanda, sisse endiselt ei saa??

Tigrano
15.12.08, 22:23
Kas nüüd saab taas läbi netelleri towerist välja kanda?

Edit!

Aa, välja on saanud vist koguaeg kanda, sisse endiselt ei saa??


Netelleri kohta ei oska midagi öelda, jään vastuse võlgu, sest kord sai ja kord ei saanud, jube segane see värk. Arvan, et pigem ei saa.

-andres-
15.12.08, 22:27
Deposiiti teha ei saa igaljuhul Netelleri kaudu, seega loogika ütleb, et ei saa ka cashout'i.

Oliverk
15.12.08, 23:06
1000-1500 kätt päevas mõtekas võtta 200 boonus? See vabastatakse kahes osas. 800 peaks ikka punne kokku saama?

Metsapull
15.12.08, 23:17
1000-1500 kätt päevas mõtekas võtta 200 boonus? See vabastatakse kahes osas. 800 peaks ikka punne kokku saama?


Kaua selleks aega on? Kahe kuuga peaks ilusti hakkama saama, ühe kuuga ma ei oska öelda.

CTXrix
15.12.08, 23:20
Kaua selleks aega on? Kahe kuuga peaks ilusti hakkama saama, ühe kuuga ma ei oska öelda.


Kaks kuud on aega sellega jah. Oleneb limiidist, aga üldiselt ei tohiks probleemi olla.

Tigrano
15.12.08, 23:31
1000-1500 kätt päevas mõtekas võtta 200 boonus? See vabastatakse kahes osas. 800 peaks ikka punne kokku saama?


Mis limiidist jutt käib ;D

Oliverk
15.12.08, 23:32
Nl10 ja 10+ table oleneb palju soft mahutab mu ekraanile. Depo teeks 200 seega tundub see 200 boonus mõttekas. Kuigi pean tegema uue konto pangas kuna Moneybookers minu hetke kontot ei tunnista.

Tigrano
15.12.08, 23:36
Nl10 ja 10+ table oleneb palju soft mahutab mu ekraanile. Depo teeks 200 seega tundub see 200 boonus mõttekas. Kuigi pean tegema uue konto pangas kuna Moneybookers minu hetke kontot ei tunnista.


Selliste näitajatega võid valida selle 200$ boonuse, sest aega lahti mängida seda 2 kuud ja ei tohiks mingeid probleeme tekkida. Kui veel küsimusi, küsi aga julgelt.

zyxxx
15.12.08, 23:40
See ikka IMEB täiega, et Netelleriga ei saa deposiiti enam teha. Nüüd mul ei olegi võimalust omale uut boonust võtta, sest Moneybooker on mul ammu lukus >:(
Saatsin kirja supporti... eks kuuleb kas on tegu ajutise jamaga või tuleb uut kohta vaatama hakata.

Tigrano
15.12.08, 23:49
See ikka IMEB täiega, et Netelleriga ei saa deposiiti enam teha. Nüüd mul ei olegi võimalust omale uut boonust võtta, sest Moneybooker on mul ammu lukus >:(
Saatsin kirja supporti... eks kuuleb kas on tegu ajutise jamaga või tuleb uut kohta vaatama hakata.


Jah see oli imelik juhus, sest alguses Neteller toimis ja siis peale softi update enam ei toiminud. Arvan, et Netelleri süsteemidel on veel Eesti kasutajate jaoks arenguruumi. Vahepeal ei saanud Starsi ka kanda, kuda seal lood, kas on probleem lahendatud.

Metsapull
15.12.08, 23:53
Mul veel ka nettelleris see raha kinni, mille HEM-i ostmiseks sisse kandsin :(

Peab vist uuele ringile millalgi sellega minema, kuigi mõistus on juba ammu otsas.

Timpz
16.12.08, 16:39
Nii ilusa laua leidsin


Toweris on NL10-nes shortstackimine vist kohustuslik, ise pole kahjuks midagi sellist lugend veel

Oliverk
16.12.08, 16:46
Esimene mulje softist. Ultratilt kohe. Laual klõpsuta 10 korda enne kui aktviiseks muutub. Lauad kaovad lampi ära. Sisseistumiseks lauda klõpsuta 5 korda koha peal. Hud kaob lampi ära. 10 lauas 3 hud töötab.

-andres-
16.12.08, 17:21
Irw. Mul oli just vastupidi. Võtsin optionitest linnukese ära, et laud ette hüppaks kui sinu kord, niiviisi saab ilusti igal laual liigutused ära teha ja siis järgmise võtta ning aega jagub sedaviisi ilusti.
10 lauda tirisin lahti, harjumist vajab vaid ehk see, et pole preffered seat'i, otsisin igas lauas end mõni sekund enne kui sain aru, kas vaja add chips panna või mitte. Tase oli nl10 fishine, samas jäi ka see silma ning ka Buildup mainis mulle, et lauad muutuvad jõle kiiresti ja jep. Kui istuda lauda, kus vpip on 30+, siis 15 minutiga võib see olla alla 10ne, sest fishid on tühjad ja mingid haiglaslikud shortstackerid tulevad lauda. Kuid eks ka table selection ja vahetus tuleb käppa harjutada.
Igatahes mõningate juttude põhjal ootasin ma midagi märksa hullemat. Kõige suurem pluss, mida ise oskaksin tuua on konkreetsed 1/2 ning eriti just 3/4 pot nupud. Ei pea tihti toksima ja slidima. Samas ka slider on üldiselt okei, Starsi omale jääb küll alla, kuid Prima omast konkreetselt mugavam.

Oliverk
16.12.08, 17:27
Mul hetkel ülejäänud suva aga Hud konkreetselt ei tööta. Neid laudu kus hudi pole databaasi ka ei tmba mulle tundub.

-andres-
16.12.08, 17:43
HEM kõige uuem versioon?
Mis folderist sul auto import on ja kuidas settingud? Mul Hud alguses ei hakanud tööle, panin kõige uuema beta peale ja hakkas tööle nagu kellavärk.

Oliverk
16.12.08, 17:51
Kõige uuem beta peal. Settingud peaks olema nagu peab. Algul nagu hud töötas siis järk järgult kaob ära akendelt lõpus oli 10-st 3 alles. Käsi näitab baasis 2 h 400 vähe minumeelest?

-andres-
16.12.08, 18:09
10 lauda on ~500 tunnis, seega kindlasti vähe. Buildupil oli ka mingi selline jama just, minuteada sai korda endal, kui active muutub kuskil, siis võib küsida.

Metsapull
16.12.08, 18:20
Väga huvitav, üks neist põhi shortiedest läks SB-lt cuttoffi tõste (enne teda kõik foldinud) peale allin K7o-ga.

BuildUp
16.12.08, 18:22
Kõige uuem beta peal. Settingud peaks olema nagu peab. Algul nagu hud töötas siis järk järgult kaob ära akendelt lõpus oli 10-st 3 alles. Käsi näitab baasis 2 h 400 vähe minumeelest?


Mul oli see, et vaatasin HEMis teise useri state ja see jäi peale ka pärast. Ning siis ta ei hakkanud enam OnGame salvestama, kuna starsi kasutaja oli ees.

virx747
16.12.08, 18:47
Väga huvitav, üks neist põhi shortiedest läks SB-lt cuttoffi tõste (enne teda kõik foldinud) peale allin K7o-ga.


Eks neil on ka närvid läbi.. Samas kui nad vahetustega töötavad, siis võis olla vanaema kord ja ta ajas midagi sassi. ;)

Metsapull
16.12.08, 18:51
Väga huvitav, üks neist põhi shortiedest läks SB-lt cuttoffi tõste (enne teda kõik foldinud) peale allin K7o-ga.


Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 9 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

k0d3e4r (UTG+1): $13.94
schnuckpuk (UTG+2): $8.75
Espinete6 (MP1): $9.85
betlucky33 (MP2): $2.62
dadaseer (CO): $10.15
oret_o (BTN): $24.26
MacWoron (SB): $5.15
x_LooMoo (BB): $1.75
Hero (UTG): $4.00

Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG with A :diamond: T :heart:
5 folds, oret_o raises to $0.40, 1 fold, x_LooMoo raises to $1.75, 1 fold, oret_o calls $1.35

Flop: ($3.60) 9 :diamond: 2 :club: J :club: (2 players)

Turn: ($3.60) 3 :diamond: (2 players)

River: ($3.60) 9 :club: (2 players)

Final Pot: $3.60
oret_o shows Q :club: Q :spade:
x_LooMoo shows K :heart: 7 :club:
oret_o wins $3.42
(Rake: $0.18)

zyxxx
16.12.08, 20:11
Thank you for contacting Tower Gaming Support.
Unfortunately, after new contractual agreements the Networks has made with Neteller; Neteller is no longer an option for our players in Estonia. The options currently available for you based on your country's region are;
Clik2Pay, ClickAndBuy, MoneyBookers and WebMoney.

Should there be any future changes regarding the payments options for our players in Estonia, we will notify you.
Should you have any further questions please do not hesitate to contact us.

Keiss
16.12.08, 20:11
Ju tahtis flipata siis.

Oliverk
16.12.08, 20:27
Mul Toweris mingi pooli käsi impordib ja peale poolt tundi kaput. Ühtegi kätt baasi ei võta ja hud kaob ära. Reinstall tehtud aga veel jamab peab edasi uurima.

-andres-
16.12.08, 20:35
Aga uuri või tee teema HEM'i ametlikku foorumis. Sealt saab suht kiirelt vajalikku ja tarka abi :).

Tigrano
16.12.08, 21:05
Mul Toweris mingi pooli käsi impordib ja peale poolt tundi kaput. Ühtegi kätt baasi ei võta ja hud kaob ära. Reinstall tehtud aga veel jamab peab edasi uurima.


Sellised probleeme pole olnud ja neid kindlasti raske lahendada, sest tegelikult ju asi töötab aga mis põhusel vahepeal lakkab töötamast ei kujuta ette. Loodan, et HEM foorumist saad abi.

Oliverk
16.12.08, 23:20
Tänu auyoongame skriptile soft suht seeditav juba. Saaks sellest Hemi jurast lahti oleks bueno. Aga tase on küll ikka ultramadal Triobeti kõrval. Short lajatab siis range AA-QQ suht lihtne read. Täna siis pluss 3 BI 1 bi läks kaotsi igast algsete softi jamadega nii et oleks paremgi olnud .


Hem siis konkreetselt kooleb ära mul. Äkki saab mälu täis ja selles viga? Restart Hemile ja loeb käed takkajärgi sisse. Infot kuvab ka meeletu viivitusega. Mingi 3-5 min.

ranka
16.12.08, 23:23
Tänu auyoongame skriptile soft suht seeditav juba. Saaks sellest Hemi jurast lahti oleks bueno. Aga tase on küll ikka ultramadal Triobeti kõrval. Short lajatab siis range AA-QQ suht lihtne read. Täna siis pluss 3 BI 1 bi läks kaotsi igast algsete softi jamadega nii et oleks paremgi olnud .


Hem siis konkreetselt kooleb ära mul. Äkki saab mälu täis ja selles viga? Restart Hemile ja loeb käed takkajärgi sisse. Infot kuvab ka meeletu viivitusega. Mingi 3-5 min.


RAM disk'i oled proovinud?

http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,220.0.html

Oliverk
16.12.08, 23:25
Jep lootsin ilma hakkama saada aga peab vist sellesse süvenema ikka.

-andres-
17.12.08, 05:00
Aga seoses Ramdiskiga on imelik asi. Mu läpakas, kus ma pokkerit mängin, ei ole enam kõige uuem, kuid tegin 12lauda lahti+Hud Toweris ning mingeid viivitusi polnud näha. Kui vaid siis graphicut vahepeal refreshides läks mõni sekund kauem aega, kui samal juhul Starsis.
Ühesõnaga unustasin ise Ramdiski juba täitsa ära Toweri puhul, kuid huvipärast peaks ka proovima, jõudlus ei tule kahjuks.

Tigrano
17.12.08, 05:10
Aga seoses Ramdiskiga on imelik asi. Mu läpakas, kus ma pokkerit mängin, ei ole enam kõige uuem, kuid tegin 12lauda lahti+Hud Toweris ning mingeid viivitusi polnud näha. Kui vaid siis graphicut vahepeal refreshides läks mõni sekund kauem aega, kui samal juhul Starsis.
Ühesõnaga unustasin ise Ramdiski juba täitsa ära Toweri puhul, kuid huvipärast peaks ka proovima, jõudlus ei tule kahjuks.


RamDisc aitab jubedalt, soovitan kõigil kasutada. Katsun aretada süsteemi, kus soft jookseks ka RamDisckil, siis on veel lõbusam ;)

Aristotep
17.12.08, 12:05
Ramdisk on hea asi. Enne kõvaketas ikka ragistas rämedalt.

CTXrix
17.12.08, 12:37
Ramdisk on hea asi. Enne kõvaketas ikka ragistas rämedalt.


OK, kui kõik kiidavad, siis tuleb ikka ise ka katsetada. Õhtul teen asja ära :)

masterpuppet
17.12.08, 12:37
Mägin läpakal ja ramdiski kõige suurem eelis on see, et arvuti on kõvasti jahedam, kuna kõvakas ei tee enam meeletult tööd. Nüüd hea voodis lamada ja grindida.

Tigrano
17.12.08, 13:50
Mägin läpakal ja ramdiski kõige suurem eelis on see, et arvuti on kõvasti jahedam, kuna kõvakas ei tee enam meeletult tööd. Nüüd hea voodis lamada ja grindida.


Irw, voodis lamada ärge jamage mehed ;)

Marek K.
17.12.08, 16:56
Ma eitea, endal suht uus läpakas.. õnneks pole küll aru saanud, et ongame miski lagib vms 9 lauda mängides ja mingit hullu süsteemiresursside kasutust ka ei tundu olevat. Ju ma siis luckbox :)

Oliverk
17.12.08, 17:24
Krt mehed see Tower on ehtne kuld. Ainult istu lauda ja karju DENGI SJUDAA RÕÕBAD. Ja pappi pritsib.

Tigrano
17.12.08, 17:39
Krt mehed see Tower on ehtne kuld. Ainult istu lauda ja karju DENGI SJUDAA RÕÕBAD. Ja pappi pritsib.


Irw ;D

Marek K.
17.12.08, 17:52
IRW

Tigrano
17.12.08, 19:52
Pean jällegi vabandama, sest Toweri tänane 100$ freeroll jääb ära, jällegi tingitud Toweri suppordi poolt seadistamata turniirist.

Seega järgmine nädal, kui kõik sujub on lisatud 100$ freerolli asemele 200$.


Informeerin Teid eelnevalt turniiride uuest ajakavast,

Tigrano

BuildUp
20.12.08, 00:43
Ma sain nüüd 1 leveli pointsid kokku ja peaks nüüd 75$ boonuse saama?! Hetkel ma seda veel saanud pole. Kas sellega lähebki aega?

Tigrano
20.12.08, 01:37
Ma sain nüüd 1 leveli pointsid kokku ja peaks nüüd 75$ boonuse saama?! Hetkel ma seda veel saanud pole. Kas sellega lähebki aega?


Tavaliselt käib boonus dealer kuulõpus või paari päeva jooksul peale boonuse vabastamist ;)

CTXrix
20.12.08, 10:18
Tavaliselt käib boonus dealer kuulõpus või paari päeva jooksul peale boonuse vabastamist ;)


Mul on juba mitmendat korda tulnud siis, kui eelmisest boonusest veel natuke mängida. Väga mugav tegelt - pane aga uus boonus järjekorda ja korras. Ei lähe pm ühtegi kätt "raisku" niimoodi. Boonus on ülimalt cool asi tegelt ja need vennad, kes vinguvad ala "boonushoor" vms, on lihtsalt veidi kallutatud loogilise mõtlemisega (loe: dumbajumbad) - extra value on võimas tegelikult ja miks sellest keelduda? Lisaks aitavad boonused igati breakeven stretche seedida.

Timpz
20.12.08, 10:31
Saatsin eile tower supporti kirja vajalike asjadega High Hand Challenge jaoks. AAAA oli käsi, sellega peaks ju võitma, kaua sellega rahaülekandega aega võib minna? (kui ma juhuslikult näiteks hand numbrit valesti ei kirjutand :P)

-andres-
20.12.08, 10:32
Ei tea midagi selle AAAA kohta. Keegi siit alles saatis üks päev oma Royali, jrg vist, ning oli sunnitud 3 peale 50$ splittima :D.

Oliverk
20.12.08, 11:38
Sa said selle a ju ühe kaardiga? Selle eest vaevalt midagi saad.

-andres-
20.12.08, 11:45
Sa said selle a ju ühe kaardiga? Selle eest vaevalt midagi saad.


On seal reegel, et peab mõlemat kaarti käest kasutama? Kui pole, siis ju "same strong".

Timpz
20.12.08, 11:54
peab vähemalt yhte kaarti kasutama käest

Timpz
21.12.08, 21:03
Saadeti mail vastu ka et käsi ei olnud küllalt hea



Kas nende player pointide eest mingeid asju( särke vms) ei saa osta?

Tigrano
21.12.08, 21:19
Saadeti mail vastu ka et käsi ei olnud küllalt hea



Kas nende player pointide eest mingeid asju( särke vms) ei saa osta?


Ainult turniire, sest boonused antakse ju niisamma.

PS. Täna jällegi ei toimunud Toweri turniir, täiesti marru ajab juba.

-andres-
21.12.08, 21:38
Jep. Otsisin taaskord ja mõtsin, et küsin veel üle, kuid läks meelest.

Tigrano
21.12.08, 21:48
Jep. Otsisin taaskord ja mõtsin, et küsin veel üle, kuid läks meelest.


Tower on peaaegu juba 10 korda turniiride toimumise ära susserdanud ei teagi mida teha, katsub suppordiga tõsisemalt rääkida.

BuildUp
21.12.08, 22:07
See on päris jama ikka, et mul sessi keskelt ka käsi HEM ei salvesta Toweri tõttu. Lihtsalt jätab mõned käed andmata, peale sessi võid hoida lahti küll Towerit ja Hemi a midagi sellest ei ole.

Tigrano
21.12.08, 23:54
See on päris jama ikka, et mul sessi keskelt ka käsi HEM ei salvesta Toweri tõttu. Lihtsalt jätab mõned käed andmata, peale sessi võid hoida lahti küll Towerit ja Hemi a midagi sellest ei ole.



Oskad umbes öelda palju käsi kaotsi läheb, endal probleemi suurt ei ole aga näiteks pendulal samuti on praegu mingi suur kala, katsume vaadata äkki õnnistub ära fixida.

BuildUp
22.12.08, 02:21
Oskad umbes öelda palju käsi kaotsi läheb, endal probleemi suurt ei ole aga näiteks pendulal samuti on praegu mingi suur kala, katsume vaadata äkki õnnistub ära fixida.


Ma seda ei oska öelda, aga on lihtsalt selliseid juhuseid olnud, et saan mingi räige biidi ja tahan pärast vaadata seda kätt. Aga pole, mida vaadata. :-\

Tigrano
22.12.08, 06:08
Ma seda ei oska öelda, aga on lihtsalt selliseid juhuseid olnud, et saan mingi räige biidi ja tahan pärast vaadata seda kätt. Aga pole, mida vaadata. :-\


Kindlasti tihti lähed suurest vihast lauast minema, kui beadi saad ja siis soft ei ole jõudnud veel kätt db faili salvestada. Teine võimalus, et jah osad käed on puudu ja midagi ei ole teha. Minul jääb kuu peale kadunuks umbes 3000 kätt keskeltläbi.

-andres-
22.12.08, 10:45
Kindlasti tihti lähed suurest vihast lauast minema, kui beadi saad ja siis soft ei ole jõudnud veel kätt db faili salvestada. Teine võimalus, et jah osad käed on puudu ja midagi ei ole teha. Minul jääb kuu peale kadunuks umbes 3000 kätt keskeltläbi.

Irw. Täpselt nii ta teeb XD. Üleeile oli peale floppi oma JJga allinn AA vastu. Peale turni oli lauast kadunud, samas Riverisse potsatas 2 outer ja automaatselt oli 2 kohta lauas vaba :D.

BuildUp
22.12.08, 13:26
Irw. Täpselt nii ta teeb XD. Üleeile oli peale floppi oma JJga allinn AA vastu. Peale turni oli lauast kadunud, samas Riverisse potsatas 2 outer ja automaatselt oli 2 kohta lauas vaba :D.


No ära räägi nüüd kõigile! :-[ ;D ;D ;D

Aga jah, arvatavasti tõesti on see tingitud sellest, et panen auto close peale. :)

vaenekala
22.12.08, 14:32
Toweris enam ei makstagi nt. 200 boonusel, et pool ja pool vaid pead tegema 40 punkti ja siis saad 5$ ja nii 40 korda?(A)

-andres-
22.12.08, 14:45
Jep. Endal tuleb täpselt samamoodi. 5$ iga 50 punkti pealt.

BuildUp
22.12.08, 14:45
Hakkasin just laudu lahti tegema ning terve laud on must. Mitte midagi ei näe, normaalne! :-\ ;D

Timpz
22.12.08, 14:46
Hakkasin just laudu lahti tegema ning terve laud on must. Mitte midagi ei näe, normaalne! :-\ ;D

lol?

Marek K.
22.12.08, 14:53
Tigrano mis su user toweris?

-andres-
22.12.08, 15:04
MiaMia vist?
Kusjuures, mul oli eile selline olukord, et floppasin AJga 2pair ja flopis kolmandat kaarti lihtsalt ei olnud :D.

Marek K.
22.12.08, 15:09
Siis sa ei saagi kunagi teada, et kas sa said fh v6i mitte :P

-andres-
22.12.08, 15:10
Kusjuures jep :D. Turni kaart tuli ja siis oli tühi auk kahe kaardi vahel :D. Aga poti võtsin maha, seega okei :).

Metsapull
22.12.08, 18:23
MiaMia vist?
Kusjuures, mul oli eile selline olukord, et floppasin AJga 2pair ja flopis kolmandat kaarti lihtsalt ei olnud :D.


MiaMimi on minu meelest.

-andres-
22.12.08, 18:45
MiaMimi on minu meelest.

Sul vist õigus, mul oli meeles, et Mia on alguses :).

Tigrano
22.12.08, 19:18
MiaMimi on minu meelest.


Hakkab tulema ;D

CTXrix
22.12.08, 21:18
Jep. Endal tuleb täpselt samamoodi. 5$ iga 50 punkti pealt.


Suht sick imo - nagu tilguks midagi juurde...psühholoogiliselt on ikka palju vägevam 100$ piraki kontole saada. Seda 5$ kaupa ei pane tähelegi.

Tigrano
22.12.08, 21:19
Suht sick imo - nagu tilguks midagi juurde...psühholoogiliselt on ikka palju vägevam 100$ piraki kontole saada. Seda 5$ kaupa ei pane tähelegi.


Väga huvitav, mõnele võib tulla kasuks, kellel roll väike aga samas selline boonus tilkumine arvele ei ole väga meeldiv, mulle vähemalt ei meeldiks ;D

Timpz
23.12.08, 00:49
Kes tahab teada mis inimesi satub Towerisse sis vot see on hea näide


***** Hand History for Game 484237477163 *****
$10.00 USD NL Texas Hold'em - Monday, December 22, 11:44:40 ET 2008
Table Homs (Real Money)
Seat 3 is the button
Seat 1: Jape78 ( $6.29 USD )
Seat 2: nopssum ( $7.90 USD )
Seat 3: GrekGrekof ( $9.45 USD )
Seat 4: player20007 ( $8.25 USD )
Seat 5: SmashZone ( $12.40 USD )
Seat 6: Karupoja ( $10.75 USD )
Seat 7: guibolle ( $8.92 USD )
Seat 8: betlucky33 ( $1.60 USD )
Seat 9: Dyfrain ( $9.90 USD )
Seat 10: laydama ( $4.49 USD )
SmashZone posts small blind [$0.05 USD].
Karupoja posts big blind [$0.10 USD].
** Dealing down cards **
Dealt to SmashZone [ A :club: A :diamond: ]
guibolle calls [$0.10 USD]
betlucky33 folds
Dyfrain folds
laydama raises [$0.20 USD]
Jape78 folds
nopssum folds
GrekGrekof folds
player20007 folds
SmashZone raises [$0.75 USD]
Karupoja folds
guibolle calls [$0.70 USD]
laydama calls [$0.60 USD]
** Dealing Flop ** [ 2s, Js, 8h ]
SmashZone bets [$1.85 USD]
guibolle folds
laydama raises [$3.69 USD]
SmashZone calls [$1.84 USD]
** Dealing Turn ** [ 5 :spade: ]
** Dealing River ** [ 7 :spade: ]
SmashZone shows [A :club:, A :diamond: ]
laydama shows [K :club: , 3 :club:
SmashZone wins $9.39 USD from main pot

Tigrano
23.12.08, 05:16
Timpz seal on veel hullemaid mängijaid ;D

CTXrix
23.12.08, 08:39
Njaa, ei viitsi praegu kätt üles otsida, aga eile raisis UTG 2$, CO-s panin JJ-ga 7$ peale, UTG küttis 14$ peale (monster obv...), aga kuna vend oli suht lag, siis callisin - position ikkagi. Flop tuli AKQ rainbow (dreamflop JJ jaoks exole...). Villain mõtles paar sekundit ja open fold. ;D

CTXrix
23.12.08, 13:26
Mis ajal peab live supporti üritama tabada? Olen üritanud ja üritanud, aga imo on see kogu aeg offline???

Tigrano
23.12.08, 13:31
Ei ole kunagi kasutanud live supporti. Olen alati saanud vastused Lobbyst Tower Staffi käest, kes suht tihti on Lobbys chattimas. Suurtemate probleemide korral, kindlasti e-mail supporti.

virx747
23.12.08, 14:07
Mida siis pakutakse homme?

Tomorrow from 18:00 to 20:00 CET we will be hosting our famous TOWER HOURS promotion!
This one will be sure to get a lot of attention! Read carefully, these are the only hints you're getting!
• Hold'em, Stud, or Omaha... you will ALL have an equal chance of winning!
• We have prepared to give away MORE cash than previous Tower Hours!
...See you tomorrow? That's what we thought!
Sincerely,
Tower Gaming Poker Team

Tigrano
23.12.08, 14:10
Mida siis pakutakse homme?

Tomorrow from 18:00 to 20:00 CET we will be hosting our famous TOWER HOURS promotion!
This one will be sure to get a lot of attention! Read carefully, these are the only hints you're getting!
• Hold'em, Stud, or Omaha... you will ALL have an equal chance of winning!
• We have prepared to give away MORE cash than previous Tower Hours!
...See you tomorrow? That's what we thought!
Sincerely,
Tower Gaming Poker Team



Seda ei tea kunagi, eks näis, arvan et Pühade eri ja võib päris magus Tower Hour tulla.

Aristotep
23.12.08, 14:13
Mida varasemalt on muidu pakutud? Ehk mäletad veel?

Tigrano
23.12.08, 14:15
Mida varasemalt on muidu pakutud? Ehk mäletad veel?


Igasugust jura, olen liiga väsinud, et kõike üles lugeda. Näiteks royali, neliku hitid saad x kordselt võidusumma, punktide eest saad soodus hinnaga osta turniire, jne

Timpz
23.12.08, 14:18
meil sis 20.00-22.00?

Aristotep
23.12.08, 14:20
Kas 19.00-21.00 ei ole pigem?

kollane
23.12.08, 20:01
Ei hakka uut teemat tegema, küsin siit.
Plaan Towerisse minna, tahtsin küsda mis oleks mõistlik see pakett võtta esimeseks ?
Deposiidi suuruseks plaanin 50-70dollarit.
Mõtlesin seda 75 dollarist paketti või peaks hoopis 30 võtma ?

BuildUp
23.12.08, 20:44
Ei hakka uut teemat tegema, küsin siit.
Plaan Towerisse minna, tahtsin küsda mis oleks mõistlik see pakett võtta esimeseks ?
Deposiidi suuruseks plaanin 50-70dollarit.
Mõtlesin seda 75 dollarist paketti või peaks hoopis 30 võtma ?



Ära alla 75 kohe kindlasti vaata. 75$ peaks ilusti ära mängima. Ma sain selle vabastatud kuuga( üle 20k käe siis).

Metsapull
24.12.08, 09:54
Kuradi shortied nende vastu ei ole võimalik mängida, kui minul on kehvem käsi, siis nad alati võidavad ja nüüd kui mul AA oli, siis sain PF kahe venna vastu AI ning muidugi üks shortie sai sai flopist kolm sobivat mastikaarti endale, masti ta õnneks kokku ei saanud, aga riverisse sai oma kurdadi J-le pihta ja ilus 7,5$ pot sinna läkski. >:( >:(

Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 10 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

player13777 (BTN): $2.65
toph99 (SB): $10.40
leonard198 (BB): $2.00
zincou75 (UTG): $2.74
Hero (UTG+1): $10.00
testebs (UTG+2): $4.90
Myungplik (MP1): $2.03
BenEro78 (MP2): $1.65
boypoker3 (MP3): $2.62
Bert Bonkers (CO): $1.80

Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG+1 with A :spade: A :diamond:
Hero raises to $0.40, 3 folds, boypoker3 raises to $0.80, 1 fold, player13777 raises to $2.65, 3 folds, Hero raises to $7.35, boypoker3 calls $1.82 all in

Flop: ($8.07) Q :heart: 3 :heart: 2 :heart: (3 players - 1 is all in)

Turn: ($8.07) 3 :diamond: (3 players - 1 is all in)

River: ($8.07) J :club: (3 players - 1 is all in)

Final Pot: $8.07
player13777 shows J :heart: J :diamond:
Hero shows A :spade: A :diamond:
boypoker3 shows K :club: K :diamond:
player13777 wins $7.67
Hero wins $4.70
(Rake: $-4.30)

Timpz
24.12.08, 17:17
Millal tower hours hakkab :P?

Aristotep
24.12.08, 17:30
poole tunni pärast

Metsapull
24.12.08, 18:10
Millal tower hours hakkab :P?


Mis pakkumine täna on muidu?

Tigrano
24.12.08, 18:15
poole tunni pärast


Suht imelik Tower Hour peab enda screen name leidma chatist, siis saatma supporti kirja, kui keegi mõnda sõbra nime näeb kirjutage siia, et mõni foorumi Toweri mängija boonusest ilma ei jääks, sest suht raske on jälgida seda chat boxi seal.

NB!!! Enneb tuleb registeerida, Tower hoursi lehel. Selle leiate promode alt.

Tigrano
24.12.08, 18:18
Tundub, et boonused võivad head tulla, sest STAFF ajab asja kuumaks.

Metsapull
24.12.08, 18:19
Ei tundu just kõige mõnusam pakkumine olevat. Chatti ka eriti ei jälgi, aga senini pole küll märganud, et keegi lauasolijatest oleks midagi võitnud.

Metsapull
24.12.08, 18:20
Tundub, et boonused võivad head tulla, sest STAFF ajab asja kuumaks.


Siis peab hakkama hoolikamalt asja jälgima.

Timpz
24.12.08, 18:22
mida sinna emaili kirjutama peab

-andres-
24.12.08, 18:24
Kas keegi selle emaili saaks ka öelda, kuhu saatma peab, kui näkkab :D?

Tigrano
24.12.08, 18:37
Andres ära maha maga, pead kähku meili saatma ;D

-andres-
24.12.08, 18:38
Saatsin ära :). Eks annan teada, mis mulle kingiti siis :).

Tigrano
24.12.08, 19:13
Vibulane, midagi kukkus just sulle ;D

Aristotep
24.12.08, 19:15
Tarq sai ka auhinna. Ma saatsin vastuse ära :)

Timpz
24.12.08, 19:21
PANGE PÕLEMA STAFF KRDI MEAN OLD FAGGOTID

-andres-
24.12.08, 19:25
Miks, selgelt ütles sulle ju, et räägi lihtsalt inglise keeles :/.

Aristotep
24.12.08, 19:26
Mis staff tegi?

Aristotep
24.12.08, 19:28
gogogo Tigrano! You won!

Timpz
24.12.08, 19:29
nahhui ärgu sis rääkigu samal ajal muid asju

Metsapull
24.12.08, 19:31
gogogo Tigrano! You won!


Kus kohast Sa seda nägid?

Timpz
24.12.08, 19:38
Kõik peale minu ja antxi võitsid eestlastest eks?

Tigrano
24.12.08, 19:38
Midagi kukkus mulle ka, loodan, et midagi asjalikku ikka. Ehk kompenseerib seda, et AA 2x ei suutnud maha just panna ::)

Metsapull
24.12.08, 19:42
Kõik peale minu ja antxi võitsid eestlastest eks?


Ma küll ei tea, et ma midagi võitnud oleks.

Marek K.
24.12.08, 19:45
MA NII TILTIS ROFL, PALLID KADUSID ÄRA JUST TÄNU SELLELE, ET ENAM EI SUITSETA KENTI VAID LM-i. AODFJAS M

Tigrano
24.12.08, 19:46
Tundub, et jama natuke, sest juba lõppes ära ja väga vähesed said midagi. Pühade ajal tuleb kõigile midagi anda, loodan vähemalt, et need, kes võidsid saavad midagi suurt :o

-andres-
24.12.08, 19:52
10$ on siis boonuseks. Nii, et kõik teised ärge taga nutke, polnud midagi erilist.

Aristotep
24.12.08, 19:59
10 doltsi jah. Selle 2 tunni jooksul suudan ma lauas ka rohkem võita :D

Ootasin midagi enamat ausalt öeldes.

Tigrano
24.12.08, 20:04
10$ on siis boonuseks. Nii, et kõik teised ärge taga nutke, polnud midagi erilist.


Irw, see ju naeruväärne, uskumatu.

Tigrano
24.12.08, 20:08
LoL, kanti 50$ irw, irw, oh jah, lootsin rohkemat ;D

virx747
24.12.08, 20:15
Mulle kukkus ka siis 10 doltsi jõuluvana soki seest. Umbes ajal sain just samaväärse bad beadi, nii et tasa.

Timpz
24.12.08, 20:39
tondikari see staff ikka , VÄGEV TOWER HOURS TULEB, mingi üksikud saavad 50, mõned 10 ja gg

CTXrix
24.12.08, 21:13
Millegipärast arvasingi, et pole mõtet mängida ja õhtusööki p-sse keerata :D

Tarq666
24.12.08, 21:51
Sai ka siis 1,5h raisatud selle 10doltsi ootamise peale, vähemalt tuli väike pluss väiksele downswingile:)

BuildUp
25.12.08, 19:02
Üks avastus jälle. Tegin sessi ja sain ühe suure võidu JJga, aga seda HEMi graafik ei näitand ning kätt ka ei olnud. Vaatasin Toweri session statistic alt ja seda ei olnud seal ka. Ühesõnaga peaks probleem olema Toweris. Mäletan, et kohe peale seda võitu tõmbas vastane minema. Kas see võib ka olla põhjus miks Tower seda kätt ei salvestanud?

Siit tekib ka kohe küsimus, et kui Tower seda kätt stati alla ei salvestanud, siis kas ma üldse sain selle võidu. ???

Tigrano
25.12.08, 21:56
Üks avastus jälle. Tegin sessi ja sain ühe suure võidu JJga, aga seda HEMi graafik ei näitand ning kätt ka ei olnud. Vaatasin Toweri session statistic alt ja seda ei olnud seal ka. Ühesõnaga peaks probleem olema Toweris. Mäletan, et kohe peale seda võitu tõmbas vastane minema. Kas see võib ka olla põhjus miks Tower seda kätt ei salvestanud?

Siit tekib ka kohe küsimus, et kui Tower seda kätt stati alla ei salvestanud, siis kas ma üldse sain selle võidu. ???


See, et vastane ära läks ja kätt ei salvestanud on huvitav tähelepanek aga isiklikult arvan, et ei ole mõtet pead vaevata selle probleemiga, sest midagi teha ei saa ennem, kui Ongame ise ükskord softi arenguga niikaugele jõuab, et käed enam ära ei kao.

Ning raha kindlasti ära ei kao, sellepärast ära muretse ;)

kollane
27.12.08, 01:34
Liitusin ka siis Toweriga, võtsin 75dollarilise paketti. Esmp. hakkan siis mängima.

Ma pean rohkem silmi lahti tegema foorumis. Tigrano suure esimese lehe täis kirjutanud ja vaeva näinud kõige vajalikuga aga ma lihtsalt ei näe.
Ei kasutanud seda linki ega midagi, väga loll mina.

ranka
27.12.08, 01:51
Liitusin ka siis Toweriga, võtsin 75dollarilise paketti. Esmp. hakkan siis mängima.

Ma pean rohkem silmi lahti tegema foorumis. Tigrano suure esimese lehe täis kirjutanud ja vaeva näinud kõige vajalikuga aga ma lihtsalt ei näe.
Ei kasutanud seda linki ega midagi, väga loll mina.


Edu!

Timpz
27.12.08, 13:50
Turniirid ei toimu enam?

Tigrano
27.12.08, 23:32
Liitusin ka siis Toweriga, võtsin 75dollarilise paketti. Esmp. hakkan siis mängima.

Ma pean rohkem silmi lahti tegema foorumis. Tigrano suure esimese lehe täis kirjutanud ja vaeva näinud kõige vajalikuga aga ma lihtsalt ei näe.
Ei kasutanud seda linki ega midagi, väga loll mina.



Tere kollane,

Loodetavasti artikkel oli abiks, kui abi veel vaja ja siit Toweri postituste alt ei leia, siis kindlasti küsi julgelt. Kahju, et läbi selle lingi tõesti ei liitunud, sest vahetevahel on meil neile huvitavaid üritusi pakkuda.

Edu Toweris,

Tigrano

Tigrano
27.12.08, 23:34
Turniirid ei toimu enam?


Kindlasti toimuvad, momendil tekkinud väikesed segadused, meie ja suppordi vahel.

Kui vaadata tulevikku, kas Teile meeldiksid uuel aastal rohkem freerolle või rohkem added turniire?

Timpz
28.12.08, 00:20
freekaid, br väike

jrgn hell
28.12.08, 03:20
added äkki, ei oskagi öelda, donkaments nagunii

CTXrix
28.12.08, 09:59
Boonusdiileri tegi mulle "special" pakkumise - II taseme reload ja 120$ asemel 160$...oddly enough ma tegelikult kaotan selle boonusega, sest nüüd pean 160$ lahti mängima, et 20$ turnapilet saada :P Aga noh, ega Toweri boonuste üle saa kurta ju, kuradima hea extra raskel ajal.

Marek K.
28.12.08, 14:05
No mõnel mehel joppas vapsee hästi, peab level 3-le saamiseks aind miski 1k punkte teenima. Endal küll sellist luksust ei ole

CTXrix
28.12.08, 15:02
No mõnel mehel joppas vapsee hästi, peab level 3-le saamiseks aind miski 1k punkte teenima. Endal küll sellist luksust ei ole


eiei, see on ikka II taseme regular boonus, mitte nn üleminekuboonus...see oleks kerged 1200$ ja selle võrra ka kõvasti rohkem punkte vaja teenida. Päris sweet oleks, kui saaks ca 1k punkti eest 3ndale levelile.

hotcocacola
28.12.08, 18:45
Nii, kuna failisin Full Tildis ja ammu olen mõelnud Ongamele, siis Tower on kindlasti parim valik. Kuigi samas Redkingis saaksin rakebacki ka läbi ühe tuttava aga see selleks.

Lugesin läbi 8 lehte teksti, päris huvitav. Mõnel on softiga probleeme, aga enamusel töötab ilusti.

Minu küsimused:
1. Äkki keegi teab, kas Toweris võib saada rakebacki, kasvõi läbi mingite ulmeliste affiliatide? Kui jah, kui palju, kus jne :).
2. Olen lugenud depomise kohta, seega eeldan et kui kannan 250$, siis oleks mulle parim "GETTING AHEAD BONUS 200$"? Mängin Trios NL20 või NL50 (igastahes 6-8 lauda ja päevas 3-6h, kuus 23+ päeva :P, aga seal alustaksin maksimaalselt NL20s).
3. Kui teha 5$ double or nothing (DON) või 10$ DON-e, kui kiirelt need lauad täis tulevad? Kas seal leidub vaid full ring lauad või on seal ka 6-8 seated laudu vms?

4. Räägite pidevalt reload boonustest, kui suured need pakkumised tavaliselt on?
5. Kas seal leidub ka mini-view aknaid (kui jah, ma oleksin südamest tänulik, kui keegi suudaks panna screenshoti kuhugi ülesse ;))
6. Kui vana peab olema, et antud saidil mängida? Kuigi Tower on osa Ongamest, siis ma ei oska ise seisukohta võtta, sest ma olen kuulnud, et mõnel Ongamei saidil pead olema 21 aastane.


hetkel on vist kõik, aitäh!
:)

levis
28.12.08, 19:08
3. Kui teha 5$ double or nothing (DON) või 10$ DON-e, kui kiirelt need lauad täis tulevad? Kas seal leidub vaid full ring lauad või on seal ka 6-8 seated laudu vms?

Hommikusel ajal on ongame võrgus liiklus väga vaikne.
Õhtusel ajal saab 12 DON 5$ või 10$ STT lauda kokku umbes 15 minutiga.
DON STT'd on ainult FR.
miniview:
http://my.pokernews.com/levis/double-or-nothing-1.htm

BuildUp
28.12.08, 19:16
Nii, kuna failisin Full Tildis ja ammu olen mõelnud Ongamele, siis Tower on kindlasti parim valik. Kuigi samas Redkingis saaksin rakebacki ka läbi ühe tuttava aga see selleks.

Lugesin läbi 8 lehte teksti, päris huvitav. Mõnel on softiga probleeme, aga enamusel töötab ilusti.

Minu küsimused:
1. Äkki keegi teab, kas Toweris võib saada rakebacki, kasvõi läbi mingite ulmeliste affiliatide? Kui jah, kui palju, kus jne :).
2. Olen lugenud depomise kohta, seega eeldan et kui kannan 250$, siis oleks mulle parim "GETTING AHEAD BONUS 200$"? Mängin Trios NL20 või NL50 (igastahes 6-8 lauda ja päevas 3-6h, kuus 23+ päeva :P, aga seal alustaksin maksimaalselt NL20s).
3. Kui teha 5$ double or nothing (DON) või 10$ DON-e, kui kiirelt need lauad täis tulevad? Kas seal leidub vaid full ring lauad või on seal ka 6-8 seated laudu vms?

4. Räägite pidevalt reload boonustest, kui suured need pakkumised tavaliselt on?
5. Kas seal leidub ka mini-view aknaid (kui jah, ma oleksin südamest tänulik, kui keegi suudaks panna screenshoti kuhugi ülesse ;))
6. Kui vana peab olema, et antud saidil mängida? Kuigi Tower on osa Ongamest, siis ma ei oska ise seisukohta võtta, sest ma olen kuulnud, et mõnel Ongamei saidil pead olema 21 aastane.


hetkel on vist kõik, aitäh!
:)


1. Minu teada ei saa. Ainult boonused. Mis on kusjuures paremad isegi kui rakeback mõnes teises toas. Kunagi arvutasin siis tuli mingi 36% rake backi kui ma ei eksi. :)
2. Sinule on arvatavasti jah parim variant 200$ boonus, sest 1000$ läheks raskeks NL20s.
3. DONid tulevad väga kiirelt täis, paari minutiga.
4. Alguses saad sa väiksemaid boonuseid(olenevalt sinu deposit bonuse suurusest), kuid pärast kui sa oled juba level 3, peaksid need boonused juba päris suured olema. Tigrano oskab täpsemalt rääkida.
5. Ikka leidub.
6.No ma olen 18 ja probleemi pole. ;D

Tigrano
28.12.08, 20:10
Nii, kuna failisin Full Tildis ja ammu olen mõelnud Ongamele, siis Tower on kindlasti parim valik. Kuigi samas Redkingis saaksin rakebacki ka läbi ühe tuttava aga see selleks.

Lugesin läbi 8 lehte teksti, päris huvitav. Mõnel on softiga probleeme, aga enamusel töötab ilusti.

Minu küsimused:
1. Äkki keegi teab, kas Toweris võib saada rakebacki, kasvõi läbi mingite ulmeliste affiliatide? Kui jah, kui palju, kus jne :).
2. Olen lugenud depomise kohta, seega eeldan et kui kannan 250$, siis oleks mulle parim "GETTING AHEAD BONUS 200$"? Mängin Trios NL20 või NL50 (igastahes 6-8 lauda ja päevas 3-6h, kuus 23+ päeva :P, aga seal alustaksin maksimaalselt NL20s).
3. Kui teha 5$ double or nothing (DON) või 10$ DON-e, kui kiirelt need lauad täis tulevad? Kas seal leidub vaid full ring lauad või on seal ka 6-8 seated laudu vms?

4. Räägite pidevalt reload boonustest, kui suured need pakkumised tavaliselt on?
5. Kas seal leidub ka mini-view aknaid (kui jah, ma oleksin südamest tänulik, kui keegi suudaks panna screenshoti kuhugi ülesse ;))
6. Kui vana peab olema, et antud saidil mängida? Kuigi Tower on osa Ongamest, siis ma ei oska ise seisukohta võtta, sest ma olen kuulnud, et mõnel Ongamei saidil pead olema 21 aastane.


hetkel on vist kõik, aitäh!
:)


Tere hotcocacola,

1. Ongame võrgus on rakebacki tagastamine keelatud, kui just mõni affiliate erandeid ei tee. Samas näiteks, kui boonused ümber arvutada rakebacki, siis Toweri boonused on suuremad, kui enamus tubades tagastatav rake. On võimalik heal juhul tagasi saada kuni 70%, full ringi cashi mängijal on see number juba peaaegu 50% juures. Liitudes läbi foorumi lingi võid tihti oodata ka uut ja huvitavat. http://www.towergaming.com/affiliates/?aff=434&trackcode=115&size=468x60

2. Nagu näha mängid suht palju ja first deposiit boonused on aega vabastada 2 kuud. Seega, kui alustad mängimist nl20 saad tunnis umbes 20-25 punkti ja oletemae miinimum 3 h päevas, teeks see 75punkti päevas, korrutame selle 23 ja saame kuus kogud nl20 3h sessidega 1725 punkti. Samas võtaksin arvesse, et liigud juba esimesel kuul nl30 või nl50 peale ja seega punktid 2 kordistuvad.


200$ GETTING AHEAD BONUS valides, pead kahe kuu peale kokku saama 1600 punkti, mille Sina oleksid suuteline tegema ühe kuuga.

1000$ GOING PLACES BONUS valides, pead kahe kuu peale kokku saama 8000 punkti, ning mille vabastamisel saaksid endale ka Level 2 kus on suuremad reload boonused. Boonus vabastatakse 4 osas ehk 250$ kaupa, oletame et viimase osaga jääd jänni, siis lihtsalt ei saa levelit ja tasuta turniiri piletiti väärtusega 30$. Ise arvan, et kui esimene kuu mängid nl20 ja kuu keskel lõpus peak paistma juba kõrgem limiit, sest limiitide vahel suurt taseme vahe ei ole, peaks olema isegi jõukohane 1000$ boonuse valimine.

3. Levis andis juba vastuse.

4. Jah reload boonused sõltuvad levelist. Alates 30$ kuni lõpetades, hmmm, ei lõpegi ära, sest VIP levelil saad ise valida koguaeg boonuseid ehk siis lõpmattud boonused. Level 3 reload boonus on juba 4x844$ ja neid peab vabastama juba ühe kuu jooksul.

5. Jah saab, vaata Pokah artiklite all minu HUDi loengut, seal on näha.

6. Arvatavasti 18 aga kindlasti kontrolli ennem üle, sest võin mööda panna.


Parimat,

Tigrano

2.

WNZ
28.12.08, 21:43
Tere Tigrano,

minulgi on plaan Ongame võrku kolida, aga toweri saiti uurides jäid ette veidi teised boonused (http://www.towergaming.com/online-poker/promotions/poker-deposit-bonuses.html)

Nagu näha, siis boonuseid on vähem ja ka tingimused on mõnelpool muutunud. Näiteks $1000 boonuse jaoks on sealsete andmete järgi nüüd ainult 30 päeva lahtimängimiseks.

Kas boonused on hiljuti muutunud või on probleem minus?

Tigrano
28.12.08, 23:12
Tere Tigrano,

minulgi on plaan Ongame võrku kolida, aga toweri saiti uurides jäid ette veidi teised boonused (http://www.towergaming.com/online-poker/promotions/poker-deposit-bonuses.html)

Nagu näha, siis boonuseid on vähem ja ka tingimused on mõnelpool muutunud. Näiteks $1000 boonuse jaoks on sealsete andmete järgi nüüd ainult 30 päeva lahtimängimiseks.

Kas boonused on hiljuti muutunud või on probleem minus?


Tere WZN,

Väga hea märkus, just vaatasin ja tõesti on toimunud suur muutus ja on saada ainult 30$ kuni 2000$ first depostiit boonust >:(

Ning tõesti 1000$ on aega ainult 1 kuu mängimiseks. Katsun uurida, miks selline muudatus on sisse viidud ja kas on veel mingeid olulisi muudtatusi toimunud. Samas boonus dealer, kes jagab reload boonuseid, käib vanaviisi, siis väga suurt muutust ma ei näegi. Kui ennem oli suurem valik ja pikem aeg, siis nüüd lihtsalt väiksem valik ja lühem aeg, samas reload boonus on alati ootamas, mis annam sarnase tulemuse, kui oleksid valinud suurema first deposiit boonuse. Vip leveleid saab sarnase mudeli järgi. Paistab, et on asja lihtsalt lihtsustatud.


Täiendan esimesel võimalusel ka Toweri artiklit.

Kui on veel küsimusi, küsi julgelt.

Parimat,

Tigrano

tonis
29.12.08, 02:29
Liitusin ka toweriga mõni päev tagasi ning soft ikka väga halb minu meelest. Nüüd paar päevaga enam vähem ära harjunud, kuid vahel jäävad mõned asjad ikka kahe silma vahele(kes foldinud jne.) Tase on ka väga madal. Ma ei tea, kas asi on pühades või milles aga täna oli NL30 tase mitu korda halvem kui Partys NL4.

levis
29.12.08, 02:48
Liitusin ka toweriga mõni päev tagasi ning soft ikka väga halb minu meelest. Nüüd paar päevaga enam vähem ära harjunud, kuid vahel jäävad mõned asjad ikka kahe silma vahele(kes foldinud jne.) Tase on ka väga madal. Ma ei tea, kas asi on pühades või milles aga täna oli NL30 tase mitu korda halvem kui Partys NL4.

Hästi kõlab, et soft on halb ja tase on ka väga halb.. jube lugu :D
Tase on kindlasti nõrk, samas kõigest paar päeva mängimist võib anda üldisest NL30 tasemest väga vale pildi.

kollane
29.12.08, 02:58
Lasin ka siis mingi 2k kätt seal täna, algus oli ilus aga no see mis nüüd viimased 1k kätt toimunud on ei ole küll ilus.
Praktiliselt kõik mängitav crackitakse ära, selliseid hulle shortstack poisse ma vist pole varem näinud.
ehk homme parem päev

Tigrano
29.12.08, 04:32
Hästi kõlab, et soft on halb ja tase on ka väga halb.. jube lugu :D
Tase on kindlasti nõrk, samas kõigest paar päeva mängimist võib anda üldisest NL30 tasemest väga vale pildi.



Kõlab tõesti hästi, samas olge rahulikud kõik, see soft ei ole nüüd nii hull midagi, vajab tõesti ainult harjumist. Kehvad mängijad ja head boonsued kompenseerivad pisikesed softi puudujäägid tuhande kordselt.

hotcocacola
29.12.08, 09:40
Kas keegi oskab anda mulle hea aga piisavalt kiire ülevaate, kuidas fishidelt Kõige paremini raha ära võtta?

Tigrano
29.12.08, 09:45
Kas keegi oskab anda mulle hea aga piisavalt kiire ülevaate, kuidas fishidelt Kõige paremini raha ära võtta?


Neilt ei olegi vaja raha ära võtta, fishid annavad ise ;D

marguzz22
29.12.08, 10:11
ma isiklikult ei saa seal mängida kuna ma ei saa jälgida mis toimub, hand history tuleb avada uues aknas IE ja seal pole piltidena märgitud maste, ainult K C , A H jne. Väga raske aru saada, seega ei saa ka reade(ei ole võimalik vaadta, mis inmesel käes oli ja kui hakkad vaatama siis paneb juba sit out sind kuna time bank pole) mängijate tase on muidugi vbl. natuke kehvem kui prima toas...

kollane
29.12.08, 13:34
AH ma olen vist Toweri turnile kõvasti võlgu, jätkub see koti pähe tõmbamine :( AA vs QQ, JJ vs QJ , 4set vs turnil 8set.
Liiga palju ühe hommiku kohta ::)

CTXrix
29.12.08, 13:59
AH ma olen vist Toweri turnile kõvasti võlgu, jätkub see koti pähe tõmbamine :( AA vs QQ, JJ vs QJ , 4set vs turnil 8set.
Liiga palju ühe hommiku kohta ::)



Seal on nagu mingi karmavõlakontor, kuhu hakatakse mingi hetk nõudeid esitama ja siis tuleb järjest näkku paarsada kätt. Hiljem asi normaliseerub 8)

Marek K.
29.12.08, 16:26
Nii seal on jah suht, aga sel ajal kui bad beatid ründavad peab pokerface ette tõmbama ja seda mitte tähele panema.

mihke666
29.12.08, 20:48
tere

CTXrix
29.12.08, 20:57
tere


tere jaa ::)

Supsti
31.12.08, 18:50
Tervist.

Täiesti kogematta sattusin siis eile siia foorumisse. ( Tänud -andresele-, kes pani neoneti noortefoorumisse lingi enda 2008 aasta tegemistega).

Kuna oli plaan pokerstarsist ära kolida, minu jaoks liiga rigged süsteem ja leides siit siis sellise huvitavate boonuste ja asjadega pokkeritoa võtsin asja käsile.

Esiteks küsimus, millega oleks kõige kergem raha peale kanda. Hetkel olen mänginud pokerstarsis ja pacificus, kus mõlemas sai otse pangast saata. Toweris ma sellist varianti, aga ei leidnud.

Teiseks tahaksin küsida, mis boonuse te soovitate võtta. Hakkaksin NL10 4s lauas mängima, päevas umbes 3 tundi ja kuus umbes 20 päeva. Mingi aeg liigun edasi, kui olen rohkem just cashgame mängus ennast arendanud. Hetkel olen pigem spetsialiseerunud rohkem turnadele.

Tigrano
31.12.08, 19:06
Tervist.

Täiesti kogematta sattusin siis eile siia foorumisse. ( Tänud -andresele-, kes pani neoneti noortefoorumisse lingi enda 2008 aasta tegemistega).

Kuna oli plaan pokerstarsist ära kolida, minu jaoks liiga rigged süsteem ja leides siit siis sellise huvitavate boonuste ja asjadega pokkeritoa võtsin asja käsile.

Esiteks küsimus, millega oleks kõige kergem raha peale kanda. Hetkel olen mänginud pokerstarsis ja pacificus, kus mõlemas sai otse pangast saata. Toweris ma sellist varianti, aga ei leidnud.

Teiseks tahaksin küsida, mis boonuse te soovitate võtta. Hakkaksin NL10 4s lauas mängima, päevas umbes 3 tundi ja kuus umbes 20 päeva. Mingi aeg liigun edasi, kui olen rohkem just cashgame mängus ennast arendanud. Hetkel olen pigem spetsialiseerunud rohkem turnadele.





Tere Supsti,

Kõige kergem viis raha kandmiseks on kasutada Moneybookersi teenuseid, kui aus olla, siis teisi teenuseid momendil kasutada ei saagi.

Soovitan valida kõige väiksem boonus 30$ oma, sest pärast seda saad järjekordselt reload boonuseid, seega ei ole mõtet suurt deposiit boonust võtta.

Soovitan ka liituda läbi meie foorumi lingi, mille leiad Toweri artikli lõpust.

Head vana aasta lõppu,

Tigrano

Tigrano
02.01.09, 11:34
NB!!! Kõik Toweri mängijad, kes on liitunud Towerisse läbi pokkeriprod.com lingi, palun saatke kindlasti privaat sõnumiga enda Toweri screen name, sest momendil teen nimekirja, kellele automaatsel hakkavad sõnumid tulema, kui Toweris midagi huvitavat toimub.

hotcocacola
02.01.09, 11:49
Kuidas on lood Omahaga @ Toweris ?

to Tigrano: täna või homme peaksin saama arvatavasti raha kaardile ning siis kannan Towerisse ja regan läbi sinu lingi :).

Tigrano
02.01.09, 12:00
Kuidas on lood Omahaga @ Toweris ?

to Tigrano: täna või homme peaksin saama arvatavasti raha kaardile ning siis kannan Towerisse ja regan läbi sinu lingi :).


Kahjuks Omahaga on lood nigelavõitu, laudu on väga vähe. Ainult omahat mängides läheks vist raskeks, siis peaksid mitmes limiids mängima, kui rohkemates laudades tahad korraga mängida.

Kindlasti tasub läbi foorumi lingi regada, sest mingiaeg peaks tulema ainult Teile mõeldud stuffi.


Kohtume Toweris,

Tigrano

antnx
02.01.09, 13:35
Superuser???

Kõik juhtus 15 minuti jooksul:

http://www.pokerhand.org/?3659305

http://www.pokerhand.org/?3659302

http://www.pokerhand.org/?3659299

http://www.pokerhand.org/?3659295

http://www.pokerhand.org/?3659290

http://www.pokerhand.org/?3659289

http://www.pokerhand.org/?3659286

Keiss
02.01.09, 13:39
Ma nägin sellist vana NL20-s. Istus lõpuks üle 100$-ga sees ja ikka openlimpas kõigega kaasa. Lõpuks sain maja pocket 99-ga. Logis, et poisul oli Q6 ja kõrgem maja.

CTXrix
02.01.09, 13:40
Superuser???

Kõik juhtus 15 minuti jooksul:

http://www.pokerhand.org/?3659305

http://www.pokerhand.org/?3659302

http://www.pokerhand.org/?3659299

http://www.pokerhand.org/?3659295

http://www.pokerhand.org/?3659290

http://www.pokerhand.org/?3659289

http://www.pokerhand.org/?3659286



Väga huvitav...kolm esimest on ju tegelikult sellised donkfestitsemised pigem...superuser lauda veel tulemata kaarte ei tohiks näha ju. Ülejäänud on ... kahtlane jah, aga ma ikkagi arvan, et pigem kontsentreeritud "donkfest meets hitfest".

Marek K.
02.01.09, 13:47
donkfest meets hitfest - seda juhtub tihti vahest donkid luckavad endale kiirelt shortstäkist 5-6 buyinilise kasumi.. kuid see hitfest lõpeb kiirelt ja nende lõbud saavad läbi ka sama kiirelt kui algasid :) Siis on õnnelik vaid see, kes suudab donkilt allin-i välja meelitada :)

jrgn hell
02.01.09, 15:27
selline küss, et kas deposiitboonuseid võib nii ka kuhjuta , et cashin raha bookersisse ja siis tagasi towerisse?
Pmst on ju jokk

jrgn hell
02.01.09, 15:30
ja muidu sinna info listi ei saa, kui et saadan oma nime sulle pm-i postkasti?

Oliverk
02.01.09, 15:31
Ma saatsin omateada PS aga saadetute nimekirjas seda pole. Loodetvasti läks ikka kuna tahaks ka foorumirahvaga koos kuskil pelada.

kollane
02.01.09, 15:53
selline küss, et kas deposiitboonuseid võib nii ka kuhjuta , et cashin raha bookersisse ja siis tagasi towerisse?
Pmst on ju jokk



tavaliselt kui nii teed siis kaob see Deposiit boonud ära sult, vähemalt Starsis jne.
arvan et see kehtib ka toweris

Timpz
02.01.09, 16:10
tavaliselt kui nii teed siis kaob see Deposiit boonud ära sult, vähemalt Starsis jne.
arvan et see kehtib ka toweris


varsti saame teada ::D proovin ära

levis
02.01.09, 16:23
varsti saame teada ::D proovin ära

Toweris ei tohiks sellega probleeme tulla, ma arvan. Ise olen ka nii teinud.

CTXrix
02.01.09, 18:33
Toweris ei tohiks sellega probleeme tulla, ma arvan. Ise olen ka nii teinud.


Jep, ma teen kogu aeg nii ;D

jrgn hell
02.01.09, 21:12
tänud, teen ka nii kohe, muidu lasen tühja ;D

Tigrano
02.01.09, 21:21
selline küss, et kas deposiitboonuseid võib nii ka kuhjuta , et cashin raha bookersisse ja siis tagasi towerisse?
Pmst on ju jokk


Ei juhtu midagi, cashi palju tahad välja ja sisse, kui boonused pooleli. Oleks ikka naljakas ka kui aasta otsa ei saaks välja kanda põhimõtteliselt, sest koguaeg on boonuse peal ;D

jrgn hell
02.01.09, 21:23
vaatasin, et bookersis raha piisvalt selle jaoks, aga viskab te ei saa kuna gambling site


ei , minu viga, panin liiiga plaju, nii plaju ei olnud järgi, nüüd sain tehtud

Tigrano
02.01.09, 21:27
ja muidu sinna info listi ei saa, kui et saadan oma nime sulle pm-i postkasti?


Keda tean ja kes on eelnevalt andnud oma screen name, nende mängijate omasi ei ole vaja aga paljud on liitunud ja ma ei tea neist midagi ehk siis saan teavitada ka neid, kui midagi toimumas.

pikk28
02.01.09, 21:28
mul sama jama. Sellepärast pole ka toweriga liitunud. Kui krediitkaardiga paned bookersisse raha, siis sealt edasi jah ei lase pokkerisaitidele panna. Ei saa ka sellest kalast aru

Tigrano
02.01.09, 21:33
mul sama jama. Sellepärast pole ka toweriga liitunud. Kui krediitkaardiga paned bookersisse raha, siis sealt edasi jah ei lase pokkerisaitidele panna. Ei saa ka sellest kalast aru


Uuri MB järgi, milles asi. Ühis panga masteriga on selline jama igas kohas, et ei saa pokkerisse kanda aga MB ongi selle jaoks mõeldud ja ei tohiks probleeme olla.

-andres-
02.01.09, 22:35
Kui oma krediitkaarti lisada oma kontole, siis MB küsib kohe, et mille jaoks seda kasutama hakkad. Üks variant, siis tavakonto ja teine spets "online gambling" jaoks vms.

Tigrano
03.01.09, 02:43
See sama vend, keda kahtlustasite, et on superuser on jube donk calling station, hommikul oli nl10 ja nüüd tegi nl100 mind tühjaks. Teatsin, et olen ees aga see on hull vend ikka.



Party Poker $100.00 No Limit Hold'em - 10 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

UTG+2: $104.05
MP1: $177.60
MP2: $109.60
MP3: $86.95
CO: $94.50
Hero (BTN): $100.50
SB: $90.50
BB: $115.20
UTG: $174.90
UTG+1: $217.15

Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with 9 :heart: 9 :diamond:
3 folds, MP1 calls $1, MP2 calls $1, MP3 calls $1, CO calls $1, Hero raises to $7, 4 folds, MP3 calls $6, 1 fold

Flop: ($18.50) 2 :heart: 8 :diamond: 2 :diamond: (2 players)
MP3 bets $18.50, Hero raises to $93.50, MP3 calls $61.45 all in

Turn: ($178.40) 2 :club: (2 players - 1 is all in)

River: ($178.40) K :heart: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $178.40
MP3 shows K :diamond: 8 :club:
Hero shows 9 :heart: 9 :diamond:
MP3 wins $175.40
Hero wins $0.00
(Rake: $3.00)

kollane
03.01.09, 02:52
Selliseid vendi ma vihkan kui nad hitivad ;D

Ma sattusin ka Toweris mingi imevenna otsa tund tagasi. 3buy ini võttis ära ime kaardijooksuga. Mul oli hea jooks aga tal veel parem ;D
Kadusin kiirelt sealt lauast, grindisin teistes laudades tagasi õnneks :)

Tigrano
03.01.09, 02:56
Selliseid vendi ma vihkan kui nad hitivad ;D

Ma sattusin ka Toweris mingi imevenna otsa tund tagasi. 3buy ini võttis ära ime kaardijooksuga. Mul oli hea jooks aga tal veel parem ;D
Kadusin kiirelt sealt lauast, grindisin teistes laudades tagasi õnneks :)


Mulle sellised meeldivad, nende pealt tuleb suurem osa sissetulekust, see et kobistavad vahel ei loe eriti midagi, olgu neil ka mõnipäev pidupäev.

See donk tuli lauda tagasi aga nüüd juba vasakule käele mis mulle ei meeldi kohe üldse.

rohelinekonn
03.01.09, 03:15
Kurat üritan saada uut parooli neilt aga kohe kuidagi ei taheta saata

jrgn hell
03.01.09, 03:18
irw, eriti kino session ikka oli.
-2,2bi, aga eriti ei morjenda, kuna 2x kk vs AA pfai, 1x kk vs AQos pfai ja üks 50/20 donk otsustas 5beti? ( on selline asi, kui ta late open, ma reraise, ta rereraise ja ma rerereraise allini ? ) pfai 88ga ära callida ikkagi mu AKs vastu ja tal pidas vastu. Ühtki nutflush drawd ka ei hittinud, millega raha sisse kühveldasin ja siis alla andma pidin. Väga kunn session oli ja sian ühe hooga uuest depo boonusest 1/7 ära vabastada. Nüüd lauad ainutl shorte täis ja voolavad ruttu tühjaks. Las jääb see väljateenitud miinus.
Eriti pull on ennast avastada mõtlemast, et nahhui sa neid ässasid mulle utg jagad, keegi actionit ei anna, siis saad BB-l kohe varsti AA ja saad walki ja siis kirud seda. Tra nii lõbus ikka

Tigrano
03.01.09, 03:18
Kurat üritan saada uut parooli neilt aga kohe kuidagi ei taheta saata


Kaua üritad juba, sest paroolidega läheb neil alati aega :(

ranka
03.01.09, 03:30
irw, eriti kino session ikka oli.
-2,2bi, aga eriti ei morjenda, kuna 2x kk vs AA pfai, 1x kk vs AQos pfai ja üks 50/20 donk otsustas 5beti? ( on selline asi, kui ta late open, ma reraise, ta rereraise ja ma rerereraise allini ? ) pfai 88ga ära callida ikkagi mu AKs vastu ja tal pidas vastu. Ühtki nutflush drawd ka ei hittinud, millega raha sisse kühveldasin ja siis alla andma pidin. Väga kunn session oli ja sian ühe hooga uuest depo boonusest 1/7 ära vabastada. Nüüd lauad ainutl shorte täis ja voolavad ruttu tühjaks. Las jääb see väljateenitud miinus.
Eriti pull on ennast avastada mõtlemast, et nahhui sa neid ässasid mulle utg jagad, keegi actionit ei anna, siis saad BB-l kohe varsti AA ja saad walki ja siis kirud seda. Tra nii lõbus ikka



jah on küll 5bet

Marek K.
03.01.09, 08:11
Ma kaotasin ka tollele vennale buy-ini.. muidugi ise tegin ka sitta mängu, arvates et tal pole midagi.. aga jah :P

rohelinekonn
03.01.09, 11:10
Kaua üritad juba, sest paroolidega läheb neil alati aega :(


Pole täna hommikuni passwordi saanud ja supporti saatsin kah kirja et milles probla aga nad kah ei vasta.

Tigrano
03.01.09, 11:23
Pole täna hommikuni passwordi saanud ja supporti saatsin kah kirja et milles probla aga nad kah ei vasta.


Igasugune kirjavahetus algab Toweris kuskil 13:00 paiku, ennem ei ole midagi loota, sest olen aru saanud, et suppordi töötajad tulevad alles sellisel kellajal tööle.

ranka
03.01.09, 14:15
support võiks ikkagi 24 tundi lahti olla ja olen päris kindel, et tänu sellele on nad kaotanud päris mõnegi kliendi.

rohelinekonn
03.01.09, 15:10
Ma ei ole siiani neilt vastust saanud. Eks proovin ühe kirja veel saata kui siis ei tule vastust tuleb mõni muu koht valida.

taipupole
03.01.09, 16:31
Ma ei ole siiani neilt vastust saanud. Eks proovin ühe kirja veel saata kui siis ei tule vastust tuleb mõni muu koht valida.


Vaata igaks juhuks SPAMi kausta, sest mingid mootorid tõstavad kõik nende kirjad sinna. Olen ise seetõttu samamoodi mitu päeva vastust oodanud.

rohelinekonn
03.01.09, 16:52
Vaata igaks juhuks SPAMi kausta, sest mingid mootorid tõstavad kõik nende kirjad sinna. Olen ise seetõttu samamoodi mitu päeva vastust oodanud.


Kontrollisin seda kah juba aga ei miskit. Paistab et nad on omale võtnud pikema puhkuse aasta algul :P

virx747
03.01.09, 17:59
Kontrollisin seda kah juba aga ei miskit. Paistab et nad on omale võtnud pikema puhkuse aasta algul :P


Sain üleeile 1. jaanuari puhul risti Royalile pihta, saatsin siis käe High Hand konkursile, ootan maili ja oma 50 taala siiamaani. Keegi pole ühendust võtnud :(

Muuseas, kas kellegil on olnud Toweris selline probleem, et lobby aknas näiteks Cashieri nupule vajutades ei avane pop up brauseri aken? Kõige nõmedam on see, et turniiri mängides ei saa vaadata Tournament info lehekülge. Proovisin, lubasin Internet Exploreris Pop upid, kuigi see ei tohiks lugeda, aga ei midagi..

-andres-
03.01.09, 18:04
Kui cashieri vajutad ja blank lehe viskab, siis klõpsuta refreshi korra ja peaks ette lööma.

virx747
03.01.09, 18:08
Kui cashieri vajutad ja blank lehe viskab, siis klõpsuta refreshi korra ja peaks ette lööma.


Mure on selles, et vajutades ei tule üldse aken lahti. Lühidalt: vajutan, aga mitte midagi ei toimu.

-andres-
03.01.09, 18:17
Ahsoo. Mul see probleem, mis kirjeldasin, et pean refreshima, aga tabi või akna viskab mul ilusti ette õnneks :/.

Tigrano
04.01.09, 16:10
Kontrollisin seda kah juba aga ei miskit. Paistab et nad on omale võtnud pikema puhkuse aasta algul :P


Väga kahtlane, mingi vastuse saab alati, et kas asjaga tegeletakse või midagi sellist, äkki tegu on mingi aastavahetuse pühade vabade päevadega aga no support peaks alati käe jala juures olema ja ei mingit puhkamist.

Tigrano
04.01.09, 16:11
Mure on selles, et vajutades ei tule üldse aken lahti. Lühidalt: vajutan, aga mitte midagi ei toimu.


Selle vastu aitab alati refresh ja probleem on lahendatud.

-andres-
04.01.09, 16:14
Selle vastu aitab alati refresh ja probleem on lahendatud.


Seda pakkusin minagi, aga ta ütles, et tal ei tule pop-upi/uut tabi lahti. Ehk siis pole midagi, mida refreshida :D.

Tigrano
04.01.09, 16:15
Seda pakkusin minagi, aga ta ütles, et tal ei tule pop-upi/uut tabi lahti. Ehk siis pole midagi, mida refreshida :D.


Oih, siis ei teagi ju mingi filter jälle peal, mis ei lase aknaid avada.

Oliverk
04.01.09, 16:58
Miskit freerolli pole tulekul kunagi? Miskid jutud olid et jäi ära siin mitu korda.

Tigrano
04.01.09, 18:28
Miskit freerolli pole tulekul kunagi? Miskid jutud olid et jäi ära siin mitu korda.


Jah, kahjuks on olnud probleeme nende turniiridega aga loodan, et saab asjad korda ja freerollid toimuvad üsna pea.

lenC
05.01.09, 06:58
Ei tea, mis seisus te olete, aga igaks juhuks postitan selle edasi, lambist leidsin 2+2-st. Tundub et saab 100% kätest kätte.

so i am now the happiest man on earth because i just 6-8 tabled ongame and got 100% import rate in HEM, 0 lag, and fast updates

all thanks to ramdisk. props go to the author of this program who had the info in the FAQ on his site.

Here's how to set it up:

1. go to http://www.box.net/shared/htpmm1zm8e, download the zip, extract
2. run ramdisk.exe, click "install", you'll probs need to reboot
3. run ramdisk.exe again, set up a ramdrive - 32mb should be fine because HEM will archive your database and it never grows > 4mb, leave the drive letter to R: if you aren't using that drive, click okay.
4. Now you should have an r: on your computer that's your ramdisk. A ramdisk acts like a normal file system but access is superfast because it's stored in ram. Note that anything you put here is lost when you reboot.

5. make sure hem and ongame isn't running
6. go to C:\program files\[ongame site]\Resources\Databases
7. is there a userxxxxx.db file there? go to step 9.
8. there's no db file because HEM has archived it. Run your ongame skin, play a hand or two of play money. That will create the database file. shut down ongame.
9. Move that db file to the root of your ramdrive r:
10. Load up ongame, go to statistics > advanced > select statistics file, and browse to the file you moved to r:
11: load up HEM, configure the autoimport folders and select the database on r:, you can remove the old directory
12: enjoy 100% ongame imports

remember to import from HEM whenever playing, because if you reboot and haven't imported hands then they'll be lost because your ramdrive will be emptied on reboot


One minor bug for the HEM developers - when autoimport is running and importing from ongame, changing various hud settings freezes the HEM program for like 5 seconds (this occurred before i made the ramdisk changes, so it's not related). For example, change some settings in hud player prefences like HUD opacity, background color, etc.

Tigrano
05.01.09, 07:07
Õige, mina kasutan Ramdiski juba pikemat aega ja käed ei kao kuhugi, võibolla mõned üksikud tõesti kaovad. Kindlasti, kes veel ei kasuta hakake kasutama, sest lisaks käte kadumisele teeb ramdisk softi palju kiiremaks ja on tunduvalt mugavam mängida. Kindlasti paljud mängijad, kes ramdiski ei kasuta ei tee uut xxx.db faili, kui failis on 2000+ kätt, siis hakkavad käed kaduma ja soft muutub aeglasemaks.

Oliverk
05.01.09, 10:20
Mul ei näidanud peale 1 h enam stati kui ramdiski ei kasutanud. Aga kaovad nüüdki käed. Eile vähemalt 1 oli läinud.

Tigrano
05.01.09, 11:08
Mul ei näidanud peale 1 h enam stati kui ramdiski ei kasutanud. Aga kaovad nüüdki käed. Eile vähemalt 1 oli läinud.


Kindlasti 100% ramdisk ei aita aga kadu on kõvasti väiksem.

antnx
05.01.09, 11:55
PT3-mega kah töötab ramdisk?

Tigrano
05.01.09, 11:59
PT3-mega kah töötab ramdisk?


Ikka töötab.

LuuK
05.01.09, 15:53
Tervist, küsimus toweris mängimiseks vajaliku arvuti jõudluse kohta.

Mitmel laual ma mängida saan kui arvuti on: AMD 2500+, mälu 1GB, windows xp, oletame, et saan ramdiski tööle.

-andres-
05.01.09, 15:55
Ma arvan, et saad ilusti multitableda, muud mõttetud protsessid arvutist kinni ja peaks kannatama.

CTXrix
05.01.09, 15:59
Tervist, küsimus toweris mängimiseks vajaliku arvuti jõudluse kohta.

Mitmel laual ma mängida saan kui arvuti on: AMD 2500+, mälu 1GB, windows xp, oletame, et saan ramdiski tööle.


Ma oma vana 1.66GHz, 1GB mälu ja WIN XP-d jooksutava läpakaga saan 6 lauda vabalt jooksma, ilma ramdiskita. Lisaks veel PT3 ja selle hud töötavad.

Tigrano
05.01.09, 16:21
Tervist, küsimus toweris mängimiseks vajaliku arvuti jõudluse kohta.

Mitmel laual ma mängida saan kui arvuti on: AMD 2500+, mälu 1GB, windows xp, oletame, et saan ramdiski tööle.


12 lauda, kui kõik kinni peaks jooksma küll.

hotcocacola
05.01.09, 21:40
1.) Kas Toweris ei saa endale lauas mingit kindlat kohta valida, kus alati istud ?

CTXrix
05.01.09, 21:49
1.) Kas Toweris ei saa endale lauas mingit kindlat kohta valida, kus alati istud ?


Ei

hotcocacola
06.01.09, 01:33
kuulen jutte, et holdem @Toweris on väga donkine ja fishine...

KUID

te pole proovinud Omahat :D......täiesti lõpp mis üüber idikate fest :D- PAAR on nuts neile :D
natukene teistsugune omaha, aga mlle meeldib :)

levis
06.01.09, 03:08
te pole proovinud Omahat :D......täiesti lõpp mis üüber idikate fest :D- PAAR on nuts neile :D
natukene teistsugune omaha, aga mlle meeldib :)

Jah olen, kohati on väga vahva. Samas, et ikka kindel olla, siis tuleks mängida mingi 30k+ kätt ja vaadata, et kuidas tuju siis on. Peale mõnda väiksemat downsingi omahas võib tuju üsna **sk olla ja enam mõnda aega omahat näha ei taha.

Tigrano
06.01.09, 07:06
kuulen jutte, et holdem @Toweris on väga donkine ja fishine...

KUID

te pole proovinud Omahat :D......täiesti lõpp mis üüber idikate fest :D- PAAR on nuts neile :D
natukene teistsugune omaha, aga mlle meeldib :)


Peab, siis Omahat vahelduseks mängima hakkama ja kusjuurest tõesti ainult holdemmit mängin peaaegu ;)

Rinoa
06.01.09, 07:39
Tere

Mul üks küsimus. Kas Tower Gamingus ei ole võimalik lisada raha kontole näiteks hansapangaga?

Tigrano
06.01.09, 07:44
Tere

Mul üks küsimus. Kas Tower Gamingus ei ole võimalik lisada raha kontole näiteks hansapangaga?


Kahjuks ei ole, ainuke raalne võimalus on Moneybookers.

Tigrano
06.01.09, 07:55
Praegu ajan freerollide asja, kas Teile meeldiks 4x nädalas 50$ turniir või 2x nädalas 100$ turniir. Mõtlesime, et add on turniiri asemel võiks olla rohkem freerolle.

Oliverk
06.01.09, 08:30
2 korda sotik isiklikult.

Rinoa
06.01.09, 08:35
Mis pank se Moneybookers on? Ja kuidas sellega saaks sissekannet teha?

Oliverk
06.01.09, 08:40
Mis pank se Moneybookers on? Ja kuidas sellega saaks sissekannet teha?


Nagu Maapank aga parem

Tigrano
06.01.09, 08:58
Nagu Maapank aga parem


Hea huumor, irw.

Tigrano
06.01.09, 09:03
Mis pank se Moneybookers on? Ja kuidas sellega saaks sissekannet teha?


http://moneybookers.com/app/ Esimene samm oleks registeerida kasutajaks ja siis kannad arvele raha, vastvalt kas pangaülekandega või krediitkaardi pealt. Alguses on natuke jamamist, sest pead tõestama enda isikut ja aadressi aga kui täidad kõik nõutud asjad, siis probleeme pole ja tulevikus väga mugav rahaülekandeid teostada.

Ning kui MB arvel raha, siis kannad Towerisse ja samuti Toweri väljakanded tulevad Moneybookersisse ja sealt saad teha väljamakseid enda pangaarvele.

Marek K.
06.01.09, 09:06
Pigem n2dalas kord ja siis 200-ne freeroll, oleks asjal rohkem jumet. Võiks olla nii, et üks nädal on buy-iniga millede summa lisandub prize poolile ja teine nädal freeroll.. aga eks ise tead kuidas teed või kuidas teistele rohkem meeldib :)

EDIT: samas teine võimalus on see, et kui nende freekate ja turnade üles sättimisega seal toweris pidevalt miski jama ja see on su affiliate turniir. Siis võiksid teha hoopis nii, et see 200 usd mis nädalas freekate näol muidu välja jagaksid, võiksid teha nö. rakeracena, et miski affiliatedest top3 või top4 (kes rohkem rake maksab vms) vahel oleks see auhinnaraha jagatud.

Tigrano
06.01.09, 09:14
Pigem n2dalas kord ja siis 200-ne freeroll, oleks asjal rohkem jumet. Võiks olla nii, et üks nädal on buy-iniga millede summa lisandub prize poolile ja teine nädal freeroll.. aga eks ise tead kuidas teed või kuidas teistele rohkem meeldib :)


Freerollid mõte ja idee on rohkem toetada väiksemate limiitide mängijaid, kelle bankroll väike ja iga sent on arvel. Kes juba mängib kõrgemal ja on liitunud läbi foorumi linkide ega neid ausaltöeldes ei huvitagi need freerollid eriti, sest ajakulu on suurem, kui tasu.

Seega arvan, et 2x nädalas on kindlasti parem, sest siis saavad võita erinevad mängijad tihedamalt. Ühe suurega võidab rohkem aga üks on õnnelik, mulle meeldiks, kui kõik on õnnelikud ;D

Marek K.
06.01.09, 09:36
Okei, 2 100-st oleks ok siis :)

hotcocacola
06.01.09, 10:39
Kui clearisin esimese osa oma boonusest, kuhu see kantakse või kantakse mingi aja jooksul mu kontole vms ?

Tigrano
06.01.09, 10:45
Kui clearisin esimese osa oma boonusest, kuhu see kantakse või kantakse mingi aja jooksul mu kontole vms ?


Kõik boonused kantakse koheselt peale vabastamist pokkeri kontole.

rohelinekonn
06.01.09, 10:53
Lõpuks ometi said nad aastavahetuse peost kaineks ja hakkasid tööle. Uus password olemas. Nüüd siis saab sinna raha kanda ja seal mängima hakata. Eks näis kas meeldib või ei. Aga usun et on ok.

CTXrix
06.01.09, 10:56
Kui clearisin esimese osa oma boonusest, kuhu see kantakse või kantakse mingi aja jooksul mu kontole vms ?


Jep, lahtimängitud summa peaks automaatselt sulle kontole tulema. Nende uute sign-up boonustega on see jama, et nende tilkumist ei pane tähelegi, kui 5$ kaupa tulevad. Äkki sul see teema?

CTXrix
06.01.09, 10:57
Lõpuks ometi said nad aastavahetuse peost kaineks ja hakkasid tööle. Uus password olemas. Nüüd siis saab sinna raha kanda ja seal mängima hakata. Eks näis kas meeldib või ei. Aga usun et on ok.


Edu siis. Soovitan alguses rahulikult võtta ja softiga sinapeale saada. Tilt on muidu kerge tekkima.