PDA

View Full Version : NL10 JJ vastane raiseb



Provoker
10.07.09, 18:53
Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $0.10(BB) Replayer
SB ($16.30)
BB ($1.65)
UTG ($11.65)
UTG+1 ($2)
UTG+2 ($8.60)
Hero ($16.10)
MP2 ($6.45)
CO ($2.60)
BTN ($6.40)

Dealt to Hero J :diamond: J :club:

fold, fold, fold, Hero raises to $0.40, fold, fold, BTN raises to $0.90, fold, fold, Hero calls $0.50,

FLOP ($1.95) 5 :heart: 2 :spade: 6 :club:

Hero bets $0.50, BTN raises to $1.10, hero??

Hero folds,

BTN wins $2.85


Ise arvan, et kui preflopis sain minraise ja flopil minraise siis 76/33 dongi vastu olen vist ikka maas. Samas sample oli suht olematu 23 ja agf 7.

Kas keegi oleks siin lükanud?

jrgn hell
10.07.09, 19:14
ma flopil pigem Check/calliks ja siis vaataks edasi. Ei hakkaks kohe suureks ajama potti

Marek K.
10.07.09, 19:38
esimene variant on check callida, kuid selliste statidega dongid suht tihti spewivad nii, et mina oleksin ilmselt ta vastu ise lükanud.

Tupsik
10.07.09, 19:41
No mis bet see 0,5 on?

See ongi sihuke hirmul panus, mida ongi hea natuke tõsta ja minnakse maha või loodetakse, et siis jääb cont bet tulemata ja saab odavalt järgise kaardi.
Ja raise on ka nii väike osa potist, et ma calliks selle ära küll. Tal võivad vabalt olla ka overcardid või mingi väikesem overpair.
Eriti veel selliste näitajatega selli juures, võib vabalt ka lihtsalt 5e või 6e paar olla. Üldiselt ükstapuha mis ja enamjuhul ikka oled ees.

Ise oleks vast ikka flopil checkinud ja tema cont bet'i üle tõstnud.

blazkuh
11.07.09, 13:06
Flopil paneks 1.50 ja reraise peale tõenäoliselt nuppe. Check callida ei meeldi üldse.

McFoldberg
11.07.09, 13:57
Miks te flopil dongata kõik tahate? Kui arvad, et sul tugevam käsi, siis flopil ck-raise.

Helmps
11.07.09, 16:07
check-call on kõige sitem liin siin minu meelest. tal võib siin väga vabalt olla rea tõmme või kaks paari juba käes või kui anname talle odavalt järgmise tänava, võib hittida oma Q, K või A. Seega on vaja tugevust näidata. Tugev cbet sisse vajutada. As played, nüüd vaja rereraise teha tugev. IMO

timukasr
11.07.09, 16:23
bet/shove sellisel limiidil.

McFoldberg
11.07.09, 17:22
check-call on kõige sitem liin siin minu meelest. tal võib siin väga vabalt olla rea tõmme või kaks paari juba käes või kui anname talle odavalt järgmise tänava, võib hittida oma Q, K või A. Seega on vaja tugevust näidata. Tugev cbet sisse vajutada. As played, nüüd vaja rereraise teha tugev. IMO



Mis cbetist sa räägid, hero callis pre 3betile.

jrgn hell
11.07.09, 17:28
check-call on kõige sitem liin siin minu meelest. tal võib siin väga vabalt olla rea tõmme või kaks paari juba käes või kui anname talle odavalt järgmise tänava, võib hittida oma Q, K või A. Seega on vaja tugevust näidata. Tugev cbet sisse vajutada. As played, nüüd vaja rereraise teha tugev. IMO


a mis cbet, kui pf oli 3bet ja sa callisid. Sa andsid juba initsatiivi talle ja seega check/raise on parem varjant.

Donkbetti ei austa keegi


edit: lol teemat jälle lõpuni ei sirvinud, Mac jõudsi ette :P

peokuningas
11.07.09, 18:10
check/raise all day long.

as played ma vist calliks ja võtaks turni.

Provoker
12.07.09, 09:53
Krt ma alles nüüd nägin, et btn on halfstack niiet oleks pidanud tõesti nuppe vajutama. Ei oleks kahju olnud isegi kaotuse peale.