PDA

View Full Version : NL5 AK, PF



InternetiPervert
04.01.10, 15:55
Mul üks kätetabel, mis ütleb, et peale esimest reisi AKd alata ise rereisida. Mis te teeksite? Põhimõtteliselt siin on teada, et kas vastane läheb AI või foldib.

No-Limit Hold'em, $0.05 BB (7 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

CO ($5.02)
Button ($6.10)
SB ($5)
BB ($5.51)
UTG ($1.07)
Hero (MP1) ($4.90)
MP2 ($3.41)

Preflop: Hero is MP1 with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
UTG bets $0.20, Hero raises $0.60

nikitheone
04.01.10, 15:58
tore oleks, kui oleks vastase kohta infot ka. see aitab oluliselt

InternetiPervert
04.01.10, 16:00
tore oleks, kui oleks vastase kohta infot ka. see aitab oluliselt


Vastane oli 23/18 ja 40 käe põhjal

nikitheone
04.01.10, 16:02
call, kui AI. vennal on napilt üle 21bb ja selliste stättidega ta ei ole kindlasti mingi hea SS. Seega sa oled ta rangest ees.

H2O
04.01.10, 16:38
Ma arvan vastane läheb AI ja AK on piisavalt hea et callida tema AI. Ja ma arvan selliste statidega vend ei jaga suurt midagu positsioonist ja ta võib UTG vabalt mingi K10 ja muu sellisega raise sisse lükkata.

ranka
04.01.10, 16:44
Kui vastane läheb all-in siis pank on $1.07 (vastase stäkk) + $0.60 (sinu ületõste) = $1.67 ja sul on callida $0.47 ($1.07 - $0.60)

Pot oddsid: 1.67 : 0.47 ~ 3.5 : 1 ehk sa pead võitma 22% ajast. Kui vastane läheb all-in AINULT KK+ (kindlalt läheb aga kätevalik võib olla laiem) siis on meil 18% võidutõenäosust ehk fold. Aga mina arvaks, et mingi aja läheb ta siin all-in QQ-ga ja AK. Siis on meil stove järgi küll 39% võidutõenäosust aga teinekord võib ta AK foldida ja isegi QQ. Aga ikkagi on tal piisavalt tihti AK ja QQ (või isegi veel nõrgemad käed), et kompenseerida puudujäävad 4%. Seega pärast ületõstet sa ei saa siin mitte kunagi enam foldida - sa oled nn. "commited".

Seega võta otsus vastu juba enne ületõste tegemist, eriti 20BB deep stäki vastase vastu. Kui sa teed ületõste (mina soovitan) siis calli-d ka all-ini.

InternetiPervert
04.01.10, 17:00
Kui vastane läheb all-in siis pank on $1.07 (vastase stäkk) + $0.60 (sinu ületõste) = $1.67 ja sul on callida $0.47 ($1.07 - $0.60)

Pot oddsid: 1.67 : 0.47 ~ 3.5 : 1 ehk sa pead võitma 22% ajast. Kui vastane läheb all-in AINULT KK+ (kindlalt läheb aga kätevalik võib olla laiem) siis on meil 18% võidutõenäosust ehk fold. Aga mina arvaks, et mingi aja läheb ta siin all-in QQ-ga ja AK. Siis on meil stove järgi küll 39% võidutõenäosust aga teinekord võib ta AK foldida ja isegi QQ. Aga ikkagi on tal piisavalt tihti AK ja QQ (või isegi veel nõrgemad käed), et kompenseerida puudujäävad 4%. Seega pärast ületõstet sa ei saa siin mitte kunagi enam foldida - sa oled nn. "commited".

Seega võta otsus vastu juba enne ületõste tegemist, eriti 20BB deep stäki vastase vastu. Kui sa teed ületõste (mina soovitan) siis calli-d ka all-ini.



All ini callimises olin juba ennem kindel aga tahtsin rohkem teada seda, et kas tasub hakata reraisema, kui tean, et üsna tõenäoliselt ta läheb all inni. See lõpplahendus, mis sellel käel tuli oli lihtsalt hämmastav :D

ranka
04.01.10, 17:03
All ini callimises olin juba ennem kindel aga tahtsin rohkem teada seda, et kas tasub hakata reraisema, kui tean, et üsna tõenäoliselt ta läheb all inni. See lõpplahendus, mis sellel käel tuli oli lihtsalt hämmastav :D


Nüüd vajad sa juba infot, et mis on tema UTG range.

masterpuppet
04.01.10, 19:36
Miks ajada nii lihtsa käe juures asi nii keeruliseks? Tegemsit ikkagist NL5, kus ei ole elukutselisi SS ning anyway on SS vastu AK igast positsioonist nupud.

Strateeg
04.01.10, 19:52
Miks ajada nii lihtsa käe juures asi nii keeruliseks? Tegemsit ikkagist NL5, kus ei ole elukutselisi SS ning anyway on SS vastu AK igast positsioonist nupud.

reeglina jah siin mingit küsimust ei ole, foldida (preflop) võiks aint mingi 4/4 SS vastu kelle EP range koosneb ainult QQ+ ja AK, mulle pole veel sellist ette sattunud ja nagu Sa ütlesid siis ilmselt neid NL5 just suur tõenäosus kohata ei ole.