PDA

View Full Version : *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***



Leheküljed : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10

andu_andu
09.11.10, 14:06
Ei leia kuidagi, kuidas moneybookersi kaarti tellida sealt lehe pealt..äkki keegi viitaks pls.

Pahvak
09.11.10, 14:09
Prepaid cards issuance to Estonia has been temporarily suspended until our system is updated to Estonia's new currency: Euro. We apologise for the inconvenience.
Please check back after 03/01/2011. You can also sign up now and wait until the prepaid MasterCard option becomes available.


Ei leia kuidagi, kuidas moneybookersi kaarti tellida sealt lehe pealt..äkki keegi viitaks pls.

;)

andu_andu
09.11.10, 14:10
holy crap

mortalvombat
09.11.10, 19:11
Kas keegi kirja teel aadressi kinnitust on teinud? Mult nõuavad seda ja juba mitu nädalat ootan kirja.

olavike
09.11.10, 19:17
Kas keegi kirja teel aadressi kinnitust on teinud? Mult nõuavad seda ja juba mitu nädalat ootan kirja.
On kunagi tehtud küll, nädalaga oli kohal.
Aga sa klikka igaks juhuks uuesti nuppu :)

con
09.11.10, 19:48
Kas keegi kirja teel aadressi kinnitust on teinud? Mult nõuavad seda ja juba mitu nädalat ootan kirja.

ootasin kuu. elan väikses kohas ka.

Spewmonkey
09.11.10, 19:49
Uuesti nupp ei tööta. Neil kaob see suht tihti ära, nii et kergem on ise mingi arve neile scanida/pildistada.

mortalvombat
09.11.10, 22:10
Väikses kohas elamine ei tohiks küll takistus olla, kui kiri Eestisse jõuab siis peaks igal pool päevaga käes olema.
Juba lootsin, et ei pea arvetega jamama hakkama aga eks ma siis ootan veel vähe :)

onuark
10.11.10, 04:07
Ma ise ka oktoobri viimasel päeval tahtsin kaarti tellida ja ei leidnud seda nuppu, siis insta emailisin, et miks ei saa enam.
Ütlesid kohe, et euro tuleku pärast ei väljastata enne uut aastat ühtegi kaarti.

Ütlesin, et lähen Eestist minema mõneks ajaks, et kas poleks võimalik erandit teha, sest ma nagunii ei soovi Euro kaarti.
Vastus: Kahjuks manuaalselt ei saa nad enam midagi muuta, et ühele inimesele polegi võimalik erandit teha praegu. Kuradi problemaatiline küll siis, ei hoolita klientidest ka.

ristimees
10.11.10, 09:56
Palun abi (A).

Nii tegin mb-sse kasutaja . Nüüd tahan mb-st fulli raha panna 600usd oma uuele kontole ,et saada 100% boonust.

Et kuidas ma sinna mb-sse raha panen ?.
Saan swedist ,unetist ka sinna kanda ?.
MB pole mult mitte mingit kinnitust küsind on see tavaline ?(peale emaili kinnituse) mõtlen nagu elukoha kinnitus ja mingi id kaardi check vms ?.

ristimees
10.11.10, 10:13
ja kas saan MB-st raha kanda kuhugi swedi vms kohta ka ?.

Tigrano
10.11.10, 10:46
Swed pangast kannad, juhised MB lehel täpselt olemas.
Kui pole veel kinnitust küsinud ja laseb seda teha, siis pole mingit probleemi.

Jah peale seda kui oled kandnud oma arvelt raha MB arvele saad ka vastupidiseid toiminguid teha.

ristimees
10.11.10, 11:19
Swed pangast kannad, juhised MB lehel täpselt olemas.
Kui pole veel kinnitust küsinud ja laseb seda teha, siis pole mingit probleemi.

Jah peale seda kui oled kandnud oma arvelt raha MB arvele saad ka vastupidiseid toiminguid teha.

okei tänud .

olavike
11.11.10, 11:05
As you have already been informed, as of 3 January 2011, the Estonian Kroon (EEK) will be replaced by the Euro (EUR).

As a result of this change, your Moneybookers MasterCard will be replaced with a new one. Card reissue will be initiated automatically by Moneybookers and will be free of charge.

We will issue your new card soon after the 3rd January and it will take a maximum of two weeks to arrive.

The Moneybookers MasterCard services will not be available during this process and you will only be able to start using your card again after you have received and activated your new Moneybookers MasterCard.



No ei saa aru... Kui mul on kaart niikuinii EUR, siis milleks on vaja seda välja vahetada...

emmimees
11.11.10, 13:20
Oot kuna siis kasutada ei saa seda?? Alates 3. jaanuarist?
Aga päris kulukaks läheb neile see euro jant siis..

olavike
11.11.10, 13:55
Oot kuna siis kasutada ei saa seda?? Alates 3. jaanuarist?
Aga päris kulukaks läheb neile see euro jant siis..
3. jaanuaril panevad vana kaardi kinni ja uuesti saab kasutada alles siis, kui uus kohal ja aktiveeritud.
Vähemalt nii saan mina sellest aru.

olavike
12.11.10, 07:42
Päris huvitav probleem on Moneybookersi EEK kontodega seoses välja tulnud.
Kuna MB enam EEK ülekandeid ei toeta, siis kõik, kellel on mõni pokkerikonto EEKides (Unibet, Triobet näiteks), siis sinna MB kaudu sissemakseid teha ei saa nii kaua kuni pokkerikonto EURiks ümber pannakse.

Intzsz
12.11.10, 10:41
As you have already been informed, as of 3 January 2011, the Estonian Kroon (EEK) will be replaced by the Euro (EUR).

As a result of this change, your Moneybookers MasterCard will be replaced with a new one. Card reissue will be initiated automatically by Moneybookers and will be free of charge.

We will issue your new card soon after the 3rd January and it will take a maximum of two weeks to arrive.

The Moneybookers MasterCard services will not be available during this process and you will only be able to start using your card again after you have received and activated your new Moneybookers MasterCard.




No ei saa aru... Kui mul on kaart niikuinii EUR, siis milleks on vaja seda välja vahetada... +1

emmimees
12.11.10, 15:16
Ju tehakse MB konto mingites sätetes nii suured muudatused, et tehnilistel põhjustel ei ühildu see enam vana kaardiga.

vass
12.11.10, 16:31
Päris huvitav probleem on Moneybookersi EEK kontodega seoses välja tulnud.
Kuna MB enam EEK ülekandeid ei toeta, siis kõik, kellel on mõni pokkerikonto EEKides (Unibet, Triobet näiteks), siis sinna MB kaudu sissemakseid teha ei saa nii kaua kuni pokkerikonto EURiks ümber pannakse.



aga väljamaksed??? mul paar päeva tagasi tuli küll ilusasti kohale...aga mis nyyd???

olavike
12.11.10, 16:50
Väljamaksete kohta ei oska öelda :)
Paar päeva tagasi oligi kõik OK. MB EEK ülekanded lõpetati ära alates 10.11.2010.

vonkartoffel
14.11.10, 22:44
Ma selle kaardi kohta saatsin kirja vastu et mul juba on EUR siis kirjutasid et e isaada midagi.

emmimees
14.11.10, 23:30
Ma selle kaardi kohta saatsin kirja vastu et mul juba on EUR siis kirjutasid et e isaada midagi.

Lol siis ei tea kõik seal asjast ja ajavad paska. Saatsin ka kirja supporti, et miks ei saa OOsse depot teha, kirjutasid vastu et nende poolt kõik korras ja peab saama. Samas kõigile kirjad tulnud, et ei saa EEK--->EEK ülekannet teha alates 10.11(see meenus mulle sek peal kirja saatmist)

olavike
15.11.10, 10:30
Ma selle kaardi kohta saatsin kirja vastu et mul juba on EUR siis kirjutasid et e isaada midagi.
Hmm...See on oluline info.
Proovin ka. Aga mis kursiga sul MB konto on? EEK?

olavike
15.11.10, 16:59
Thank you for contacting Moneybookers Customer Service.

Following on your enquiry, please be kindly informed that although your Moneybookers Prepaid MasterCard is in EUR, your Moneybookers account still operates with EEK currency. Therefore, we will reissue you a new card in the beginning on next year. We apologies for any inconvenience this might have caused you.

vonkartoffel
15.11.10, 18:07
eks siis paistab mis saama hakkab, mul ka konto muidu EEk

overgrow
16.11.10, 12:43
Tere,
Kas keegi on kasutanud moneybookersisse kandmiseks swedbanki kannet. Raha peaks insta kohale tulema, kas reference tuleb panna seletusse?

You are 2 steps away from completing an upload to your Moneybookers wallet.

* Note the amount, unique bank transfer ID and bank account details provided in the 'Payment' box below.
* Click "Next" below to open the Swedbank online banking website and make an online bank transfer to us.

Madis Very
16.11.10, 12:44
jah seletusse

raulk89
16.11.10, 21:03
Kas MoneyBookersist on raha enda panka kandmine lihtne..?
Kui mul on SwedBankis arve ja tahan kanda seda raha MB'st SwedBanka..

tonis
16.11.10, 21:11
Sama lihtne kui sisse kandminegi.
Ainult pangakonto peab verified olema.

raulk89
16.11.10, 21:24
Kuidas ma pangakonto ära kinnitan..
Ja kui ma kannan raha SwedBankist MB'sse, siis kas ma teen Siseriikliku makse või täidan ära välis riigi makse korralduse.
Muide need andmed, mis mullle MB'st antakse, ehk MB konto andmed, nendest piisab siseriikliku makse jaoks ainult.

Swedbankist välis riigi makse ülekannet tehes läheb vaja Swifti ja IBAN jne..
Et kumb siis, kas siseriiklik makse..?

emmimees
16.11.10, 21:44
MBl on Swedis oma konto, niiet siseriiklikust piisab, raha tuleb mõne hetkega üle.
Pangakontot kõige lihtsam kinnitada, kui teed screenshoti sellest kohast netipangas, kus on näha sinu nimi, konto nr ja et oled Mbsse raha kandnud. Saab ka nii, et saadavad sulle mingi koodi netipanka, aga mulle see kood ei jõudnudki kunagi,,,

raulk89
16.11.10, 21:48
MBl on Swedis oma konto, niiet siseriiklikust piisab, raha tuleb mõne hetkega üle.
Pangakontot kõige lihtsam kinnitada, kui teed screenshoti sellest kohast netipangas, kus on näha sinu nimi, konto nr ja et oled Mbsse raha kandnud. Saab ka nii, et saadavad sulle mingi koodi netipanka, aga mulle see kood ei jõudnudki kunagi,,,

Kellele ma saadan selle screenshoti..
MIs aadress või kuidas..

Tänud..

emmimees
16.11.10, 22:36
Kirjutati ju eespool, et reference all mõtlevad nad SELGITUSE lahtrit.
Selle screenshoti peaksid saatma kui otsid Mb menüüst Email Support--->Accound security---->You have requested information and/or documents from me
Ticketi nr peaks olema emaili pealkirjas kui nad on küsinud sult screeni, aga ma ei tea kust sa selle ticket id võtad, äkki saad ilma ka saata, alla selgitusse kirjuta neile midagi, et ei tulnud kood kohale vms.

raulk89
16.11.10, 23:09
Mul pole jah sellist kirja tulnud. Tidcket ID pole kuskil ja ilma selleta ei saa ka teha seda..
Või äkki on nii, et kui ma pole raha veel panka kandnud MB'st siis ei tulegi veel seda kirja..?

emmimees
16.11.10, 23:41
Iseenesest seda kirja ei tulegi, ma kirjutasin neile, et tahaks pangakonto ära kinnitada aga koodi ei saadeta ja mis nüüd teha. Siis selle vastus emaili ticket nri peadki kirjutama sinna. Kõige lihtsam, kirjuta neile, et sulle ei jõua see kinnituskood kohale ja mis tegema pead, siis saad ticket id ka omale vastus emailist.

raulk89
17.11.10, 00:12
Selge pilt, tänud, ma saadan kirja neile jah..

raulk89
17.11.10, 10:48
Kaua umbes kinnitusega minna võib. Ma saatsin neile screenshoti ära..

emmimees
17.11.10, 10:50
Päev-kaks

olavike
17.11.10, 10:53
Pangakonto kinnitamiseks on kõige lihtsam moodus ikka see, kui nemad sulle Dummy ülekande suuruses 0.01 EEK teevad ja siis sisestad selle makse selgituses oleva koodi verify lahtrisse ja ongi olemas.
Ei pea ise midagi saatma ja saab samuti päeva-kahega hakkama :)

raulk89
17.11.10, 11:09
Tänud..

ristijeesus
24.11.10, 09:58
Täna siis selline lugu, et ei saanud MB kaardiga maksta sellises kohas nagu Meriton hotell, kus ometigi ei tohiks võõramaised krediitkaardid haruldane nähtus olla. Kaks korda sai proovitud. Samas kontolt on raha ära bronnitud. Aga kuna varem pole seal probleeme olnud maksmisel, siis kas teistel ka viimasel ajal tõrkeid on esinenud? Kunagi nad pidid ajutiselt eestlaste kaardid sulgema, aga see vist alles uue aasta alguses.

Tigrano
24.11.10, 10:03
Siiani maksnud, pole probleeme olnud.

Vandalar
24.11.10, 11:10
Lugesin tana midagi sellest, et MB muutub varsti- http://www.pokergurublog.com/content/moneybookers-be-skrilled-soon

Spewmonkey
24.11.10, 11:33
Äkki see on vihje, et moneybookersi enda kodukal on kirjas Skrill...coming soon.

A ja Eestis on probleeme olnud küll moneybookersi kaardiga, eriti pin-terminali kasutades, magnetribaga on alati töödanud. Midagi ei ole samas siiani ära bronnitud ja ma olen teise kaardi alati andnud korduva peale pressimise asemel.

lebovend
24.11.10, 12:28
krt ma ei m2leta kas koguaeg on olnud nii et SEBst MBsse upload on 2+ p2eva, nagu seal kirjas? ise lootsin et see ka insta, aga ikka veel ootan seda raha, mis kuskil "6hus" on:p

EestiAA
24.11.10, 12:41
mul hotmail blokkis kas saan MB-s kuskil emaili ära vahetada otsisin aga ei leidnud küll.

EestiAA
24.11.10, 12:42
Pangakonto kinnitamiseks on kõige lihtsam moodus ikka see, kui nemad sulle Dummy ülekande suuruses 0.01 EEK teevad ja siis sisestad selle makse selgituses oleva koodi verify lahtrisse ja ongi olemas.
Ei pea ise midagi saatma ja saab samuti päeva-kahega hakkama :)


Aga mis ma kirjutan supporti ja ütlen ,et nad teeks mulle selle dummy üle kande siis jah ?.

EestiAA
24.11.10, 13:13
Kas see kaart mida tellida vaja see on seal see credit või debit kaart ?...või mingi teine ?.

Oliverk
24.11.10, 13:14
Mosambiigi ID kaardi saad sealt tellida.

EestiAA
24.11.10, 13:21
Nu aga vapsee ei leia kohta kus saaksin selle kaardi tellida ....saatsin endale selle aadressi kinnituse teele .
Aga ma ei saa aru täpselt kus ma seda kaarti siit saan ...osad räägivad et panid euro kaardi teele aga kust ma seda telllida saan ?.

Konso
24.11.10, 14:18
Loe teema viinased 10 lk korralikult läbi.

-andres-
24.11.10, 14:24
Keegi viimase eile peale lõunat, täna on proovinud kaardiga maksta/raha välja võtta. Mul probleemid olnud ja pole kasutada saanud.

ristijeesus
24.11.10, 14:42
Sama siin, nagu eelmisel leheküljel pajatasin.

Liquicity
24.11.10, 16:00
Keegi viimase eile peale lõunat, täna on proovinud kaardiga maksta/raha välja võtta. Mul probleemid olnud ja pole kasutada saanud.

Eile õhtul maksin säästumarketis. Töötas küll. Pole never probleeme olnud ei säästus ega prismas. ...ptüii ptü ptüi sülitan kolm korda üle vasaku õla. Paar korda on tõrkunud ainult rimis kus bronniti arvelt summa ja korra on olnud vist probleeme commarketis ja selveris. 2x on probleeme olnud automaadis kui välja ei saa võtta. Muidu teen keskmiselt kaardiga üks kuni kaks makset päevas, seega ca 500 makse kohta 5x probleeme mul olnud.

-andres-
24.11.10, 16:04
Mul eilseni polnud ka pmst kordagi miskit olnud.

Madis Very
24.11.10, 16:31
Täna üle-eesti kõik kaardimaksed häiritud.

emmimees
24.11.10, 21:04
Nüüd õhtul olys ja poes maksin, kõik tip-top. Aga ikkagi ma ei tea, mis kaarditehingute päeva/24h limiit on maksete arvuna. Ükskord ei lasknud enam maksta, kui olin õhtu jooksul miski 4x umbes maksnud enda arust, ok vb oli 5, ostsin õlut iga kord, ei mäleta 100%.

tonis
24.11.10, 21:21
5x päevas ja 250 euri max peaks olema limiidid.

emmimees
24.11.10, 21:27
Kas päevas või viimase 24h jooksul? Ja huvitav mis kell neil päev lõpeb.. mis aeg meil siis on st

Spewmonkey
25.11.10, 00:01
Kas päevas või viimase 24h jooksul? Ja huvitav mis kell neil päev lõpeb.. mis aeg meil siis on st

Välja võtmine on 24h igaljuhul.

lebovend
25.11.10, 10:07
krt ma ei m2leta kas koguaeg on olnud nii et SEBst MBsse upload on 2+ p2eva, nagu seal kirjas? ise lootsin et see ka insta, aga ikka veel ootan seda raha, mis kuskil "6hus" on:p

pump

aga oskab keegi mingit head seletust pakkuda, miks SWEDist uploadides MBsse tuleb insta aga SEBst uploadides tuleb 2-5 päeva?

udikaz
25.11.10, 10:27
Keegi viimase eile peale lõunat, täna on proovinud kaardiga maksta/raha välja võtta. Mul probleemid olnud ja pole kasutada saanud.

Üleeile sain ma veel raha välja võtta. Jama kui probleemid tekivad :mad:

emmimees
25.11.10, 10:27
Swedi tuleb siseriiklik makse teha, neil on seal konto olemas st, aga SEB kohta krt ei tea, mis kontole kandsid sealt raha neile?

Tigrano
25.11.10, 10:29
Üleeile sain ma veel raha välja võtta. Jama kui probleemid tekivad :mad:

Ma võtsin eile raha välja ja maksin kõikjal, ei olnud probleeme.

See vist oli mingi pangaautomaatide jne enda kamm.

lebovend
25.11.10, 10:43
Swedi tuleb siseriiklik makse teha, neil on seal konto olemas st, aga SEB kohta krt ei tea, mis kontole kandsid sealt raha neile?

einoh, neil endal on SWED konto, mul SEB, aga SEBst SWEDi on ka siseriiklik makse ja t88p2eviti l2heb raha ylesamamoodi suht viuhti, aga MBga n2ed ei edene see asi. Tahakski nagu loogikast aru saada, miks mul see raha ei liigu.
Olen varem ka kandnud, aga ei m2leta kurat, kas siis l2ks ka mitu p2eva aega.

emmimees
25.11.10, 10:49
Ei kõla loogiliselt jah see asi, saada kiri supporti.

lebovend
25.11.10, 10:52
Ei kõla loogiliselt jah see asi, saada kiri supporti.

ses suhtes, et kodukal neil ytleb ka, et 2-5 p2eva. 5 p2eva pole veel t2is, nii et kirja pole m6tet saata, lihtsalt m6tlesin, et siin 2kki m6ni tark mees teab, miks see nii on.

Oll
25.11.10, 15:24
Polnud tükil ajal MB-ga arveldanud, aga nüüd see nädal kaks viimast kannet PS-st on küll kummaliselt kalliks läinud. Kandsin eile $665, aga kohale jõudis $630... Seda küll EEK-des, aga ikkagi. Kas see on mingi oma lollus või ongi nii kõrged teenustasud?

Tigrano
25.11.10, 15:28
Päris kopsakas tasu võetakse, kindlaid summasi ei oska öelda, mingi % vist on. Ise ka alles kandsin, mingi 20$ läks analoogselt summalt, täpsemalt ei jõua praegu vaadata.

tonis
25.11.10, 15:56
Polnud tükil ajal MB-ga arveldanud, aga nüüd see nädal kaks viimast kannet PS-st on küll kummaliselt kalliks läinud. Kandsin eile $665, aga kohale jõudis $630... Seda küll EEK-des, aga ikkagi. Kas see on mingi oma lollus või ongi nii kõrged teenustasud?

Please be informed, that for all transfers involving currency conversion there is a 1.99% fee added to the wholesale exchange rates.

Sellest ka suur teenustasu.

emmimees
25.11.10, 15:57
Röövlid on jah, see on teada.

Oll
25.11.10, 16:21
Nojah, uurisin kah neid fee'sid, aga 35$ 665-st on pigem üle 5% juba. Nii suurte tasude juures kaob MB mõte ära ju. Parem kanda otse panka ja läheb lihtsalt kauem aega.

Sebastian_du
26.11.10, 19:14
Esiteks on pangas koll kontrollimas, teiseks alates 01.01 on MB nagunii EURis ja kui EUR siteil mängid ei ole mingit feed

qbj0hn
29.11.10, 17:48
Olen yritanud leida kohta mb lehelt kus saab seda mb kaarti tellida,aga no tee mis tgahad ei leia ülesse.
Kas keegi saaks postitada noolekestega j2rjekorra kuhu minna:S?Ma mb-d 2 aastat juba kasutanud,aga no lihtsadlt ei leia.googlest ja igaltpoolt vaadanud.
A'la MB>xxxxxx>xxxxxxx
Keegi saaks aidata?

ristijeesus
29.11.10, 18:04
Saan aidata küll, aga pead enne 03. jaanuarini ootama, sest seni on eestimaalastele kaartide väljaandmine külmutatud.

qbj0hn
29.11.10, 18:14
Okay,tänud vastuse eest :)

0ttt
03.12.10, 12:23
Kas pärast kaardi kättesaamist peab ilmtingimata selle netis confirmima ka, et töötaks. Küsin sellepärast, et ei leia seda kohta kus seda teha :S

Tigrano
03.12.10, 12:40
Peaks ju juhend olema lausa kaardi peal kleebisena.

camu
03.12.10, 16:36
Kas MB laseb siis ka valuuta ära vahetada, kui sealne valuuta USD?
Mõtlen, et peaks ka eurile üle minema, kuna 888 vist majandab ise ka eurides ning välja kandes euri valik olemas.
Saaks ka MB kaardi tellida.
On kellegil mõtteid?

Spewmonkey
03.12.10, 16:49
Kas MB laseb siis ka valuuta ära vahetada, kui sealne valuuta USD?
Mõtlen, et peaks ka eurile üle minema, kuna 888 vist majandab ise ka eurides ning välja kandes euri valik olemas.
Saaks ka MB kaardi tellida.
On kellegil mõtteid?

Ei. Pead vana konto lukku panema ja uue tegema.

Liquicity
05.12.10, 18:48
Epic feil..pidin eelviimase bussiga pärnust tallinna sõitma. Mõtlesin, et võtan sulli aga oh sa kuradit ei tööta üheski automaadis kaart. Pobleemid üle väga pika aja. Nojaa tallinnasse minek jäi ka seetõttu ära täna.

Konso
05.12.10, 20:10
MB üldse paneb näkku täna, neil vist mingid uuendused ehk?

emmimees
05.12.10, 20:16
Mingid asjad seal toimuvad jah, nimi muudetakse ära jne, keegi teadjam võiks öelda, mis see meile kaasa toob... mingi haige nimi tuleb igatahes

minbetmillionaire
07.12.10, 06:02
Kellegil sellist jama on olnud et panka kandmisel küsib verificationit kuigi oled juba selle ära teinud ja mitu korda välja kandnud rahasid. Ja ainus variant on aadressi kaudu verifitseerimine.

Tigrano
07.12.10, 08:46
Kellegil sellist jama on olnud et panka kandmisel küsib verificationit kuigi oled juba selle ära teinud ja mitu korda välja kandnud rahasid. Ja ainus variant on aadressi kaudu verifitseerimine.

Kui alguses see kirjaga kinnitamine tuli, siis oligi kõigil nii, et ennem raha ei antud, kui kirjaga kinnitus olemas.

Konso
07.12.10, 09:47
Kellegil sellist jama on olnud et panka kandmisel küsib verificationit kuigi oled juba selle ära teinud ja mitu korda välja kandnud rahasid. Ja ainus variant on aadressi kaudu verifitseerimine.

Mul küsis ka hiljuti, krdi üle 10ne päeva tuli see kiri inglismaalt.
.

Tigrano
07.12.10, 10:15
Tahtsin eile raha võtta 3500 ja viskas mingi errori, accoundilt samuti raha maha läinud, neil seal viimaselajal mingid suuremad probleemid.

emmimees
09.12.10, 10:28
From 1st January 2011, the Estonian Kroon (EEK) will be replaced by the
Euro (EUR). To avoid any complications during this transition, we must
temporarily suspend the instant bank transfer payment service. This
service will not be available from 27th December until 3rd January.
We apologise for this unavoidable suspension of service.
-----------
Kas see tähendab, et ei saa väljamakset teha või sissemakset?

Rage
09.12.10, 10:35
From 1st January 2011, the Estonian Kroon (EEK) will be replaced by the
Euro (EUR). To avoid any complications during this transition, we must
temporarily suspend the instant bank transfer payment service. This
service will not be available from 27th December until 3rd January.
We apologise for this unavoidable suspension of service.
-----------
Kas see tähendab, et ei saa väljamakset teha või sissemakset?
mitte kumbagi

soouni
09.12.10, 10:39
Moneybookers muudab nime

saast
10.12.10, 02:24
Paar päeva tagasi juhtus veider asi. hakkasin mbsse sisse logima ja sain 3 korda järjest vastuse, et vale password. MB lockis accoundi, sain sisse password recoveriga. Raha alles ja kõik korras, ärevus sees muidugi. Saatsin järelpärimise, et mis toimub. Vastuseks sain kirja:

Since the security of your account is our highest priority, we regularly ask all customers to change their passwords. Since you haven't done this for a long time, your password had expired so we kindly asked you to choose a new one by following our new password procedure.

We apologize for the inconvenience caused and appreciate your understanding.

Kas kellegil veel nii juhunud ja väga üllatav, et nad ei suutnud siis sisse logides mulle öelda, et palun vahetage password. MBd olen kasutanud natuke üle kahe aasta ja suht aktiivselt, tundub, et selle aja peale siis aegub password.

Oliverk
10.12.10, 07:30
Sama jama oli paar päeva tagasi.

Tigrano
10.12.10, 08:17
Jah, olin kindel et mu parool oli õige aga sisse ei lasknud ja pidin ka recoveri tegema.

lauri89
10.12.10, 09:01
Tegin ka pühapäeval SWED-st sissemakse MB-sse ja ikka pole kohale jõudnud :S

Konso
10.12.10, 13:18
Paar päeva tagasi juhtus veider asi. hakkasin mbsse sisse logima ja sain 3 korda järjest vastuse, et vale password. MB lockis accoundi, sain sisse password recoveriga. Raha alles ja kõik korras, ärevus sees muidugi. Saatsin järelpärimise, et mis toimub. Vastuseks sain kirja:

Since the security of your account is our highest priority, we regularly ask all customers to change their passwords. Since you haven't done this for a long time, your password had expired so we kindly asked you to choose a new one by following our new password procedure.

We apologize for the inconvenience caused and appreciate your understanding.

Kas kellegil veel nii juhunud ja väga üllatav, et nad ei suutnud siis sisse logides mulle öelda, et palun vahetage password. MBd olen kasutanud natuke üle kahe aasta ja suht aktiivselt, tundub, et selle aja peale siis aegub password.

confirmed

Sebastian_du
10.12.10, 15:14
Kusjuures eriti haige oli, et tellisin confirmi ja siis üritasin uuesti vana parooli panna, raibe ei lubanud ja lasi confirmi ka pange ja pidin veel uue tellima. Suht lambi laks aga miks on vaja närvi ajada niimoodi andge inimese moodi teada ja teeme ära.

olavike
10.12.10, 18:40
Keegi viimase tunni jooksul moneybookers.com lehele on ligi pääsenud?

ristijeesus
10.12.10, 18:45
Ei mingit probleemi lehega.

olavike
10.12.10, 18:49
Hmm...väga imelik.
Kogu muu net mul töötab ilusti, aga MB täiesti lootusetult kättesaamatu.

kardaanirist
10.12.10, 23:07
hacktivistid (Anonops) pani MB ddos rünnakute alla (nii nagu ennem tehtud Visa/Mastercardi ja Paypaliga).

atsetoon
10.12.10, 23:36
kaua suppordi vastustega MB-s aega läheb. 2-5 päevaga pidid aadressi kinnitamiseks kirja saatma, täna sai nädal täis. Eile saatsin maili.

Spewmonkey
11.12.10, 01:19
kaua suppordi vastustega MB-s aega läheb. 2-5 päevaga pidid aadressi kinnitamiseks kirja saatma, täna sai nädal täis. Eile saatsin maili.

Support ei oska sulle selle peale midagi vastata. Ütlevad ainult, et panid teele ja edasine pole nende kätes. Selle kirjaga on kuuldavasti ka paar-kolm nädalat läinud. Samas see kiri võib väga vabalt ka ära kaduda tee peal(endal juhtus nii), seega kõige kergem on ise neile mingi arve või asi saata.

Intzsz
12.12.10, 06:19
Viimastel kordadel MBst raha välja võttes on läinud kuidagi suur teenustasu maha, minu meelest kohe liigagi suur.
Täna oli kontol 559 krooni, fee on 28kr + 1.99% summast nagu ma olen aru saanud.
1.99% 559kroonist on 11.1kr lisada nüüd standard fee 28kr tuleks feeks ~40kr, ehk ma peaks saama automaadist välja võtta 500kr ja 20kr jääks veel kontolegi. Automaat mulle 500 krooni ei andnud, ütles et liiga vähe raha kontol. Panin siis 475krooni ja ka seda ei saanud, lõpuks sain 450krooni ja MB kontole jäi 12krooni. Ehk teenus tasule läks 97krooni kui sealt standard fee 28 maha võtta jääb 69kr ja see on rohkem kui 10% summast. Ma ei tea kas ma olen millestki väga valesti aru saanud või milles on asi, et nii palju raha kaotsi läheb?

Oli endalgi täna sama jama sisselogimisega, panin kõik täht tähe haaval ja kindlasti õigesti, lõppes asi ikka sellega et konto lukus ja pidin uue parooli panema.

ristijeesus
12.12.10, 07:16
Kas sul on MB account EEK ja kaart USD? Siis peaks vist kahe konvertimise eest raha võtma? EEK->USD->EEK. Vaata historyst palju fee on olnud. Mul account ja kaart USD ja fee läks 1000 EEK ($85.40) võtmisel $2.38.

Intzsz
12.12.10, 09:38
No kaart on EUR ja konto on EEK, aga kui konto on EEK ja ma võtan ka välja EEKi mida nad seal konvertivad?
Sai ka muidugi eelmine päev üks kaardimakse sooritatud, aga see bronnitakse kohe kontolt maha ju, või noh balances ta on sees, aga available balance enam mitte ju.

Tigrano
12.12.10, 09:54
Mul ka oma konto on eek ja viimased kaks korda on tõesti võtnud mingi mega fee 200 krooni ringi on olnud fee, imelik natuke, peaks selgitust küsima, et millest selline vahe varem oli 100 krooni ringi.

Pahvak
12.12.10, 11:36
No kaart on EUR ja konto on EEK, aga kui konto on EEK ja ma võtan ka välja EEKi mida nad seal konvertivad?
Sai ka muidugi eelmine päev üks kaardimakse sooritatud, aga see bronnitakse kohe kontolt maha ju, või noh balances ta on sees, aga available balance enam mitte ju.

EEK->EUR->EEK? Raha võtad ju kaardilt ja kaart võtab kontolt.

olavike
12.12.10, 11:40
Kannatame ära see paar nädalat ja siis oleme vabad nendest feedest :)

emmimees
12.12.10, 11:53
automaadist väljavõttes tõepoolest läheb topelt fee.

Intzsz
12.12.10, 22:27
EEK->EUR->EEK? Raha võtad ju kaardilt ja kaart võtab kontolt.

Pole ennem küll tähelepannud, et fee nii suur oleks ja kui see EEK EUR EEK süsteem on siis peaks see fee koguag suur olema mida ma märganud küll pole.

k2snakalle
13.12.10, 09:33
Palun aidake mind natukene.. mul on väike probleem moneybookersis history vaatamisega. No mitte ei saa seal sellega hakkama.
Panen My account - History ja tulevad mingi viimase paari päeva tehingud ette...tahan siis vaadata pikema perioodi peale. Muudan ajavahemiku ära ja mitte sittagi ei juhtu. Proovin seal igatepidi seda ette saada, aga huiat. Vahepeal mingi edasi tagasi mängides olen saanud history lõpuks ette, aga tavaliselt pole mul õrna aimugi kuidas täpselt see mul ette tuli. Oleks keegi nii lahke ja ütleks mis ma seal veel tegema pean :D

olavike
13.12.10, 09:58
Palun aidake mind natukene.. mul on väike probleem moneybookersis history vaatamisega. No mitte ei saa seal sellega hakkama.
Panen My account - History ja tulevad mingi viimase paari päeva tehingud ette...tahan siis vaadata pikema perioodi peale. Muudan ajavahemiku ära ja mitte sittagi ei juhtu. Proovin seal igatepidi seda ette saada, aga huiat. Vahepeal mingi edasi tagasi mängides olen saanud history lõpuks ette, aga tavaliselt pole mul õrna aimugi kuidas täpselt see mul ette tuli. Oleks keegi nii lahke ja ütleks mis ma seal veel tegema pean :D
Seal on kaks nuppu: Search ja GO. Vaata, et Show valikus oleks All Transactions ja vajuta GO, mitte Search. Esmalt siis pane muidugi sobiv kuupäevade vahemik paika.

k2snakalle
13.12.10, 10:09
Vahepeal tuli mul mingi back to historyt-t ka vajutada. Ahangama railis mind ja aitas hädast välja.
Nüüd asi korras ja tundub, et saan hakkama :) Tänud!
Ilmselt vajutasin ka seachi koguaeg :D Ja siis kui GO-d vajutasin, siis olin juba vales kohas :D

KristjanRawk
13.12.10, 15:33
Keegi oskab kommenteerida, kaua MB'st Swedi raha tuleb?

olavike
13.12.10, 15:45
Keegi oskab kommenteerida, kaua MB'st Swedi raha tuleb?
Heal päeval 6h. (hommikul kell 10.00 on teele pandud ja õhtul kell 16.00 on kohal olnud).
Aga kunagi pole üle 24h läinud (L ja P muidugi rahad ei liigu).

hotcocacola
14.12.10, 08:27
Keegi tark võiks öelda, mis MBga nüüd aastalõpus juhtuma hakkab? Kas peab kaarti vahetama, kunasest see ei tööta jne.

ty

ristijeesus
14.12.10, 09:36
Tead, seda ei oska sulle 100% täpselt keegi öelda. Isegi MB support ajab erinevat juttu. Aga üpriski kindel on, et 27.12- 03.01 ei saa MB teenuseid kasutada isikud, kel konto on eekides ja kaarti ei saa nad ka kasutada uuel aastal enne kui neile on uus kaart saadetud. Seda tehakse tasuta ja automaatselt, ise pole vaja tõmmelda. Aga mis puutub isikutesse kel juba on konto+kaart EUR või kel on mõlemad USD, siis krt seda teab. Igaksjuhuks tehke enne 27.12 cashoutid ära.

kuco
14.12.10, 10:36
Heal päeval 6h. (hommikul kell 10.00 on teele pandud ja õhtul kell 16.00 on kohal olnud).
Aga kunagi pole üle 24h läinud (L ja P muidugi rahad ei liigu).


Pühapäeva õhtul panin cashouti ja kuskil kell 8 esmaspäeva õhtul oli olemas.

olavike
14.12.10, 11:51
Pühapäeva õhtul panin cashouti ja kuskil kell 8 esmaspäeva õhtul oli olemas.
Sisuliselt alla 12h siis :) Ega enne esmaspäeva hommikut su maksega keegi tegelema ei hakanud.

emmimees
14.12.10, 13:16
võib vabalt 2-3 tööpäeva ka minna

Intzsz
14.12.10, 15:05
Aga kui mul kaart EUR ja konto EEK , saadavad ikka uue kaardi v?

ristijeesus
14.12.10, 15:15
Jah, saadavad.

Intzsz
14.12.10, 15:51
Ei tea milleks see küll vajalik on. Ehk kui supportiga rääkida ei saada`?

olavike
14.12.10, 15:55
Saadavad ikkagi. Minule igatahes nad teatasid ka pärast ülerääkimist, et kui konto on EEK ja kaart EUR, siis saad uue kaardi. Uue aasta alguses paar nädalat peab ilma kaardita hakkama saama selle tõttu.

tonis
14.12.10, 16:50
Kui kaart $ ja konto $ siis probleeme ei teki?

Vandalar
14.12.10, 16:56
Kui kaart $ ja konto $ siis probleeme ei teki?
Sama küsimus siin.

k2snakalle
14.12.10, 18:09
TAga mis puutub isikutesse kel juba on konto+kaart EUR või kel on mõlemad USD, siis krt seda teab. Igaksjuhuks tehke enne 27.12 cashoutid ära.

Mis mõttes cashout? mis nad selle accoundiga siis teevad, et ma cashoutima peaks....
või mõtlesid, et äkki lihtsalt ei saa see paar päeva MB acci kasutada?

ristijeesus
14.12.10, 18:27
Ma mõtlesin jah seda, et sa ei peaks sõpradelt laenu nuruma hakkama, kui pidu vajab pidamist :biggrin: Kontoga muidugi ei juhtu midagi.

kuco
14.12.10, 23:51
Sisuliselt alla 12h siis :) Ega enne esmaspäeva hommikut su maksega keegi tegelema ei hakanud.

väga tiptop liikumine :)
Kui 1 tööpäeva ei suuda oma kulutusi ette planeerida siis on mingi managmenti probleem :)

Fabulous
15.12.10, 16:35
Mis värk on. Tahtsin MB'st raha välja võtta aga viskab sellise kirja:

Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction.

To unlock your account, you must upload funds into your Moneybookers account via bank transfer.

Varem olen ma väga edukalt saanud väljamakseid teha ja pole kunagi sellist asja ette visanud. Iialgi pole olnud ka ühtegi juhtumist kui MB mu kontole mingid piirangud oleks pidanud peale panema...

olavike
15.12.10, 17:05
Oled muidu kinnitusproteduurid läbinud? Bank accoundi kinnitus, koduse aadressi kinnitus vms?
Et äkki sul siiamaani limiit 1000 eur per 3 months?

kardaanirist
15.12.10, 17:23
minul 24h möödas väljamaksest ja raha pole panka veel jõudnud. huvitav, kuidas teil nii kiiresti raha kohale tuli.

Spewmonkey
15.12.10, 19:32
Mis värk on. Tahtsin MB'st raha välja võtta aga viskab sellise kirja:


Varem olen ma väga edukalt saanud väljamakseid teha ja pole kunagi sellist asja ette visanud. Iialgi pole olnud ka ühtegi juhtumist kui MB mu kontole mingid piirangud oleks pidanud peale panema...

Bank accounti pead ära confirmima.

Fabulous
15.12.10, 19:39
Bank accounti pead ära confirmima.
Ma tegingi enne ära selle. Kas kinnitamisega läheb tõesti 2-5 tööpäeva nagu MB sait väidab?

kardaanirist
15.12.10, 20:13
kinnitamine on insta, kui koodi teada saad. koodi saatmisega läheb küll neil veits aega. mul läks vist 3 ja pool päeva.

Spewmonkey
16.12.10, 02:04
Ma tegingi enne ära selle. Kas kinnitamisega läheb tõesti 2-5 tööpäeva nagu MB sait väidab?

Uploadisid pangakontolt raha MB'sse? SEB'st? Või lasid koodi saata?

Sebastian_du
16.12.10, 04:50
minul 24h möödas väljamaksest ja raha pole panka veel jõudnud. huvitav, kuidas teil nii kiiresti raha kohale tuli.

Uus kasutaja oled? Sest mida rohkem kasutad, seda kiiremini hakkavad asjad liikuma vanasti ei olnud 48h väljamaksed midagi uut, nüüd pole üle tööpäeva oodanud

Konso
16.12.10, 13:44
minul 24h möödas väljamaksest ja raha pole panka veel jõudnud. huvitav, kuidas teil nii kiiresti raha kohale tuli.

Mul läheb tavaliselt umbes 48h, kiiremini kui 40h pole küll jõudnud.

Fabulous
16.12.10, 15:27
Uploadisid pangakontolt raha MB'sse? SEB'st? Või lasid koodi saata?
Ma panin Swedist 1EEK teele neile ( kuna seal oli öeldud et summa võib olla suvaline ) selle 2-5 päeva võtva bank transferiga. Mingit koodisaatmise võimalust nad mulle ei võimaldanud minu teada.

Spewmonkey
16.12.10, 15:58
Ma panin Swedist 1EEK teele neile ( kuna seal oli öeldud et summa võib olla suvaline ) selle 2-5 päeva võtva bank transferiga. Mingit koodisaatmise võimalust nad mulle ei võimaldanud minu teada.

Kui seal on valikud INSTANT ja 2-5 days, siis kuidas tekib üldse mõte, et äkki valiks selle, mis kauem võtab? Sellele ei pea vastama, aga nüüd pead teenitult ootama jah.

olavike
16.12.10, 15:58
Mis mõttes ei võimaldanud?
Valid Bank Account, edasi Add, lisad ära ja siis nupp Verify...seal on tühi lahter ja selle järel nupp Send a verification code.
Klikkad sinna ja jääd ootama kuni nad sulle Dummy ülekande teevad pangakontole (tavaliselt 0.01 EEK).
Kui oled selle ülekande kätte saanud, siis sisestad selle ülekande selgituses oleva koodi sinna tühja lahtrisse ja ongi probleem lahendatud.

Fabulous
16.12.10, 16:19
Mul näitab bank accounti juures juba et see on verified, aga ikakgi ei saa väljamakseid teha.

//Edit: Sain asja korda juba. Raha tuli üle ja veateade kadus ka ära.

kardaanirist
17.12.10, 00:20
Uus kasutaja oled? Sest mida rohkem kasutad, seda kiiremini hakkavad asjad liikuma vanasti ei olnud 48h väljamaksed midagi uut, nüüd pole üle tööpäeva oodanud

uus kasutaja jah. kusjuures mõned tunnid peale tolle posti tegemist tuli ka raha üle niiet läks natukene üle 24h.

fyte
21.12.10, 15:21
Kui ma tellisin security token'i ning tahaks teada, et kaua veel aega läheb kuni kohale jõuab, siis on seda võimalik näha ka kusagilt?
Hetkel on seal staatuse all siuke inf:

Your tokens Status Serial number
1 Token #1 Shipped [submit] [manage]

See tähendab, et on teele pandud, jah? Aga see "shipped" on seal juba miski nädal aega olnud, kaua veel läheb?

Spewmonkey
21.12.10, 18:21
Kui ma tellisin security token'i ning tahaks teada, et kaua veel aega läheb kuni kohale jõuab, siis on seda võimalik näha ka kusagilt?
Hetkel on seal staatuse all siuke inf:


See tähendab, et on teele pandud, jah? Aga see "shipped" on seal juba miski nädal aega olnud, kaua veel läheb?

Kust bookersil seda tokenit tellida saab?

fyte
21.12.10, 18:53
Kust bookersil seda tokenit tellida saab?
My account'i all security centre. Seal kusagil peaks olema klikitav 'Apply' koht.

Spewmonkey
21.12.10, 19:01
My account'i all security centre. Seal kusagil peaks olema klikitav 'Apply' koht.

Tänud.

Edit: Ma ei tea kas ma olen pime, aga ma ei leia seda security centret kuskilt.
Ega sa VIP ei ole?

camu
21.12.10, 19:08
Tänud.

Edit: Ma ei tea kas ma olen pime, aga ma ei leia seda security centret kuskilt.
+1

fyte
21.12.10, 19:53
Aa, sry, enne tuleb meil neile saata ikkagi, et see valik nähtavale tuleks.


Please confirm if you would like to apply for Security Token so that we can enable this option in your Moneybookers account. You can send us an email to login@moneybookers.com.

//
Sosoh, selge. Tänud veelkord.
ptv ;)

Spewmonkey
21.12.10, 20:06
Aa, sry, enne tuleb meil neile saata ikkagi, et see valik nähtavale tuleks.

Sosoh, selge. Tänud veelkord.

EestiAA
21.12.10, 22:36
Kas MB-st ei saa präägu plastik kaarti tellida kuni 2011 ,1jan ?.

camu
21.12.10, 23:33
Kas MB-st ei saa präägu plastik kaarti tellida kuni 2011 ,1jan ?.
Jah, aga ma pole kindel, kas 1. Jan ka saab. Pigem on kusagilt meeles, et veel paar päeva hiljem!

ristijeesus
22.12.10, 08:38
Kas MB-st ei saa präägu plastik kaarti tellida kuni 2011 ,1jan ?.

Präägast ei saa jäh, aga tsekki perrä päält 3. janvaari, siss piässi saama.

ingu
27.12.10, 14:24
Jube kui aeglane klienditeenindus. Ma saatsin 4-5 päeva tagasi kirja, tean et pühad olid jne, aga siiamaani pole vastust.

Vandalar
27.12.10, 15:03
Küsimus suurele ringile: millise riigi finantsinstitutsiooni poolt on MB reguleeritud ja autoriseeritud?Vastuse leiad spoilerist.
http://img153.imageshack.us/img153/293/51563210.jpg

Spewmonkey
27.12.10, 15:14
Küsimus suurele ringile: millise riigi finantsinstitutsiooni poolt on MB reguleeritud ja autoriseeritud?Vastuse leiad spoilerist.
http://img153.imageshack.us/img153/293/51563210.jpg

Kus ta olema peaks siis su arust? Kahnawake/Malta?

Edit: okei mybad, pilti suureks teha ei viitsinud.

ristijeesus
27.12.10, 15:20
N ja m asuvad klaveril kõrvuti ja allpool on õigesti kirjutatud. Ikka juhtub näpukaid.

Vandalar
27.12.10, 15:33
Lihtsalt selliselt lehelt ei ootaks vigu- mitte ühtegi viga. Eriti nii lihtsaid vigu.

john123
27.12.10, 15:59
Ei tea ma ei saa pangast moneybookersi kanda, mingi error tuleb ette.
An error occurred while performing the requested operation.

Error Unique Identifier: Mon_Dec_27_15:57:37_2010_33_3

Kellegil veel selline probleem.

emmimees
27.12.10, 16:06
Mu meelest alates 27. dets pidigi mingi värk olema, et ei saa enam. Tuli vastavasisuline email ka.

emmimees
27.12.10, 16:06
Pani topelt miskipärast, kustutada.

olavike
27.12.10, 16:22
Mu meelest alates 27. dets pidigi mingi värk olema, et ei saa enam. Tuli vastavasisuline email ka.
Täpselt nii.

From 1st January 2011, the Estonian Kroon (EEK) will be replaced by the Euro (EUR). To avoid any complications during this transition, we must temporarily suspend the instant bank transfer payment service. This service will not be available from 27th December until 3rd January.
We apologise for this unavoidable suspension of service.

KristjanRawk
30.12.10, 12:50
tahakski teada kas see mõjutab sissemakseid ainult või väljamakseid ka?

olavike
30.12.10, 13:21
tahakski teada kas see mõjutab sissemakseid ainult või väljamakseid ka?
Instant bank transfer payment service tähendab reeglina siiski ainult sissemakseid. Väljamaksed ju ei toimi instant :)

janek174
30.12.10, 15:33
Ma küsiks ka samal teemal, et kas MB kaarti saab uuel aastal jätkuvalt kasutada (kaart USD-des). Kusagilt nagu meelde jäänud, et pidi uus kaart saadetama, aga ei viitsi kõiki teemasid algusest lõpuni läbi lugeda.

taavi
31.12.10, 03:10
Ma küsiks ka samal teemal, et kas MB kaarti saab uuel aastal jätkuvalt kasutada (kaart USD-des). Kusagilt nagu meelde jäänud, et pidi uus kaart saadetama, aga ei viitsi kõiki teemasid algusest lõpuni läbi lugeda.

$ kaardiga ei muutu midagi.

emmimees
31.12.10, 14:49
kas need, kelle kaart USD, ei tulnud siis sellist kirja, et vahetatakse kaart välja?

tonis
31.12.10, 14:59
Ei muutu midagi arvatavasti nagu taavi ütles eelmine post. Pole mingit kirja ka tulnud.

Spewmonkey
31.12.10, 15:42
Ma loodan, et kõik need, kes siin USD'i kaardi kohta küsivad, siis neil on ikka konto ka USD.

low-flow
31.12.10, 15:55
Kaks küsimust:
1. Kui ma tahan seda moneybookersi MasterCardi tellida, kas siis peale elukoha ja pangakonto peab ka krediitkaart lisatud/verifitseeritud olema? (Sest hetkel pole ja ei näe my account all võimalust seda MasterCardi tellida).

2. Kui suur on teenustasu/makse, kui ma oma eurodes olevale kaardile dollareid pokkeritoast välja kannan? Ja mis kursiga ma saan selle tehingu?

leits
31.12.10, 16:13
Kaks küsimust:
1. Kui ma tahan seda moneybookersi MasterCardi tellida, kas siis peale elukoha ja pangakonto peab ka krediitkaart lisatud/verifitseeritud olema? (Sest hetkel pole ja ei näe my account all võimalust seda MasterCardi tellida).

2. Kui suur on teenustasu/makse, kui ma oma eurodes olevale kaardile dollareid pokkeritoast välja kannan? Ja mis kursiga ma saan selle tehingu?

Kuskilt lugesin et MB elabki põhmst number 2 küsimuse pealt. Ehk siis valusalt pidid võtma, täpset protsenti ise kahjuks ei oska hetkel öelda..

tonis
31.12.10, 17:26
MB võtab valuuta konvertiders kursilt 1.99% feed

olavike
31.12.10, 18:18
Üks asi on feed, aga teine asi on kurss, millega nemad arveldavad.
Mul konto näiteks eekides ja kui kandsin näiteks 100 eur kuskilt pokkeritoast MB peale, siis reaalselt kanti mulle ~1520 EEK. Seega vahe 40 EEK. Ja samas kui kandsin kellelegi 100 EUR, siis võeti mu kontolt 1610 EEK, vahe jälle 40+ EEK.

Spewmonkey
01.01.11, 03:24
Kõikidel pankadel on ostu/müügi kursid. 1.99%+see annabki mingi 2.5-3% välja, olenevalt olukorrast.

Liquicity
02.01.11, 06:45
Uurisin teemat üldiselt virtual prepaid kaartide kohta ja leidsin sellise tutvustava lehe
http://www.creditsolveuk.com/prepaid.htm

Mõte seisneb selles, et lisaks moneybookersile võiks veel midagi lisaks olla kui mb kaart tõrgub. Hetkel tundub kalixa päris huvitav valik kuna saab moneybookersi kaudu instant loadida ja toimib prepaid virtual credit kaardina ka

qbj0hn
02.01.11, 12:35
Kas nüüd peaks saama siis teha seda MB kaarti?ei leia seda kohta seal lehel.
ja kas currency muutub ise lehel ära automaatselt?Mul konto eekides ikka veel

Tigrano
02.01.11, 14:12
Nii nad lubasid, mul ka eekides kõik alles.

Spewmonkey
02.01.11, 15:01
Enne 3. jaanuari ei pidanud midagi juhtuma, nädalavahetus siiski.

Madis Very
02.01.11, 15:05
Selveris mingi kuu tagasi maksin ca 500(31,9693094 EUR)st arvet siis kassapidaja ütles, et talle pole kinnitust tulnud vms crap siis pidin mitu x Pin koodi panema. Lõppes sellega, et ei saanudki kätte ja raha läks mitu korda balancest maha. Alles nüüd sain raha tagasi peale mingi kirjade vahetamist selveri, swedbanga ja Mbga. Ja soovitati mitte enam kasutada.


WTF GTFO

WP

Tigrano
02.01.11, 15:10
Jah, nad võiks kuidagi oma systeeme paremini korraldada, kui ikka kinnitusega makset ei toimunud, siis see broneering on kyll ajuvaba ja kui peab veel ise tõestama, siis veel ajuvabam.

Spewmonkey
02.01.11, 15:42
Mulle on mulje jäänud, et probleeme on ainult pin-terminaliga.

Tigrano
02.01.11, 16:24
Mulle on mulje jäänud, et probleeme on ainult pin-terminaliga.

Vahel, kui neil mingi kala seal, siis ka aparaadist võttes viskab errori ja võtab rahast ära, mille hiljem tagasi päevade pärast panevad.

Spewmonkey
02.01.11, 16:37
Nojah mul ei ole aparaadist võttes ega magnetribaga makstes (siin) kordagi ühtegi probleemi olnud. Pin koodiga Eestis oli paar korda, aga lasin riba kasutada või võtsin muu kaardi ja ei läinud maha ka ühe erroriga midagi.

emmimees
03.01.11, 11:37
Nii konto nüüd eurideks tehtud, nice! Loomulikult mitte Eesti panga kursiga...

ristijeesus
03.01.11, 11:45
Lubati küll õige kursiga: Once your EUR account is activated, all the funds from your old EEK account will be transferred into EUR using the conversion rate: 1 EUR = 15.6466 EEK.

emmimees
03.01.11, 11:54
No mul oli seal 2,80eek, aga nüüd on 0,17€ kuigi peaks olema 0,18 lol. Aga eurokalkulaatoril kurss miskipärast 15,65 ümardatud, selles siis vb asi. Aga õnneks pole eriti oluline see enam, isegi hästi teisendavad siis.

adam_q
03.01.11, 12:15
ma tegin 30.12 pangaülekande MB swedbanki kontole (mitte krediitkaardiga siis, eks), seniajani MB kontol veel pole ja tagasi pole ka tulnud mulle. kas tegelikult poleks pidanud saama makset teha, kui alates 27.12 maksete tegemine suspended? või mõeldi selle all krediitkaardimakset?

ristijeesus
03.01.11, 12:34
Swedi kontole ikka sai siis makset teha, aga tõenäoliselt see raha sinna ka aastavahetuseks jäi ja alles nüüd hakatakse asjaga edasi tegelema.

Intzsz
03.01.11, 14:57
Oskab keegi õeda, kas vana MB kaart (mis on ka EUR) töötab veel nii kaua kuni uus kaart kohale jõuab?

emmimees
03.01.11, 15:59
Tuli email just:

Until you receive your new card, please do not use your existing
Moneybookers MasterCard for any transactions. The card has been
deactivated and any attempted transactions will not be successful.


Kahju :(

udikaz
03.01.11, 19:38
Tra mul oli kaart eurides, miks nad peavad mulle uue kaardi saatma. mul ainult konto oli eekides. just oli vaja cashouti teha ja nüüd suht jama kui see kaart tuleb 2 nädalat kuni kuu aega nagu kogemused näitavad:S

Tigrano
03.01.11, 19:42
Ju mingi süsteemi kala neil seal.

MB on saatnud ise oma kulu ja kirjadega kõigile EEK konto omanikele uued kaardid välja.

blah
03.01.11, 19:47
konto mul EURides olnud kogu aeg, kui nüüd withdrawal teha siis saan täpselt nii mitu eurot kui välja kandsin ikka?

hotcocacola
03.01.11, 19:55
ma ise loodan et kaart saabub lähipäevadel. Minu kogemused näitavad seda, et siiamaani on nad vajalikud kirjad ja asjad saatnud paari päevaga :).

emmimees
03.01.11, 20:20
ma ise loodan et kaart saabub lähipäevadel. Minu kogemused näitavad seda, et siiamaani on nad vajalikud kirjad ja asjad saatnud paari päevaga :).

Mõhh? Eesti siseselt liigub heal juhul nii kiiresti. Nad emaililegi vastavad vahest nädala.

qjet
03.01.11, 21:18
mina olen küll kõik oma asjad neilt 2 nädalase täpsusega saanud, ehk siis aeg, mis nad ise öelnud.

Spewmonkey
03.01.11, 21:19
Arvestage kaua esimene kord läks(10-14 päeva vist) ja lisage sinna paar päeva juurde imo.

saugakarel
03.01.11, 23:53
mis selle moneybookersi kaardi tegemise hind on ?

Priidix
04.01.11, 00:03
umbes 10$ :)

lenC
04.01.11, 00:31
€10

Priidix
04.01.11, 00:38
Ok, panen oma mure ka..
Saatsin mb-sse doki koopia (skänneriga tehtud) ja arve(.pdf fail) aga vastuseks tuli selline kiri:
Thank you for the provided documents.
However, please be reminded that we could not accept printout copies of online documents as a proof of address. We are not able to use the presented copy of your statement since it is an online one. Hence, we would ask you to send another address proof, which corresponds to the following requirements:
- is a paper document
- is issued in the last three months
- shows your name and address
- is received via post on the address stated
In case you do not have any utility bills or bank account statements that show your full name and current post address, you could contact your bank and ask them to issue a certified document to confirm that you are their customer. This document must show your full name and your current post address. It should be sealed and signed by a bank official. The date this document was issued should also be shown on it.

ehk siis kas peaksin tegema ise digikaga pildid ja uuesti saatma? (arvest ja dokist)

lenC
04.01.11, 00:50
jah sa pead ise pildi tegema

Cypher0
04.01.11, 01:10
ehk siis kas peaksin tegema ise digikaga pildid ja uuesti saatma? (arvest ja dokist)

Arve võid välja printida, kokku voltida, et oleks näha, nagu ta oleks kunagi kuskilt ümbrikust välja võetud ja siis sisse skännida ja ära saata.

Priidix
04.01.11, 01:45
Aitäh:)

Spewmonkey
04.01.11, 11:11
Kui kedagi peaks huvitama, siis esimene cashout tehtud panka. Tavapärase "hommikul teele, õhtul kohal" asemel jõudis teise päeva hommikul 9am siis.

Ahangama
04.01.11, 22:28
Keegi USD konto ja USD kaardi vahetuse kohta on uurinud?

ingu
05.01.11, 00:14
Täitsa perses, ma ei tea mis tegema peaks. Mulle kanti MB kontole veitsa pappi. Hakkan siis ülekannet tegema ja konto lukus, et isiku andmeid tahetakse. Mingi kontrolli eesmärgil. Saatsin oma ID kaarti pildid ära ja ootan juba nädal või ülegi ja ei teha kontot lahti. Meilidele ei vastata, jne..

vass
05.01.11, 00:19
sama siin:)

Spewmonkey
05.01.11, 00:30
Neil läks seekord imelikult kaua jah. Eelmine kord siia tulles pandi ka konto lukku, saatsin dokumendid ja helistasin(PS. helistamine on alati kõikidel asjadel +EV), oli paari tunniga lahti. Samas nüüd on sinna klienditeenindusse mingi ida-euroopa odavtööjõud palgatud, kes ei ole absoluutselt ülesannete kõrgusel. Esmaspäeval saatsin ID ilma aadressita ära(leppisime kokku, et nii sobib), lubati up to 48h, kolmapäeval aja möödudes hakkasin juba mürgiselt sappi pritsima(siis nõuti mult aadressit ka jällegi) ja selle tulemusena oli neljapäeva päeval avatud. Kontrollige alati, et kõik nõutud dokumendid saadetud(vahel korraga aadress+ID, vahel mitte). Kui ainult ühe saadad, siis nad vahel ei pruugigi vastata midagi. Alati helistage!

emmimees
05.01.11, 10:29
Your Moneybookers MasterCard is on its way and will arrive within the
next 10 working days! Please note that your personal identification
number (PIN) will be sent separately and will arrive a few days later.

ingu
05.01.11, 12:21
Sain nüüd täna vastuse neilt. Ja tehti konto lahti ?
Ei muidugi mitte. ID kaarti pildid kontrollitud, nüüd tahavad aadressi kinnitust. No tra kas kohe ei olnud võimalik seda küsida ??
Saavad ka selle ja nüüd jälle nädal ootamist ? Päris tigedaks teeb selline asi.

emmimees
05.01.11, 12:25
Mul aadress kinnitati paari päevaga ära peale dokumendi saatmist.

Tigrano
05.01.11, 12:28
Sellepärast tuleks alati kõik dokumendid sinna saata, kellel veel saatmata, siis pole ootamatusi.

vass
05.01.11, 12:30
selles asi ongi, et ma olen seda kõike juba korra teinud. seepärast ajabki juhtmesse, et mis siis nyyd toimub. Loodame parimat:)

Skyline
05.01.11, 12:31
Keegi USD konto ja USD kaardi vahetuse kohta on uurinud?
Mul sama küsimus.

Oliverk
05.01.11, 12:45
USD kaarti ei vahetata. USD kontot Eur ei muudeta.

ingu
05.01.11, 12:45
Sellepärast tuleks alati kõik dokumendid sinna saata, kellel veel saatmata, siis pole ootamatusi.

Iseensest kui nad küsivad ID checki, siis ma ei hakka ju saatma neile ka igaksjuhuks teisi dokumente, et äkki läheb neid ka siiski vaja.

Tigrano
05.01.11, 13:01
Iseensest kui nad küsivad ID checki, siis ma ei hakka ju saatma neile ka igaksjuhuks teisi dokumente, et äkki läheb neid ka siiski vaja.

Alati on vaja mingit billi ka, seega on mõistlik kohe mõlemad saata, kasvõi tahad limiiti suurendada või mastercardi tellida, ilma arveta ei tee midagi.

rohelinekonn
05.01.11, 13:03
konto saad € muuta kui sulged vana konto siis teed uue ja kirjutad neile et nad su panga andmed ära kustutaks vanalt kontolt muidu ei saa neid uuel kasutada lisaks pead uue konto jaoks teist emaili kasutama.

Mihkel785
05.01.11, 13:20
Kui ma moneybookersi email supportiga ühendust võtan, siis nad annavad mulle ticket ID. Aga kust ma näen, kas nad on mu kirjale vastanud?

ingu
05.01.11, 13:23
Nad vastavad mailile

Spewmonkey
05.01.11, 13:55
Iseensest kui nad küsivad ID checki, siis ma ei hakka ju saatma neile ka igaksjuhuks teisi dokumente, et äkki läheb neid ka siiski vaja.

Kopi see tekst, mis on kirjas kui sa vajutad "send money" moneybookersis.

EestiAA
05.01.11, 15:26
Mõtlen siin kas võtta MB või Neteller ....MB-ga kõigil nii palju jamasid tundub ...Keegi oskab öelda kas neteller parem ?.

olavike
05.01.11, 15:35
Mina ei ütleks, et MB'ga palju jamasid. Lihtsalt MB kasutajaid on Eestis nii palju ja selle tõttu tundubki, et kõigil on jamad. Minul isiklikult ei ole neile näiteks absoluutselt mitte ühtegi pretensiooni. Olen kasutanud MB'd tänaseks päevaks 2 aastat.

emmimees
05.01.11, 15:47
Kõigega võivad jamad tulla. MBga pole ka endal olnud midagi.

variatsioon
05.01.11, 16:21
Mõtlen siin kas võtta MB või Neteller ....MB-ga kõigil nii palju jamasid tundub ...Keegi oskab öelda kas neteller parem ?.

MBs vist feed väiksemad

rohelinekonn
05.01.11, 16:24
MBs vist feed väiksemad

nii ongi

ja mul oli ükskord probleem kui oli kaardilt raha bronnitud aga see lahenes päevadega ja muidu pole kunagi jamasi olnud olen kasutanud 2 aastat

janek174
05.01.11, 17:11
nii ongi

ja mul oli ükskord probleem kui oli kaardilt raha bronnitud aga see lahenes päevadega ja muidu pole kunagi jamasi olnud olen kasutanud 2 aastat

Endal ka aegade algusest MB kaart olnud ja ei nurise. Samuti paar korda mingi bronni jama, aga raha alati mingi aja pärast tagasi ja muid probleeme küll pole. Ja loomulikult ka odavam pidada kui igasugu muid pangakaarte.

Tigrano
05.01.11, 17:40
Mõtlen siin kas võtta MB või Neteller ....MB-ga kõigil nii palju jamasid tundub ...Keegi oskab öelda kas neteller parem ?.

Pole tegelt selle MB mingeid jamasi, need pisiasju ikka juhtub ja tihti see enda turvalisuse huvides jne. Samuti juhtub ka Netelleriga, näiteks seal nii turvaline, et polnud mingi 5 kuud kasutanud, kui kandsin mitte väga suure summa aga 1000$ välja ühest kohast ja siis oli account kinni pandud, isegi parooliga sisse ei saanud ega midagi. Pidin panema sealt taotluse, et mulle helistatakse, ise mõtlesin et mis jama nüüd veel on, kas keegi tühjaks juba teinud või miks lampi kinni. Siis tundide pärast mingi tädi helistas ja küsis lihtsalt üle nime, sünniaasta ja kui suur oli viimane kanne, lihtsalt sellepärast, et pole ammu kasutanud.

Seega teadmiseks, kes pole Netellerit u 6k kasutanud ja siis kannate võib juhtuda, et account on lukus ja nad tahavad teada miks uuesti kasutate või midagi sellist.

LuuK
05.01.11, 19:01
Kas moneybookers kustutab mingi aja tagant kasutamata accounte? Sai üle aasta tagasi tehtud ja nüüd teatab, et sellist email aadressi pole registreeritud.

Tigrano
05.01.11, 19:09
Kas moneybookers kustutab mingi aja tagant kasutamata accounte? Sai üle aasta tagasi tehtud ja nüüd teatab, et sellist email aadressi pole registreeritud.

Ei usu küll, vähemalt pole kunagi kuulnud.

ranka
06.01.11, 12:45
Mina ei ütleks, et MB'ga palju jamasid. Lihtsalt MB kasutajaid on Eestis nii palju ja selle tõttu tundubki, et kõigil on jamad. Minul isiklikult ei ole neile näiteks absoluutselt mitte ühtegi pretensiooni. Olen kasutanud MB'd tänaseks päevaks 2 aastat.

Netelleriga ei ole mul kunagi jamasid olnud. ID checkid ja värgid tehakse täpselt sel kellaajal kui vaja. See tähendab, et klienditugi vastab sekundidega ja küsib sult aja, et millal nad helistada võivad. Samuti absull kõik probleemid saad läbi klienditoe/telefoni ära ajada. Isegi kui kasutad maili on vastus ca. tunniga olemas v.a. erandjuhud, mis võivad rohkem aega võtta. Näiteks miski VIP liikmelisuse küsimine vms. Sellisel juhul vaadatakse su konto üle.


MBs vist feed väiksemad

Netelleril on ainult kirves 'buddy transfer' fee. Muud feed on väikesed või mul ei ole neid üldse. See tähendab, et pokkeritubade vahel liigutad pappi ilma feedata, withdrawal on fee vaba.

Aa ja MB-s ei meeldi mulle login, kus vaja ainult emaili ja parooli. Netelleris see eest on kokku 3 koodi, võib tunduda tülikas aga lampi keegi ära 'arvata' ei saa.

EDIT: Ja TIGRANO näitel iseloomustab netelleri firmat turvalisus ja kiirus. konto pannakse lukku aga lahti saad mõne tunni jooksul, mitte ei pea ootama sajandeid ja siis saatma miskeid arveid ja koopiaid mitme nädala vältel.

vass
06.01.11, 13:05
selle jutu peale kisub vägisi asukohta vahetama:) 4 päeva ja 2 telefonikõnet hiljem ei ole midagi muutunud ja meilidele MB ka ei vasta, lubavad, aga ei midagi. Ühesõnaga ajab juba vaikselt marru see asi!


edit: lol, murphy seadus töötab: 5seki pärast post reply vajutamist tuli email, et We are happy to inform you that your Moneybookers account is now unlocked and fully operational.

Best Regards,
Moneybookers Security

finally

Spewmonkey
06.01.11, 14:38
Ranka oleme ausad, sa solvusid mitu aastat tagasi juba MB peale eluks ajaks. Scrollisin kiirelt FAQ'i läbi, netelleri feed on oluliselt suuremad. Väiksed ikkagi, aga protsentuaalselt on vahe märkimisväärne.

ranka
06.01.11, 14:44
VIP'idele peaksid enamus fee-d olema tasuta ja olen saanud miskeid "feesid" ka tagasi.

MB peale solvusin tõesti aastaid tagasi, kui külmalt konto pandi kinni nii mul kui ka sõbral ning lahti neid kunagi ei saanud. Papp muidugi kofiskeeriti ära. Aga kui ma loen neid probleeme siin siis tundub, et ikka sama sitt - support väga aeglane ja ebaprofessionaalne. Ei näe ühtegi eelist MB-l Netelleri ees.

lenC
06.01.11, 14:54
Aa ja MB-s ei meeldi mulle login, kus vaja ainult emaili ja parooli. Netelleris see eest on kokku 3 koodi, võib tunduda tülikas aga lampi keegi ära 'arvata' ei saa.

MB-s on VIP-dele security token, mis >>>>>> igasugused keyloggerite poolt kinnipüütavad koodid.

ranka
06.01.11, 14:59
MB-s on VIP-dele security token, mis >>>>>> igasugused keyloggerite poolt kinnipüütavad koodid.

Tean aga seal annab ikka vipiks saada ja e-walletites ei hoia anyway suuri rahasid. MB pauk õpetas hästi.

Spewmonkey
06.01.11, 15:06
MB-s on VIP-dele security token, mis >>>>>> igasugused keyloggerite poolt kinnipüütavad koodid.

Siin eespool räägiti, et ka tavakasutajatel on supporti mailides tokeni võimalus täiesti olemas.


Tean aga seal annab ikka vipiks saada ja e-walletites ei hoia anyway suuri rahasid. MB pauk õpetas hästi.

Palju umbes Netelleri kontolt peab raha iga kuu läbi käima, et VIP'x saada?

taavi
06.01.11, 16:48
.....Ei näe ühtegi eelist MB-l Netelleri ees.
Moneybookers
Cash withdrawal 1.80 €
Foreign exchange 1.99%
Annual card membership/Replacement Card 10.00 €
Paying in shops, restaurants or online 1000 €
Cash withdrawal 250 €
Neteller
Cash withdrawal 4€
Foreign exchange 2.95%
Annual card membership/Replacement Card 15€
Paying in shops, restaurants or online 2250€
Cash withdrawal 750 €

emmimees
06.01.11, 17:01
omg mis röövlid..

Spewmonkey
06.01.11, 17:10
Bank Transfer - 7.5 EUR
Member Wire - 10.50 EUR

low-flow
06.01.11, 17:22
...MB peale solvusin tõesti aastaid tagasi, kui külmalt konto pandi kinni nii mul kui ka sõbral ning lahti neid kunagi ei saanud. Papp muidugi kofiskeeriti ära.

Kas mingisugust tagasisidet ja põhjendusi ikka anti või lihtsalt blokk peale ja ignore? Kui nii, siis mida ise arvad põhjuseks olevat? Päris lampi ikka nii ei saa ju, midagi (kasvõi mitte reeglite vastast aga nende poolt valesti mõistetavat) pidi ju olema...

-andres-
06.01.11, 17:23
Aga kui oled Netelleris VIP on kõik pmst kõik tasuta + summad, millega saab päevas arveldada on suuremad. Kokkuvõttes on kõige parem niiviisi, kui on mõlemad olemas.

ranka
06.01.11, 20:09
Siin eespool räägiti, et ka tavakasutajatel on supporti mailides tokeni võimalus täiesti olemas.

Palju umbes Netelleri kontolt peab raha iga kuu läbi käima, et VIP'x saada?

Kirjutasin kuskil teemas pika jutu, ei viitsi enam otsida ja ei mäleta täpseid summasid. Cakest paar kuud standard cashoute, siis rolli liigutasin FTP. Saatsin netellerisse kirja ja saingi vipiks. FTP-s oli bank transfer, siis kadus vajadus netelleri järele ära ning oli kuid, kus liigutasin mõnisada dollarit ja VIP Level kadunud ei ole. Minu teada ei uuene ega kao see automaatselt vaid tehakse käsitsi.


Kas mingisugust tagasisidet ja põhjendusi ikka anti või lihtsalt blokk peale ja ignore? Kui nii, siis mida ise arvad põhjuseks olevat? Päris lampi ikka nii ei saa ju, midagi (kasvõi mitte reeglite vastast aga nende poolt valesti mõistetavat) pidi ju olema...

Muidugi oli pikk mailide vahetus meil. Algas sellega, kui rankapoja vend tahtis raha vahetada. Tema mulle $X summa MB ja mina talle sama eest vastu kroone SEB. Vahetus tehtud ja kõik toimis ilusti. Mõned nädalad hiljem avastan, et lampi ei saa enam rahasid saata kuna tahetakse standard ID Checki teha. Sama ka rankapoja vennal. Saatsin neile ID kaardid ja asjad ära ning kui öeldi ,et dokumendid käes löödi konto igaveseks lukku.

Hakkasin siis põhjust uurima, et milles probleem ja tuli välja, et see raha kaugelt nurgast pärineb scammeritelt. Ala X vend scammis Y venda, siis X vend vahetas Z vennaga raha ja rankapoja vend siis Z vennaga (ostis või müüs kulda) ning riburada pidid löödi kõik X, Z, rankapoja ja minu kontod lukku öeldes ,et me oleme scammerid ja rahad kuuluvad konfiskeerimisele.

Sai veel natuke vaieldud ja ühel hetkel oli viimane lause, et "meie otsus on lõplik" ja alates sellest päevast ei ole MB kordagi mu kirjadele vastanud. Rahad olid ka õnneks väikesed ehk miski $75-$150, et sellepärast kuskile pöörduda ning õigust otsida või oma närve kulutada oli mõtekas see sinna paika jätta.

Võrdleks seda sellega, et kui Ain läheb röövi panka. Maksab röövitud rahaga säästumarketis viineri ja viina eest ning SEB panka konfiskeerib säästumarketi arve, kuna varastatud raha.




Aga kui oled Netelleris VIP on kõik pmst kõik tasuta + summad, millega saab päevas arveldada on suuremad. Kokkuvõttes on kõige parem niiviisi, kui on mõlemad olemas.

Nii on.

individual88
07.01.11, 13:23
Tere, tegin MB kasutaja ja tegin esimese depo sinna peale otse pangast, see oli insta ja kõik sujus, kui teist tegin siis enam insta raha peale ei tulnud, panin kogemata vale viitenumbri- saatsin siis supporti maili selle kohta ja tegin uue ja see ka ei tulnud üle. Saaks keegi valgustada mind? Kas kellelgi veel selliseid juhuseid olnud?

Kas kui vale viite nr panin siis peaks raha kuidagi ikka kätte saama?

K2snakas
07.01.11, 20:37
kaua moneybooker to fulltilt raha yle l2heb?

Oliverk
07.01.11, 20:38
Insta.

udikaz
08.01.11, 12:43
Kusjuures enam ei lähe nii insta midagi. varem läks. aga nüüd võtab oma 15-20min aega ika.

qbj0hn
08.01.11, 13:54
Kaua see MB kaart kohale tuleb?
Ja kas sellega saab igaltpoolt siis plekki välja võtta?

Ja lisaks kas on võimalik ka security token tellida ja kui on siis kuidas,ei leia seda kohta ylesse.