PDA

View Full Version : *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***



Leheküljed : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10

K2snakas
08.01.11, 14:11
Kusjuures enam ei lähe nii insta midagi. varem läks. aga nüüd võtab oma 15-20min aega ika.

nii oligi:)
alguses arvasin isegi et insta värk.

Cypher0
08.01.11, 18:28
Kaua see MB kaart kohale tuleb?
Ja kas sellega saab igaltpoolt siis plekki välja võtta?

Ja lisaks kas on võimalik ka security token tellida ja kui on siis kuidas,ei leia seda kohta ylesse.

Kuni 14 päeva tuleb, ja mul pole väljavõtmisega probleeme olnud (SEB/Swed automaatidest). Tokeni kohta ei tea.

Oliverk
08.01.11, 19:11
Tokeni saad kui saadad meili login@moneybookers.com Maksab 15 eurot.

low-flow
08.01.11, 23:12
NETTELLERI teemas jäi arutelu minu jaoks natuke segaseks. Kas moneybookersis on rahapesu vältimiseks või mis iganes turvalisuse kaalutlustel selline süsteem, et kui ma olen läbi MB pokkerituppa ainult 100$ näiteks sisse kandnud, siis ma seda kanalit pidi pokkeri toast välja ja oma panga kontole oluliselt üle 100$ liigutada ei saagi (no näiteks nii 2-3k)? Kui sain täiesti valesti aru, siis palun tehke puust ja punaselt ette või öelge keegi teadjam mees, et selliseid piiranguid üldse ei eksisteeri.

Tigrano
08.01.11, 23:43
Ei lihtsalt kannad oma 100$ mis läbi MB deposiitisid tagasi välja läbi MB ja ylejäänud rahaga, mis pokkerikontol tee mis tahad, kanna läbi panga või muid teid pidi.

udikaz
09.01.11, 08:14
Ei lihtsalt kannad oma 100$ mis läbi MB deposiitisid tagasi välja läbi MB ja ylejäänud rahaga, mis pokkerikontol tee mis tahad, kanna läbi panga või muid teid pidi.

ootoot.. et nagu läbi MB ülejäänut ei saagi kanda? mis jutt see nüüd on. ma olen kohe kindllasti kandnud kordades rohkem välja kui sisse raha ja phuiphuiphui senimaani küll probleeme ei ole olnud. kui sisse olen kandnud 100$ siis välja sama kanalit kaudud ka 2k$ ja esimene kord ainult tuli kiri et kui üle 1k$ hoiad arvel siis on see su enda risk või mida iganes, kuid muid jamasi nagu ei olnud.

ok2aa
09.01.11, 08:39
ootoot.. et nagu läbi MB ülejäänut ei saagi kanda? mis jutt see nüüd on. ma olen kohe kindllasti kandnud kordades rohkem välja kui sisse raha ja phuiphuiphui senimaani küll probleeme ei ole olnud. kui sisse olen kandnud 100$ siis välja sama kanalit kaudud ka 2k$ ja esimene kord ainult tuli kiri et kui üle 1k$ hoiad arvel siis on see su enda risk või mida iganes, kuid muid jamasi nagu ei olnud.

100 taala PEAD kandma läbi moneybookersi tagasi, ülejäänud VÕID kanda ka mujalt (võid ka moneybookersist).

udikaz
09.01.11, 12:45
okidoki:)

E: Kas keegi on juba uue eur kaardi kätte ka saanud? või tulebki see kaks ädalat:S

ziimukaz
11.01.11, 15:27
Sain täna oma uue kaardi kätte (Y)

yolpa
11.01.11, 16:40
14 päeva läheb kaardiga aega ja parool tuleb jälle 2 kuud?

B3ckha
11.01.11, 22:21
Reference number on viitenumber eksole?
Kui ma hakkan MB-sse raha peale panema, siis kõigepealt pean ootama üle 30min, et nende boss (We are waiting for confirmation from our provider. Please be patient) nõustuks vastu võtma raha?
Kui ma üritan need andmed lihtsalt swedi sisse panna, siis ütleb et viitenumber ei vasta nõudele.
Kas ma teen midagi valesti?

olavike
11.01.11, 22:31
Uus kaart tuli kohale 7 päeva (5 tööpäeva) pärast välja kuulutamist (ehk siis teele pandi 03.01.2011 ja kohal oli 10.01.2011). PIN pole veel saabunud. Niiet järjekordne suur pluss MB'le.

ziimukaz
11.01.11, 22:34
Reference number on viitenumber eksole?
Kui ma hakkan MB-sse raha peale panema, siis kõigepealt pean ootama üle 30min, et nende boss (We are waiting for confirmation from our provider. Please be patient) nõustuks vastu võtma raha?
Kui ma üritan need andmed lihtsalt swedi sisse panna, siis ütleb et viitenumber ei vasta nõudele.
Kas ma teen midagi valesti?
Reference number on selgitus. Viitenumbrit ei sisesta makse tegemisel

B3ckha
11.01.11, 22:54
JEEEE, panin selgitusse selle numbri, tegin makse ära, aga MB-s seda raha ei ole.
Kui 1. korda kannan raha siis nad tahavad ID koopiat ka?
Paneb lihtsalt muretsema, et on kirjas et peaks insta kohal olema, aga insta nüüd küll ei ole:(

Tigrano
11.01.11, 23:43
Nagu olen lugenud siit teemast, siis insta on küll üksikud korrad see toiminud. Praktika näitab, et alati kõvasti kauem.

Spewmonkey
12.01.11, 01:11
Nagu olen lugenud siit teemast, siis insta on küll üksikud korrad see toiminud. Praktika näitab, et alati kõvasti kauem.

Praktika näitab seda, et 90% nendest siinse teema inimestest on ise süüdi selles, et see insta ei ole. Testisin, aega läks 2 minutit.

individual88
12.01.11, 01:22
Mul sama teema, kogemata panin valesti ja nüüd raha jooksus kuskil support on ka enamasti värdjalt automatiseeritud et kuskil nurgatagant peab oma asju ajama! Kuidagi peaks ikka raha kätte saama seal või siis peaks see mingi viivitusega MB kontole ikka laekuma? Keegi foorumlastest ei oska öelda ikka selle teema koha pealt midagi?

kjmrc
12.01.11, 01:27
Eehh, mul pole küll senimaani kannetega probleeme tulnud, tuleb 0-5 minutiga kohale.

Spewmonkey
12.01.11, 01:40
Mul sama teema, kogemata panin valesti ja nüüd raha jooksus kuskil support on ka enamasti värdjalt automatiseeritud et kuskil nurgatagant peab oma asju ajama! Kuidagi peaks ikka raha kätte saama seal või siis peaks see mingi viivitusega MB kontole ikka laekuma? Keegi foorumlastest ei oska öelda ikka selle teema koha pealt midagi?

Esimese sammuna võtad asja rahulikult. Teise sammuna homme kui kell on UK's 09.00 saanud, avad oma skype'i, trükid sisse moneybookersi klienditeeninduse telefoninumbri, mille sa leiad nende koduleheküljelt. Kolmanda sammuna kirjeldad neile oma muret võimalikult täpselt ja proovid jätta mulje kui enesekindlast inimesest, et vajadusel suurendada nende töö efektiivsust. Ühtlasi soovitan ka koheselt ära saata vajalikud dokumendid(ID+aadress).

Blacktor
12.01.11, 07:34
JEEEE, panin selgitusse selle numbri, tegin makse ära, aga MB-s seda raha ei ole.
Kui 1. korda kannan raha siis nad tahavad ID koopiat ka?
Paneb lihtsalt muretsema, et on kirjas et peaks insta kohal olema, aga insta nüüd küll ei ole:(



Kui sa ülekande peale 23:00 tegid siis se samalpäeval ei jõugi.

udikaz
12.01.11, 10:39
Kui kasutad seda: Pangaülekanne internetis free Instant [?], siis sealt avad swedpanga lingi kaudu ning täidad fieldid ära õigesti. samaaegselt jookseb moneybookersi lehel mingi riba. teed swedi lehel kande ära ja 0-5 min on tõesti raha ilusti moneybookersis. sebiga läheb loomulikult kaua aega.

E: ei ole vahet mis kell teed, kui ta ei tee sulle insta kannet siis ta enne swedbanka lingi andmist kirjutab sulle üles et hetkel ei ole instant võimalik kas soovid ikkagi jätkata vms. üldiselt olen saanud ka öösel insta peale raha.

ingu
12.01.11, 12:18
Your verification letter was sent to the address registered on your account on 08/01/2011.

Täna 12s
Huvitav kaua see kiri võiks Eesti tulla?

udikaz
13.01.11, 20:56
on öeldud ju et kuni 2 nädalat.

E: Kiirem viis n pangast võtta elukoha kohta dokument, kus oleks su personal information peal ning saata MB-le see.

Priidix
13.01.11, 22:47
Your verification letter was sent to the address registered on your account on 08/01/2011.

Täna 12s
Huvitav kaua see kiri võiks Eesti tulla?

10 päeva ja asi on postkastis.

KasparEST
18.01.11, 22:00
Kas keegi on raha kandmisel MB-sse viitenumbri valesti pannud? Kui jah, siis kas raha on kohale tulnud ? Hetkel mul näitas, et asi failis ja pangakontolt läks raha maha. Saatsin kirja neile, et vast vastavad.

Spewmonkey
18.01.11, 22:06
Kas keegi on raha kandmisel MB-sse viitenumbri valesti pannud? Kui jah, siis kas raha on kohale tulnud ? Hetkel mul näitas, et asi failis ja pangakontolt läks raha maha. Saatsin kirja neile, et vast vastavad.

Ei tule iseseisvalt enam kohale, selles viitenumbri mõte ongi. Pead suppordiga majandama, et nad selle kande käsitsi üles leiaks.

KasparEST
18.01.11, 22:14
Saatsin siis supporti kirja ära, et vast on lootust kunagi

lauri89
19.01.11, 07:41
Ise eksisin ka sellega, kanne võttis aega kokku 10 tööpäeva lõpuks...

KasparEST
19.01.11, 10:19
lauri89, kas saatsid ise ka supporti kirja või lihtsalt ootasid kande ära?

emmimees
19.01.11, 18:46
Keegi uue PINi ka saanud on lisaks kaardile juba?

ziimukaz
19.01.11, 19:04
Keegi uue PINi ka saanud on lisaks kaardile juba?
Ei ole, ootan samuti.

Cypher0
19.01.11, 20:37
Keegi uue PINi ka saanud on lisaks kaardile juba?

Mul käes, üleeile vist tuli.

nikitheone
19.01.11, 22:10
unustasin mb parooli ära. sain kirja, sisestasin oma sünniandmed, mobla numbri ja sekund hiljem oli juba sõnum tulnud. väga mõnus.

leits
19.01.11, 22:34
Timm, mulle jõudis fedexiga MB security token .. jälle rahulikum magada ..

emmimees
20.01.11, 12:15
Sain parooli kätte, krt tahaks ära vahetada, 3 ühesugust nrt on :S

variatsioon
20.01.11, 12:16
ja suvaline varas teab seda ning hitib 3 korraga kõik õiged nr jh.

ment52
20.01.11, 12:16
automaadis peaks võimalik olema.

leits
20.01.11, 12:27
automaadis peaks võimalik olema.

See kaart, mis mulle saadeti sellel ei saand, vb v2lismaal.

OOT ma ei viitsi kõike l2bi lugeda, kui mul ennem oli juba euri konto ja euri kaart, kas ma pean ka migni uue kaardi või asja tellima? Või töötab kogu bisness nii nagu peab?

variatsioon
20.01.11, 12:32
kas mul USD kontoga vana kaart töötab?

emmimees
20.01.11, 12:50
ja suvaline varas teab seda ning hitib 3 korraga kõik õiged nr jh.
Obv mitte, aga eemalt vaadates on lihtsalt readitav, kui vajutad nt 2282. Ei pea seda muidugi probleemiks, aga eelistaks keerulisemat kombinatsiooni nende poolt, eriti kui pole võimalust muuta.

automaadis peaks võimalik olema.

Kahjuks pole märganud seda võimalust eesti automaatides :(

PATestrick
20.01.11, 20:45
Eesti automaatides saab küll PINi vahetada, vähemalt Swedi omades on siiani saanud seda teha.

muttaja
21.01.11, 05:45
Tervitus.
Kuna fulltilt>pank väljamakse enam ei tööta, siis peab MB-d kasutama. Mis kursi alusel USD>EUR konverteeritakse ja kas pokkeritoast MB-sse kandes ka mingid ebameeldivad teenustasud on, või on ainsaks tasuks see 1,8 euri, mis maksan panka edasi kandes?

"Fees" all on kirjas, et currency conversion on 1,99% summast. Kui fulltiltis USD ja MB EUR, kas siis pokkerist raha välja kandes jõuab mulle 1,99% vähem kohale või jääb see tasu fulltilti kanda?

udikaz
21.01.11, 10:47
Fulltildist saad kanda eurides ju. kui väljamakset teed siis vali sealt eurid ja midagi ei lähe kaotsi pokkeritoa ja moneybookersi tehingute vahel. maksad ainult 1,8 euri panka kandmise eest;)

variatsioon
21.01.11, 10:57
mhh.. huvitav.
thänks.

minbetmillionaire
23.01.11, 18:38
Kas MB-s saab vaadata ka kuskilt kui palju on kaardi pealt maha läind ja mis kuupäev näiteks? Ei suuda leida mingit historyt

ristijeesus
23.01.11, 18:43
Kohe esilehel on ju history vasakul ääres kui sisse logid. Vali kuupäevad ja vajuta "go" Ära vajuta searchi.

minbetmillionaire
23.01.11, 18:48
Seal näitab mul ainult MB siseseid tehinguid. Ma olen poes 2 korda krediitkaardiga maksnud ja netis 1korra ja nendest ei ole haisugi seal

ment52
23.01.11, 18:57
nädalavahetusel ei uuendata seda.

Tarmonator
23.01.11, 18:58
Siis järelikult on need tehingud veel broneeringus ja sinu kontolt maha läinud pole. Siis ei näita ka history alt. Kui raha on kontolt reaalselt maha läinud, siis on kõik history all näha, kui liigud hiirega tehingu peale, siis ilmub nähtavale ka koht kus makstud ja summa, eelmisel aastal veel näitas seal summat eekudes, nyyd eurodes.

minbetmillionaire
23.01.11, 19:58
selge, tänks

Spewmonkey
23.01.11, 21:56
Eeemm, kas ülejäänud usd kontod usd kaardiga said ka omale uue kaardi?

Vandalar
23.01.11, 22:46
Eeemm, kas ülejäänud usd kontod usd kaardiga said ka omale uue kaardi?
Millest jutt käib? Kui just kaart aeguma ei hakka, siis uut vast ei saadeta ja ei tohiks ka põhjust olla? Ise pole küll mingit kaarti saanud.

Spewmonkey
23.01.11, 22:51
Millest jutt käib? Kui just kaart aeguma ei hakka, siis uut vast ei saadeta ja ei tohiks ka põhjust olla? Ise pole küll mingit kaarti saanud.

Jah ma tean ise ka, et vast ei saadeta ja ei tohiks põhjust olla. Täna kodused teatasid, et saabusid kaart ja pin kood. Ma ei hakka bookersist üle ka küsima, pärast mõtlevad mingi retarded idee veel välja, et aktiveerivad mu uue kaardi ja panevad vana kinni.

variatsioon
25.01.11, 07:01
üritan MB kaardiga PTRist membershipi osta aga lambist jälle mingid errorid:
The transaction was unsuccessful.
This transaction has been declined.

??

Tigrano
25.01.11, 11:15
Krediitkaartidega on tihti mingeid erroreid, selleks ei pea MB kaardiga tegu olema. Rohkem ei oska öleda, ise olen MB kaardiga ka netis maksnud ja on toiminud.

Paulanderz
28.01.11, 01:17
Tere,

Sai siis mastercardi jaoks vastavalt Id ja aadressi kinnitus ära saadetud ja väidetavalt peaksid nad vastama 24-48h jooksul, hetkel möödas umbes nädal ja ka supporti saadetud kirjale vastust ei näe tulevat.

Peaksin kannatust varuma või neile pinda käima?

Sebastian_du
29.01.11, 12:12
Pinda käima kindlalt. Rattad hakkavd kiiremini liikuma ja kuskil mingi apsakas sees on siis võid muidu ootama jäädagi

Nagu alati on helisatmine kõige mõttekam sest e-kirjad on neil ennegi vasakule läinud eriti suhtluses @hotmail.com keskonnaga.

Jinxers
31.01.11, 10:07
Terv,

Kas Pokerstarsist on võimalik ka eurodes monebookersisse cashoutida? Üritasin seda teha EUR account -> cashout jne, aga lõpuks ikka paneb dollarites summa teele ja sealt tuleb üsna korralik conversion fee.

virus
31.01.11, 14:36
Palun seletage keegi mis moodi ma sealt raha kätte saan, nimelt kandsin umbes 90 euri sinna panin pokkerisse 50 euri ja mõtlesin hea küll et 40 võtaks tagasi .. panin withdraw aga sealt hakkas ...... pihta, panin kõik panga konto nr ja nii edasi aga ikka ei midagi hea küll siis proovisin teist var. et saadavad mingi kirja emaili peale vms ootan siiani ikka pole tulnud täna vist 3 päev juba, Saaks keegi rahulikult seletada kuidas seda ?
Ette Tänades :)

suitsutihane
31.01.11, 15:33
ei nad saadavad füüsiliselt posti teel sulle kirja, kus on kood, mitte emailiga. kui selle koodi kirjutad MBs account alla siis oled tõestanud et eksisteerid reaalselt ja saad raha pangakontole kanda. seda kirja võid rahulikult oodata paar nädalat vms. muud varianti ei teagi. teoreetiliselt muidugi, on võimalus saata kellegi usaldusväärse inimese MB kontole raha ja ta saadab sulle pangas sama summa, aga rahavahetus ei ole siin lubatud.

Murdock
31.01.11, 19:50
Kuidas see mastercardi tellimine õieti käibki? :p
vajutasin My Mastercard,sealt edasy APPLY NOW ja siis räägib mulle mingi 24-48h
.
Kas peab veel midagi tegema või lihtsalt peab ootama?

Tigrano
31.01.11, 21:25
Kui dokumendid ja arve saadetud, siis ei ole muudkui telli mastercard ja saadetaske nädala-paariga kohale. Kindlasti ennem saadavad ka kinnituse meilie, et mastercard on teele pandud.

Pahvak
01.02.11, 10:50
Rahade pangakontole toimetamiseks on vist moneybookers parem kui neteller? Eeldusel, et mõlemad on EUR kontod ja pokkeritoast saab eure välja kanda.

Pahvak
01.02.11, 16:04
Mm, kas FullTildist kannate moneybookersisse, et maksudest kõrvale hiilida? Moneybookersist panka või ATM'st välja võttes jääb ikka märge rahade liikumisest ning pead tuludeklaratsiooni kirjutama, kust raha tuli?

Keegi ei tea seda, sest keegi ei ole veel reaalselt makse maksma pidanud.


Ja kas ATM'st välja võttes on tõesti ainult 1.80 euri teenustasu? Ja seda 250 eurost päeva limiiti annab kuidagi tõsta? selle security tokeni abil või kuidas?

Imo ei anna seda limiiti tõsta, aga Netelleris oli 750€ päev.

suitsutihane
03.02.11, 07:55
ei nad saadavad füüsiliselt posti teel sulle kirja, kus on kood, mitte emailiga. kui selle koodi kirjutad MBs account alla siis oled tõestanud et eksisteerid reaalselt ja saad raha pangakontole kanda. seda kirja võid rahulikult oodata paar nädalat vms. muud varianti ei teagi. teoreetiliselt muidugi, on võimalus saata kellegi usaldusväärse inimese MB kontole raha ja ta saadab sulle pangas sama summa, aga rahavahetus ei ole siin lubatud.
ok tundub et saab pangakonto kinnitust ka edukalt teha, proovisin seda kunagi, ei tulnud ülekannet. siis kaotasin selle kirja ära kui kohale jõudis (tüüpiline, facepalm), mõtlesin et prooviks uuesti requestida pangakonto verify. tuligi seekord 24hga.ja lasi raha ka välja kanda. vot siis

Murdock
03.02.11, 11:29
No ei saa ikka aru kuidas seda mastercardi tellida :)

Mis siit edasi peab tegema ??

http://www.upload.ee/image/1097530/mb.JPG

kuco
03.02.11, 11:29
No ei saa ikka aru kuidas seda mastercardi tellida :)

Mis siit edasi peab tegema ??

http://www.upload.ee/image/1097530/mb.JPG

ootama :P

Murdock
03.02.11, 11:36
Jah sellest sain mina ka aru:D
nipp selles,et olen oodanud juba mingi 3 päeva ja pole midagi muutunud ega ühtegi kirja tulnud,sellepärast postitasin siia selle :)

Cypher0
03.02.11, 13:51
Jah sellest sain mina ka aru:D
nipp selles,et olen oodanud juba mingi 3 päeva ja pole midagi muutunud ega ühtegi kirja tulnud,sellepärast postitasin siia selle :)

Kas su MB kontol vähemalt 10 eurikut on?

Murdock
03.02.11, 14:29
On küll 10 kodumaist :]
Eks ma ootan siis,homseks ka pole midagi muutunud siis proovin suppordiga ühendust saada

bubba
03.02.11, 19:18
kysimus selle panga konto kinnituse kohta, et nad saadavad mulle mingi väikse summaraha, aga kas see tähendab seda ,et ma pean mingi 90 eeki selle väikse summa pealt pangale tasu plekkima v

Vandalar
03.02.11, 19:36
Selle eest ei ole mingit tasu imo- see mingi 0.01senti vms.

Skyline
04.02.11, 17:13
Kellel konto USD valuutas on, saadeti teile uus kaart ?

Pahvak
04.02.11, 17:14
Kellel konto USD valuutas on, saadeti teile uus kaart ?

Ei saadetud ja ei saadeta ka.

minbetmillionaire
05.02.11, 09:00
Ei jaga seda asja väga.. Keegi ei tea mida? kust raha tuli? Kas maksuametil ei tule sinu nime sisse toksides ette, et oled näiteks 50k eeki võtnud automaadist välja(moneybookersi kontolt) ja nõuavad selgitust raha päritolu kohta(kahtlustades, et see on tulumaksust kõrvale hoitud raha?)

Ja see, et keegi ei ole makse veel reaalselt maksma pidanud, ei tähenda, et hiljem nad ei saaks hakata tagantjärele nõudma.. või mis

tänud
No seda nad kindlasti ei näe kes bookersist raha välja võtab. Kui sa tildist niipalju välja ei kanna panka et kellad helisema paneks siis vaevalt et keegi sind trukkima tuleks, kunagi ei või teada muidugi

Pahvak
05.02.11, 09:51
Teoorias võid ju Lätist ka raha välja võtta ja seda nad vaevalt näevad.

Tigrano
05.02.11, 15:01
Leheküljed tagasi toodi erinevused, Netelleri feed üldjuhul suuremad.

Pahvak
07.02.11, 12:20
Keegi, kes on vana konto sulgenud ja uue teinud (valuuta vahetamiseks nt.), oskab öelda, kas piisab ainult uuest e-mailist või peab kõik konto juures registreerimisel uus olema (pangakonto, mobiilinumber jms?).

Oliverk
07.02.11, 12:41
Mul on siin teemas kuskil post, kus täpselt kirjeldasin mis tegin. Kõig enne saadad meili et nad kõik pangakontod ja asjad su vanalt kontolt eemaldaksid. Seejärel paned konto kinni ja teed uue meiliga uue konto. Seejärel võid lisada vanad pangakontod/kaardid.

janek174
07.02.11, 13:53
Kas maksuametil ei tule sinu nime sisse toksides ette, et oled näiteks 50k eeki võtnud automaadist välja(moneybookersi kontolt) ja nõuavad selgitust raha päritolu kohta

Maksuametil pole küll sinu MB kontoga mitte mingisugust pistmist. Ükski riik ei hakka ju sinult tulumaksu nõudma, kui sa nende territooriumil näiteks SEB kaardiga raha välja võtad. Kui MB-st pangakontole kannad mingeid suuremaid summasid, siis ehk võib kedagi kusagil huvitama hakata.

raunsz
07.02.11, 16:02
Tere!
Nimelt kandsin laupäeval FTP-st MB-sse raha. Täna vaatan, et raha on lambist ööga kontole tagasi tulnud ning MB-s pole. Mingeid kirjasid kuskil e-mailidel pole. Tavaliselt kannab raha ilma probleemideta ära.

Samas ma pole euro ajal kandnud veel, kas peaks midagi enne tegema? Valuuta ta konventeerib ise ära, aga ikkagi.

edit: anyone?

Liquicity
08.02.11, 07:04
Võtsin SEB automaadist raha eile välja ja sellist asja pole küll varem näinud, et 70euro pealt 16euri feed võetakse. :(

Tigrano
08.02.11, 09:12
Võtsin SEB automaadist raha eile välja ja sellist asja pole küll varem näinud, et 70euro pealt 16euri feed võetakse. :(

See mingi jama tõesti, EURO kaart EURO konto puhul läheb ainult see väljavõtmis fee.

hoss23
08.02.11, 09:42
1,8 hujaabrikut peaks fee olema aint

EestiAA
08.02.11, 12:33
Ma tahan fullist MB kaudu raha välja võtta.
Selle jaoks pean kandma MB-sse raha ja sealt edasi fulli siis saan alles Fullist MB kaudu raha välja võtta?...sain õigest aru ?.

Tigrano
08.02.11, 12:35
Just nii peadki tegema.

superkuul
08.02.11, 12:55
Probleem siis selline, et tegin eelmise kuu alguses MB accoundi ja sain isegi ühe rahakande teha. Nüüd küsis MB mu passi koopiat ja aadressiga dokumenti. Need tehtud juba ja saatsin ära 02.02 ja pole mingit kirja ikka MB tulnud. Olen mitu korda saatnud ja küsinud aga vastust pole tulnud ikka. Kas pean muretsema või nii aeglane ongi MB?

udikaz
09.02.11, 11:57
Kas moneybookersi sait on maas? ootan tagasikannet juba pikemat aega:) ja nüüd ei saa moneybookersi saidilegi..

rohelinekonn
09.02.11, 12:06
Kas moneybookersi sait on maas? ootan tagasikannet juba pikemat aega:) ja nüüd ei saa moneybookersi saidilegi..

tundub nii ma ei saa ka hetkel ligi

udikaz
09.02.11, 12:08
ok siis ei ole asi minus vaid midagi üldisemat on serveril viga. varume siis kannatust 8=)

alaska
09.02.11, 12:32
mul töötab ilusti.

JakoJ
09.02.11, 14:13
sõber ka ei saa, a mina küll saan võibolla on maksu ja trolliamet ära blokkind hheeh

rohelinekonn
09.02.11, 14:29
mis neti ühendus kellegil on? Mäletan et cocal oli selline jama miski aeg tagasi ei tea kas ta sai korda

udikaz
09.02.11, 15:19
mida asja. see on küll siis imelik. Tahaks nagu uurida mis mu rahast saanud on aga jah.. ei tööta teine. keegi oskab öelda moneybookersi skype or smth? helistaks neile kohe.

Oliverk
09.02.11, 15:22
Elioniga Keilas töötab igatahes.

superkuul
09.02.11, 15:30
MB sisse saan ka aga miks nad kirjale ei vasta.

udikaz
09.02.11, 15:30
mul starman ja tallinn ning ei tööta.

JakoJ
09.02.11, 15:37
mida asja. see on küll siis imelik. Tahaks nagu uurida mis mu rahast saanud on aga jah.. ei tööta teine. keegi oskab öelda moneybookersi skype or smth? helistaks neile kohe.

+44 870 383 0232

aga proovi läbi www.hidemyass.com-i

Karelkorm
09.02.11, 16:41
starman tallinn ei tööta.

bi0hazard
09.02.11, 19:55
Tegin MBsse 100€ depo, kas kellegil on õrna aimu kaua selline asi aega võtab : We are waiting for confirmation from our provider. Please be patient
Selles mõttes, et tegin oma transferi ära ja nüüd ootan sellele vastust


?



Ette tänades.

hotcocacola
09.02.11, 20:12
mina pole oma MB jama terveks saanud, aga nagu öeldi, siis mul asi võrgus vms, isegi telefoni wifiga ei saa ligi.

variatsioon
09.02.11, 20:31
mis teil kõigil järsku sinna MBsse asja?
küll 24tunni jooksul korda tehakse.

ja kui midagi väga vaja siis võib ju alati supporti helistada.

udikaz
09.02.11, 21:41
fixed ja töötab :p

kjmrc
10.02.11, 04:44
Tegin MBsse 100€ depo, kas kellegil on õrna aimu kaua selline asi aega võtab : We are waiting for confirmation from our provider. Please be patient
Selles mõttes, et tegin oma transferi ära ja nüüd ootan sellele vastust


?



Ette tänades.

Oleneb kust pangast tegid ju, Swedist tuleb paari minutiga.

superkuul
10.02.11, 19:14
Ok. Mb lõpuks vastas ja kõik korras (Y)

emmimees
17.02.11, 21:10
Ei, ikka läheb fee kui välja võtta. Kui MB ise ka EUR, siis läheb topelt isegi.

Spewmonkey
17.02.11, 21:55
Kaardiga maksmine on igaljuhul odavam kui välja võtmine. Kuna ma seda ammu teinud ei ole, siis ma ei oska täpselt öelda, mis kursi alusel see läheb. Üldiselt sama süsteem nagu tavalise krediitkaardiga, automaadist lisatasu eest(nii Eestis kui välismaal) ja maksmine tasuta.

Priidix
18.02.11, 11:26
Unreal kui aeglane see support olla võib!

emmimees
20.02.11, 15:21
Kas ma võin enda Moneybookersisse kellegi teise pangakontolt teha deposiidi? Kas raha tuleb kenasti kohale(swed, instant trasfer) ja ei teki probleeme?

alaska
20.02.11, 19:34
Kindlasti ei tohi.

Blacktor
20.02.11, 19:54
Mina olen korduvalt teinud ja pole mingeid probleeme tekkinud.

alaska
20.02.11, 20:16
Ma ajasin segamini esimese sissemaksega. Et teed konto ja kannad kellegi arvelt peale et toimima hakkaks.

emmimees
20.02.11, 20:51
Tegin ammu ära ja toimis jah.

emmimees
21.02.11, 14:51
No kui konto oli EEK mul ja kaart €, siis väljavõttes läks peale fee sitaks maha veel. Samuti poes makstes iga kord läks 3,6% maha(olen korduvalt arvutanud). Ja ei saa nagu aru, miks välja võttes peaks pank ise konvertima kuigi makstes ei konverdi pank.

B3ckha
23.02.11, 13:18
Kas te oskate mulle öelda, kui kaua tuleb moneybookersist raha Swedbanki üle?
Kusagilt lugesin 10-15 tööpäeva, kuid panin kogemata selle lingi kinni, enam seda üles ei leia - loodan et ei saa sellele kinnitust.
Aitäh

Tigrano
23.02.11, 13:22
Minul on tulnud tihti järmisel päeval, vahel on ka 3 päeva läinud aega.

B3ckha
23.02.11, 13:26
Aga kas Sulle tuleb koju ka kiri, et confirmed?
Sõbral tuleb, tal läheb ka 1-3 päeva, mul ei tule, või vähemalt pole pannud settinguid nii, äkki läheb mul kauem? Kui ei, siis on super!

kjmrc
23.02.11, 13:38
Kui ise väljamakse teen MB'st Swedpanka, siis läheb kuni 48 tundi aega, et raha üle oleks pangas. Rohkem pole vist kunagi läinud.. Ja kiri koju, mismõttes? Postkasti saadetakse teade, et confirmed on väljamakse taotlus või? Seda saad ju vaadata ka MB lehelt historyst, kas on processed/processing/confirmed väljamakse. Ei näe mõtet, et nad peaksid postkasti kirju saatma, niikaua kui see kiri mulle koju postkasti jõuab, on raha ammu kohal. :D

Konso
23.02.11, 18:43
kahe tööpäevaga tuleb üle jah viimasel ajal

junkman
24.02.11, 19:05
tahtsin kanda moneybookersi enda maililt teisele maili raha, mul pole enda nimega see ning mul ei olnud sünnikuupäev meeles ning see läks lukku. kas kellegil on midagi sarnast juhtunud, kuidas seda lahendada, tahavad dokumendist pildi, aga emaili pole antud.

Priidix
02.03.11, 18:12
Kas keegi oskab öelda - Kui kaua tuleb PIN (kaardi sain kätte aga ....).

tänan!

Tigrano
02.03.11, 18:34
Minul tuli 4 päeva hiljem.

Intzsz
04.03.11, 08:12
Nädala pärast Hollandisse minek. Tahtsin teada kas võin südamerahuga raha MB kaardi peale jätta ja seal välja võtmise ja maksmisega mingeid probleeme ei esine või tasuks igaksjuhuks sularaha varuda?
Ja kas mingid feed tulevad juurde?
Oman eur kaarti ja eur kontot.

udikaz
04.03.11, 10:35
no kui sa saad hakkama 250 euri päev sulas siis ei ole enne sula vaja kaasa võtta:)

Tigrano
04.03.11, 10:39
Mingi backup võiks ikka olla :)

suitsutihane
04.03.11, 17:34
probleemid sellised - hud on on top yle k6ige n2itab hudi, ala loen foorumit ja hudi statsid ikka n2ha, teiseks ei hyppa
on top kui laud aktiivseks muutub, peale hiireklõpsu alles kuvab uue laua statse...
*FTP

emmimees
04.03.11, 17:36
Moneybookers ja HUD ei käi kokku imo..
Aga force ontop on disabled ikka?

suitsutihane
04.03.11, 17:44
ups eksisin ära vist... ignoreerige mu posti
*aitäh oli force on top peal jah

ok2aa
05.03.11, 14:53
kuidas moneybookersi kaardi väljavõtet saab näha?

Tigrano
05.03.11, 14:55
History alt näeb kõike, ainult värsked maksed tekivad hilinemisega sinna.

superkuul
08.03.11, 20:27
Tahaks swedist raha MB saada. Seal õpetus olemas kõik ja puha. Panen oma MB customer id viitenumbriks nagu öeldud. Siis tuleb kiri et Viitenumber ei vasta standardile. Teen midagi valesti?

ropka11
08.03.11, 20:49
Tahaks swedist raha MB saada. Seal õpetus olemas kõik ja puha. Panen oma MB customer id viitenumbriks nagu öeldud. Siis tuleb kiri et Viitenumber ei vasta standardile. Teen midagi valesti?
Selgitusse tuli panna.

superkuul
08.03.11, 21:07
OK http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/4595-MoneyBookersi-Swedbank-bank-transfer selle õpetuse järgi panin viitenumbri aga ok tänud

ziimukaz
12.03.11, 20:48
Mis kell Mastercardi päevased withdrawal limiidid nulli lähevad? Kui praegu võtsin 250 euri välja ATM-st, siis homme hommikul saan uuesti võtta?

Tigrano
12.03.11, 20:54
Ei täpselt 24h pärast ehk homme samal ajal.

emmimees
21.03.11, 21:24
Ei oska otsingumootoriga otsida siit teemast vastust(annab aind kogu teema) küsimusele, et mis on ATMist väljavõtmise limiit korraga(250€?) ja kas/kui palju seda saab suurenda, kasvõi ajutiselt paariks päevaks. Vb lähitulevikus vaja 1500€ välja võtta automaadist.

tonis
21.03.11, 21:29
Väljavõtte limiit 250€ ja järgmise summa saad võtta alles 24h pärrast. Kaardi limiite suurendada ei saa.

bi0hazard
21.03.11, 22:59
Keegi oskab öelda kaua MBl aega läheb, et vastata requestile ? Mul outgoing transfers locked, pidin ID support centre'i kaudu neile tõestama, saatsin ära ning pole siiani vastust saanud.( ca 2 päeva vist )

nikitheone
22.03.11, 14:25
sõbral on juba 3 nädala jamasi, saatis arved jms ära. soovitan helistada neile

fyte
22.03.11, 21:12
Hmm, täna tahtsin MBst swedi veits raha liigutada, ja tuli selline tõrge:

Unfortunately we were unable to verify the data in your profile with an independent information source. Under UK anti-money laundering regulations we are therefore required to obtain an additional proof of identity before we can process your first redemption request.

We offer you the following fast and easy options:


Verify your address (within 2-5 banking days)

Arvestades seda, et varem olen selliseid ülekandeid teinud mingi 6-7x, siis ei saa aru et miks just nüüd vaja seda kinnitust? Pealegi, mis selle aadressi kinnituse täpsem point on - sama hästi kui mingil põhjusel ei tahaks avaldada oma aadressi või mis iganes, siis saaks ju selle koodi sisestatud ka siis, kui see ümbrik saabub sõbra koju ja tema ütleb mulle selle koodi?

leits
22.03.11, 22:15
Tehke kõik oma kinnitused ära ja ärge mingeid kahtlaseid sõbrakandeid tehke nign kõik ok .. mul 2a pole kordagi MBga vist jama olnud .. korra oli raha 4 päeva kinni, siis helistasin ja oli ka kohe olemas ..

Tigrano
23.03.11, 08:42
Hmm, täna tahtsin MBst swedi veits raha liigutada, ja tuli selline tõrge:


Arvestades seda, et varem olen selliseid ülekandeid teinud mingi 6-7x, siis ei saa aru et miks just nüüd vaja seda kinnitust? Pealegi, mis selle aadressi kinnituse täpsem point on - sama hästi kui mingil põhjusel ei tahaks avaldada oma aadressi või mis iganes, siis saaks ju selle koodi sisestatud ka siis, kui see ümbrik saabub sõbra koju ja tema ütleb mulle selle koodi?

Kirjas ju öeldud, et UK anti-money launderig regulations, nad ei saa midagi teha, peavad aadresssi kinnitama.

kjmrc
23.03.11, 09:14
Olen mingi ~30x küll MB'st rahasi swedi liigutanud ning kordagi pole küsitud midagi.. Ooo happy day

fyte
23.03.11, 09:24
Kirjas ju öeldud, et UK anti-money launderig regulations, nad ei saa midagi teha, peavad aadresssi kinnitama.
Jap, aga ma eeldasin, et kui see vajalik on kohalikku panka raha kandmiseks, siis see ei tule pärast 7ndat tehingut ;P

Recon
23.03.11, 10:43
See tuleb täiesti random hetkel... ja isegi kui teil on kõik kinnitused tehtud, siis mingi 2-3 aasta möödudes võivad nad uuesti küsida suvalisel ajal. Kõik, kes mingeid suuremaid summasid tahavad MB kaudu liigutada peaks kõik vajalikud dokumendid valmis hoidma (juhiloa või passi scan ja aadressiga arve) ja nagu leits ütles, kõik kinnitused juba ennetavalt ära teha. Olen kasutanud MB algusest peale ja mitte ühtegi probleemi, mis poleks 24h jooksul lahenenud. Ja täpsustuseks, ma olen teinud väga palju kandeid... erinevatele isikutele ja erinevatesse (mitu korda ka üsna kahtlastesse) riikidesse :P

I R Baboooon
23.03.11, 12:17
Kas keegi võiks öelda MB supporti e-mail aadressi? Ma panin oma kasutaja kinni ning kui panen sealt et email supportiga tahan ühendust võtta, siis käsib sisse logida, aga ei saa, sest kasutaja kinni....
Tahan uut kasutajat teha, kus currency $$$ oleks, sellepärast panin kinni.

JakoJ
23.03.11, 16:26
keegi oskab õelda kas mb' kaardiga saab kuidagi paypali raha?

ropka11
24.03.11, 11:06
Kas keegi võiks öelda MB supporti e-mail aadressi? Ma panin oma kasutaja kinni ning kui panen sealt et email supportiga tahan ühendust võtta, siis käsib sisse logida, aga ei saa, sest kasutaja kinni....
Tahan uut kasutajat teha, kus currency $$$ oleks, sellepärast panin kinni.

merchantservices@moneybookers.com

kuco
24.03.11, 12:03
Kas keegi on moneybookersi kaardiga suutnud maksta online poes?
Iga kord kui mina proovin siis saan vastu näppe.

Pahvak
24.03.11, 12:14
Kas keegi on moneybookersi kaardiga suutnud maksta online poes?
Iga kord kui mina proovin siis saan vastu näppe.

Korduvalt. Ebay's ja iTunes's.

ropka11
24.03.11, 12:26
Korduvalt. Ebay's ja iTunes's.
Ei tea kas Eesti online poodides saab ka maksta moneybookersiga otse kodulehel.
Ma sain lapsevoodi Eesti online poest nii tellida, et Eesti Post tõi kauba kohale ja autojuhil oli pangaterminaal kaasas.
Maksin siis kaupa vastuvõttes kaardiga.Muidugi oli asi enne kokku lepitud.Väga bro.

udikaz
24.03.11, 12:36
kas keegi on proovinud teha sissemakset moneybookersi kaardile eestis sissemakse automaadist? ilmselt ei funka?

kuco
24.03.11, 12:45
Korduvalt. Ebay's ja iTunes's.

Hmm ...
Kas ma siis teen midagi kapitaalselt valesti?
Kaardi numbri sisestan, valin aegumise kuu, CVV koodi ja siis soovitakse billing aadressi ...

Panen täpselt sama aadressi , mis on mul moneybookersi kontol regatud ja ei tööta :S

Pahvak
24.03.11, 13:03
Hmm ...
Kas ma siis teen midagi kapitaalselt valesti?
Kaardi numbri sisestan, valin aegumise kuu, CVV koodi ja siis soovitakse billing aadressi ...

Panen täpselt sama aadressi , mis on mul moneybookersi kontol regatud ja ei tööta :S

Ei oska midagi väga soovitada. Kui on ka paypal variant, siis ehk saab MB kaardi paypaliga linkida ja sellega maksta.

Oliverk
24.03.11, 13:08
Ei oska midagi väga soovitada. Kui on ka paypal variant, siis ehk saab MB kaardi paypaliga linkida ja sellega maksta.

Seda varianti oleks mõistlik või lausa kohustuslik teha ükskõik mis internetimaksega, mis võimaldab paypal makset.

emmimees
24.03.11, 13:14
kas keegi on proovinud teha sissemakset moneybookersi kaardile eestis sissemakse automaadist? ilmselt ei funka?

ma olen üsna kindel, et ei funka :D

Tigrano
24.03.11, 13:50
Ega see mingi Swedbanga kaart ei ole :)

Pahvak
24.03.11, 13:51
Seda varianti oleks mõistlik või lausa kohustuslik teha ükskõik mis internetimaksega, mis võimaldab paypal makset.

Täpselt, on ohutum. Muidugi netelleril on need ühekordsed krediitkaardi koodid, mis on ilmselt ka üsna turvaline lahendus.

leits
24.03.11, 14:32
Keegi teab kas eesti ATM'des on üldse voimalik MB kaardi parooli vahetada? Olen proovinud swedi, nordea, SEB automaatides .. no ei paku kuskil seda voimalust ..

K2snakas
24.03.11, 14:36
Kuskilt käis imo läbi, et ei saa....

qbj0hn
24.03.11, 14:39
Ma ikka mõnus mees.
Mingi 2-3 kuud on mul MB kaart sahtlis olnud pw-de ja muude mölludega.Koguaeg sõbra kaudu cashoute teinud.Mõtlesin,et jõhkralt kaua võtab see ülekanne aega :d.
Pühap. cashoutisin siis,5h ja kohal :D.Super luks,edaspidi tihemini kasutama hakkama.

variatsioon
24.03.11, 16:45
Kas keegi on moneybookersi kaardiga suutnud maksta online poes?
Iga kord kui mina proovin siis saan vastu näppe.
olen proovinud. ei funkanud.

Kloonike
24.03.11, 16:46
Kasutan ka viimasel ajal moneybookersit, suht nuts. Enne olen kasutanud "envoy services", aga need vennad huiavad oma valuutavahetuskursiga räigelt. Moneybookers ftw. Kõik cashoudid ka 2 päeva jooksul panka laekunud.

putukas
02.04.11, 21:52
endal ei õnnestu kuidagi raha moneybookersist kätte saada. et kui hakkan raha välja võtma, et annab algul mingi 3 võimalust kuida verify(ei tule eesti keelne sõna meelde) oma pangakonto. hetkel olen üritan esimese variandiga, mis tahab pangakaardi numbreid ja asju, et see võtab ajaliselt vähem aega. panen siis pangakaardi numbrid ja asjad õigesti ära. küsib veel sünnikuupäeva ja siis lükkab, et ülekanne ebaõnnestus. ja siuke tekst tuleb siis:
* Transaction ID: 412004376
* Common reasons and/or advice :
o Transaction rejected by your bank - We recommend you to contact your bank directly and communicate the issue with them to check the reasons for their restriction.
o Incorrect credit/debit card details submitted – we recommend you to double check your card data entered in our system.
* To process your withdrawal, please complete an alternative verification procedure


et äkki mingi tavapärane probleem ? muidu panin sellel teise variandi kh verifyks käima, et see võtab 2-3 tööpäeva aega.

Tigrano
02.04.11, 23:34
Ega ei saagi kuidagi kähku, pead saatma id kaardi koopia, arve, siis tegema ära aadressi kinnituse, kandma pangast mb arvele, siis on konto olemas kuhu tagasi kanda jne, siis saad juba mb ladusalt edasi toimetada.

Või kui väga kiire kannad mõnele tuttavale, kes on sulle nõus raha andma.

putukas
03.04.11, 09:25
huh ja ma arvasin veel, et see on kiireim tee pokkerist raha kätte saamiseks :s

emmimees
03.04.11, 11:16
Ongi kui need asjad on tehtud

Konso
03.04.11, 13:30
Algul tundub vähe keeruline jah aga muidu on täitsa ok ning viimasel ajal käivad asjad kiiremini kui varem.

emmimees
04.04.11, 17:53
Kandsin suurema summa MBsse ja tuli email mingi kahtlane ning siis sisselogides tuli selline asi ette:
http://www.upload.ee/image/1246692/MB.jpg
WDF nad mõtlevad sellega ja milleks see vajalik on?

fyte
04.04.11, 18:12
Kandsin suurema summa MBsse ja tuli email mingi kahtlane ning siis sisselogides tuli selline asi ette:
http://www.upload.ee/image/1246692/MB.jpg
WDF nad mõtlevad sellega ja milleks see vajalik on?
Mul oli hiljuti sama teema, pmtl paned selle linnukese sinna kasti ja kõik on korras. See pidavat tähendama seda, et juhul kui nad pankrotti peaks minema, siis hoiused, mis ületavad 1000 GBP, lähevad samuti kaduma, kuid MB peaks üks turvalisimaid kohti olema raha hoidmiseks enivei.

emmimees
04.04.11, 18:48
Arvestades nende teenustasude rohkust, siis ei peaks jah pankroti pärast põdema..

WeThePeople
04.04.11, 22:31
Milline väli valida kui hakkan esmakordselt välja kandma?:confused:
Identity verification required!

Unfortunately we were unable to verify the data in your profile with an independent information source. Under UK anti-money laundering regulations we are therefore required to obtain an additional proof of identity before we can process your first redemption request.

We offer you the following fast and easy options:

Option 1: Charge the redemption fee to your credit/debit card (instant)
We will charge the redemption fee to your card.

Option 2: Verify your bank account (within 3 banking days)
We will make a payment to your bank account. In the reference field of the payment we will include a unique verification code which you will have to enter back at our site.

Option 3: Verify your address (within 2-5 banking days)
Upon request we will send a letter to the address registered on your account. This letter will contain a verification code which you will have to enter back at our site. If you choose this option you will be forwarded to our address verification section.

Please excuse any inconvenience caused. We hope for your understanding that such measures are imperative in order to comply with anti-money laundering legislation and prevent misuse of the Moneybookers system.

kardaanirist
05.04.11, 01:54
teine vist kõige kergem. teevad dummypaymenti sinu Eesti panga kontole ja selgituses siis kood, mille pead oma MB kasutaja alt sisestama. kolmas versioon on ka endal tehtud, aga kirja kohalejõudmine võttis küll poolteist nädalat, mitte 2-5 tööpäeva nagu märgitud.

putukas
05.04.11, 11:36
teisega sain jh korda. sain isegi 63 eurosenti :D et pole midagi nii väga dummy, saab selle eest jäätise. nüüd on asi lõppfaasis, vaja oodata ainult kuni see pangakontole jõuab

emmimees
05.04.11, 11:59
Kas kellelegi üldse aadressi kinnituse kiri on tulnud kohale? Naine tegi konto aga kirja ei tulnud, mul on tunne, et nad ei saadagi neid... peab mingit krdi imemoodi hakkama adret kinnitama, mingi blanketi viima panka, see peab seal oma osa täitma ja templid alla lööma..
ja üldse Mbga suhtlemine on INSTAFUCKINGTILT!

Mihkel785
05.04.11, 12:05
Mul on tulnud. Umb nädalaga tuli kohale.

kardaanirist
05.04.11, 12:06
kirjutasin just üleval, et mul tuli kiri kohale küll, aga aega läks mitu korda kauem kui nad väidavad. olen lugenud, et mitmetel inimestel ei ole esimese paari korraga kohale tulnud.

K2snakas
05.04.11, 13:14
Kas kellelegi üldse aadressi kinnituse kiri on tulnud kohale? Naine tegi konto aga kirja ei tulnud, mul on tunne, et nad ei saadagi neid... peab mingit krdi imemoodi hakkama adret kinnitama, mingi blanketi viima panka, see peab seal oma osa täitma ja templid alla lööma..
ja üldse Mbga suhtlemine on INSTAFUCKINGTILT!

imo see aadressi kinnitus polegi enam vajalik kui sa saadad neile id kaartist pildid+3 kuud vana arve...ise tegin need 2ra, tuli see kiri koju küll, aga selleks ajaks oli k6ik aproved juba:)

emmimees
05.04.11, 13:59
Kui arvel mu nime pole, siis ju ei mängi välja väga? Siis peab pangaga mingit huinjaad hakkama ajama, et adre kinnitatud saaks..
Huvitav siis miks need kirjad kohale ei tule, kaardid ja paroolid on kenasti koguaeg tulnud....

Konso
05.04.11, 14:22
teisega sain jh korda. sain isegi 63 eurosenti :D et pole midagi nii väga dummy, saab selle eest jäätise. nüüd on asi lõppfaasis, vaja oodata ainult kuni see pangakontole jõuab

Mingi aja pärast tahavad saada ka aadressi kinnitust, mul oli see u 6 kuud peale dummypaymenti. Kiri tuli ka ligi 2 nädalat.

K2snakas
05.04.11, 14:37
mis see dummypayment endast kujutab? saab sellega vabasid vahendeid kh juurde vmt?

E: nevermind tegin 2ra juba:)

Mr.Aria
12.04.11, 15:16
Kellegil veel ei võta iTunes kaarti omaks?

superkuul
13.04.11, 01:50
oi kurjam. 2 Kuud tagasi jamasin moneybookersiga. Tavaliselt starsist MB kaudu cashout teinud. Seekord tegin fulltildist MB cashout ja küsivad jälle addressi asja. Saadavad kirja koju jälle ja pean mingi koodi panema.. Jälle mingi nädal läheb. Lahe!!

Spewmonkey
13.04.11, 02:22
oi kurjam. 2 Kuud tagasi jamasin moneybookersiga. Tavaliselt starsist MB kaudu cashout teinud. Seekord tegin fulltildist MB cashout ja küsivad jälle addressi asja. Saadavad kirja koju jälle ja pean mingi koodi panema.. Jälle mingi nädal läheb. Lahe!!

Keegi ei käsi sul seda kirja oodata.

udikaz
13.04.11, 05:40
probleem siis selles, et tegin upload funds läbi interneti panga ja senimaani on iga kord läinud suht insta üle raha. Nüüd esimest korda tekkisid probleemid. Eile tegin 4 kannet millest ainult üks tuli insta üle. teised ei ole siiamaani üle tulnud. saatsin sealt email supporti kaudu failid ja info ära aga vastust ei ole. täna proovisin veel ühe deposiidi ja jälle ei ole kohale tulnud. Kindlasti on siin varem läbi käinud aga sooviks teada seda moneybookersi skype aadressi mille kaudu saaks probleemidele kiirema lahenduse. ei tahaks küll oodata nädalaid,et raha kätte saada. Vastajat tänan ette :)

Spewmonkey
13.04.11, 07:07
probleem siis selles, et tegin upload funds läbi interneti panga ja senimaani on iga kord läinud suht insta üle raha. Nüüd esimest korda tekkisid probleemid. Eile tegin 4 kannet millest ainult üks tuli insta üle. teised ei ole siiamaani üle tulnud. saatsin sealt email supporti kaudu failid ja info ära aga vastust ei ole. täna proovisin veel ühe deposiidi ja jälle ei ole kohale tulnud. Kindlasti on siin varem läbi käinud aga sooviks teada seda moneybookersi skype aadressi mille kaudu saaks probleemidele kiirema lahenduse. ei tahaks küll oodata nädalaid,et raha kätte saada. Vastajat tänan ette :)

Ma skype aadressist ei tea küll midagi, aga +44 870 383 0232. Töötab 09-18 GMT.

kuco
13.04.11, 07:25
Ma skype aadressist ei tea küll midagi, aga +44 870 383 0232. Töötab 09-18 GMT.

Yeah. 1 Kõne ja 30min hiljem oli mure lahendatud

superkuul
13.04.11, 13:04
Keegi ei käsi sul seda kirja oodata.

võib olla tõesti aga ennem cash outi teha ei saa

kardaanirist
13.04.11, 14:07
võib olla tõesti aga ennem cash outi teha ei saa


imo see aadressi kinnitus polegi enam vajalik kui sa saadad neile id kaartist pildid+3 kuud vana arve...ise tegin need 2ra, tuli see kiri koju küll, aga selleks ajaks oli k6ik aproved juba:)
.

superkuul
13.04.11, 22:56
tänud.

udikaz
15.04.11, 05:38
Yeah. 1 Kõne ja 30min hiljem oli mure lahendatud

ok tundub et pean ka tegema. ootasin selle kolm päeva ära mis seal kirjas oli et midagi on jama ja ei saa kohe kanda siis ütles seda et kolme päeva jooksul. nüüd siis möödas ja moneybookersilt tuli email vastus et meil näitab et on kantud teie kontole kuid mingit raha minu kontole küll tulnud ei ole. vahepeal olen teinud veel mõned kanded ja need on insta tulnud jälle. kuid kolm suhteliselt suurt kannet on puudu.. kunagi ei ole moneybookersiga jamasi olnud, nüüd ajavad nad mind küll tilti. täiesti ebareaalne. eks siis tuleb täna neile helistada ja uurida et mis jama on. Kas ma saan õigesti aru et meie ajas on neil telefon avatud kella 12-st kuni kella 9-ni õhtul?

ziimukaz
15.04.11, 14:35
Täna tahtsin poes maksta MB kaardiga, kuid andis sellise errori: Exceeds withdrawal frequency limit. Transaction impossible.
Wha da hell? Enne seda olin ca poole tunni jooksul maksnud kahes erinevas kohas.

Pahvak
15.04.11, 14:51
Ööpäeva jooksul peaks 5x saama küll maksta. Dunno.

ziimukaz
15.04.11, 15:01
Ööpäeva jooksul peaks 5x saama küll maksta. Dunno.
Eino Selge, ma sellest limiidist ei olnud teadlik, ma maksin eile õhtul ka.

K2snakas
15.04.11, 16:51
Täna tahtsin poes maksta MB kaardiga, kuid andis sellise errori: Exceeds withdrawal frequency limit. Transaction impossible.
Wha da hell? Enne seda olin ca poole tunni jooksul maksnud kahes erinevas kohas.

endal korra olnud, et tuleb mingi pikem check kassast v2ljas ja siis tahab inimese autoriseerimist vmt, et pidin poe tsekile oma nime ja allkirja panema:O
mis see muidu t2hendab? rohkem pole olnud nii..

emmimees
15.04.11, 18:10
endal korra olnud, et tuleb mingi pikem check kassast v2ljas ja siis tahab inimese autoriseerimist vmt, et pidin poe tsekile oma nime ja allkirja panema:O
mis see muidu t2hendab? rohkem pole olnud nii..

PINi ei pidanud panema siis?

K2snakas
15.04.11, 19:01
pidin ikka, nagu tavaline makse, aga lihtsalt nõudis isiku tuvastamist vmt....dunno mix..

Tarmonator
16.04.11, 17:12
Täna tahtsin poes maksta MB kaardiga, kuid andis sellise errori: Exceeds withdrawal frequency limit. Transaction impossible.
Wha da hell? Enne seda olin ca poole tunni jooksul maksnud kahes erinevas kohas.

Ja mul on sama probleem juba eilsest õhtust alates. Raha arvel on, päeva makselimiiti pole yletanud. Loodame, et 24h pärast läheb see häda yle ja ehk on tõesti mingi kordade piirang päeva jooksul peal.

ok2aa
16.04.11, 20:59
mul nussis nädala alguses ükskord samamoodi, järgmine päev toimis jälle hästi....

k2snakalle
22.04.11, 09:36
tahtsin siis sisse logida ja selline kiri...vot see kiri võttis juhtme kinni (tsipa raske inglise keel). Äkki keegi oskab lihtsat ära seletada, et mis see teeb kui ma checkin selle boxi ja ok vajutan.

http://www.upload.ee/image/1289004/mb_warning.jpg


edit: teema selles, et see kiri tuli sinna MB-le kuhu läks ka starsi raha just. Teise MB acci sisse logides (õe oma) siis seda warningut ette ei löö.
Midagi on väga kahtlast, sest seal kus see warning on, seal näitab ikka vana balancet (kuigi starsi järgi on 2000+$ üle kantud MB-sse)

alaska
22.04.11, 09:43
Tavaliselt on hoiused pankades kaitstud seadusega, kui pank põhja läheb, siis hoiused on kindlustatud ja saad oma raha tagasi. Vähemalt mingis ulatuses. Nendel ei ole kaitstud ja kuna see FBI kirves ripub ka neil pea kohal arvatavasti, siis peavad nad teada andma, et nende hoiused ei ole kindlustatud ja kui nad põhja lähevad, on klientidel kellad. Kui klikid, siis saad aru hoiatusest, aga nad ei lase siiski üle 1000 naela sees hoida igaks juhuks.

k2snakalle
22.04.11, 09:45
oot lõpust ma loen just välja, et kui ma ei checki seda boxi, siis ei saa üle 1000naela sees hoida. Kui checkin, siis saan.

alaska
22.04.11, 09:47
sorry, nii jah et kui ei checki siis ei saa üle selle summa peal hoida. Kui checkid, siss saad.

Pahvak
22.04.11, 09:51
Niipalju veel, et see warning on juba vana asi ja kindlasti mitte tänu mustale reedele kasutusse võetud.

k2snakalle
22.04.11, 10:04
Ok tänud teile!

Cypher0
22.04.11, 15:00
Just tuli Stars to MB cashout insta peale tegemist üle. Hakkab looma.

emmimees
22.04.11, 22:17
Ok tänud teile!
2lk tagasi oli juttu sellest :)

Krizzjaa
25.04.11, 16:53
Panin paypali moneybookersi mastercardi numbrid laupäeval, raha läks ka kontolt ka verify peale. Kaua läheb ja kust ma näen verification code(summary alt?)?

Mr.Aria
25.04.11, 17:32
Panin paypali moneybookersi mastercardi numbrid laupäeval, raha läks ka kontolt ka verify peale. Kaua läheb ja kust ma näen verification code(summary alt?)?

Kuskil 3-4 päeva ja koodi leiad history alt

Krizzjaa
27.04.11, 13:33
Ikka pole historys näha :/

Spewmonkey
27.04.11, 15:06
Ikka pole historys näha :/

Kas 2 päeva võrdub 3-4 päeva?

Krizzjaa
27.04.11, 16:44
Fwiw ma vajutasin esimest korda reedel ja teist korda laupäeval ja täna on jah 4 päev juba mitte 2. Vaatasid vist esimese posti kuupäeva?

Spewmonkey
28.04.11, 05:37
Fwiw ma vajutasin esimest korda reedel ja teist korda laupäeval ja täna on jah 4 päev juba mitte 2. Vaatasid vist esimese posti kuupäeva?

Fwiw sa kirjutasid esimest korda laupäev. Mitu tööpäeva minu postituse hetkeks mööda oli? Kui ma oskan kahe piires arvutada, siis vist kaks :O.

mortalvombat
28.04.11, 08:45
Kas on mingigi võimalus muuta oma USD konto EUR kontoks? Vana konto kustutamine/uue tegemine tuleks kõne alla?

// ok, tundub, et see teema siit läbi käinud juba. Peaks saama küll nii. Kas keegi, kes on teinud nii, saaks kinnitada et asi toimub ja kontosid lukku lihtsalt ei panda? + täpsemat infot anda

Spewmonkey
28.04.11, 09:09
Kas on mingigi võimalus muuta oma USD konto EUR kontoks? Vana konto kustutamine/uue tegemine tuleks kõne alla?

// ok, tundub, et see teema siit läbi käinud juba. Peaks saama küll nii. Kas keegi, kes on teinud nii, saaks kinnitada et asi toimub ja kontosid lukku lihtsalt ei panda? + täpsemat infot anda

Toimib.

mortalvombat
29.04.11, 12:53
Ja kas tohin uue konto jaoks sama e-maili kasutada?

Oliverk
29.04.11, 12:54
Ei

EestiAA
29.04.11, 21:34
kui tahan endale kaarti taodelda siis võtan selle jah sealt ja kinnitan ära ?
MY MASTERCARD STATUS
Primary card [Apply]

renks64
30.04.11, 12:04
Suured tänud asjaliku õpetuse eest, ise ei oleks selle peale tulnud, et nii peab konto ära aktiveerima.Pusisin paar päeva, aga hakkama ei saanud, siis leidsin sinu postituse ja raha olemas!!!!!
Mis mõttes ei võimaldanud?
Valid Bank Account, edasi Add, lisad ära ja siis nupp Verify...seal on tühi lahter ja selle järel nupp Send a verification code.
Klikkad sinna ja jääd ootama kuni nad sulle Dummy ülekande teevad pangakontole (tavaliselt 0.01 EEK).
Kui oled selle ülekande kätte saanud, siis sisestad selle ülekande selgituses oleva koodi sinna tühja lahtrisse ja ongi probleem lahendatud.

Madis_89
04.05.11, 13:49
Huvitav kas keegi teene saab teha mulle, kannan 5€ teile ette soovitatavalt SEB'sse ja teie 5$ mulle mb'sse vastu? Ise seb'ist kandes ei jõuaks täna kohale, kuigi oleks vaja sellist tillukest summat juurde.

/sain vahetatud, tänud Cypher0'le

ropka11
05.05.11, 10:16
Kas kellelgi security token nässu ka on läinud.
Mul hakkasid mingid ime poolikud numbrid ja tähed tokenilt läbi jooksma ei seisa ühe koha peal.
Natuke aega jooksevad Ja siis OFF.
Seal LIVE chat ka tokeni koha pealt aga juba pool tundi ootan vastust.Eks tuleb kiri ka sinna saata aga äkki kellelgi kogemust.

fyte
05.05.11, 14:01
Mõned kuud olen kasutanud ja seni pole probleeme olnud selle tokeniga. MB'l peaks ju tel nr olema, proovi selle kaudu nendega kontakteeruda.
---

Kaua tavaliselt see Mastercard koju tuleb? Kirjas oli seal küll, et max 14 päeva, kuid kui õigesti mäletan, siis teiste asjadega (token, aadressikinnitus) on kauem läinud.

qjet
05.05.11, 14:41
kas selle tokeni saab ainult, kui vipiks end teha?

ropka11
05.05.11, 14:54
Kaardiga maksta sai igatahes.Ei hakka sinna helistama kuna inglise keel kõige parem ei ole.Ootn nende vastuse ära maili peale.
Minule tuli küll mingi 14 päevaga või alla selle isegi token koju ära.Aga ma enne seda olin mitu aastat seal ikka rahasid liigutanud ka.
gjet kõik saavad tellida ja soovitan kindlasti.Parem uni tuleb lol.

qjet
05.05.11, 14:57
hmm ok. saadan neile lihtsalt supporti kirja, et tokenit vaja? obv, et kindlam tunne on, kui see olemas, aga ma vahepeal pole üldse selle kohta midagi uurinud ja nii ta ära ununes.

ropka11
05.05.11, 18:20
supporti ei pea kirja saatma.Kui õieti mäletan siis security alt tuli kohe mastercardi tellimine ette.

Cheating
05.05.11, 19:43
Kas keegi on saanud MB MasterCardi PIN vahetada? Kus?
Järgmine nädal UK minek, ning ehk kusagil ATM´is on võimalik vahetada.

Spewmonkey
05.05.11, 20:41
supporti ei pea kirja saatma.Kui õieti mäletan siis security alt tuli kohe mastercardi tellimine ette.

Supporti peab kirja saatma, et enableda see koht, kust saab tokenit tellida.

B3ckha
07.05.11, 11:53
mb - ftp ei tööta enam?

adam_q
07.05.11, 11:58
mul küsib withdrawimisel verification letteril olevat koodi (kiri saadeti 06/2008), eino ma siis ilmselt panin juba koodi ja mul pole seda kirja enam alles. kas pangatõend elukoha kohta sobib ka neile, vähemalt sellist optsiooni nad välja ei paku küll?

con
07.05.11, 12:10
mb - ftp ei tööta enam?

tundub nii. sõbrale kes alustas tegin starsi konto, seal kõik okei.

emmimees
07.05.11, 12:31
mul küsib withdrawimisel verification letteril olevat koodi (kiri saadeti 06/2008), eino ma siis ilmselt panin juba koodi ja mul pole seda kirja enam alles. kas pangatõend elukoha kohta sobib ka neile, vähemalt sellist optsiooni nad välja ei paku küll?

Kui saadad kirja, siis pakuvad, annavad mingid blanketid, millega pead panka minema ja suht epic nuss on sellega imo. Kas üüriarvel pole su nime kuskil, see oleks hulga lihtsam.

adam_q
07.05.11, 17:09
Kui saadad kirja, siis pakuvad, annavad mingid blanketid, millega pead panka minema ja suht epic nuss on sellega imo. Kas üüriarvel pole su nime kuskil, see oleks hulga lihtsam.

ma olen neile mitu utility billi juba omal ajal saatnud, huvitav värk rsk

individual88
08.05.11, 01:51
Küsimus, kandsin starsist raha Mbsse ja seal ta jagas need summad mikskipärast ära, et mingi 10% ja 90%, 10 % tuli nagu kohe yle mbsse ja 90 mitte. MIks see nii on ja mis asjapärast seda ülejäänut oodata võib?
Tänud

alaska
08.05.11, 08:39
Kohe tuleb tagasi see summa, mille sa peale kandsid. 90% on võidud? Need käivad enne läbi turvaosakonna tõenäoliselt.

adam_q
08.05.11, 19:22
mis ma oskan öelda, piisab helistamisest MB supporti ja kõik asjad lahendatakse naksti ära. good job

Kriminaal
09.05.11, 00:28
Tra nu mis nuss on.
Tegin 00.00 paiku sissemakse pangast, mis tavaliselt tuleb insta 5 min ja kohale.
Nüüd ootan poolteist tundi ja siiani ei midagi.

ment52
09.05.11, 00:37
Tra nu mis nuss on.
Tegin 00.00 paiku sissemakse pangast, mis tavaliselt tuleb insta 5 min ja kohale.
Nüüd ootan poolteist tundi ja siiani ei midagi.

Swedis ei liigu ülekanded iga päev kuskil kesköö paiku tund aega minu teada.

Kriminaal
09.05.11, 00:40
Swedis ei liigu ülekanded iga päev kuskil kesköö paiku tund aega minu teada.

Ma avastasin ise ka selle .
Aga, ma tegin sissemakse 00.00
Meie ajajärgi on 00.00-01.00 nendel ülekannete peatamine lõpetatud.
Loogiliselt võttes peaks alates 01.00 sooritatama just need ülekanded esmana, mis on tehtud selles ajavahemikus kus ülekandeid ei teostata. Või ma eksin?
40 min nüüd möödas sellest ajast kui ülekanded peaks liikuma, aga endiselt ei midag.

udikaz
09.05.11, 00:42
siis tuleb paari päeva jooksul. mul oli sama kamm kunagi. kui helistad neile siis tuleb insta üle. soovitan kirjutada see päring sealt kodukalt selle kande kohta ja siis helistada homme.

Kriminaal
09.05.11, 00:46
siis tuleb paari päeva jooksul. mul oli sama kamm kunagi. kui helistad neile siis tuleb insta üle. soovitan kirjutada see päring sealt kodukalt selle kande kohta ja siis helistada homme.

REALLY ? PAAR PÄEVA ? Et kui teen sissemakse selles " tunnises " ajavahemikus kus sisssemaksed ei liigu läheb paar päeva?? Ei või olla. Tra ma panin hetkel kogu oma raha sinna. See MB on ikka sick place, varemgi suuri probleeme olnud selle kohaga. Nah mul ei ole aega oodata hommikuni ega päevani kui nendest keegi midagi liigutama võiks hakkata.

udikaz
09.05.11, 00:49
ei ole sick place. kui sa tähelepanelik oled siis ta isegi hoiatab sind punase väikse kirjaga et hetkel ei tööta insta upload, et kas tahad seda siiski teha vms. ega nemad süüdi ei ole et swed nati streigib öösiti. ja sa ei ole ainus inimene kes raha peale laeb. nad tegelevad sellega siis kui saavad. aga ma juba ütlesin mida sa tegema pead et homme seda raha kätte saada. vastasel juhul võid saada selle 7 tunni pärast aga ka paari päeva pärast. oleneb kui palju neil parasjagu tehinguid on mis insta üle ei lähe.

Spewmonkey
09.05.11, 01:01
REALLY ? PAAR PÄEVA ? Et kui teen sissemakse selles " tunnises " ajavahemikus kus sisssemaksed ei liigu läheb paar päeva?? Ei või olla. Tra ma panin hetkel kogu oma raha sinna. See MB on ikka sick place, varemgi suuri probleeme olnud selle kohaga. Nah mul ei ole aega oodata hommikuni ega päevani kui nendest keegi midagi liigutama võiks hakkata.

Sa oled raudselt maalt(mitte Tallinnast) ja võib-olla ka kiilakas?

udikaz
09.05.11, 01:02
:biggrin:
Sa oled raudselt maalt(mitte Tallinnast) ja võib-olla ka kiilakas?:biggrin:

Kriminaal
09.05.11, 01:15
Kas kõik kohad Eestis mis ei ole Tallinn on maakohad v :D
Ma olen jumala tildis, ma jätsin homse tähtsa ürituse ära, kuna täna ööks olid kõvad plaanid ja nüüd keerasin tänase perse ja homse perse
WP.

udikaz
09.05.11, 01:17
tee nii nagu ma sulle enne kirjutasin ja saad homme oma raha kätte. ära muretse nii palju.

Spewmonkey
09.05.11, 01:24
Kas kõik kohad Eestis mis ei ole Tallinn on maakohad v :D

Yeah, pretty much.

Kriminaal
09.05.11, 01:25
Seda ma teen. Ma helistan neile kindlasti, sest emaili kaudu on nendega asju mõttetu ajada. Üliaeglane klienditugi. Kunagi blokeeriti mu konto ära mingitel turvalisus kahtlustel. Küsiti ID kaarti pilti vist ja selle nad ka said. 2-3 päeva möödudes sain uue kirja kus taheti juba uut asja. Aadressi kinnitust vms. Möödus veel 3 päeva. Ei midagi. Siis helistasin neile, läks 10 min ja alles siis tehti konto lahti. Mul oli plaanis teha täna suur turniiriöö, milletõttu ma loobusin ühest väga toredast Esmaspäevasest üritusest. Instatilt.

Kriminaal
09.05.11, 01:26
Yeah, pretty much.

Sinu juttu lugedes oled Sa küll kuskilt Kolka Jaanist pärit :)

Spewmonkey
09.05.11, 01:30
Sinu juttu lugedes oled Sa küll kuskilt Kolka Jaanist pärit :)

Ometi mul ei ole kunagi probleeme moneybookerisse depomisega. Huvitav kas Kolka-Jaani humanitaargümnaasiumis oli õppeainete hulgas "kuidas moneybookerisse depoda"?
Ma olen samas ammu kursis sellega, et maakad võtavad seda kui solvangut, et neile maakas öelda. Kuigi ma ei ole uurimustööd teinud, siis ma olen 90% kindel, et 18-20 vanusegrupp ja kiilakad maakad on ühed probleemseimad grupid, kes ei saa iseseisvalt internetiga hakkama.