PDA

View Full Version : *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10

Kriminaal
09.05.11, 01:34
Su 90% kindlus on 100% vale. Ma ei ole ka uurimistööd teinud, aga ma olen 100% kindel, et enamus 18-20 aastased kiilakad on mistahes juuksevärvis 50+ vanustes vanuritest internetis targemad.
Sa ise oled arvatavasti mingi patsiga IT vend kelle elu ongi internet eks:)

udikaz
09.05.11, 01:41
lol :biggrin:

hr.Kriminaal, paned praegu ikka väga mööda. su jutt kõlab nag 16 aastase koolist poppi tegeva tüübi jutuna. kui sa seda ei ole, siis soovitan natukene ennast kontrollida, muidu jätad väga lapsiku mulje.

Spewmonkey
09.05.11, 01:41
Su 90% kindlus on 100% vale. Ma ei ole ka uurimistööd teinud, aga ma olen 100% kindel, et enamus 18-20 aastased kiilakad on mistahes juuksevärvis 50+ vanustes vanuritest internetis targemad.
Sa ise oled arvatavasti mingi patsiga IT vend kelle elu ongi internet eks:)

Ehk siis sa oled 18-20 aastane kiilakas maalt, kes süüdistab teisi enda vigades. Interesting.

adam_q
09.05.11, 01:43
Su 90% kindlus on 100% vale. Ma ei ole ka uurimistööd teinud, aga ma olen 100% kindel, et enamus 18-20 aastased kiilakad on mistahes juuksevärvis 50+ vanustes vanuritest internetis targemad.
Sa ise oled arvatavasti mingi patsiga IT vend kelle elu ongi internet eks:)

nagu mataeksami tekstülesanne

Spewmonkey
09.05.11, 01:45
nagu mataeksami tekstülesanne

Kui üks inimene saab 100% allahindluse, siis kas see on sama kui kaks inimest saavad 50% allahindluse?

fyte
09.05.11, 02:45
Teema on päris huvitava pöörde võtnud. :D Tuleb tõdeda, et endal on MBga kõik tips-tops olnud.
Kriminaal, kas sa oled Haapsalust pärit?

Kriminaal
09.05.11, 02:57
Ei ole Haapsalust pärit.
Kui teemasse minna siis raha jõudis nüüd mõni hetk tagasi kohale. :)

udikaz
09.05.11, 04:15
no näed siis. ju oli hetkel vähem neid deposi. minul on vahel jõudnud hommikul vahel on aga läinud paar päeva. üldiselt oma viga kui ei pane kirja tähele mis ütleb sulle, et instant upload ei tööta hetkel.

Pahvak
09.05.11, 08:31
Tra ma panin hetkel kogu oma raha sinna.

Järelikult on sul liiga vähe raha. :redface:

Kriminaal
09.05.11, 09:05
Järelikult on sul liiga vähe raha. :redface:

Raha on alati liiga vähe, olgu ükskõik kui palju teda taskus :P

olavike
09.05.11, 15:22
Tahtsid raha taskust MB peale panna? :)

Tisko
09.05.11, 19:08
olen neil teemadel vältinud sõna võtmist, et mitte ise samasugune olla, kuid enam ei kannata vait olla: nimelt, see ei ole siin teemavälise jutu lõim ja pealkiri on vägagi spetsiifiline, ometigi peab leppima müra lugemisega, kui see teema avada. kui mitu lehekülge paska need tüübid peavad tootma, enne kui moded midagi ette võtavad? ma oleks ammu vähemalt ööpäevase bänni väänanud toladele. kurb, vahel harva PP foorumisse kiigates tuleb mulle 2 minutiga meelde, miks siit jälle 2 kuu või aasta kaupa eemale hoian.

adam_q
09.05.11, 19:26
mis see lõim on? mingi taristu noorem vend?

Kriminaal
09.05.11, 20:25
Tahtsid raha taskust MB peale panna? :)

No raha vähe, tuli duubeldada :)

kip
09.05.11, 20:40
but how much did u lose

Kriminaal
10.05.11, 14:43
Aitab OT-st, minu viimane post siin sellel teemal
Vatuseks su küsimusele üle pika aja väga hea öö oli :)

adam_q
10.05.11, 15:43
Aitab OT-st, minu viimane post siin sellel teemal
Vatuseks su küsimusele üle pika aja väga hea öö oli :)

seksiteema ei ole OT?

EestiAA
10.05.11, 16:53
Terv,paar küsimust.

1.Kas ftp-st ei saa ikka veel MB-sse kanda?
2.Kas MB-st FTP-sse saab präägu kanda?.
3.Kaua MB-st swedi või ühis panka ülekanne aega võtab?.
4.Ma pole MB-s ID kinnitust ära teind, kas saan ilma kinnituseta ka teha MB-st swedi või muusid ülekandeid teha ?.

Spewmonkey
10.05.11, 16:59
Terv,paar küsimust.

1.Kas ftp-st ei saa ikka veel MB-sse kanda?
2.Kas MB-st FTP-sse saab präägu kanda?.
3.Kaua MB-st swedi või ühis panka ülekanne aega võtab?.
4.Ma pole MB-s ID kinnitust ära teind, kas saan ilma kinnituseta ka teha MB-st swedi või muusid ülekandeid teha ?.

1. Ei.
2. Seda dunno.
3. Kui hommikul teha, siis on samal õhtul kohal. Muidu järgmise (töö)päeva õhtul.
4. Vahel saab, aga reeglina pannakse konto lukku kuniks ID kinnitatud.

olavike
10.05.11, 17:27
2. MB'st FTP'sse saab depoda küll

PATestrick
11.05.11, 22:24
Saaks keegi kiirelt öelda mis numbri ma pean panema, kui MB mu deebetkaardi kinnitamisel tahab mingi CVV2/CVC2 alla kolmekohalist numbrit kaardi tagaküljelt, aga kaardil puudub see.

Oliverk
11.05.11, 22:32
Saaks keegi kiirelt öelda mis numbri ma pean panema, kui MB mu deebetkaardi kinnitamisel tahab mingi CVV2/CVC2 alla kolmekohalist numbrit kaardi tagaküljelt, aga kaardil puudub see.

Deebetkaardil pole CVV2 koodi.

PATestrick
11.05.11, 22:34
Tühjaks ta ei luba ka seda välja jätta, mille peaks siis sinna panema?

Oliverk
11.05.11, 22:38
Peaksid krediitkaardi vast muretsema kuna tundub et sa tahad krediitkaarti sinna lisada.

PATestrick
11.05.11, 22:44
We will charge the redemption fee of EUR 1.80 to your credit/debit card (and not to your Moneybookers account). Please enter your credit/debit card details below:
Siit tundub, et peaks ka deebetkaart sobima või olen ma millestki valesti aru saanud?

Oliverk
11.05.11, 22:57
Õigus jah, ei saa ise enam sellele kohale ligi et järgi vaadata ja ei mäleta ka kuidas ise käitusin.

Spewmonkey
11.05.11, 23:03
We will charge the redemption fee of EUR 1.80 to your credit/debit card (and not to your Moneybookers account). Please enter your credit/debit card details below:
Siit tundub, et peaks ka deebetkaart sobima või olen ma millestki valesti aru saanud?

Ei saa deebetit lisada sinna nii. SEB pildikaardi ja NPNK noortekaardi(töötas ka nagu krediit vist?) tüüpi kaarte saab ainult.

PATestrick
11.05.11, 23:06
Tegu ongi NPNK noortekaardiga ja seal see number tagaküljel puudubaga äkki panen hoopis kaardi numbrist viimased 4 numbrit näiteks?

Spewmonkey
11.05.11, 23:16
Tegu ongi NPNK noortekaardiga ja seal see number tagaküljel puudubaga äkki panen hoopis kaardi numbrist viimased 4 numbrit näiteks?

Ei. Ma tean, et mingil NPNK kaardil sai 3k miinusesse lasta ja netis osta, kus oli see kood ka. Mingi NPNK tudengikaart siis äkki? Kui koodi ei ole, siis sa ei saa seda confirmida seal, pole midagi teha.

Kriminaal
12.05.11, 00:02
Täna hommiku proovisin 8 paiku tanklast MB kaartiga kütet osta, lasin endale 20l sisse ära, hakkan maksma ja voilaa saan errori et kaarti kood ei tööta vms. Mingi kahtlane error. Krt sula ka ei olnud üldse.

Läksin automaadi juurde seal ütles, et kaarti teenuspakkuja pole saadaval vms.

Tunnni pärast õnneks kõik funkas igalpool:)

Skyline
12.05.11, 01:09
Täna hommiku proovisin 8 paiku tanklast MB kaartiga kütet osta, lasin endale 20l sisse ära, hakkan maksma ja voilaa saan errori et kaarti kood ei tööta vms. Mingi kahtlane error. Krt sula ka ei olnud üldse.

Läksin automaadi juurde seal ütles, et kaarti teenuspakkuja pole saadaval vms.

Tunnni pärast õnneks kõik funkas igalpool:)
Eile oli sama teema statoilis, müüja ütles et nende "võõrast-tõugu" kaartidega päris tihti juhtub seda ning teisel katsel toimis.

sinisebra
12.05.11, 01:23
We will charge the redemption fee of EUR 1.80 to your credit/debit card (and not to your Moneybookers account). Please enter your credit/debit card details below:
Siit tundub, et peaks ka deebetkaart sobima või olen ma millestki valesti aru saanud?

Mõnede välisriikide pankade deebetkaartidel on CVV2 number. Eesti omadel üldiselt ei ole.

ranka
12.05.11, 02:58
Tegin uue MB konto ja võtsin endega ühendust, et selgitada mitmeaastast vahejuhtumit, kus seniajani süüdistatakse mind scammis. Selle peale öeldi, et jah, et suht OK, et kinnita oma konto ära ja saada dokumendid. Nii kui dokumendid laekusid tuli kiri:

Dear Mr. Roomet,

Thank you for your e-mail.

We are sorry to inform you that we can not offer you our services. Your account has
been closed. Please note that this decision is final and indisputable. Any attempt
to open new accounts will not be tolerated.

Best regards,
Moneybookers Security

Isegi kirja ei loetud korralikult läbi ning siis järgmisena tuli paari tunnipärast uus kiri:

Dear Rainer,

We just wanted to know if everything is OK with your Moneybookers account. If you are having any problems, then we’re here to help. You may find it helpful to take a virtual tour (http://info.moneybookers.com/pub//cc?_ri_=X0Gzc2X%3DUQpglLjHJlTQzaAQKRHQinKWQraIQzcD wIhQGQfQcqhVXtpKX%3DSSYUSAUB&_ei_=8312wfG0Xb9X%3DTTTWBTWRVGf6beX6990G11X%3DjHgs HxihssLjpijhKQJhu) to find out how Moneybookers works.

Lol, hullem kui FTP juba.

Küsimus. Kui ma neile helistan, kas nad kuulavad mu jutu ära või viskavad koheselt toru hargile? Mul juba siiber, et idioodid siiani arvavad, et ma olen scammer ning isegi ei vaevu juttu ära kuulama.

Kriminaal
12.05.11, 03:00
Muidugi helista neile. Meili kaudu on nendega mõttetu suhelda. Helista ja sõima IMO, nii on kõige parem:)
E: No sa tead seda muidugi ise ka sda, aga räägidki, et üks mail tuleb et konto on lukus igavesti ja teine mail ütleb, et kõik ok... debiilikud olete v.
Niimoodi asjad liiguvad :D

mikk2468
12.05.11, 04:04
Ranka, milles sind süüdistatakse üldse?

ranka
12.05.11, 04:07
Ranka, milles sind süüdistatakse üldse?

Olen kümneid korda rääkinud, ei viitsi rohkem :)

mikk2468
12.05.11, 04:16
ok, whatever, oleks siis linki vms.

B3ckha
12.05.11, 20:43
Eelmine nädal proovisin mb-ftp kanda, ei saanud, ütles et ei tööta.
Täna proovisin siis lasi ja kandsin raha peale, tund on möödas raha pole, kirjadele ei vastata ja on tunne et midagi kahtlast on toimumas...
On keegi kursis?

E: Oskab keegi öelda mulle mailiaadressi, mille ma võiksin saata moneybookersile? Otsisin päris pikka aega, kuid ei leidnud. Tegin ka seal mingi ticketi, millele pole vastust ning mida ma ka kusagil ei näe..

Hello,

Thank you for contacting us.

The transaction in question was declined by the payment processor and not Full Tilt Poker. For information on this you have to contact them.

If there's anything else we can help you with, please let us know. We're always here to help.

Regards,

Evan
Full Tilt Poker Support

qjet
13.05.11, 14:55
mulle ei mahu pähe, kui on mingi mitu posti tehtud, et FTP ja MB võib jamada, siis miks te üldse seda teenust hetkel näpite? omad vitsad peksavad. eks see raha tuleb sulle millalgi tagasi kusagile, aga võib aega võtta.

EestiAA
14.05.11, 18:49
terv.

Seda on vic enne küsitud aga kaua võtab aega MB-st swedi või U-neti ülekanne?.

Spewmonkey
14.05.11, 19:03
terv.

Seda on vic enne küsitud aga kaua võtab aega MB-st swedi või U-neti ülekanne?.

Äkki küsid mingi 4 päeva pärast veel ühe korra?

EestiAA
14.05.11, 19:20
srry minu viga.
Pea paks otsas natukene täna.

mortalvombat
18.05.11, 15:10
Moneybookersil üldse ei ole mingid aadressi, kuhu saaksin kirja saata? Või mille ma sealt support centrest valima pean, kui tahan uut kontot eurides avada?



We would like to inform you that the currency of your Moneybookers account cannot be changed because you have tried to verify a credit card at the beginning on 2007 and the verification transaction has been processed on your balance.

Please note that if you permanently close youremail@address.com, we will allow you to open another account in EUR. However, you will have to go through all verification procedures with your new account and, in addition, you will have to use on its profile credit cards, bank accounts, e-mail addresses and mobile numbers which have not been previously registered in our system.

You can permanently close youremail@address.com through our Messaging Center by going to My Account >> E-mail Support >> Account/Security >> I would like to close my Moneybookers account.

Teise emaili, aadressi ja telefoni kasutamine ei ole probleem aga pean hakkama uut pangakontot ka veel tegema?


Well, I unintentionally changed my default currency to one I did not want. I contacted their support and I was allowed to create another account, in my desired currency, provided I used alternate email.
Või nendel, kes muutunud on, piisas reaalselt ainult uuest emailist?

olavike
19.05.11, 09:53
Sa pead kõik kaardid, pangakontod jne asjad lihtsalt vana konto küljest ära kustutama. Pole 100% kindel, kas seda sai ise teha või pidi neil laskma seda teha.

Spewmonkey
19.05.11, 15:46
Sa pead kõik kaardid, pangakontod jne asjad lihtsalt vana konto küljest ära kustutama. Pole 100% kindel, kas seda sai ise teha või pidi neil laskma seda teha.

Peab laskma neil teha.

kjmrc
25.05.11, 11:35
Wrong thread. :D

Murdock
25.05.11, 11:39
Panin HEM peale sessi lõppu käsi importima, aga importis ainult 100 handi, kuigi mängisin kindlasti üle 100 käe. Prima võrgustikuga siis tegu. Milles võib esineda tõrge?

selles võib olla,et MB konto on euridest tühi

kjmrc
25.05.11, 11:40
irwwww valesse teemasse postitasin :D

mahoumori
26.05.11, 13:18
Küsimus:
FT - MB ei saa hetkel raha kanda . Kuid kas saab kanda Moneybookersi krediitkaaridle, kui oled sellega ka ennem näiteks 10$ sisse kandnud? Kas kellegil on kogemus, et nii toimib. Või kuidas oleks kõige mõtekam praegusel ajal :) FT raha välja kanda

Aitäh,

Cypher0
26.05.11, 13:34
Küsimus:
FT - MB ei saa hetkel raha kanda . Kuid kas saab kanda Moneybookersi krediitkaaridle, kui oled sellega ka ennem näiteks 10$ sisse kandnud? Kas kellegil on kogemus, et nii toimib. Või kuidas oleks kõige mõtekam praegusel ajal :) FT raha välja kanda

Aitäh,

MB-l on Mastercard ja FT ei lase sellele vapsee kanda. Välja saab pmst ainult VISA kaudu hetkel.

mahoumori
26.05.11, 13:57
MB-l on Mastercard ja FT ei lase sellele vapsee kanda. Välja saab pmst ainult VISA kaudu hetkel.

Tänud vastuse eest,
kas neteller toimib? Või pean ma kuidagi tegema VISA kaardi või kandma raha kellegi kontole, kellel on VISA kaart. Maru raskeks tehakse pokkerimänguri elu...

olavike
26.05.11, 14:18
Mastercardile pole kunagi raha kanda saanud ja ilmselt ei hakkagi kunagi saama. See on ikka üldine teema, mitte lihtsalt FT. Ainult VISA on seda võimalust/teenust pakkunud.

Romka
26.05.11, 15:38
Küsimus:
FT - MB ei saa hetkel raha kanda . Kuid kas saab kanda Moneybookersi krediitkaaridle, kui oled sellega ka ennem näiteks 10$ sisse kandnud? Kas kellegil on kogemus, et nii toimib. Või kuidas oleks kõige mõtekam praegusel ajal :) FT raha välja kanda

Aitäh,

Tseki FTP teema viimaseid paari lehte, seal nendele küsimustele mitu korda juba vastatud ja igast varjante pakutud, leiad kindlasti lahenduse ;).
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/400-FullTilt-probleemid-ja-k%C3%BCsimused/page231

Ärata oma blogi ka ellu ja anna teada kuidas läheb, usun, et meid kõiki huvitaks :)!

mortalvombat
29.05.11, 09:42
Moneybookersi security token on nüüd kõigle tasuta?

Blacktor
30.05.11, 11:09
Tekkis selline küsimus ,et mul on Mb konto usdes ja kui ma siin poes Mb kaardiga maksab palju see teenustasu läheb sama moodi rahavälja võtta vist väga mõtet pole sest selleteenus tasu on vist päris suur?

Kriminaal
30.05.11, 13:38
Tekkis selline küsimus ,et mul on Mb konto usdes ja kui ma siin poes Mb kaardiga maksab palju see teenustasu läheb sama moodi rahavälja võtta vist väga mõtet pole sest selleteenus tasu on vist päris suur?

Kirjuta oma küsimus normaalsel kujul, pooled ei viitsi seda teksti mis kirjutasid 10 korda lugeda, et saada teada, mida sa teada tahad.

fyte
30.05.11, 15:17
Moneybookersi security token on nüüd kõigle tasuta?
Paar kuud tagasi, kui tellisin, oli see igatahes tasuline. Miski 12€ vm, kui õigesti mäletan.


Tekkis selline küsimus ,et mul on Mb konto usdes ja kui ma siin poes Mb kaardiga maksab palju see teenustasu läheb sama moodi rahavälja võtta vist väga mõtet pole sest selleteenus tasu on vist päris suur?
Düsgraaf? Või tõesti on nii raske enne postitamist üle lugeda, mis sa kokku vorpisid? Kaldun arvama, et pigem teine variant.
Kui soovid korralikku vastust, siis esita ka oma küsimus arusaadavalt.

Romka
30.05.11, 15:22
Tekkis selline küsimus ,et mul on Mb konto usdes ja kui ma siin poes Mb kaardiga maksab palju see teenustasu läheb sama moodi rahavälja võtta vist väga mõtet pole sest selleteenus tasu on vist päris suur?

Poes makstes ei tohiks midagi vahelt minna. Välja võttes mingi 1.80 eurot.

/Ja kas mulle jääb ainukesena selline mulje või Kriminaal lihtsalt norib absoluutselt kõigi kallal?

ropka11
30.05.11, 15:32
Poes makstes ei tohiks midagi vahelt minna. Välja võttes mingi 1.80 eurot.

/Ja kas mulle jääb ainukesena selline mulje või Kriminaal lihtsalt norib absoluutselt kõigi kallal?

No neil on oma spets valuutakurss ka mis kuidagi ei ühti Euroopa Keskpanga kursiga.

Kriminaal
30.05.11, 15:45
Poes makstes ei tohiks midagi vahelt minna. Välja võttes mingi 1.80 eurot.

/Ja kas mulle jääb ainukesena selline mulje või Kriminaal lihtsalt norib absoluutselt kõigi kallal?

Mul on sama mulje jäänud.
Ma ei nori ju, lihtsalt see küsimus on nii haigelt esitatud. 13 aastase venna kirjapilt on kah parem ja tõsiselt. Kui inimene vajab abi võiks vähemalt oma küsimuse enamvähem "normaalselt" esitada.

Blacktor
30.05.11, 22:24
Konvertimise tasu ju peaks ikka võtma, küsimus on selles kui suur % see siis on?

Romka
30.05.11, 22:29
Mis konvertimistasu? Eurodes kõik ju? Või sul MB konto miski muu?

Blacktor
30.05.11, 22:32
Jah ma kirjutasin enda eelmisespostituses veidi segaselt...
Mu konto on tehtud Dollarites ja seda ei sa enam muuta kuna esimesel korral kui ma konto avasin siis üldse eekudes 1 korra oli võimalik valuutat muuta enamseda kahjuks teha võimalik ei ole.

Spewmonkey
30.05.11, 23:55
Väike vihje tulevikuks: enne foorumis küsimist leidke üles moneybookersi kodukalt mastercardi kohta käiv osa ja seal on sellised maagilised alarubriigid nagu FAQ ja Fees & Limits.

emmimees
31.05.11, 05:52
Konvertimise tasu ju peaks ikka võtma, küsimus on selles kui suur % see siis on?

Kui maksad samas valuutas mis on kaart ja MB konto, siis ei lähe midagi rohkem maha. Kui nt konto on €, kaart $ ja maksad €, siis läheb 3,6% feeks.

mortalvombat
31.05.11, 16:30
Moneybookersi support on ikka korralik pain in the ass. Kuidas ma peaksin saama nende suppordiga ühendust võtta kui mu konto on lukus???

Kriminaal
31.05.11, 18:55
Moneybookersi support on ikka korralik pain in the ass. Kuidas ma peaksin saama nende suppordiga ühendust võtta kui mu konto on lukus???

Mingi meil on ka kindlasti, aga kuna see support vastab meilidele umbes kord nädalas, siis helista neile parem.

Monday - Sunday 9:00 - 18:00 GMT +44 870 383 0232

Skyline
01.06.11, 16:03
Probleem selline, et MBs 90day outgoing limiit täis, dokumendid ja pangakontod on verified ehk siis nendega suurendada enam ei saa. On keegi ehk kokku puutunud sellise teemaga ja oskab öelda kas 21k€ on max 90day limit?

olavike
01.06.11, 16:06
Probleem selline, et MBs 90day outgoing limiit täis, dokumendid ja pangakontod on verified ehk siis nendega suurendada enam ei saa. On keegi ehk kokku puutunud sellise teemaga ja oskab öelda kas 21k€ on max 90day limit?
Minul on igatahes nii:
Your outgoing transaction limit [?] 24500.00 EUR / in any 90 day period
Mingeid eritrikke pole teinud, lihtsalt kõik turvakontrollid olen läbi teinud.

Spewmonkey
01.06.11, 17:50
Probleem selline, et MBs 90day outgoing limiit täis, dokumendid ja pangakontod on verified ehk siis nendega suurendada enam ei saa. On keegi ehk kokku puutunud sellise teemaga ja oskab öelda kas 21k€ on max 90day limit?

Tavakontodel suuremaks ei saagi eriti. VIP või pro gambler konto, ma ei tea kas need on samad asjad või mitte.

Sebastian_du
01.06.11, 18:26
Probleem selline, et MBs 90day outgoing limiit täis, dokumendid ja pangakontod on verified ehk siis nendega suurendada enam ei saa. On keegi ehk kokku puutunud sellise teemaga ja oskab öelda kas 21k€ on max 90day limit?

Mul on 2x tõstetud, korra ka lihtsalt küsimise peale, saatsin kirja a la "et ma nii lojaalne ja püsiv klient jadjada et tõstke pliks" töötas aga see oli oma 2+ aastat tagasi, ei tea kas nad on oma poliitikat vahepeal muutnud aga küsida maksab küll.

Skyline
01.06.11, 23:30
Saatsin kirja neile, eks näis mis vastavad, nagu lugeda võib, suhtleb support üsna harva kliendiga?

mortalvombat
02.06.11, 07:48
Mulle tulid õhtul saadetud kirjadele vastused järgmiseks hommikuks ja hommikul saadetud kirjadele sama päeva õhtuks. Mis on suht OK. (kuigi samal ajal suhtlesin ühe pokkeritoa suppordiga ja vastus tuli alla 1 minuti:cool: )

udikaz
08.06.11, 01:28
kas kellelgi sellist jama on olnud MB-ga?
Your credit/debit card deposit limit 0.00 EUR
Remaining 0.00 EUR

nagu mis mõttes, omarust küll mingeid hulle deposiite teinud ei ole ja kuidas see järsku null saab olla? kuidas seda suurendada? ja kuna tegin deposiidi ja ei pannud seda remaining 0 tähele siis declines mu deposiidi ära aga samas pangakontolt läks raha maha. mida sellises olukorras teha?

adam_q
08.06.11, 12:14
Saatsin kirja neile, eks näis mis vastavad, nagu lugeda võib, suhtleb support üsna harva kliendiga?

Helista

Skyline
08.06.11, 14:24
Helista
Sain korda, vastati suht kiirelt isegi.

adam_q
08.06.11, 15:41
Sain korda, vastati suht kiirelt isegi.

helistades on nad väga abivalmid ikka

Murdock
09.06.11, 15:42
Noooo kõigepealt ootan väga kaua pokkerist rahasid MB-sse,et saaks õlut ja värki.
Saan siis täna kätte ja uus probleem

Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction.

To unlock your account, you must upload funds into your Moneybookers account via bank transfer.

Miks nad n*ssivad mind nii?
olen kasutanud MB-d mitu aastat ja probleeme pole.
Tegin nüüd bank tranfseri ära ja nüüd veel ootamist 2 päeva juhuu

On kellegil sarnaseid kogemusi?

hapukurk
13.06.11, 12:45
Tere.
Mure selline, et tegin Starsist MB-sse väljamakse. Nagu alati, no probleemo paar tundi ja raha üle.
Nii lähen siis poodi ja hakkan raha välja võtma, ütleb raha pole peal. Lähen automaadi juurde, sama laks.
Siis tulen kodu tagasi, login enda MB ja vaatan mis värk on.
Balanace: 200 EUR, Avaible Balance 3 EUR
Krt mul on nii sitt inglisekeel et ma ei saa aru kah kuidas ma saan seda avaible balance suuremaks. Mis võimalused mul selleks on? Krediitkaarti mul ei ole ja oma pangakontost ma ei saa neile sentigi saata [ saan aru et see on 1 variant ], sest mul pangakonto kinni. Mis võimalusi veel on ja kas neile helistades vms saab selle asja täna korda? Olen ausaltöeldes selle cashiga täna arvetanud.
Aitäh vastamast.

Pahvak
13.06.11, 12:57
Võib-olla on raha bronnitud? Palju sul raha oleks pidanud olema kaardil ja palju poes ost maksis? Siin kunagi räägiti, et ost ei läinud läbi, aga raha bronniti ära...

hapukurk
13.06.11, 12:58
No mul peab kontol olema ca 7 korda rohkem kui see summa mille eest ma poest osta üritasin.
Neilt sain sellise kirja,
Thank you for contacting us.

We would like to kindly inform you that when you initiate a payment with your Moneybookers Master card, we reserve the amount and it is removed from your Moneybookers account balance. Please be kindly informed that when a withdrawal on ATM has not been successful, the funds will be returned to your Moneybookers account balance within 14 days.

In addition, please be kindly advised to initiate one of our name verification procedures. To do so, please go to "My account" > "View limits", and complete the most convenient name verification procedure.

We sincerely apologize for any caused inconveniences.

Best regards,
Amy
The Moneybookers Team

Pahvak
13.06.11, 13:02
Siis ei oska öelda. Kui just 7 korda ei proovinud poes maksta/raha välja võtta.

hapukurk
13.06.11, 13:35
No ühesõnaga ma tegin Starsist väljamakse.
Mul näitab balance 240 EUR
Avaible balance 2.20
Ma sain poes osta ca 18 EUR eest ja teisse poodi minnes ütles et kontol ppole raha ja automaadist välja võttes ütles sama asja.
Et nagu ca 200 EUR on ma ei saa aru kus kohas.

rohelinekonn
13.06.11, 13:41
Available balance 2.20 ehk siis saadaval on sul ainult 2,20

hapukurk
13.06.11, 13:43
No ma saan sellest aru aga miks nii vähe kui ma tegin väljamakse 240 EUR ja raiskasin 20 EUR. '
Varem ka teinud taoliste summadega väljamakseid ja võtnud korraga 200 EUR jne kohe välja, pole probleemi olnud.
Available ATM card spend: EUR 20.00
See on kirjas minu MB kontol. Ehk on seotud sellega kuidaski? Saan ma õieti aru et saan päevas 20 EUR raista? Kuidas seda limiiti suurendada saan?

rohelinekonn
13.06.11, 13:52
ei ei välja saad võtta 250€ päevas ja maksta poes 1k oli vist nii. Kunagi oli endal sarnane probleem et proovisin võtta aparaadist pappi välja aga ütles et ei ole kuigi oli. Mingil põhjusel oli süsteem mul raha ära broneerinud ilma seda mulle andmata. Sain miski paari päeva jooksul broneeringust lahti ja millestgi ilma ei jäänud. Targem oleks muidugi supporti kirjutada et nad kiiremini tegutseks kui tegu sama jamaga on.

hapukurk
13.06.11, 14:01
Ma nüüd telefonis vaielnud nendega 20 min. Nad väidavad, et ma võtsin selle summa automaadist välja täna, aga ma üritasin võtta, kuid ei saanud, sest automaat ütles et kontol pole piisavalt rha. Nad lubasid nüüd kontrollida ja lähiajal emaili saata.
Krt nii raske on asju ajada nendega kui ise keelt ei oska niimoodi nagu peaks.

hapukurk
13.06.11, 14:25
Your account is locked for outgoing transfers therefore we cannot complete this transaction.

Please be patient and a member of the Moneybookers Team will be in touch with you.

NONII
WTF

We would like to inform you that the following payment appear as successfully processed with your Moneybookers MasterCard on 13/09/2011:

2011/06/13 11:38:43 ATM withdrawal 220.00 EUR HAN00092 WEIZENBERGI 2
ATM withdrawal fee 1.8 EUR

Ma ei saanud seda raha kätte ju. Automaat ütles et pole piisavalt pappi kontol.
WTF ma nüüd tegema pean??? :SS
total deducted from available balane: 242.15 EUR
current available balance: 2.12 EUR

For this reason, from the available balance of 244.27 EUR we have deducted 242.15 EUR which is the amount of the successfully processed payments from our side.

Please, confirm to us that you have made personally and received both ATM withdrawal amounts. If you have not received a ATM withdrawal but it appears as authorized with Moneybookers, we can investigate further. Your account will remain locked until the situation is clarified.

ziimukaz
13.06.11, 14:40
Your account is locked for outgoing transfers therefore we cannot complete this transaction.

Please be patient and a member of the Moneybookers Team will be in touch with you.

NONII
WTF

We would like to inform you that the following payment appear as successfully processed with your Moneybookers MasterCard on 13/09/2011:

2011/06/13 11:38:43 ATM withdrawal 220.00 EUR HAN00092 WEIZENBERGI 2
ATM withdrawal fee 1.8 EUR

Ma ei saanud seda raha kätte ju. Automaat ütles et pole piisavalt pappi kontol.
WTF ma nüüd tegema pean??? :SS
total deducted from available balane: 242.15 EUR
current available balance: 2.12 EUR

For this reason, from the available balance of 244.27 EUR we have deducted 242.15 EUR which is the amount of the successfully processed payments from our side.

Please, confirm to us that you have made personally and received both ATM withdrawal amounts. If you have not received a ATM withdrawal but it appears as authorized with Moneybookers, we can investigate further. Your account will remain locked until the situation is clarified.

Please be patient and a member of the Moneybookers Team will be in touch with you.

hapukurk
13.06.11, 14:53
No nad väidavad ju et ma olen 220 € täna kätte saanud, aga ei ole. Tra nad vastavad emailidele ka kord aastas. Fakking pask.

olavike
13.06.11, 15:03
Mulle tundub, et viga on siin rohkem kasutajas kui Moneybookersis...

alaska
13.06.11, 16:45
Kas vastuseks tuli kindlasti sinna automaadi ekraanile, et pole piisavalt vahendeid arvel? Mul oli sama jama Hansabanga kaardiga, rahakassetid olid tühjad ja tundus nagu ma sain raha kätte. Aga minuarust ei öelnud, et raha otsas. Mine sinna panka, kellele see automaat kuulub, kirjuta avaldus, nad vaatavad video üle, kas said raha näppu või mitte. Mina sain raha tagasi niimoodi.

hotcocacola
13.06.11, 21:10
Kas vastuseks tuli kindlasti sinna automaadi ekraanile, et pole piisavalt vahendeid arvel? Mul oli sama jama Hansabanga kaardiga, rahakassetid olid tühjad ja tundus nagu ma sain raha kätte. Aga minuarust ei öelnud, et raha otsas. Mine sinna panka, kellele see automaat kuulub, kirjuta avaldus, nad vaatavad video üle, kas said raha näppu või mitte. Mina sain raha tagasi niimoodi.

THIS

tõenäoliselt tülikas ettevõtmine, aga suht ainuke võimalus

con
27.06.11, 22:38
kui ma kannan X-toast MBsse 1000$ ja MB konto on eurodes siis kui palju MB konvertimise tasudena võtab?

tonis
28.06.11, 00:28
1.99% on fee

Murdock
11.07.11, 21:48
MB kaart toiminud koguaeg poes makstes,aga täna lõi poes mingi errori.
Müüja ütles et ette lõi midagi selllist "Tehingute limiit on ületatud" vms.
läksin teise poodi ja sama jama.

On kellegil veel sama jama olnud?

ranka
11.07.11, 21:53
MB kaart toiminud koguaeg poes makstes,aga täna lõi poes mingi errori.
Müüja ütles et ette lõi midagi selllist "Tehingute limiit on ületatud" vms.
läksin teise poodi ja sama jama.

On kellegil veel sama jama olnud?

Päevas saad 5x maksta.

nomerlot
13.07.11, 16:16
Kellel veel sellist jama on olnud?

Täielik "huumor" Moneybookersiga: tegin reedel kande Swed to MB, aga MB sait ei suutnud verificationit ära teha, andis teate, et järgmisel pangapäeval 24h jooksul kontrollitakse üle. Esmaspäeval panin siis supporti ticketi, et raha Swedist maha läinud, aga MB-sse jõudnud pole, täitsin detailse vormi, kuhu tuli kõik kontonumbrid, swiftid-ibanid, reference numbrid jms kirja panna.
Süsteem saatis automaatse vastuse, et nemad ei vastuta, kui kahe(?) panga vahel läheb rohkem aega, et oota 6 pangapäeva?!
Panin siis uue ticketi, et ärge jamage, ülekanne oli ju pangasisene, sest MB konto, kuhu kandsin, asub samuti Swedis, see kanne võtab maksimaalselt minut-kaks, mitte mitu päeva.
Siis eile kirjutas esimest korda päris inimene vastu, kes tahtis, et ma panga maksekorralduse saadaks neile (mitte et ma juba esimese ticketiga kogu seda infot poleks andnud). Saatsin selle ära ja nüüd jälle ootan, siiani ei vastust, ei raha. Emakeppijad sellised. Eriti lahe, et see on steikiraha ja nüüd aeg muudkui venib...

Tigrano
13.07.11, 19:00
Kehvasti, sellepärast pole ise pangast >MB raha eriti kandnud, alat sebinud kuskilt mujalt. Siin teemas aga olen lugenud, et insta kandmisest läbi swedpanga MB kontole on hästi toiminud.

vonkartoffel
13.07.11, 19:15
+ et kui nendega kontakteeruda tähtsates asjades siis alati helistades.

Vandalar
13.07.11, 19:20
Kui mulle kantakse MB kaardile raha tagasi, kas see tuleb mulle kaardile ikka?

nomerlot
13.07.11, 19:26
Kehvasti, sellepärast pole ise pangast >MB raha eriti kandnud, alat sebinud kuskilt mujalt. Siin teemas aga olen lugenud, et insta kandmisest läbi swedpanga MB kontole on hästi toiminud.

Ongi imelik, et seekord sihuke jama. Varem olen vist 2-3 korda sellist swed->MB kannet teinud ja suht insta on kontol olnud. Seekord ongi see häda, et seda vericifationit ei suudetud ära teha, aga ei arvanud, et siis kohe selline kadalipp ees ootab.

nomerlot
14.07.11, 10:30
Täna tuli kiri siis, et oi kore, et sa nii kiiresti kohe kõik info saatsid, kõik on korras, info edasi saadetud payments departmenti ja 2 pangapäeva jooksul:( tuleb raha mb kontole. Lõpp hea, kõik hea, aga tempo on küll selline, et ise sularaha Londonisse viimine oleks ka kiirem olnud.

Murdock
14.07.11, 12:56
Sain sellise kirja äkki kedagi huvitab kellel väljamaksed pendingus on.

Dear xxx,

Recently you deposited money to Full Tilt Poker. Because of circumstances beyond our control, Moneybookers has temporarily stopped accepting transactions to Full Tilt Poker and it is currently not possible to deposit or withdraw money at their poker room. In case you have pending withdrawals from Full Tilt Poker, rest assured that we are in constant contact with them to resolve the situation on behalf of our customers.

Ahangama
14.07.11, 20:32
Kui kohe panna mb>>swed kas homseks on kohal?

Oliverk
14.07.11, 20:34
loomulikult mitte.

Ghost0
14.07.11, 20:37
Kui kohe panna mb>>swed kas homseks on kohal?
Hommikuks vaevalt,aga õhtuks võib küll olla.

Ahangama
14.07.11, 20:45
ty, mitu tööpäeva aega läheb tavaliselt?
POlnud kaarti kasutanud pikemat aega ja ei ole õnnestunud õiget pini veel tuvastada :( Kusjuures eile sain Rimis makstud ilma pin koodi sisestamata!??!? Panin kaardi sisse mille peale tuli kohe kiri pin rejected vms ja insta acceptis makse ära viskas checki välja. Korra mainisin kassapidajale ka, et ei jõudnud pin koodi trükkidagi aga ta ei uskunud mind :)

Ghost0
14.07.11, 21:08
ty, mitu tööpäeva aega läheb tavaliselt?
Pole viimasel ajal MB kasutanud eriti, aga MB>SWED kande tegin 10ndal(pühapäev) ja esmaspäeval oli raha olemas.
Eks see oleneb kuidas joppab.

Spewmonkey
14.07.11, 22:14
90% ajast on swedi järgmise tööpäeva õhtul imo. Reedeti võib-olla väiksem protsent.

Murdock
15.07.11, 01:01
ty, mitu tööpäeva aega läheb tavaliselt?
POlnud kaarti kasutanud pikemat aega ja ei ole õnnestunud õiget pini veel tuvastada :( Kusjuures eile sain Rimis makstud ilma pin koodi sisestamata!??!? Panin kaardi sisse mille peale tuli kohe kiri pin rejected vms ja insta acceptis makse ära viskas checki välja. Korra mainisin kassapidajale ka, et ei jõudnud pin koodi trükkidagi aga ta ei uskunud mind :)

No mul samamoodi,läksin ükskord segipeaga suitsu ostama,panin kaardi sisse ja hakkasin kellegagi jutti ajama ja siis öeldi,et võtke kaart ära ja tehing õnnestus.
pmst pinni pole vajagi,lihtalt tuleb natuke oodata ja korras :D
Suht rigged värk ikkagi

Vandalar
15.07.11, 12:48
Pole PIN vaja?? OMG.
Ise küsisin omale PIN-meeldetuletuse aga see ongi tulemata jäänud. Kellegil veel nii on juhtunud?

emmimees
15.07.11, 13:18
Lol kunagi saatsin naise poodi oma Mb kaardiga, oli valesti PINi meelde jätnud, sisestas vale, aga raha läks ikka maha. Et teoreetiliselt saab tõesti ilma pinita maksta sellega :D

Vandalar
15.07.11, 13:44
Cmon! Ilma PIN-ita kaob ju asja mõte ära!!! Keegi on MB-d sellest teavitanud?

emmimees
15.07.11, 16:55
Ei ole ja ei hakka ka, selle selgekstegemine nende email bottidele võtaks mu eluajast ilmselt suure osa ja pealegi mul on ikka alati PINi küsinud.

k2snakalle
15.07.11, 19:06
aga proovi järgmine kord vale PIN panna..vaata mis teeb. Kui mu MB kaart töötaks praegu, siis prooviks insta järgi :D

ment52
15.07.11, 20:01
Ei lase maksta vale PINiga.

Sebastian_du
16.07.11, 08:35
See oleneb terminalidest, mingit Nordea omad on imo need mis imelikult käituvad.

P.S Ilma PIN-it on ainult siin imelik, 50% "vanast euroopast" kasutab endiselt ilma pinita deebetit kus ainsaks kinnitusek allkirja kõver

emmimees
16.07.11, 10:16
Ei lase maksta vale PINiga.

Maksta ei lasknud aga papp läks maha, kas tagasi tuli - ei mäleta, sest summa oli väga väike.

E: oskab keegi öelda kui makstes mingi errori viskab aga summa maha läheb, siis kui ruttu tule bsee tagasi ja kas tuleb 100% ? Krdi ebamugav on kui pead jälgima ja rehkendama koguaeg, kas on ikka tagasi tulnud, eriti kui summa on suht väike.

Murdock
16.07.11, 18:30
Minuteada on nii,et kui maha juba läinud on siis tagasi ei saa midagi:p


E: 200 post siis :P ja nüüd olen "FPP Pro" ka.

ristijeesus
16.07.11, 20:19
Minuteada on nii,et kui maha juba läinud on siis tagasi ei saa midagi:p

Paska mine aja kusagil mujal. 3-4 päevaga peaks olema bronn tühistatud ja papp jälle kulutamiseks olemas.

bi0hazard
17.07.11, 00:16
Täna tuli kiri siis, et oi kore, et sa nii kiiresti kohe kõik info saatsid, kõik on korras, info edasi saadetud payments departmenti ja 2 pangapäeva jooksul:( tuleb raha mb kontole. Lõpp hea, kõik hea, aga tempo on küll selline, et ise sularaha Londonisse viimine oleks ka kiirem olnud.
Oled sa oma raha kätte saanud ?
Ise sama jama otsas ja no tra täiesti perses, lihtsalt saadan supporti kirju ja tagasikaja ei saa.. 6 päeva on nüüd täis ka ja ma 2-3 kirja saatnud koos pildiga ja samade lünkadega, kus mingi SWIFT ja IBAN numbreid tahab, ja NO FAKK mitte mingit vastust, tra mul on kops nii üle maksa sellest sitast.

udikaz
22.07.11, 10:21
Helista neile ja saad päevaga asjad korda. kui venekeelt jagad siis support räägib isegi seda keelt kui ingliskeeles raske asju ajada on.

2ssapaar
27.07.11, 13:53
Tere!

Mul on MB kaart dollarites. Kui ma tahan € atm-ist raha võtta, kas siis kehtib ainult €1.80 fee või on Foreign exchange 1.99% juures? Kumb oleks mulle kasulikum, kas atm-ist raha välja võtta või MB-st panga arvele saata?

emmimees
27.07.11, 14:58
1,99 % võetakse lisaks maha, sedagi vaid siis kui su MB konto on ka USD(kui EUR, siis läheb pea 4% maha). Seda väljamakse asja ei tea täpselt, aga vist pank arvutab ümber ise ja selle eest raha ei võeta, aga pole kindel.

Vandalar
27.07.11, 15:41
Keegi seda teab kas kaardiga poes makstes, kui MB on usd, läheb ka konvertimise tasu?

Tarmonator
27.07.11, 22:33
Ei lähe sealt midagi maha kui maksad. Viimaste ostude kurss on mul olnud 1,44.
Yahoo näitab last close hinda 1,4365 hetkel...nii et, ümmardamise küsimus

siga
27.07.11, 23:16
Ma pakun, et USD->EUR läheb ja mitte vähe (mingi 2,99% oleks nagu meeles, aga vaata MB kodukalt). EUR->EUR on null.

Tarmonator
27.07.11, 23:25
Ma pakun, et USD->EUR läheb ja mitte vähe (mingi 2,99% oleks nagu meeles, aga vaata MB kodukalt). EUR->EUR on null.

Kas ma kirjutasin nii segaselt?
Mul on USD konto, kaart on USD. Makstes on viimastel tehingutel kurss olnud 1,44, ametlik kurss 1,4365(tänane)

siga
27.07.11, 23:40
http://g.moneybookers.com/mastercard/ie/#fees-tab
1,99%

Tarmonator
27.07.11, 23:42
Oeh...no minul pole vaja midagi tõestada. Ju ma siis jooksen lihtsalt üle EV ja minult millegi pärast ei võeta seda feed...

Spewmonkey
28.07.11, 01:20
Makstes ei lähe mingit 1,99% feed. Olete ise testinud või niisama targutate FAQ põhjal?

emmimees
28.07.11, 09:36
Kuidas ei lähe feed kui valuutad on erinevad? Kui mul eelmine aasta oli konto EEk, kaart EUR ja maksin eekides, siis iga kaardimakse pealt läks maha ca 3,6% rohkem(ehk siis topelt konverteerimine). Kuidas praegu on, ei tea.

rohelinekonn
28.07.11, 12:18
no ma ei tea kui eekid olid siis mul kaart doltsides siis mingit feed ei läinud kui poes sellega maksin, nüüd pole muidugi kasutanud kaarti juba pikka aega

r3o
28.07.11, 12:46
pole ka mõned kuud poes maksnud selle kaardiga, aga vanasti ei läinud ka minul mingit feed maha

Spewmonkey
28.07.11, 14:36
Kuidas ei lähe feed kui valuutad on erinevad? Kui mul eelmine aasta oli konto EEk, kaart EUR ja maksin eekides, siis iga kaardimakse pealt läks maha ca 3,6% rohkem(ehk siis topelt konverteerimine). Kuidas praegu on, ei tea.

Tundub üsna ajakohane info siis.

lenC
01.08.11, 19:42
Juhtus selline huvitav olukord, et proovisin laupäeval(kui need ajalooliselt kõvad vihmad Tallinnas olid ja igast intrawebsid failisid) MB kaardiga automaadist raha välja võtta, aga mul ei õnnestunud see. Veateade kõlas umbes midagi sellist: "Could not connect to card provider". Nüüd aga avastasin, et kontolt on siiski raha maha võetud. MB-d ei saa vist veel tülitada, kuna koduka historys seda veel näha pole(läheb mingi 3 päeva, woteva) ja mul on vaja vaidlustamiseks konkreetne makse/väljavõtt valida. SEB-sse ka minna ei saa, sest olen oma ID-d ära joonud.

Kelle kala see on? Kui on panga, siis ma eeldan, et nad näevad ilusti ära, et ahah, raha välja ei antud, maksame talle nüüd siis ära. Kõige jubedam oleks vist see stsenaarium, kui pank ja MB peavad omavahel suhtlema hakkama, siis on gg monies for a long time.

Tigrano
01.08.11, 20:01
Ära muretse, see ilmub tagasi arvele, mul mingi 5x vähemalt juba olnud. Kuskil 3 päeva jah ja siis on arvel tagasi, viimane kord juhtus lätis selline asi.

emmimees
01.08.11, 20:02
No pakun, et sama case mis poes maksmisel kui makse failib, aga raha broneeritakse. Mõne päeva pärast bronn tühistatakse. Pakun, et need juhtumid on kõik MB kalad(või omavahelise netiühenduse), sest Eesti kaardid ei faili ju kunagi. Ja kindlasti saab meie pank aru, et raha ei väljastatud, aga on vist olnud juhtumeid, et MB ei saa aru sellest.

ranka
02.08.11, 14:37
Juhtus selline huvitav olukord, et proovisin laupäeval(kui need ajalooliselt kõvad vihmad Tallinnas olid ja igast intrawebsid failisid) MB kaardiga automaadist raha välja võtta, aga mul ei õnnestunud see. Veateade kõlas umbes midagi sellist: "Could not connect to card provider". Nüüd aga avastasin, et kontolt on siiski raha maha võetud. MB-d ei saa vist veel tülitada, kuna koduka historys seda veel näha pole(läheb mingi 3 päeva, woteva) ja mul on vaja vaidlustamiseks konkreetne makse/väljavõtt valida. SEB-sse ka minna ei saa, sest olen oma ID-d ära joonud.

Kelle kala see on? Kui on panga, siis ma eeldan, et nad näevad ilusti ära, et ahah, raha välja ei antud, maksame talle nüüd siis ära. Kõige jubedam oleks vist see stsenaarium, kui pank ja MB peavad omavahel suhtlema hakkama, siis on gg monies for a long time.

Tavaline krediitkaarti broneering, mille tagastamine võtab aega päevi, halvemal juhul nädalaid :)

lenC
16.08.11, 10:10
Kui kedagi peaks kunagi huvitama, siis raha tuli automaatselt kontole tagasi 16-17 päevaga.

vonkartoffel
16.08.11, 10:25
Mul oli sama asi kunagi ja tõmbasin kõne peale MBsse ning otsiti 2päevaga raha välja. (SEBi automaat kah)

leits
16.08.11, 10:55
Mul hetkel ka 75 euri kadunud. PTRi ost declineti ja v22nati raha ikka maha .. kui ylehomseks tagasi pole, siis peab helistama. Kuidagi kahtlane systeem neil .. nahhui nad selle raha bookivad kui transaction declined .. pangad ju nii ei tee ffs.

Priidix
16.08.11, 17:07
Mul hetkel ka 75 euri kadunud. PTRi ost declineti ja v22nati raha ikka maha .. kui ylehomseks tagasi pole, siis peab helistama. Kuidagi kahtlane systeem neil .. nahhui nad selle raha bookivad kui transaction declined .. pangad ju nii ei tee ffs.

+1, Endal raha samamoodi kadunud:(

virukunn
22.08.11, 10:48
Kas peale seda kui nad mulle kirja postkasti saadavad hakkavadki cashoudid panka kiiremini käima ? Viimane kord hommikul cashoutisin ja õhtul oli swedis olemas juba, solid värk.

BuildUp
24.08.11, 02:42
Kui keegi on raha mb-sse pannud swedist pangaülekandega, siis kaua teil see tavaliselt loadinud on? See peaks olema instant ja kui olen paroolid asjad sisestanud swedis, siis mingi üle 5 min laeb. On see normaalne?

Tigrano
24.08.11, 06:15
Üldjuhul kähku ka 5 min aga on ka päevi probleemide korral läinud.

lauri89
30.08.11, 00:41
Nädal tagasi näitas ka seda ja siis mingi hetk sai kanda ja nüüd jälle? Ma pole mingit kirja saanud. Just kandsin PS-st MB-sse ja tahaks välja saada...
ADDRESS VERIFICATION – STEP 2
Your verification letter was sent to the address registered on your account on 13/07/2010. This letter contained a 6 digit verification code which you can enter below:

adam_q
30.08.11, 06:58
Nädal tagasi näitas ka seda ja siis mingi hetk sai kanda ja nüüd jälle? Ma pole mingit kirja saanud. Just kandsin PS-st MB-sse ja tahaks välja saada...
ADDRESS VERIFICATION – STEP 2
Your verification letter was sent to the address registered on your account on 13/07/2010. This letter contained a 6 digit verification code which you can enter below:

helista supporti, ma sain nii korda

lauri89
30.08.11, 09:35
Aga miks pokkerisse kanda saab ja välja mitte :S

Tigrano
30.08.11, 09:46
Aga miks pokkerisse kanda saab ja välja mitte :S

Jah, pokkerisse saab kanda, ma ei mäleta kas sõbrale ka sai.

RandyLahey
30.08.11, 10:20
Swedbankist Depositit tehes ütleb et moneybookersi poolt antud reference number incorrect?? Käib see ikka viitenumbri lahtrisse?

saugakarel
30.08.11, 10:41
Swedbankist Depositit tehes ütleb et moneybookersi poolt antud reference number incorrect?? Käib see ikka viitenumbri lahtrisse?

Pane see number selgitusse. mul oli sama asi

lauri89
30.08.11, 12:09
helista supporti, ma sain nii korda

Customer Call Centre:
Monday - Sunday 9:00 - 18:00 GMT +44 870 383 0232
See number annab koguaeg kinnist

/Sain kätte

fyte
06.09.11, 18:10
Mkay, praeguseks on konto siis lukustatud, hea uudis on aga see, et lasid raha välja võtta enne seda.
Igatahes, long story short: üks tuttav oli mulle raha võlgu ja ta oli vist kellegi üle lasknud MBs (nii et jättis kuskil teises arveldusarves raha vastu saatmata) ja siis omakorda selle rahaga saatis mulle MBsse võla (500+ €). Läks siis ca nädal mööda ning eile tuli sisse logides kiri, et konto on suspended ja et tahavad id ja aadressi verificationit, mille ka kohe ära saatsin. Täna hommikul selline teade sisse logides:
"Your account is pending closure but your account balance is available for withdrawal. To withdraw funds from your account, please go to the 'Withdraw' section."

Tegingi withdrawali ära ja peale seda:
"Your account has been closed for security reasons. You should have received confirmation of this via email from our Security Department. Please note that this decision is now final and we apologise for any inconvenience caused."

Mingit e-maili pole (veel) tulnud, olen proovind nii eile kui ka täna telefoni-suppordist midagi saada, aga nad ütlesid, et security department neil täiesti eraldi ja et nad ei saa rohkem midagi öelda kui seda, et ootaksin neilt emaili.

Googlest (ja tuttavatelt) uurides selgus, et teistelgi sama teema olnud, kui kusagilt on mingi kahtlase päritoluga raha nende arvele jõudnud, siis lõpuks MB on otsustanud ka nende accid jäädavalt sulgeda.. Suht kehv lahendus iseeenesest, aga vähemalt lasid ilma pikemalt vingumata rahale ligi pääseda. Fwiw, olen olnud kasutaja juba üle aasta ning korduvalt igasuguseid tehinguid teinud (ka sama isikuga, kes nüüd võla tasus) ja probleemi pole olnud.

// mkay, mail tuli:
Following a detailed security check, we have decided to terminate your account with Moneybookers.

This action is taken in accordance with section 17 of our Terms and Conditions.

Kind regards,

Moneybookers Security


17. Termination and suspension
17.1. We may terminate your Moneybookers Account or any payment service associated with it by giving you two months prior notice. You may terminate your Account with us at any time. Different termination rights may apply under a Merchant Agreement if you hold a Merchant Account.
17.2. Together with a termination notice or at any time thereafter we may give you reasonable instructions on how to withdraw remaining funds.
17.3. If your Account is subject to a reserve, termination of your Account will not affect our right to hold the reserve and to make deductions therefrom for the time agreed.
17.4. We may at any time suspend or terminate your Moneybookers Account without notice in case:
17.4.1. you breach any condition of these Terms of Use or any other condition applicable to specific services covered by separate terms and conditions;
17.4.2. you violate or we have reason to believe that you are in violation of any law or regulation that is applicable to your use of Moneybookers services; or
17.4.3. If we have reason to believe that you are in any way involved in any fraudulent activity, money laundering, terrorism financing or other criminal activity.
17.5. We may suspend your Account at any time if:
17.5.1. we reasonably believe that your Account has been compromised or for other security reasons; or
17.5.2. we reasonably suspect your Account to have been used or is being used without your authorisation or fraudulently; and we shall notify you either prior to the suspension or, if prior notification is not possible under the circumstances, promptly after the suspension unless we are prohibited by law to notify you.

Tigrano
06.09.11, 18:27
See standart, et kui rahasi arveldanud mingi petturiga, siis ka sinul pannakse automaatselt konto kinni.

nikitheone
06.09.11, 18:46
imo kas mitte rankal ei jäänud niimoodi mingi paar kilo kinni?

ranka
07.09.11, 11:04
Mkay, praeguseks on konto siis lukustatud, hea uudis on aga see, et lasid raha välja võtta enne seda.
Igatahes, long story short: üks tuttav oli mulle raha võlgu ja ta oli vist kellegi üle lasknud MBs (nii et jättis kuskil teises arveldusarves raha vastu saatmata) ja siis omakorda selle rahaga saatis mulle MBsse võla (500+ €). Läks siis ca nädal mööda ning eile tuli sisse logides kiri, et konto on suspended ja et tahavad id ja aadressi verificationit, mille ka kohe ära saatsin. Täna hommikul selline teade sisse logides:
"Your account is pending closure but your account balance is available for withdrawal. To withdraw funds from your account, please go to the 'Withdraw' section."

Tegingi withdrawali ära ja peale seda:
"Your account has been closed for security reasons. You should have received confirmation of this via email from our Security Department. Please note that this decision is now final and we apologise for any inconvenience caused."

Mingit e-maili pole (veel) tulnud, olen proovind nii eile kui ka täna telefoni-suppordist midagi saada, aga nad ütlesid, et security department neil täiesti eraldi ja et nad ei saa rohkem midagi öelda kui seda, et ootaksin neilt emaili.

Googlest (ja tuttavatelt) uurides selgus, et teistelgi sama teema olnud, kui kusagilt on mingi kahtlase päritoluga raha nende arvele jõudnud, siis lõpuks MB on otsustanud ka nende accid jäädavalt sulgeda.. Suht kehv lahendus iseeenesest, aga vähemalt lasid ilma pikemalt vingumata rahale ligi pääseda. Fwiw, olen olnud kasutaja juba üle aasta ning korduvalt igasuguseid tehinguid teinud (ka sama isikuga, kes nüüd võla tasus) ja probleemi pole olnud.

// mkay, mail tuli:

Täpselt sama case oli ka minul. Ühesõnaga kui keegi soovib Teile käru keerata siis scammer saadab lambist Teie MB kontole suvalise scammitud summa (kasvõi $1) ja seepeale lüüakse konto lukku. Aastaid tagasi kui mul kinni pandi ei taibanud MB-sse helistada ka, e-mailide nad panevad standard vastuse ja ei tea, kas üleüldse telefoniga jutule võtavad. Netelleriga sellist asja ei ole ennem kuulnud ja seepärast usaldan netellerit rohkem.

Loo moraal: ärge vahetage mitte kellegagi rahasid. Isegi mitte oma tuttavatega. Olen rääkinud seda lugu korduvalt aga minul pandi konto lukku nii, et X scammis. X vahetas Y-iga raha, Y vahetas mu sõbraga omakorda raha ja mina oma sõbraga. Kõik kontod: X, Y, sõbral ja minul pandi lukku. Ometi Y, sõber ja mina ei teadnud scammist mitte midagi.

ranka
07.09.11, 11:04
imo kas mitte rankal ei jäänud niimoodi mingi paar kilo kinni?

See oli paar kilo eeke.

raidov
07.09.11, 17:19
See jutt mis siis ennem oli igasugustest feedest on minu arvates ka täiesti mööda. Olen terve selle aasta 99% ajast kasutanud mb kaarti nii maksmiseks kui ka raha välja võtmiseks. Konto on eurodes ja maksmisel ei ole kordagi mingit lisa feed maha läinud ja raha välja võttes on maha läinud 1.8€ fee ja kõik, mingeid eraldi % ei ole kunagi millestki maha läinud...

leits
07.09.11, 19:00
No kui konto on usd's siis sealt see fee tulebki + kui meil polnud eurot, siis oli samuti fee .. ob eur to eur puhul ei olegi mingit fee'd

raidov
08.09.11, 17:27
Mõned postitused tagasi rääkis keegi, et eur to eur withdrawalil on ka eraldi % fee peale 1.8€

emmimees
08.09.11, 17:38
Kui kaart vahel nt on USD, siis ongi fee % teoreetiliselt. Kõik 3 peavad olema ühe valuutaga, et konvertimis feed ei tuleks.

nocaring
19.09.11, 00:23
Mul on asjateadjatele üks küsimus.
Nimelt kui ma teen omale moneybookersisse konto, ja ütleme et kannan sinna swed-ist nüüd 100 eurot. Nüüd aga tahan seda raha välja kanda, siis ei pea ometi mingeid asju ootama hakkama, et nad mulle koju midagi saadaks ?
Ehk kogu värk on siis see, et tahan kanda moneybookerssise raha, minna välismaale ja kanda seal raha moneybookersist välismaisesse panka. Nii peaks tulea vahetuskurss kõige soodsam ? On selline asi reaalne ?

Tigrano
19.09.11, 06:49
Väga segane soov, MB ei saa teha muid pangakandeid kui kanda raha tagasi Moneybookersist arveldusarvele, millelt kandsid raha peale, sõbra MB kontole edasi või tellida MB mastercard ja pangaautomaadist raha väja võtta.

EHK selle sada eurot saad kanda oma pangakontole tagasi, maksta mingi teenuse eest (näiteks pokkeri kanda), millel on MB tugi või saata sõbra MB kontole.

Dokumendid pead samuti kohe korda ajama, muidu ei saa mastercardi tellida jne võimalused on piiratud.

nikitheone
28.09.11, 20:14
Sain MB meili - Moneybookers is becoming Skrill.

Kellegil mingit infot vms? Või mis endaga kaasa toob?

oohoh
28.09.11, 20:21
http://www.moneybookers.com/app/skrill.pl
See on lahe et vipiks saab juba 2k€ kuus aint

reggie
30.09.11, 19:21
Skrill (Moneybookers) is the official Payment Provider Sponsor of the EPT and is giving away 10 packages for the Skrill Grand Freeroll, held at the EPT Grand Final and offering €10,000 in prize money.
Tee depo koodiga SKRILLEPT läbi MB/skrilli ja saad mängida EPT pileti eest freerollil.

kjmrc
30.09.11, 19:28
Skrill (Moneybookers) is the official Payment Provider Sponsor of the EPT and is giving away 10 packages for the Skrill Grand Freeroll, held at the EPT Grand Final and offering €10,000 in prize money.
Tee depo koodiga SKRILLEPT läbi MB/skrilli ja saad mängida EPT pileti eest freerollil.

Mis toas see mäng toimub?

reggie
30.09.11, 19:35
Starsis.

Kloonike
01.10.11, 20:00
Kas keegi teist saab veel Moneybookersisse registreeritud e-mailile spammi igasuguste lambi kasiinopakkumistega jms. Suht kindel, et moneybookersist on infoleke olnud vms, sest tegin seal oma nimega väikese typo ning e-mailid saadetakse täpselt samale nimele (eesnimes on kaks suurt tähte).

Ghost0
01.10.11, 21:41
Kas keegi teist saab veel Moneybookersisse registreeritud e-mailile spammi igasuguste lambi kasiinopakkumistega jms. Suht kindel, et moneybookersist on infoleke olnud vms, sest tegin seal oma nimega väikese typo ning e-mailid saadetakse täpselt samale nimele (eesnimes on kaks suurt tähte).
Hmmm, väga huvitav. Endale hakkas mingi aasta tagasi või isegi rohkem mingit kasiino rämpsu tulema. Olin suht hoolas maili aadressi jagamisega. Kahtlustasin ühte teist saiti, aga nüüd...

emmimees
01.10.11, 21:51
Kas nad ise kuskil ütlevad üldse, et ei anna andmeid edasi kellelegi? Kui ütlevad, siis küll häbematud.. omale on ka mingit kasiino paska tulnud.

mikk2468
01.10.11, 22:02
Kas keegi teist saab veel Moneybookersisse registreeritud e-mailile spammi igasuguste lambi kasiinopakkumistega jms. Suht kindel, et moneybookersist on infoleke olnud vms, sest tegin seal oma nimega väikese typo ning e-mailid saadetakse täpselt samale nimele (eesnimes on kaks suurt tähte).

Saan ka igast lambi kasiinopaska meilile, mida kasutan moneybookersis.

Oliverk
01.10.11, 23:08
Ei saa midagi. 2 meili Moneybookersiga seotud.

Vandalar
02.10.11, 07:59
Mina nt. saan insta mingeid depo boonuste jms pakkumisi kui olen MB-ga raha liigutanud (välja võtnud MB-sse nt.). Kuidagi nad saavad teada, et sul vaba raha ja siis hakatakse jooksma selle peale. Seda kuidas sellest teada saavad, ma ei oska ütelda. Vbl mulle tundub ka nii.

pastilaa
02.10.11, 08:08
Mina nt. saan insta mingeid depo boonuste jms pakkumisi kui olen MB-ga raha liigutanud (välja võtnud MB-sse nt.). Kuidagi nad saavad teada, et sul vaba raha ja siis hakatakse jooksma selle peale. Seda kuidas sellest teada saavad, ma ei oska ütelda. Vbl mulle tundub ka nii.

Sinu puhul ilmselt veidi tõsisemad jõustruktuurid selle taga...

tiigrikutsu
08.10.11, 09:01
selge ...

saugakarel
08.10.11, 09:57
Enne esmaspäeva ei toimu midagi

LuuK
12.10.11, 13:01
Plaanis valuutavahetuse tõttu uus konto teha.
Ühes kirjas teatati, et vanalt kontolt saab eemaldada mobiili, järgmises teatatakse, et ei saa. Kumb õige on?
Samuti teises kirjas kästakse teha uus konto, see siis sulgeda ja nendega ühendust võtta. Ongi selline süsteem?

estdonk
12.10.11, 13:40
Your currency cannot be changed because your account has transaction history. Do NOT open a new Skrill (Moneybookers) account. This is strictly against our terms and conditions and results in account closure.

Pigem ikka see vana ennem sulgeda ja siis uus teha. Tegeleikult parem helista neile, saad vastuse samal päeval.

shmaybe
12.10.11, 19:09
panin kogemata vale reference'i pangaülekandel mb'sse, kaua aeg läheb et raha moneybookersisse jõuaks? või kas on võimalik midagi teha selleks et raha kiiremini üle tuleks???

Vandalar
12.10.11, 20:14
panin kogemata vale reference'i pangaülekandel mb'sse, kaua aeg läheb et raha moneybookersisse jõuaks? või kas on võimalik midagi teha selleks et raha kiiremini üle tuleks???

Vale reference tähendab seda, et nad ei saa seda sinu mb kontoga seostada( reference ehk viide sinu mb konto nr-le). Võta MB toega ühendust. Vbl saad pangast ka veel tehingu katkestada aga ei usu kui see siseriiklik makse oli, uuri.

estdonk
15.10.11, 12:45
Eile õhtul juhtus siis selline asi:
SEB automaadist sai võetud 210 EUR Mastercardiga. Automaadist väljus 160 EURi ehks siis 3x50 EUR ja 2x5 EUR. 50 jäi masinasse sisse. Samuti olid need 5 EURised suhteliselt kägaras seal vahel. Ei tea kuhu see kinni jäi.
Kohe helistasin panka ja öeldi et tuleks kontorisse minna. Täna sai seal ka ära käidud. Sealt öeldi et nemad ei saa midagi teha ja et kuna pole Eesti kaart siis peab MB seda asja ajama. Tõenäoliselt tehakse inventruur ja siis tuleb see raha välja kuskilt. Saatin MB-sse ka kogu jutu juba ära. Eks näeb mitu kuud see asi võtab.
Kas kellegil on sama asja juhtunud kunagi ennem?

ristijeesus
15.10.11, 13:03
SEB ja Swedi automaatide jaoks on 5 eurosed liiga väikesed ja võivad käkra minna või rebeneda. Võimalusel kasutage Sampo/Nordea automaate, nendel on uuem tehnoloogia ja viiestega jamasid pole.

Ahangama
15.10.11, 14:38
Plaanis valuutavahetuse tõttu uus konto teha.
Ühes kirjas teatati, et vanalt kontolt saab eemaldada mobiili, järgmises teatatakse, et ei saa. Kumb õige on?
Samuti teises kirjas kästakse teha uus konto, see siis sulgeda ja nendega ühendust võtta. Ongi selline süsteem?


Your currency cannot be changed because your account has transaction history. Do NOT open a new Skrill (Moneybookers) account. This is strictly against our terms and conditions and results in account closure.

Pigem ikka see vana ennem sulgeda ja siis uus teha. Tegeleikult parem helista neile, saad vastuse samal päeval.


Sai keegi vahetatud? Mis täpselt tegema peab? ty

vanakuri
17.10.11, 20:24
Mul praegu vahetamise protsess käib. Panin vana konto kinni ja saatsin kirja neile, lubasid vanad andmed vanalt kontolt eemaldada. Loodame, et saab asja korda.

leits
17.10.11, 21:26
We would like to inform you that we have made some changes to the Terms and Conditions for the Moneybookers MasterCard to incorporate legal and regulatory changes. The amended Terms and Conditions will therefore apply with immediate effect.
We have not changed the fees or the level of service associated with your Moneybookers Prepaid MasterCard.

Luges keegi ka neid? Et mis reaalseld muudeti, midagi olulist ka?

ropka11
18.10.11, 09:26
Sellised kirjad ei ole üldse meeldivad, et mida nad jälle välja on mõtlenud a la Eesti blocki pannud.
Lugeda ei ole veel jõudnud loodetavasti ainult head uudised.

anatoli grinder
18.10.11, 22:30
Tegin moneybookersisse reedel fast deposiidi, aga unustasin panna viitenumbri ja raha pole siiamaani yle tulnud. Saatsin eile ka maili neile ,aga vastust pole siiani. On kellelgi kogemusi.

fyte
18.10.11, 22:31
Neil tel nr olemas ju. Kui tahad, et asjad kiiremini liiguks, siis suhtle nendega telefonitsi.

mortalvombat
21.10.11, 08:53
Kas kuskil saab näha krediitkaardi broneerimiste ajalugu. st seda, mis alles broneeritud on aga mis pole veel maha läinud?

estdonk
21.10.11, 14:09
Eile õhtul juhtus siis selline asi:
SEB automaadist sai võetud 210 EUR Mastercardiga. Automaadist väljus 160 EURi ehks siis 3x50 EUR ja 2x5 EUR. 50 jäi masinasse sisse. Samuti olid need 5 EURised suhteliselt kägaras seal vahel. Ei tea kuhu see kinni jäi.
Kohe helistasin panka ja öeldi et tuleks kontorisse minna. Täna sai seal ka ära käidud. Sealt öeldi et nemad ei saa midagi teha ja et kuna pole Eesti kaart siis peab MB seda asja ajama. Tõenäoliselt tehakse inventruur ja siis tuleb see raha välja kuskilt. Saatin MB-sse ka kogu jutu juba ära. Eks näeb mitu kuud see asi võtab.
Kas kellegil on sama asja juhtunud kunagi ennem?

Following up on our previous e-mail, we kindly inform you that the amount of 50.00 EUR has been credited back to your Moneybookers balance:
Päris kiirelt see asi käis neil. SEBga suhtlemine jms. Mõned tunnid alla 1 nädala ja raha tagasi kantud. GG MB

Firzen
23.10.11, 11:53
Kas kuskil saab näha krediitkaardi broneerimiste ajalugu. st seda, mis alles broneeritud on aga mis pole veel maha läinud?

Kui sisse logid MB-sse, siis üleval vasakul on Your Balance ning Available Balance. (Your Balance - Available Balance = Broneeritud).

Spewmonkey
23.10.11, 12:40
Kui sisse logid MB-sse, siis üleval vasakul on Your Balance ning Available Balance. (Your Balance - Available Balance = Broneeritud).

Nii näeb ajalugu?

estdonk
23.10.11, 13:35
sa vist mõtled seda et kuhu bronn läinud on. Seda näeb siiski alles mõne päeva pärast history alt. Selles suhtes et broneeringut ei saa näha, ainult summat. ja mõned päevad hiljem näed kuhu raha läks.

muttaja
24.10.11, 22:00
Kas MB kaardiga saab teha päevas vaid piiratud arv tehinguid? Paar korda sain ilusti õlle eest maksta, siis tuli aga teade "sageduslimiit ületatud" vms.

tonis
24.10.11, 22:29
5 tehingut 24h jooksul

Tigrano
24.10.11, 23:22
5 tehingut 24h jooksul

Seda ei teadnud isegi :(

Fabulous
26.10.11, 18:25
Kas siis kui ma endale MB kaarti soovin teha on vaja panka minna, neilt väljavõte küsida ning sellest pilt teha või kõlbab ka lihtsalt selline variant kui ma teen internetipangast väljavõtte ja teen sellest pildi ning saadan MB'le edasi?

estdonk
26.10.11, 18:56
Ma arvan et peaksid panka minema ja küsima paberi kus on aadress peal. Neid eriti ei huvita su väljavõte. Kas sul arveid ei tule enda nimele mida sisse scannida kodus? Kogu asja mõte on aadressi tõestamine. Internetipangast minuteada ei saa sellist paberit kus on aadress peal. Pluss pangast saad lausa pitsatiga küsida.
Ise tellisin MB-lt verification koodi posti teel. Umbes nädalaga oli kohal.

Fabulous
26.10.11, 19:20
Ma arvan et peaksid panka minema ja küsima paberi kus on aadress peal. Neid eriti ei huvita su väljavõte. Kas sul arveid ei tule enda nimele mida sisse scannida kodus? Kogu asja mõte on aadressi tõestamine. Internetipangast minuteada ei saa sellist paberit kus on aadress peal. Pluss pangast saad lausa pitsatiga küsida.
Ise tellisin MB-lt verification koodi posti teel. Umbes nädalaga oli kohal.
Ma arvan, et asja saab kiiremini aetud, kui homme minna panka, vastav dokument küsida, sellest pilt teha ja neile saata kui nädal aega oodata :P.

estdonk
26.10.11, 19:40
Ega vahet pole, peaasi et aadress peal on.
Samas täiesti vaieldav kumb kiirem on. Kui saad nendelt saadetud paberi sisestad ainult koodi ja voilà.
Kui saadad pangaväljavõtte võivad nädal aega seda uurida.(support tuntud "hea" kiiruse poolest)
Aga edu.

Spewmonkey
26.10.11, 19:54
Ega vahet pole, peaasi et aadress peal on.
Samas täiesti vaieldav kumb kiirem on. Kui saad nendelt saadetud paberi sisestad ainult koodi ja voilà.
Kui saadad pangaväljavõtte võivad nädal aega seda uurida.(support tuntud "hea" kiiruse poolest)
Aga edu.

Päris tihti lähevad need kirjad kaduma. Siis ootad igaks juhuks 2 nädalat, et äkki ikka tuleb.

Fabulous
28.10.11, 18:33
Kaua see kaart muidu tuleb umbes, kui nad minu saadetud dokumendid ära kinnitavad?

emmimees
04.11.11, 12:37
https://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=fees
Kas seal all olevad valuutavahetuse kursid on samad nii ostu kui müügi puhul?

E: krt ei pannud tähele, et seal kirjas, kumbat pidi on.

widescreen
04.11.11, 23:14
Selline küsimus, et kas moneybookersisse võib ainult ühelt endale kuuluvalt pankakontolt raha saata või võib julgelt ka teistelt kontodelt saata(seda tean, et võõra inimese pangakontolt ei või saata)? Kirjutasin ka moneyB supporti aga sealt ei ole mingit vastust tulnud.

ristijeesus
04.11.11, 23:23
Logid sisse, lähed my account-profile ja seal list of bank accounts ja saadki lisada uusi kontosid.

emmimees
05.11.11, 10:53
Selline küsimus, et kas moneybookersisse võib ainult ühelt endale kuuluvalt pankakontolt raha saata või võib julgelt ka teistelt kontodelt saata(seda tean, et võõra inimese pangakontolt ei või saata)? Kirjutasin ka moneyB supporti aga sealt ei ole mingit vastust tulnud.

Mitte midagi ei pea kuskilt lisama.. ma olen naise kontolt palju kordi kandnud endale kuni 500euri ja pole mingeid probleeme tulnud.
Kust sa võtad, et ei tohi võõralt kontolt kanda?

ristijeesus
05.11.11, 11:04
See, et sul siiani hästi on läinud, ei tähenda, et nii võibki.

Terms of Use.
8.8. You must not make an upload through a payment instrument if you are not the named holder of that payment instrument. We take any violation of this requirement very seriously and will treat any attempt to use a payment instrument of which you are not the named holder as a fraudulent act. Without prejudice to claiming further damages, if we are required to return funds uploaded from a payment instrument that is not in your name, we may charge an administration fee of 10 EUR.

emmimees
05.11.11, 11:21
Hmm polegi lugenud seda. Huvitav.. olen peale ülekandeid mitu x suhelnud ka nendega ja nad on mu kontot checkinud ja pole midagi öelnud, äkki selles asi, et naisel ka MB kaart ja meil sama aadress..
Igaljuhul tänud.. nüüd katsun ettevaatlikum olla, kuigi pühapäevaks vaja OOsse veits pappi kanda niipidi jälle :P

leits
05.11.11, 11:25
Moneybookers on siuke huvitav ettevõtte, et kahtlastest "kohtadest" ülekanded ning "kahtaselt" emaililt tulnud raha võib su konto forever kinni panna :D

emmimees
05.11.11, 11:55
Jah, õnneks pole teinud mingeid kahtlasi move seal ja pole mulle võõrad pappi ka kandnud. Aga pm kui tuleb võõras ülekanne, tuleks kohe supporti kirjutada?

Vandalar
05.11.11, 12:14
Jah, õnneks pole teinud mingeid kahtlasi move seal ja pole mulle võõrad pappi ka kandnud. Aga pm kui tuleb võõras ülekanne, tuleks kohe supporti kirjutada?

IRW, teed omale karuteene. Kui kahtlustad midagi, siis võta papp välja ja alles siis kontakteeru.

emmimees
05.11.11, 12:52
IRW, teed omale karuteene. Kui kahtlustad midagi, siis võta papp välja ja alles siis kontakteeru.

Kas sa vahetaksid oma MB konto mingi 50 või 100daala vastu igaveseks? Mina mitte.

Vandalar
05.11.11, 13:00
Kas sa vahetaksid oma MB konto mingi 50 või 100daala vastu igaveseks? Mina mitte.

Ei saanud aru. Selgita kuidas on see seoses sellega mida ma enne ütlesin.

kjmrc
05.11.11, 13:21
Ei saanud aru. Selgita kuidas on see seoses sellega mida ma enne ütlesin.

Read again.

emmimees
05.11.11, 13:21
Ei saanud aru. Selgita kuidas on see seoses sellega mida ma enne ütlesin.
Oled pilves jälle? Kui sulle tuleb mingi 100daala võõrast raha, mis on tõenäoliselt mingi scam, siis sa võtad selle välja ja alles siis hakkad uurima, et mis raha see oli?

Vandalar
05.11.11, 14:08
Ei aga ma võtaksin enda raha välja, mis mul seal juba oli DOH. Lased oma tuhanded ausa sõna pärast kinni panna? Ja ilmselt kunagi seda enam ei näe? Jesus christ. Keegi veel mulle "jälle pilves oled" ütleb annan kohtusse.

emmimees
05.11.11, 15:00
:D:D:D (Y)
Mismoodi sa need tuhanded sealt välja võtad korraga, nii et nad ei märka?

Vandalar
05.11.11, 15:12
No ma võtaksin ennekõike selle riski ja siis kui see ei toimi hakkaksin nende idikatega maadlema, sest oma raha peale sellist asja näha vist väike võimalus? Ega nad lollid pole- kui võimalus konfiskeerida midagi, siis seda ka tehakse.

widescreen
05.11.11, 22:37
Selline küsimus, et kas moneybookersisse võib ainult ühelt endale kuuluvalt pankakontolt raha saata või võib julgelt ka teistelt kontodelt saata(seda tean, et võõra inimese pangakontolt ei või saata)? Kirjutasin ka moneyB supporti aga sealt ei ole mingit vastust tulnud.
ikka see sama probleem:S sain küll lisada uue panga aga kui raha kanda tahan siis valikutesse ei tule seda uut panka.... äkki peab kuskil midagi kinnitama veel?

emmimees
06.11.11, 00:04
Mis pangast sa kanda tahad? Swedist saab ju ilma kuskile lisamata kanda..

widescreen
06.11.11, 03:28
Mis pangast sa kanda tahad? Swedist saab ju ilma kuskile lisamata kanda..
soome nordeast... mul seal listis ainult swed ja konto nr ja asjad olemas aga vaatasin et kui swedist kanda kantakse see moneybookersi swed kontole(vist). support ka ei vasta mitte midagi:S

Blacktor
10.11.11, 17:56
Selline küsimus kui mul on Mb konto $... Ja ma tahan raha väljavõtta automaadist siis kui suur on see teenustasu mis läheb maha?
Ja kas kõigisummade väljavõtmise puhul läheb alati samapalju maha v on sel hoopis mingi %?
Ette tänades.

Spewmonkey
10.11.11, 18:06
Selline küsimus kui mul on Mb konto $... Ja ma tahan raha väljavõtta automaadist siis kui suur on see teenustasu mis läheb maha?
Ja kas kõigisummade väljavõtmise puhul läheb alati samapalju maha v on sel hoopis mingi %?
Ette tänades.

1.99% + €1.8 väärtuses usde.

widescreen
06.12.11, 13:34
oskab keegi mulle sellise moneybookersi supporti e-maili öelda, kust mulle vastatakse ka kunagi?

estdonk
06.12.11, 13:58
Ega sellist asja ei ole. Peab läbi veebi kontaktide seal vorme täitma ja siis ikka mõned päevad läheb tavaliselt.
Sinu asemel ma helistaks neile. +44 870 383 0232
Seal nad päris abivalmid ja saab päris kiirelt vastuse.

no_limit
16.12.11, 14:26
Tere.
Plaan tellida MB kaart. Aga ei taha väga siin seda 50+ lk teksti lugeda, seega vajan soovitusi (eelistatult põhjendatult) mis valuuta kaarti vms peaks tegema. MB põhikonto on $ (sellel mingit põhjust ei olnud, kui selle tegin). Tahaks teada, mis oleks soodsaim. Pangakono on mul SEB-s, kui see midagi tähendab.
Tänud!!

ristijeesus
16.12.11, 14:43
Eestis ei ole vahet kas € või $. Poes makstes või automaadist raha võttes toimub mõlemal juhul ühekordne valuuta konverteerimine 1.99% summast. Vahe tekib kui sa tahad € kaardiga näiteks Rootsis maksta. Siis konverditakse $->€->SEK. Nii, et võta kaart samas valuutas mis kontogi.

no_limit
16.12.11, 21:11
Kui mul on MB konto $ siis on poes maksmine suht halb, kui iga kord 2% läheb kaduma. kui saaks kontot euri kontoks teha kas siis kaoks igapäevane poeskäigul 2% raiskamine?

emmimees
16.12.11, 22:43
Vanasti võttis ka konto to card kursivahetus selle %, nüüd räägivad mõned siin, et ei võe üldse maksmisel vist, kui erinevad valuutad..

Spewmonkey
17.12.11, 05:41
Viimati võtsin välja 10250(feed included) bahti, läks $335.99 (+ €1.8) - kurss ilma 1.8 feeta 30.5.
Maksin viimati kaardiga 7352 bahti, läks $236.94 - kurss 31.03.
Tegelik kurss tol päeval ~31.1.

Eestis töötab täpselt samamoodi.

putukas
17.12.11, 11:39
väike probleem mb'ga. et soov saata raha mb kontole instaga, aga makset tehes ütleb, et viitenumber ei vasta standardile.

Cypher0
17.12.11, 12:21
väike probleem mb'ga. et soov saata raha mb kontole instaga, aga makset tehes ütleb, et viitenumber ei vasta standardile.

Viitenumber pane selgitusse kui ülekannet teed.

kjmrc
21.12.11, 14:58
Kas kellelgi veel venib cashout MB > Swed? Kandsin ise välja 17ndal ja siiamaani pole haisugi :D

Roomet
21.12.11, 15:47
Jah, mul ka venib. Mingit infot, mis lahti?

virukunn
21.12.11, 16:31
Kas teil on MB history alt ülekanne "processed" ? Ma kandsin eile swedi ja mul igatahes on, kohale pole veel jõudnud tho.

E: Just sain selle "Your withdrawal has been processed. Your recent withdrawal request is now on its way and should be with you soon." emaili, nii et peaks iga hetk jõudma :rolleyes:

kjmrc
21.12.11, 16:47
Mul oli juba 24h tagasi processed :P Ja e-maili sain ka imo juba päris ammu :D Aga arvan lihtsalt, et enne jõule on palju väljakandeid ja lihtsalt süsteem veidi umbes.. aga huiteab :D

virukunn
21.12.11, 16:50
Emailis selgelt kirjas ka:
"Depending on the destination country, bank transfer withdrawals may take between 2 and 5 working days, and cheque withdrawals up to 10 working days. However, events beyond our control, such as local public holidays, may increase the time it takes to reach you."

kjmrc
21.12.11, 16:53
Jeap, ise ka arvasin nii, et kuna jõulueelne aeg, siis asi venib :P Loodan, et see nädal tuleb vähemalt siis. :P
Tellisin täna ka MB kaardi ära, et selliseid viivitusi vältida :D

kjmrc
21.12.11, 16:55
Haha krt, mul tuli alles nüüd seesama kiri e-mailile, et processed, kuigi MBs oli ammu processed :D Vaatame kellel jõuab kiiremini :P :D

Spewmonkey
21.12.11, 17:22
SEB'i on keegi teinud viimastel päevadel?

camu
21.12.11, 17:35
16. tellisin. Tunnike tagasi sain kinnitusmaili. Kohal pole.

Spewmonkey
21.12.11, 18:04
Selge, siis pole mõtet see nädal proovima hakatagi.

hakkameimema
21.12.11, 18:07
Tegin ka 16. väljakande, kohale pole tulnud ja mingit kinnitust ka pole saanud, lihtsalt lehel näitab, et ülekanne on üle vaadatud.

virukunn
21.12.11, 18:37
Tegelikult alati on nad ju selleks ajaks juba üle kandnud kui see processed email tuleb ja swedi kannavad nad swedi kontolt, nii et praegu peaks see swedi kala olema, kes sinna ootavad.

Spewmonkey
21.12.11, 19:34
Tegelikult alati on nad ju selleks ajaks juba üle kandnud kui see processed email tuleb ja swedi kannavad nad swedi kontolt, nii et praegu peaks see swedi kala olema, kes sinna ootavad.

SEB'i ka ei funksi ju.

kjmrc
21.12.11, 20:38
Pmst võib öelda, et kala on jõulude-eelses väljakandmise massiivsuses.. Sit back & relax, usun, et mu raha jõuab hiljemalt reedeks panka :)

KristjanLaas
21.12.11, 20:45
Kas krediitkaardile tuleb snap üle eks?

edit: mingi kiri tuli, seega arvan, et jah siis.