PDA

View Full Version : *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10

Juhhei
16.05.13, 17:00
Kas see on regular et support ei suuda 48h jooksul vastata Mb's ?
Hakkan pisut närviliseks muutuma juba.

estdonk
16.05.13, 18:05
See on täiesti tavaline et läheb 3 päeva ära kui tavakasutaja oled. Targem helistada neile kui inglise keelt mõikad. Neil vist venekeelne support ka.

ranka
18.05.13, 04:43
Kas kellegil on ka viienda mai paiku toimunud logimise katseid?

http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/moneybookers-potentially-breached-1332894/

Juhhei
18.05.13, 09:43
Neljas päev omal jookseb ja kirjale vastust pole ikka tulnud. Fustreeriv sest rahad on läbi.
Huvitav mis see helisemise price on umbes ?

Stewie
18.05.13, 10:28
Neljas päev omal jookseb ja kirjale vastust pole ikka tulnud. Fustreeriv sest rahad on läbi.
Huvitav mis see helisemise price on umbes ?

skype´iga on odav, rääkisin mingi paar minutit ja läks ca paarkümmend senti.

Cypher0
18.05.13, 13:03
Kas kellegil on ka viienda mai paiku toimunud logimise katseid?

http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/moneybookers-potentially-breached-1332894/

Oli mul ka, aga papp alles.

Where the f ma seda tokenit saan tellida? Peaks olema My Account all mingi Security Center, aga no ei leia mina sellist asja sealt..

kjmrc
18.05.13, 13:58
Oli mul ka, aga papp alles.

Where the f ma seda tokenit saan tellida? Peaks olema My Account all mingi Security Center, aga no ei leia mina sellist asja sealt..

Starsi tokenid on imo seal poes müügil ju? FPP-de eest.

Cypher0
18.05.13, 14:17
Starsi tokenid on imo seal poes müügil ju? FPP-de eest.

:)

Moneybookersi tokenit mõtlesin.

q_q
18.05.13, 16:01
moneybookersi tokenit saab nii et kirjutad supporti kirja et soovid seda

peale seda pannakse su profiili alla uus link mille kaudu saad tellida

q_q
18.05.13, 16:02
st tegelt vist on see ainult vip kasutajatele aga kui supportilt tava kasutajana küsida tokenit siis saab niisama ka

manuaalselt panevad sulle lingi profiili alla siis

Cypher0
18.05.13, 16:23
st tegelt vist on see ainult vip kasutajatele aga kui supportilt tava kasutajana küsida tokenit siis saab niisama ka

manuaalselt panevad sulle lingi profiili alla siis

Ok ty. VIPidele pidi jah tasuta olema, aga lugesin et tavajuuseritele maksab €15. Saadan meili.

kjmrc
18.05.13, 16:29
:)

Moneybookersi tokenit mõtlesin.

Suht nunnu muidugi, et ma loen kah, kuhu teemasse postitan :D

Juhhei
20.05.13, 12:22
Niisiis sain lõpuks vastuse ka ja küsivad sellist asja.
- a copy of a paper-based address proof (scanned or a camera image),
showing your name and address printed on it. Acceptable documents are
utility bills or bank statements issued in the last 3 months, or an
address certificate issued by the respective authorities.


Please note that due to PCI DSS (Payment Card Industry Data Security
Standard) compliance requirements, we do not accept or process
credit/debit card statements or any other documents with card
information presented on them. Please also note that we do not accept
electronically issued/online documents, envelopes, receipts, invoices or
bills for mobile services.

Sellest lõigust ma ei saa väga aru.

Probleem aga selline et mul seal pandud vana ema aadress kui veel seal elasin. Ja obv'li siis mulle ei tule sinna ühtegi arvet.Ja panga väljavõttepeal ei ole minu teada aadressi märgitud. Ei oskagi õkva neile midagi saata. Any Ideas?

ranka
20.05.13, 12:33
Niisiis sain lõpuks vastuse ka ja küsivad sellist asja.
- a copy of a paper-based address proof (scanned or a camera image),
showing your name and address printed on it. Acceptable documents are
utility bills or bank statements issued in the last 3 months, or an
address certificate issued by the respective authorities.
Probleem aga selline et mul seal pandud vana ema aadress kui veel seal elasin. Ja obv'li siis mulle ei tule sinna ühtegi arvet.Ja panga väljavõttepeal ei ole minu teada aadressi märgitud. Ei oskagi õkva neile midagi saata. Any Ideas?

Mina saadaksin selle aadressi tõestuse, kus ma hetkel elan ning lisaksin kirja, et ma muutsin just elukohta ja unustasin MB-s toona seda uuendada. Sa ei ole esimene, kes säärase probleemiga nende poole pöördub.

Teine võimalus, mida ma ei ole testinud, aga peaks töötama. Mine neti panka ja muuda oma aadress selleks, mis ta on MB-s. Siis mine panka ja lase printida konto väljavõte välja (bank statement). Seal on aadress kenalt peal ja peaks olema see, mida sa tahad.

Üleüldse see dokumentide (utility bill) küsimine on jube bürokraatia ja väga ajuvaba nõue. Nii kerge on neid võltsida.

nikitheone
20.05.13, 17:09
mul oli ka hiljuti selline jama. ja aadressi ei saanud muuta ka, sest olin MB muutnud. Saatsin meili ja muutsid manuaalselt aadressi ära.

Juhhei
21.05.13, 18:06
Nonii tänud siiani vastuste eest.Sai neile saadetud pangaväljavõte kus on SELGELT aadress peal kirjas.Täna siis proovin rahasid liigutada ja ennäeimet saangi, mõtlesin et sellega on ühelpool ja elu ilus aga kus sa sellega. Peale raha väljakandmist ligi 2h tuleb next mail ja kahjuks ei biidi inglisekeelt nii hästi... ei saagi aru kas nad tahavad veel midagi ja/või miks ma seljuhul siis rahasid liigutada sain. Samas ma saatsin 3 maili neile miski 48h jooksul ... ehk vastas erinev inimene mulle või kuidagi niiviisi igatahes kiri on selline.

We appreciate the documents provided, however, please note that due to
PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) compliance
requirements, we do not accept or process credit/debit card statements
or any other documents with card information presented on them. Thus, we
kindly ask you to provide us with a copy of an alternative paper based
address proof document. Please note that the document should have been
issued in your name within the last 3 months.

Acceptable documents are utility bills or bank statements issued in the
last 3 months, or an address certificate issued by the respective
authorities.

Please note that due to PCI DSS (Payment Card Industry Data Security
Standard) compliance requirements, we do not accept or process
credit/debit card statements or any other documents with card
information presented on them. Please also note that we do not accept
electronically issued/online documents, envelopes, receipts, invoices or
bills for mobile services.

Since we are legally required to confirm the details you have registered
based on the documents you send, we ask you to provide us with clear
and readable copies, in high resolution format. This will help us
process this necessary verification much more quickly. Accepted file
types are images (jpeg, png, gif, bmp, tiff), pdf and archived (zip,
rar) files.

To send the requested documents, please go to 'Email support' >>
'Account/Security' >> 'You have requested information and/or documents
from me'. You should provide the ticket ID, visible in the subject of
this email.

Alternatively, you can send them from the primary email address
registered in your Skrill profile xxxxxx to login@skrill.com.

We thank you in advance for your cooperation in this matter and look
forward to hearing from you soon.

estdonk
22.05.13, 09:22
Tänati paberite eest aga nad ei aktsepteeri krediit v deebetkaarti väljavõtteid, või mis iganes dokumente kus on kaarti numbrid või informatsioon peal. Soovitakse koopiat paberil põhinevast aadressitõendist mis on mitte vanem kui 3 kuud. Vaja on siis arveid või panga väljavõtteid või mõnda ametlikku aadressitõendit. Samuti ei aktsepteerita e-arveid v elektroonilisi dokumente - ümbrikke, tšekke ega mobiiliarveid.

mine panka ja lase endale pangaväljavõte välja printida, seal on aadress äärel. siis lase pangatempel peale panna ja peaks korras olema. Muidu kunagi Triosse oli vaja aadressitõendit, siis võtsin eesti.ee portaalist elukohatõendi välja pdf-is ja saatsin neile. MB on muidugi teistmoodi vist. Igatahes pangast saad tõendi. Või mine osta kuskilt poest mingi ehitustarve ja lase endale arve teha kus aadress peal on. Vaevalt nad tõlkida oskavad
MB-st peaks muidu saama ka aadressitõendi tellida, ise tegin kunagi. Tuli nädalaga kohale ja sisaldas mingit koodi, mille pidid kodulehel sisestama.

Juhhei
22.05.13, 10:06
Tänud vastuse eest estdonk. Pull säänte et nad lasid mul emaili aadressi ka ära vahetada ja vanameili peale tuli kiri et kõik korras ja 3h peale seda tuli kiri mis ma siia copy'sin uue mailipeale aga rahasi sain nagu liigutada + swed'ist sai küsitud panga väljavõte ja neile saadetud. Avastasin ka et ühe mailipeale vastas mulle peeter ja teise peale mariiiia. Ei tea tundub nagu oleks kõik korras lihtsalt see viimane mail tekitas kahtlusi. Tänurd veelkord kõigile kes vastasid ja edu laudades. Päikest ;)

evesa
28.05.13, 13:18
Tere. Kas kellelgi on olnud tõrkeid MBsse raha üleslaadimisel swedist? Teist päeva üritan aga ei õnnestu. Üleslaadimisel peale panga pin sisestamist ei avane maksekorralduse aken vaid hoopis toimub sisenemine minu internetipanka. Kas võib olla tegemist ohuga turvalisusele? Olen algaja selles keskkonnas. Äkki teen midagi valesti. Kui MB pangakaardi taolemiseks 10€ ülekande tegin, siis toimis kõik korrektselt. Kirjtasin neile ka, ootan vastust.

estkriz
28.05.13, 13:39
Tere. Kas kellelgi on olnud tõrkeid MBsse raha üleslaadimisel swedist? Teist päeva üritan aga ei õnnestu. Üleslaadimisel peale panga pin sisestamist ei avane maksekorralduse aken vaid hoopis toimub sisenemine minu internetipanka. Kas võib olla tegemist ohuga turvalisusele? Olen algaja selles keskkonnas. Äkki teen midagi valesti. Kui MB pangakaardi taolemiseks 10€ ülekande tegin, siis toimis kõik korrektselt. Kirjtasin neile ka, ootan vastust.

Mul pole kunagi maksekorralduse aken ise ette tulnud, lähebki netipanka ja sealt valid ise siseriiklik makse ja sisestad skrilli andmed jne.

evesa
28.05.13, 23:26
Tänan. Sain ülekande teostatud. Jälle midagi selgeks õpitud :)

ahti2000
10.06.13, 14:55
Kellegil kogemusi on, et kui paned pini 3 korda valesti, et kas peab siis uue kaardi tellima ????

IsandJoberst
10.06.13, 14:58
Kellegil kogemusi on, et kui paned pini 3 korda valesti, et kas peab siis uue kaardi tellima ????

Imo peaks saama uue pin koodi tellida.

Mul endal oli nii, et kaua aega kaarti ei kasutanud ja unustasin pini ära. Tellisin MB-st uue pini ja kaart toimis edukalt.

ahti2000
10.06.13, 15:13
usun, et saadavad sulle pin koodi meeldetuletuse aga koodi tean. Mul nagu kaart lukus, ütleb pin proovimiste arv täis.

Nylander
16.06.13, 14:00
keegi tartust aidata saaks kellel skrilli kaart on olemas, tahaks välja võtta raha aga kuidagi joomingu käigus sai kaart kaotatud, teeks näost näkku diili , mingi 10 euri vaevatasudeks poleks vast kõige hullem, et kannaks oma mblt üle ja keegi siis võtaks kaardiga välja?

Juhhei
16.06.13, 14:45
Aitaks meeleldi aga kahjuks MB konto taalades ja see tähendaks suurt kaotust

isutuba
16.06.13, 18:55
keegi tartust aidata saaks kellel skrilli kaart on olemas, tahaks välja võtta raha aga kuidagi joomingu käigus sai kaart kaotatud, teeks näost näkku diili , mingi 10 euri vaevatasudeks poleks vast kõige hullem, et kannaks oma mblt üle ja keegi siis võtaks kaardiga välja?

Kui saanud pole veel siis pm.

I R Baboooon
28.07.13, 19:49
Tahan bank accounti lisada, kuid selleks küsib mingit Bank/sort code ning mul pole õrna aimu ka, mida sinna panna, googlest ka abi ei saand. Pangaks on Swedbank.

bluelite
28.07.13, 20:22
http://www.openswiftcodes.com/sort-code-swedbank

I R Baboooon
29.07.13, 13:10
Sealt see HABAEE2X? Kui selle panen, siis ütleb invalid entry.

bluelite
29.07.13, 13:32
Hmm. Lugesin mingist trip.ee foorumist, et Swedbank'il sort code kui sellist ei eksisteerigi. Ainuke viis sellele adekvaatne vastus saada on pangaga ühendust võtta.

dima
29.07.13, 13:51
Tegelt peaks sinna lahtrisse piisama lihtsalt SWEDBANK´ist. See sort code on mingi UK oma nali ja kõik muu (st AS SWEDBANK/ SWEDBANK AB jms) invalid entry. Ise ootan nädal aega supportist vastust. Helista sinna ja kui abi saad siis kirjuta siia kah, ty!

Dzuu
31.07.13, 15:41
Kui moneybookers account on daalades, siis peaks kaardi oma ka daalades tegema? Jubedalt hakkab raha vist konverteerimiseks kaduma igatepidi jah?

Juhhei
31.07.13, 17:23
Koorivad ikka isuga. Omal tehtud konto ja kaart veel selajal kui eestis EEK eksisteeris. Kaardiga välja võtta siis täpset % ei teagi a hammustab isuga. Aga kui sul MB taalades, kas siis üldse saab eurikaarti teha ? Igatahes ise kasutan poes maksmiseks kaarti enamusajast, sest siis pole vahet mis valuutas on lisatasusid siis ei võeta.

ropka11
31.07.13, 19:07
Peaks niiviisi olema.
Kui MB ja kaart daalades siis läheb mastercardi kursiga poes makstes.Mitte MB enda kirvekursiga.

Dzuu
31.07.13, 19:33
Nii et siis pole mõtet lasta kontot eurodeks teha ? Märkasin, et supporti all oli selline võimalus kirjutada neile sel teemal.

ropka11
01.08.13, 09:58
Nii et siis pole mõtet lasta kontot eurodeks teha ? Märkasin, et supporti all oli selline võimalus kirjutada neile sel teemal.
See USD-EUR vahetus nii kergelt ei käi.Pead enne vana konto kinni panema ja siis uue tegema.
Ja kust kohast sa tahad MB-se raha kanda.Kui tahad ming pokeritoa daala kontolt MB euro kontole kanda vot siis paneb küll MB kirve selga.

Pythagoras
16.08.13, 18:42
kas klienditoe mailidele vastatakse ka nädalavahetusel?

kjmrc
16.08.13, 19:30
Kandsin swedist MB-sse instant raha, aga polnudki nii instant.. 4h möödas ja rahast pole jälgegi, kuigi tegin kõik õigesti (jah, panin selgitusse selle mingi transaction nr, mis antakse). No idea..

Pythagoras
16.08.13, 19:39
sama probleem, tegin ~4 ajal kande ja rahast pole lõhnagi, helistasin supporti, küsisid mingeid screenshote, saatsin ära, nüüd jälle vaikus
sellepärast küsingi, et kas seal support nv ka töötab, või jääbki raha nv-ks kuskile õhku

kjmrc
16.08.13, 19:44
Ütle kui saad mingi valemiga neilt raha täna kätte, siis helistan ka, hetkel saatsin e-maili kuna pole nii urgent.
E: Oleks võinud kohe Swed>PS teha depo, vanast lollist harjumusest shipin raha MB, nüüd palk käes :)

Pythagoras
16.08.13, 19:51
mul on sitt tunne, et seda raha ei näe enne esmaspäeva, kui siiski, esitavad mingeid debiilseid nõudmisi ja hakka asju tõendama...

E: mis aadressile kirja saatsid?

kjmrc
16.08.13, 19:55
Ei olnudki aadressi, läbi veebi tuleb saata.

estkriz
16.08.13, 22:21
Mul pole ka üle tulnud, aga ilmselt millalgi öösel tuleb kindlasti, R-L-P kipuvadki need "instant" ülekanded pikemalt tulema!

Juhhei
17.08.13, 00:02
Endal niipalju kogemusi et olen nädala sees uppind ja ~5min läinud swed 2 MB

kjmrc
17.08.13, 00:07
No mul umbes 50 kogemust, et läheb insta ükskõik mis kell :)

estkriz
17.08.13, 10:21
Raha pole endiselt, peab vist esmaspäeva ootama jah.

Pythagoras
19.08.13, 11:05
Kellegi on miskit liikunud ka?

kjmrc
19.08.13, 12:01
Midagi pole mul tulnud, e-mailile pole ka vastatud, kodulehel seisab, et vastavad 24-tunni jooksul. Kirja saatsin reedel. ::)

Pythagoras
19.08.13, 12:07
sama olukord, kõnest polnud ka midagi kasu

udikaz
19.08.13, 12:16
Nagu wtf toimub... Täpselt sama nuss minul. Olen teinud sadu kandeid ja kõik on alati töötanud nagu kellavärk ja nüüd siis lambist kaob raha kuskile ära. Väga ebameeldiv.

Loksutaja
19.08.13, 12:22
Mul just seal rohkem raha kui peaks ja history ei näita mitte midagi....

Vandalar
19.08.13, 12:28
Lugege ikka Moneybookersi/Skrilli TOS korralikult läbi- seal raha hoida on juba selle dokumendi järgi üsnagi korraliku riskiga IMO.

udikaz
19.08.13, 12:28
Mul just seal rohkem raha kui peaks ja history ei näita mitte midagi....

See on ju alati positiivne :)

udikaz
19.08.13, 12:30
Lugege ikka Moneybookersi/Skrilli TOS korralikult läbi- seal raha hoida on juba selle dokumendi järgi üsnagi korraliku riskiga IMO.
äkki säästad meid vaevast ja copyd lingi? aastaid ei ole absull mitte mingit probleemi olnud ja nüüd järsku on seal raha hoidmine kõrge riskiga?

Pythagoras
19.08.13, 12:38
kui keegi mingi kõne teeb ja adekvaatsemat infot saab, mis toimuda võib, siis võib märku anda

ise ka ikka korduvalt varem kasutanud ja kõik kanded on koheselt toimunud, esimese hooga mõtlesin, et minu kontoga mingi kala, kuid paistab, et siiski midagi suuremat

q_q
19.08.13, 12:59
Lugege ikka Moneybookersi/Skrilli TOS korralikult läbi- seal raha hoida on juba selle dokumendi järgi üsnagi korraliku riskiga IMO.

poh yolo

estkriz
19.08.13, 13:00
Ei ole mul ka endiselt raha tulnud, saatsin ka igaksjuhuks neile kirja. Kui midagi paukuma hakkavad siis ju netipangas maksekohta märge olemas saab screenshotid ja värgid saata, ega see raha tulemata ei jää.

Vandalar
19.08.13, 13:35
äkki säästad meid vaevast ja copyd lingi? aastaid ei ole absull mitte mingit probleemi olnud ja nüüd järsku on seal raha hoidmine kõrge riskiga?
OK, ma parandan - minu hinnangul on seal raha hoidmine kõrge riskiga. TOS peaks igaüks sellest hoolimata lugema.

särtzzz
19.08.13, 13:56
Kurat!! Jäin selle teema lugemisega hiljaks... Tegin swedist makse MB sse ja raha ei tulnud üle, tegin teise makse ka, mõlemal korral selgituses õige number ja kõik klappis aga raha jälle ei tulnud üle. Olen kunagi varem paar korda omast lollusest maske valesti teinud ja raha on hilinenud ,aga ülejäänud korrad on kõik hetkega ületulnud... ei teagi, mis pull nüüd on ja millal see raha üle on. Ahjaa, mingi päev läksin oma MB kontole ja vaatan ,et kuskilt on 11 euri peale tulnud:D

estdonk
19.08.13, 14:22
Kas Mastercard toimib?

ristijeesus
19.08.13, 14:30
Paar tundi tagasi küll toimis.

kjmrc
19.08.13, 14:46
Nõme, 4 päeva juba vastust/raha oodanud - ei kumbagi.

Pythagoras
19.08.13, 14:55
Kellel võimalik, proovige helistada. Ise veel tööl ja ei saa siit skypele ligi.

kjmrc
19.08.13, 15:01
Kellel võimalik, proovige helistada. Ise veel tööl ja ei saa siit skypele ligi.

Neil mingi Skype kasutaja ka, kus saab rääkida? Või tuleb läbi Skype helistamine odavam?

Pythagoras
19.08.13, 15:18
Läbi Skype ei maksa see kõne suurt midagi, mõnikümmend senti läks maksma reedel. Ise lihtsalt ei saa hetkel.

leits
19.08.13, 17:41
teil on probleem swed to skrill kannetega? mul teistpidi liiguvad kyll fine + emailile vastatakse 2-3h'ga

särtzzz
19.08.13, 18:38
Meili peale vastati kohe. Sinna tuli selline vastus: Thank you for contacting our help team.

We have created a ticket for you and aim to reply within 20 hours, but due to a significant increase in the volume of queries to our customer services centre we are experiencing a few delays.

We are working to fix this and you can always find help on https://help.skrill.com or give us a call if urgent.

kjmrc
19.08.13, 19:47
Meili peale vastati kohe. Sinna tuli selline vastus: Thank you for contacting our help team.

We have created a ticket for you and aim to reply within 20 hours, but due to a significant increase in the volume of queries to our customer services centre we are experiencing a few delays.

We are working to fix this and you can always find help on https://help.skrill.com or give us a call if urgent.

See on automaatvastus, mis tuleb igale ühele.. Reaalne probleem saab lahenduse ei tea kuna.

estkriz
19.08.13, 19:50
Hakkasin just sama kirjutama mis kjmrc, aga nõme lugu küll pisut, googeldasin natuke skrilli erinevaid foorumite topicuid ja ei tundu, et keegi kaebaks millegi üle. See oleks nagu just nimelt meie swedbanki ja skrilli vaheline kala.

särtzzz
20.08.13, 13:05
eile tegin depo,üle ei tulnud ja saatsin kirja. Praegu tuli raha üle just.

kjmrc
20.08.13, 13:28
Sain ka rahad kätte, aega läks 5p aga asja sai. Cheers!

Murdock
20.08.13, 13:33
kjmrc teeme viskit nüüd ?

kjmrc
20.08.13, 13:55
kjmrc teeme viskit nüüd ?

Loog, reedel lõunasse :D

udikaz
21.08.13, 01:22
miks mina ei ole oma raha kätte saanud :( karma is da bitch I guess....

Ghost0
27.08.13, 01:27
Keegi skrillist dollareid ka eesti panka kannab, nii et neid ymber ei konverdita?. Tegin swedbankis dollari lubatud valuutaks ja ikka j6uab raha eurodes kohale. Ilmselt skrilli poolne teema, ehk on kellelgi kogemusi?

leits
27.08.13, 07:46
Keegi skrillist dollareid ka eesti panka kannab, nii et neid ymber ei konverdita?. Tegin swedbankis dollari lubatud valuutaks ja ikka j6uab raha eurodes kohale. Ilmselt skrilli poolne teema, ehk on kellelgi kogemusi?

Ee ma kunagi uurisin, kõik cashoudid tehakse imo euri's (ala kui sul on USD account siis skrill converdib selle oma kursiga EUR'ks ümber).

Fabulous
31.08.13, 14:06
Kas Skrill Card tuleb reaalselt selle aja jooksul kohale mis kodulehel näidatud on (3-10 tööpäeva), või ei tasu seda eriti usaldada?

kjmrc
31.08.13, 14:49
Kas Skrill Card tuleb reaalselt selle aja jooksul kohale mis kodulehel näidatud on (3-10 tööpäeva), või ei tasu seda eriti usaldada?

Mul vist isegi tuli ~7p

Juhhei
31.08.13, 14:52
Omal läks vist kaardiga nädal umbes ja parool saadetakse eraldi kui kaart käes.. parooliga läks ka 5-7 päeva... täpselt ei mäletagi aga tuli lubatud aja sees seda mäletan.

Jeebus
13.09.13, 13:40
"We’re making some changes to how we charge fees. Depending on the Skrill services you use, this could affect you.

60 days from the date of this newsletter our send money, foreign exchange and bank withdrawal fees will change. For full details please visit our fees page.

Thank you for using Skrill."

https://www.skrill.com/en/personal/fees/est/#countrySelect

kahe kuu pärast raha saatmine 20x-itakse

Char
13.09.13, 14:01
kas need feed seal on koguaeg olnud?

send money 1%, kui starsi laadida raha siis 1% alati?
kui student mastercardi pealt laen skrilli, siis 1.9%?

sick, ise pole küll tähele pannud

Jeebus
13.09.13, 14:05
gambling transactionitega on fine, nii, nagu olnud
upload ka fine

nagu näha, siis muutub send money teistele skrilli kontodele julmalt ning skrillist panka withdraw ka

Fabulous
13.09.13, 18:36
Omal läks vist kaardiga nädal umbes ja parool saadetakse eraldi kui kaart käes.. parooliga läks ka 5-7 päeva... täpselt ei mäletagi aga tuli lubatud aja sees seda mäletan.
Sain kaardi kätte. PIN pannakse nüüd automaatselt teele või pean kusagil midagi ise tegema, et see ka kohale tuleks?

Ghost0
13.09.13, 18:44
Sain kaardi kätte. PIN pannakse nüüd automaatselt teele või pean kusagil midagi ise tegema, et see ka kohale tuleks?
Ei pea midagi tegema.

jrgn hell
13.09.13, 19:22
Õnneks withdrawal jääb kaardiga samaks, aga raha kandmisel küll ikka räige fee tegelt väiksemate summade korral.

jrgn hell
14.09.13, 15:38
Kellelgi Skrill lampi kaardi saatmise on ära tühistanud?

1. septembrist juba ootan, ning täna tuli mail, et cancelled.

onuark
16.09.13, 16:32
Mul endal kaob usaldus moneybookersisse(skrill). Service on küll väga halb.
Ootan 10ndat päeva juba vastust e-mailile. (24 hour vastust väidab koduleht)
Googeldades moneybookersi reviewe siis on seal ka väga palju halba vastukaja viimasel ajal.

qjet
19.09.13, 11:01
Endal ka esimest korda probleem skrilliga nüüd. Saatsin pangast raha skrilli ja tavaliselt 5 minti on sellega läinud, praegu ootan 3h seda raha...

eyestabber
19.09.13, 12:10
Kellelgi Skrill lampi kaardi saatmise on ära tühistanud?

1. septembrist juba ootan, ning täna tuli mail, et cancelled.

mul sama keiss. samuti cashoute ei saa juba ammu teha kuna tahab saada neid ibane swifte jne. sisestasin kõik õiged sinna ära ja lihtsalt ei lase uuendada andmeid, ühelegi kirjale samuti ei vastata.

Cypher0
19.09.13, 20:19
mul sama keiss. samuti cashoute ei saa juba ammu teha kuna tahab saada neid ibane swifte jne. sisestasin kõik õiged sinna ära ja lihtsalt ei lase uuendada andmeid, ühelegi kirjale samuti ei vastata.

Mul oli sama asi, saatsin meili ja 7 päeva hiljem sain vastuse. Võeti bank account maha kontolt ja pidin uuesti lisama. Tundub et nüüd töötab. See Response in 24 hours on küll paras huumor muidugi.

q_q
19.09.13, 21:08
tehke vipiks ennast

raidov
21.09.13, 12:54
Endal ka esimest korda probleem skrilliga nüüd. Saatsin pangast raha skrilli ja tavaliselt 5 minti on sellega läinud, praegu ootan 3h seda raha...

Kaua lõpuks aega läks? Tegin ka instant transferi eile varsti saab juba 24h mööda :S

jrgn hell
21.09.13, 13:28
mul sama keiss. samuti cashoute ei saa juba ammu teha kuna tahab saada neid ibane swifte jne. sisestasin kõik õiged sinna ära ja lihtsalt ei lase uuendada andmeid, ühelegi kirjale samuti ei vastata.

Peale 2 nädalat ootamist, siis kui see saatmine lampi ära canceldati, ning teade tuli, avasin supporti lehe kaudu jutti 3 ticketit, siis vastati suht kiirelt.
Pmst nende oma softis oli mingi error, mis näitas, et canceldatud ammu kõik, aga võttis 2 nädalat aega, et errorist aru saada, kuigi enne olin juba sending confirmationi saanud kirjale.
Tegin uuesti, ja üritasin seebata, et saadaks siis kulleriga, kuna oleks ammu kohal olnud, aga see obv selline asi, et keegi ei hakka oma aega raiskama. Vastati ainult, et kaart teel ja loodavad, et jõuab 10 päevaga.

Emailile vastata pole üldse mõtet. Parem copyda ja uus ticket teha, siis vähemalt keegi vaatab üle.

isutuba
21.09.13, 18:10
Mul 48h möödas ja enne esmaspäeva vaevalt tuleb.

to raidov.

KristjanLaas
22.09.13, 17:16
Solid, on see standard et nii kaua pean konejarjekorras ootama?

Lopuks panin lihtsalt kinni..

http://www.upload.ee/image/3595642/skrillex.jpg

raidov
23.09.13, 13:01
Saatsin neile täna paymenti screenshoti ka. Aga instant transferi raha ei ole ikka veel üle tulnud :mad:

qjet
23.09.13, 13:51
Saatsin neile täna paymenti screenshoti ka. Aga instant transferi raha ei ole ikka veel üle tulnud :mad:

Ei ole ikka midagi tulnud, saadeti täna kiri, et nüüd olevat olnud panga poolne viga ja pean ootama veel 2 päeva. Täiesti haige lihtsalt.

Please be kindly informed that as per the information provided by our bank partners, they are currently experiencing a processing delay for one of their banks - Swedbank in Estonia. This delay affects both customer deposits and withdrawals and appears to be caused by an internet bank update carried out by Swedbank.

Please rest assured that all delayed transactions to be processed automatically as soon as the issue is resolved and the service returns to full functionality.

raidov
23.09.13, 15:39
Mul ka ilmselgelt ei ole veel mingit raha. Telefonis öeldi, et tõenäoliselt täna aga max homme. Ticketitele pole ilmselgelt keegi vastanud.

Kuna mul on siin mitmekordsed väga kurvad kogemused, mis on kogu summas mid XXXXX€ siis soovitaks küll väga kõigil enda Skrilli kannetega oodata kuni Me oleme enda raha sinna saanud!


Tõenäoliselt saab sellega kõik ikkagi korda, aga lihtsalt varasem elu õpetab pigem ettevaatlik olema, kui mõtlema, et ilmselt on mingi lamp ja küll saab korda...


sain ka nüüd selle swedi netipanga muutuste vastuse

isutuba
23.09.13, 19:08
Well 4 päeva läks aega, aga lõpuks jõudis kohale.

raidov
23.09.13, 22:09
Loodetavasti ma võin siis homme oodata :)


5 päeva möödas ja ikka midagi :|

jrgn hell
26.09.13, 19:18
Ei saa aru, kas ei suuda süveneda Skrill iT erinevustesse, või ongi enamvähem oma tavateenus pakendatud natuke transferwise´i moodi ja nüüd spämmitakse nagu räiget innovatsiooni.

https://www.skrill.com/about-skrillit/

vs

https://www.skrill.com/en/personal/fees/

tafka31
26.09.13, 20:00
Kandsin eile 19.30 starsist välja, insta oli MBs ja täna u 16 SEBs

artur
05.10.13, 11:39
...uurin Moneybookersi kogemusi - kandsin kontole raha, 15 päeva on möödunud, raha sinna ei ole jõudnud, kirjadele nad ei vasta, korra helistasin, nad ütlesid, et see olla Swedbanki tarkvarauuendusest tingitud kamm, Swed muidugi väidab, et see jutt on bullshit...
kas kellelgi on nõu anda - mis toimub?

estdonk
05.10.13, 13:43
Küllap peab skypega helistama neile uuesti. Käi pidevalt pinda.

estdonk
08.10.13, 10:43
Sain E-bayst refundi läbi Paypali. Historys on kirjas et MB kaartile tagasi kantud. Kas kellegil on kogemust et kas tuleb ikka tagasi ka sinna? Tegu ju Mastercardiga ja sellele ei saa raha kanda nagu VISA kaartidele?

E: Tuli siis tagasi MB-sse kenasti. Alla 48h refundi tegemisest.

ranka
16.10.13, 15:18
Pokerstars ja Full Tilt pokkerituba loobusid Skrill lojaalsusprogrammist

http://www.pokkeriprod.com/2013/10/16/pokerstars-ja-full-tilt-pokkerituba-loobusid-skrill-lojaalsusprogrammist/

Sheik(se7en)
17.10.13, 14:14
Tere

Tervet teemat ei hakka läbi lugema.
Seega paar kiiret küsimust.
Kui kiirelt LHV pangast võtab ülekanne aega skrilli kontole ?
Kas ühelt skrilli kontolt teisele skrilli kontole ülekanne jõuan kohe kohale ?

Tervitades

Cypher0
17.10.13, 15:41
Tere

Tervet teemat ei hakka läbi lugema.
Seega paar kiiret küsimust.
Kui kiirelt LHV pangast võtab ülekanne aega skrilli kontole ?
Kas ühelt skrilli kontolt teisele skrilli kontole ülekanne jõuan kohe kohale ?

Tervitades

Esimesele küsimusele ei oska vastata, aga teise vastus on jah.

tiigrikutsu
05.11.13, 17:46
Kui kandsin MB to swed ja näitab processed MBs, siis kaua läheb aega, kui ta lõpuks panka jõuab teil? Varem on suht kiirelt üle tulnud, aga reedel maksin MBst ja tänaseks pole midagi veel pangas.

Kakahirmutis
05.11.13, 17:56
Mul ka hakanud venima..nüüdseks PSist panka kiirem

poolakas
14.11.13, 22:30
Selline küsimus, et on kellegil viimasel ajal Skrilli supportiga probleeme olnud? Kirjutasin neile 1.11.2013 ticketi, millele pole siiani vastust. Mingiaeg trükkisin neid ticketeid juurde, viidete ja teksti copyga, ikka null vastust. Suht koomiline juba.

Hullapple
14.11.13, 22:41
Selline küsimus, et on kellegil viimasel ajal Skrilli supportiga probleeme olnud? Kirjutasin neile 1.11.2013 ticketi, millele pole siiani vastust. Mingiaeg trükkisin neid ticketeid juurde, viidete ja teksti copyga, ikka null vastust. Suht koomiline juba.

Jep, on kyll supportiga probleeme. Hetkel ripub 6hus 2 piletit, esimene neist tehtud ligi 2 kuud tagasi. Raha MB-st panka tuleb ka raudselt 2-3 paeva aeglasemi kui varem. Kusagilt lugesin et peale seda kui nad oma uue disaini yles panid on nad v2ga busy, palusid klientidelt kannatust kuid 2 kuud vastust oodata kisub ka imelikuks. V2hemasti rahad liiguvad.

Cypher0
14.11.13, 22:48
Selline küsimus, et on kellegil viimasel ajal Skrilli supportiga probleeme olnud? Kirjutasin neile 1.11.2013 ticketi, millele pole siiani vastust. Mingiaeg trükkisin neid ticketeid juurde, viidete ja teksti copyga, ikka null vastust. Suht koomiline juba.

Viimasel ajal ei ole probleeme olnud sest ei viitsi neile kirjutada. Ise kõige kiiremini 9 päevaga vastuse saanud. Kui väga kiire asi ja keelt tiba oskad, siis helista neile ja saad kohe korda. Kui hirmus kiire ei ole siis oota, küll vastavad. :)

poolakas
14.11.13, 23:02
Viimasel ajal ei ole probleeme olnud sest ei viitsi neile kirjutada. Ise kõige kiiremini 9 päevaga vastuse saanud. Kui väga kiire asi ja keelt tiba oskad, siis helista neile ja saad kohe korda. Kui hirmus kiire ei ole siis oota, küll vastavad. :)

Ok, tnx. 9 päeva :O .. Starsi support on vist ära hellitanud, sealt sain tekkinud olukorrale kahe päevaga pika kirja koos võimalike lahendustega.

Kakahirmutis
15.11.13, 05:11
Viimasel ajal ei ole probleeme olnud sest ei viitsi neile kirjutada. Ise kõige kiiremini 9 päevaga vastuse saanud. Kui väga kiire asi ja keelt tiba oskad, siis helista neile ja saad kohe korda. Kui hirmus kiire ei ole siis oota, küll vastavad. :)

Endal oli aasta alguses mingi jama selle MB kaardi tegemisega...siiamaani ootan vastust :D

leits
15.11.13, 10:03
vip support vastab küll max 24h jooksul .. skrill to pank kanded on ja ehk 24h võrra pikemaks läinud.

kardaanirist
20.11.13, 18:58
keegi teab, mis kala võib olla, et SMS ei tule kohale (unustasin parooli ära ja tahtsin sõnumi kaudu kasutajat lahti teha)? varem olen seda varianti mitu korda kasutanud ja SMS maksimum poole minutiga kohale tulnud.

tiigrikutsu
20.11.13, 22:10
keegi teab, mis kala võib olla, et SMS ei tule kohale (unustasin parooli ära ja tahtsin sõnumi kaudu kasutajat lahti teha)? varem olen seda varianti mitu korda kasutanud ja SMS maksimum poole minutiga kohale tulnud.

Tartus sadas ennem vihma, võib-olla läks vihma ja tuulega kaduma?

estdonk
21.11.13, 08:24
Ise kasutasin kunagi smsi teel teavitamist kui raha kontole jõuab, ja peale mingit hetke enam ei töötanud, siis vaatasin oli seadetes ka linnuke eest maha läinud. Siis panin uuesti peale aga tulid tühjad smsid, seega ei hakanud enam kasutama.
Eile tuli ühele ticketile ka vastus, kõigest 3 nädalat läks aega.

Looper
21.11.13, 14:36
Sai üks nv baaris käidud ja hooga MB kaarti kasutatud . Mingihetk oli joodud alkoholi kogus juba nii suur ,et uut shoti võtma minnes enam parool meelde ei tulnud. Toksisin 3x valesti ja nüüd maksma minnes ütleb pin blocked wms.

Kirjutasin kirja MB ja sain vastuseks ,et proovi automaadis pin ära vahetada, käisin siis kõik erinevad automaadid läbi ja sellist võimalust nagu pin vahetamist küll polnud. Kirjutasin neile uue kirja aga vastus venib tohutult.

On kellelgi midagi säärast juhtunud ja mis lahenduseks oli?

Kui paari päeva jooksul vastust ei saa siis tellin uue kaardi ja asi ants.

isutuba
21.11.13, 16:44
Sai üks nv baaris käidud ja hooga MB kaarti kasutatud . Mingihetk oli joodud alkoholi kogus juba nii suur ,et uut shoti võtma minnes enam parool meelde ei tulnud. Toksisin 3x valesti ja nüüd maksma minnes ütleb pin blocked wms.

Kirjutasin kirja MB ja sain vastuseks ,et proovi automaadis pin ära vahetada, käisin siis kõik erinevad automaadid läbi ja sellist võimalust nagu pin vahetamist küll polnud. Kirjutasin neile uue kirja aga vastus venib tohutult.

On kellelgi midagi säärast juhtunud ja mis lahenduseks oli?

Kui paari päeva jooksul vastust ei saa siis tellin uue kaardi ja asi ants.

Endalgi nii juhtunud, helista neile resettivad seal midagi 2ra ja asi ants.

Fabulous
21.11.13, 17:53
Kas kellelgi veel kaardiga maksimine ei tööta hetkel? Automaadist saan samas kenasti välja võtta.

Evikas
04.12.13, 14:27
Mis värk selle Skrilliga on? Veel kuu aega tagasi tuli makse Swedist Skrilli 5-10 minutiga, nüüd sai eile kantud ja siiani pole midagi toimunud.

Looper
04.12.13, 16:37
Mis värk selle Skrilliga on? Veel kuu aega tagasi tuli makse Swedist Skrilli 5-10 minutiga, nüüd sai eile kantud ja siiani pole midagi toimunud.

Endalgi paarpäeva veninud see värk (see oli mingi pool a tagasi) ja olen saanud ka insta.

Evikas
13.12.13, 15:30
No ma ei tea, 3. detsembril sai ülekanne tehtud, 3 päeva tagasi Skrillile kirjutatud ja siiani vaikus. Tuleb hakata vist teisi kanaleid kasutama, ei tundu väga usaldusväärne.

virukunn
13.12.13, 15:32
Ma ka ootasin 9 päeva, see esmasp. sain kätte.

Kakahirmutis
13.12.13, 16:41
Ei meeldi ka enam skrill,ülekanne tehti kallimaks ja aeglasemaks...fk logic

Ski
13.12.13, 16:46
Oskab keegi öelda kas vana MB kaart(kehtiv) töötab või tuleb uus Skrilli oma tellida?

estdonk
13.12.13, 16:50
Ikka töötab.
Mul saab jaanuaris täis ja siiamaale töötab kenasti.
Pigem küsimus et kas nad saadavad automaatselt uue või peab ise tellima?

Cash87
13.12.13, 17:38
Nettelleri feed on veel suuremad.

basiilik
16.12.13, 00:16
Kurat see ülekande hind juba täiesti mõtetuks läind 2,95 wtf nagu???

privador
16.12.13, 01:35
kas keegi teeks arvutuse, kui palju skrill koorib?
Mul on tunne et ka valuuta konverteerimisega nad panevad head raha tasku
a la starsist eurid saadad skrilli. skrill teeb usd ja siis konverteerid atagsi euri, mis panka tuleb

estdonk
16.12.13, 11:26
Miks üldse konverteerida nii palju. Stars>MB>Pank Eurides ja maksad 1.80 teenustasu olenemata summast. Kõik toimub EUR-des.

Relamz
16.12.13, 13:11
Miks üldse konverteerida nii palju. Stars>MB>Pank Eurides ja maksad 2.95 teenustasu olenemata summast. Kõik toimub EUR-des.
fyp

neeme
16.12.13, 13:58
Miks üldse konverteerida nii palju. Stars>MB>Pank Eurides ja maksad 1.80 teenustasu olenemata summast. Kõik toimub EUR-des.

Odavam on teha starsis USD ära ja siis saada MB. Siis jääb ainult MB->pank

Endal õnneks probleemi ei ole...
MB on €. Starsis teen USD - > EUR ja korras...

estdonk
16.12.13, 14:18
jah MB EUR oleks kõige parem variant. Vip kasutajal saab ka mitu kontot olla erinevate valuutadega. Hetkel peaks küll panka olema 1.80 veel. Uuest aastast vist tõusevad need tasud küll.
Muidugi ise kasutan üldse Mastercardi.

leits
16.12.13, 14:20
2.95 ikka juba. vipid saavad tagasi selle raha nii ehk naa

vilistaja
16.12.13, 14:51
Kas suured on teenustasud raha kandmisel MB to pokkerisait?

Teine küsimus tekkis veel kuidas üldse mõistlik raha kanda MB kontole? Praegu pangas raha USD. Mida kujutavad endast need Instant Bank Transfer (trustly) ja manual bank transfer, esimesega siiani jaurab pidevalt et insufficient funds ja kui käsitsi kanda siis pank tahab välismakse vormis saada näiteks saaja aadressi, mida ma ei tea, sest MB annab mulle küll mingid rekvisiidid aga seda seal pole.

Peab see asi ikka esimene kord nii keeruline olema grrr...

estdonk
16.12.13, 15:40
Depomisel ei tea küll ühtegi tuba mis midagi vahelt võtaks. Seega tasuta (kui keegi ümber ei lükka)

eyestabber
18.12.13, 21:28
Olen skrillist 3 korda juba Mastercardi tellinud ja igakord tuleb decline, saadetakse 10$tagasi ja kaart kohale ei tule. Samas ühelegi minu kirjale support ka ei vasta. Milles asi?

Looper
18.12.13, 21:32
Kuidas sul Inglise keelega? Helista neile

eyestabber
18.12.13, 22:53
hmm, kõlab isegi nagu mõte. tänud mr looper

KristjanLaas
18.12.13, 23:37
Lihtsaltt hoiatus!

Nüüd saab valida ülekannete tegemisel valuutat, eks. Mõtlesin, et oh lahe - kuna summad olid dollarites teada, siis kannangi dollarites ja ei pea hakkama converterit otsima. Oleks pidanud;(. Tuimalt paar sotti maksin teenustasusi kuni avastasin.

in while tard.

Saaks siis vähemalt mingi pronkskliendikski selle eest, aga ei:(

Mrt1989
21.12.13, 19:06
Kas siis kui skrill nätiab ,et processed ei peaks raha nt swedi kontol olema juba? Juba 18.dets näitas seda ,aga raha pole siiani kontol.

virukunn
21.12.13, 19:20
Ei pea, mul näitas esimesest päevast processed ja raha tuli 9 päeva pärast. Siis on processed kui neilt "your money is on its way" kirja saad. Üldiselt pühade aeg liiguvad rahad aeglasemalt.

Cash87
02.01.14, 18:08
Kui teha sissemakse Skrilli siis küsib kas kasutad raha gamblimiseks või mitte. Mis värk sellega on? Kui panen mitte, siis ei luba PS depoda?

estkriz
02.01.14, 18:15
Kui teha sissemakse Skrilli siis küsib kas kasutad raha gamblimiseks või mitte. Mis värk sellega on? Kui panen mitte, siis ei luba PS depoda?

Olen ka kuulnud, et küsib. Ise olen korduvalt sinna swedist raha kandnud ja pole kordagi küsinud. Millisest pangast sissemakset teed?

Cash87
02.01.14, 18:19
SEB. Üritasin teha instant bank transferit, mida ta teeb läbi Trustly aga see ei õnnestu mingil põhjusel. Tehes Debit/Credit card transferit siis küsib.

estkriz
02.01.14, 18:21
Instant peakski ainult swedi klientidele toimima vist. Võibolla teistest pankadest kandes küsibki seda gamblingu jura ka, mul pole tõesti kunagi küsinud swedi kasutades ja 5 minuti jooksul on alati raha peal olnud.

Cash87
02.01.14, 18:23
Instant võtab 5min?

estkriz
02.01.14, 18:24
See pole jah nii "instant" kui starsist MB-sse cashout, tavaliselt läheb kuni 5 minutit.

vilistaja
02.01.14, 20:06
mina tegin SEB >> MB selle trustly ülekande, võttis aega mingi mõned tunnid ja ei küsinud midagi selle kohta milleks seda raha kasutan.

vonkartoffel
15.01.14, 00:38
Oskab keegi soovitada elektroonika poode, mis võtavad vastu makset skrilliga?

udikaz
15.01.14, 01:03
? sa saad skrilliga ju igalpool maksta. see on nagu krediitkaart.

vonkartoffel
15.01.14, 01:12
Mõtlen siis transferit mitte kaarti. Kirjutavad et mitusada tuhat merchanti aga ei leia kedagi googlest.

udikaz
15.01.14, 01:25
millegi pärast arvan ma, et nad peavad silmas seda, kus saad selle masterkaardiga maksta. skrill to skrill transferiga poode pole küll kohanud :)

Vandalar
15.01.14, 16:33
Vana PIN peaks töötama IMO.

qbj0hn
15.01.14, 16:34
Yep, oli väikselt kirjas.

FreakyJason
17.01.14, 20:09
Sain uue Skrilli kaardi, kuna vana aegub jaanuaris. Kus ma selle uue kaardi kinnitada saan? Kuidagi ei leia seda kohta.

Pythagoras
17.01.14, 23:17
automaadis esimene kasutus pole kinnitus?

minbetmillionaire
17.01.14, 23:51
kaasas oleva lehe peal kirjas ka muidu, et midagi aktiveerida pole vaja

reket25
30.01.14, 11:27
Lihtsaltt hoiatus!

Nüüd saab valida ülekannete tegemisel valuutat, eks. Mõtlesin, et oh lahe - kuna summad olid dollarites teada, siis kannangi dollarites ja ei pea hakkama converterit otsima. Oleks pidanud;(. Tuimalt paar sotti maksin teenustasusi kuni avastasin.

in while tard.

Saaks siis vähemalt mingi pronkskliendikski selle eest, aga ei:(

Sa kandsid Starsist dollarid Skrilli eurokontole, eks?

Mul oli täna selline juhtum:

Sõber tegi pokkeritoast cashouti $300, tema Skrilli jõudiski täpselt $300 (tal on Skrilli konto dollarites). Kuna tal kaarti pole ja panka ei tahtnud kanda, siis kandis ta selle summa minu Skrilli kontole, mis on eurodes. Kõigepealt läks 1% vahelttasu ehk siis $300 pealt $3 maha. Minu kontole oleks pidanud laekuma seega $297, mis tänase kursi (1 USD = 0.732278852 €) järgi peaks olema 217.49 €. Minu kontole jõudis 210.65 €.
Ehk siis kokkuvõtteks: $300st, mis on 219.68 €, sai ühelt kontolt teisele kandmisega 210.65 €. Lüpsti kenasti 9.03 € välja, mis on pisut üle 4,1%.

Väga v*ttus teema, kui aus olla. Ja väidetavalt on see 1% jäigalt paigas, sest ühel sõbral läks vahelttasuna $14 ka peenelt maha. Aeg leida uus viis, kuidas pokkerirahasid liigutada. Kas on üldse veel mingeid kliendisõbralikke variante alles?

Cypher0
30.01.14, 14:01
Kas on üldse veel mingeid kliendisõbralikke variante alles?

Pank. Ja kui eur to eur liigutada, siis starsi ja mb vahelt midagi maha ei lähe, mb to pank siis see €2.95 vms.

On another note, saatsin ka mb nahhui lõpuks ja edaspidi arveldan ainult Stars>pank, liiga lõdvaks on need skrilli tegelased selle asja lasknud ikka.

virukunn
30.01.14, 14:27
Ja väidetavalt on see 1% jäigalt paigas

Nii on, suht rõvedalt ka neile tasusid maksnud ja mingiks vipiks ei tehta :(

EestiAA
31.01.14, 14:33
stars-MB kanded aeglustunud ?.

Pumper
31.01.14, 17:32
Netteller peaks tasuta olema.

Blacktor
01.02.14, 18:15
Swed to Skrill nädalavahetusel raha liigub?
Kantsin nagu aga tükkaega juba oodanud....

ristijeesus
01.02.14, 19:32
Swed to Skrill nädalavahetusel raha liigub?
Kantsin nagu aga tükkaega juba oodanud....

Vaatasin, et mul skrillis kontonumber nagu nad meil siin ikka on olnud 10 vms algusega, aga 1. veebruarist muudeti ära rahvusvahelisele kujule. Võimalik, et selles asi.

Edit: sorry, lugesin valesti, sa kannad pangast skrilli hoopis :D

EestiAA
05.02.14, 21:15
nu WTF 6 päeva juba ootan...Emailidele ei vastata jne....kellegil veel ülekanded uimaseks läinud ?.

Vandalar
05.02.14, 21:45
Ma saatsin skrillile järelpärimise mitu päeva tagasi, et mida see SEPA muudatus endaga toob- kas pean ise midagi ette võtma kontonumbrite muutmise osas või käib kõik automaatselt. Ei kippu ega kõppu neilt.

neeme
06.02.14, 02:48
Mina panin 31. jaanuar Skrillist cashout (reede hilisõhtul).
Ma ei mäletagi nüüd kas kohe esmasp või oli teisip igastahes raha arvel olemas.

pokerprox
07.02.14, 17:49
Sain ka Skrill kaardi täna kätte .
Kirja oli,et jõua hiljemalt 12.02 . Siiamaani pole ühtegi makset teinud .
Tundub esmapilgul täitsa tore kaart :D .

Kas sissemakse pean tegema enda pangakontolt , või võib ikka kellegi teise kontot kasutada ?

Juhhei
07.02.14, 21:04
Ei ainult enda kontopealt saad sissemakset teha

pokerprox
07.02.14, 21:25
Raha läheb kaduma siis kui kellegi teise kontolt sissemaksan v ?

pokerprox
07.02.14, 21:32
Tundub ebareaalne,et ei saa kellegi teise kontolt kanda .
Kuna see on ju põhimõtteliselt sama mis pank . Teen täpselt samasuguse ülekande nagu näiteks erinevate pankade vahelise makse .

pokerprox
07.02.14, 21:39
Alguses vaatasin ,et ei leia mingit infot selle kohta .
Aga siiski . Ise küsin, ise vastan :D

Can I add funds to my Skrill account using somebody else's card or bank account?

Not directly, no.

Cash and third party bank wire deposits are not supported due to anti money laundering regulations, and we reserve the right to apply the necessary administrative measures to prevent them. Nor can you use credit or debit cards that aren't in your name.

However, if you do not have a personal credit or debit card or a bank account, you may still receive funds and use them online. The respective card or account holder simply needs to register with Skrill and deposit funds, then send them directly to your email address registered with your Skrill account.

EestiAA
09.02.14, 14:25
Nii panin 9 päeva tagasi välja kandma raha ...panin kogematta usd MB konto on eurides....summa pole siiamaani kohale jõudnud.
Nüüd tegin uue ülekande panin see kord õieti eurides....jõudis insta kohale ...

On keegi ka kogematta daalades ülekande teinud ???..kaua on aega võtnud ???..

ropka11
10.02.14, 11:10
See ei tohiks küll takistuseks saada.
Kandsin panka eurodes, üks osa väljakantavast summast läks kohustuslikus korras ka MB-sse mis on USD.Tuli peaaegu koheselt MB-sse

Ecuador13
12.02.14, 21:58
Soov skrillist withdrawal teha, vahepeal pangakonto IBANi peale üle läinud. Withdrawalit tehes tuleb window ette "review bank account details" Country, IBAN, Swift. Sisestan korrektsed andmed. Siis annab errorit: "IBAN cannot be updated" Mitte mingit infot rohkem:S Kellelgi veel sama jama?

edit: uue pangakonto lisades laseb withdrawda, kuid kahtlane igal juhul. Haigelt närvi ajab kuidas kõikidesse e-rahakottidesse ja pokkerikontodele sissemakse on sekundite küsimus, kuid välja saamiseks peab iga kord huiama :(

Vandalar
12.02.14, 22:20
Soov skrillist withdrawal teha, vahepeal pangakonto IBANi peale üle läinud. Withdrawalit tehes tuleb window ette "review bank account details" Country, IBAN, Swift. Sisestan korrektsed andmed. Siis annab errorit: "IBAN cannot be updated" Mitte mingit infot rohkem:S Kellelgi veel sama jama?

edit: uue pangakonto lisades laseb withdrawda, kuid kahtlane igal juhul. Haigelt närvi ajab kuidas kõikidesse e-rahakottidesse ja pokkerikontodele sissemakse on sekundite küsimus, kuid välja saamiseks peab iga kord huiama :(
Ma kontakteerusin nende supportiga sisuliselt sama teema osas ja siiani on tuimalt ignoreeritud seda.
Hmm, ma pean parandama end- withdrawalit tehes näitab, et on automaatselt uus kontonumber kasutusele võetud. Kas sul ka nii oli ja ikka ei töötanud või on nad nüüdseks selle automaatselt muutnud?

Cypher0
13.02.14, 00:04
Oli sama asi ja võtsin ka ühendust, xxx päeva pärast sain vastuse tho, et mu pangakonto on skrillist nüüd removetud ja tuleb uuesti lisada. Töötas.

timz0333
16.03.14, 07:53
Skrill tahab mult uuesti elukoha verificationit ja kiri saadeti teele. Oskab keegi öelda kas tehingud on lubatud praegu?
Just deposit pokkerisse?

Kakahirmutis
16.03.14, 08:06
Skrill tahab mult uuesti elukoha verificationit ja kiri saadeti teele. Oskab keegi öelda kas tehingud on lubatud praegu?
Just deposit pokkerisse?

mul sama asi oli siis tegin küll,mingeid probleeme ei olnud

timz0333
16.03.14, 08:16
mul sama asi oli siis tegin küll,mingeid probleeme ei olnud

Enam ei saa

To complete this payment you need to verify your address. Please visit the Skrill website where you can choose from various options to verify your identity.

timz0333
22.03.14, 06:10
Äa vihastab natuke see skrill.
Lubab oma kirja teele saata, et elukohta verifitseerida ja max lubatud aeg 6 tööpäeva. 5 päeva möödas kirja pole. Nüüd läheb ikka esmaspäevani.

kjmrc
22.03.14, 07:30
Nädalaga võib rahus arvestada:P

widescreen
28.03.14, 10:16
Kas skrill kaartil on mingi maksmis kordade limiit peal? Maksin-maksin ja siis oli tseki peal, et kasutan kaarti liiga tihti, tehingut ei toimunud.... Kirjutasin skrilli ka aga 3päevaga ei ole vastust saanud.
On kellegil ka midagi sellist juhtunud?

FreakyJason
28.03.14, 10:25
24h jooksul 5x jah

Pythagoras
28.03.14, 15:51
pole väga hea joomas käimise kaart jah

ropka11
28.03.14, 17:21
Pidi saama suurendada limiiti kui neile kirjutad.Ise pole proovinud.

estdonk
29.03.14, 19:22
saab jah. mul pandi 8x. rohkem vist ei saa, vähemalt nii nad ütlesid.

EestiAA
02.04.14, 07:33
Kui võtan automaadist raha välja...palju skrill vahelt võtab ?.

ristijeesus
02.04.14, 07:52
€1.80 https://www.skrill.com/en/personal/fees/est/#countrySelect

Juhhei
02.04.14, 08:20
1.80 olenemata summast kui sul konto eurides on kui aga taalades siis noolivad rohkem.

ropka11
02.04.14, 09:36
1.80 olenemata summast kui sul konto eurides on kui aga taalades siis noolivad rohkem.
Ega skrill ei nooli sealt midagi peale 1.80-ne.Läheb mastercardi kursiga mis on ok kurss võrreldes skrilli kursiga

Juhhei
02.04.14, 10:26
Oskad täpsemalt öelda mis see kurss on ehk näitkes kui võtan swedi aparaadist 20€ siis läeb 1.8 + ... ? Endal sai tehtud EEK ajal konto ja vahest raha välja võtnud aga kuna pidevalt kaart kasutuses siis pole täpsele % jaole saand.

ropka11
02.04.14, 14:11
https://www.mastercard.com/global/currencyconversion/index.html
http://www.seb.ee/valuutakursid
Praegu siis mastercard 1,379200 USD ja Euroopa Keskpank 1,37900

Spewmonkey
02.04.14, 14:20
Oskad täpsemalt öelda mis see kurss on ehk näitkes kui võtan swedi aparaadist 20€ siis läeb 1.8 + ... ? Endal sai tehtud EEK ajal konto ja vahest raha välja võtnud aga kuna pidevalt kaart kasutuses siis pole täpsele % jaole saand.

Fixed €1.80 local or foreign ATM transaction fee*
Fixed 2.49% foreign exchange rate

q_q
02.04.14, 15:43
Ainult €1.80 läheb vahelt.

Skrill kaart ja konto peavad ainult samas valuutas olema. Nt konto usd ja kaart usd ja võtad eurides ATM-ist raha välja läheb ikkagi ainult €1.80.

Juhhei
02.04.14, 18:33
TY sir ;)
Ise mõtlesin koguaeg et kõigepealt converdib USD to € ja siis 1.80 lisaks

bluelite
24.04.14, 07:30
TILT! Esmalt taheti, et bank accoundi abil end tuvastaksin. Tegin selle ära, misjärel tuli mail, et kõik ok ja kõik võimalused taas avatud. Hakkasin siis raha kandma ja - Verification required: other verification options - Postal Address 2-5 days.

FML

Rens-
08.05.14, 20:39
Kaua teil tulnud Skrilli kaart? Mul meeletu aeg juba, raha võeti ära aga kaarti ei kusagil ja support ei ole suvatsenud vastata.

ristijeesus
08.05.14, 21:00
Enne kahte nädalat ei tasu muretsema hakata.

widescreen
08.05.14, 22:16
Mul tuli ka mingi 2 nädalaga. Siis hakkasin koodi ootama :)

Rens-
30.05.14, 18:01
No well, well.. kannatus hakkab katkema, tellisin kaarti 5.VEEBRUAR, jep. Siiani pole see minuni jõudnud, "application fee" võeti maha. Skrill meilidele ei vasta juba ca. kuu aega või veidike vähem, kas neil ka mingi muu kontakt peale selle "super-mega-hea-support'i", mis ei vasta vähemalt minu meilidele? Tuleb vist Netelleri peale ümber kolida, Skrillil igaltpoolt lugedes viimase aasta jooksul igasuguseid veidraid jamasid olnud.

Cypher0
30.05.14, 18:06
No well, well.. kannatus hakkab katkema, tellisin kaarti 5.VEEBRUAR, jep. Siiani pole see minuni jõudnud, "application fee" võeti maha. Skrill meilidele ei vasta juba ca. kuu aega või veidike vähem, kas neil ka mingi muu kontakt peale selle "super-mega-hea-support'i", mis ei vasta vähemalt minu meilidele? Tuleb vist Netelleri peale ümber kolida, Skrillil igaltpoolt lugedes viimase aasta jooksul igasuguseid veidraid jamasid olnud.

Mul ka uus kaart ei jõudnud pärast vana expiremist. Saatsin meili ja suht käbe vastati nende kohta. Fee pandi tagasi ja öeldi et telli uus.

Relamz
30.05.14, 18:20
Ise tellisin hiljuti uue kaardi. Kahe nädalaga jõudsid kaart ja kood kohale, joppas vist.

estdonk
31.05.14, 10:55
Support ei vastagi kunagi. Tuleb helistada. Pane veidi Skype`i raha ja saad sentide eest nendega vaielda telefonis. Netelleri prepaid kaarti vist mingist ajast enam eestlastele ei väljastata. Pole kindel, võibolla on midagi muutunud.

Murdock
31.05.14, 11:20
Mul olemas netelleri kaart ja täitsa toimib.

Rens-
04.07.14, 13:12
Kas keegi Tartus Skrilli kaardiga aidata saaks? Vaja pisike summa välja võtta (80€), obv. mingi teenustasu ka. Või siis teine variant, kanda SEBi.

foxracing
21.07.14, 16:40
Otan kiiresti moneybookersisse 30€
SEB

eyestabber
22.07.14, 16:53
Otan kiiresti moneybookersisse 30€
SEB

kandsin ära

adam_q
14.08.14, 18:57
mõtlesin, et toksiks vabal õhtul pokkerit ja teeks Skrillist kerge depo kuhugi tuppa, aga... ütleb et "non-gaming funds"!
kuidas saaks n.ö. "gaminguks" soovitava summa? kui kellegile kanda ja see kannab tagasi, kas see "clearib" ära fundsi?

BlackWerewolfGenie
14.08.14, 19:02
Kui Skrillfundid on tulnud riigist (näiteks USA) kus gämbling ei ole lubatud siis ei lase otse saata. Su kirjeldatud varianti clearib ära jah. (Edasi-Tagasi korra)

adam_q
23.09.14, 09:09
krt emmigi ei saa aru millal funkab. vahel nagu clearib ära kui oma erinevate kontode vahel liigutada, siis jälle ei funka.
üks eeldus on vist, et sa ei kanna sama summat tagasi endale. näiteks kannad oma erakontolt oma ärikontole 100 EUR, siis tagasi kannad näiteks 90.
ükskord funkas see, aga nüüd jälle mitte. äkki peab miski aja istuma ka ärikonto peal see summa enne erakontole kandmist?

teab keegi targem rääkida, et see oleks igavesti selge?

brunn
27.09.14, 16:04
ma ei tea, kas ma ei saanud oma skrill kaarti aktiveeritud või mis on valesti. igatahes pin koodid mulle saadeti. ja automaadis sain sisse logida, aga rohkem ei saandu midagi teha. andis mingi errori.
aktiveerimisega panin konto väljavõtte kaasa failidena.
oskab keegi üelda kuidas aktiveeritakse?

ristijeesus
27.09.14, 16:37
Logid skrilli sisse ja seal peaks leiduma nupp kirjaga Activate card või midagi sellist ja järgima juhiseid.

brunn
27.09.14, 16:51
Logid skrilli sisse ja seal peaks leiduma nupp kirjaga Activate card või midagi sellist ja järgima juhiseid.

no tegingi nii, aga mis faile sinna laadida, ma eitea. ma olen laadinud enda id kaardi pildi ja 6 kuu kontoväljavõtte :D

http://www.upload.ee/image/4280384/skrill_2.jpg

ristijeesus
27.09.14, 17:14
Kui kontoväljavõttel aadress peal, siis peaks kärama küll ja ID kaardist peab olema mõlemalt poolt tehtud pilt. Ja siis pole muud kui oodata.

Kakahirmutis
30.09.14, 02:08
Mul oli ka mingi jama sellega , alguses tuli kiri et liiga halva kvaliteediga pildid , tegin paremad ja siis ei toimunud enam midagi , saatsin neile mingi 10 kirja kokku , nüüd 1.5 aastat hiljem siiamaani ootan vastust :D

Juhhei
04.10.14, 08:31
Ainult €1.80 läheb vahelt.

Skrill kaart ja konto peavad ainult samas valuutas olema. Nt konto usd ja kaart usd ja võtad eurides ATM-ist raha välja läheb ikkagi ainult €1.80.

Sai toda kaarti üle pika aja kasutatud ja 100€ välja võetud ja pärast kodus huvipärast avastatud et rotid euri kaarti saatnud ja konto on USD ei mäleta ka kas üldse oli kuskil valik et võta USD kaaart .... sada euri läks siis ligi 6 juurikat plekkima :) ja uue kaardi tellimine ka nõme ots.

muttaja
12.11.14, 16:38
Kandsin Skrillist raha Starsi, et saaks reload boonuse:

Exchange rate used: 1 USD = 0.832971 EUR
Amount sent: 600.00 USD
Recipient's email: usd_moneybookers@pokerstars.com

Ei pööranud alguses tähelepanu, palju eure maha läks. Täna hakkasin aga uurima, et nii kallis pole küll dollar olnud viimaste päevade juures. Seejuures valitseb "Fees" real tühjus. Sõnaga, Skrill keevitab lihtsalt miski 3-4% summale otsa ja isegi ei maini seda?

Skrilli enda lehelt:

Sending money to merchants is completely free of charge.

Ise küsin, ise vastan:

For transactions involving currency conversion, Skrill adds a fee to our wholesale exchange rates. This competitive foreign exchange fee varies between 2.99% and 4.99%.

Värdjad.

neeme
12.11.14, 16:43
See on ammu teada ju, et kanda tuleb samas valuutas nagu vastu võtad... Miks ei teinud depot € starsi ?
Raha saatmine on tasuta jah, aga vaata valuuta vahetuse tasusid.

Täpselt samamoodi on ka väljakandmisel (alati vaheta starsis $ to € ja siis kanna välja [kui su valuuta skrillis on €])

muttaja
12.11.14, 16:46
See on ammu teada ju, et kanda tuleb samas valuutas nagu vastu võtad... Miks ei teinud depot € starsi ?
Raha saatmine on tasuta jah, aga vaata valuuta vahetuse tasusid.

Täpselt samamoodi on ka väljakandmisel (alati vaheta starsis $ to € ja siis kanna välja [kui su valuuta skrillis on €])

Ei ole pikka aega olnud olukorras, kus pean nende teenuseid kasutama :).

Miks ma ei kandnud eurodes - sest hiljuti kehtestas ka Stars tasud valuuta konverteerimisele (kuigi tuleb tunnistada, et ma pole süvenenud, mis hetkel ja mis tingimustel nad klotsi tasku panevad).

ristijeesus
12.11.14, 16:50
hiljuti kehtestas ka Stars tasud valuuta konverteerimisele

USD, EUR, GBP ja CAD pole konvert tasusid.

ranka
12.11.14, 21:31
Kandsin Skrillist raha Starsi, et saaks reload boonuse:

Exchange rate used: 1 USD = 0.832971 EUR
Amount sent: 600.00 USD
Recipient's email: usd_moneybookers@pokerstars.com

Ei pööranud alguses tähelepanu, palju eure maha läks. Täna hakkasin aga uurima, et nii kallis pole küll dollar olnud viimaste päevade juures. Seejuures valitseb "Fees" real tühjus. Sõnaga, Skrill keevitab lihtsalt miski 3-4% summale otsa ja isegi ei maini seda?

Skrilli enda lehelt:

Sending money to merchants is completely free of charge.

Ise küsin, ise vastan:

For transactions involving currency conversion, Skrill adds a fee to our wholesale exchange rates. This competitive foreign exchange fee varies between 2.99% and 4.99%.

Värdjad.

http://www.pokkeriprod.com/2014/10/25/pokerstars-teenustasud-sissemakse-valjamakse/

Dnbftw
13.11.14, 00:38
Kas ei ole mugavam tavalise deebetiga majandada? Cashoute tuleb ehk pikemalt ette planeerida aga imo lihtsam ja toimiv.

virukunn
20.11.14, 13:04
Mis saab skrill kaardiga kui 3 korda pin valesti pandud ja enam uuesti proovida ei lase? Kaart kasutu ja peaks uue tellima? Kohalik support emailile ei vasta obv.

Juhhei
20.11.14, 13:13
Mu teada uut koodi ei saadeta ja peab uue kaardi tellima.

ranka
20.11.14, 13:17
Mis saab skrill kaardiga kui 3 korda pin valesti pandud ja enam uuesti proovida ei lase? Kaart kasutu ja peaks uue tellima? Kohalik support emailile ei vasta obv.


Mu teada uut koodi ei saadeta ja peab uue kaardi tellima.

Ei usu. Helista klienditoele.

Mul läks Netelleril PIN lukku. Lasin teha VIP-kõne (tehti samal sekundil), küsiti paar turvaküsimust ning PIN resetiti. S.t. PIN jäi samakas, aga kordade arv nulliti. Arvaks, et Skrillil sama.

virukunn
20.11.14, 13:42
Lasin teha VIP-kõne (tehti samal sekundil), küsiti paar turvaküsimust

https://www.youtube.com/watch?v=N-S1pGw_bPM#t=454


Eks ma proovin siis.


E: Lubati kaart lahti teha jah.

zelect
23.11.14, 12:22
Kui ma kannan näiteks SEBist Skrilli, kas mul on vaja kinnitada, et see raha läheb hasartmängudele, et hiljem Pokerstari kanda?

kalkaan
23.11.14, 14:31
Kui ma kannan näiteks SEBist Skrilli, kas mul on vaja kinnitada, et see raha läheb hasartmängudele, et hiljem Pokerstari kanda?
Pead kinnitama, muidu pokkerisse kanda ei saa.

zelect
23.11.14, 15:42
Pead kinnitama, muidu pokkerisse kanda ei saa.

Oletame, et ma kannan raha oma kontole ja siis selle raha sõbrale saadan, kas ta saab siis seda pokerstarsis kasutada?

minbetmillionaire
26.11.14, 16:55
Kellelgi täna või lähiajal Skrilli kaardiga automaadist raha väljavõtmisel probleeme pole olnud?

E: hakkas funkama

Blacktor
27.11.14, 22:26
Kas lihtsalt sellepärast ,et ma Skrillis kontot oman läheb mingi hooldustasu maha? Nimelt mul ei ole uut Skrill kaarti tellitud ja vana on ammu kadunuks kuulutatud. Aga täna läks siis selline asi maha.

03/03/2014 00:23 Fee Annual maintenance fee Processed 0.00 -13.78


Peabki nii olema v :D

hotcocacola
28.11.14, 00:14
Kas lihtsalt sellepärast ,et ma Skrillis kontot oman läheb mingi hooldustasu maha? Nimelt mul ei ole uut Skrill kaarti tellitud ja vana on ammu kadunuks kuulutatud. Aga täna läks siis selline asi maha.

03/03/2014 00:23 Fee Annual maintenance fee Processed 0.00 -13.78


Peabki nii olema v :D

Järelikult sul on leping tehtud ja aastane makse võeti maha

Blacktor
28.11.14, 09:39
Mul on aastaid konto olnud aga selline asi juhtub esimest korda, Lihtsalt huvitab mis see olla võiks.
Kirjutasin ka neile aga noh teada on see ,et seal tuleb vastus kuu pärast :D.
Kuupäev on muidu see mil mul kaart oli kunagi tellitud aga aasta eest ma selle kadunuks kuulutasin muidu.

ranka
28.11.14, 11:17
Mul on aastaid konto olnud aga selline asi juhtub esimest korda, Lihtsalt huvitab mis see olla võiks.
Kirjutasin ka neile aga noh teada on see ,et seal tuleb vastus kuu pärast :D.
Kuupäev on muidu see mil mul kaart oli kunagi tellitud aga aasta eest ma selle kadunuks kuulutasin muidu.

Öeldi, et see on kaardihooldustasu. Skrillis on iga-aastane kaardihooldustasu, mille suurus on kümme eurot (praeguse kursiga 12 kopikatega USD). Veendu, kas Skrillis on kaart ikka kinni pandud.

Kui näitab, et kaart on kinni, siis nõua hooldustasu tagasi. Kui panid kinni, aga näitab, et ei ole kinni, siis nõuaksin ka. Kui ei pannud kinni, siis ei ole midagi teha. Jääb kaks õllet joomata.

Blacktor
28.11.14, 11:55
Kaart on kinni jah kirjutasin neile juba. Avades Skrill Cardi koha on võimalik vaid uut tellida.
Ja no õlled sellepärast nüüd kül joomata jää :cool:

Blacktor
08.12.14, 21:42
Skrilli Supprt on ikka mega kiire esimesest kirjast on 2 nädalat möödas teisest nädal.
Ega nad vist kavatsegi vastata.

Kakahirmutis
08.12.14, 21:48
Skrilli Supprt on ikka mega kiire esimesest kirjast on 2 nädalat möödas teisest nädal.
Ega nad vist kavatsegi vastata.

Ma üle 1.5 aasta vastust oodanud et miks ma uusi pilte ei saa saata et kaarti teha :D

widescreen
08.12.14, 23:32
Helistage mitte ärge kirjutage.. kirjad võivad kuskile spami kasti minna.

Blacktor
09.12.14, 23:55
Neile Skypeda on võimalik?

ranka
10.12.14, 08:41
Neile Skypeda on võimalik?

Lisa Skype raha ja helista läbi Skype´i.

Viiidrik
16.12.14, 17:06
Eriti tobe olukord, tellisin uue kaarti, kuna eelmine kadus ära. Aga ma ei saa uut kaarti kinnitada oma kontol, kuna seal näitab ikka veel eelmise kaarti andmeid ja , et see on kehtiv kuni 2017. On kellegil veel juhtunud nii?

ranka
17.12.14, 16:09
Eriti tobe olukord, tellisin uue kaarti, kuna eelmine kadus ära. Aga ma ei saa uut kaarti kinnitada oma kontol, kuna seal näitab ikka veel eelmise kaarti andmeid ja , et see on kehtiv kuni 2017. On kellegil veel juhtunud nii?

Kõne klienditoele ning tõenäoliselt saad oma mure lahendatud järgneva viie minuti jooksul.

Kakahirmutis
09.01.15, 07:21
Irw , peale 1.5 aastat võtsid nad mu vanad pildid vastu ja sain juba kaardi kätte :D rofl

brihood
25.03.15, 14:06
Mulle saadeti skrilli 4-5 päeva tagasi 60 eur. Historys ilusti olemas ka, et 60 eur tulnud, kontojääk aga 50 eur. 10 eurut kadunud ma ei tea kuhu. Saatsin kohe meili, praeguseks üle poole nädala möödas, mitte ühtegi vastust. Ei ühtegi meili ega teadet ka, et teie 10 eur võtsime. Skrilli konto olnud ca 5 aastat, kindlasti ka varem sealt raha niisama ära haitunud, aga tihtipeale seda ei märkagi. Historysse enamasti kui nad lihtsalt midagi maha võtavad ühtegi märget ei tule.